Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październikowe cz. - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: kto ma poprowadzić nowy wątek ?
Gosia 11 34,38%
Purblanca 10 31,25%
Coffe 7 21,88%
Spinka 2 6,25%
Koralinka 1 3,13%
Nowa 1 3,13%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-05, 07:30   #3661
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
Witam się w 33 tygodniu!

Gratuluje udanych wizyt i kolejnych tygodni

Ja dziś wybieram się na USG ostatnie mam nadzieję że dalej zostanie chłopak

Co do imion to Dominik jest bardzo ładne U mnie jest wahanie nad Wojtusiem a Wiktorem

agnieszkakr1987 Nie martw się ja też mam taką zgagę i co chwilkę się budzę pędzę do lodówki po zimne mleko.. na jakiś czas pomaga

Jeśli dziś po wizycie będzie wszystko ok to prawdopodobnie znowu wyjeżdżam nad morze do TŻta, bo zatęsknię się tutaj sama

Miałam jeszcze coś komuś pisać ale jak zawsze uciekło ..
Nie jestem pewną czy dobrze pamiętam ale to chyba Ty miałas problem z biegunką, prawda?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 07:41   #3662
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dzień Dobry!
W końcu troszkę chłodniej się zrobiło, ciekawe na jak długo

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
chciałam poprosić o zmianę Imienia dla syncia na pierwszej stronie
Taka zmiana koncepcji :p
Daniela obrzydzili nam znajomi więc póki czas zmieniliśmy na Dominik TEŻ ŁADNIE PRAWDA??
Dominik bardzo ładnie A jeśli chodzi o kosmetyki Hippa to ja kupiłam w Rossmanie, były na samym dole.
Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
Witam się w 33 tygodniu!

Gratuluje udanych wizyt i kolejnych tygodni

Ja dziś wybieram się na USG ostatnie mam nadzieję że dalej zostanie chłopak

Co do imion to Dominik jest bardzo ładne U mnie jest wahanie nad Wojtusiem a Wiktorem
Zdecydowanie Wojtuś
Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
A no i ja nie mam żadnych skurczy (twardnień) albo ich po prostu nie rozpoznaję... czy na tym etapie ciąży one już muszą być?
Ja tak samo

Gosia trzymam kciuki za echo Juliuszka, jestem pewna że wszystko będzie dobrze.

Już się nie mogę doczekać jak będę prała ciuszki za tydzień Ahh te słodziaśne małe bodziaki i pajacyki...
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 08:11   #3663
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

PurBlanka: na razie podzielilam rozmiarami i kolorami. pranie i prasowanie dopiero mnie czeka. :P
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 08:27   #3664
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Witam się!
Ogarniam przy śniadanku i lecę do gina. Niestety moje bakterie urządziły sobie w pęcherzu imprezę, jest tego więcej niż ostatnio, nie pomogło płukanie żurawiną....zobaczymy co mi powie. Żadnej infekcji nie czuję co prawda żebym miała, ale miłoby było jakby coś mi na to dał! Albo zlecił dodatkowe badania...cokolwiek.



Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
ILE RAZY DZIENNIE TWARDNIEJE WAM BRZUCH?


Synek bedzie szkolil tate, no niezle Moja corcie tematyka dzidziusiowa taki wciagnela,ze na pewno tez bedzie sluzyc pomoca Obawiam sie,ze moge miec problem zeby ja przekonac, ze lepiej zebym to ja przewijala i przebierala malucha Teraz próbuję ją przekonac, ze to nie najlepszy pomysl zeby byla przy porodzie, bo uparla sie, że pojedzie ze mną do szpitala i będzie razem z tatą przecinać pępowinę Stwierdziła, że wyjdzie tylko na chwilę jeśli będą robić cesarskie cięcie, a tak to chce byc i już

Też korzystam z tego konta. Wypłata mi się zgadzała z tym co dostałam, ale musisz patrzeć na zakładkę "wypłaty i zwroty" na dole, bo po wejściu w zasiłki są jakieś wyższe kwoty, nie te które faktycznie przelewają. Swoją drogą w tym tygodniu nareszcie dostanę pieniądze za pierwsze tygodnie maja Brawa dla machiny za "sprawne" działanie
Mi póki co brzuch stwardniał raz, więc nie pomogę. Albo też tego nie poznaję...

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
W sumie nie zapytałam w środę idziemy do takiego większego ross to tam sie rozejrze.chcialam porównać ceny w necie i w stacjonarnych sklepach.i np w takim dzidziusiowym sklepie jest wszytsko 4 razy droższe.np pieluchy pampers 60 zl gdy w ross są znacznie tańsze....
A tak poza tym jakie pieluchy kupujecie? Ja słyszalam wiele dobrego o rossmanowskich pieluszkach
W moim Rossmanie bez problemu Hippy były, ale co Ross to inaczej z tego co zauważylam W tym moim np. jak są promocje na pieluszki to nie dokładają towaru do końca promocji, czyli jak są na półce dwa opakowania pieluszek, to dwa sprzedają po niższej cenie i czekają na koniec promocji Trochę niefajnie tak....

Ja chcę zacząć od białych pampersów, potem spróbuję Babydream na dzień bo słyszałam dużo dobrego i zielone pampery na noc - zobaczymy jak to wyjdzie. Ponoć Dady fajne ale dla starszych dzieciaczków, czyli te większe rozmiary (tak gdzieś na innym wątku podczytałam), ale możliwe, że też wypróbujemy, czemu nie
A a wiosnę to już na wielorazówki będziemy przechodzić, a przynajmniej spróbujemy
Cytat:
Napisane przez agnieszkakr1987 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Farminka, brzuch twardnieje mi dość często. Nie liczyłam tych skurczów, ale już teraz są lżejsze i nie towarzyszy im ból, jak to było wcześniej.

Jeżeli chodzi o pieluszki, to na początek myślę o pampersach białych, puki się pępek nie zagoi, a później może wprowadzę coś tańszego.

U mnie noc bardzo ciężka, nie mogę spać w żadnej pozycji. Jakbym się nie ułożyła, tak Młody się popisuję i z tej strony w żebra kopie. Poza tym mam okropną zgagę w nocy i często kończy się nudnościami i "modlitwą nad sedesem". Macie tak? Czytałam u wujka google, że to normalne. Coś jeszcze zaczęło mnie niepokoić. Schudłam kilogram ostatnio.
U mnie jedna noc na 4-5 jest taka Na jednym boku noga drętwieje, an drugim dziecko kopie, na plecach nie wolno niby....ehh i jak tu spać? Ja zawsze wtedy układam się tak prawie na plecach ale z podłożoną poduchą która mnie lekko na bok przechyla i jakoś zasypiam w końcu.

Dzięki za cynka do Smyka, akurat będę w pobliżu dzsiaj to zajdę i może uda się jeszcze coś upolować.

A spytam Was jeszcze co radzicie z prześcieradłem. Prześcieradło z ceratą nieprzemakalną z jednej strony? Podkład pod prześcieradło np. taki http://www.babyclub.pl/product-pol-3...FVHKtAodjRAAfw ? Bo ja już zgłupiałam
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 08:32   #3665
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dzień dobry

Dziękuję za kciuki Noc udało się przetrwać - niezbyt spokojnie, ale bez duszności, więc jest super

Agnieszka - ja trzy razy od drugiego trymestru schudłam nagle o kilogram. Zawsze było to po jakimś większym niż zwykle u mnie skoku wagi (np kg w jeden tydzień, gdzie średnio tyle przybieram w 3 tyg), więc tłumaczyłam sobie to małą korektą Obserwuj dalej wagę i jeśli trend jest ok to nie przejmowałabym się Mogło też być tak, że np miałaś jakąś zatrzymaną wodę w organiźmie, która teraz zeszła i dlatego "schudłaś"
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 08:45   #3666
anasiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 68
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dzien dobry
Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
PurBlanka: na razie podzielilam rozmiarami i kolorami. pranie i prasowanie dopiero mnie czeka. :P
My kupilismy komode i tez wreszcie zaczelam ukladanie narazie zrobilam to co ty pranie czeka mnie jutro pewnie
Slodkie sa te male bodziaczki

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Witam się!
Ogarniam przy śniadanku i lecę do gina. Niestety moje bakterie urządziły sobie w pęcherzu imprezę, jest tego więcej niż ostatnio, nie pomogło płukanie żurawiną....zobaczymy co mi powie. Żadnej infekcji nie czuję co prawda żebym miała, ale miłoby było jakby coś mi na to dał! Albo zlecił dodatkowe badania...cokolwiek.





Mi póki co brzuch stwardniał raz, więc nie pomogę. Albo też tego nie poznaję...



W moim Rossmanie bez problemu Hippy były, ale co Ross to inaczej z tego co zauważylam W tym moim np. jak są promocje na pieluszki to nie dokładają towaru do końca promocji, czyli jak są na półce dwa opakowania pieluszek, to dwa sprzedają po niższej cenie i czekają na koniec promocji Trochę niefajnie tak....

Ja chcę zacząć od białych pampersów, potem spróbuję Babydream na dzień bo słyszałam dużo dobrego i zielone pampery na noc - zobaczymy jak to wyjdzie. Ponoć Dady fajne ale dla starszych dzieciaczków, czyli te większe rozmiary (tak gdzieś na innym wątku podczytałam), ale możliwe, że też wypróbujemy, czemu nie
A a wiosnę to już na wielorazówki będziemy przechodzić, a przynajmniej spróbujemy


U mnie jedna noc na 4-5 jest taka Na jednym boku noga drętwieje, an drugim dziecko kopie, na plecach nie wolno niby....ehh i jak tu spać? Ja zawsze wtedy układam się tak prawie na plecach ale z podłożoną poduchą która mnie lekko na bok przechyla i jakoś zasypiam w końcu.

Dzięki za cynka do Smyka, akurat będę w pobliżu dzsiaj to zajdę i może uda się jeszcze coś upolować.

A spytam Was jeszcze co radzicie z prześcieradłem. Prześcieradło z ceratą nieprzemakalną z jednej strony? Podkład pod prześcieradło np. taki http://www.babyclub.pl/product-pol-3...FVHKtAodjRAAfw ? Bo ja już zgłupiałam
Przescieradelko najlepiej chyba bawelniane albo frotowe, inaczej dziecko sie poci bo to wtedy ne oddycha.

Rozmawialam z kolezanka, ktora urodzila ze 3 lata temu i mi mowi ze ona tez miala termin na poczatek pazdziernika wiec ze spokojem twierdzila ze ma czas na wszystko jeszcze, zakupy, pranie, urzadzanie pokoju. W polowie sierpnia odeszly jej wody i urodzila wczesniaka, takze przez internet ze szpitala zamawiala wozek, maz latal po sklepach zielony na temat wyprawki itd
Bylam tez na spotkaniu z polozna i mowila ze jak nagle zacznie nas swedziec cale cialo to trzeba jechac na ip bo to moze dzidzius naciskac na watrobe i wtedy nie pracuje jak powinna,trzeba to sprawdzic i jezeli to nie to, to wtedy sa to hormony. Takie male info bo sama o tym nie wiedzialam i nikt o tym nie wspominal
anasiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 08:47   #3667
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez nocnyskowronek Pokaż wiadomość
Tak coś czułam, że z tym wizażem wczoraj coś nie halo

Do mnie dzisiaj dotarła wielka paczka z gemini
Na SR było dziś o pielęgnacji noworodka, ale w zasadzie puścili serię filmików, które są na YouTube i już je oglądałam No ale było trochę próbek do zabrania Przy tych z Johnson położna powiedziała nam żebyśmy je sobie wykorzystały dla siebie, bo "wrocławskie Maluszki dostają od nich uczuleń"

Ze złych rzeczy to wczoraj w nocy miałam atak duszności i długo nie mogłam się uspokoić żeby móc spokojniej oddychać i zasnąć Alergiczką jestem przez całe życie, ale zwykle to się objawiało katarem. No i mam leki dzięki którym mam to jako tako pod kontrolą podczas ciąży. Wczorajszy atak natomiast skojarzył mi się z astmą...
Dzisiaj oczywiście się naczytałam jak może to być niebezpieczne i poleciałam wymusić w LuxMedzie pilną wizytę alergologiczną. Wykluczyła przeziębienie, przypisała mi leki i skierowała na spirometrię (idę na nią jutro) i kazała następnym razem w takim przypadku jechać prosto na ip ginekologiczną.
Później miałam planowaną wizytę u swojego ginekologa, więc upewniliśmy się, że Małej w żaden sposób mój wczorajszy atak nie zaszkodził Wszystko jest jak najbardziej w porządku! Jednak lekarz też kazał mi przyjmować regularnie te leki zalecone przez alergologa i potwierdził, że następnym razem to karetka i do szpitala...

Problem w tym, że jak już wróciłam po tych lekarzach i chciałam zrealizować receptę to się okazało, że jest źle wystawiona - brak pieczątki - i nie mogłam wykupić leku Za późno już było żeby jeszcze dziś ją zdobyć. Będę po nią jechać jutro przy okazji spirometri.
Więc teraz proszę o kciuki, żeby tej nocy było spokojnie
Dobrze, że nie zaszkodziło. Jak dzisiejsza noc?

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
W sumie nie zapytałam w środę idziemy do takiego większego ross to tam sie rozejrze.chcialam porównać ceny w necie i w stacjonarnych sklepach.i np w takim dzidziusiowym sklepie jest wszytsko 4 razy droższe.np pieluchy pampers 60 zl gdy w ross są znacznie tańsze....
A tak poza tym jakie pieluchy kupujecie? Ja słyszalam wiele dobrego o rossmanowskich pieluszkach
Na początek chcę kupić pampersy new born, a potem dady.

Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
Witam się w 33 tygodniu!

Gratuluje udanych wizyt i kolejnych tygodni

Ja dziś wybieram się na USG ostatnie mam nadzieję że dalej zostanie chłopak

Co do imion to Dominik jest bardzo ładne U mnie jest wahanie nad Wojtusiem a Wiktorem

agnieszkakr1987 Nie martw się ja też mam taką zgagę i co chwilkę się budzę pędzę do lodówki po zimne mleko.. na jakiś czas pomaga

Jeśli dziś po wizycie będzie wszystko ok to prawdopodobnie znowu wyjeżdżam nad morze do TŻta, bo zatęsknię się tutaj sama

Miałam jeszcze coś komuś pisać ale jak zawsze uciekło ..
za usg

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Witam się!
Ogarniam przy śniadanku i lecę do gina. Niestety moje bakterie urządziły sobie w pęcherzu imprezę, jest tego więcej niż ostatnio, nie pomogło płukanie żurawiną....zobaczymy co mi powie. Żadnej infekcji nie czuję co prawda żebym miała, ale miłoby było jakby coś mi na to dał! Albo zlecił dodatkowe badania...cokolwiek.

Mi póki co brzuch stwardniał raz, więc nie pomogę. Albo też tego nie poznaję...

W moim Rossmanie bez problemu Hippy były, ale co Ross to inaczej z tego co zauważylam W tym moim np. jak są promocje na pieluszki to nie dokładają towaru do końca promocji, czyli jak są na półce dwa opakowania pieluszek, to dwa sprzedają po niższej cenie i czekają na koniec promocji Trochę niefajnie tak....

Ja chcę zacząć od białych pampersów, potem spróbuję Babydream na dzień bo słyszałam dużo dobrego i zielone pampery na noc - zobaczymy jak to wyjdzie. Ponoć Dady fajne ale dla starszych dzieciaczków, czyli te większe rozmiary (tak gdzieś na innym wątku podczytałam), ale możliwe, że też wypróbujemy, czemu nie
A a wiosnę to już na wielorazówki będziemy przechodzić, a przynajmniej spróbujemy

U mnie jedna noc na 4-5 jest taka Na jednym boku noga drętwieje, an drugim dziecko kopie, na plecach nie wolno niby....ehh i jak tu spać? Ja zawsze wtedy układam się tak prawie na plecach ale z podłożoną poduchą która mnie lekko na bok przechyla i jakoś zasypiam w końcu.

Dzięki za cynka do Smyka, akurat będę w pobliżu dzsiaj to zajdę i może uda się jeszcze coś upolować.

A spytam Was jeszcze co radzicie z prześcieradłem. Prześcieradło z ceratą nieprzemakalną z jednej strony? Podkład pod prześcieradło np. taki http://www.babyclub.pl/product-pol-3...FVHKtAodjRAAfw ? Bo ja już zgłupiałam
Może to błąd w badaniu skoro nic nie czujesz? Trzymam kciuki za wizytę

Ja nie kupuję podkładów pod prześcieradło, ani prześcieradeł z ceratką. Na początek będę kładła dziecia na rozłożonym rożku, więc jak się wyleje/uleje to na rożek, a potem się zobaczy. Łucja nie potrzebowała nic takiego, nie mieliśmy siusiu ani razu wylanego w łóżeczku, mam nadzieję, że braciszek też będzie tak miał A jak się okaże, że jednak przecieka, to zmienię pieluchy na inne.
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 09:27   #3668
PedzacaSkarpeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Jeżeli chodzi o pieluchy, to na początek Pampers Premium, a później zależy na które będą promocje Trzeba jakoś rozłożyć wydatki

Ufff.. przebrnęłam przez zamówienie na gemini. prawie 500 zl
Ale w tym są moje witaminki na dwa miesiące, olejek na rozstępy i inne takie.. W zasadzie to większość wyprawki zgapiłam od Coffee, nie powiem, trochę mi to ułatwiło sprawę Także dziękuję Uzupełniłam poradami z SR i tak już mam z aptecznych chyba wszystko..

Wczoraj przeglądałam wózki, spodobał mi się Jedo. Ma duże koła, dużą gondolę ale nie znam opinii.. ma któraś z tej firmy?
http://allegro.pl/wozek-jedo-fyn-mem...476572414.html
Ta kolorystyka granatowo-czerwona mnie urzekła Dla dziewczynki chyba pasuje, prawda?
__________________
05.12 - II kreski
PedzacaSkarpeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 09:38   #3669
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez mortisha84 Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie zaszkodziło. Jak dzisiejsza noc?
Dziękuję, udało się bez duszności

Z pieluchami to też planuję początkowo białe pampersy, ale później planuję popróbować innych. Bardzo ciekawa jestem tych Dady

Podkład kupiłam ten co wklejała Coffee, polecała mi go też moja koleżanka Nie jestem pewna swoich zdolności co do zakładania pieluch tak żeby nie przeciekały, więc dopóki się w tym nie wprawię, wolę czymś zabezpieczyć materacyk

A wczoraj na SR pojawiła się dziewczyna, której trochę już nie było (a ma dokładnie ten sam tp co ja) i powiedziała, że w sobotę już trafiła do szpitala podobno z początkowymi objawami porodu... Udało się jednak powstrzymać (o szczegóły nie pytałam), ale teraz ma nakaz leżenia. Zmobilizowało mnie to nie ukrywam do nie zwlekania zbyt długo ze skompletowaniem całości wyprawki Chciałabym w sierpniu z większością się uwinąć. No i przygotować tą nieszczęsną torbę...

Kciuki za dzisiejsze wizyty!
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 09:50   #3670
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Nie jestem pewną czy dobrze pamiętam ale to chyba Ty miałas problem z biegunką, prawda?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To Laila chyba



Kupiłam wczoraj pierwszą zabawkę dla Franka (no, poza matą edukacyjną)

Tynka za rozpoczęty 34 tc, wowwww

Lunnas za wizytę

Ja wizytuję pojutrze, ołłł jeesssss

Nocnyskowronek - byłaś może jakoś ostatnio w Pepco w Ferio? Chcę się wybrać w weekend na ciuszki jakieś bo słyszałam, że fajne promocje są, może wiesz czy jest po co tam iść?
__________________
Insta: holistraw

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2014-08-05 o 09:51
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 09:58   #3671
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dziewczyny, w końcu się zmobilizowałam, żeby Was nadrobić Gratuluję wszystkim nowych tygodni, wizyt i zakupów

Nawet nie wiedziałam, że 3 tygodnie minęły, zorientowałam się jak zmieniałam teraz podpis z 26 na 29 tydzień

W międzyczasie zmieniłam lekarza, byliśmy z mężem na urlopie, później nadrabiałam zaległości w pracy, a teraz mam znowu tydzień wolnego, tak że będę wpadać częściej Wybaczcie, że nie cytuję, ale teraz już postaram się być na bieżąco

Zaczęłam robić powoli zamówienia na allegro, bo w stacjonarnych sklepach to można pójść z torbami...

PedzacaSkarpeta, my też mamy na oku Jedo Fyn, nawet ten sam kolor My dla chłopca Tylko bierzemy 2w1 i będziemy do niego wpinać fotelik Recaro. W sumie to mąż się uparł na ten fotelik i dobieramy wózek do niego i jeszcze myśleliśmy o X-Landerze XA ale Jedo z nim wygrał. Oglądałaś go na żywo? Wg mnie jest solidnie wykonany, fajnie się prowadzi (pojeździłam trochę w sklepie), jest zwrotny, ma sporą gondolę i co jest dobre - spacerówka ma regulowane oparcie do kąta 90 stopni, a w większości wózków jest tylko do pozycji półleżącej.
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 10:10   #3672
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez PedzacaSkarpeta Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o pieluchy, to na początek Pampers Premium, a później zależy na które będą promocje Trzeba jakoś rozłożyć wydatki

Ufff.. przebrnęłam przez zamówienie na gemini. prawie 500 zl
Ale w tym są moje witaminki na dwa miesiące, olejek na rozstępy i inne takie.. W zasadzie to większość wyprawki zgapiłam od Coffee, nie powiem, trochę mi to ułatwiło sprawę Także dziękuję Uzupełniłam poradami z SR i tak już mam z aptecznych chyba wszystko..

Wczoraj przeglądałam wózki, spodobał mi się Jedo. Ma duże koła, dużą gondolę ale nie znam opinii.. ma któraś z tej firmy?
http://allegro.pl/wozek-jedo-fyn-mem...476572414.html
Ta kolorystyka granatowo-czerwona mnie urzekła Dla dziewczynki chyba pasuje, prawda?
Ładny wózek. Mi się ten szary i te dwa w kropki podobają Opini niestety nie znam, ale na ceneo jest ich trochę

Cytat:
Napisane przez nocnyskowronek Pokaż wiadomość
Dziękuję, udało się bez duszności

Z pieluchami to też planuję początkowo białe pampersy, ale później planuję popróbować innych. Bardzo ciekawa jestem tych Dady

Podkład kupiłam ten co wklejała Coffee, polecała mi go też moja koleżanka Nie jestem pewna swoich zdolności co do zakładania pieluch tak żeby nie przeciekały, więc dopóki się w tym nie wprawię, wolę czymś zabezpieczyć materacyk

A wczoraj na SR pojawiła się dziewczyna, której trochę już nie było (a ma dokładnie ten sam tp co ja) i powiedziała, że w sobotę już trafiła do szpitala podobno z początkowymi objawami porodu... Udało się jednak powstrzymać (o szczegóły nie pytałam), ale teraz ma nakaz leżenia. Zmobilizowało mnie to nie ukrywam do nie zwlekania zbyt długo ze skompletowaniem całości wyprawki Chciałabym w sierpniu z większością się uwinąć. No i przygotować tą nieszczęsną torbę...

Kciuki za dzisiejsze wizyty!
Dady te najmniejsze cztery lata temu były takie sobie, dopiero te większe były fajne. Chyba, że się coś zmieniło
Podkład warto mieć, dla świętego spokoju, jak się niepewnie czujesz. Najwyżej zdejmiesz
A koleżanką nie strasz Chyba zacznę pranie szybciej niż planowałam
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 10:20   #3673
PedzacaSkarpeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w końcu się zmobilizowałam, żeby Was nadrobić Gratuluję wszystkim nowych tygodni, wizyt i zakupów

Nawet nie wiedziałam, że 3 tygodnie minęły, zorientowałam się jak zmieniałam teraz podpis z 26 na 29 tydzień

W międzyczasie zmieniłam lekarza, byliśmy z mężem na urlopie, później nadrabiałam zaległości w pracy, a teraz mam znowu tydzień wolnego, tak że będę wpadać częściej Wybaczcie, że nie cytuję, ale teraz już postaram się być na bieżąco

Zaczęłam robić powoli zamówienia na allegro, bo w stacjonarnych sklepach to można pójść z torbami...

PedzacaSkarpeta, my też mamy na oku Jedo Fyn, nawet ten sam kolor My dla chłopca Tylko bierzemy 2w1 i będziemy do niego wpinać fotelik Recaro. W sumie to mąż się uparł na ten fotelik i dobieramy wózek do niego i jeszcze myśleliśmy o X-Landerze XA ale Jedo z nim wygrał. Oglądałaś go na żywo? Wg mnie jest solidnie wykonany, fajnie się prowadzi (pojeździłam trochę w sklepie), jest zwrotny, ma sporą gondolę i co jest dobre - spacerówka ma regulowane oparcie do kąta 90 stopni, a w większości wózków jest tylko do pozycji półleżącej.
Nie oglądałam, nie mogę się doprosić męża. Też chciałam 2w1 i też chcieliśmy fotelik Recaro ale ze względów finansowych chyba weźmiemy 3w1. Chyba, że uda mi się używany kupić 2w1 to fotelik dokupimy sami
Kurde jak mówię mężowi o wyprawce, to on mówi, że jeszcze czas. Dobrze, że zaczęłam sama ogarniać, bo później musiałabym kupić na łapu capu i do tego drożej. Do tego z każdym zakupem jestem spokojniejsza, bo to więcej z głowy
Ja planuję podjechać do hurtowni, lubię sobie pomacać ale to już pod koniec sierpnia.
Idę pożreć arbuza i zagryźć kabanosem Albo koreczkami śledziowymi
__________________
05.12 - II kreski
PedzacaSkarpeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 10:47   #3674
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Nocnyskowronek - byłaś może jakoś ostatnio w Pepco w Ferio? Chcę się wybrać w weekend na ciuszki jakieś bo słyszałam, że fajne promocje są, może wiesz czy jest po co tam iść?
Jakoś z miesiąc już nie byłam, ale może jeszcze przed weekendem zaglądnę. Wcześniej jak przeglądałam to miałam tam problem ze znalezieniem czegoś w rozmiarach 56/62 dopiero od 68 czasem się coś trafiło a tak to większe rozmiary...
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 10:57   #3675
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dzien dobry.
My dzis z mezem leniowy dzien. O 17 sr.

Gratki za tyg. I kciuki Lunnas za/wizyte.

Jutro kolezanka przyjedzie z/rzeczami dla Mai
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 11:14   #3676
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dzień Dobry Jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy odnośnie echa serdusia Juliuszka Dzwoniłam się dziś umówić na badanie.. mam we wtorek za tydzień, wcześniej nie dało rady bo pani doktor jest na urlopie.. Badanie nie należy do najtańszych.. 250 zł za samo echo serduszka, ale w końcu zdrówko Juliuszka jest najważniejsze!!
Gratuluję Mamusiom rozpoczętych tygodni!! Trzymam kciuki za ewentualne dzisiejsze wizyty, i również za te zbliżające się
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Swap coins privately exchange aggregator
Trade cryptocurrency
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 11:15   #3677
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

dzień dobry

dzięki na ino odnośnie HIPPów i pieluszek
muszę w końcu to ogarnąć
dziś byliśmy w top markecie (to chyba jest ogólopolska sieciówka)
i tam są kosmetyki hipp więc problem z głowy a w ross daję sobie głowę uciąć że nie było :P przynajmniej w miejscu gdzie były inne dzieciowe kosmetyki
no ale cóż


skusiłam się też na proszek do prania - niemiecki ponoć :P
Waschbar - używała któraś ?
z takim szopem praczem
to nie dzidziusiowy tylko dla nas w każdym razie 7,5 kg podobno na 91 prań za 35 zł jakby się sprawdził to byłoby super
uwielbiam zagraniczną chemie, nie potrzebne już płyny do płukania - pięknie wszystko pachnie
ten kupiłam pierwszy raz oby nas nie zawiódł

co do prań dzidziusiowych to od poniedziałki się za nie biorę
mąż z tatą w sobotę mają przytargać meble (całkiem fajne szafeczki i regał który stał na strychu u tż rodziców) z wyglądu nówka, nie zapleśniały nie śmierdzący więc może uda nam się go wykorzystać :P
doszyścimy wypucujemy trochę odświeżymy i na pewno długo nam posłuży kolor w sumie niby ciemna wiśnia ale w wynajmowanym mieszkaniu nie mam zamiar kupować mebli na wymiar... nie wiadomo ile tu zabawimy oby jak najdłużej ale to zależy od syna właściciela kiedy zechce się żenić, póki co kandydatki brak


a dziś spędzamy dzień w domu czekając na montera nowej kablówki bo zmieniamy dostawcę usług na korzystniejszy z szybszym internetem teraz to all i gemini będzie śmigać


poza tym kciuki za tygodni i wizyty
i jeszcze raz piękne dzięki za pozytywne opinie odnośnie Dominika

i nie wiem co komu jeszcze
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik

Edytowane przez 123spinka
Czas edycji: 2014-08-05 o 11:16
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 11:22   #3678
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

skarpeta: przed tutkiem mielismy na oku wlasnie ten model i ten kolor. dla dziewczynki. niestety w sklepie nie bylo tego koloru, tylko same szaraczki, a obok stal tutek i sie zakochalismy. chociaz ten jedo tez byl brany pod uwage, ale chyba jest ciut ciezszy niz nasz. ale kolory ma obledne!

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

nocny skowronek: wspolczuje dusznosci... ja tez mialam problemy, ale w maju, jak pylila brzoza... kilka razy uzylam wziewu, ale lekarz pocieszyl mnie, ze inhalatory nie sa szkodliwe, poniewaz lek trafia prosto do pluc, a nie do zoladka, jak tabletki. i to jest wazniejsze, niz niedotlenienie matki. trzymaj sie dzielnie i unikaj alergenow, oczywiscie jesli mozesz.
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 11:32   #3679
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

A kupowałyście już może wanienki? Bo zaczęłam oglądać i zgłupiałam Planujecie anatomiczne, zwykłe z jakimś wkładem czy zupełnie bez niczego? Masakra, nie ogarniam tej wyprawki...
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 11:36   #3680
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez nocnyskowronek Pokaż wiadomość
Jakoś z miesiąc już nie byłam, ale może jeszcze przed weekendem zaglądnę. Wcześniej jak przeglądałam to miałam tam problem ze znalezieniem czegoś w rozmiarach 56/62 dopiero od 68 czasem się coś trafiło a tak to większe rozmiary...
To sobie pójdę w sobotę pogrzebać, może coś fajnego będzie W poniedziałek zahaczę o lumpa, jeżżżżu jak się cieszę


Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy odnośnie echa serdusia Juliuszka Dzwoniłam się dziś umówić na badanie.. mam we wtorek za tydzień, wcześniej nie dało rady bo pani doktor jest na urlopie.. Badanie nie należy do najtańszych.. 250 zł za samo echo serduszka, ale w końcu zdrówko Juliuszka jest najważniejsze!!
Gratuluję Mamusiom rozpoczętych tygodni!! Trzymam kciuki za ewentualne dzisiejsze wizyty, i również za te zbliżające się
Zrób zrób Gosia, zawsze to lepiej się upewnić i uspokoić kciukasy

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
A kupowałyście już może wanienki? Bo zaczęłam oglądać i zgłupiałam Planujecie anatomiczne, zwykłe z jakimś wkładem czy zupełnie bez niczego? Masakra, nie ogarniam tej wyprawki...
ja biorę zwykłą wanienkę, bez stojaka, bez odpływu, jedynie nad wkładem foczką się zastanawiam
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 11:43   #3681
Ol7cia
Raczkowanie
 
Avatar Ol7cia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 209
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Witam po małej nieobecności, ufff zdążyłam was nadrobić Mój mąż zrobił mi niespodziankę i zabrał mnie na mazury ot taki spontaniczny wyjazd Dobrze, że coś wymyślił bo już myślałam, że zniosę jajko siedząc w domu w te upały.

Bardzo dziękuję za podanie mi listy co kupić na geminii na szczęście udalo mi się z nią uporać i 500 zł poszłooooo .... w siną dal

Też zamierzam na początek kupić białe papmersy tylko ciągle się łudzę, że znajdę je gdzieś na promocji. Zazwyczaj promocja jest na te zielone a na białe rzadziej a szkoda. Zatem dziewczyny jak zobaczycie gdzieś promocje to dajcie znać

Wczoraj byłam na SR i z takich ciekawszych nowinek, o których nie słyszałam odnośnie ochrony krocza to podobno u kobiet które miały częste infekcje w ciąży to będzie cięzko z tą ochroną. Podobno macica jest wtedy krucha, osłabiona przez leczenie i często się zdarza, że samoistnie pęka...
brrr.... aż mnie ciarki przeszły, chyba wolałabym być nacięta.

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Dziękuje Dziewczyny za słowa pocieszenia od razu lepiej sie czuje Może rzeczywiście ginka panikara, ale lepiej że reaguje jak widzi jakąś nieprawidłowość. Jutro zadzwonię umówic się na echo mam nadzieję że w tym tyg uda się to sprawdzić. Życze miłego wieczoru!!!
Trzymam kciuki za wizytę.

a odnośnie zus-u, już kiedyś pisałam, taka mała przestroga, sprawdzajcie wszystko dokładnie jak wam się coś nie zgadza to dzwońcie dopytujcie się po kilka razy albo nawet przejdzcie się do okienka. Niestety jak sama nie zadbasz o swoje interesy to nikt Ci nie pomoże. U mnie źle naliczyli podstawe i dostawałam o 550 zł mniej każdego miesiąca, a to dla mnie mało nie jest. Dlatego warto wszystko dokładnie sprawdzić.

U mnie wózek już jest do odebrania nareszcie.
Zamówiłam już meble do pokoju (szafa i komoda z przewijakiem) pozostało tylko łożeczko i materacyk, ale łożeczko chce zamówić takie najzwyklejsze z allegro. O właśnie a jaki materacyk polecacie??
__________________
41/40

Czekamy na Ciebie Aniołeczku
Ol7cia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 11:45   #3682
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

My mamy z ikei wanienke antyposlizgowa/zew i wew.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 11:46   #3683
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

line: ja chcialam zwykla i do tego gabke, ale potem poczytalam, ze to siedlisko bakterii i kupilam taka, do ktorej jest lezaczek plastikowy na przyssawkach.
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 11:48   #3684
Lunnas
Raczkowanie
 
Avatar Lunnas
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Nie jestem pewną czy dobrze pamiętam ale to chyba Ty miałas problem z biegunką, prawda?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie to nie ja

gosiakk23 Kciukasy

line_87 ja wanienke już jakiś czas temu kupiłam i ona już sama w sobie ma ten wkład

Dziękuję Wam za kciuki
My już po wizycie Malutki rozdziawiał ślicznie usteczka na zdjęciach niestety coś się rozjeżdżało i wygląda jak ufoludek
Synuś waży już 2100 więc wychodzi na mniejszego z tego co mówił lekarz

Co do torby to ja już wstępnie muszę spakować jeśli mam jechać nad to morze bo różnie to bywa, wszystko poprane jeszcze tylko prasowanko czeka
__________________
Czekamy na naszego Skarba - 20.05.2018r.
Wiktorek jest już z nami od 30.09
Lunnas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 11:50   #3685
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
To Laila chyba
Dziękuję za sprostowanie
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 11:53   #3686
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy odnośnie echa serdusia Juliuszka Dzwoniłam się dziś umówić na badanie.. mam we wtorek za tydzień, wcześniej nie dało rady bo pani doktor jest na urlopie.. Badanie nie należy do najtańszych.. 250 zł za samo echo serduszka, ale w końcu zdrówko Juliuszka jest najważniejsze!!
Gratuluję Mamusiom rozpoczętych tygodni!! Trzymam kciuki za ewentualne dzisiejsze wizyty, i również za te zbliżające się
Drogo, ale napewno warto zrobić, choćby dla własnego spokoju

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
A kupowałyście już może wanienki? Bo zaczęłam oglądać i zgłupiałam Planujecie anatomiczne, zwykłe z jakimś wkładem czy zupełnie bez niczego? Masakra, nie ogarniam tej wyprawki...
My kupujemy tą: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40248443/ Chyba, że się nam na żywo nie spodoba
Wkładów nie planuję, moje (lub męża) ramie wydaje mi się pewniejsze i bardziej przyjazne dziecku niż plastik, a te gąbkowe są chyba mało higieniczne.

Lunnas za wizytę.
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 11:57   #3687
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

mortisha: ta z ikei jest malutka! chyba ze planujecie potem zmienic na wieksza... ja kupilam od razu duza, zeby nie zmieniac w miedzyczasie.
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 12:02   #3688
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez daszna Pokaż wiadomość
mortisha: ta z ikei jest malutka! chyba ze planujecie potem zmienic na wieksza... ja kupilam od razu duza, zeby nie zmieniac w miedzyczasie.
Właśnie o to chodzi Nie mam miejsca na dużą. Jak synek będzie siedział, to zaczniemy go kąpać w brodziku.
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 12:04   #3689
alapiotrek
Raczkowanie
 
Avatar alapiotrek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Witajcie Dziewczyny,

nareszcie mogę się przywitać bo wczoraj nie mogłam wejść na wizaż a weekend odpoczywaliśmy z Mężem na łonie natury.
My już mamy łóżeczko http://www.smyk.com/klups-zyrafka-lo...t-niemowlaka-p
Pościel zamawiamy z polecenia Gosiakk23 http://allegro.pl/10cz-posciel-dla-d...454911239.html
Wózek już również czeka http://www.bobowozki.com.pl/product_...d=2256&osCsid= ma super gabaryty i jest wygodny w obsłudze

Kochane pamiętajcie by w tygodniach 33-37 upomnieć się o badanie WR (odczyn Wassermanna) ponoć to bardzo ważne badanie a zdarza się że nie wszyscy lekarze je zlecają.

Twardnienie brzucha mam kilka razy dziennie, nieraz rzadziej - kilkusekundowe. Lekarz mówi, że jak nie trwa cały czas i co chwilę przez pół dnia to nie ma powodów do zmartwień.

Ja w tym tygodniu zabieram się za pranie. Kupiliśmy DZIDZIUSIA do białego i kolorów ale płyn do prania bo u nas twarda woda, więc wolę nie ryzykować, że źle się proszek wypłucze.

Łydki i kostki mi puchną, w nocy drętwieją nogi, jak wstaję rano to jak staruszka się poruszam

My do spania mamy śpiworki dla Niuni http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20197487/

Do wózka na spacery mamy kombinezon coś takiego http://esklep-dla-dzieci.pl/pl/p/Mot...n-bialy-56/469


W tym tygodniu zamawiam na GEMINI.
Torbę już kompletuję i spakuję od września.
__________________
34/40
Wrocław
Pierwszy Dzidziuś
alapiotrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 12:05   #3690
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

aa. my nie mamy brodzika, wiec to wiele wyjasnia
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 19:26:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.