Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 18:30   #3661
lucky_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

dziewczyny, czy możecie mi coś powiedzieć o salonie paula x hair na miechowskiej? wiem, że juz kiedys o tym salonie pisano, ale bylo to dosc dawno temu i od tego czasu wiele moglo sie zmienic. moglybyscie mi ewentualnie polecic jakiegos przyzwoitego niedrogiego fryzjera (strzyżenie), do którego nie trzeba byłoby długo czekać?
lucky_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 23:05   #3662
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

lucky_me, ja już od paru lat chodzę do Paula X Hair, ale na ul. Czystą do p. Iwonki i złego słowa nie mogę o niej powiedzieć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 08:12   #3663
kejtzor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja nie polecam Claudiusa, na którego się w końcu zdecydowałam. Nie ściął mnie w sposób, w jaki oczekiwałam (chociaż nie miałam jakiejś konkretnej wizji), zdecydowanie nie chciałam być podgolona z tyłu. No a przede wszystkim wcisnął mi miedziane pasemka, które do tej i tak już wylansowanej fryzury wyglądały średnio. Tym bardziej, że ja od samego początku chciałam po prostu farbę na całe włosy, lekko zmienić odcień z moich ciemno-brązowych, ale musiałam sobie dać to wyperswadować, bo było zbyt "banalne". Skończyło się na tym, że następnego dnia dołożyłam 100 zł w AK.KK za farbę i było w miarę ok, ale jakieś dwa miesiące poczekam, zanim ten fryz się ustabilizuje. Plus, że zapłaciłam mniej o wiele niż się spodziewałam, no ale też zrobił mi tylko pasemka, a nie kolor na całe włosy. Sam Klaudiusz bardzo sympatyczny i generalnie atmosfera spoko, ale na następne przeróbki z tym, co mam aktualnie na głowie, udam się chyba właśnie do AK.KK.
kejtzor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 08:59   #3664
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

a ja bylam u slynnej barbary bernady i sama nie wiem co myśleć... spodziewałam się cudów; dobrze tnie, nie zaprzecze, ale myslalam, ze cos mi doradzi a tu zwykle cięcie, w który niezbyt dobzre sie czuje, wygladam troche jak pudel, czekam az odrosną
dodaje po 2 dniach:
po umyciu jest SUPER!!! włosy własciwie same się układają, fryzura wygląda o wiele lepiej niz po modelowaniu, POLECAM atelier bernady

Edytowane przez 201704210903
Czas edycji: 2011-08-28 o 17:38 Powód: dodtek
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 10:41   #3665
mika_k88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kejtzor Pokaż wiadomość
A ja nie polecam Claudiusa, na którego się w końcu zdecydowałam. Nie ściął mnie w sposób, w jaki oczekiwałam (chociaż nie miałam jakiejś konkretnej wizji), zdecydowanie nie chciałam być podgolona z tyłu. No a przede wszystkim wcisnął mi miedziane pasemka, które do tej i tak już wylansowanej fryzury wyglądały średnio. Tym bardziej, że ja od samego początku chciałam po prostu farbę na całe włosy, lekko zmienić odcień z moich ciemno-brązowych, ale musiałam sobie dać to wyperswadować, bo było zbyt "banalne". Skończyło się na tym, że następnego dnia dołożyłam 100 zł w AK.KK za farbę i było w miarę ok, ale jakieś dwa miesiące poczekam, zanim ten fryz się ustabilizuje. Plus, że zapłaciłam mniej o wiele niż się spodziewałam, no ale też zrobił mi tylko pasemka, a nie kolor na całe włosy. Sam Klaudiusz bardzo sympatyczny i generalnie atmosfera spoko, ale na następne przeróbki z tym, co mam aktualnie na głowie, udam się chyba właśnie do AK.KK.
Słyszałam o tym salonie, Klaudiuszu i zastanawiam się, czy tam nie pójść. A ile zapłaciłaś za cięcie i pasemka?
mika_k88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:42   #3666
kejtzor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

250 zł, ale ścinanie z krótkich włosów, bo sama wcześniej podcięłam, no i pasemka też na krótkich ofc. Ale naprawdę bez szału.
kejtzor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:53   #3667
lucky_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, ja mogę polecić pana Pawła z salonu Art Studio na os. Dywzjonu 303. Byłam u niego już jakiś czas temu i wyszłam bardzo zadowolona. Zanim zaczął obcinać włosy, dobrze im się przyjrzał, żeby ocenić, jak się będą później układać, co będzie pasować do twarzy itp. Widać, że zna się na rzeczy i chce doradzić jak najlepiej. Sama bym teraz do niego poszła, gdyby nie to, że ma dość odległe terminy, a ja muszę już.
lucky_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 21:45   #3668
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

lucky_me, zmartwiłaś mnie; ja tez "muszę już" i myslałam o Art Studio. Miałam jednak nadzieję, że będe sie mogła umówić z dnia na dzień. Nigdy nie byłam w tym salonie, ale czytałam pozytywne opinie tu na forum i w necie. Myślałam więc, ze spróbuje, bo mieszkam blisko a "mój" salon, czyli AK.KK. (po reorganizacji) zaczyna dopiero od 1 września.

Czy któras z Was zna salon Loren na Kombatantów? W galerii na ich stronie są ciekawe fryzury, więc na tej podstawie mam nadzieję, że potrafią tam cieniować włosy. Ale po ostatnich doświadczeniach obawiam sie kolejnych eksperymentów.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:22   #3669
lucky_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

W art studio terminy dopiero na po 21 września, przykro mi, sama ubolewam. Ostatni fryzjer spieprzył mi fryzurę i szukam na szybko kogoś, kto poprawi tu i ówdzie. Ech....
Zapisałam się do Pracowni Fryzur na Kobierzyńskiej do pani Ani bo czytalam dobre opinie na innym forum, któraś z was może już tam była?

Edytowane przez lucky_me
Czas edycji: 2011-08-28 o 13:25
lucky_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:04   #3670
kejtzor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Aha, i jeszcze co do mojego cięcia - niestety włosy mi się teraz kompletnie nie układają.
kejtzor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:46   #3671
amman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

jestem już tydzień po wizycie w atelier Bernady i Global keratyna w dobrej cenie sie sprawdza REWELACJA!!!,moje włosy w końcu nie są napuszone i nie ma siana na głowie a zabieg jest godny polecenia i pan Konrad to super fryzjer od początku do końca zajmował się moja głowa bardzo się starał choć trwało to prawie dwie godziny nie tracił cierpliwości.Poradził sobie z moimi włosami świetnie na pewno udam się do niego jeszcze na strzyżenie bo ma bardzo pozytywne wrażenie.
amman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 20:46   #3672
020290
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez amman Pokaż wiadomość
umówiłam się do atelier Bernady... zapisano mnie do Konrada ktoś był może już u niego bo nie wiem jakim jest fryzjerem a nie chce się sparzyć
miałam podobną sytuację i też trafiłam do pana Konrada, muszę powiedzieć, że jeszcze nikt tak dokładnie nie obchodził się z moimi włosami
już ponad 2 miesiące jestem po tym zabiegu, a efekt jest dokładnie taki, jak w dniu prostowania, włosy się nie puszą, są proste i od razu widać że są odżywione, nawet od gumki się nie odgniatają niepotrzebnie tydzień przed zabiegiem kupowałam nową prostownicę, bo teraz leży w kącie naprawde szczerze polecam
020290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:37   #3673
lucky_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

No i byłam w Pracowni Fryzur u pani Ani i wyszłam bardzo zadowolona. Fryzura taka jak chciałam, zrobiona starannie, zobaczymy jak się będzie zachowywać za jakiś czas, ale wygląda póki co naprawdę fajnie. Cena też bardzo przystępna, więc salon mogę Wam szczerze polecić
lucky_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 10:29   #3674
kikaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Maniewski

Byłam w salonie u Maniewskiego. Ogólne salon bardzo nowocześnie i fajnie urządzony, ale tu kończą sie plusy. Telefonicznie dwa tygodnie wczesniej zapisywałam sie do Sylwii Gaczorek, jednak gdy przyjechałam okazało się że nie jest ona w stanie się mną zając gdyż akurat tego dnia jest zaangazowana w sesje która odbywałą sie w salonie. Wydaje mi się że powinnam zostać o tym poinformowana wcześniej telefonicznie... no ale nic, miałam ogólnie bardzo dobre nastawienie więc zgodziłam się żeby moimi włosami zajął się ktoś inny. Na fotelu usiadłam oczywiście 15 minut po umówionej godzinie, no ale ten kwadrans studencki jestem w stanie znieść. Z racji tego ze w salonie sesja, pełno modelek, zamieszanie, hałas, skrzeczace ptaki które też brały udział w sesji. Nie jestem jakas przewrażliwiona osobą ale chyba wizyta w salonie fryzjerskim ma być swego rodzaju przyjemnościa, ja po 15 minutach tam byłam rozdrażniona i już bolała mnie głowa. Na przyszłość pan Maniewski powinien chyba w dniu sesji nie przyjmowac regularnych klientów którzy płacą za wizytę tam ciężkie pieniądze. Co do mojej nowej fryzury- włosy są obcięte fatalnie;/ zostały ledwo nieznaczenie skrócone zupelnie nie są fajnie wycieniowane, grzywke jest jakoś tak dziwnie obcięta że się w ogóle nie układa. Naprawdę wyglądam gorzej niż przed wizytą. Tak czekałam na pójście do fryzjera bo od 3 mcy zapuszczałam włosy po poprzednich nieudanych eksperymantach fryzjerskich, miałam nadzieje na wreszcie fajną fryzurkę i na odświeżony wygląd a skończyło się tak że nadal ciasno spinam włosy w kucyk bo są fatalne. I własnie zaraz ide poprawić grzywke do innego salonu bo z takim czyms co mam teraz na czole nie da się chodzic. Pani mnie właściwie o nic nie zapytała poza tym ile może ściąc, żadnych porad, pomysłów itp. Ogolnie oceniam na minus, ceny rzecz jasna z kosmosu jak za takie nic. Jak dla mnie przerost formy nad treścią, w każdym osiedlowym salonie Was tak obetną za cene 3 razy niższą. Nie polecam.
kikaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 13:13   #3675
nataliaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Przez kilka lat chodziłam do Klaudiusza jeszcze za czasów kiedy jego salon nie znajdował sie w centrum Krakowa ale na obrzezach Ruczaju. Generalnie jest bardzo dobrym fryzjerem i bardzo lubie jego ciecie. Jednak z paru powodow od roku juz nie jestem jego klientka.
Po pierwsze, odkad zostal trenerem marki kemon i uzywa farb tej marki w swoim salonie przestalam byc zadowolona. Wlosy rok po ostatnim farbowaniu marka Kemon nadal mam na maksa przesuszone. Kosmetyki tej marki sa po prostu tragicznie i nie chce zeby dalej niszczyly mi wlosy. To byl glowny powod poszukiwania innego fryzjera.

Po drugie uwazam ze Klaudiusz ma teraz zbyt wygorowane stawki. Nie ma znaczenia czy sie ma krotkie, poldlugie czy dlugie wlosy. Cena za ciecie klasuiusza jest jedna wacha sie 0d 100-120 zl za strzyzenie a za strzyzenie plus farbowanie trzeba liczyc sie z wydatkiem 300 zl.

Jednoczesnie chcialam Was zapytac czy ktoras z forumowiczek ma jakiekolwiek doswiadczenia z salonem metamorfozy Este team przy ul. Bratyslawskiej. Wlasnie wygralam voucher na wysokosc 200zl w tym salonie i zastanawiam sie na skorzystaniem z uslug fryzjerskich. Piszcie jesli macie jakas opinie dot tego salonu!

Pozdrawiam!
nataliaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 18:51   #3676
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny wiecie o co chodzi z tymi dwoma salonami AK.KK ?
Idę sobie ostatnio Garbarską, a tam stary salon AK.KK ... dwa kroki dalej też salon AK.KK. Myślałam że pani Kasia otwiera coś swojego, a tu jakieś rozdwojenie jaźni. Czy to jeden salon w dwóch lokalach ?
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 18:39   #3677
Bozka_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam,
ja bez wahania polecam Piotrka Janusa. Ma swój własny salon na Karmelickiej 10 w kamienicy gdzie zlokalizowany jest Medicor. Kontakt do niego dostałam od mojej przyjaciółki. Jestem BARDZO zadowolona. Od pewnego czasu nie potrafiłam dojść do ładu i składu z moimi włosami. Byłam w soho na Grodzkiej ale potem bardzo tego żałowałam.
Pan Piotr potrafił zrobić z nimi porządek. Poza tym salon jest na prawdę fajnie urządzony.
Ma swoją stronę www.piotrjanus.pl.
Bozka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 22:12   #3678
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie o co chodzi z tymi dwoma salonami AK.KK ?
Idę sobie ostatnio Garbarską, a tam stary salon AK.KK ... dwa kroki dalej też salon AK.KK. Myślałam że pani Kasia otwiera coś swojego, a tu jakieś rozdwojenie jaźni. Czy to jeden salon w dwóch lokalach ?
To są chyba dwa salony z tą samą nazwą. Kilka dni temu trafiłam nawet na "sprostowanie" zamieszczone przez jedna z pań z Garbarskiej 4, że pojawiły się nieprawdziwe informacje, że salon AK.KK mieści się na ul. Garbarskiej 8. Wszystko więc wskazuje na to, ze panie AK i KK się rozstały. Ja pewnie pozostanę wierna p. Kasi, bo to do niej chodziłam w dawnym AK.KK. Pani Ani nie moge ocenić, bo nie miałam okazji sprawdzić, czy jest równie profesjonalna.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 13:57   #3679
Fryzjer33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
To są chyba dwa salony z tą samą nazwą. Kilka dni temu trafiłam nawet na "sprostowanie" zamieszczone przez jedna z pań z Garbarskiej 4, że pojawiły się nieprawdziwe informacje, że salon AK.KK mieści się na ul. Garbarskiej 8. Wszystko więc wskazuje na to, ze panie AK i KK się rozstały. Ja pewnie pozostanę wierna p. Kasi, bo to do niej chodziłam w dawnym AK.KK. Pani Ani nie moge ocenić, bo nie miałam okazji sprawdzić, czy jest równie profesjonalna.
I znów muszę wam pomóc drogie Panie

Autorskie studio fryzjerskie AK.KK to Garbarska 4 Anna K
Salon fryzjerski AK.KK to Garbarska 8 Katarzyna K

Zapewne się rozeszły i mają dwa oddzielne miejsca pracy .

Pozdro
Fryzjer33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 18:24   #3680
eda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Bozka_12 Pokaż wiadomość
Witam,
ja bez wahania polecam Piotrka Janusa. Ma swój własny salon na Karmelickiej 10 w kamienicy gdzie zlokalizowany jest Medicor. Kontakt do niego dostałam od mojej przyjaciółki. Jestem BARDZO zadowolona. Od pewnego czasu nie potrafiłam dojść do ładu i składu z moimi włosami. Byłam w soho na Grodzkiej ale potem bardzo tego żałowałam.
Pan Piotr potrafił zrobić z nimi porządek. Poza tym salon jest na prawdę fajnie urządzony.
Ma swoją stronę www.piotrjanus.pl.
Bozka_12 napisz proszę jakie są ceny za strzyżenia? bo niestety strona jest bardzo skromna. Pozdrawiam.
eda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 13:33   #3681
aaniaa_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 472
GG do aaniaa_aa
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

a ja poszukuje naprawdę dobrego fryzjera, który dobierze mi odpowiedni kolor do mojej twarzyczki
bo już nie wiem jak się farbować
aaniaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:23   #3682
sorgles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam drogie koleżanki!
Chciałam wam polecić Studio Fryzur "Pasja" na ul. Długiej 47 w Krakowie, a szczególnie p.Urszule. Pani Ula jest cudowna, zawsze wie co zrobić w sytuacjach kryzysowych i potrafi dobrze doradzic. Byłam u p.Uli na zmianie koloru, a poźniej na przedłużaniu włosów. Wywiązała sie ze swojego obowiązku b.dobrze Przedłużanie włosów w bardzo dobrych canach i oczywiście miła obsługa. SERDECZNIE POLECAM!!
sorgles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:17   #3683
Bozka_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eda24 Pokaż wiadomość
Bozka_12 napisz proszę jakie są ceny za strzyżenia? bo niestety strona jest bardzo skromna. Pozdrawiam.

Cześć,

z tego co wiem u niego ceny ustalane są indywidualnie. Najlepiej zadzwonić i zapytać. Ja zapłaciłam za strzyżenie 120 zł ale wydaje mi się, że to indywidualna sprawa.
Bozka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 15:00   #3684
Natala0214
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam,

chciałabym Wam serdecznie polecić studio urody "Glamour" które mieści się przy ulicy Janickiego 1a.
Długo szukałam dobrego fryzjera i w końcu znalazłam

Profesjonalna obsługa, miła atmosfera!
Serdecznie polecam
__________________
Natala
Natala0214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 13:07   #3685
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, czy któraś z was była może w salonie L'Art Studio na ul. Krowoderskiej? Interesują mnie wszelkie opinie, szczególnie na temat jakości strzyżenia.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 08:13   #3686
Mela24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam,
po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii o pani Paulinie z salonu znajdującego sie w siłowni RELAX zdecydowałam się do niej wybrać na podcięcie długich włosów i niestety wyszłam kompletnie niezadowolona, włosy się nie układają, grzywka tragiczna. Myślałam że jak troszkę podrosną to będzie lepiej, ale minęły właśnie dwa tygodnie od ścięcia i jest tylko gorzej. Ogólnie nie polecam, nigdy nie byłam gorzej ścięta. Pozdrawiam
Mela24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:15   #3687
powter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 47
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A polecicie coś dla meżczyzn?
powter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 15:23   #3688
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

W połowie sierpnia byłam u Agnieszki Jaśko. Za ścięcie i farbę, a raczej Touch Colour, zapłaciłam 180 zł.
Ze ścięcia jestem bardzo zadowolona, przed wizytą moje włosy wyglądały jak siano, strasznie spuszone, gdzieniegdzie lekkie fale, ogółem coś okropnego. Po obcięciu pojawiły się loczki, w porównaniu do tego co było wyglądają jak po trwałej. Włosy są zdrowsze; mimo że cała zniszczona warstwa została wycięta, optycznie włosów jest więcej. Po wyjściu byłam nastawiona do tej fryzury sceptycznie, jednak po umyciu stwierdziłam, że jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wcześniejszych cięć. Żałuję, że wcześniej do niej nie poszłam, byłam stałą klientką Agnieszki Skrobacz, a jak wiadomo obie Agnieszki pracowały wówczas w jednym salonie.
Farba już się spłukuje, dlatego z jakości koloru nie mogę być zadowolona, aczkolwiek Touch Colour miał na celu przede wszystkim ujarzmienie siana, z czego wywiązał się znakomicie.
Pani Agnieszka przy kręconych włosach radzi sobie genialnie, polecam.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 00:02   #3689
merc100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez aaniaa_aa Pokaż wiadomość
a ja poszukuje naprawdę dobrego fryzjera, który dobierze mi odpowiedni kolor do mojej twarzyczki
bo już nie wiem jak się farbować
hej, idz do pani Agnieszki do Stipy na Dluga, ja tam chodze do innej laski, takiej Izy, ale moje 2 kumpele z pracy sie nia zachwycaly, podobno dobiera niezle kolor i nie gada glupot jak niektore fryzjerki. no chyba ze sobie lubisz pogadac, to nie wiem. powodzenia

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Bozka_12 Pokaż wiadomość
Cześć,

z tego co wiem u niego ceny ustalane są indywidualnie. Najlepiej zadzwonić i zapytać. Ja zapłaciłam za strzyżenie 120 zł ale wydaje mi się, że to indywidualna sprawa.
no co ty! to wy tyle musicie placic za obciecie? ostro! dobrze ze facet za 50 sie obetnie...

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
W połowie sierpnia byłam u Agnieszki Jaśko. Za ścięcie i farbę, a raczej Touch Colour, zapłaciłam 180 zł.
Ze ścięcia jestem bardzo zadowolona, przed wizytą moje włosy wyglądały jak siano, strasznie spuszone, gdzieniegdzie lekkie fale, ogółem coś okropnego. Po obcięciu pojawiły się loczki, w porównaniu do tego co było wyglądają jak po trwałej. Włosy są zdrowsze; mimo że cała zniszczona warstwa została wycięta, optycznie włosów jest więcej. Po wyjściu byłam nastawiona do tej fryzury sceptycznie, jednak po umyciu stwierdziłam, że jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z wcześniejszych cięć. Żałuję, że wcześniej do niej nie poszłam, byłam stałą klientką Agnieszki Skrobacz, a jak wiadomo obie Agnieszki pracowały wówczas w jednym salonie.
Farba już się spłukuje, dlatego z jakości koloru nie mogę być zadowolona, aczkolwiek Touch Colour miał na celu przede wszystkim ujarzmienie siana, z czego wywiązał się znakomicie.
Pani Agnieszka przy kręconych włosach radzi sobie genialnie, polecam.
Widze, ze kazda Agnieszka to dobry fachowiec! Moje kumpele chodza do Agnieszki do Erica Stipy i co przyjda do pracy to caly dzien grzebia sobie rekami we wlosach i pytaja jedna drugiej czy ladnie. Jak ja im mowie, ze ladnie to i tak sie pytaja nastepnych! A ta Twoja Agnieszka to facetow tez obcina?

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez powter Pokaż wiadomość
A polecicie coś dla meżczyzn?
Jest taki facet Daniel u Stipy, jeszcze u niego nie bylem, mam zamiar sie wybrac jak mi wlosy odrosna. on chyba jest w m1, bo nei widzialem go tam gdzie bylem na dlugiej. Ale kumple tam chodza i mowili ze Kracik tez u niego sie strzyze! trzeba sprobowac.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:38 ----------

Czy ktos wie gdzie teraz pracuje Sylwia z galerii krakowskiej strefa fryzur?
merc100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 01:51   #3690
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez merc100 Pokaż wiadomość
Widze, ze kazda Agnieszka to dobry fachowiec! Moje kumpele chodza do Agnieszki do Erica Stipy i co przyjda do pracy to caly dzien grzebia sobie rekami we wlosach i pytaja jedna drugiej czy ladnie. Jak ja im mowie, ze ladnie to i tak sie pytaja nastepnych! A ta Twoja Agnieszka to facetow tez obcina?
W cenniku na stronie ma strzyżenie męskie, więc pewnie tak, choć żadnych opinii na ten konkretny temat nie słyszałam. Na Twoim miejscu bym zaryzykowała. :P
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.