Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 20:05   #3661
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
chodzilo mi o to ze wybierajac date slubu nie kierowalismy sie jakimis waznymi dla nas cyframi czy czyms takim po prostu tak wyszlo, ale dzien slubu na pewno bedzie dla nas wazny i automatycznie data stanie sie wazna
to tak jak my. data jest taka jaka jest, bez żadnego znaczenia. zresztą po co łączyć ślub z jakąś ważną datą? lepiej mieć więcej okazji do świętowania

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
no w sumie masz racje nie myslalam o tym w ten sposob, dopiero po slubie bedzie to mialo znaczenie bardziej mi zalezalo zeby to byl 2010, planowalismy na 2009 ale mnie ten rok sie nie podobal i dopielam swego bedzie 2010
ja na pewno z własnej i nieprzymuszonej woli nie czekałabym ze ślubem rok dłużej, tylko dlatego, że mi się bardziej 2010 podoba niż 2009

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
matko znowu mam dylematy czy chcieć jutro tabletki anty czy nie czy w ogóle jak przychodzę z infekcją jakąś to nie powinnam nawet pytac o te tabletki bo i tak pewnie dostanę inne leki i nie będę mogła ten teges??
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja też chyba sobie nogi ogolę żeby jutro do gina z futrem nie iść
ja bym się na Twoim miejscu nie zastanawiała, jeśli stosujesz tabletki już jakiś czas. bo nawet jeśli masz infekcję, to leczy się to ok 10 dni, a nie miesiąc a co do tego futra, to mnie moja gin opiernicza jak jestem wygolona, bo jak to mówi "likwiduję naturalną barierę dla bakterii, a później nie wiem skąd ta infekcja"
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:12   #3662
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
to tak jak my. data jest taka jaka jest, bez żadnego znaczenia. zresztą po co łączyć ślub z jakąś ważną datą? lepiej mieć więcej okazji do świętowania



ja na pewno z własnej i nieprzymuszonej woli nie czekałabym ze ślubem rok dłużej, tylko dlatego, że mi się bardziej 2010 podoba niż 2009




ja bym się na Twoim miejscu nie zastanawiała, jeśli stosujesz tabletki już jakiś czas. bo nawet jeśli masz infekcję, to leczy się to ok 10 dni, a nie miesiąc a co do tego futra, to mnie moja gin opiernicza jak jestem wygolona, bo jak to mówi "likwiduję naturalną barierę dla bakterii, a później nie wiem skąd ta infekcja"
Tzn u nas to tak dokladnie bylo, ze jak zaczelismy myslec o 2009 to dowiedzielismy sie ze u nas w rodzinie beda juz 2 sluby wiec doszlismy do wniosku, ze nie ma sensu planowac 3-go slubu w ten sam rok, lepiej zeby byla jakas impra za rok a przy okazji doszlam do wniosku ze wole 2010 bo 10-ka to moja szczesliwa liczba
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:13   #3663
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za wszystkie opinie na temat sukienki. Postanowiłam, że ta i żadna inna
dobry wybór- pasuje do twojej urody jak ulał

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
hm... Tancerko moim skromnym zdaniem, jeśli widujecie sie z TZ co jakiś czas, a wiec raz w tygodniu to myślę, że niekoniecznie, bo jeśli byście sie widywali codziennie, lub częściej to yes, yes, yes jak najbardziej bym Ci polecała
dobrze to przemyśl czy naprawdę jest sens??? Ale jak cos tfu tfu tfu to żeby nie było na mnie, że Ci odradzałam



oki, jak tylko dorwę cios z naszą datą to aż cyknę fotkę i wkleję na forum, będziemy się we cztery zachwycały
ja tez teraz będę polować na jedzonko z datą ważności 21 sierpnia hihihi
Masz rację Lusi jeszcze się wtrzymam kilka miesięcy z tabletkami bo jeść je i siezieć z dala od tżta to trochę lipa.. lepiej w to miejsce sobie coś do mieszkanka kupić i jak już będę u tżta częściej bywać to się wtedy w nie zaopatrzę ale jakby co to będziesz chrzestną naszego bejbika

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
a co do tego futra, to mnie moja gin opiernicza jak jestem wygolona, bo jak to mówi "likwiduję naturalną barierę dla bakterii, a później nie wiem skąd ta infekcja"
ale ja mówiłam o nogach że golę hehehe
ja do gina jakoś się wstydze iść taka cała wygolona dlatego jak już się wybieram to zapuszczam przez jakieś 1,5 tygodnia bobra jakoś głupio bym się czuła iść taka łysa.. co innego iść do łóżka z tżcikiem a co innego do ginka matko głodnemu to tylko chleb na myśli
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol

Edytowane przez tancerka212
Czas edycji: 2009-11-26 o 20:14
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:19   #3664
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
żeby pasowały do twojego bukietu- dobry pomysł

jutro jak sie zdecydujecie to zamawiacie już obrączki czy tylko idziecie wybrac?
właśnie dostały special delivery z bukietem do obczajenia
Znając nasze podejście do wszystkich spraw na zasadzie "krótka piłka po co sobie dupe zawracać" jak nam się któryś model ostatecznie spodoba to zamówimyChyba, że uznamy, że jednak Apart to wtedy poczekamy na grudzień, chcoiaż jestem na 99% przekonana, ze tzta tez oczarują tamte obrączkiI pani powiedziała, ze w sumie możemy teraz zamówic, bo na wiosne to oni maja zatrzęsienie zamówień a że mi jest bez różnicy kiedy zamówię to wolę, żeby teraz robili te obrączki na spokojnie i dokladnie niż zawaleni robotą jak sie lud zbierze do kupowania Ale jak sobie pomyslę, że już jutro możemy zamowić obrączki to aż mam motylki w brzuchuNo i w sumie u takiego jubilera gdzie rozmawiam z panią, która robi te obrączki to ma taki fajny klimacik(chociaz salon tez jest sieciowy, ale krakowski, poza tym nie taki moloch jak Apart) no i na Rynku juz sa rozstawione budki na świąteczny kiermasz, więc w ogóle jak juz wyszłam od tego jubilera to nie dość, że podjarana tymi obrączkami to jeszcze taki miły spacarek w przedświątecznej atmosferze a przedświąteczna atmosfera= coraz bliżej do ślubu, do tego dopiero co sie rozstałam z przyjaciółkami z klepniętym pomysłem druhen, wiec za***isty dzień miałamNo i jutro tez zapowiada sie superowo

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ale ja mówiłam o nogach że golę hehehe
ja do gina jakoś się wstydze iść taka cała wygolona dlatego jak już się wybieram to zapuszczam przez jakieś 1,5 tygodnia bobra jakoś głupio bym się czuła iść taka łysa.. co innego iść do łóżka z tżcikiem a co innego do ginka matko głodnemu to tylko chleb na myśli
a ja ide do gina tak jak jestem na co dzień wszystko pięknie ładnie zrobione, wlasnie bym sie wstydziła iśc taka pozarastana chaszczami
co do tabletek to nieważne z jaką częstotliwością uprawiasz seks, bo zawsze może się trafić złoty strzał czy raz na rok fikumikasz czy kilkarazy dziennie
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:31   #3665
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ale ja mówiłam o nogach że golę hehehe
ja do gina jakoś się wstydze iść taka cała wygolona dlatego jak już się wybieram to zapuszczam przez jakieś 1,5 tygodnia bobra jakoś głupio bym się czuła iść taka łysa.. co innego iść do łóżka z tżcikiem a co innego do ginka matko głodnemu to tylko chleb na myśli
ojj bardzo głodnemu...... ja chce do mojego Tżcika....
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:46   #3666
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Wiecie co, chyba jest epidemia grypy, bo wlasnie dzwoniłam do przychodni, zeby sie umówić do dentysty i na infolinii automat powiedział, ze czas oczekiwania na konsultanta jest dłuższy niz 6 minut, nigdy mi sie to nie zdarzylo, wiec chyba ludzie na potęgę chorują.

No i mam nowa wizję fryzury na ślub Pół kucyk pół rozpuszczone, wilk syty i owca całaWłosy, które sa nabliżej twarzy zebrane do góry w kucyk a reszta rozpuszczonaZobaczymy jak to wyjdzie na próbnej fruzyrze, ale chyba byłby strzał w 10, bo ni eczułabym się łyso, bo jednak kucyk to tak pusto jak ja na co dzień chodze w rozpuszczonych. A ostatnio byłam na uczelni właśnie w wysoko upiętym kucyku i ąłdnym makijazu i mi dziewczyny powiedziały, ze super wyglądam
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 21:05   #3667
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cześć
Nie było mnie dwa dni a tu ponad 20 stron
Około 10 nadrobiłam, ale kolejne dziesieć proszę mi tu szybciutko streścić

Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
Tak Toska w styczniu ma ślub
Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
tak własnie o Tosce myslalam
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
W lutym ma Toska
Cytat:
Napisane przez Remmi Pokaż wiadomość
Dziękuję
Właśnie spojrzałam na suwaczek Tośki - ma równo 80 dni do ślubu
Mówicie, że już 80 dni do ślubu
Przez to całe pracowanie nie miałam czasu/siły/głowy zaglądać na suwaczek, więc dzięki za informację

Pojechaliśmy wczoraj z Tż do rodzinnego miasta, no i mamy spisany protokół a już od najbliższej niedzieli będą nasze zapowiedzi u mnie wywieszone, a u Tż czytane przez proboszcza

Podczas spisywania protokołu ksiądz stwierdził kilkakrotnie, że dobrze się dobraliśmy

Mieliśmy trochę kłopotów z odebraniem zaświadczenia z USC, ale w końcu się udało.

Niestety nie udało się rozdać zaproszeń
Rozdamy je dopiero w święta, a ja się martwię, że to za późno
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 21:07   #3668
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
a ja ide do gina tak jak jestem na co dzień wszystko pięknie ładnie zrobione, wlasnie bym sie wstydziła iśc taka pozarastana chaszczami
co do tabletek to nieważne z jaką częstotliwością uprawiasz seks, bo zawsze może się trafić złoty strzał czy raz na rok fikumikasz czy kilkarazy dziennie
haha spoko nie jestem pozarastana chaszczami hahaha fajnie to brzmi dziś się zajęłam estetyczną stroną tamtego rejonu i wszystko opanowane- tylko po prostu nie jest łyso

Samoa ale super jakbyście zamówili te obrączki już jutro- chyba bym się posikała jakbym już jutro mogła to zrobić chociaż nie- najbardziej to bym sikała w majty przy odbiorze

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
No i mam nowa wizję fryzury na ślub Pół kucyk pół rozpuszczone, wilk syty i owca cała
też dobry pomysł- rany musisz iść jakoś na próbną bo widze że masz mnóstwo wizji a tak przez monitor to ciężko doradzac- idź do fryzjera i porób zdjęcia

właśnie się wykąpałam i czuję się taka zadbana wypilingowałam się, pedicure dziś zrobiłam porządny, depilacja i te sprawy- lubię tak kompleksowo o siebie zadbac

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Niestety nie udało się rozdać zaproszeń
Rozdamy je dopiero w święta, a ja się martwię, że to za późno
no troszkę późnawo... niedobrze że wam się nie udało bo w święta to już będzie aby miesiąc do ślubu.. ale jeśli wszyscy co mają być na slubie już o tym wiedzą "ustnie" to może nie będzie problemu
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 21:11   #3669
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość

oki, jak tylko dorwę cios z naszą datą to aż cyknę fotkę i wkleję na forum, będziemy się we cztery zachwycały
Wklejaj, wklejaj - to i ja się będę zachwycać
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 21:18   #3670
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Wklejaj, wklejaj - to i ja się będę zachwycać
ty też 21 sierpnia prawda? jak tam przygotowania?
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 21:18   #3671
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Pojechaliśmy wczoraj z Tż do rodzinnego miasta, no i mamy spisany protokół a już od najbliższej niedzieli będą nasze zapowiedzi u mnie wywieszone, a u Tż czytane przez proboszcza

Podczas spisywania protokołu ksiądz stwierdził kilkakrotnie, że dobrze się dobraliśmy
WOW Pierwsza PM-ka będzie miała zapowiedzi Brawooooo
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 21:19   #3672
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ejjj stresuje mnie to wesele- tyle zachodu w okół mojej osoby będzie.. nie lubię tak
No ja też tak nie lubie,tzn niezbyt lubie być w centrum uwagi,jakoś tak troche głupio się czuje.




Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
to fakt, że nasz rok zbliża się dużymi krokami i nie jedna PM sobie o ogromnej skarbnicy wiedzy sobie przypomni. będzie tu niezły chaos jak każda zacznie wklejać przykładowe zaproszenia, bukiety, fryzury itp. dziennie z jakieś 500 postów będzie
Jak będzie już 2010 rok i zacznie się chaos ze ślubami to ale będzie fajnie.



Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Hellloł
7 miesięcy:jupi :
Wpadłam się pochwalić
Już coraz bliżej wielkiego dnia Juhhhhhhhu

Dziewczyny macie już pokupione prezenty świąteczne?
Szukam inspiracji
z okazji 7 miesięcy do straty wolności
Ja prezentów nie mam i nie kupuje,gdyż zostajemy tu(k) na święta.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 21:23   #3673
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
WOW Pierwsza PM-ka będzie miała zapowiedzi Brawooooo
no jak zapowiedzi szwagra poleciały to tż się śmiał że jak będa leciały nasze zapowiedzi to wyśle mamę niech wysłucha bo on na zawał padnie jak się zapowiedziami brata tak przejął
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 21:24   #3674
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Cześć

Pojechaliśmy wczoraj z Tż do rodzinnego miasta, no i mamy spisany protokół a już od najbliższej niedzieli będą nasze zapowiedzi u mnie wywieszone, a u Tż czytane przez proboszcza
Wow,jak super.Będziecie mieć już zapowiedzi.



Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
haha spoko nie jestem pozarastana chaszczami hahaha fajnie to brzmi dziś się zajęłam estetyczną stroną tamtego rejonu i wszystko opanowane- tylko po prostu nie jest łyso
właśnie się wykąpałam i czuję się taka zadbana wypilingowałam się, pedicure dziś zrobiłam porządny, depilacja i te sprawy- lubię tak kompleksowo o siebie zadbac
Ja wczoraj podczas prysznicowania miałam full depilacje.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 21:32   #3675
Remmi
Rozeznanie
 
Avatar Remmi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 832
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
matko znowu mam dylematy czy chcieć jutro tabletki anty czy nie czy w ogóle jak przychodzę z infekcją jakąś to nie powinnam nawet pytac o te tabletki bo i tak pewnie dostanę inne leki i nie będę mogła ten teges??
Możesz śmiało pytać. Bo jak ja brałam to brałam i anty i na infekcje

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Z tym bym się nie zgodziła. To zależy od przychodni. Ja chodzę teraz do takiej nowej, ale przez NFZ i zostałam zbadana bardzo kompleksowo. Miałam zrobioną cytologię, dopochwowe USG, badanie piersi i całą resztę podstawowych badań. Wszystko za free z NFZ
O masz, a ja byłam u mojej gin przy NFZ i zleciła mi dopochwowe USG i badanie piersi - ale mam to zrobić prywatnie, bo z NFZ to ja nie zrobie. Chyba w innej przychodi z NFZ musze poszukać gabinetu, który ma sprzęt do takich badań.
__________________
...od kilku miesięcy ---->
Remmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 21:34   #3676
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ty też 21 sierpnia prawda? jak tam przygotowania?
Tak, ale nam jakoś powoli idą te przygotowania:/
Mamy salę, zespoł, foto+video,ja mam wybraną suknię, zaproszenia też mamy na oku i w zasadzie tyle
Chyba wódkę jeszcze będziemy kupować w tym roku i ja będę szukać bucików
Już bym chciała mieć więcej przygotowane, ale jakoś tak mi czas przez palce przecieka ...

Dobrze, że mam Was, to o niczym nie zapomnę
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 22:22   #3677
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

ehhh będę musiała sobie już niedługo poszukać jakiegoś gina u mnie w mieście bo za pół roku kończę studia i przecież nie będę jeździć tak daleko do lekarza za każdym razem.. a tak mi było dobrze z tą panią.. ciekawe co u mnie w mieście zastanę

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Tak, ale nam jakoś powoli idą te przygotowania:/
Mamy salę, zespoł, foto+video,ja mam wybraną suknię, zaproszenia też mamy na oku i w zasadzie tyle
Chyba wódkę jeszcze będziemy kupować w tym roku i ja będę szukać bucików
Już bym chciała mieć więcej przygotowane, ale jakoś tak mi czas przez palce przecieka ...

Dobrze, że mam Was, to o niczym nie zapomnę
oj żebyś wiedziała że wizażanki są najlepszym źródłem wiedzy- normalnie wszystko pomogą zorganizować
ja tez mam salę, zespół, foto, video, a ponadto kupiłam już wódkę, zamówiłam suknię ślubną, welon i bolerko, mam też bizuterię ślubną i bieliznę, suknię na poprawiny i zaklepaną kosmetyczkę. w weekend idziemy do Kościoła żeby godzinę zaklepać oraz mam zamiar zamówić kwiaciarkę, no i wybralismy obrączki ale jeszcze nie zamawiamy i to narazie tyle

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------







wiecie co dziewczyny tak szperam sobie po wątkach "na ślubnym kobiercu" i wszędzie już widzę panny młode 2011 i czuję się taka hmmmm dorosła(???) bo stara to złe słowo bo my przejmujemy za kilka dni królestwo panien młodych 2009, a panny z 2011 przejmują nasze- raaaaaany no ale to zleciało- w szoku jestem że tyle na ten rok czekałysmy a on lada dzień się zacznie
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol

Edytowane przez tancerka212
Czas edycji: 2009-11-26 o 22:25
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 22:51   #3678
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość



w
iecie co dziewczyny tak szperam sobie po wątkach "na ślubnym kobiercu" i wszędzie już widzę panny młode 2011 i czuję się taka hmmmm dorosła(???) bo stara to złe słowo bo my przejmujemy za kilka dni królestwo panien młodych 2009, a panny z 2011 przejmują nasze- raaaaaany no ale to zleciało- w szoku jestem że tyle na ten rok czekałysmy a on lada dzień się zacznie
A do mnie to w ogóle nie dociera, że to już...
Zmykam już, bo TZ właśnie z pracy przyjechał i idziemy spiochać
Dobranoc
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 00:37   #3679
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny tak szperam sobie po wątkach "na ślubnym kobiercu" i wszędzie już widzę panny młode 2011 i czuję się taka hmmmm dorosła(???) bo stara to złe słowo bo my przejmujemy za kilka dni królestwo panien młodych 2009, a panny z 2011 przejmują nasze- raaaaaany no ale to zleciało- w szoku jestem że tyle na ten rok czekałysmy a on lada dzień się zacznie
OMG,faktycznie no bo jeszcze 3 dni i będzie grudzień,więc zostaną tylko 4 tygodnie do 2010 roku. Połyka głośno sline.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
A do mnie to w ogóle nie dociera, że to już...
Zmykam już, bo TZ właśnie z pracy przyjechał i idziemy spiochać
Dobranoc
Do mnie raz dociera,raz nie. No,ale doczekać się juz nie moge,choć jak będzie coraz bliżej to coraz bardziej a raczej zaczne się nieźle stresować.

---------- Dopisano o 02:37 ---------- Poprzedni post napisano o 02:33 ----------

Zapomniałam Wam napisać,że dostałam dzisiaj,raczej wczoraj próbke Baileys'a A jak pysznie z kawa smakuje,mmm

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-11-27 o 00:40
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 06:00   #3680
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

witam

Uwaga uwaga dziś 34 dni do końca roku

Pamiętam jak dziś sylwester 2008 i sobie myślałam rany za rok to będzie mój ostatni sylwester jako panienka i myślałam sobie ciekawe jak się będę czuć !! Teraz już wiem pomału zaczynam odczuwać zbliżający się wielkimi krokami ten dzień i nie ukrywam stresik jest i z dnia na dzień większy ale nie mogę się doczekać to jak motylki w brzuchu


dziś zaczynamy weekend w końcu się wyśpię
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 07:12   #3681
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

hej

mi bardzo szybko minął ten rok i kolejne pół pewnie zleci też bardzo szybko. Super że zaraz zaczyna się nasz rok

ja zaraz lecę do gina po tabsy a potem z uszatkiem na zastrzyk
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 07:45   #3682
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
co do tego futra, to mnie moja gin opiernicza jak jestem wygolona, bo jak to mówi "likwiduję naturalną barierę dla bakterii, a później nie wiem skąd ta infekcja"
Hehe mnie jeszcze nikt nie opierniczyl na szczescie, ale dostalam kiedys zakaz na tampony i stringi Chociaz z tamponami osttanio wzielam sobie do serca i stosuje je sporadycznie.
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ejjj stresuje mnie to wesele- tyle zachodu w okół mojej osoby będzie.. nie lubię tak
Dokaldnie, tez sie tego boje, bede ciagle na widoku
Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
a ja ide do gina tak jak jestem na co dzień wszystko pięknie ładnie zrobione, wlasnie bym sie wstydziła iśc taka pozarastana chaszczami
Ja tez zawsze ide przygotowana

Dziewczyny TŻ do mnie rano ze w nocy krzyczalam i glowe nakrywalam koldra i co mnie tak przestraszylo a ja nic nie pamietam! Brrr

Tak poza tym to 5 miesiecy i 25 dni

Edytowane przez caprica6
Czas edycji: 2009-11-27 o 07:54
caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 08:02   #3683
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Hej dziewczyny Nadrobiłam tylko wczorajszy dzień a nie było mnie ze 3 chyba Tak że jakby coś ważnego w środę-czwartek się działo to możecie napisac

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja tez reaguję na ten 2010 rok jakoś tak inaczej- dziś miałam na zajęciach coś o roku 2010 i czuję taką więź z tymi cyferkami 2010 zdecydowanie ten rok jest mi najbliższy a mój umysł inaczej na niego reaguje
Też tak mam Nawet jak ostatnio się umawialiśmy z panią od literatury na egzamin na 26 stycznia 2010 bodajże to mi się cieplutko na sercu zrobiło hahahaha

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Bo ja jestem uczulona nie tylko na pyłki traw, drzew itp, tylko jeszcze na inne rzeczy - kurz, roztocza, nikiel i ogólnie na prawie wszystko...(takie są wyniki badań... )

Ale oczywiście łykam Zyrtec i żyję dalej, bo gdybym chciała unikać tego, na co mam uczulenie, to musiałabym żyć w pudle z pleksiglasu, jeść drewnianą łyżką ( i to tylko ryż) i popijać wodą.....
No to witaj w klubie agawoo Mam to samo aczkolwiek najgorzej mi doskwiera uczulenie na pyłki różnorodne, roztocza i na chrom...

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hehe dla mnie też moja data póki co żadnego znaczenia nie ma - po ślubie owszem ale teraz jeszcze z niczym mi się nie kojarzy i równie dobrze mogłabym brać ślub w każdą inną sobotę 2010 roku
Tak samo mam

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość



a ja ide do gina tak jak jestem na co dzień wszystko pięknie ładnie zrobione, wlasnie bym sie wstydziła iśc taka pozarastana chaszczami
co do tabletek to nieważne z jaką częstotliwością uprawiasz seks, bo zawsze może się trafić złoty strzał czy raz na rok fikumikasz czy kilkarazy dziennie
Ja też właśnie do gina na gładko idę ale przyznam się że jak szłam w zeszłym roku i się tak zastanowiłam poważnie to miałam mały dylemat No ale stanęło na wariancie gładkim i na szczęście mnie pani nie skrzyczała

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
WOW Pierwsza PM-ka będzie miała zapowiedzi Brawooooo
O tym samym dokładnie aniołku pomyślałam


Idę się edukowac
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 08:48   #3684
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Samoa ale super jakbyście zamówili te obrączki już jutro- chyba bym się posikała jakbym już jutro mogła to zrobić chociaż nie- najbardziej to bym sikała w majty przy odbiorze

też dobry pomysł- rany musisz iść jakoś na próbną bo widze że masz mnóstwo wizji a tak przez monitor to ciężko doradzac- idź do fryzjera i porób zdjęcia
jak zamówimy to to chyba będzie najlepszy prezent mikołajkowyPrzy odbiorze swoją drogą, ale jak ja sie będę cieszyć siadomością tego, że moje obrączki się robią
Na próbna fryzurkę pójdę jakoś w maju, także jeszcze kilka dodatkowych wersji może sie urodzić w mojej główce A zdjęcia na pewno zrobię

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość

wiecie co dziewczyny tak szperam sobie po wątkach "na ślubnym kobiercu" i wszędzie już widzę panny młode 2011 i czuję się taka hmmmm dorosła(???) bo stara to złe słowo bo my przejmujemy za kilka dni królestwo panien młodych 2009, a panny z 2011 przejmują nasze- raaaaaany no ale to zleciało- w szoku jestem że tyle na ten rok czekałysmy a on lada dzień się zacznie
ja to w ogóle byłam w szoku jak zobaczyłam to 2012 i sie zastanawiałam jak długo mozna tak ślub planowaćZapomniał wół jak cielęciem był, chociaż my się zaręczyliśmy 2,5 roku przed ślubem a na wizażu sie pojawiłam chyba w lutym dopiero.

W ogóle wczoraj jak bylam w kościele to juz tak poczułam, że się ten ślub zbliża wielkimi krokamiNo i jak kasiądz sprawdzał czy wszystko ok i dalj jesteśmy zapisani na nasza godzinę to widziałam, że cały nasz dzien jest juz zajęty, inne dni, które otwierał też całe zajęte. Z reszta co się dziwić, jak bylismy sie zapisac na nasza datę i godzinę rok temu to wcale nie wypuślilismy sie jako pierwsi.
Podoba mi się to, że daje się kasę na kwiaty zakonnicy i nie będę musiała sie użerać z jakimiś pannami chcacymi ubierac kosciół we wstążki, ale widac księża wyszli z tego założenia co ja - średniowieczny kościół broni sie sam
Juz Wam kiedyś pokazywałam, ale jak komus się nudzi http://www.panoramy360.info/360/show...ek&t=32&lang=p
__________________
Ślub

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-11-27 o 08:55
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 09:12   #3685
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
o to jutro sie "razem" upijemy, ktoś się jeszcze przyłącza? Aśś na pewno
No i stało się. Zostałam nadwornym pijakiem

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
to fakt, że nasz rok zbliża się dużymi krokami i nie jedna PM sobie o ogromnej skarbnicy wiedzy sobie przypomni. będzie tu niezły chaos jak każda zacznie wklejać przykładowe zaproszenia, bukiety, fryzury itp. dziennie z jakieś 500 postów będzie

a swoją drogą, to niech już ten 2010 rok będzie, bo ja już pisząc datę automatycznie wpisuję 2010. tak jak dzisiaj na zajęciach, podpisywaliśmy case study i wpisałam datę 26.11.2010
Oj może lepiej niech się wszystkie nie ujawniają...bo nikt nie będzie na bieżąco Już teraz jest ciężko nadrabiać bo x stron dziennie

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
posikałam się ze śmiechu

aaa wiem co mojemu bro kupię pod choinkę ->'Perfekcyjna pani domu' Anthea Turner
Kupiłam to przyjaciółce na panieński

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam wczoraj suknię... Tyle mi wyszło z jednoczęściowej i z ramiączkami Kolorki są przekłamane od światła w tym salonie, na żywo jest ecru... Teraz tylko butki muszę znaleźć

A jutro jedziemy z rodzicami TŻ do mnie do domu na zapoznanie... Już się tym stresuję
A mi tam się bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
to tak jak my. data jest taka jaka jest, bez żadnego znaczenia. zresztą po co łączyć ślub z jakąś ważną datą? lepiej mieć więcej okazji do świętowania
oooo taaak ale przyznasz że nasza jest najładniejsza data Same 9 i 10


A w ogóle... jaki miałam sen! aż mi głupio w pracy siedzieć....
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 09:13   #3686
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
no nie powiedziałabym że takie bezbronne, mój kiciuś jak był malutki i pies do niego wystartował, to trzeba było psa bronić dostał po pysku i więcej do kiciusia nie podskoczył
haha dokladnie
takie male kicie maja zerowy poziom respektu do kogokolwiek. predzej nastrosza 'piorka' i bede udawac, ze sa wieksze niz uciekna do kata przekonal sie o tym i pies sasiadow jeszcze jak byly ze swoja mama na wsi i nasz Benio, ktorego syczenie, prychanie i uderzanie ich lapa po glowach na nic sie zdalo

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość

zamierzam od dziś robić 6 weidera poczyniłam nawet ku temu stosowne działania, mianowicie: wydrukowałam sobie zestaw ćwiczeń i go przeglądnęłam
no prosze to trzymam kciuki za wytrzymanie z tymi cwiczeniami jak najdluzej
ja dzis kupilam karnet do nowego klubu i mam zamiar chodzic jeszcze czesciej i czasem po 2h

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
mój ma 3, 5 roku. Waży 1,5 kg bo dzisiaj Go ważyliśmy. Ja też mam nadzieję że wszystko będzie ok, już dwa razy w tym roku myślałam że to koniec po prognozach jakie dawali a jednak się udało i wszystko było w porządku, mam nadzieję że i tym razem się uda, że operacja się powiedzie i że ząbki sią ładnie cofną.
właśnie kupiłam mu transpoterek taki jak dla kota, bo zawsze go w ręczniku przynosiłam do kliniki, ale teraz lekarka powiedziała żeby albo w pudełku go przynieść albo w transporterku bo będzie się mniej bał i mniej widział, zawsze mi się wydawało że jak go trzymam bliziutko, przy sercu to czuje się bezpieczniej, a tu się okazało że niekoniecznie.
No ale jak już mu przyniosłam i postawiłam przed nim to ugryzł materiał i nie mógł się wyplątać, już do TŻta dzwoniłam żeby przyjechał mi pomóc, ale jakimś cudem wyplątał z tego ząbki, tak mocno gryzł że mu się poplątały w materiale. Nie chciałam mu kupować takiego plastikowego- sztucznego, chciałam jakiś materiałowy, teraz włożyłam tam mięciutką ściereczkę ( moją byłą bluzę ) i tak będziemy jeździć przez kilka dni do kliniki i z powrotem.
ja dzis zwazylam kitki do zabiegu i w wieku 7 miesiecy waza po 4,5kg kawal kocura
no wiec w domu obecnie jest cisza i spokoj, bo tygrysy poki co rozrabiaja w klinice ciekawe czy cos sie zmienia po tym zabiegu

co do transportera to moze i materialowy bardzej przytulny, ale jednak mniej praktyczny czasem jest tak, ze zwierzatko sie zesiusia itp. i jednak plastikowy transporter wystarczy tylko wytrzec. materialowy trzeba prac i czekac az wyschnie (a czasem jest potrzebny juz na drugi dzien). my mamy plastikowy, a w srodku do siedzenia maja wylozone mieciutkim recznikiem pod kolor transportera (fiolecik ) a zeby nie czuly sie jak w klatce to kupilam transporter z plastikowymi frontowymi drzwiczkami i jeszcze da sie go otwierac od gory zeby latwiej bylo wyciagnac kota u weta



Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
d
ja do gina jakoś się wstydze iść taka cała wygolona dlatego jak już się wybieram to zapuszczam przez jakieś 1,5 tygodnia bobra jakoś głupio bym się czuła iść taka łysa.. co innego iść do łóżka z tżcikiem a co innego do ginka matko głodnemu to tylko chleb na myśli
ja do gina chodze tak jak na codzien tzn. na dole nic, a u gory misternie przystrzyzona fryzurka jeszcze nigdy nie prawil mi w zwiazku z tym zadnych uwag...
ja uwazam, ze tak jest higieniczniej, szczegolnie w trakcie @

ale mialam dzis straszny sen ( nie slubny ) juz bylam w nim wdowa
jak sie obudzilam to az sie zastanawialam czy to sen czy jawa... brrr a jak uslyszalam TZcika przez telefon to az mi ulzylo

dostalam cynk, ze 30 listopada Itaka wprowadzi do oferty firsty i maja byc znizki do 40% (Alfa ma 22%) z gwarancja ceny i takie tam moze juz za kilka dni bedziemy miec podroz poslubna z glowy jeszcze zapytamy czy oferuja jakis gratis dla nowozencow

ide po sniadanie mam ochote na jajecznice z cebulka
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 09:25   #3687
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja tez reaguję na ten 2010 rok jakoś tak inaczej- dziś miałam na zajęciach coś o roku 2010 i czuję taką więź z tymi cyferkami 2010 zdecydowanie ten rok jest mi najbliższy a mój umysł inaczej na niego reaguje
chyba na każdą z nas ten rok tak działa

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Mówicie, że już 80 dni do ślubu
Przez to całe pracowanie nie miałam czasu/siły/głowy zaglądać na suwaczek, więc dzięki za informację

Pojechaliśmy wczoraj z Tż do rodzinnego miasta, no i mamy spisany protokół a już od najbliższej niedzieli będą nasze zapowiedzi u mnie wywieszone, a u Tż czytane przez proboszcza

Podczas spisywania protokołu ksiądz stwierdził kilkakrotnie, że dobrze się dobraliśmy

Mieliśmy trochę kłopotów z odebraniem zaświadczenia z USC, ale w końcu się udało.

Niestety nie udało się rozdać zaproszeń
Rozdamy je dopiero w święta, a ja się martwię, że to za późno
ale Wam malutko czasu zostało!!!
to pewno ksiądz was pochlebił, co??

[QUOTE=
wiecie co dziewczyny tak szperam sobie po wątkach "na ślubnym kobiercu" i wszędzie już widzę panny młode 2011 i czuję się taka hmmmm dorosła(???) bo stara to złe słowo bo my przejmujemy za kilka dni królestwo panien młodych 2009, a panny z 2011 przejmują nasze- raaaaaany no ale to zleciało- w szoku jestem że tyle na ten rok czekałysmy a on lada dzień się zacznie [/QUOTE]
a mnie ta myśl nawet trochę podnieca, że już 2010 się zbliża!

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

aha! i zapomniałabym! wczoraj zrobiłam pierwszą serię ćwiczeń z 6 weidera!
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 09:27   #3688
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość


aha! i zapomniałabym! wczoraj zrobiłam pierwszą serię ćwiczeń z 6 weidera!
Gratuluje Sa zakwasy?

Mam pytanie do Kociar Otóz moja kotka czesto mnie atakuje, wbija zeby i pazury w noge, po czym ucieka. Jest to naprawde bolesne, mam na lydkach pelno siniakow. Ostatnio naskoczyla mi na glowe Dodam ze ona sie nie boi wody wiec pryskanie nic tu nie pomoze. Tak poza tym to jest milutka, lasi sie do mnie, ale raz na pare dni jej tak "odwala". Co radzicie?

Edytowane przez caprica6
Czas edycji: 2009-11-27 o 09:38
caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 09:48   #3689
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
[.....]Niestety nie udało się rozdać zaproszeń
Rozdamy je dopiero w święta, a ja się martwię, że to za późno
to może wyślijcie je pocztą? miesiąc to jednak strasznie krótko...
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
[.....]wiecie co dziewczyny tak szperam sobie po wątkach "na ślubnym kobiercu" i wszędzie już widzę panny młode 2011 i czuję się taka hmmmm dorosła(???) bo stara to złe słowo bo my przejmujemy za kilka dni królestwo panien młodych 2009, a panny z 2011 przejmują nasze- raaaaaany no ale to zleciało- w szoku jestem że tyle na ten rok czekałysmy a on lada dzień się zacznie
Szybciutko zleciało, a pamiętam, jak w zeszłym roku zaczynałam Was nieśmiało podczytywać, a było to jakieś 8 wątków temu
A tu już Nasz rok!
Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
hej

mi bardzo szybko minął ten rok i kolejne pół pewnie zleci też bardzo szybko. Super że zaraz zaczyna się nasz rok

ja zaraz lecę do gina po tabsy a potem z uszatkiem na zastrzyk
trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Hehe mnie jeszcze nikt nie opierniczyl na szczescie, ale dostalam kiedys zakaz na tampony i stringi Chociaz z tamponami osttanio wzielam sobie do serca i stosuje je sporadycznie.

Dokaldnie, tez sie tego boje, bede ciagle na widoku

Ja tez zawsze ide przygotowana

Dziewczyny TŻ do mnie rano ze w nocy krzyczalam i glowe nakrywalam koldra i co mnie tak przestraszylo a ja nic nie pamietam! Brrr

Tak poza tym to 5 miesiecy i 25 dni

super!
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
[.....]co do transportera to moze i materialowy bardzej przytulny, ale jednak mniej praktyczny czasem jest tak, ze zwierzatko sie zesiusia itp. i jednak plastikowy transporter wystarczy tylko wytrzec. materialowy trzeba prac i czekac az wyschnie (a czasem jest potrzebny juz na drugi dzien). my mamy plastikowy, a w srodku do siedzenia maja wylozone mieciutkim recznikiem pod kolor transportera (fiolecik ) a zeby nie czuly sie jak w klatce to kupilam transporter z plastikowymi frontowymi drzwiczkami i jeszcze da sie go otwierac od gory zeby latwiej bylo wyciagnac kota u weta[.....]
ja też mam taki, jak Ty, wyściełany jest sianem dla króliśka, jemu to pasuje, nie przesuwa się i szybko można sprzątnąć
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 10:18   #3690
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Inne tytuły wątków to zwykłe banany- NASZ to Chiquita :D PM 2010 cz. 12

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Gratuluje Sa zakwasy?

Mam pytanie do Kociar Otóz moja kotka czesto mnie atakuje, wbija zeby i pazury w noge, po czym ucieka. Jest to naprawde bolesne, mam na lydkach pelno siniakow. Ostatnio naskoczyla mi na glowe Dodam ze ona sie nie boi wody wiec pryskanie nic tu nie pomoze. Tak poza tym to jest milutka, lasi sie do mnie, ale raz na pare dni jej tak "odwala". Co radzicie?
takie malutkie zakwasy...

a jeśli chodzi o kicię, to niesety nie pomogę, bo nie bardzo się na tym znam mój kiciuś jest jeszcze dość młody, więc też czasem atakuje bo chce się bawić, może twoja też??
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.