Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-02, 23:10   #3751
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ojej doczytałam teraz posty z ost 5h... Mecassie ile Ty nam ostatnio emocji serwujesz! Ta Twoja mała chyba chce już do was bardzo 😊 powodzenia i wytrwania tej nocy w spokoju. Może jeszcze jakiś czas łaskawie tam panna posiedzi. 😎 ale czuję że i tak będziesz prowodyrka na naszym forum ☺
(Powiedziałam małżonkowi o Twoim czopie a ten pyta co to ten czop jest i czy ja też go mam 😉 co za pała durna 🤤&#128540

Ilsa gratuluję udanej wizyty. 😊 Twój synuś to już kawał bobasa 😎

Nadalka nie dobrze chyba że tak zaniedbalas to żelazo. 😐 teraz to już lepiej włącz do diety jak najszybciej.

Brilliant, nie wiem co się dzieje, ale trzymam mocno kciuki i oby wszystko było dobrze... ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 23:11   #3752
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Zasnełam na kanapie mąż mnie obudził bo wrócił z pracy, chwilę pogadalismy przyszylował mi łóżko i idę spać z dalej bolącym brzuchem. Oby jakoś w nocy to ustąpiło
Dobranoc !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 23:20   #3753
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Mecassie trzymaj się! Moze taki dzień bo mnie tez spina. Nie boli ale spina.
Mieliśmy gości, musiałam trochę ogarnąć i chyba się zmachałam. Wzięłam no spe i idę spać również z nadzieją ze rano będzie ok
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 01:46   #3754
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Wstałam na siku i postanowiłam zajrzeć na forum

Ilsa, gratuluję takiej poważnej wagi maluszka już 4kg będą na pewno jak jeszcze 4 tygodnie do cc
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 02:44   #3755
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Wstałam na siku i postanowiłam zajrzeć na forum

Ilsa, gratuluję takiej poważnej wagi maluszka już 4kg będą na pewno jak jeszcze 4 tygodnie do cc
Ja tez sprawdzalam sytuacje ide spac z powrotem, chociaz maz chrapie niemilosiernie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 03:23   #3756
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Nadrabialam Was wieczorem i zasnęłam z telefonem w ręce ...
Co za emocje....
Mecassie kciuki za cokolwiek będzie! Jak się pierwsze nam tu urodzi to chyba sama się zacznę stresować
Teraz nocne dyżury na forum będą coraz częstsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 06:08   #3757
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzien dobry
Co w nocy wstawałam to sie zastanawiałam co u Mecassie. Dziecko tez miałam tal aktywne, że myslalam, iż o 3 w nocy juz nie zasnę, bo impreza trwała w pełni. Na szczescie po leżeniu na plecach z rekami na brzuchu sie uspokoił i jakoś do 6 dotrwałam.

Ilsa, super wiescie z tą szyjką. Niech sie trzyma jeszcze. I taka ładna waga synka juz

Smog u nas taki, ze maz zakazał mi wychodzi z domu do odwołania. Czyli zakupy itd ogarnia dzis sam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-03, 06:30   #3758
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Zapomniałam ginekologa spytać o jedną rzecz od paru dni budzę się po nocy i mam mokro ale jak pH mam dobre to chyba nie wody ? Spróbuję w aptece kupić te wkładki wykrywające wody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 06:52   #3759
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzien dobry! U nas dalej panuje wirus, najgorzej chyba z mezem, ma okropny kaszel. Mala juz w miare ok, ja niby tez. Najwazniejsze, ze juz tak nie kicham, bo mi sie wkladki tena akurat skonczyly

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Zapomniałam ginekologa spytać o jedną rzecz od paru dni budzę się po nocy i mam mokro ale jak pH mam dobre to chyba nie wody ? Spróbuję w aptece kupić te wkładki wykrywające wody
Te wkladki nie robia nic poza sprawdzeniem ph, wiec nie sadze, zeby bylo warto. U mnie chyba je wycofali ze sprzedazy, polozne i lekarze odradzaja stosowanie, twierdzac, ze jesli sa naprawde watpliwosci to lepiej sprawdzic. I czesto cos pokazuja, choc nic sie nie dzieje.
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 07:00   #3760
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ale kijowo sie czuje. Ciśnienie niskie tzn w mojej normie, puls do 125 dobija i głowa mnie boli. A za chwile teściowie mają przyjechać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 07:23   #3761
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Zapomniałam ginekologa spytać o jedną rzecz od paru dni budzę się po nocy i mam mokro ale jak pH mam dobre to chyba nie wody ? Spróbuję w aptece kupić te wkładki wykrywające wody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co ostatnio czytalam to bardzo ciezko jest je dostac teraz. W zadnej aptece albo nie maja albo nawet nie wiedza co to. A poziom wod masz dobry? Mowil ci lekarz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-03, 07:24   #3762
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ilsa - dziękuję dobra kobieto! Musiałam tylko zmienić rozmiar bo za dużo ważyło zdjęcie Gwiazdy już nie ma...Zjedzona... Teść chce, żeby mu upiec następną. TŻ go popiera Wpakowałam się na własne życzenie! Ale jestem dumna, bo to było moje pierwsze w życiu ciasto drożdżowe!

Nadalka - ja biorę jedna tabletke tardyferonu co 3 dni (80 mg) i codxiennie w suplemencie 27 mg

Ilsa - super wieści! Gratulacje!

czarodziejka - hahaha rozwalił mnie Twój syn z samego rana...

Mecassie - czekamy na dobre wieści!2018-02-03 08.21.07.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 07:34   #3763
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Juana, świetnie wygląda ta gwiazda Widzę że większość preferuje z lukrem

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Z tego co ostatnio czytalam to bardzo ciezko jest je dostac teraz. W zadnej aptece albo nie maja albo nawet nie wiedza co to. A poziom wod masz dobry? Mowil ci lekarz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie było pasków ani tych wkładek Ale pH i ilość wód miałam dobre, nic mnie też nie boli więc może po prostu młody jest ciężki i mam nietrzymanie moczu w nocy Zwykła wkładka mimo porannego podmycia ma żółtawy ślad
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 07:42   #3764
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Hej dopisałam pościk na fb. Czas na kąpiel i śniadanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 07:46   #3765
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Juana, świetnie wygląda ta gwiazda Widzę że większość preferuje z lukrem


No nie było pasków ani tych wkładek Ale pH i ilość wód miałam dobre, nic mnie też nie boli więc może po prostu młody jest ciężki i mam nietrzymanie moczu w nocy Zwykła wkładka mimo porannego podmycia ma żółtawy ślad
Okropnie to brzmi ale najlepiej wkladke powachac. U mnie tez jest wilgotna pomimo ze nie czuje bym popuszczala mocz ale wiem ze to to po zapachu. I ponoc wody jak sie sacza to tez masz wrazenie ciaglego popuszczania a nie ze sie poleje i przestaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 07:47   #3766
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ja mam cały czas mokre wkładki. Myślę że wydzieliny jest więcej plus nietrzymanie moczu przez ciężar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 08:06   #3767
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry wszystkim!

Co za noc, wstawałam siku 3 razy a normalnie wstaje raz albo wcale więc to dla mnie szok. Najgorzej że budzę się jak już tak przeraźliwie muszę siku że ledwo wstaje i turlam się do łazienki :/

Śledzę na bieżąco forumowe akcje i trzymam kciuki żeby było po prostu dobrze <3



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 08:06   #3768
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Hej
My załatwialiśmy urzędowe sprawy od środy, w sumie załatwiliśmy wszystko, jeśli chodzi o mieszkanie - zostało tylko przepisanie prądu. Ale byliśmy i w SM i w urzędzie miasta sie zameldować, przy okazji byliśmy w urzędzie stanu cywilnego i tez uregulowaliśmy problem ojcostwa takze mamy to z głowy

Z gorszych wieści to to, ze babka odda nam klucze do mieszkania w najpóźniejszym terminie wynikającym z aktu a wiec 10 lutego ehh

No i zaczęło mnie bolec krocze/spojenie łonowe... okropne to jest, chodzę jeszcze bardziej jak kaczka, a wstanie z łóżka czy przekręcenie sie z boku na bok to dramat...

Starałam sie w miare podczytywać, No i widziałam dużo udanych wizyt jakie te dzieci juz duze

Mecassie, obyś wytrwala do środy (wtedy masz donoszona tak?) a potem niech sie dzieje co chce. przecierasz nam tu szlaki

Brillant, mam nadzieje ze długo nie beda Cie trzymać w szpitalu

Domi, a Tobie mam nadzieje ze czas w szpitalu nie bedzie sie przykrzyl ale to dla dobra Maleństwa

I dziękuje za słowa wsparcia ze względu na mojego Młodego, minęło pare dni, ochłonęłam i jest juz ok
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 08:10   #3769
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ale emocje na wątku, my byliśmy wczoraj u lekarza, mała już ma ponad 1,5 kg jest szansa, że jak utrzyma taką różnicę wagową jak teraz to będzie tylko jej urodą, że urodzi się drobniutka, a nie dodatkowym zmartwieniem. Pocieszam się tym, że mamy jeszcze dwa miesiące, no i oboje z mężem byliśmy drobni przy porodzie, ale wagę małej musimy i tak mieć na uwadze. Szyjka nadal powyżej 4 cm, zamknięta, ilość wód w normie. Na szczęście mokre wkładki i podpaski to nie wody, tylko wydzielina z pochwy, która się bardzo powiększa w 3 trymestrze. No to się rozpisałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-03, 08:22   #3770
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Hej

Ja czuję się już dobrze choć nie najlepiej spałam mam zamiar dziś cały dzień przeleżeć. W związku z wczorajszą wizytą znajomych mam posprzątane a obiad jest z wczoraj. Dziś dzień księżniczkowania

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Ale kijowo sie czuje. Ciśnienie niskie tzn w mojej normie, puls do 125 dobija i głowa mnie boli. A za chwile teściowie mają przyjechać
Czemu zaplanowali odwiedziny o takiej nieludzkiej porze w sobotę?
Może źle spałaś i stąd to samopoczucie?
Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Myślę że wydzieliny jest więcej plus nietrzymanie moczu przez ciężar.
Ilsa Właśnie też pomślałam o tej wydzielinie, ja też mam obecnie dużo więcej niż wcześniej

Selina super, że wszystko dobrze Mam nadzieję, że jesteś spokojniejsza
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 08:41   #3771
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ale emocje na wątku, my byliśmy wczoraj u lekarza, mała już ma ponad 1,5 kg jest szansa, że jak utrzyma taką różnicę wagową jak teraz to będzie tylko jej urodą, że urodzi się drobniutka, a nie dodatkowym zmartwieniem. Pocieszam się tym, że mamy jeszcze dwa miesiące, no i oboje z mężem byliśmy drobni przy porodzie, ale wagę małej musimy i tak mieć na uwadze. Szyjka nadal powyżej 4 cm, zamknięta, ilość wód w normie. Na szczęście mokre wkładki i podpaski to nie wody, tylko wydzielina z pochwy, która się bardzo powiększa w 3 trymestrze. No to się rozpisałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dobre wiadomości 😊 na pewno ta jej nieco niższa waga związana jest z tym że jest drobniutka i filigranowa panienka 😊 trzeba w to wierzyć, że już tylko dobre rzeczy przed wami ☺

Ja mam 2 wypełnione po brzegi suszki ciuszkow, tak więc chwilowo będę mieć co robić 😉

Miłej i leniwej sobotki 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 08:45   #3772
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Zapomniałam ginekologa spytać o jedną rzecz od paru dni budzę się po nocy i mam mokro ale jak pH mam dobre to chyba nie wody ? Spróbuję w aptece kupić te wkładki wykrywające wody
Wkładki reagują na zasadowe ph, a takie w ciąży bardzo często ma mocz (stąd większa tendencja do infekcji) i dalej nie wiesz, czy to mocz, czy wody. Podobno lepiej zdecydować się na paski i w pochwie sprawdzać, ale apteki też nie mają. Trzeba zamawiać w internetach

Wydaje mi się, że jeśli ginekolog powiedział, że szyjka zamknięta i nie wypadł ci czop, to raczej nie wody.

Tak jak pisała Selina wzrasta niestety ilość śluzu, a też pewnie popuszczamy, stąd ten śluz żółtawy

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Selina, to są naprawdę dobre wieści z wizyty. Jednak niepotrzebnie was straszyli
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 09:02   #3773
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Selina, super że wszystko dobrze na wizycie

Ze mnie w nocy wylewa się luteina i już czuję się tam obolała, będę musiała zadzwonić do lekarki, mam jakieś leki na infekcje w lodówce.. ciekawe czy ma to jakiś związek z gbs, boję się że wyjdzie dodatni.
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 09:05   #3774
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Selina, super że wszystko dobrze na wizycie

Ze mnie w nocy wylewa się luteina i już czuję się tam obolała, będę musiała zadzwonić do lekarki, mam jakieś leki na infekcje w lodówce.. ciekawe czy ma to jakiś związek z gbs, boję się że wyjdzie dodatni.
U mnie luteina po jakimś czasie bardzo podrażniała :/ Jeśli masz resztę Pimafucinu to w ciąży go wolno, za inne maści nie ręczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 09:09   #3775
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Torrence, dla moich teściów 9 rano to juz jest pozna pora na odwiedzimy dobrze, ze juz ich nauczyliśmy, ze jak umawiamy sie na 9 to mają nie dzwonic spod bramy o 8, ze juz są. Raz przyjechali prawie o 7 i ich w piżamie przyjmowałam, bo ledwo z lozka zdążyłam wyjsc. Po prostu taki typ z nich.
Poszli teraz do sklepu na zakupy, to moge chwile poleżeć. Chyba tak kiepsko sie czuje na zmianę pogody

W ciazy to juz niewiele jest mnie w stanie zdziwić i tez mam odruch wachania wkładki jak czuje, ze cos za mokra. Ale jestem zdania tego co Wy, ze na końcówce wydzieliny jest coraz wiecej i stad nam mokro sie robi.

Selina, mam nadzieje, ze jesteście troszkę uspokojeni wagą Malutkiej Ty masz jedenastce ostatnich terminów to nie ma sie czego spodziewać, ze dziecko bedzie ponad 2 kg ważyć.

ScarlettO, dzis juz 3 to tylko tydzien Wam został do odbioru kluczy. Kiepsko, ze tak wyszło i wszystko na styk bedzie. Na bóle krocza itd mnie pomaga wzmożone leżenie, wiec jak masz możliwość to odpoczywaj ile sie da.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 09:41   #3776
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Selina, super że wszystko dobrze na wizycie

Ze mnie w nocy wylewa się luteina i już czuję się tam obolała, będę musiała zadzwonić do lekarki, mam jakieś leki na infekcje w lodówce.. ciekawe czy ma to jakiś związek z gbs, boję się że wyjdzie dodatni.
Ja bralam dwa razy pod rzad Gynalgin ktory chyba nie dal sobie rady i teraz mam Fluomizin. Ale w ogole wczoraj nie moglam go zaaplikowac, jakby mi normalnie pochwa zarosla. Jakos udalo mi sie wprowadzic tabletke ale nigdy nie mialam takiego problemu... i tez mam schize z gbs, pewnie gdyby nie ta permanentna infekcja to bym sie nie przejmowala ale tak to ciagle mysle ze bedzie pozytywny.

Dzisiaj leze bo od rana mi brzuch twardnieje i cos pobolewa. Maz kazal sie polozyc, przyniosl koldre i mam siedziec i nic nie robic. Dziec na szczescie daje o sobie znac, bo dzisiaj rano maz pierwsze co to zapytal czy sie rusza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 09:45   #3777
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry
U nas sypie śnieg
Selina za wizytę. Widocznie Wasza córka będzie kurczaczkiem
Ja też odczuwam większą ilość śluzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 10:03   #3778
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ale emocje na wątku, my byliśmy wczoraj u lekarza, mała już ma ponad 1,5 kg jest szansa, że jak utrzyma taką różnicę wagową jak teraz to będzie tylko jej urodą, że urodzi się drobniutka, a nie dodatkowym zmartwieniem. Pocieszam się tym, że mamy jeszcze dwa miesiące, no i oboje z mężem byliśmy drobni przy porodzie, ale wagę małej musimy i tak mieć na uwadze. Szyjka nadal powyżej 4 cm, zamknięta, ilość wód w normie. Na szczęście mokre wkładki i podpaski to nie wody, tylko wydzielina z pochwy, która się bardzo powiększa w 3 trymestrze. No to się rozpisałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak super! Dobre wiadomosci! :-*
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 10:06   #3779
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dziewczyny siedzę na hubiworld i uzupełniam koszyk. Jaką kupiliście szczotkę/grzebień dla malucha? Nie chcę takiej miękkiej bo wydaje mi się że sobie nie poradzi z włoskami a już w ogóle z ciemieniuchą.

Czy ma któraś akuku z naturalnego włosia? Czy jest w miarę twarda? Ewentualnie jakie inne szczotki kupiliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 10:16   #3780
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Dzisiaj leze bo od rana mi brzuch twardnieje i cos pobolewa. Maz kazal sie polozyc, przyniosl koldre i mam siedziec i nic nie robic. Dziec na szczescie daje o sobie znac, bo dzisiaj rano maz pierwsze co to zapytal czy sie rusza.
Asiula ja tak miałam wczoraj wieczorem, dziś już lepiej ale też zarządziłam sobie leżenie. Może to dzieci próbują wywalczyć sobie jeszcze trochę miejsca?
Nie najłatwiejsza ta ostatnia prosta jest...
Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Jaką kupiliście szczotkę/grzebień dla malucha? Nie chcę takiej miękkiej bo wydaje mi się że sobie nie poradzi z włoskami a już w ogóle z ciemieniuchą.

Czy ma któraś akuku z naturalnego włosia? Czy jest w miarę twarda? Ewentualnie jakie inne szczotki kupiliście?
Ja przed wczoraj nad tym dumałam, na razie kupiłam całkowicie w ciemno grzebień i szczoteczkę tommee tippee ale w opisie było napisane że jest miękka. Jak coś to będę kupować inną bo nie miałam żadnego punktu odniesienia
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.