DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 21:50   #3691
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny , moja waga startowa 61,7 a teraz warze ok 58 kg i myślę czy nie zacząć 3 ciej fazy , chetnie bym chudła dalej no ale wiadomo święta teraz później majówka i wiecie jak to jest. Chciała bym warzyć 55 kg myślicie ,że możliwe ,żeby na 3ciej fazie zleciało mi jeszcze te 3 kg? hmm

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

a na diecie jestem 28 dni łącznie z fazą I
Kochana twoja nadwga jest nie wielka więc możesz przejść na świeta na 3 fazę a jak będziesz chciała zrzucić jeszcze to wróc na II-na III fazie też laseczki chudną

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ja tak samo chciałabym 5 jeszcze... Jakoś pójdzie,chociaż zaczynam mieć już dosyć diety



Ja też się wazę co 10 dni,ale w każdy 2 dzień P

Ale się zdziwiłam przed chwilą... Mam dwie przyjaciółki - zawsze szczupłe,ładne,modnie ubrane,no modelki po prostu,rozmawiałam właśnie z nimi i co się okazało ? Od jednej ważę już mniej o jakieś 2 kg,a od drugiej o kilogram więcej,a powiedziałabym,że jestem dużo większa dalej od nich... Wcześniej było między nami 10 kg różnicy...To jednak wszystko zostaje w głowie... Zawsze ważyłam więcej,byłam grubsza i dalej się tak czuje! Dziwne...

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



Dziewczyny,które przeszły już na III fazę mówią,że chudną dalej Więc istnieje taka możliwość Zależy,czy rzucimy się na jedzenie,czy dalej będziemy panować nad tym
widzisz nie zawsze co na ciele to w głowie,też tak mam ale trudno to przezwyciężyć,jedyne co to potwierdzają to ciuchy-ostatnio znalazłam spodnie z przed diety i brakuje jakieś 5 cm do zapięcia
Też bym chciała mieć taką wagę
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:56   #3692
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Kochana twoja nadwga jest nie wielka więc możesz przejść na świeta na 3 fazę a jak będziesz chciała zrzucić jeszcze to wróc na II-na III fazie też laseczki chudną

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------


widzisz nie zawsze co na ciele to w głowie,też tak mam ale trudno to przezwyciężyć,jedyne co to potwierdzają to ciuchy-ostatnio znalazłam spodnie z przed diety i brakuje jakieś 5 cm do zapięcia
Też bym chciała mieć taką wagę
I na pewno w końcu Ci się uda dojść do wymarzonej wagi Ja też myślałam,że to niemożliwe-bo w końcu tyle razy próbowałam-ale jednak Ja mam wszystkie spodnie getrowane i już widać,że trochę za duże,ale nie opłaca się jeszcze kupować spodni ... (w końcu kupię normalne jeansy z rozporkiem !! )
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:10   #3693
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
I na pewno w końcu Ci się uda dojść do wymarzonej wagi Ja też myślałam,że to niemożliwe-bo w końcu tyle razy próbowałam-ale jednak Ja mam wszystkie spodnie getrowane i już widać,że trochę za duże,ale nie opłaca się jeszcze kupować spodni ... (w końcu kupię normalne jeansy z rozporkiem !! )
Dzięki ale nie bardzo w to wierzę. Podejrzewam,że są takie spodnie na ciebie i na pewno laseczka w nich będziesz
Ja wciągnęłam gumkę w moje stare ale wszyscy mówią,że wyglądam jak klaun a nie chcę kupowć nowych bo mam zamiar jeszcze troche schudnąć.Nie wiem czy ciągnąć dietę bo i tak nikt nie widzi,żę schudłam(może za duża nadwaga?)a może to te ciuchy za duże?MASAKRA
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:18   #3694
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dziewczyny wesołych świąt!

Szybkiej i zdrowej realizacji naszych celów, żeby szybko dobić do tej 3 fazy i sie na niej nie złamać I żeby ta dieta była nasz ostatnią

wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:20   #3695
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Dziewczyny wesołych świąt!

Szybkiej i zdrowej realizacji naszych celów, żeby szybko dobić do tej 3 fazy i sie na niej nie złamać I żeby ta dieta była nasz ostatnią

Ja również życzę wszystkim wesołych świąt Dołączam się do tego,żeby ta dieta była naszą ostatnią
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:28   #3696
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ja też kupuję w lidlu i biedronce, bo czasu w takich marketach leci... są produkty, których nie ma w lidlu czy biedronce-np otreby, więc raz na jakiś czas trzeba jechać do jakiegoś większego marketu, ale uważam, że krytykowanie tanich sklepów, przez to że gorsze, wydaje mi się nie na miejscu jednak... zwłaszcza, że np. przyprawy dla biedronki robi Kamis (! małym druczkiem z tyłu), albo np. znana przyprawa Podravka, w biedronce występuje jako Dopravka za mniejszą cenę, naprawdę można znaleźć rzeczy dobrej jakości w dużo niższej cenie... ale jakbym miała tyle kasy, żeby wydawać 600 tygodniowo to kto wie, może też kupowałabym w "lepszych"

jednak kochana, krytykujesz.i myślę, że reklamy bardzo na Ciebie działają, bo można znaleźć tańsze,a równie dobre kosmetyki, jednak nie tak rozreklamowane jesteś ideałem dla mnie - przyszłego marketingowca;D

smażę bez dodatku tłuszczu, ani kszty:P
za info o mniejszych marketach.
Ja tez smaże bez dodatku tłuszczu-grunt to dobra patelnia(warto zainwestować)
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)

Edytowane przez nikamo36
Czas edycji: 2011-04-23 o 22:30
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:33   #3697
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
Ja wyraziłam tylko swoje zdanie, a przecież mogę je mieć prawda?
jasne,że możesz mieć swoje zdanie... ale mówisz o tym dość dosadnie i uważasz, że tańsze=gorsze... a nie zawsze tak jest. często "lepsze" produkty to po prostu dobry marketing-coś o tym wiem, bo już trochę się w tym kierunku kształcę

ale jak to powiedział nasz Jarosław K. - jesteśmy biedne,bo tylko biedni ludzie kupują w Biedronce
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ale się zdziwiłam przed chwilą... Mam dwie przyjaciółki - zawsze szczupłe,ładne,modnie ubrane,no modelki po prostu,rozmawiałam właśnie z nimi i co się okazało ? Od jednej ważę już mniej o jakieś 2 kg,a od drugiej o kilogram więcej,a powiedziałabym,że jestem dużo większa dalej od nich... Wcześniej było między nami 10 kg różnicy...To jednak wszystko zostaje w głowie... Zawsze ważyłam więcej,byłam grubsza i dalej się tak czuje! Dziwne...
no niestety zostaje w głowie,zostaje... to jest chyba najgorsze:/
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ja również życzę wszystkim wesołych świąt Dołączam się do tego,żeby ta dieta była naszą ostatnią
też Wam tego życzę

a mnie znów jakiś dół dopadł, ostatnio coraz częściej - pewnie dlatego, że jutro jadę do TŻta i byłoby fajnie, bo nawet zrobił mi osobne szaszłyki i w ogóle (kochany!), ale wieczorem jest ognisko i wpadnie kupa znajomych, ktorych nie widziałam od dawna, część ostatnio przed dietą... i boję się,że nie zauważą, że ci co wiedzą, będą wytykać... że będą namawiać.... no i piwo + kiełbasa z ogniska! wolałabym zostać w domu... ale nawet nie wypada;P i tak omijam wszelkie imprezy z daleka, a jak już to jestem kierowcą. ale u TŻta śpię, więc nie będzie takiej wymówki........

ale z drugiej strony jak pomyślę, że we wtorek idę na badania i okaże się, że muszę przerwać dietę, to nie chcę! tak bardzo nie chcę! chcę wyglądać cudnie...i chciałabym jeszcze mieć możliwość schudnięcia tych kilku kg i czuć się dobrze-pierwszy raz w życiu...

**
no nic, lecę spać, dobranoc!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!

Edytowane przez tchnienie-wiatru
Czas edycji: 2011-04-23 o 22:42
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 22:54   #3698
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
jasne,że możesz mieć swoje zdanie... ale mówisz o tym dość dosadnie i uważasz, że tańsze=gorsze... a nie zawsze tak jest. często "lepsze" produkty to po prostu dobry marketing-coś o tym wiem, bo już trochę się w tym kierunku kształcę

ale jak to powiedział nasz Jarosław K. - jesteśmy biedne,bo tylko biedni ludzie kupują w Biedronce

no niestety zostaje w głowie,zostaje... to jest chyba najgorsze:/

też Wam tego życzę

a mnie znów jakiś dół dopadł, ostatnio coraz częściej - pewnie dlatego, że jutro jadę do TŻta i byłoby fajnie, bo nawet zrobił mi osobne szaszłyki i w ogóle (kochany!), ale wieczorem jest ognisko i wpadnie kupa znajomych, ktorych nie widziałam od dawna, część ostatnio przed dietą... i boję się,że nie zauważą, że ci co wiedzą, będą wytykać... że będą namawiać.... no i piwo + kiełbasa z ogniska! wolałabym zostać w domu... ale nawet nie wypada;P i tak omijam wszelkie imprezy z daleka, a jak już to jestem kierowcą. ale u TŻta śpię, więc nie będzie takiej wymówki........

ale z drugiej strony jak pomyślę, że we wtorek idę na badania i okaże się, że muszę przerwać dietę, to nie chcę! tak bardzo nie chcę! chcę wyglądać cudnie...i chciałabym jeszcze mieć możliwość schudnięcia tych kilku kg i czuć się dobrze-pierwszy raz w życiu...

**
no nic, lecę spać, dobranoc!
Też się uczyłam w tym kierunku(ekonomia-marketing-zarządzanie)i zgadzam się z tobą co do reklamy
Co to za znajomi,że nie uszanują twojej decyzji ale na pewno zauważą,że laseczka z ciebie a Tż na pewno cię wesprze,po co wymówki,ta dieta jest na topie więc na pewno cię zrozumieją. Co innego z silną wolą ale to zależy od ciebie
Co do badań to musisz być "czysta" ok 1,5 dnia przed badaniami bo organizm trawi ok. 36 godz.przed spożyciem
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:55   #3699
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
jasne,że możesz mieć swoje zdanie... ale mówisz o tym dość dosadnie i uważasz, że tańsze=gorsze... a nie zawsze tak jest. często "lepsze" produkty to po prostu dobry marketing-coś o tym wiem, bo już trochę się w tym kierunku kształcę

ale jak to powiedział nasz Jarosław K. - jesteśmy biedne,bo tylko biedni ludzie kupują w Biedronce

no niestety zostaje w głowie,zostaje... to jest chyba najgorsze:/

też Wam tego życzę

a mnie znów jakiś dół dopadł, ostatnio coraz częściej - pewnie dlatego, że jutro jadę do TŻta i byłoby fajnie, bo nawet zrobił mi osobne szaszłyki i w ogóle (kochany!), ale wieczorem jest ognisko i wpadnie kupa znajomych, ktorych nie widziałam od dawna, część ostatnio przed dietą... i boję się,że nie zauważą, że ci co wiedzą, będą wytykać... że będą namawiać.... no i piwo + kiełbasa z ogniska! wolałabym zostać w domu... ale nawet nie wypada;P i tak omijam wszelkie imprezy z daleka, a jak już to jestem kierowcą. ale u TŻta śpię, więc nie będzie takiej wymówki........

ale z drugiej strony jak pomyślę, że we wtorek idę na badania i okaże się, że muszę przerwać dietę, to nie chcę! tak bardzo nie chcę! chcę wyglądać cudnie...i chciałabym jeszcze mieć możliwość schudnięcia tych kilku kg i czuć się dobrze-pierwszy raz w życiu...

**
no nic, lecę spać, dobranoc!
Nie smutaj się kochanie ! Nie ma co... Spotkasz się ze znajomymi i z TŻetm ! A gwarantuję Ci,że inni zauważą,że schudłaś ! My tego nie widzimy,ale to naprawdę widać !! Mi już nawet sąsiedzi zaczeli mówić,że schudłam...Nawet Ci,z którymi nie mam wcale takiego dobrego kontaktu Ślepy by tylko nie zauważył Albo jakaś zazdrosna baba
A co do grilla,to przecież będziesz miała szaszłyki...kurczaczka jakiegoś możesz surimi z grila też jest dobre Albo jakąś chudą kiełbaskę...Ja z okazji świąt podjadłam sobie dzisiaj wiejskiej Dobrze będzie Jajek się najesz,napijesz coli i będziesz świętować jak inni ! A jak nie to pisz na forum,hehe Same sobie zrobimy "jajeczko"
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:00   #3700
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Nie smutaj się kochanie ! Nie ma co... Spotkasz się ze znajomymi i z TŻetm ! A gwarantuję Ci,że inni zauważą,że schudłaś ! My tego nie widzimy,ale to naprawdę widać !! Mi już nawet sąsiedzi zaczeli mówić,że schudłam...Nawet Ci,z którymi nie mam wcale takiego dobrego kontaktu Ślepy by tylko nie zauważył Albo jakaś zazdrosna baba
A co do grilla,to przecież będziesz miała szaszłyki...kurczaczka jakiegoś możesz surimi z grila też jest dobre Albo jakąś chudą kiełbaskę...Ja z okazji świąt podjadłam sobie dzisiaj wiejskiej Dobrze będzie Jajek się najesz,napijesz coli i będziesz świętować jak inni ! A jak nie to pisz na forum,hehe Same sobie zrobimy "jajeczko"
,a ta wiejska chyba z wieprzowiny co?Raz nie zawsze,przecież są świeta
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:01   #3701
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
,a ta wiejska chyba z wieprzowiny co?Raz nie zawsze,przecież są świeta
No z wieprzowinki...ale czyściutka,bo "swoja" zero chemii,samo mięsko. I nie jest wcale taka tłusta jakby się wydawało Ja uważam,że odrobina więcej tłuszczu pomaga,a nie szkodzi. W końcu tłuszczyk też potrzebny do spalania
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 23:11   #3702
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Też się uczyłam w tym kierunku(ekonomia-marketing-zarządzanie)i zgadzam się z tobą co do reklamy
Co to za znajomi,że nie uszanują twojej decyzji ale na pewno zauważą,że laseczka z ciebie a Tż na pewno cię wesprze,po co wymówki,ta dieta jest na topie więc na pewno cię zrozumieją. Co innego z silną wolą ale to zależy od ciebie
Co do badań to musisz być "czysta" ok 1,5 dnia przed badaniami bo organizm trawi ok. 36 godz.przed spożyciem
Bład -po spozyciu

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
No z wieprzowinki...ale czyściutka,bo "swoja" zero chemii,samo mięsko. I nie jest wcale taka tłusta jakby się wydawało Ja uważam,że odrobina więcej tłuszczu pomaga,a nie szkodzi. W końcu tłuszczyk też potrzebny do spalania
Podejrzewam,że każda lub prawie każda z nas zgrzeszy w te świeta. Jak pisał dr Dukan tłuszcz jest potrzebny ale chyba chodziło mu o zdrowy tłuszcz np.z ryb ale w święta to chyba się nie tyczyło
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:15   #3703
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Bład -po spozyciu

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------


Podejrzewam,że każda lub prawie każda z nas zgrzeszy w te świeta. Jak pisał dr Dukan tłuszcz jest potrzebny ale chyba chodziło mu o zdrowy tłuszcz np.z ryb ale w święta to chyba się nie tyczyło
Po świętach dalej pięknie kg będą lecieć Niektórzy przerywają całkiem diety na święta,więc chyba lepiej tak niż odejść od Dukana

A teraz idę spać,bo jutro rano trzeba wstać (nie czuję,że rymuję )
Jeszcze raz wesołych świąt
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:34   #3704
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Po świętach dalej pięknie kg będą lecieć Niektórzy przerywają całkiem diety na święta,więc chyba lepiej tak niż odejść od Dukana

A teraz idę spać,bo jutro rano trzeba wstać (nie czuję,że rymuję )
Jeszcze raz wesołych świąt
Masz rację,WESOŁYCH

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Masz rację,WESOŁYCH
Rano zjem kiełbaskę białą wieprzową,żartuję-drobiową ale po co przecież i tak nikt nie widzi spadku wagi ok-12kg. Dół,straszny dół i ssanie na jedzenie świąteczne.
Dobrze,że nikt dzisiaj tego nieczyta.
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)

Edytowane przez nikamo36
Czas edycji: 2011-04-23 o 23:51
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:50   #3705
Kasia_1985r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: UK- OLDBURY
Wiadomości: 4
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

HEJ DZIEWCZYNY JESTEM TUTAJ NOWA POTRZEBUJE WSPARCIA DOSTAŁAM TEN LINK OD KOLEZANKI MAM NADZIEJE ZE POMOZECIE MI POKONAC POWSTAJACA U MNIE DEPRESJE, JESTEM NA DIECIE DUKANA OD 27.03 POKONALAM FAZE 1 BEZ PROBLEMU (spadek wagi 3kg) WSZYSTKO SWIETNIE SIE ZACZYNALO, WAGA LECIALA... MINEŁO 4 TYGODNIE A JA NIE WIDZE POPRAWY DZISIAJ ZŁAPAŁAM NERWA BO MI SIE NIE UDAJE WAGA MI SKACZE RAZ MALEJE, RAZ ROSNIE (BYC MOZE PRZEZ TO ZE JEM SEKI HOMOGANIZOWANE SMAKOWE???) I ZŁAMAŁAM ZAKAZ ZJADLAM SŁONECZNIKA I ANANASA W SAŁATCE JESTEM ZŁA NA SIEBIE). DRUGA FAZE STOSUJE 3/3 BO TAK MI WYGODNIEJ, CO POWINNAM JESC NA TEJ FAZIE ABY WIDZIEC U SIEBIE POPRAWE NA CO NAJBARDZIEJ ZWRACAC UWAGE I CZEGO SIE TRZYMAC, PRZEPRASZAM ZE NIE BEDE WISIALA NA KOMPIE NON STOP LECZ MOJ TRYB ZYCIA NA TO NIE POZWALA. POZDRAWIAM WAS 3MAJCIE SIE CIEPLUTKO AHA I WESOŁYCH ŚWIAT WAM ZYCZĘ
Kasia_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 00:09   #3706
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Kasia_1985r Pokaż wiadomość
HEJ DZIEWCZYNY JESTEM TUTAJ NOWA POTRZEBUJE WSPARCIA DOSTAŁAM TEN LINK OD KOLEZANKI MAM NADZIEJE ZE POMOZECIE MI POKONAC POWSTAJACA U MNIE DEPRESJE, JESTEM NA DIECIE DUKANA OD 27.03 POKONALAM FAZE 1 BEZ PROBLEMU (spadek wagi 3kg) WSZYSTKO SWIETNIE SIE ZACZYNALO, WAGA LECIALA... MINEŁO 4 TYGODNIE A JA NIE WIDZE POPRAWY DZISIAJ ZŁAPAŁAM NERWA BO MI SIE NIE UDAJE WAGA MI SKACZE RAZ MALEJE, RAZ ROSNIE (BYC MOZE PRZEZ TO ZE JEM SEKI HOMOGANIZOWANE SMAKOWE???) I ZŁAMAŁAM ZAKAZ ZJADLAM SŁONECZNIKA I ANANASA W SAŁATCE JESTEM ZŁA NA SIEBIE). DRUGA FAZE STOSUJE 3/3 BO TAK MI WYGODNIEJ, CO POWINNAM JESC NA TEJ FAZIE ABY WIDZIEC U SIEBIE POPRAWE NA CO NAJBARDZIEJ ZWRACAC UWAGE I CZEGO SIE TRZYMAC, PRZEPRASZAM ZE NIE BEDE WISIALA NA KOMPIE NON STOP LECZ MOJ TRYB ZYCIA NA TO NIE POZWALA. POZDRAWIAM WAS 3MAJCIE SIE CIEPLUTKO AHA I WESOŁYCH ŚWIAT WAM ZYCZĘ
Witam nową dukankę,przede wszyskim czy zrobiłaś test dukana(francuski albo angielski)na 1 stronie wątku są linki,jeśli zrobiłaś więcej dni w I fazie niż wg.testu to waga może skakać lub stać. Serki smakowe z dodatkiem cukru są zabronione,możesz kupować zwykłe i dodawać słodzik. Przeczytaj 1 stronę tego wątku,tam jest wszystko napisane
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 07:16   #3707
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Kasia_1985r Pokaż wiadomość
HEJ DZIEWCZYNY JESTEM TUTAJ NOWA POTRZEBUJE WSPARCIA DOSTAŁAM TEN LINK OD KOLEZANKI MAM NADZIEJE ZE POMOZECIE MI POKONAC POWSTAJACA U MNIE DEPRESJE, JESTEM NA DIECIE DUKANA OD 27.03 POKONALAM FAZE 1 BEZ PROBLEMU (spadek wagi 3kg) WSZYSTKO SWIETNIE SIE ZACZYNALO, WAGA LECIALA... MINEŁO 4 TYGODNIE A JA NIE WIDZE POPRAWY DZISIAJ ZŁAPAŁAM NERWA BO MI SIE NIE UDAJE WAGA MI SKACZE RAZ MALEJE, RAZ ROSNIE (BYC MOZE PRZEZ TO ZE JEM SEKI HOMOGANIZOWANE SMAKOWE???) I ZŁAMAŁAM ZAKAZ ZJADLAM SŁONECZNIKA I ANANASA W SAŁATCE JESTEM ZŁA NA SIEBIE). DRUGA FAZE STOSUJE 3/3 BO TAK MI WYGODNIEJ, CO POWINNAM JESC NA TEJ FAZIE ABY WIDZIEC U SIEBIE POPRAWE NA CO NAJBARDZIEJ ZWRACAC UWAGE I CZEGO SIE TRZYMAC, PRZEPRASZAM ZE NIE BEDE WISIALA NA KOMPIE NON STOP LECZ MOJ TRYB ZYCIA NA TO NIE POZWALA. POZDRAWIAM WAS 3MAJCIE SIE CIEPLUTKO AHA I WESOŁYCH ŚWIAT WAM ZYCZĘ
po pierwsze witam
po drugie blagam nie pisz z capslockiem bo mnie wnerw łapie ;] nie nawidze duzych liter bo mi sie w oczach pierniczy...
co do wagi, to nie ma reguly, kazdy organizm reaguje inaczej, mi tez waga skacze a jem przepisowao itp. serki homo smakowe zastap naturalnymi dodaj slodzik i zapach i bedzie git :P albo z zaprawa lidlowa tez ujdzie moze poprostu nie waz sie codziennie tylko raz na tydzien i to po dniach proteinowych ;> bo na warzywach waga skacze i przez problemy z wc rowniez :P o okresie nie wspomne

dziewczyny jak ktoras ujrzy spadajaca gwiazde niech poprosi zebym @ wkoncu dostala bo mnie cos trafi dzis na wage nie weszlam,bo po co sie dolowac na swieta :P a na nogach jestem od 4.30 ;] bo juz spac nie moglam:/ za to dluuuugi dzien przede mna
milego dzionka i wesolego kurczaka trzymajcie siem
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 07:23   #3708
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Bład -po spozyciu

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------


Podejrzewam,że każda lub prawie każda z nas zgrzeszy w te świeta. Jak pisał dr Dukan tłuszcz jest potrzebny ale chyba chodziło mu o zdrowy tłuszcz np.z ryb ale w święta to chyba się nie tyczyło
dziewczyno nie poddawaj się i powiem Ci, że pewnie nikt nie widzi przez ubrania, ja ostatnio cały czas chodziłam w za dużych, pewnego dnia ubrałam getry i obcisłą bluzke, to myślałam, że nie odpędzę się od komplementów, tż-ta, przyszłej teściowej, mamy na skejpie a w pracy też były w szoku!!
a poza tym wszystko siedzi w naszej głowie i zależy od nas, ja jestem mega zadowolona z diety, wiecznie zaczynam się dobrze czuć we własnym ciele.
też mam trudne dni jak każdy, ale wiem, że warto i przetrwam święta bez grzechu
pomyśl czy warto zrezygnować, bo ktoś nie zauważył. pomyśl jak samej Tobie w głowie lżej o te kg.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
jasne,że możesz mieć swoje zdanie... ale mówisz o tym dość dosadnie i uważasz, że tańsze=gorsze... a nie zawsze tak jest. często "lepsze" produkty to po prostu dobry marketing-coś o tym wiem, bo już trochę się w tym kierunku kształcę

ale jak to powiedział nasz Jarosław K. - jesteśmy biedne,bo tylko biedni ludzie kupują w Biedronce

no niestety zostaje w głowie,zostaje... to jest chyba najgorsze:/

też Wam tego życzę

a mnie znów jakiś dół dopadł, ostatnio coraz częściej - pewnie dlatego, że jutro jadę do TŻta i byłoby fajnie, bo nawet zrobił mi osobne szaszłyki i w ogóle (kochany!), ale wieczorem jest ognisko i wpadnie kupa znajomych, ktorych nie widziałam od dawna, część ostatnio przed dietą... i boję się,że nie zauważą, że ci co wiedzą, będą wytykać... że będą namawiać.... no i piwo + kiełbasa z ogniska! wolałabym zostać w domu... ale nawet nie wypada;P i tak omijam wszelkie imprezy z daleka, a jak już to jestem kierowcą. ale u TŻta śpię, więc nie będzie takiej wymówki........

ale z drugiej strony jak pomyślę, że we wtorek idę na badania i okaże się, że muszę przerwać dietę, to nie chcę! tak bardzo nie chcę! chcę wyglądać cudnie...i chciałabym jeszcze mieć możliwość schudnięcia tych kilku kg i czuć się dobrze-pierwszy raz w życiu...

**
no nic, lecę spać, dobranoc!

a Ty też sobie poradzisz przecież jesteś twardą kobitką.. pomyśl o tej sukience, w której tak pięknie wyglądasz w sumie to Ty możesz już przejść na 3 fazę, bo pięknie już wyglądasz więc wszystko zależy od Ciebie. a z badaniami też będzie dobrze

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

tak w ogóle to dzień dobry chudziunki!!

waga zrobiła mi prezent - 1kg, czyli w sumie -0,8, bo 0.2 było jeszcze wzrostu


A ja już oczywiście kawka, wszyscy śpią
Wesołych Świąt Wam życzę i wytrwania
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 09:47   #3709
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dzień dobry kochane! 2 dni mnie nie było i oczywiście nie sposób Was nadgonić!
Spokojnych, pogodnych i bezgrzesznych Świąt! A jutro bardzo mokrego dnia
Ja niestety wczoraj nie wytrzymałam i zgrzeszyłam... zjadłam loda Za to byliśmy wczoraj na 3 spacerach
Dziś niestety też zapowiadają się lekkie grzeszki: pasztet z dodatkiem boczku i bułki oraz rybka smażona w mącę (cały dzień u Teściów) ale poza tym zamierzam być grzeczna

Wszystkim gratuluję spadków! Witam nowe osóbki!
I mam nadzieję, że częściej będę do Was zaglądać
Trzymajcie się cieplutko!
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 10:05   #3710
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
dziewczyno nie poddawaj się i powiem Ci, że pewnie nikt nie widzi przez ubrania, ja ostatnio cały czas chodziłam w za dużych, pewnego dnia ubrałam getry i obcisłą bluzke, to myślałam, że nie odpędzę się od komplementów, tż-ta, przyszłej teściowej, mamy na skejpie a w pracy też były w szoku!!
a poza tym wszystko siedzi w naszej głowie i zależy od nas, ja jestem mega zadowolona z diety, wiecznie zaczynam się dobrze czuć we własnym ciele.
też mam trudne dni jak każdy, ale wiem, że warto i przetrwam święta bez grzechu
pomyśl czy warto zrezygnować, bo ktoś nie zauważył. pomyśl jak samej Tobie w głowie lżej o te kg.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------




a Ty też sobie poradzisz przecież jesteś twardą kobitką.. pomyśl o tej sukience, w której tak pięknie wyglądasz w sumie to Ty możesz już przejść na 3 fazę, bo pięknie już wyglądasz więc wszystko zależy od Ciebie. a z badaniami też będzie dobrze

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

tak w ogóle to dzień dobry chudziunki!!

waga zrobiła mi prezent - 1kg, czyli w sumie -0,8, bo 0.2 było jeszcze wzrostu


A ja już oczywiście kawka, wszyscy śpią
Wesołych Świąt Wam życzę i wytrwania
brawo spadku!
ale jesteś kochana dziś już jest dobrze dobrze,że takie załamki chwilowe są jestem pełna energii i zapału do dalszego Dukania-zresztą jeszcze tylko 68 dni! pf,co to jest:P
i w tej sukience faktycznie bosko wyglądam (ah,ta skromność), ale niestety bez niej już nie tak fajnie:P bo ona tuszuje wszystko co trzeba idealna na teraz ale potem będę taką laską, że założę podkreślającą wszystkie moje atuty!

na śniadaniu myślałam,że zwymiotuję... tyle jaj bez chleba w sumie mogłabym zrobić dziś P, bo na śniadanie jaja,kiełbasa drobiowa i wędlinka, na obiad mięsko z grilla...:P ale jutro będzie warzywna wyżera (to mój 7 dzień PW, ale dziwnie:P)

no cóż, lecę do TŻta na resztę dzisiejszego dnia, więc pewnie nie zajrzę, chyba, że złapie mnie kryzys to wskoczę na TŻtowego kompa! miłego dnia Wam życzę i jeszcze raz wesołych
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 10:44   #3711
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dziewczyny, wpadłam na chwilkę złożyć Wam życzenia, życzę żebyście miały spokojne, szczęśliwe święta i czas po nich też, i oczywiście spadków i osiągnięcia celów!!

Wybaczcie, że mnie ostatnio nie widać, ale miałam trochę zawirowań w życiu osobistym i nie miałam za bardzo humoru na forum... Ale już jest lepiej, więc chyba będę wpadać częściej
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 11:30   #3712
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Smacznego jajca
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:54   #3713
Kasia_1985r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: UK- OLDBURY
Wiadomości: 4
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Witam Was dziewczyny!!! Wy pewnie wcinacie Dukanowe pysznosci a ja mam dzien wolny dzien jak codzien ,niedziela, maz spi po pracy, dzieciaczek rowniez, siostra w pracy do 20 a ja siedze i szperam po forach, takie zycie na wyspach ale to nic poczekam do wieczorka moze ktoras napisze jak spedza świeta
Kasia_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:15   #3714
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Ja sobie spędzam dość spokojnie, rodzina była na śniadaniu, ale już poszła Teraz chyba pojadę w odwiedziny do rodziny TŻta...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:53   #3715
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość



Podejrzewam,że każda lub prawie każda z nas zgrzeszy w te świeta. Jak pisał dr Dukan tłuszcz jest potrzebny ale chyba chodziło mu o zdrowy tłuszcz np.z ryb ale w święta to chyba się nie tyczyło
Wypraszam sobie
U mnie jak zwykle bez grzechu, nie powiem bo ciężko było,ale dałam radę. Wciągnęłam jajca faszerowane, śledziki w jogurcie i z cebulką, rybkę po grecku, sałatkę warzywną na jogurcie-więc da się

Cytat:
Napisane przez Kasia_1985r Pokaż wiadomość
HEJ DZIEWCZYNY JESTEM TUTAJ NOWA POTRZEBUJE WSPARCIA DOSTAŁAM TEN LINK OD KOLEZANKI MAM NADZIEJE ZE POMOZECIE MI POKONAC POWSTAJACA U MNIE DEPRESJE, JESTEM NA DIECIE DUKANA OD 27.03 POKONALAM FAZE 1 BEZ PROBLEMU (spadek wagi 3kg) WSZYSTKO SWIETNIE SIE ZACZYNALO, WAGA LECIALA... MINEŁO 4 TYGODNIE A JA NIE WIDZE POPRAWY DZISIAJ ZŁAPAŁAM NERWA BO MI SIE NIE UDAJE WAGA MI SKACZE RAZ MALEJE, RAZ ROSNIE (BYC MOZE PRZEZ TO ZE JEM SEKI HOMOGANIZOWANE SMAKOWE???) I ZŁAMAŁAM ZAKAZ ZJADLAM SŁONECZNIKA I ANANASA W SAŁATCE JESTEM ZŁA NA SIEBIE). DRUGA FAZE STOSUJE 3/3 BO TAK MI WYGODNIEJ, CO POWINNAM JESC NA TEJ FAZIE ABY WIDZIEC U SIEBIE POPRAWE NA CO NAJBARDZIEJ ZWRACAC UWAGE I CZEGO SIE TRZYMAC, PRZEPRASZAM ZE NIE BEDE WISIALA NA KOMPIE NON STOP LECZ MOJ TRYB ZYCIA NA TO NIE POZWALA. POZDRAWIAM WAS 3MAJCIE SIE CIEPLUTKO AHA I WESOŁYCH ŚWIAT WAM ZYCZĘ
Hej.
Otóż każde odstępstwo na diecie, nawet najmniejszy grzech będzie wychodził na wadze, w postaci zastoju lub wzrostu- trzeba odpokutować, na co liczyłaś?
Pozatym waga nie będzie codziennie spadać przecież, fajnie i szybko leci tylko na początku później organizm już się buntuję i leci wolniej. Zastoje też są normalne jeśli się duka zgodnie z zasadami a co dopiero przy grzeszkach.
Po pierwsze napisz swoje dzienne menu-ocenimy.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:03   #3716
julitaw
Raczkowanie
 
Avatar julitaw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 89
GG do julitaw
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Wesołych, i smacznie dukanowych Świąt wszystkim życzę.
Mam nadzieję, że miło spędzacie czas z najbliższymi

Ja niestety sama, TZ w pracy, a do rodzinki za daleko...
Na dokładkę - dopadła mnie przyjaciółka @ - ja rozumiem, że się woda wtedy w człowieku zbiera i w ogóle można przybrać na wadze, ale 3kg to chyba przesada do licha
A jak mi zostanie i będę musiała zaczynać od nowa???

Nic to, lece po piguly i herbatke...

Jeszcze raz Wesołego Alleluja
__________________
Julitaw
julitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:13   #3717
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez julitaw Pokaż wiadomość
Wesołych, i smacznie dukanowych Świąt wszystkim życzę.
Mam nadzieję, że miło spędzacie czas z najbliższymi

Ja niestety sama, TZ w pracy, a do rodzinki za daleko...
Na dokładkę - dopadła mnie przyjaciółka @ - ja rozumiem, że się woda wtedy w człowieku zbiera i w ogóle można przybrać na wadze, ale 3kg to chyba przesada do licha
A jak mi zostanie i będę musiała zaczynać od nowa???

Nic to, lece po piguly i herbatke...

Jeszcze raz Wesołego Alleluja
Woda ma Ci zostać? Proszę cię
Toż to tylko woda... przyszla i pójdzie.
Nie ma szans aby na naszej diecie przybywał tłuszcz, no chyba że zrobiłaś jakieś odstępstwa od diety
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:30   #3718
julitaw
Raczkowanie
 
Avatar julitaw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 89
GG do julitaw
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Woda ma Ci zostać? Proszę cię
Toż to tylko woda... przyszla i pójdzie.
Nie ma szans aby na naszej diecie przybywał tłuszcz, no chyba że zrobiłaś jakieś odstępstwa od diety
Nic a nic, wszystko wedle zalecen. Nawet jakby mnie kusilo, to moj TZ mnie powstrzyma

Mozliwe, zeby waga skoczyla z 77 do 80 w przeciagu kilku godzin i to wszystko woda???

Pewnie się okaże za jakie 2 dni, ale póki co praktycznie wszystko co zrzuciłam, wróciło z powrotem
__________________
Julitaw
julitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:35   #3719
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez julitaw Pokaż wiadomość
Nic a nic, wszystko wedle zalecen. Nawet jakby mnie kusilo, to moj TZ mnie powstrzyma

Mozliwe, zeby waga skoczyla z 77 do 80 w przeciagu kilku godzin i to wszystko woda???

Pewnie się okaże za jakie 2 dni, ale póki co praktycznie wszystko co zrzuciłam, wróciło z powrotem
Tak to możliwe,bo jak to nie woda to co niby? Pozatym nie ważymy się w ciągu dnia a jedynie rano naczczo.
W ciągu dnia waga skacze
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:17   #3720
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

dzisiejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0126_zmniejszacz-pl_919527.jpg (115,1 KB, 51 załadowań)
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.