Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 19:11   #3661
asterix61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Prostowane, ale nie do konca...

Chodzi o to, że mam z tym problem. Z prostowaniem. Gdyż na początku jak wyprostuje jest wszystko ładnie, po kilku godzinach nie jest jeszcze tak żle:http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._1164562_n.jpg

ale po jakiś ja wiem.. 6-8 godzinach, mam już totalną kręcąca się szopę na głowie. Fakt faktem me włosy się puszą, a wg. Mnie wyglądają najlepiej gdy są oklapłe Pomożecie?
asterix61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 20:45   #3662
puma1991
Wtajemniczenie
 
Avatar puma1991
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 040
Dot.: Prostowane, ale nie do konca...

pewnie to kwestia prostownicy, im lepsza tym efekt dluzej sie utrzymuje, mialam podobny problem ale zmienilam prostownice i wlosy mam proste az do mycia czyli czasem az 2 dni, ale takie bardzo proste mozna wrecz powiedziec ze 'oklaple" to oczywiscie zalezy od stopnia wyprostowania ale lubie takie
puma1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 20:58   #3663
asterix61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Prostowane, ale nie do konca...

Dziękuje ,że zechciałaś odpowiedzieć. Jakieś propozycje prostownic?
asterix61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 22:07   #3664
justnikri
szopwell
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witajcie Używał ktoś może prostownicy:
-Philips HP 8361 ProCare Keratin,
- Reamington S9950 Shine Therapy??

Da się którąś z nich zrobić loki??
justnikri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 22:34   #3665
suzka
Raczkowanie
 
Avatar suzka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 349
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Fiiolek Pokaż wiadomość
Hej
Zaszalałam, niedawno zamówiłam sobie prostownicę FHI Platform od meblefryzjerskie na Allegro. Jedynie tam znalazłam dostępne w Polsce, poza tym sprzedawca cieszy się uznaniem wśród klientów
Pomyślałam dokładnie tak samo - skoro prostownica ma mi służyć przez najbliższe klika lat, zainwestuję Teraz czekam na przesyłkę, mam nadzieję, że dojdzie jak najszybciej.

Po kilku miesiącach szperania po forach i zastanawiania się nad różnymi modelami, zaryzykowałam - a skłonił mnie do tego upadek mojego starego MPM Product, który towarzyszył mi przez kilka lat i pęknięcie płytek Ogólnie dobrze mi się nim prostowało, miał solidne wykonanie, regulację temperatury i jak dobrze wymodelowałam włosy na szczotce i potem przeciągnęłam tym żelazkiem - efekt świetny!
Niestety z biegiem lat i prostowania moje włosy ulegały ciągłemu niszczeniu, także jak chodziłam spać w mokrych i budziłam się rano - efekt "Super sianko" nagminny :/ Najlepiej to w ogóle nie zaczynać zabawy z prostowaniem, bo to uzależnia ...a wszystkie prostownice niszczą włosy, na swój sposób.

Podczas mojego podekscytowania zamówiłam sobie też przy okazji produkt do prostowania Kerastase w www.kerashop.pl

Ahh już się nie mogę doczekać!

Przy okazji, znalazłam też całkiem interesującą prostownicę, odrobinę tańszą od FHI, dla zainteresowanych : http://allegro.pl/prostownica-turmal...4.html#gallery
jak już dostaniesz FHI koniecznie podziel się wrażeniami! też mnie strasznie kusi ale kurcze wydatek ogromny zastanawiam się czy kupować platform czy Ga.Ma c3 digital w sumie spora różnica w cenie, ale czy efekt taki sam ciężko określić, pozdrawiam
__________________
START (01.03.10r)
wzrost 175
waga
73(11.12) (08.03)69 => (28.03)67.3 =>(11.04)66.3=>65.5(01.05)=>63.9(30.06)=> JO-JO ! ! ! (24.10)=>>
[*] (20.10.10r.) bez Ciebie tak trudno!
suzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 22:59   #3666
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Prostowane, ale nie do konca...

ja mam ta
http://cgi.ebay.pl/Remington-S7902-W...-/150443364579
wczesniej mialam problem z wlosami (nosze boba) zeby wyprostowac musialam kilka razy przejezdzac pasmo po tym jak kupilam ta nowa prostownice mam wlosy proste az nie umyje i wygladajace jak od fryzjera bo wygladza, nie odstaja, bardziej sie blyszcza takze tylko plusy. jeden malutki minus ze wlosy sie przyzwyczajaja i bez wygladaja duzo gorzej, chociaz moze to moje przyzwyczajenie do ladniejszych wlosow
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 11:08   #3667
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez justnikri Pokaż wiadomość
Witajcie Używał ktoś może prostownicy:
-Philips HP 8361 ProCare Keratin,
- Reamington S9950 Shine Therapy??

Da się którąś z nich zrobić loki??
Shine'm się da. Ja jednak myślę, że jeśli do kręcenia to lepszy Remington Sleek&Curl s6500. Sama go kupię jutro w Media Markcie, za 130 zł będzie.
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 19:32   #3668
moniawroclove
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez suzka Pokaż wiadomość
jak już dostaniesz FHI koniecznie podziel się wrażeniami! też mnie strasznie kusi ale kurcze wydatek ogromny zastanawiam się czy kupować platform czy Ga.Ma c3 digital w sumie spora różnica w cenie, ale czy efekt taki sam ciężko określić, pozdrawiam
Potwierdzam Ci to co napisała annakarolina741. Fhi jest zarąbista. Poprzednio miałam Tondeo, też niby super model, ale ta wymiata po prostu bosko.
1. Nagrzewa się szybko
2. Płytki inne niż znałam dotychczas - i nie tylko chodzi o kolor - po prostu śliskie, także gładko jedziesz po włosach
3.Czas prostowania - jakieś kilka minut - a mam włosy za ramiona - więc jestem po prostu zachwycona!
4. Połysk włosów! jakbym użyła jakiegoś produktu - włosy mają blask!
5. Długość efektu - ja mam włosy proste przez 2 dni, żadnego puszenia się, itd. Czyli właśnie tyle ile chciałam od 1 do następnego mycia włosów.

No to chyba wystarczy tej wyliczanki. Po prostu warto uzbierać na taką prostwnicę, bo kupicie jakiegoś babylissa albo remingtona a później i tak będziecie chciały Fhi. Wiec taniej po prostu trochę poczekać
moniawroclove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:00   #3669
Fiiolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Wczoraj dostałam prostownicę FHI Heat Platform
Zdążyłam już się z nią zaprzyjaźnić.
Zacznijmy od plusów:
- prostownica bardzo szybko się nagrzewa w kilkanaście sekund do temp. maksymalnej 232,czyli najwyższej jak dotąd uzyskanej na rynku, informując o nagrzaniu miganiem czerwonej lampeczki
- brak jakichkolwiek przycisków na zewnętrznej powierzchni prostownicy, które mi uprzednio przeszkadzały w moim starym MPM, gdyż często wciskałam je dłonią i prostownica się wyłączała
- bardzo gładkie płytki o fajnej szer.ok 26mm, dzięki którym prostowanie jest szybkie łatwe i wygodne. Włosy nie są szarpane ani wyrywane. Po paru przeciągnięciach gładkie, bez odstających włosków, lśniące, jeśli włos sam w sobie jest zdrowy. Nie oczekujmy cudów, że włosy zniszczone i matowe będą piękne bez odpowiedniej pielęgnacji.
- zaokrąglone końce. Świetna sprawa do robienia loków, fal (tzw. tłuste loki). Jak przeciągnęłam drugą połówkę pasma moich włosów - efekt sprężystego skrętu i utrwalenia jak po lakierze
Przeciągają prostownicą pod kątem uzyskuje się włosy uniesione u nasady i podwinięte pod spód - mi się taki efekt osobiście bardziej podoba niż proste wiszące strąki, szczególnie fajniej na moich wycieniowanych włosach za ramiona.
- jonizacja. ??? Nie odkryłam jej wielkiego znaczenia po 2 dniach stosowania, być może na dłuższą metę włosy ogólnie będą mniej zniszczone od zwykłej prostownicy.
Na pewno po przeciągnięciu płytkami, włos jest gładki i świetlisty
- wykonanie. Długi kabel (dobre do salonów, ja się w nim plącze ). Obudowa? Podobna do mojego starego MPM Product, tylko lżejsza, wydaje mi się całkiem w porządku.

Minusy?
- cena. 460 zł to dość wysoka cena jak na tę prostownicę, mam nadzieję, że z biegiem czasu prostownica zapracuje sobie na opinię jednej z najlepszych.
- nie są idealnie gładkie i proste po 1 przeciągnięciu.
- nie zauważyłam tej ruchomości płytek?
- jako prostownica profesjonalna, zdziwiło mnie, że nie było do niej żadnych dodatków - np. w postaci termicznego pokrowca, czasem dorzucane są jakieś gadżety w postaci klipsów, grzebieni
- aby uzyskać efekt tafli/lejących się włosów NA PEWNO TRZEBA prostownicę stosować z produktem kosmetycznym specjalnie przeznaczonym do prostowania włosów np. FHI Heat Hot Sauce.
Zalecane jest umycie włosów szamponem i odżywką, wysuszenie ręcznikiem, poczekanie na wyschnięcie, nałożenie produktu do prostowania i prostowanie małych partii włosów - efekt jak z obrazka

Ogólnie jestem zadowolona, jak na razie bez większej ekstazy :P Włosy są proste,miękkie, lekkie i miłe w dotyku przez cały dzień, nie są podatne na kręcenie w wilgotnym powietrzu, także nie wiem jak sobie radzi z tym FHI. Lśniące są bardzo, choć z moim starym MPM również byłu po odżywce, masce i starannym wymodelowaniu na szczotce.

Wydaje mi się, że jeśli komuś nie żal wydać kasy, to polecam.
Jeśli ma zdrowe, ładne włosy, nie trzeba przepłacać gdyż do 250zł można znaleźć jakąś fajną prostownicę.

Wiem jedno! Na pewno warto zainwestować w coś lepszego z produktów kosmetycznych do prostowania włosów! One tak naprawdę mogą zdziałać cuda! Szampon (przeciętny) Odżywka (dobra) Maska (pare razy w tygodniu) i Produkt do Prostowania (Profesjonalny).
A z doświadczenia wiem, że jeśli pozwolę swoim włosom na odetchnięcie przez pare dni od suszenia i prostowania, odpłacają mi sie pięknym za nadobne i są jeszcze piękniejsze po prostowaniu ))

Przed FHI myślałam nad:
Remington Shine Therapy - fajna, choć intrygował mnie kosmetyk, którego trzeba uzupełniać

Zaintrygowały mnie:
GA-MA cp3 digital
CREATE - CERAMAGIC ))
Farouk CHI
Fiiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:37   #3670
moniawroclove
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Fiiolek Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam prostownicę FHI Heat Platform
Zdążyłam już się z nią zaprzyjaźnić.
Zacznijmy od plusów:
- prostownica bardzo szybko się nagrzewa w kilkanaście sekund do temp. maksymalnej 232,czyli najwyższej jak dotąd uzyskanej na rynku, informując o nagrzaniu miganiem czerwonej lampeczki
- brak jakichkolwiek przycisków na zewnętrznej powierzchni prostownicy, które mi uprzednio przeszkadzały w moim starym MPM, gdyż często wciskałam je dłonią i prostownica się wyłączała
- bardzo gładkie płytki o fajnej szer.ok 26mm, dzięki którym prostowanie jest szybkie łatwe i wygodne. Włosy nie są szarpane ani wyrywane. Po paru przeciągnięciach gładkie, bez odstających włosków, lśniące, jeśli włos sam w sobie jest zdrowy. Nie oczekujmy cudów, że włosy zniszczone i matowe będą piękne bez odpowiedniej pielęgnacji.
- zaokrąglone końce. Świetna sprawa do robienia loków, fal (tzw. tłuste loki). Jak przeciągnęłam drugą połówkę pasma moich włosów - efekt sprężystego skrętu i utrwalenia jak po lakierze
Przeciągają prostownicą pod kątem uzyskuje się włosy uniesione u nasady i podwinięte pod spód - mi się taki efekt osobiście bardziej podoba niż proste wiszące strąki, szczególnie fajniej na moich wycieniowanych włosach za ramiona.
- jonizacja. ??? Nie odkryłam jej wielkiego znaczenia po 2 dniach stosowania, być może na dłuższą metę włosy ogólnie będą mniej zniszczone od zwykłej prostownicy.
Na pewno po przeciągnięciu płytkami, włos jest gładki i świetlisty
- wykonanie. Długi kabel (dobre do salonów, ja się w nim plącze ). Obudowa? Podobna do mojego starego MPM Product, tylko lżejsza, wydaje mi się całkiem w porządku.

Minusy?
- cena. 460 zł to dość wysoka cena jak na tę prostownicę, mam nadzieję, że z biegiem czasu prostownica zapracuje sobie na opinię jednej z najlepszych.
- nie są idealnie gładkie i proste po 1 przeciągnięciu.
- nie zauważyłam tej ruchomości płytek?
- jako prostownica profesjonalna, zdziwiło mnie, że nie było do niej żadnych dodatków - np. w postaci termicznego pokrowca, czasem dorzucane są jakieś gadżety w postaci klipsów, grzebieni
- aby uzyskać efekt tafli/lejących się włosów NA PEWNO TRZEBA prostownicę stosować z produktem kosmetycznym specjalnie przeznaczonym do prostowania włosów np. FHI Heat Hot Sauce.
Zalecane jest umycie włosów szamponem i odżywką, wysuszenie ręcznikiem, poczekanie na wyschnięcie, nałożenie produktu do prostowania i prostowanie małych partii włosów - efekt jak z obrazka

Ogólnie jestem zadowolona, jak na razie bez większej ekstazy :P Włosy są proste,miękkie, lekkie i miłe w dotyku przez cały dzień, nie są podatne na kręcenie w wilgotnym powietrzu, także nie wiem jak sobie radzi z tym FHI. Lśniące są bardzo, choć z moim starym MPM również byłu po odżywce, masce i starannym wymodelowaniu na szczotce.

Wydaje mi się, że jeśli komuś nie żal wydać kasy, to polecam.
Jeśli ma zdrowe, ładne włosy, nie trzeba przepłacać gdyż do 250zł można znaleźć jakąś fajną prostownicę.

Wiem jedno! Na pewno warto zainwestować w coś lepszego z produktów kosmetycznych do prostowania włosów! One tak naprawdę mogą zdziałać cuda! Szampon (przeciętny) Odżywka (dobra) Maska (pare razy w tygodniu) i Produkt do Prostowania (Profesjonalny).
A z doświadczenia wiem, że jeśli pozwolę swoim włosom na odetchnięcie przez pare dni od suszenia i prostowania, odpłacają mi sie pięknym za nadobne i są jeszcze piękniejsze po prostowaniu ))

Przed FHI myślałam nad:
Remington Shine Therapy - fajna, choć intrygował mnie kosmetyk, którego trzeba uzupełniać

Zaintrygowały mnie:
GA-MA cp3 digital
CREATE - CERAMAGIC ))
Farouk CHI
Hej Fiiolek,

co do tej ruchomości to Fhi ma płytki, które nie latają same na boki jak w gorszych modelach - jak naciśniesz płytkę z boku, to się lekko uchyli. Trzeba użyć siły, ale tak jest specjalnie to skonstruowane, bo wtedy lepiej przylega do włosów. Moja prostuje włosy już po 1 pociągnięciu, ale już moja mama, która ma grube włosy, potrzebuje 2 pociągnięć - tak więc widać, żę to dość indywidualna sprawa.
Zgadzam się z Tobą, że trzeba używać kosmetyków zabezpieczających, szczególnie że Platform osiąga znaczną temperaturę - te 232 stopnie, więc ja np. używam Schwarzkopf Flatliner i rzeczywiście działa.
I tak generalnie różnica pomiędzy prostownicami wychodzi w czasie, ja mam moją już ponad pół roku i widzę dużą róznicę w jakości moich włosów- a niestety dużo prostuję , tak więc staram się mieć możliwie najlepszy sprzęt.
Miłego prostowania
MK
moniawroclove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 11:50   #3671
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

ja strasznie polecam Remingtona zwlaszcza S9950 Shine Therapy

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2011-01-17 o 13:40
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 17:37   #3672
pqulinq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Czesc potrzebuje szybkiej odpoweidzi dotyczącej 2 prostownic. Zastanawiam się nad :

+Prostownica S9500 z powłoką perłową, Remington
+Philips Prostownica ProCare Keratin

Nie wiem czy lepiej mieć na powłokach perły czy keratynę ; D I ta z perłami nie ma chyba jonizacji, ale też nie jestem pewna co i jak, a juz tyyyle się naczytałam ze zgłupialam.
pqulinq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:16   #3673
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez pqulinq Pokaż wiadomość
Czesc potrzebuje szybkiej odpoweidzi dotyczącej 2 prostownic. Zastanawiam się nad :

+Prostownica S9500 z powłoką perłową, Remington
+Philips Prostownica ProCare Keratin

Nie wiem czy lepiej mieć na powłokach perły czy keratynę ; D I ta z perłami nie ma chyba jonizacji, ale też nie jestem pewna co i jak, a juz tyyyle się naczytałam ze zgłupialam.
mam remingtona i polecam temperatura do 235*C
płytki długie, bardzo gładkie, błyszczące jak perełki ) nie wiem czy to coś daje, ale jest naprawde fajna i solidna, generalnie wole remingtona od philipsa jeśli chodzi o prostownice.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 08:11   #3674
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

ja tez bym philipsowi nie wierzyla ogolnie jakos wole firmy, ktore sie specjalizuja w malym agd, a nie, ze robia telewizor, odtwarzacz mp3 i prostownice

dlatego lubie firmy jak remington czy farouk, ktore zajmuja sie glownie akcesoriami do wlosow
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:11   #3675
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Exclamation Prostownica wszech czasow !!! Pwc :)

Mam "sianowate" wlosy, przesluszone, krecone w caly swiat :/
po wyprostowaniu moja stara prostownica nie sa za najlepsze , nawet kropla jedwabiu nic nie daje
jak kiedys bylam u fryzierki i ona mi swoja prostownica prostowala to bylo podobnie , gdyz zdziwila sie ze po jednej kropli jedwabiu moje wlosy dalej byly szorstkie i napuszone SUCHE , wiec musiala dac druga krople , a na wiecej juz sobie pozwolic nie mogla bo by je przetuscila ;/
a efekt prostowania hmmm starcza czasem na kilka godzin

I moje pytanie brzmi jaka mam kupic prostownice do takich wlosow ?
BARDZO PROSZE O RADE
chcialabym naprawde dobra
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 17:19   #3676
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Prostownica wszech czasow !!! Pwc :)

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość
Mam "sianowate" wlosy, przesluszone, krecone w caly swiat :/
po wyprostowaniu moja stara prostownica nie sa za najlepsze , nawet kropla jedwabiu nic nie daje
jak kiedys bylam u fryzierki i ona mi swoja prostownica prostowala to bylo podobnie , gdyz zdziwila sie ze po jednej kropli jedwabiu moje wlosy dalej byly szorstkie i napuszone SUCHE , wiec musiala dac druga krople , a na wiecej juz sobie pozwolic nie mogla bo by je przetuscila ;/
a efekt prostowania hmmm starcza czasem na kilka godzin

I moje pytanie brzmi jaka mam kupic prostownice do takich wlosow ?
BARDZO PROSZE O RADE
chcialabym naprawde dobra
To pytanie to chyba na forum fryzjerskie bardziej, tam ci może coś doradzą
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:30   #3677
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: Prostownica wszech czasow !!! Pwc :)

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;2435320 1]To pytanie to chyba na forum fryzjerskie bardziej, tam ci może coś doradzą[/QUOTE]

o.k dzieki
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:32   #3678
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Exclamation Prostownica wszech czasów !!! Pwc :)

Mam "sianowate" wlosy, przesluszone, krecone w caly swiat :/
po wyprostowaniu moja stara prostownica nie sa za najlepsze , nawet kropla jedwabiu nic nie daje
jak kiedys bylam u fryzierki i ona mi swoja prostownica prostowala to bylo podobnie , gdyz zdziwila sie ze po jednej kropli jedwabiu moje wlosy dalej byly szorstkie i napuszone SUCHE , wiec musiala dac druga krople , a na wiecej juz sobie pozwolic nie mogla bo by je przetuscila ;/
a efekt prostowania hmmm starcza czasem na kilka godzin

I moje pytanie brzmi jaka mam kupic prostownice do takich wlosow ?
BARDZO PROSZE O RADE
chcialabym naprawde dobra

Edytowane przez zainteresowana123
Czas edycji: 2011-01-13 o 18:33
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:56   #3679
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Prostownica wszech czasow !!! Pwc :)

A może Twoje włosy są po prostu bardzo zniszczone i dlatego takie, jak sama stwierdziłaś, suche? Jeśli tak to żadna prostownica tutaj nie pomoże niestety
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 19:08   #3680
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Prostownica wszech czasow !!! Pwc :)

Mam podobny problem. Przed prostowaniem spryskuję włosy keratyną w sprayu. Kupuję w drogerii natura za 5 zł. Seria stylist czy jakoś tak - szare opakowanie z pomarańczową etykietką. Proste włosy dłużej się po niej trzymają, bo lekko je usztywnia. Uzupełnia braki w strukturze włosa, dzięki czemu wzmacnia włosy, po czym wyglądają na zdrowsze. Może i tobie się pomoże?
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:59   #3681
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Prostownica wszech czasów !!! Pwc :)

nie wiem jaka prostownica jest dobra ale myśle ze w twojej sytuacji to podstawą bedzie nawilżenie i regeneracja. wejdz na watek dla kręconowlosych może pokochasz swoje krecioły
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:01   #3682
chimney_sweep
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: Prostownica wszech czasow !!! Pwc :)

dziewczyny nie prostujcie wlosow, to najgorsza rzecz dla wlosow. kiedys prostowałam i miała strasznie zniszczone i suche włosy. nie prostuje od 4 lat i dopiero teraz wygladaja ladnie i zdrowo. prostować można okazjonalnie, nie dzień w dzień, bo najładniejsze włosy to zdrowe włosy. lepiej podkreslać ich naturalne piękno
chimney_sweep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:43   #3683
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Prostownica wszech czasow !!! Pwc :)

Myślę, że masz po prostu zniszczone włosy, powinnaś je regenerować jeśli chcesz by lepiej wyglądały, a nie szukać innej prostownicy. Na zniszczonych włosach nawet fantastyczna prostownica nie da dobrego efektu.

Więc w ogóle nie powinnaś kupować prostownicy, raczej odżywki i oleje do włosów, by je doprowadzić do jako takiego stanu.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 08:20   #3684
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Prostownica wszech czasow !!! Pwc :)

a ja sie nie zgadzam z tym, zeby ich nie prostowac wcale moim zdaniem podstawa to DOBRA prostownica, czyli nie kupiona w media markt za 19,99 a jakiejs renomowanej firmy znajacej sie na wlosach. taka, zeby miala duza regulacje temperatur - od niskiego ich zakresu. trzeba tez uzywac produktow ochronnych - specjalnych do prostowania wlosow, np guardian angel schwartzkopf i raz na tydzien nakladac maske odzywiajaca na wlosy.
po prostu trzeba o nie bardziej dbac

to tak jakby ktos Wam napisal, ze niszcza sie jej wlosy po farbowaniu, a Wasza porada byloby "pokochaj swoje odrosty"
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:57   #3685
Olenka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 29
GG do Olenka1991
PROstownica

Drogie dziewczyny!

Bylam ostatnio u fryzjera i moja fryzura wymaga niestety codziennego prostowania wlosow boje sie, ze beda zniszczone i suche:/ dlatego chcialam Was prosic o rade: jaka prostownice mozecie mi polecic? Chce zeby byla dobra, ale jednoczesnie nie niszczyla jakos bardzo wlosow.. czy polecacie uzywac do prostowania jakichs preparatow?

z gory bardzo dziekuje za pomoc
Olenka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:32   #3686
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: PROstownica

Ja mam ten sam problem, zapuszczałam naturalne włosy i gdy odrost osiągnął 10-12 cm ścięłam te rozjaśniane. Tym samym mam teraz (od poniedziałku) fryzurę długości około 9-10cm i też muszę prostować (bez prostowania wygladam jak facet :/).
Ja mam prostownicę remingtona S1005. Jak dla mnie wystarczająco dobra, z regulacją temperatury i wskaźnikiem gotowości.
Natomiast jeśli chodzi o preparaty do prostowania to dużo zależy czy masz włosy przetłuszczające się czy nie. Ja np. muszę myć głowę codziennie praktycznie, a teraz przy tej krótkiej to już koniecznie. We środę wieczorem użyłam jedwabiu w płynie i niestety wczoraj od rana fryzura nie była już pierwszej świeżości :/ także u mnie ten sposób odpada.
Ale coś stosować trzeba więc wczoraj kupiłam sobie mgiełkę termo-ochrona z Mariona i zobaczymy jak się spisze.
Naprawdę przy prostowaniu włosów trzeba uważać bo jeśli nie będziesz używać jakiegoś zabezpieczenia termoochronnego to niestety nawet najlepsza prostownica sfajczy Ci włosy w niedługim okresie stosowania (tzn. po kilkunastu - kilkudziesięciu prostowaniach) - takie są doświadczenia moje i koleżanek.
No i porządna odżywka po każdym myciu i raz w tygodniu maska to chyba też niezbędniki w pielęgnacji włosów prostowanych.
1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:42   #3687
Olenka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 29
GG do Olenka1991
Dot.: PROstownica

Znajoma polecala mi ostatnio prostownice Philips HP8342, ale jest ona dosyc droga, ale ponoc w ogole nie niszczy jej wlosow, choc prostuje je codziennie!:O
narazie chyba jakos sie przemecze bez prostowania i odloze troche pieniedzy, bo wydaje mi sie, ze jesli bede probowala na sile oszczedzac na wlosach, to niedlugo nie zostane z niczym na glowie ^^
Olenka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:51   #3688
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: PROstownica

Słusznie, jeśli tylko dasz rade nie prostować to tak zrób. Ja właśnie nie mogę nie prostować bo jak pisałam z niewyprostowanymi włosami wyglądam teraz jak facet (naturalne mam lekko kręcone, przy tej długości są to mocne fale) więc automatycznie włosy wyglądają na krótsze i się układają jak u mężczyzny <fuj>
Więc póki co będę prostować i zapuszczać. A jak już zapuszczę tak przynajmniej 3cm to wtedy może zrezygnuję z prostowania
1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:12   #3689
Olenka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 29
GG do Olenka1991
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

nie no, prostowac bede napewno kwestia tego, ze postaram sie poczekac, az kupie lepsza prostownice;D
Olenka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:04   #3690
therme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 3
Doradźcie którą prostownicę.

powiem krótko i na temat.
TĄ?
remington shine therapy s9950


czy

TĄ?
efalock flat fire
therme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.