Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 11:31   #3661
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Są ciemniejsze bo są zafarbowane i teraz są na poziomie 8,0 czyli naturalny blond. Czytałam coś o longach że też nie s a chyba w 100% naturalne? Któraś dziewczyna pisała to w tym wątku tylko nie pamiętam niestety na której stronie.

Jestem bardzo cięta na takie tanie włosy bo to nie możliwe aby były w 100% naturalne.... Kupowałam za tyle włosy dla koleżanki, też pisało że naturalne a okazało się że są robione z białka... Efektem był ogromny kołtun po miesiącu....
kiepskie zdjęcie swoje masz krótkie bardzo?

50 zł więcej za włosy płaciłaś uważasz, że to dużo? i że to drogie włosy?

Longi długo służyły mi nie raz i nie zawiodłam się wklejałam też zdjęcia dziewczynom, robiłam test czy są naturalne i kołtuna żadnego nie było kołtun na clipach? może sypiała w nich?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:51   #3662
skybabe
Przyczajenie
 
Avatar skybabe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Chyba zaryzykuję i zamówię na razie jeden zestaw potem domówię 2

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------



Burgund ładny ale nigdy nie odważyłabym się
Twoją opinię o nich znam ale wolę nie ryzykować skoro kilku osobom nie pasowały
Czarne przeważnie zawsze są spoko a ja mam bardzo jasny blond

75 gr dł. 70 cm to musiałabym 3 zestawy zamówić i zszyć na szczęście mi nie marzą się wcale takie długie włosy

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------



jedna opinia i w dodatku koloru czarnego to dla mnie nic
raczej chciałabym posłuchać opinii kogoś kto zamawiał doczepiane z jasnych blondów
puk puk... jest taka istotka?
Zgłaszam się na zapytanie o jasne blondy. Akurat mam trzy zestawy jasny blond 613 jeden z doczepiane.pl jeden (kucyk) z cosmoshop i jeden z foxylocks w czym mogłabym pomóc?
skybabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:54   #3663
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez skybabe Pokaż wiadomość
Zgłaszam się na zapytanie o jasne blondy. Akurat mam trzy zestawy jasny blond 613 jeden z doczepiane.pl jeden (kucyk) z cosmoshop i jeden z foxylocks w czym mogłabym pomóc?
jak oceniasz te z doczepiane jakościowo w porównaniu z tymi z cosmo? ( te z cosmo mam )
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:14   #3664
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kiepskie zdjęcie swoje masz krótkie bardzo?

50 zł więcej za włosy płaciłaś uważasz, że to dużo? i że to drogie włosy?

Longi długo służyły mi nie raz i nie zawiodłam się wklejałam też zdjęcia dziewczynom, robiłam test czy są naturalne i kołtuna żadnego nie było kołtun na clipach? może sypiała w nich?
Wstawiam dla Ciebie ponownie zdjęcia doczepianych kolor 22 które już są w tym wątku, wystarczyło przejrzeć . Czy są kiepskie nie wiem ale kolor jest pokazany jak dla mnie idealnie .

Dałam 60zł więcej a widzisz w 100% zadowolona z nich nie jestem. Musiałam 3 razy farbować żeby farbę złapały. Innej dziewczynie zaczęły się topić bo dostała wadliwy zestaw. Mimo wszystko doczepiane są puszyste, ładnie się kręcą po myciu i mi wystarczą . Blondy się szybciej niszczą niż inne kolorki z tego co zauważyłam więc po 4 miesiącach użytkowania kupię pewnie kolejny komplet.
Ty zrobisz jak będziesz uważała, ale jak dla mnie na allegro są pseudo sprzedawcy i zwyczajnie oszuści. Dla mnie ta cena nie jest ceną dla włosów naturalnych. kosztują ok 115zł więc sprzedawca sprzedaje za wyższą cenę niż je nabył więc za ile je kupił? Podejrzana jak dla mnie sprawa. W tym momencie radzę Ci co ja bym zrobiła, Ty zrobisz jak sama zadecydujesz.
Na początek jak jeszcze nie znałam tego wątku kupiłam włosy ze smeggi co było kompletną porażką. Następne włosy zamówiłam już z takiej firmy, która jest sprawdzona. To są nie małe pieniądze i fajnie jakbyś kupiła włosy ze sprawdzonej firmy i nosiła je dłużej niż 2 miesiące.

Nie słyszałaś nigdy o kołtunie na klipach? A to dziwne. Przedstawiam w takim razie zdjęcie jako dowód. 5 miesięczne Camerony. Włosy ze smeggi również tak wyglądały ale po 2 miesiącach użytkowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA42733.jpg (144,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA42734.jpg (113,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA42737.jpg (88,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA42728.jpg (142,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA42729.jpg (122,7 KB, 38 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:50   #3665
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Wstawiam dla Ciebie ponownie zdjęcia doczepianych kolor 22 które już są w tym wątku, wystarczyło przejrzeć . Czy są kiepskie nie wiem ale kolor jest pokazany jak dla mnie idealnie .

Dałam 60zł więcej a widzisz w 100% zadowolona z nich nie jestem. Musiałam 3 razy farbować żeby farbę złapały. Innej dziewczynie zaczęły się topić bo dostała wadliwy zestaw. Mimo wszystko doczepiane są puszyste, ładnie się kręcą po myciu i mi wystarczą . Blondy się szybciej niszczą niż inne kolorki z tego co zauważyłam więc po 4 miesiącach użytkowania kupię pewnie kolejny komplet.
Ty zrobisz jak będziesz uważała, ale jak dla mnie na allegro są pseudo sprzedawcy i zwyczajnie oszuści. Dla mnie ta cena nie jest ceną dla włosów naturalnych. kosztują ok 115zł więc sprzedawca sprzedaje za wyższą cenę niż je nabył więc za ile je kupił? Podejrzana jak dla mnie sprawa. W tym momencie radzę Ci co ja bym zrobiła, Ty zrobisz jak sama zadecydujesz.
Na początek jak jeszcze nie znałam tego wątku kupiłam włosy ze smeggi co było kompletną porażką. Następne włosy zamówiłam już z takiej firmy, która jest sprawdzona. To są nie małe pieniądze i fajnie jakbyś kupiła włosy ze sprawdzonej firmy i nosiła je dłużej niż 2 miesiące.

Nie słyszałaś nigdy o kołtunie na klipach? A to dziwne. Przedstawiam w takim razie zdjęcie jako dowód. 5 miesięczne Camerony. Włosy ze smeggi również tak wyglądały ale po 2 miesiącach użytkowania.
nigdy nie miałam kołtunów na clipach
jakieś rzadkie są
ja zawsze kupuje dwa zestawy i zszywam ze sobą taśmy
max. 45 cm mi wystarczy
chyba zamówię znowu Longi z nich byłam zadowolona były w dobrym stanie nawet po lekkim ochłodzeniu kolorku farbą bo 60 są dla mnie za ciepłe i wytrzymywały codzienne kręcenie/prostowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02537.jpg (94,7 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-12-14 o 13:58
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:47   #3666
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nigdy nie miałam kołtunów na clipach
jakieś rzadkie są
ja zawsze kupuje dwa zestawy i zszywam ze sobą taśmy
max. 45 cm mi wystarczy
chyba zamówię znowu Longi z nich byłam zadowolona były w dobrym stanie nawet po lekkim ochłodzeniu kolorku farbą bo 60 są dla mnie za ciepłe i wytrzymywały codzienne kręcenie/prostowanie
A te zdjęcia są dowodem że absolutnie nie są rzadkie . One są takie jak przyjdą, po umyciu robią się tak puszyste że czasem nie zakładam jednej taśmy. Tutaj na zdjęciu po pierwszym farbowaniu nieudanym. Swoje włosy mam troszkę za ramiona zresztą na zdjęciu się odznaczają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA42738.jpg (140,2 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA42739.jpg (115,6 KB, 48 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:57   #3667
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość

Nie słyszałaś nigdy o kołtunie na klipach? A to dziwne. Przedstawiam w takim razie zdjęcie jako dowód. 5 miesięczne Camerony. Włosy ze smeggi również tak wyglądały ale po 2 miesiącach użytkowania.


Mi chyba na każdych włosach clip-in/on prędzej czy później robił się kołtun, zwykle po paru miesiącach...
I bynajmniej nie spałam w nich
__________________
66,5kg.....63,7kg...................57kg
Za mną:- 2,8kg
Do celu: -6,7kg


start 19.02.2013
Skalpel: 19
Trening z gwiazdami: 1xBeata, 1xKarolina, 1xOla
Mel B ramiona: 2
Orbitrek: 580min
Zumba:
1
Jilian 30DS: Lvl1: 10 Lvl2: 5

meg888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 15:02   #3668
skybabe
Przyczajenie
 
Avatar skybabe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jak oceniasz te z doczepiane jakościowo w porównaniu z tymi z cosmo? ( te z cosmo mam )
Są w zasadzie porównywalne jakościowo generalnie oceniam je dobrze, ale mimo że oba zestawy są tego samego koloru 613 różnią się odcieniem. Te z doczepiane są jaśniejsze i bardziej popielate. Z cosmo mają żółtawy odcień czyli prawdziwy bleached blond/jasny(rozjaśniany) blond. Mam jeszcze foxy i foxy i cosmo mają ten sam kolor idealnie.
Jakościowo są niezłe i ładnie zszyte lepiej niż cosmo i foxy ale mają moim zdaniem za duże spinki i za mało ich jak na taki zestaw jak ja mam 45 cm 140 gram. Mam cienkie włosy i troche mi ciążą
Na początku doczepiane były trochę suche i nie byłam z nich za bardzo zadowolona ale po myciu dobrym szamponem nawilżającym i odżywką odżyły.
Odkryłam też że nie lubią jak się je obciąża za dużą ilością środków do pielęgnacji typu odżywki bez spłukiwania, maski czy oliwki to je zmatowia i za bardzo obciąża.

a i mam wrażenie że sam włos z doczeniane jest grubszy. Dla mnie to źle ale z tego co czytam wielu z was dziewczyny to dużo lepiej ja jak pisałam mam cienkie włosy i u mnie wygląda to trochę sztucznie.

Edytowane przez skybabe
Czas edycji: 2012-12-14 o 15:04
skybabe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 15:43   #3669
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny,

A ja dalej zastanawiam się jakie mam kupić włoski...
Myślę już nawet o tym żeby przedłużyć jaką stałą metodą.
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 17:16   #3670
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

a ja się stęskniłam za moimi doczepkami niedługo je wyciągnę, już nie mogę się doczekać (chociaż mają w sobie syntetyki, ale co tam.. są takie gęste) tylko najpierw muszę swoje włosy do ładu doprowadzić, ostatnio zrobiłam kąpiel rozjaśniającą i już nie mam czarnego brązu z castinga, który nic się nie sprał teraz delikatnie się rozjaśniły i są rude strasznie pod światło, położę jakiś naturalny brąz i powinno być ok
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 17:32   #3671
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Faktycznie jest coś na rzeczy że doczepiane.pl mają "grubszy włos". Mój nowy komplet właśnie się kąpał zestaw 200gram zauważalnie jest bardziej puszysty i robią się mocne fale, ten 120gram jest zdecydowanie bardziej prosty.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 18:19   #3672
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już wiem co z doczepianymi. Odesłałam je do Wrocławia, Pani Karina sprawdziła je i rzeczywiście się palą. Będzie reklamowała je do producenta (cały kolor jasny brąz), więc nie może odesłać mi nowych i zdecydowała że odda mi pieniążki. Dostałam baaaardzo długiego maila z wyjaśnieniem i muszę przyznać, że dzięki temu przynajmniej wiem, że zależy jej na klientkach
Tylko teraz mam problem - chce włoski i nie wiem skąd mam zamówić. Co polecacie oprócz doczepianych? Muszę je mieć szybciutko bo od kiedy zobaczyłam siebie w długich, krótkie są dla mnie fuj!
Ja po namyśle ze swoich włosków najbardziej polecam Cosmoshop.pl
Albo Longhair.pl

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej dziewczyny co myślicie o tych włoskach http://allegro.pl/wlosy-naturalne-cl...844115736.html zamawiał ktoś może?
do tej pory zamawiałam kilka razy longi i raz cosmo, ostatnie opinie o doczepianych skutecznie odstraszają
Niebieskie
A tak na poważnie- wyglądają nieźle, ale nie wiem czy bym ryzykowała z All.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Są ciemniejsze bo są zafarbowane i teraz są na poziomie 8,0 czyli naturalny blond. Czytałam coś o longach że też nie s a chyba w 100% naturalne? Któraś dziewczyna pisała to w tym wątku tylko nie pamiętam niestety na której stronie.

Jestem bardzo cięta na takie tanie włosy bo to nie możliwe aby były w 100% naturalne.... Kupowałam za tyle włosy dla koleżanki, też pisało że naturalne a okazało się że są robione z białka... Efektem był ogromny kołtun po miesiącu....
Ja pisałam. Są piękne, błyszczące, lejące, nie plączą się. Ale np. loki bardzo krótko trzymają, dlatego mam wątpliwości. Niemniej- polecam. Myślę, że fakt, że są mało podatne na stylizacje wynika z tego, iż mam ponad 200g i ponad 55 cm
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 18:57   #3673
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

A czy któraś z was sprawdzała jak się wasze włoski rozjaśniają i jak się je później nosi? Czy się nie plączą przez zniszczenie np struktury? Ja swoje Camerony stare z ciekawości rozjaśniłam (ale tylko pasemko) i pięknie wyszło.... W marcu zrobię tak z doczepianymi ale całymi i zobaczę jak się będą zachowywać .

Ja mam doczepiane 100 gram i pięknie falują po umyciu . Póki co myłam tylko raz bo jakoś je oszczędzam . Siedzę teraz w domu więc ich nawet nie zakładam... A swoją drogą to pora chyba gdzieś wyjść po za dużo tego siedzenia... łydki mnie bolą i mam nadzieje że to tylko niedobór magnezu...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 19:51   #3674
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
A czy któraś z was sprawdzała jak się wasze włoski rozjaśniają i jak się je później nosi? Czy się nie plączą przez zniszczenie np struktury? Ja swoje Camerony stare z ciekawości rozjaśniłam (ale tylko pasemko) i pięknie wyszło.... W marcu zrobię tak z doczepianymi ale całymi i zobaczę jak się będą zachowywać .

Ja mam doczepiane 100 gram i pięknie falują po umyciu . Póki co myłam tylko raz bo jakoś je oszczędzam . Siedzę teraz w domu więc ich nawet nie zakładam... A swoją drogą to pora chyba gdzieś wyjść po za dużo tego siedzenia... łydki mnie bolą i mam nadzieje że to tylko niedobór magnezu...
ja rozjaśniałam włoski Longhair i nie zauważyłam zniszczenia
po umyciu zarówno te z Cosmo jak i Longi falują się mi takie fale nie podobają się więc prostuję je albo kręcę lokówką

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja po namyśle ze swoich włosków najbardziej polecam Cosmoshop.pl
Albo Longhair.pl

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------



Niebieskie
A tak na poważnie- wyglądają nieźle, ale nie wiem czy bym ryzykowała z All.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------



Ja pisałam. Są piękne, błyszczące, lejące, nie plączą się. Ale np. loki bardzo krótko trzymają, dlatego mam wątpliwości. Niemniej- polecam. Myślę, że fakt, że są mało podatne na stylizacje wynika z tego, iż mam ponad 200g i ponad 55 cm
jak zaryzykuje to Wam wkleję fotki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 21:53   #3675
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Witajcie nie jestem obeznana w temacie o przedłużaniu bo nigdy się nie interesowałam , mam krótkie włosy bob zadecydowałam że równie z chce doczepić włosy ale tu problem czy na ringi aby ktoś mi założył niby to metoda która nie niszczy włosów i bym nie martwiła się o nic ale nie wiem jaki koszt waha się takiego przedłużenia a chciałabym z 25 cm 40 góra . Ale tutaj pojawia się moje uwagi czy Clipy trzeba ściągać czy trzeba uważać szczególnie nie wyobrażam se np: wstawac rano , i szybko znów przyczepiac bałabym się że raczej będą wystawały blaszki na głowie i wstyd ... Moze ktoś więcej mi coś napisze Dziewuszki
mam cięnkie włosy nie wiem ile tak mniej więcej potrzeba takich taśm .
Pozdrowionka
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.

Edytowane przez Disnejova
Czas edycji: 2012-12-14 o 21:58
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 11:33   #3676
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witajcie nie jestem obeznana w temacie o przedłużaniu bo nigdy się nie interesowałam , mam krótkie włosy bob zadecydowałam że równie z chce doczepić włosy ale tu problem czy na ringi aby ktoś mi założył niby to metoda która nie niszczy włosów i bym nie martwiła się o nic ale nie wiem jaki koszt waha się takiego przedłużenia a chciałabym z 25 cm 40 góra . Ale tutaj pojawia się moje uwagi czy Clipy trzeba ściągać czy trzeba uważać szczególnie nie wyobrażam se np: wstawac rano , i szybko znów przyczepiac bałabym się że raczej będą wystawały blaszki na głowie i wstyd ... Moze ktoś więcej mi coś napisze Dziewuszki
mam cięnkie włosy nie wiem ile tak mniej więcej potrzeba takich taśm .
Pozdrowionka
Jak dobrze wepniesz taśmy to żadna "blaszka" nie ma prawa zjechać, no chyba że mocno szarpniesz albo będziesz miała ponad 200gram na głowie (są dużo cięższe i częściej się zsuwają).
Clip in stosuje bardzo dużo dziewczyn, te które się śmieją z wystających taśm jak dla mnie są żenujące. Zapewne takie osoby w domu z uporem maniaka walczą z tym, żeby takich taśm nie było widać
Co do stałego przedłużania. Porównam to do stałego przedłużania rzęs. Niszczy niszczy i jeszcze raz niszczy. Nie przedłużam na stałe ani rzęs ani włosów, dopiero po zrezygnowaniu z takich metod odzyskałam ładne włosy, a po pół roku naturalną długość rzęs.
PS Rzęsy przedłużam wciąż, ale przy pomocy kleju Duo. Nie jest tak żrący i nie niszczy rzęs.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 11:37   #3677
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez skybabe Pokaż wiadomość
Są w zasadzie porównywalne jakościowo generalnie oceniam je dobrze, ale mimo że oba zestawy są tego samego koloru 613 różnią się odcieniem. Te z doczepiane są jaśniejsze i bardziej popielate. Z cosmo mają żółtawy odcień czyli prawdziwy bleached blond/jasny(rozjaśniany) blond. Mam jeszcze foxy i foxy i cosmo mają ten sam kolor idealnie.
Jakościowo są niezłe i ładnie zszyte lepiej niż cosmo i foxy ale mają moim zdaniem za duże spinki i za mało ich jak na taki zestaw jak ja mam 45 cm 140 gram. Mam cienkie włosy i troche mi ciążą
Na początku doczepiane były trochę suche i nie byłam z nich za bardzo zadowolona ale po myciu dobrym szamponem nawilżającym i odżywką odżyły.
Odkryłam też że nie lubią jak się je obciąża za dużą ilością środków do pielęgnacji typu odżywki bez spłukiwania, maski czy oliwki to je zmatowia i za bardzo obciąża.

a i mam wrażenie że sam włos z doczeniane jest grubszy. Dla mnie to źle ale z tego co czytam wielu z was dziewczyny to dużo lepiej ja jak pisałam mam cienkie włosy i u mnie wygląda to trochę sztucznie.
dziękuję za opinie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 18:57   #3678
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja po namyśle ze swoich włosków najbardziej polecam Cosmoshop.pl
Albo Longhair.pl
80g to troszkę mało, prawda? jak na długość 45cm. Co prawda ja ze swoich doczepianych używałam tylko 2 taśm z tyłu i jednej po bokach i efekt był dla mnie idealny, ale podejrzewam, że gdybym chciała to zrobić z włosami z cosmo to nie wyglądałoby juz tak fajnie generalnie chodzi mi o taki efekt jak na zdjęciu. Kurcze, straszny mam dylemat, a chciałabym już coś zamówić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doczepiane.jpg (32,9 KB, 46 załadowań)
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:09   #3679
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
80g to troszkę mało, prawda? jak na długość 45cm. Co prawda ja ze swoich doczepianych używałam tylko 2 taśm z tyłu i jednej po bokach i efekt był dla mnie idealny, ale podejrzewam, że gdybym chciała to zrobić z włosami z cosmo to nie wyglądałoby juz tak fajnie generalnie chodzi mi o taki efekt jak na zdjęciu. Kurcze, straszny mam dylemat, a chciałabym już coś zamówić.
80 to za mało, bo jak odejmiesz spinki to będzie ze 65
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 12:43   #3680
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Mała szopka po myciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0705.jpg (33,5 KB, 95 załadowań)
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:48   #3681
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
80 to za mało, bo jak odejmiesz spinki to będzie ze 65
no właśnie, i kurcze jest problem bo oprócz doczepianych nikt nie ma ok. 120-140g z długości 45cm, a nie chce obcinać 55cm bo pewnie słabo to wyjdzie
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 12:53   #3682
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
no właśnie, i kurcze jest problem bo oprócz doczepianych nikt nie ma ok. 120-140g z długości 45cm, a nie chce obcinać 55cm bo pewnie słabo to wyjdzie
Jeżeli dobrze obetniesz to może być fajny efekt tylko nie tnij ich " od linijki "
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 13:03   #3683
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Jeżeli dobrze obetniesz to może być fajny efekt tylko nie tnij ich " od linijki "
nie mam talentu, boje sie ryzykować

znalazłam na Allegro u LongHair 45cm i chyba 125g, więc pewnie się zdecyduję zwłaszcza, że moge je odebrac w Warszawie.
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 14:21   #3684
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Mała szopka po myciu
Agrawa, to jest ten komplecik 220 gram ???
Czy jakieś 2 różne połączone ?
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 14:42   #3685
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Agrawa, to jest ten komplecik 220 gram ???
Czy jakieś 2 różne połączone ?
3taśmy z 220gram plus cały komplet 120gram
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 16:55   #3686
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Mała szopka po myciu
Jakie śliczne gęste.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
no właśnie, i kurcze jest problem bo oprócz doczepianych nikt nie ma ok. 120-140g z długości 45cm, a nie chce obcinać 55cm bo pewnie słabo to wyjdzie
Zawsze może Ci je fajnie ściąć dobra fryzjerka.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 18:41   #3687
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

czy te dlugie tasmy z zestawu mozna pociac na pojedyncze spinki?
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-16, 19:05   #3688
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Mała szopka po myciu

Wow! Ciekawe jak moje się teraz zachowają po myciu... Bo chyba najwyższy czas je umyć po takiej pogodzie. Prostowałaś je? Generalnie to jak wygląda Twoja pielęgnacja? Tylko szampon a potem odżywka z Dove którą spłukujesz? Bo ja w swoje codziennie wcieram jedwab i widzę że jakoś im to nie służy.... Są przeciążone chyba i się kluskują
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 17:54   #3689
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Wow! Ciekawe jak moje się teraz zachowają po myciu... Bo chyba najwyższy czas je umyć po takiej pogodzie. Prostowałaś je? Generalnie to jak wygląda Twoja pielęgnacja? Tylko szampon a potem odżywka z Dove którą spłukujesz? Bo ja w swoje codziennie wcieram jedwab i widzę że jakoś im to nie służy.... Są przeciążone chyba i się kluskują
Nie używam żadnych odżywek już, obciążały włoski i się "kluskowały"...
Co ważne - po umyciu nie używam suszarki, suszę je w pozycji " wiszącej ", ale nie doprowadzam do całkowitego wyschnięcia, bo za diabła nie dadzą się rozprostować. Nic innego nie używam.
Dla efektu mega szopy - po myciu suszyć na kaloryferze - baba jaga murowana
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 18:28   #3690
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

dziewczyny noszę już jakiś czas włosy przedłużone metodą kanapkową i powiem Wam jedno - już nigdy więcej clipów!
lekka głowa, włosy nieobciążone spinkami, nie martwię się że ktoś coś zobaczy, wyczuje, włoski mam non stop długie
polecam wszystkim matode tape on-off!
__________________
66,5kg.....63,7kg...................57kg
Za mną:- 2,8kg
Do celu: -6,7kg


start 19.02.2013
Skalpel: 19
Trening z gwiazdami: 1xBeata, 1xKarolina, 1xOla
Mel B ramiona: 2
Orbitrek: 580min
Zumba:
1
Jilian 30DS: Lvl1: 10 Lvl2: 5

meg888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.