Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-18, 09:43   #3721
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;49812390]Rena a Ty już miałaś krzywą? [/QUOTE]
jeszcze nie...krzywą robi się chyba jakoś później po 24tc...

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Jesz stale o tej samej porze śniadanie?
Co teraz zjadłaś?
Zmieniasz igły po każdym ukłuciu?
- teraz weekend więc jem o innych porach niż w tygodniu...
- no właśnie zrzucam winę na pieczywo, bo wczoraj zjadłam prawie to samo, ale z innym pieczywem i było ok (parówki z szynki, pomidorki małe, bułka z ziarnami z serkiem topionym i rzodkiewką+herbata malinowa bez niczego)
- teraz akurat zmieniłam, ale tyle nie mam więc nie zmieniam...
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:11   #3722
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Renia ale jak ci cukry skacza to wczesniej mozesz zrobic, i miec potwierdzona, jak sie potwierdzi to i diabetyk na fundusz i paski i potem ewentualnie w szpitalu inaczej, bo wyniki z samego glukometru dla nich nie sa zadna podstawa do stwierdzenia cukrzycy.

Zamowilismy wozek, glukoze zrobilam. Dobry dzien dzis, daj Boze...
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:17   #3723
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Renia ale jak ci cukry skacza to wczesniej mozesz zrobic, i miec potwierdzona, jak sie potwierdzi to i diabetyk na fundusz i paski i potem ewentualnie w szpitalu inaczej, bo wyniki z samego glukometru dla nich nie sa zadna podstawa do stwierdzenia cukrzycy.

Zamowilismy wozek, glukoze zrobilam. Dobry dzien dzis, daj Boze...
boję się, że tego nie ogarnę chodząc do pracy...czytam o tych posiłkach, ale nie ogarniam wcale normalnie nie umiem jakoś tego zakumać...

pokaż wózek
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 11:05   #3724
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Rena pieczywo najtrudniej dobrać, z reszta jest łatwiej. Nie martw się na zapas.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 11:16   #3725
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Rena - generalnie po 24 tyg glukoza ale przy podejrzeniach, cukrzycy we wczesniejszej ciazy, itp i w 18 robia, zalezy od lekarza.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 11:54   #3726
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Rena Ja robiłam obciążenie w 16 tc i już wyszła cukrzyca. Diabetolog mówił, że dobrze, że wcześniej robiłam. Igły do nakłuwania kupowałam na dozie; Lacenty One Touche 100 szt za 11 zł, więc grosze U mnie w gre wchodziły tylko jednorazowe. Ustal sobie tak pory posiłku, żeby codziennie były podobne godzinowo. Ja jedząc późne śniadanie ZAwsze miałam wysoki cukier choćby to i było pół kanapki.
Serek topiony ma wysoki indeks i jest zakazany

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
boję się, że tego nie ogarnę chodząc do pracy...czytam o tych posiłkach, ale nie ogarniam wcale normalnie nie umiem jakoś tego zakumać...
Najważniejsze to reguralne posiłki. Z czasem dochodzi się do wprawy i wiesz co, ile, kiedy zjeść by nie był cukier wysoki. To dopiero początek Twojej słodkiej drogi, wszystkiego się nauczysz
A i odnośnie pieczywa- najlepsze jest takie 2-3 dniowe.

Edytowane przez fiolusiek
Czas edycji: 2015-01-18 o 11:56
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 11:56   #3727
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
cholerka na czczo piękny cukier - 80 a po śniadaniu 166 fak fak fak
Dużo .to po godzinie?
Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ty zawsze pracujesz 6 dni w tygodniu?

bardzo mi przykro, że tak zostałaś potraktowana. lekarze chyba zapominają, że pacjenci to ludzie.
Niestety tak.Tam praca w soboty jest obowiazkowa.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 13:04   #3728
RadosnaXX
Raczkowanie
 
Avatar RadosnaXX
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 200
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Hejka u nas dzis swietna pogoda mocne slonce az parzy w plecki na spacerku wczoraj spedzilam mily wieczor z M synek na wekend u rodziny dzis rano wstalismy poszlismy na spacerek, potem zakupy do centrum, i teraz zrobie obiadek jakos czuje sie nowo narodzona bardzo spokojna nie wiem chyba to ten poranny spacer na swiezym powietrzu w sloncu jakos sie czuje jak by wszystko co bylo wlasnie sie odcielo minelo rozpoczynam nowy rozdzial w zyciu dawno nie czulam sie tak spokojnie i szczesliwie a moze to mysl ze juz za dwa dni mam dni plodne i wiem ze moga skonczyc sie ciaza ?
RadosnaXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 13:22   #3729
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cukrzyca zdaje sie ze wyszla, po godzinie mam 187. Po dwoch lepiej bo 107. Mlody aktywny po tej glukozie, brzuch mi sie tylko przesuwa z lewej na prawa.

Renia im wczesniej sie robi tym lepiej. Ja tez dopiero sie ucze posilkow itd. Mozna powiedziec ze dla nas obu to nowa sytuacja. Zdazylam narazie sie zorientowac ze musze jesc malo, 2 kromki gora, i czesto, max 2 h przerwy bo inaczej mi skoczy za wysoko po posilku nawet mocno diabetycznym. Dasz rade w pracy. Tylko chelbus i dodatmi ze soba zabieraj. Produkty sama w toku mierzenia sobie rozprscujesz, co ci podniesie to wyeliminujesz. A diabetolog podpowie ci cala reszte. Sciagnij sobie na tel aplikacje z Ig produktow, dla mnie mocno przydatna chocby na zakupach albo przy spotkaniu z nieznanym pod wzgledem podnoszenia cukru produktem. To sa darmowe apki. Damy rade
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 13:37   #3730
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Cukrzyca zdaje sie ze wyszla, po godzinie mam 187. Po dwoch lepiej bo 107.
no to nie masz
po 2 godzinach ma być do 140.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 13:40   #3731
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

hej laseczki wczoraj trochę się odprężyliśmy ze znajomymi, wypiłam jedną margaritę, ale już żałuję, bo jeśli jestem w ciąży choć tym razem mam przeczucie, że nic z tego..
w ogóle trochę się pokomplikowało, w pracy ciężkie czasy, chodzą głosy, że firma upada..a jak upadnie, to pewnie będę musiała zrezygnować ze starań, no bo jak..muszę mieć jakiś stały dochód..yhhh same komplikacje.
jakoś dzisiaj mam dzień rozkmin..
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 14:06   #3732
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
no to nie masz
po 2 godzinach ma być do 140.
Ladne buty! Czyli ze moge kupic te kinderki? A po 1h wynik o niczym nie swiadczy?
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 14:52   #3733
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Ladne buty! Czyli ze moge kupic te kinderki? A po 1h wynik o niczym nie swiadczy?
Mnie mówił, diabetolog, że nieważne który wynik wyjdzie nieprawidłowo, skoro choć jeden podwyższony to jest nieprawidłowa tolerancja
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 15:08   #3734
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49814043]Rena pieczywo najtrudniej dobrać, z reszta jest łatwiej. Nie martw się na zapas.[/QUOTE]
wiem wiem...ja po prostu za dużo analizuję i to mnie gubi

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Rena - generalnie po 24 tyg glukoza ale przy podejrzeniach, cukrzycy we wczesniejszej ciazy, itp i w 18 robia, zalezy od lekarza.
no mi nie kazał póki co robić - na następną wizytę mam zrobić tylko morfologię i mocz.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Najważniejsze to reguralne posiłki. Z czasem dochodzi się do wprawy i wiesz co, ile, kiedy zjeść by nie był cukier wysoki. To dopiero początek Twojej słodkiej drogi, wszystkiego się nauczysz
A i odnośnie pieczywa- najlepsze jest takie 2-3 dniowe.
w tygodniu jem praktycznie o tych samych godzinach, tylko w weekendy inaczej wstaję...

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Dużo .to po godzinie?
tak po godzinie...

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Renia im wczesniej sie robi tym lepiej.
ale czy powinnam dobie sama wyszukiwać...



========================= ==============
po II śniadaniu myślałam, że będzie źle bo zjadłam gruszkę+winogrona+musli bez cukru+orzechy ziemne prażone+migdały+jogurt naturalny a tu ładnie - 97 po obiadku (ziemniaki+kotlet drobiowy+surówka z kiszonej kapusty+kilka frytek od męża) miałam 108 więc chyba nie mam co przesadzać z paniką za dużo co?? czuję się dobrze a jeden zły wynik w ciągu dnia to chyba nie powód do zmartwień???


a jeszcze mam pytanie - pomiędzy posiłkami (w sensie jeszcze przed badaniem) można normalnie wodę pić??
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają

Edytowane przez rena5
Czas edycji: 2015-01-18 o 15:41
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 15:39   #3735
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Renia wyszukiwac nie, ale jesli jest proboem gdzies to jednak chyba lepiej wczesniej zdiagnozowac i nie fundowac dziecku skokow czekajac do 24 tc. Jesli nawet po winogronach i musli mialas tsk dobry cukier to moze dobre cukry bedziesz miala
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 16:37   #3736
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Cukrzyca zdaje sie ze wyszla, po godzinie mam 187. Po dwoch lepiej bo 107. Mlody aktywny po tej glukozie, brzuch mi sie tylko przesuwa z lewej na prawa.

Renia im wczesniej sie robi tym lepiej. Ja tez dopiero sie ucze posilkow itd. Mozna powiedziec ze dla nas obu to nowa sytuacja. Zdazylam narazie sie zorientowac ze musze jesc malo, 2 kromki gora, i czesto, max 2 h przerwy bo inaczej mi skoczy za wysoko po posilku nawet mocno diabetycznym. Dasz rade w pracy. Tylko chelbus i dodatmi ze soba zabieraj. Produkty sama w toku mierzenia sobie rozprscujesz, co ci podniesie to wyeliminujesz. A diabetolog podpowie ci cala reszte. Sciagnij sobie na tel aplikacje z Ig produktow, dla mnie mocno przydatna chocby na zakupach albo przy spotkaniu z nieznanym pod wzgledem podnoszenia cukru produktem. To sa darmowe apki. Damy rade
Mi się wydaje ze przy takich wynikach nie masz cukrzycy.
Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
hej laseczki wczoraj trochę się odprężyliśmy ze znajomymi, wypiłam jedną margaritę, ale już żałuję, bo jeśli jestem w ciąży choć tym razem mam przeczucie, że nic z tego..
w ogóle trochę się pokomplikowało, w pracy ciężkie czasy, chodzą głosy, że firma upada..a jak upadnie, to pewnie będę musiała zrezygnować ze starań, no bo jak..muszę mieć jakiś stały dochód..yhhh same komplikacje.
jakoś dzisiaj mam dzień rozkmin..
Mam nadzieje że z pracą to jednak tylko plotki
Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
wiem wiem...ja po prostu za dużo analizuję i to mnie gubi


no mi nie kazał póki co robić - na następną wizytę mam zrobić tylko morfologię i mocz.


w tygodniu jem praktycznie o tych samych godzinach, tylko w weekendy inaczej wstaję...


tak po godzinie...


ale czy powinnam dobie sama wyszukiwać...



========================= ==============
po II śniadaniu myślałam, że będzie źle bo zjadłam gruszkę+winogrona+musli bez cukru+orzechy ziemne prażone+migdały+jogurt naturalny a tu ładnie - 97 po obiadku (ziemniaki+kotlet drobiowy+surówka z kiszonej kapusty+kilka frytek od męża) miałam 108 więc chyba nie mam co przesadzać z paniką za dużo co?? czuję się dobrze a jeden zły wynik w ciągu dnia to chyba nie powód do zmartwień???


a jeszcze mam pytanie - pomiędzy posiłkami (w sensie jeszcze przed badaniem) można normalnie wodę pić??
Wode jak najbardziej możesz pićUnikaj soków i słodkich napojów.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 16:48   #3737
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

anitax jak tam wasze spacery? jak Twoje posiłki? ciągle głodna jesteś?

monika powiedz czy jak spacerowaliście w nosidełku to Jakub w nim spał? dziś Krzyś był bardzo śpiący na spacerze, ale nie potrafił zasnąć. a ja widząc jego zniecierpliwienie zrezygnowałam.

u nas dziś normalna nocka. bez gorączki i wymiotów. mam nadzieję że ta będzie taka sama.
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 18:26   #3738
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Jakie sklepowe musli jest bez cukru?
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 18:58   #3739
rena5
Zakorzenienie
 
Avatar rena5
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Jakie sklepowe musli jest bez cukru?
ja jem takie: https://www.google.pl/search?q=sante...11%3B330%3B158 w biedrze nawet było a może jeszcze jest


------------------------------------------------------------------------
po podwieczorku cukier 121, ale skusiłam się na winogrona a po kolacji 97...w sumie myślałam, że to wszystko gorzej wyjdzie,bo jadłam normalnie...

no i powiedzcie mi czy powinnam się mocno przejmować czy lekko uważać i żyć normalnie??? w sumie wczoraj tylko raz cukier sporo ponad normę - po pączku a dziś po białym pieczywie...
__________________
"Prawdziwa wiara to nie modlitwa bez końca. To ufność, że Bóg usłyszał Cię za pierwszym razem."


Mateuszek -> cuda się zdarzają
rena5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 19:51   #3740
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
ja jem takie: https://www.google.pl/search?q=sante...11%3B330%3B158 w biedrze nawet było a może jeszcze jest


------------------------------------------------------------------------
po podwieczorku cukier 121, ale skusiłam się na winogrona a po kolacji 97...w sumie myślałam, że to wszystko gorzej wyjdzie,bo jadłam normalnie...

no i powiedzcie mi czy powinnam się mocno przejmować czy lekko uważać i żyć normalnie??? w sumie wczoraj tylko raz cukier sporo ponad normę - po pączku a dziś po białym pieczywie...
Ja bym obserwowała.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 20:22   #3741
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez rena5 Pokaż wiadomość
ja jem takie: https://www.google.pl/search?q=sante...11%3B330%3B158 w biedrze nawet było a może jeszcze jest


------------------------------------------------------------------------
po podwieczorku cukier 121, ale skusiłam się na winogrona a po kolacji 97...w sumie myślałam, że to wszystko gorzej wyjdzie,bo jadłam normalnie...
Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Jakie sklepowe musli jest bez cukru?
Ja nie mam problemów z cukrem...ale też sobie takie Sante kupiłam ostatnio,są bez cukru ale są drogie.Za opakowanie w superpfarm dałam 8,49zł a to mi starcza na tydzień codziennych śniadań.Musli z lidla jest pyszne,kosztowało mnie ok.4zł i dupa paczka ale ma cukier.Ja ostatnio zaczynam zwracać uwagę na to ile cukru jem,przestałam słodzić herbatę a słodziłam 2 łyżeczki bo jednak dużo herbaty piję codziennie.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2015-01-18 o 20:24
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 20:37   #3742
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
monika powiedz czy jak spacerowaliście w nosidełku to Jakub w nim spał? dziś Krzyś był bardzo śpiący na spacerze, ale nie potrafił zasnąć. a ja widząc jego zniecierpliwienie zrezygnowałam.
Taak uwielbial. Mruczal sobie przy tym.. W pewnym momencie nosidlo bylo lekiem na wszystko.
Krzys pewnie musi sie przyzwyczaic do nosidla.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 20:55   #3743
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

marzusiax- przytulam mocno i ogromnie współczuję, zostań z nami, będziemy cieszyć się wraz z Tobą gdy za jakiś czas przywitasz szczęśliwie dziecko, bardzo Ci tego życzę
daj sobie jednak trochę czasu na to aby fizycznie i psychicznie dojść do siebie

monia- dzięki- zerknę na te nosidła ale jakoś ta chusta mnie korci....

"słodkie Mamy
" trzymam kciuki za to abyście mogły smacznie zjeść i cukry mieć ok

powoli psychicznie muszę przygotować się na to, że nasza przygoda z karmieniem piersią dobiega końca, jestem po rozmowie z doradcą laktacyjnym
nie mam możliwości odciągać pokarmu w pracy a dyżur 12h + dojazd czy nawet te krótsze to jednak za długo, nie sądziłam, że będzie to takie trudne dla mnie, boję się myśleć jak trudne musi być dla Tosi
Tosia kończy jutro 4 miesiące i waży tyle ile ważyła Kasia mając...9 miesięcy
muszę to wszystko jakoś "poukładać" i przemyśleć czy podjąć rozszerzanie diety czy pakowanie mm
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 21:10   #3744
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
marzusiax- przytulam mocno i ogromnie współczuję, zostań z nami, będziemy cieszyć się wraz z Tobą gdy za jakiś czas przywitasz szczęśliwie dziecko, bardzo Ci tego życzę
daj sobie jednak trochę czasu na to aby fizycznie i psychicznie dojść do siebie

monia- dzięki- zerknę na te nosidła ale jakoś ta chusta mnie korci....

"słodkie Mamy
" trzymam kciuki za to abyście mogły smacznie zjeść i cukry mieć ok

powoli psychicznie muszę przygotować się na to, że nasza przygoda z karmieniem piersią dobiega końca, jestem po rozmowie z doradcą laktacyjnym
nie mam możliwości odciągać pokarmu w pracy a dyżur 12h + dojazd czy nawet te krótsze to jednak za długo, nie sądziłam, że będzie to takie trudne dla mnie, boję się myśleć jak trudne musi być dla Tosi
Tosia kończy jutro 4 miesiące i waży tyle ile ważyła Kasia mając...9 miesięcy
muszę to wszystko jakoś "poukładać" i przemyśleć czy podjąć rozszerzanie diety czy pakowanie mm
Masz 4 mczne dziecko i pracujesz po tyle godzin?To musi być bardzo trudne dla Was...Ja bym jeszcze nie rozszerzała diety,trochę za wcześnie wg.mnie.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 21:11   #3745
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Zeberko Współczuję takiego dylematu Kiedyś nie rozumiałam jak kobiety pisały, że kp uzależnia.. Kiedy dziecko ładnie przybiera, dobrze się rozwija, nie ma brzuszkowych problemów, alergii to kp to sama przyjemność.. Ja bym chyba próbowała mieszać kp i mm. Z nadzieją, że uda się utrzymać laktację jak najdłużej.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 21:19   #3746
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

marzusia witaj. Bardzo mi przykro że do nas dołączyłaś. Tu uzyskasz dużo wsparcia. I pewnie teraz ci się wydaje to niemożliwe ale z każdym dniem będzie ci lżej. Boleć nie przestanie nigdy ale człowiek uczy się żyć z tym bólem


My po szalonym weekendzie. Robiliśmy Olkowi urodziny. Wszystko pięknie się udało ale dosyć się napracowałam

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Zeberko ja też bym próbowała z kp mieszanym. Jak się nie uda to trudno ale może spróbuj
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 21:24   #3747
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Masz 4 mczne dziecko i pracujesz po tyle godzin?To musi być bardzo trudne dla Was...Ja bym jeszcze nie rozszerzała diety,trochę za wcześnie wg.mnie.
żaluję trochę, ze jeszcze przed rozwiązaniem zdeklarowałam się, że będę korzystać z "krótkiego" macierzyńskiego
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Zeberko Współczuję takiego dylematu Kiedyś nie rozumiałam jak kobiety pisały, że kp uzależnia.. Kiedy dziecko ładnie przybiera, dobrze się rozwija, nie ma brzuszkowych problemów, alergii to kp to sama przyjemność.. Ja bym chyba próbowała mieszać kp i mm. Z nadzieją, że uda się utrzymać laktację jak najdłużej.
fiol ale jak łączyć gdy mnie po 4 h rozsadza piersi a w pracy nie ściągnę mleka
myślałam, ze to się tak da przed długim dyżurem wypić szałwię a na następny dzień gdy mam wolne karmić ale nic z tego...
mam łep jak sklep- niby mogę już robić próbę glutenową....potem wprowadzać zupę....
jak Tosia będzie miała stałe posiłki to będzie trzeba mniej mleka- wtedy mogłabym podawać mm i codziennie np jedną porcje mojego z zamrażalki wiec przez miesiąc musiałabym robić zapasy, żeby jeszcze jakiś czas piła moje mleko...
a z drugiej strony jakoś nie chciałam się śpieszyć z tym rozszerzaniem- nie wiem, musze to na spokojnie przemyśleć wszystko

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

chciałam dziewczyny pójść do pracy i utrzymać mieszane karmienie ale położna (pani B.) wybiła mi to z głowy, wytłumaczyła od strony technicznej jak pięknie łączyć pracę z kp bez wprowadzania mm ale pod warunkiem, że np na dyżurze od 7-16 ściągam pokarm dwa razy (ten pokarm byłby zapasem na kolejny dzień) a u mnie to niemożliwe
wiem co się dzieje z moimi piersiami jak dłużej nie karmię a jak zacznę pracę i będę myśleć o dziecku to dopiero będę mieć mleka...
więc albo odciągam w pracy albo wygaszam laktację
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 21:37   #3748
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Waderko Co u Was? Poprawiły sie przyrosty?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 22:02   #3749
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
monia- dzięki- zerknę na te nosidła ale jakoś ta chusta mnie korci....

powoli psychicznie muszę przygotować się na to, że nasza przygoda z karmieniem piersią dobiega końca, jestem po rozmowie z doradcą laktacyjnym
nie mam możliwości odciągać pokarmu w pracy a dyżur 12h + dojazd czy nawet te krótsze to jednak za długo, nie sądziłam, że będzie to takie trudne dla mnie, boję się myśleć jak trudne musi być dla Tosi
Tosia kończy jutro 4 miesiące i waży tyle ile ważyła Kasia mając...9 miesięcy
muszę to wszystko jakoś "poukładać" i przemyśleć czy podjąć rozszerzanie diety czy pakowanie mm
mnie teraz bardzo kusi. tak się nastawiłam na chustę że nie mogę się na żadną zdecydować.

szkoda, że tak szybko wracasz do pracy..

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
My po szalonym weekendzie. Robiliśmy Olkowi urodziny. Wszystko pięknie się udało ale dosyć się napracowałam
opowiadaj. jak było? jakie menu?
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 22:10   #3750
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXV

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
szkoda, że tak szybko wracasz do pracy..
jak trzecie urodzę to będą dwuletnie macierzyńskie- wtedy wykorzystam w całości....
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-21 21:24:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.