WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 17:24   #3601
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

jeśli włosy wypadają z powodu hormonów to po jakim czasie od ich podania następuje poprawa?
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:06   #3602
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

zazdroszczę wam dziewczyny... ostatnio leci mi coraz więcej włosów i to przy każdej okazji, już o czesaniu nie wspominam :/ kiedyś jeszcze liczyłam ale teraz to nie ma sensu jutro odważę się wyjść wkoncu na dwór bo zapomniałam jak to jest na świeżym powietrzu. w następnym tyg chce iść do dermatologa, o ile coś mi jeszcze do tego czasu na głowie zostanie :/ nigdy nie myślałam ze wypadanie włosów może być tak dołujące
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:54   #3603
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Jezeli juz nie Joanna to Marion sa rowniez bezpiecznymi srodkami do tonowania wlosow oczywiscie mam na mysli szampony koloryzujace. Na pewno nie oslabiaja wlosow.
wlasciwie nie pomyslalam o marionie.
jak uzywalam z neigo szamponetek to wlosy mi nei wypadaly.tylko kolor mi zamiast brazu wychodzil np rudy.mysle ze przy szamponie nie byloby takich cyrkow[chyba]

kupilam dzis skrzyp polny.od jutra zaczynam pic.zastanawiam sie tylko czy 1 szklanka dziennie poskutkuje??[niby na opakowaniu stoi napisane ze 3 razy dziennie po 1 ale to chyba w innych przypadlosciach]

przed chwila umylam glowe bo po tym szamponie z czarnej rzepy mam jakies takie jakby nei swieze [moze zle splukalam]i jak czulam te wlosy miedzy palcami ktore juz mi wypadly to az mi sie neidobrze robilo;/ a buuuu
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:06   #3604
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Mi włosy zaczeły wypadać tak około 2 miesięcy temu. Jest to wynik anoreksji Choruje na nią od ponad pół roku. Na początku włosy były jeszcze ok, ale później ciało, skóra zaczeła sie buntować i włoski zaczely wypadać...Strasznie mnie to wkurza, bo miałam piękne, gęste, długie
włosy, a teraz mam tylko długie ;| Już chyba widze prześwity na głowie :/
Łykam tabletki Vitapil i już chyba ponad 40 zjadłam, bo kończą się, a ich w sumie jest 60.
Smaruje sobie też głowę radical ampułki. Wcześniej codziennie, teraz musze znowu kupić, a cholerstwo troche drogie ;/
Poza tym uzywam szamponu Klorane
nie używam suszarki
A jeżeli chodzi o diete to więcej staram się jeść, okres niestety jeszcze nie wrócił Piję sojowe jogurty, jem kielki z soji, duzo mam warzyw w diecie i owoców, ryb, no mięsa też staram sie więcej jeść, no i zawsze kasza do tego mięsa.
Ale nie wiem czy to coś daje;/ jestem załamana, bo i tak wypadają..
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:33   #3605
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Może to stwierdzić jedynie lekarz. ale wybrac się warto.
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 21:45   #3606
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Witam, równiez mam problem z wypadającymi włosami. Mam proste pytanie, na ktore nie moge znalezc odpowiedzi. Mianowicie chcialabym sie zapytac czy płukanki na skore glowy z naparu skrzypu polnego pomogłby w zaprzestaniu wypadaniu włosów? Z góry dziekuje za odpowiedz
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 08:15   #3607
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

lepiej zastosowac napar z pokrzywy.
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 20:25   #3608
niunia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
GG do niunia14
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

hejka.....mam pytanie i bardzo proslilabym oszybko odpowiedz, zazywam juz 2 dzien ten lek przeciwgrzybiczy od dermatologa i mam go stosowac przez tydzien pozniej przerwa na 3 tygodnie mam wesele za miesiec i chcialbym sie opalic troszke na solarium i ciekawa jestem czy jak skoncze ten lek 30 czerwca i pojde na solarke 2 lipca to czy cos mi ten lek ktory bedzie jeszcze w organizme zaszkodzic????? i czy moge wogoe chodzic na solarium po takim leku przeciwgrzybiczym,bo wiem że wczasie stosowania antybiotykow nie można boje sie zebym sobie pozniej przez to solarium nie narobiła gorszego problemu,a opalic sie musze bo chcialbym zeby ta opalenizna ładnie wyglądała do sukienki i zastanawiam sie czy nie przerwac na razie tego leku i nie wstrzymać sie z nim ten miesiąc i dopiero po slubie zaczac brać jak myślicie doradzcie mi prosze...........
niunia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 20:42   #3609
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

niunia14 kup samoopalacz
P.S. Co to ma wspolnego do wypadajacych wlosow?
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 20:44   #3610
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

U mnie po pokrzywie, wcierkach i bardziej stabilnej pielęgnacji widzę efekty, wreszcie.
No i oczywiście nie suszę ani nie prostuję włosów jeżeli nie muszę.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2009-06-26 o 20:45
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:16   #3611
niunia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
GG do niunia14
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

do Hlaskoida przy czystej: te leki przeciwgrzybiczne co dostałam to sa własnie na te wypadajace włosy bo strasznie mi leca i dermatolog podejrzewa u mnie lojotokowe zapalenie skóry wiec własnie dostałam ten lek i boje sie go brac jak chce chodzic na solarium może jeszcze sie z nim powstrzymam przez ten miesiac bo chialabym byc bardzo opalona samoopalacz raczej nie wchodzi w gre bo to własnie samoopalacze zostawiaja najwiecej plam jak sie ich dobrze nie rozsmaruje, a poza tym wiele osob mi mowilo zebym przed ślubem nie eksperymentowała z lekami wiec sama nie wiem bardzo bym chciała zeby mi coś pomoglo na te moje wypadające włosy ale boje się też na razie ryzykować........
niunia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 22:59   #3612
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez the cherry blossom girl Pokaż wiadomość
Mi włosy zaczeły wypadać tak około 2 miesięcy temu. Jest to wynik anoreksji Choruje na nią od ponad pół roku. Na początku włosy były jeszcze ok, ale później ciało, skóra zaczeła sie buntować i włoski zaczely wypadać...Strasznie mnie to wkurza, bo miałam piękne, gęste, długie
włosy, a teraz mam tylko długie ;| Już chyba widze prześwity na głowie :/
Łykam tabletki Vitapil i już chyba ponad 40 zjadłam, bo kończą się, a ich w sumie jest 60.
Smaruje sobie też głowę radical ampułki. Wcześniej codziennie, teraz musze znowu kupić, a cholerstwo troche drogie ;/
Poza tym uzywam szamponu Klorane
nie używam suszarki
A jeżeli chodzi o diete to więcej staram się jeść, okres niestety jeszcze nie wrócił Piję sojowe jogurty, jem kielki z soji, duzo mam warzyw w diecie i owoców, ryb, no mięsa też staram sie więcej jeść, no i zawsze kasza do tego mięsa.
Ale nie wiem czy to coś daje;/ jestem załamana, bo i tak wypadają..
zdecydowanie braki żelaza, anemia (anoreksja to choroba, ale objawy typy anemia wywoluja wypadanie wlosow), ogolnie zaburzenie gospodarki hormonalnej :/ Ja bym się na twoim miejscu wybrała do endokrynologa , nadmiar męskich hormonów jest odpowiedzialny za wypadanie włosów także, ewidentnym sygnałem jest ten brak @. Ja od radicalu wolę lotion seboradin odpowiadając przy okazji na pytanie innej wizażanki, też mam pewne problemy z gospodarką hormonalną, a po tym lotionie "przeświy" przy skroniach i grzywce zniwelowały się znacząco, po paru tyg. stosowania pojawiło mi się mnóstwo nowych "włosów" wygladało to tak jakbym je sobie posiała a kondycja całej czupryny bardzo się poprawiła, farbowałam włosy i miałam końcówkis trasznie elektryzujace się,szorstkie i nie fajne teraz jest dużo lepiej i nie widać tak różnicy między farbowanymi włosami a moimi odrostami:P
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 08:09   #3613
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

niunia, zapytaj lekarza bądź przejrzyj dokładnie ulotkę. Zazwyczaj plamy po opalaniu występują np przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej. My nie jesteśmy w stanie powiedzie Ci jaki będzie skutek. ale naprawdę, radziłabym Ci ten samoopalacz w sprayu, a przedtem peeling, zeby bylo rownomiernie.
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 09:41   #3614
futro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Jestem w nietypowej sytuacji. Od pół roku wypadają mi włosy. Jest to skutek niedożywienia, cierpiałam na anoreksję. Pomimo w tej chwili odpowiedniego odżywiania się, włosy nie przestały wypadać. Jaka może być tego przyczyna? Zanikła mi miesiączka, podejrzewam również że w skutek braku tkanki tłuszczowej cebulki nie trzymają się. Biorę Capivit od 2 miesięcy i zauważyłam, że cebulki są grubsze. Stosuję również Revitax - szampon i serum. Kiedy mogę spodziewać się zaprzestania wypadania? Miałam rok temu piękne i gęste włosy, w tej chwili widać u mnie łyse pola na głowie. Proszę o wskazówki i informację, gdyż proces wypadania włosów bardzo wpływa na moją psychikę. Świadoma swego wyglądu nie mam ochoty nigdzie wychodzić, spotykać się z kimkolwiek. Za pół roku mam studniówkę. Jak mogę wpłynąć na przyspieszenie odrostu włosów i czy w ogóle jest to możliwe?
futro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 10:36   #3615
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Może śmignij do lekarza? Zachęcam, bo co innego gdy wypadanie jest spowodowane porą roku czy rozjaśniaczem, a co innego, jeśli ktoś ma problemy zdrowotne. Może masz niedobory cynku.
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 15:09   #3616
fionka87
Raczkowanie
 
Avatar fionka87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: szczecin;)
Wiadomości: 109
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

ja juz nie mam sily....mialam tego nie dotykac ale chyba jednak sprobuje tego loxonu 2% bo naprawde bardzo malo wlosow zostalo ;( juz nawet nie ma co zwiazac ;/ zalamka
tylko powiedzcie mi czy moge go stosowac jak hormony mam w porządku?
fionka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 17:28   #3617
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

nie lepiej poradzic sie fachowca? pędź jutro do dermatologa!
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 07:05   #3618
anusha
Przyczajenie
 
Avatar anusha
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Może wywarzam otwarte drzwi, ale...
Radzę wszystkim dziewczynom, jeśli lecą włosy a Wy nie wiecie dlaczego najpierw sprawdźcie żelazo, a najlepiej ferrytynę (badanie pokazuje zapas żelaza w organizmie i jest bardziej miarodajne niż badanie samego poziomu żelaza, wynik poziomu ferrytyny powinnien być w okolicy połowy normy laboratoryjnej).
Co miesiąc tracimy bardzo wiele żelaza. Niby nie ma objawów anemii, a włoski lecą...
__________________
Możesz pomóc
http://www.sfinx.org.pl/?lang=pl&page=26

Edytowane przez anusha
Czas edycji: 2009-06-29 o 07:06
anusha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 14:56   #3619
Caterina21
Raczkowanie
 
Avatar Caterina21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 63
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Mi też bardzo wypadają włosy próbowałam już różnych szamponów takich jak pantin pro v , jadłam capivit piękne włosy i nic dalej to samo, poradźcie coś dziewczyny bo w końcu wyłysieje jestem przerażona...
Caterina21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 16:09   #3620
Marguerrite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

U mnie sie poprawilo..wypada tak 30, w porywach do 50,ale i tak mnie to dobija i odechciewa mi sie wszystkiego. DLACZEGO?? Ja mialam lekka niedoczynnosc, lecze ja juz od dawna i poziom mam wyrownany,wiec to nie od tego. Radical ampulki zdaje sie pomagac,ale do jasnej cholery doprowadza mnie to ,ajkie moje wlosy zrobily sie paskudne, suche , jasne ( a zawsze chcialam miec b ciemne, przez dlugi czas tak bylo).Miewalam okresy wzmozonego wypadania, ale w sumie nie bylo widac roznicy. Tak zle jak jest teraz nie bylo nigdy, choc przeswitow nie mam, ale nie trzeba miec przeswitow,zeby wpasc w dola z powodu utraty niegdys pieknych wlosow. Jestem pod stala opieka endokrynologa, stwierdzil,ze nie mam innych problemow hormonalnych,bo one objawily by sie tez jakos inaczej a nie tylko wypadaniem wlosow. Lykam od 3 tyg Revalid, 3 razy dziennie. Moze to dzieki niemu liczba wypadajacyh wlosow 3 krotniue sie zmniejszyla,ale i tak, obsesyjnie mysle o moich wlosach,ciagle ch dotykam,macam, sprawdzam,czy zostanie mi cos w reku, jestem tym zniewolona Ake jak czytam tu niektore wpisy to nie moge sie nadziwic,ze niektore z was czekaja do objawow ekstremalnych zanim zrobicie wszystkie mozliwe badania pod sloncem . Moja rada jest taka,zeby z dystansem podchodzic do opinii lekarzy,ktorzy sa zazwyczaj nad wyraz optymistyczni i dmuchac na zimne.
Marguerrite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 16:21   #3621
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

powiedzcie mi czy za niski poziom progesteronu moze byc odpowiedzialny za wypadanie włosów? biorąc pod uwagę, że posostałe hormony są na dobrym poziomie?
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 18:05   #3622
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

No dobra, więc załóżmy że nagle stwoerdzam u siebie makabryczne wypadanie włosów, jakie badania musze NAJPIERW zrobić i gdzie?
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:24   #3623
lysoglowa
Przyczajenie
 
Avatar lysoglowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez funky_girl Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jeśli byłyscie u endokrynologa i badałyście TSH, to podawajcie swoje wyniki.
To nieprawda, że jeśli norma jest np. od 1 do 5, tzn ze wszystko jest ok. To jest norma, ale dla całej populacji.
Należy uwzględnić wiek, płeć itd.

Moja Pani Dermatolog olała mnie, rodzinna tak samo, a ja się zagłębiłam, okazało się że dla kobiet w moim wieku norma to 1-2 !!!! Więc doszłam do wniosku, ze mam niedoczynnośc. Niewielką, ale zawsze, wieć być może to było przyczyną? Tak podejrzewam, zawsze łykałam vitapil, ktory zawierał jod. Odstawił vitapil w marcu, kudły zaczęły lecież tak, ze masakra. Nie skojarzyłam kompletnie, że to moze być przez odstawienie jodu, przecie niby jestem okazem zdrowia !! Myślałam także, że wiecznie nie można łykać suplementów na włosy - no bo co, będe łykać do 30, a jak przestane to znowy bedą zaraz lecieć? Bez sensu.
Zaczęłam łykać jod - od 2 tygodni.
Nie wiem czy to "wszystko dzieje się w głowie" - twardo stąpam po ziemi, nie panikuje z powodu 30 wypadających włosów - ale jestem przekonana, ze teraz wypada ich o wiele mniej.
Już zrobiłam resztę badań, podobno mam Hashimoto, tarczyca jeszcze wygląda w porządku, wytwarza tyle hormonów co trzeba ale ja jakieś przeciwciała produkuję, nie chciała mi lekarka leków wypisać, pójdę do innej. Prywatnie czy nie prywatnie i tak lachę na ciebie kładą...
lysoglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:17   #3624
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Moje wlosy sa bardzo cienkie i odkad pamietam zawsze wypadaly w duzych ilosciach. Ale tydzien temu moj maz powiedzial, kochanie chyba masz szerszy przedzialek no i skierowalam sie prosto do lazienki i za pomoca dwoch luster zajrzalam co sie tam z gory dzieje no i jest jak byk, przeswit.

Oczywiscie wpadlam w panike i kilka dni siedzialam na wizazu i innych stronach by rozwiazac moj problem. A problem napewno jest, nie wypatrzylam go sobie Juz nie rozjasniam wlosow od grudna zeszlego roku, wrocilam do naturalnego koloru i nie farbuje wogole. Z blondem moj przedzialek byl mniej widoczny a teraz jak mam ciemny kolor to go znac i swieci mi ta czaszka na samym czubku. Sa tam wlosy ale znacznie ciensze niz pod spodem. Skronie tez wygladaja marniutko...

Kupilam tabletki firmy Solgar Hair, Nails and Skin (z krzemionka, silica, czerwonymi algami, vit C, L-lysine, Cynk, Miedz) oraz Biotyne 1mg (biore 2 dziennie) plus przygotowalam sobie diete na wlosy.

Dzis wrocilam rowniez od lekarza i w drugi dzien okresu (17.07.09) zabukowalam sie na test krwi (hormony, witaminy, wszystko) i zobaczymy co z tego bedzie. Uwazam, ze najpierw trzeba sprawdzic czy nie mamy niedoborow i zaburzen gospodarki hormonalnej. Ciekawe co z tego bedzie.

Co do pielegnacji wlosow uzywam szamponu naturalnego bez chemii Sls i innych parabenow, odzywka naturalna z tej samej serii no i postanowilam raz lub dwa razy w tyg nalozyc nasza babcina miksture z zoltka, olejku rycynowego, cytryny. Ja jeszcze dodaje do tego miod i troche oliwy.

Dziewczyny, pani lekarka mnie zapewnila, ze napewno nie wylysieje, kazala zrelaksowac i zrobic badania i wtedy zobaczymy. Poprostu robie co moge, wlosy sa przeciez tak duza ozdoba kobiety. Ja mam wrazenie ze to wszystko przez farbowanie rozjasniaczem, stres, zatrucie srodowiska, twarda woda (mieszkam w centrum duzego miasta). A moze mam za duzo testosteronu??? To sie zdarza, walcze tez z tradzikiem. Mam nadzieje, ze te badania cos wykaza.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:57   #3625
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

u mnei normalnie stal sie cud.
od 4 dni pije napar ze skrzypu polnego,spikam seboradin na wlosy,wcieram jakis tonik na wypadanie i juz nie wypadaja mi w takich ogromnych ilosciach.powiedzialabym anwet ze wypada ich normalna ilosc
przedwczoraj zrobilam im intensywna kuracje heh wtarlam olejek rycynowy,uzylam nafty kosmetycznej,poczekalam umylam glowe szamponem z czarnej rzepy potem apisem i znow czarna rzepa,polalam naparem z pokrzywy[przy myciu wypadlo ich bardzo duzo]popsikalam seboradinem.na drugi dzien musialam jednak umyc wlosy bo nadal byly tluste od nafty[zrobilam to zwyklym szamponem.]i do tej pory sa przepiekne.oczywiscie codziennie wieczorem psikam seboradinem i wcieraz tonik troche no i pije napar.
mam nadzieje ze to nie moje zludzenia i ze zacza odrastac mi nowe grube i piekne wlosy.
mam nadzieje ze szybko wasz problem z welosami minie.pozdrawiam
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:04   #3626
kalale23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cześć, ja też mam problem z wypadającymi włosami. Po wielu eksperymentach, które były uciążliwe i drogie (wcieranie, tabletki, itp.) jak tylko pojawiła się pokrzywa w maju postawiłam na nią. Zebrałam 3 wielkie torby i płukałam od 1 maja co 2-3 dni po umyciu. Przez te dwa miesiące wypadały tak jak na początku, ale ostatnio ku mojej wielkiej radości tak jakby wypada mniej. Jeśli to nie złudzenie to napiszę jeśli mi przestaną wypadać zupełnie. Teraz płuczę codziennie, żeby już jak najmniej wypadło.
Więc pokrzywa chyba faktycznie wzmacnia cebulki!
kalale23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:33   #3627
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

ale taka pokrzywa zbierana, czy z apteki tez herbatka pokrzywowa? czy pna nie przetluszcza wloso? bo ja swoje musze myc codziennie, a co dopiero po wzmacniajacych odzywkach.. ps. czy tos zna Oenobiol
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:11   #3628
kalale23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja pokrzywę zbierałam sama, nie spotkałam jeszcze osoby która robiła z pozytywnym skutkiem tą z torebki(także nie wiem). Pokrzywa podobno pomaga na przetłuszczanie też.
Teraz w lipcu można zbierać skrzyp polny, podobno też pomaga na wypadanie włosów, na wzmocnienie, ale nie wiem nie sprawdziłam na sobie, ani nie słyszałam od kogoś, tylko widziałam w internecie, że pisało że też jest na wypadanie.




Edytowane przez kalale23
Czas edycji: 2009-06-30 o 17:12
kalale23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 18:49   #3629
agaaga111
Raczkowanie
 
Avatar agaaga111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 100
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
ps. czy tos zna Oenobiol
Wybrałam 3 opakowania i mniej więcej w połowie kuracji była poprawa. Tylko że jak przestałam brać to po ponad tygodniu włosy zaczęły lecieć jak szalone.
agaaga111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 18:53   #3630
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

a ja napar robie z pokrzywy kupionej w aptece takiej zwyklej,suszonej.
nie sadze zeby przetluszczala wlosy.ja nie zauwazylam przynajmniej.
za to wlosy sa po niej tak specyficznie miekkie.
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.