Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-22, 14:15   #3661
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Juz po wizycie, macica jest ok, w jajniku rosnie pecherzyk- fizycznie wszystko jest prawidłowo. Mam skierowanie na badania genetyczne, prolaktyne i autoimmunologiczne- jezeli tam wszystko bedzie ok to znaczy ze mielismy pecha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzymam kciuki za badania

u mnie też się coś dzieje bolą mnie jajniki już mocno
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 14:22   #3662
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Invi, pięknie, niech ktoś mnie tak maluje

Co do facetów to ja czasem się zastanawiam jak by wyglądało moje życie gdybym wybrała innego chłopa, a nie mojego tz
Ja tez czasem sie zastanawiam nie to ze mi zle ale tak po prostu

A macie czasem tak ze wracacie myslami do tego jak bylyscie singielkami? Ja czasem sie zastanawiam jak by to wygladalo gdybym teraz była sama- czy korzystalabym z zycia aczkolwiek mam "szczescie" do facetow ktorzy startuja do mnie ale maja kobiety- dwa razy mialam takie przeboje, przy czym raz kolega "zapomnial" mi powiedzieć a ja zdazylam troche sie... zauroczyc. A ze znalismy sie krotko to nie wiedzialam ze kogos ma. Fajnie sie bawilismy, byla tez chemia, jakies przytulanki i calowanki a potem zupelnie przypadkiem dowiedzialam sie ze kogos ma od dluzszego czasu a jak zapytalam czemu mi nie powiedzial to odpowiedzial "bo nie pytalas"'... no serio!? bardzo nie lubie byc ta trzecią i bardzo nie lubie wlazic z butami w czyjs związek. Potem sie dalej kumplowalismy ale juz na innej zasadzie, tylko raz jak ekipa pojechalismy na wyjazd studencki (ja juz bylam z tzem ale on z nami nie jechal) to znow dało sie wyczuc chemię i wiedzialam ze wystarczyloby zebym pstryknela palcami a gosciu rzucilby sie na mnie od razu, po prostu i on i ja to wiedzieliśmy i czulismy. Wiedziala tez moja przyjaciolka ktora sama mi powiedziała "dalabys mu sygnal to od razu by to wykorzystal". A potem uslyszalam przypadkiem jego teorie ze bez zamoczenia kija to nie zdrada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 14:29   #3663
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Raczej nie dumam nad moim singielskim życiem. Nie powiedziałabym żebym korzystała wtedy specjalnie z życia, chyba teraz korzystam wiecej, razem z mężem. Samej żyłoby mi się ciężej, tak myślę.
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 14:30   #3664
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja tez czasem sie zastanawiam nie to ze mi zle ale tak po prostu

A macie czasem tak ze wracacie myslami do tego jak bylyscie singielkami? Ja czasem sie zastanawiam jak by to wygladalo gdybym teraz była sama- czy korzystalabym z zycia aczkolwiek mam "szczescie" do facetow ktorzy startuja do mnie ale maja kobiety- dwa razy mialam takie przeboje, przy czym raz kolega "zapomnial" mi powiedzieć a ja zdazylam troche sie... zauroczyc. A ze znalismy sie krotko to nie wiedzialam ze kogos ma. Fajnie sie bawilismy, byla tez chemia, jakies przytulanki i calowanki a potem zupelnie przypadkiem dowiedzialam sie ze kogos ma od dluzszego czasu a jak zapytalam czemu mi nie powiedzial to odpowiedzial "bo nie pytalas"'... no serio!? bardzo nie lubie byc ta trzecią i bardzo nie lubie wlazic z butami w czyjs związek. Potem sie dalej kumplowalismy ale juz na innej zasadzie, tylko raz jak ekipa pojechalismy na wyjazd studencki (ja juz bylam z tzem ale on z nami nie jechal) to znow dało sie wyczuc chemię i wiedzialam ze wystarczyloby zebym pstryknela palcami a gosciu rzucilby sie na mnie od razu, po prostu i on i ja to wiedzieliśmy i czulismy. Wiedziala tez moja przyjaciolka ktora sama mi powiedziała "dalabys mu sygnal to od razu by to wykorzystal". A potem uslyszalam przypadkiem jego teorie ze bez zamoczenia kija to nie zdrada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie myślałam, bo jesteśmy z mężem od dzieciaka mieliśmy po 16lat ledwo. I nigdy się nie rozstaliśmy. Ostatnio nawet stwierdziliśmy,że raczej mamy wspólne wspomnienia niż "osobne" ale nie żałujemy, ani przez moment. Już nam leci 6,5roku razem .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 14:30   #3665
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Masz racje ja akurat nie znam takich ludzi, to przykre, ze wsrod znajomych masz osoby az tak slabe psychicznie.
Tu nie ma przed czym ostrzegac, kazdy jest inny. A jakby nie patrzec napisalas wczesniej bardziej w ten sposob, ze osoby siedzace w domu to fleje, a nie, ze sa smutne i nieszczesliwe.
Mam jedną taką koleżankę. Przed pierwszym dzieckiem wulkan energii, po narodzinach pierwszego dziecka też była więc porządku. Po narodzinach drugiego istny dzikus, brak tematów do rozmowy, siedziała przy stole ze zbajomymi mało co się odzywała. Teraz będzie rodzić trzecie...

Dziewczyna z dala od mamy, nawet do sklepu nie ma jak wyjść z dwójką czasami bo mieszka w bloku. Zero życia prywatnego oprócz Męża, dzieci, prania i gotowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 14:32   #3666
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3 259
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Ja za to myślę czy nie zapisać się na kurs. Ale to albo odpuścimy jeden cykl, bo w ciąży jest to nie wskazane. Bo chcę iść albo w kierunku paznokci albo w kierunku mało popularnym i dość kontrowersyjnym, a doklnie kosmetyka pośmiertna. I dużo bardziej skłaniam się ku drugiemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg. mnie to jest szalenie interesujące zajęcie. Niełatwe, ale interesujące.

Invi koparka mi opadła z wrażenia, jesteś szalenie zdolna, działaj w tym.

Rozwijajcie się, żeby wasze dzieci miały spełnione szczęśliwe mamusie
------------
Dzięki wszystkim dziewczynom, które znają temat zamknięcia w domu i efektów jakie może przynieść i się odezwały jednak nie są to tylko moje problemy i moich słabych psychicznie znajomych ...






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e
Czas edycji: 2017-06-22 o 14:38
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 14:39   #3667
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Faktycznie ta kosmetyka pośmiertna, to bardzo interesujące zajęcie, miałam już do czynienia z przygotowaniem zwłok i od tego czasu myślę nad tym bardzo poważnie. Mało kto decyduje się na ten zawód, klientów nigdy nie zabraknie, praca w ciszy i do tego bardzo dobrze płatna. Muszę poszukać teraz terminarzu z kursami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-22, 14:45   #3668
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle jestem wielozadaniowec, mojemu tacie brakowało syna to i mnie uczył drzewo rąbać, węgiel zrzucać czy łowić ryby,albo spawać czy lutować.
Jak mój kiedyś zobaczył jak przyszedł z pracy jak rabie drewno to myślałam,że zawału dostanie.
Mój np. Wędkować nie potrafi, ja go nauczyłam haha za to on mnie nauczył jak się wymienia najpotrzebniejsze części w samochodzie, albo nauczył mnie jak się robi najlepsze leczo na świecie dopełniamy się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przybij piatke ! Mnie zawsze kusily meskie robotki i podgladalam tate (dziwnie to zabrzmialo) jak sie przeprowadzilam na wies do tzta to sasiad na plocie wisial i nie mogl sie nadziwic ze kobieta drzewo rabie, dla mnie to normalne
Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Tak jak niżej Cat pisze, ten typ tak ma, ale odkad ta rękę zlamal to chyba nudzi mu sie i ciągle sobie zaczepki szuka...
On z natury jest rozpieszczony i maruda ale kocham go, jest dobrym czlowiekiem, choc czasami mam go ochote wyslac w kosmos z biletem w jedna strone, bo ma humorki jak przy trojaczkach...

Dokładnie, to taki typ ze musi wiecznie marudzic i sie boczyc o byle co. :/

A mam to w niech sobie sam jezdzi teraz... ja moge autobusem jezdzic, cala ciaze jesien zima jezdzilam autobusem gdzie do domu z przystanku jest ze 4 km, to u teraz dam radę.

Z lepszych wiadomości dzwoniłam do faceta od projektu i po niedzieli ma byc gotowy. Ma do mnie dzwonic.

A najlepsze na koniec

Załącznik 7119116
Załącznik 7119121
Załącznik 7119126
Załącznik 7119131
Załącznik 7119136
Załącznik 7119141

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzialam na insta i szczena mi opadla
Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Ja za to myślę czy nie zapisać się na kurs. Ale to albo odpuścimy jeden cykl, bo w ciąży jest to nie wskazane. Bo chcę iść albo w kierunku paznokci albo w kierunku mało popularnym i dość kontrowersyjnym, a doklnie kosmetyka pośmiertna. I dużo bardziej skłaniam się ku drugiemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
az mi sie slabo zrobilo jak to przeczytalam mocne nerwy masz
Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Ups, 2 razy mi się odpowiedziało, nie wiem jak usunąć drugą odp :-/
Zakład pogrzebowy ;-) Ogólnie jestem od przyjmowania rodzin i organizowania pogrzebów, ale czasem z mężem jeździmy po ciała.
Na szkoleniu musieliśmy też myć, ubierać, czesać, itp
Az mam ciarki, nie dla mnie taka robota
Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Nie myślałam, bo jesteśmy z mężem od dzieciaka mieliśmy po 16lat ledwo. I nigdy się nie rozstaliśmy. Ostatnio nawet stwierdziliśmy,że raczej mamy wspólne wspomnienia niż "osobne" ale nie żałujemy, ani przez moment. Już nam leci 6,5roku razem .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie mi uswiadomilas ze sie starzeje, jestem od gowniarza z moim tztem i dotarlo wlasnie do mnie ze to juz 9 lat

Swego czasu wracalam do czasow przed moim tztem. Wyobrazalam sobie co by bylo gdybym zwiazala sie z chlopakiem ktory chcial ze mna byc. Pozniej uswiadomilam sobie ze dobrze mi z mezem i nie wyobrazam sobie zycia bez niego. O moim mlodym jakos ciezko mi myslec ze mogloby go nie byc i nie pamietam juz jak to bylo bez niego



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 14:56   #3669
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Mi też jest dobrze z tz, ale czasem tak się zastanawiam czy gdybym nie pogonila poprzednika tz to może miałabym już gromadkę dzieci, pewnie mieszkalabym u niego na wsi i w ogóle to wszystko wyglądałoby inaczej.. Bo u nas ja od zawsze chciałam dziecka, tylko czekałam aż tz się zdecyduje takie mnie czasem myśli dopadają, ale nie żałuję ani jednego dnia z tz u nas w listopadzie minie 6 lat dopiero
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:03   #3670
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Aaaaa nie moge!
__________________


Edytowane przez Catherine86
Czas edycji: 2017-07-01 o 13:04
Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:04   #3671
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Faktycznie ta kosmetyka pośmiertna, to bardzo interesujące zajęcie, miałam już do czynienia z przygotowaniem zwłok i od tego czasu myślę nad tym bardzo poważnie. Mało kto decyduje się na ten zawód, klientów nigdy nie zabraknie, praca w ciszy i do tego bardzo dobrze płatna. Muszę poszukać teraz terminarzu z kursami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem po antropologii i troche sie nagrzebalam w kościach ale nie wiem czy twoja dzialka bylaby dla mnie odpowiednia- nie brzydza mnie takie rzeczy, ale to chyba nie jest to co chciałabym robic
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Mi też jest dobrze z tz, ale czasem tak się zastanawiam czy gdybym nie pogonila poprzednika tz to może miałabym już gromadkę dzieci, pewnie mieszkalabym u niego na wsi i w ogóle to wszystko wyglądałoby inaczej.. Bo u nas ja od zawsze chciałam dziecka, tylko czekałam aż tz się zdecyduje takie mnie czasem myśli dopadają, ale nie żałuję ani jednego dnia z tz u nas w listopadzie minie 6 lat dopiero
Mi tez jest dobrze i nie rozkminiam w sensie finansowym czy zyciowym ale zastanawiam sie jak wygladaloby moje zycie uczuciowo- erotyczne ja ze swoim mezem jestem 9 lat ale tez najmlodsza z was nie jestem i jakies zwiazki i "incydenty" (malo powazne) za soba mam- pytanie czy gdybym byla teraz sama to chodzilabym np na randki ze sniadaniem albo cos w tym stylu wiem ze to troche zboczone ale zastanawiam sie jak zyja wolni ludzie w moim wieku w tej kwestii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-22, 15:08   #3672
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Mam jedną taką koleżankę. Przed pierwszym dzieckiem wulkan energii, po narodzinach pierwszego dziecka też była więc porządku. Po narodzinach drugiego istny dzikus, brak tematów do rozmowy, siedziała przy stole ze zbajomymi mało co się odzywała. Teraz będzie rodzić trzecie...

Dziewczyna z dala od mamy, nawet do sklepu nie ma jak wyjść z dwójką czasami bo mieszka w bloku. Zero życia prywatnego oprócz Męża, dzieci, prania i gotowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez znam zaniedbana laske po urodzeniu dziecka. Ale to na wlasne zyczenie sobie kobiety robia.
__________________


Edytowane przez Catherine86
Czas edycji: 2017-07-01 o 13:05
Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:14   #3673
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja jestem po antropologii i troche sie nagrzebalam w kościach ale nie wiem czy twoja dzialka bylaby dla mnie odpowiednia- nie brzydza mnie takie rzeczy, ale to chyba nie jest to co chciałabym robic

Mi tez jest dobrze i nie rozkminiam w sensie finansowym czy zyciowym ale zastanawiam sie jak wygladaloby moje zycie uczuciowo- erotyczne ja ze swoim mezem jestem 9 lat ale tez najmlodsza z was nie jestem i jakies zwiazki i "incydenty" (malo powazne) za soba mam- pytanie czy gdybym byla teraz sama to chodzilabym np na randki ze sniadaniem albo cos w tym stylu wiem ze to troche zboczone ale zastanawiam sie jak zyja wolni ludzie w moim wieku w tej kwestii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam kilka koleżanek, w moim wieku i starszych, wiecznych singielek.. Wszystkie są tak wybredne, że kolacje ze śniadaniem zdarzają im się bardzo rzadko szczególnie jedna zawsze miała branie w klubach, a nawet nie chciała z nikim zatańczyć. Nie mówię, że miała brać co leci, ale ciachami też gardzila to są dopiero dzikusy, te moje wyzwolone singielki
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:16   #3674
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Mam kilka koleżanek, w moim wieku i starszych, wiecznych singielek.. Wszystkie są tak wybredne, że kolacje ze śniadaniem zdarzają im się bardzo rzadko szczególnie jedna zawsze miała branie w klubach, a nawet nie chciała z nikim zatańczyć. Nie mówię, że miała brać co leci, ale ciachami też gardzila to są dopiero dzikusy, te moje wyzwolone singielki
Tez mam kolezanki singielki
__________________


Edytowane przez Catherine86
Czas edycji: 2017-07-01 o 13:05
Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:22   #3675
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Tez mam takie kolezanki singielki, balujace kiedy chca i jak chca, twierdza, ze im tak dobrze ale jak slysza, ze ktoras ze znajomych wyszla za maz czy urodzila to az sie gotuja. Takie to chyba jednak nie do konca super wyzwolenie
Wydaje mi sie ze z tych wolnych, wyzwolonych lasek to moze 5% jest takich co faktycznie z takiego stanu sa zadowolone. Reszta podejrzewam ze zaklada maskę ze tak chca i im to pasuje a w rzeczywistosci sa samotne i chcialyby miec kogos u boku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:29   #3676
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

JEŚLI MAM KTÓREJŚ Z WAS COŚ ZMIENIĆ NA PIERWSZEJ STRONIE TO PROSZĘ O WIADOMOŚĆ PW BO NIE OGARNIAM OSTATNIO WSZYSTKICH POSTÓW I MOGŁAM COŚ PRZEOCZYĆ
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:31   #3677
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Też tak myślę a tu jeszcze parę lat i nie będzie w kim wybierać
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:43   #3678
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze z tych wolnych, wyzwolonych lasek to moze 5% jest takich co faktycznie z takiego stanu sa zadowolone. Reszta podejrzewam ze zaklada maskę ze tak chca i im to pasuje a w rzeczywistosci sa samotne i chcialyby miec kogos u boku.
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Też tak myślę a tu jeszcze parę lat i nie będzie w kim wybierać
Racja. Nie na darmo kiedys sie mowilo stara panna Teraz to tak ladnie brzmi singielka
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:45   #3679
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Ojoanna przeczytałaś już Crossa ? ja męczę i nie przez to że się źle czyta tylko czytam między "mamo siku", "mamo pić", "mamo jeść" itd... do tego dochodzi masa pytań "a po co?" "a dlaczego?" "a na co?" "a kiedy?" umęczę się strasznie zanim dobrnę do końca
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-22, 15:48   #3680
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ojoanna przeczytałaś już Crossa ? ja męczę i nie przez to że się źle czyta tylko czytam między "mamo siku", "mamo pić", "mamo jeść" itd... do tego dochodzi masa pytań "a po co?" "a dlaczego?" "a na co?" "a kiedy?" umęczę się strasznie zanim dobrnę do końca
Hahaha dobre Ja nie potrafie czytac przy moim brzdacu wiec czytam nocami.
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:50   #3681
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Racja. Nie na darmo kiedys sie mowilo stara panna Teraz to tak ladnie brzmi singielka
Gdybym się rozstała z tz to chyba nie chciałoby mi się szukać nikogo nowego, te pierwsze randki i staranie się zawsze mnie stresowaly
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ojoanna przeczytałaś już Crossa ? ja męczę i nie przez to że się źle czyta tylko czytam między "mamo siku", "mamo pić", "mamo jeść" itd... do tego dochodzi masa pytań "a po co?" "a dlaczego?" "a na co?" "a kiedy?" umęczę się strasznie zanim dobrnę do końca
Przeczytałam dzisiaj do końca, jacy oni denerwujący! I jedno, i drugie kopnelabym w
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:52   #3682
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Gdybym się rozstała z tz to chyba nie chciałoby mi się szukać nikogo nowego, te pierwsze randki i staranie się zawsze mnie stresowaly

Przeczytałam dzisiaj do końca, jacy oni denerwujący! I jedno, i drugie kopnelabym w
Dla mnie wrecz przeciwnie, te pierwsze spotkania byly super
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:55   #3683
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Hahaha dobre Ja nie potrafie czytac przy moim brzdacu wiec czytam nocami.
Ja wczoraj jak spał przeczytałam 123 strony, dziś zaczęłam ale tak trajkocze za uchem że ledwo do 140 doszłam bo w kółko czytam to samo ... wlecze mi się ta książka okropnie

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Gdybym się rozstała z tz to chyba nie chciałoby mi się szukać nikogo nowego, te pierwsze randki i staranie się zawsze mnie stresowaly

Przeczytałam dzisiaj do końca, jacy oni denerwujący! I jedno, i drugie kopnelabym w
mówiłam Ci że książka nie urywa

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Dla mnie wrecz przeciwnie, te pierwsze spotkania byly super
też miło wspominam pierwsze spotkania. Te ukradkowe spojrzenia, nieśmiałe trzymanie za ręce, buziaki, przytulaski i inne tego typu rzeczy fajny to był czas, choć teraz jest fajniejszy
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:56   #3684
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Dla mnie wrecz przeciwnie, te pierwsze spotkania byly super
Dla mnie też super bo te słynne motyle w brzuchu itp, ale zgadzam się też, że stresujące :P
czy oddech mam świeży w razie całowania, czy na twarzy się nie błyszczę, czy pod pod pachami za mocno się nie spociłam z wrażenia, czy dobrze ogolona jestem, czy mój cellulit nie będzie mu przeszkadzał...

Jak dopiero zaczęliśmy ze sobą być, mieszkałam jeszcze w Pl, leciałam do niego i już sama podróż mnie bardzo zestresowała bo 1wszy raz leciałam sama samolotem. On mnie odebrał z lotniska, wszystko pięknie, ładnie, ale w aucie coś brzuch zaczyna mnie boleć. Został 1km, brzuch mi już eksplodował. Nie pędem, ale dyskretnie poszłam do łazienki, pewnie myślał, że chcę się odświerzyć czy coś, ledwo z niej wyszłam, ten już gotowy się na mnie rzucić, a ja do niego "przepraszam, mam biegunkę"...

Edytowane przez _Nat_
Czas edycji: 2017-06-22 o 16:04
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 15:59   #3685
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
Dla mnie wrecz przeciwnie, te pierwsze spotkania byly super
Ja się zawsze strasznie denerwowałam tz ciągle pamięta w co byłam ubrana na pierwszej randce, a ja nawet nie pamiętam gdzie właściwie byliśmy, w jakiejś knajpie, ale gdzie i jak wyglądała
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj jak spał przeczytałam 123 strony, dziś zaczęłam ale tak trajkocze za uchem że ledwo do 140 doszłam bo w kółko czytam to samo ... wlecze mi się ta książka okropnie



mówiłam Ci że książka nie urywa

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------



też miło wspominam pierwsze spotkania. Te ukradkowe spojrzenia, nieśmiałe trzymanie za ręce, buziaki, przytulaski i inne tego typu rzeczy fajny to był czas, choć teraz jest fajniejszy
Ona ciągle ucieka, on coś ukrywa.. A od takiej ilości seksu normalnym ludziom zeszlaby w końcu skóra z pewnych części ciała
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 16:00   #3686
Catherine86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 795
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj jak spał przeczytałam 123 strony, dziś zaczęłam ale tak trajkocze za uchem że ledwo do 140 doszłam bo w kółko czytam to samo ... wlecze mi się ta książka okropnie



mówiłam Ci że książka nie urywa

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------



też miło wspominam pierwsze spotkania. Te ukradkowe spojrzenia, nieśmiałe trzymanie za ręce, buziaki, przytulaski i inne tego typu rzeczy fajny to był czas, choć teraz jest fajniejszy
O tak, teraz jest duzo fajniejszy, w koncu jestesmy rodzina, nie wyobrazam sobie zycia bez kochanej malej ksiezniczki
__________________

Catherine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 16:21   #3687
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Dla mnie też super bo te słynne motyle w brzuchu itp, ale zgadzam się też, że stresujące
czy oddech mam świeży w razie całowania, czy na twarzy się nie błyszczę, czy pod pod pachami za mocno się nie spociłam z wrażenia, czy dobrze ogolona jestem, czy mój cellulit nie będzie mu przeszkadzał...

Jak dopiero zaczęliśmy ze sobą być, mieszkałam jeszcze w Pl, leciałam do niego i już sama podróż mnie bardzo zestresowała bo 1wszy raz leciałam sama samolotem. On mnie odebrał z lotniska, wszystko pięknie, ładnie, ale w aucie coś brzuch zaczyna mnie boleć. Został 1km, brzuch mi już eksplodował. Nie pędem, ale dyskretnie poszłam do łazienki, pewnie myślał, że chcę się odświerzyć czy coś, ledwo z niej wyszłam, ten już gotowy się na mnie rzucić, a ja do niego "przepraszam, mam biegunkę"...
Wybacz nie moge sie powstrzymac
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Ja się zawsze strasznie denerwowałam tz ciągle pamięta w co byłam ubrana na pierwszej randce, a ja nawet nie pamiętam gdzie właściwie byliśmy, w jakiejś knajpie, ale gdzie i jak wyglądała

Ona ciągle ucieka, on coś ukrywa.. A od takiej ilości seksu normalnym ludziom zeszlaby w końcu skóra z pewnych części ciała
rozwalacie mnie dzis tekstami
Cytat:
Napisane przez Catherine86 Pokaż wiadomość
O tak, teraz jest duzo fajniejszy, w koncu jestesmy rodzina, nie wyobrazam sobie zycia bez kochanej malej ksiezniczki



Moje dziecko mi wlasnie spiewa hej dziewczyno podnies w gore rece bo to jest napad na Twe serce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 16:43   #3688
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Super makijaże Invi. Planujesz jeszcze jakieś kursy?

Blanka, to musisz mieć mocne nerwy jesli myślisz o takim kierunku
Tak, 7 sierpnia mam szkolenie na wizazyste 1'stopnia. a później jak sie uda to tematyczne kursy np sam makijaż slubny
[1=85cabce079a739571384bfd 24737f09ed791b49e;7486551 1]Wg. mnie to jest szalenie interesujące zajęcie. Niełatwe, ale interesujące.

Invi koparka mi opadła z wrażenia, jesteś szalenie zdolna, działaj w tym.

Rozwijajcie się, żeby wasze dzieci miały spełnione szczęśliwe mamusie
------------
Dzięki wszystkim dziewczynom, które znają temat zamknięcia w domu i efektów jakie może przynieść i się odezwały jednak nie są to tylko moje problemy i moich słabych psychicznie znajomych ...






Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Dziękuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 16:43   #3689
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Teksty macie dzisiaj zabójcze, od razu czuć że dziś wigilia piątku
Ja z córką dziś zakończyłyśmy pierwszy rok przedszkola zleciało nie wiadomo kiedy
Co do siedzenia w domu to może nie zdziadziałam ale zdziczałam napewno pamiętam jak nie mogłam się doczekać 1 września kiedy mała zacznie przedszkole a ja wreszcie będę mogła zająć się trochę sobą i poznać inne mamuśki (zwłaszcza jak się mieszka w nowym miejscu i nikogo się nie zna). Też wykorzystałam ten czas na kurs prawa jazdy. W kwestii pracy - pracować nie muszę ale bardzo bym chciała właśnie po to żeby mieć jeszcze jakieś inne życie niż dom. Tyle że tutaj znaleźć pracę to jak wygrać w totka a poza tym jestem sama z małą i nawet nie miałabym jak jej odstawiać do przedszkola i potem odbierać a teraz w wakacje to już całkiem bo przedszkole nie pracuje. Ale siedząc w domu nie raz miałam myśli że jestem niepotrzebna społeczeństwu- no z wyjątkiem córki i męża
__________________
żonka i mama

Edytowane przez mabi84
Czas edycji: 2017-06-22 o 16:45
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-22, 16:56   #3690
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Próbujemy,testujemy bo w 2017 w ciąży być chcemy -cz.3

Pędzi ten nasz wątek z prędkością światła
Asiula, dobrze ze podczas wizyty u gin wszystko okazalo sie w porzadku. Mam nadzieje, ze badania rowniez wyjda dobrze i wczesniejsze zdarzenia to byl okropny pech.
Fiole, kciuki za wizyte
Blanka, ja bym sie nie nadawala do takiej pracy, na pewno bym myslala o tych wszystkich ludziach. Ale jak napisalas o zarobkach, z ciekawosci wpisalam w google i jestem w szoku Teraz skojarzylo mi sie ze kolezanka idzie w sobote na pogrzeb swojej znajomej, dziewczyna 20kilka lat w 7mcu ciazy zginela w wypadku samochodowym, dzieciatko tez nie przezylo Nie moglabym traktowac takiej pracy czysto zawodowo, moze mam slaba psychike po prostu.
Invi, cudne makijaze pogratulowac talentu
Ja sobie nie wyobrazam nie pracowac, jednak dobrze wyjsc do ludzi, miec jakies swoje obowiazki, staly tryb dnia. Jaka by ta praca nie byla. Wiem, ze czasem na nia narzekam, ale ciesze sie ze nie jestem bezrobotna. Z reszta potrafilam pracowac na smieciowych umowach za 7zl brutto(!) zeby nie siedziec w domu.

Aa i <nie>dziekuje za wszystkie kciuki za obrone zeby nie zapeszac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 18:51:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.