Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-07, 18:33   #3631
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 750
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
ja tez zamówiłam te perfumki dla córy, bo miała juz Liz C - LIZ tych nie mogę nigdzie dostać .

Właśnie psiknęłam sobie nadgarstek SbC

nie wiem jak pachnie Jadore....... ale te są ciekawe.......
pierwsze uderzenie zapachu- starszna moc słodkości
chwila........... i niesamowita łagodność ale z czyms drażniącym z lekka wewnątrz nozdrzy....
na pewno czułam frezję .....a teraz taki jakiś nieokreślony....... wciąż drapie mnie w nosie
na ręce niby nie czuję ale właśnie weszła córka i mówi że cały pokój pachnie kwiatowo................. może wybija sie lekko jasmin................... . ale też świezość
mój nos zgłupiał
Hmm, no właśnie na skórze za bardzo u siebie też nie wyczuwam, ale w powietrzu coś krąży Według mnie to bardzo wiosenny/letni zapach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:39   #3632
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Faktycznie inna czcionka Mnie niepokoił ten drucik na psikaczu
Nie kliknęłam jej jednak więc nic nie straciłam
aha to dobrze

Korek w oryginale jest wklesly w srodku (te sloje). Jak bedziesz szukac, to od razu wyrzucaj te z takim koreczkiem jaki przedstawilas na fotach. Powodzenia
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2010-01-07 o 19:18
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:43   #3633
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
aha to dobrze

Korek w oryginale jest wklesly w srodku (te sloje). Jak bedziesz szukac, to od razu wyrzucaj te z takim koreczkiem jaki przedstawilas na fotach. Poza tym sloje nei koncza sie taka 'obraczka gruba' tylko sa do konca (rozumeisz o co mi chodzi:P) Powodzenia
Nie będę szukać na allegro, to w akcie rozpaczy że przegapiłam na fragrancex, ale cierpliwie poczekam na dostawe
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:56   #3634
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Właśnie przetestowałam podkład i jestem w mega szoku
On jest strasznie ciemny buu
Nie moge porównać do Diora bo takich ciemnych odcieni nigdy nie testowałam. Jest baaardzo podobny do clinique 03 tylko odrobinke bardziej różowy.
Jestem załamana byłam pewna że znalazłam swój kolor a tu lipa
Na tarzy jest super, ja mam mieszaną skórę i póki co ani nie ściąga ani nic sie nie błyszczy, ładnie sie wtopił i ciutke kryje, wiec ideał prawie
No właśnie on też mnie zainteresował, zdjęcie co prawda pokazuje ciemny odcień no ale na Truskawce to różnie bywa, a numer ma taki "jasny" a tu taka niespodzianka, Zenek chyba powinien jakieś ostrzeżenia umieszczać

Dziewczyny, czy któraś dostała pomadkę Lancoma "rose defile" i czy u Was też pisze na niej "not for individual sale"?
Czemu Zenek mi wysyła jakies próbki?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:57   #3635
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Czy Truskawka przestała zwracać zapłacony przez nas Vat? Wysłałam im dokumenty 10 grudnia 09, Teresa odpisała mi szybko, że zwrócą ale do tej pory nie mam pieniędzy. Miałyście ostatnio jakieś problemy ze zwrotem kasy?
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:59   #3636
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Czy Truskawka przestała zwracać zapłacony przez nas Vat? Wysłałam im dokumenty 10 grudnia 09, Teresa odpisała mi szybko, że zwrócą ale do tej pory nie mam pieniędzy. Miałyście ostatnio jakieś problemy ze zwrotem kasy?
czekam już 2 miesiące na zwrot Vat za 2 przesyłki
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:05   #3637
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
czekam już 2 miesiące na zwrot Vat za 2 przesyłki
Napisz im maila jeszcze raz, mi dzisiaj przyszedł przelew z paypala (maila z prosbą o zwrot wysłałam 26.12)
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 19:13   #3638
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Czy Truskawka przestała zwracać zapłacony przez nas Vat? Wysłałam im dokumenty 10 grudnia 09, Teresa odpisała mi szybko, że zwrócą ale do tej pory nie mam pieniędzy. Miałyście ostatnio jakieś problemy ze zwrotem kasy?
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
czekam już 2 miesiące na zwrot Vat za 2 przesyłki

ja czekałam 6 tygodni, a VAT miałam wysoki do zwrotu, oddali mi ten niższy a tego wyższego nie.....
ale pisałam chyba 3 razy z zał, w róznych formach ale bardzo wdzięcznie i uprzejmie i dostałam zwrot po lepszym kursie nawet
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.

Edytowane przez bmoniq
Czas edycji: 2010-01-07 o 19:21
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:14   #3639
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Napisz im maila jeszcze raz, mi dzisiaj przyszedł przelew z paypala (maila z prosbą o zwrot wysłałam 26.12)
no chyba tak zrobię, chociaż już 3 razy się upominałam
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:15   #3640
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Wysłałam drugiego maila w poniedziałek, ale bez odpowiedzi...Jak mi nie zwrócą to już nic u nich nie kupię. Kurcze to było ponad 60 zł...Na ewentualne następne zakupy, buuuu.
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:17   #3641
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No właśnie on też mnie zainteresował, zdjęcie co prawda pokazuje ciemny odcień no ale na Truskawce to różnie bywa, a numer ma taki "jasny" a tu taka niespodzianka, Zenek chyba powinien jakieś ostrzeżenia umieszczać

Dziewczyny, czy któraś dostała pomadkę Lancoma "rose defile" i czy u Was też pisze na niej "not for individual sale"?
Czemu Zenek mi wysyła jakies próbki?
na tru chyba było nawet napisane, że to jest taka miniaturka czy cuś z takim napisem bo niestety nie mają tego ślicznego opakowania ale no zawsze cena kusząca a ogólnie jak ci sie podoba?
Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Na ebayu w ładnych cenach chodzą Do 40 zł można nawet upolować
heh i z ebaya mam 3 podroby Benefitu od sprzedawcy z 500komentarzami i z tym 3 negatywy, ze wysylka pozno doszla dlatego nie wiem czy chce juz ryzykowac....a zreszta czytalam KWC i nie wiem czy ten rozyk nei bedzie za jasny dla mnie czy nie
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dobrze, że Ci przeszło!

To mi przypomniało, że kupiłam kiedyś na wyjazd płyn micelarny Avene...
Taaaaa, szybko leciałam kupić coś innego!
Miałam zapuchnięte oczy i szyja była cała czerwona. Swędziało jak nie wiem. A miał mi ułatwić życie...Skończyło się na tabletkach antyalergicznych

Załączam obiecane fotki Diorka
Zdjęcia są podpisane. Przepraszam za jakość, ale robione na szybko
super
trzeba placic
Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
ja bym nie ryzykowała. sprzedawca ma mały dorobek komentarzy a to ważne oceniając jego wiarygodność.
chociaż...
kosmetyków na allegro staram się raczej nie kupować ale skusiłam się na serum Estee Lauder. dziś je dostałam i.... jest przeterminowane o prawie rok
wydałam na nie 177zł
na szczęście sprzedajaca z dorobkiem ponad 1800 komentarzy pozytywnych odda mi te pieniążki. myslę, że nikt nie sprawdza dat trwałości kosmetyków a nawet jeżeli to są to jednostki. zapewne też bym nie sprawdziła tylko miało dziwną konsystencję i koszmarny zapach
oj mi sie trafily dwa razy podroby...perfum i pudru...z tym, ze jak perfumy moglam oddac bez problemu to z pudrem byl problem- nawet kodu nie mial, a farbka z napisu dior wychodzila zza kontury
mi sie podoba jak jeden sprzedawca na all ma w ofercie roz z clinique jako Świeży i NOWY- a roz jest z limitowanki chyba z 2000 ktoregos chyba 2004 albo ciut starszy


Co do podkladu Stili w sztyfcie (odcien A)

fajnie sie naklada, o dziwo nie podkresla skorek ani porow ladnie wyglada na buzi i calkiem ladnie kryje zaczerwienienia, ale niestety dosc szybko sie skora swieci....wogole nie matuje i nie wiem czy nawet ciut nie przyspiesza blyszczenia skory
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-01-07 o 19:19
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 19:18   #3642
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
a tu:

http://us.strawberrynet.com/makeup/c...Id=13032#13032

jest też maximizer i świeży rzut ultra glossów
ja widze promo z łańcuszkami dla nowych...
Maximizera nie polecam. Zbędny wydatek, może wysuszać usta.

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mogliby wrzucić jeszcze Serum de Rouge Diora, bo inne nowości jesienne to nawet mają, np. pomadki obskurne Chanel
Jestem za, mam 510 i jestem pod wrażeniem, chociaż nie lubię szminek.

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
zapomniałam o zdjęciach ...

Dior Lip Polish, na pierwszym zdjęciu są błyszczyki po kolei - 001, 002 i 003. Ja mam 002 i uwielbiam
001 chyba będzie mój.

Cytat:
Napisane przez Koszka876 Pokaż wiadomość
jak nie ma przestojów to u mnie już tak 4-5 dni i jest
U mnie po 4 dniach od zamówienia.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
a

podliczyłam dziś błyszczyki, mam chyba trochę za dużo jak na moje niewielkie usta
Mam podobne odczucia po obejrzeniu swoich zasobów.


Dotarła do mnie jakiś czas temu paczka z m.in. pudrami SB i po raz kolejkny przekonałam się, że z opinią jak z - każdy ma swoją . Mam Alabaster, Platinum i Diamond Dust; generalnie (jak na pudromaniaczkę przystało) jestem zadowolona. Wszystkie są bardzo drobno zmielone, kolorystycznie odpowiadają mi dwa pierwsze, ostatni może u mnie robić tylko za brązer, ale nie jest źle. W żadny nie dopatrzyłam się tak dużych drobinek, jak na jakimś załączonym tu zdjęciu. Diamond Dust przypomina mi nieco nabłyszczającego Revlona.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:19   #3643
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Wysłałam drugiego maila w poniedziałek, ale bez odpowiedzi...Jak mi nie zwrócą to już nic u nich nie kupię. Kurcze to było ponad 60 zł...Na ewentualne następne zakupy, buuuu.
u mnie jest 28 funtów. także sporo. ogólnie już nie będę tam kupować lub wysyłać tylko do PL. ale zniechęcona jestem okrutnie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:25   #3644
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dostał ktoś przesyłke z felernego okresu 11-13.12 ?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:27   #3645
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Mam pytanie - czy ktoś ma rozeznanie, czy kolory podkładów YSL są zbliżone jesli chodzi o numeracje w poszczególnych rodzajach? Testowałam ten w słoiczku i 05 Peach był OK...teraz mam chęć na ten matujący...i nie wiem czy wziąć 04 czy 05....
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:32   #3646
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
na tru chyba było nawet napisane, że to jest taka miniaturka czy cuś z takim napisem bo niestety nie mają tego ślicznego opakowania ale no zawsze cena kusząca a ogólnie jak ci sie podoba?

heh i z ebaya mam 3 podroby Benefitu od sprzedawcy z 500komentarzami i z tym 3 negatywy, ze wysylka pozno doszla dlatego nie wiem czy chce juz ryzykowac....a zreszta czytalam KWC i nie wiem czy ten rozyk nei bedzie za jasny dla mnie czy nie

super
trzeba placic

oj mi sie trafily dwa razy podroby...perfum i pudru...z tym, ze jak perfumy moglam oddac bez problemu to z pudrem byl problem- nawet kodu nie mial, a farbka z napisu dior wychodzila zza kontury
mi sie podoba jak jeden sprzedawca na all ma w ofercie roz z clinique jako Świeży i NOWY- a roz jest z limitowanki chyba z 2000 ktoregos chyba 2004 albo ciut starszy


Co do podkladu Stili w sztyfcie (odcien A)

fajnie sie naklada, o dziwo nie podkresla skorek ani porow ladnie wyglada na buzi i calkiem ladnie kryje zaczerwienienia, ale niestety dosc szybko sie skora swieci....wogole nie matuje i nie wiem czy nawet ciut nie przyspiesza blyszczenia skory
Możesz cyknąć fotkę? Jestem ciekawa czy jest jaśniejszy niż AA, on sie super nadaje jako korektor
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:39   #3647
dotakam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dostał ktoś przesyłke z felernego okresu 11-13.12 ?
Ja mogę się dopisać do listy tych co nie dostali - zamówienie z 13.XII
__________________
-
Pozdrawiam
dotakam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:42   #3648
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi pomóc z perfumami, wyczaiłam sobie na allegor amor amor cacharel, ale nie jestem pewna oryginalnosci, na perfumach pytałam, wstawiałam fotki ale mnie olewają, chyba mnie tam nie lubią
Hm... Wiecie co, ja mam Amor Amor (nieużywane od dawna swoją drogą ), dostałam w prezencie, ze sklepu... ale mają oprócz napisów jakieś takie hmm... narysowane zygzaki... Jak jakaś limitowanka czy coś.. Była jakaś taka limitowanka? Bo z tego co mi wiadomo, to są niby oryginalne

W ogóli to jest mi smutno, jest mi źle 30.12 wysłali moją mini paczkę z Feela, dalej jej nie ma (zwykle przychodzą do mnie paczki dość szybko..) Boję się, że ktoś capnął bo nie była rejestrowana .. No i na dodatek HR Glorious mnie jednak dalej wpienia.. ..I włosy są dalej krótkie
Nawet nie mam jak się pocieszyć na Tru, bo czekam na kartę wypukłą do zamówień..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:46   #3649
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Możesz cyknąć fotkę? Jestem ciekawa czy jest jaśniejszy niż AA, on sie super nadaje jako korektor
proszeeem
swoja droga nie pamietam czy juz ich nie dodawalam albo mi sie snilo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 19:49   #3650
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Hm... Wiecie co, ja mam Amor Amor (nieużywane od dawna swoją drogą ), dostałam w prezencie, ze sklepu... ale mają oprócz napisów jakieś takie hmm... narysowane zygzaki... Jak jakaś limitowanka czy coś.. Była jakaś taka limitowanka? Bo z tego co mi wiadomo, to są niby oryginalne

W ogóli to jest mi smutno, jest mi źle 30.12 wysłali moją mini paczkę z Feela, dalej jej nie ma (zwykle przychodzą do mnie paczki dość szybko..) Boję się, że ktoś capnął bo nie była rejestrowana .. No i na dodatek HR Glorious mnie jednak dalej wpienia.. ..I włosy są dalej krótkie
Nawet nie mam jak się pocieszyć na Tru, bo czekam na kartę wypukłą do zamówień..
po nocy przychodzi dzień, jutro NA PEWNO będzie lepiej, nawet jeśli włosy nadal będą krótkie (ale na pewno jest ci w nich ślicznie), nawet jeśli paczka nie przybędzie (los gotuje ci wspaniałe prezenty) i nawet jeśli nie pokochasz HR Glorious

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
proszeeem
swoja droga nie pamietam czy juz ich nie dodawalam albo mi sie snilo
Nie śniło ci się, dodawałaś.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:50   #3651
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Hm... Wiecie co, ja mam Amor Amor (nieużywane od dawna swoją drogą ), dostałam w prezencie, ze sklepu... ale mają oprócz napisów jakieś takie hmm... narysowane zygzaki... Jak jakaś limitowanka czy coś.. Była jakaś taka limitowanka? Bo z tego co mi wiadomo, to są niby oryginalne

W ogóli to jest mi smutno, jest mi źle 30.12 wysłali moją mini paczkę z Feela, dalej jej nie ma (zwykle przychodzą do mnie paczki dość szybko..) Boję się, że ktoś capnął bo nie była rejestrowana .. No i na dodatek HR Glorious mnie jednak dalej wpienia.. ..I włosy są dalej krótkie
Nawet nie mam jak się pocieszyć na Tru, bo czekam na kartę wypukłą do zamówień..
Ale czerowną? Limitowanki były innych kolorów chyba
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
proszeeem
swoja droga nie pamietam czy juz ich nie dodawalam albo mi sie snilo
ooo to sooory, nie widziałam
A nie jest za jasny dla Ciebie?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:55   #3652
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dostałam dziś paczuchy zamówione w niedzielę. I oto mam do testowania od dziś :

Szminke Clarins nr 10 (sliczny kolor, taki soczysty)
Odżywkę Back To Basics Green Tea (ładny zapach i opakowanie, zaraz będę myć włosy to wypróbuję właściwości)
Puder SB DIamond Dust
Samoopalacz SB w spraju
Błotko do twarzy Kanebo

Czy któraś zamawiała i otrzymała już krem na naczynka Payot?
Bardzo zależy mi na opini jak ze świeżością, bo chciałabym zanabyć :plis:
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:58   #3653
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
W ogóli to jest mi smutno, jest mi źle 30.12 wysłali moją mini paczkę z Feela, dalej jej nie ma (zwykle przychodzą do mnie paczki dość szybko..) Boję się, że ktoś capnął bo nie była rejestrowana .. No i na dodatek HR Glorious mnie jednak dalej wpienia.. ..I włosy są dalej krótkie
Nawet nie mam jak się pocieszyć na Tru, bo czekam na kartę wypukłą do zamówień..
ja czekam na 3 feelowe paczki i też pipa-pipa
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:59   #3654
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Narzekacie na feela? Ja od tygodnia czekam na wysyłke z fragrancex Z karty dawno ściągło
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:00   #3655
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dotakam Pokaż wiadomość
Ja mogę się dopisać do listy tych co nie dostali - zamówienie z 13.XII
Ja też
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:01   #3656
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
po nocy przychodzi dzień, jutro NA PEWNO będzie lepiej, nawet jeśli włosy nadal będą krótkie (ale na pewno jest ci w nich ślicznie), nawet jeśli paczka nie przybędzie (los gotuje ci wspaniałe prezenty) i nawet jeśli nie pokochasz HR Glorious

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



Nie śniło ci się, dodawałaś.
ciesze sie, ze mam dobra pamiec

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ale czerowną? Limitowanki były innych kolorów chyba

ooo to sooory, nie widziałam
A nie jest za jasny dla Ciebie?
jak nakladalam myslalam, ze jest ok, ale jak poszlam do lazienki i zobaczylam sie w lustrze to faktycznie bylam prawie biala gdyby ciut lepiej matowil to dla mnie bylby to podklad idealny!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-01-07 o 20:03
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:04   #3657
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ciesze sie, ze mam dobra pamiec

jak nakladalam myslalam, ze jest ok, ale jak poszlam do lazienki i zobaczylam sie w lustrze to faktycznie bylam prawie biala gdyby ciut lepiej matowil to dla mnie bylby to podklad idealny!
To moze chcesz wymienic na aa On nie jest taki pomaranczowy jak wyszedł na zdjeciach
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:05   #3658
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
po nocy przychodzi dzień, jutro NA PEWNO będzie lepiej, nawet jeśli włosy nadal będą krótkie (ale na pewno jest ci w nich ślicznie), nawet jeśli paczka nie przybędzie (los gotuje ci wspaniałe prezenty) i nawet jeśli nie pokochasz HR Glorious
Uhh.. Zagryzę ząbki.. Jakoś może przeżyję..
Cytat:
Napisane przez dor6
Nie śniło ci się, dodawałaś.
Nawet pamiętam to !
Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ale czerowną? Limitowanki były innych kolorów chyba
No właśnie jest czerwona, ma takie hm... jakby "popękania" pomalowane No, tyle że mam ją już od dobrych... OMG! 6 lat! (nawet nie zauważyłam, że już taka stara się zrobiłam czemu w takim razie nie kupiłam tego mazidła Borghese na zmarchy ?! )


Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
ja czekam na 3 feelowe paczki i też pipa-pipa
Kutwa no... Ja słyszałam, że UK zasypała tona śniegu, ale bez jaj.. ! Gdzie poświęcenie jakieś?! Czemu nie dowożą konno/pługami tych paczek?! Tu ludzie czekają !!
(kiedy Ci wysłali?)
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:08   #3659
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
To moze chcesz wymienic na aa On nie jest taki pomaranczowy jak wyszedł na zdjeciach
ja go w sumie chyba nie potrzebuje bo za szybko mi sie skora przetluszcza po nim a myslisz, ze ten a bedzie dobry? niby na nim pisze shade 02 czy jakos tak
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:15   #3660
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja go w sumie chyba nie potrzebuje bo za szybko mi sie skora przetluszcza po nim a myslisz, ze ten a bedzie dobry? niby na nim pisze shade 02 czy jakos tak
Mnie nie zaszkodzi, jeśli jest ciemniejszy trudno, bo będzie to znaczyło że jasniejszy i tak nie istnieje A Tobie mógły przypasować aa :P mysle ze będzie idealny jako korektor pod oczy i na niespodziewanki
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.