O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVIII - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 14:30   #3781
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Klientka jedank nie dała rady.No trudno
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:32   #3782
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ale sobie zrobiłam pyszną herbatkę Mam taki zestaw przypraw zimowych do herbaty dot tego syrop malinowy z kwiatem lipy i plasterki pomarańczy no i miodek

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Iza to masz wolne a Wy jak spędzacie Święta? Zrezygnowaliście z tych piątkowych wizyt?
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 14:36   #3783
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Lilka.. on już dawno pojechał :p jeszcze chwila i wraca wigilię spędzam z rodziną. Sylwek w domu a potem na 3 dni do pracy i K. wróci
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 15:30   #3784
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Ale sobie zrobiłam pyszną herbatkę Mam taki zestaw przypraw zimowych do herbaty dot tego syrop malinowy z kwiatem lipy i plasterki pomarańczy no i miodek

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Iza to masz wolne a Wy jak spędzacie Święta? Zrezygnowaliście z tych piątkowych wizyt?
Tak ja zrezygnowałam.Tz chciał sie spotykac ale jakos ostatnio musiał odwolać bo był chory a teraz jakos mu sie nie spieszy do ponownego spotkania.

My idziemy 3 dni do mojej mamy.Tesciowie wogóle nie obchodza.

Co to za przyprawy do herbaty?W mlynku?

Domis ostatnio jest niezły agent,nasladuje nas we WSZYSTKIM Sprzatamy tz mi podniósł łóżko zebym pod nim poodkurzała.Za chwile Domis tez probwal podnieść jak tata.Dzis mi pomagal w kuchni panierować kotlety
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 15:51   #3785
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Byliśmy u siostry i Kostek jeszcze na rowerze pojeździł ale musieliśmy przyjść do domu bo zaczęło padać 😬 P jedzie dzisiaj do domu i chyba nawet już jest w drodze wiec dzisiaj nie śpię tylko czekam 💜
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 15:59   #3786
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Byliśmy u siostry i Kostek jeszcze na rowerze pojeździł ale musieliśmy przyjść do domu bo zaczęło padać 😬 P jedzie dzisiaj do domu i chyba nawet już jest w drodze wiec dzisiaj nie śpię tylko czekam 💜
Ale super ze juz bedzie Kostus sie bardzo ucieszy
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 16:42   #3787
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ewa to juz nogami przebierasz :p Bozena ogolona ?
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 16:46   #3788
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Magda będę się szykować jak Kostek zaśnie 😁 właśnie wyjechali .
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 16:48   #3789
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ruda bedzie
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 16:59   #3790
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Magda będę się szykować jak Kostek zaśnie 😁 właśnie wyjechali .
Bedzie ogien>
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 17:13   #3791
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Oj będzie dziewczyny 😁
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 17:43   #3792
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ruda jak cudownie! Czekaj na mezulka

Lila smaka mi narobilas ta herbatka! Pisz szybko co to za specjaly do herbaty

Mili hop hop kochana , jak tam ? Co ciekawego u Was?

Migotko jak zdrowko?

Jestem w domu na silownie nie poszlam, tam klima jeszcze bym sie dorobilam. Zrobilam w dmu mel b brzuch i poslady ide pod prysznic
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:19   #3793
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII



Ruda super, że tż już dzisiaj będzie w domu Będzie się działo

Magda to się rozpisałaś Na początku stycznia chciałabym pojechać na wizytę do M. ale najpierw chcę zrobić tą krzywą cukrową.

Mysia gardło tylko z rana bolało, teraz już jest spoko, nawet kataru nie mam, głowa trochę pobolewa. Dobrze, że siłkę odpuściłaś, lepiej porządnie się wykurować Niegrzeczna dziewczynka tak tż męczyć

Iza słabo, że ta dziewczyna nie dała wcześniej znać, że nie przyjdzie na paznokcie.

Lila wigilia u Was we trójkę, ale najważniejsze, że w miłej atmosferze

Ziajka jak tam u Was? Wszystko już ogarnęłaś?

Nic mi się nie chce. Nawet świąt nie czuje, mimo tego, że rodzinka jest.
W czasie pracy pozwoliłam sobie pójść na hybrydę i się zrelaksować
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:38   #3794
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Migociu ja też nie czuje atmosfery świąt ale cieszę się że P będzie w domu 💜jaka hybryde robiłaś ? Fajnie ze mogłaś się zrelaksować i ze dobrze się czujesz. Ja nadal wyrzuta i wypluta 😡

Mysia zdrowie najważniejsze 😀

U nas czas kąpieli, później ja lecę poleżeć i doprowadzić się do stanu używalności 😁
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:56   #3795
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość


Ruda super, że tż już dzisiaj będzie w domu Będzie się działo

Magda to się rozpisałaś Na początku stycznia chciałabym pojechać na wizytę do M. ale najpierw chcę zrobić tą krzywą cukrową.

Mysia gardło tylko z rana bolało, teraz już jest spoko, nawet kataru nie mam, głowa trochę pobolewa. Dobrze, że siłkę odpuściłaś, lepiej porządnie się wykurować Niegrzeczna dziewczynka tak tż męczyć

Iza słabo, że ta dziewczyna nie dała wcześniej znać, że nie przyjdzie na paznokcie.

Lila wigilia u Was we trójkę, ale najważniejsze, że w miłej atmosferze

Ziajka jak tam u Was? Wszystko już ogarnęłaś?

Nic mi się nie chce. Nawet świąt nie czuje, mimo tego, że rodzinka jest.
W czasie pracy pozwoliłam sobie pójść na hybrydę i się zrelaksować
Pokaz pazurki.

Młody spi ja tez sie dzis wczesniej połoze bo jestem mega nie wyspana.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:46   #3796
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

hej hej
Ja juto ostatni dzień w robocie, i jeszcze mam zrobić warsztat o terapii SI dla dzieci autystycznych, więc siędze przy kompie i trochę się przygotowuje. Mam nadziej, że nie będzie dużo pytań, bo chcę wcześniej wyjść
Jutro zaczynam pichcić: w planach ryba po grecku, śledzie w sosie czosnkowym, paszteciki z kapustą i grzybami, sałatka jarzynowa
a na słodko pienikowe muffini ( kupiłam cudne ozdoby: lukrowe coineczki i płatki snegu, perełki itd) i tort makowy
No więc nie wiem o której wyjdę z kuchni

Wkórwiłam się mega na tż pije wino i się do niego nie odzywam

Ruda- oby Żon szybciutko zamedował się w łóżku niech dotrze bezpiecznie
Yss- sieć biedronak tak sie rozrasta, że może i do Was dotrze u mnie prawie wszystkie domy oświetlone światełkami, udekorowane... ale chyba nie wszędzie tak jest. U nas przed domem sa na choince białe lampki, a na drzwaich wianek Świąteczny. „ieć też skromnie
Kluska- no cholera jasna. Świąta powinny być na luzie, jak to w rodzinie... a nie na sztywniaka, gryząc się w język i robiąc dobrą minę do złej gry... u nas pewnie zejdzie na firmowe sprawy więc tez będzie kiepsko!

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Iza- no lipa, że tak klientki w ostatniej chwili odwołują. przed światami zwłaszcza... każda godzina na wagę złota, a to zakupy, to kuchnia, czy sprzatanie. Nieładnie. Cieszę się, że Dominik dobrze

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Magda- cieszę się, że nie jesteś umęczona robotą... ja ostatnio wrcam zjechana i fizycznie i psychiczne zwłaszcza jak mam pod kolej kilu autystyków, piszczących tak, że aż mi w mózgu świdruje
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:48   #3797
yssmay
Wtajemniczenie
 
Avatar yssmay
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Islandia, Reykjavik
Wiadomości: 2 466
GG do yssmay
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Bry!

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Nie mogłam się powstrzymać bo tak śmiesznie spał ze mu trochę dokuczałam To palec do nosa mu wsadziłam, to w ucho Fajnie się wkurzał przez sen
Profesjonalne określenie na to: Palec grzebalec

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Byliśmy u siostry i Kostek jeszcze na rowerze pojeździł ale musieliśmy przyjść do domu bo zaczęło padać 😬 P jedzie dzisiaj do domu i chyba nawet już jest w drodze wiec dzisiaj nie śpię tylko czekam 💜
No to super!

Dziś kolejny napad na sklepy. Kupiłam papcie, kosmetyki, trochę łakoci, ostatnie upominki. Tak się zmęczyłam tym wszystkim, że jak wróciłam do domu to zjadłam zupę i usnęłam na kilka godzin. Siedzę teraz takie zombie i patrzę na obrady sejmu...
yssmay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:54   #3798
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
hej hej
Ja juto ostatni dzień w robocie, i jeszcze mam zrobić warsztat o terapii SI dla dzieci autystycznych, więc siędze przy kompie i trochę się przygotowuje. Mam nadziej, że nie będzie dużo pytań, bo chcę wcześniej wyjść
Jutro zaczynam pichcić: w planach ryba po grecku, śledzie w sosie czosnkowym, paszteciki z kapustą i grzybami, sałatka jarzynowa
a na słodko pienikowe muffini ( kupiłam cudne ozdoby: lukrowe coineczki i płatki snegu, perełki itd) i tort makowy
No więc nie wiem o której wyjdę z kuchni

Wkórwiłam się mega na tż pije wino i się do niego nie odzywam

Ruda- oby Żon szybciutko zamedował się w łóżku niech dotrze bezpiecznie
Yss- sieć biedronak tak sie rozrasta, że może i do Was dotrze u mnie prawie wszystkie domy oświetlone światełkami, udekorowane... ale chyba nie wszędzie tak jest. U nas przed domem sa na choince białe lampki, a na drzwaich wianek Świąteczny. „ieć też skromnie
Kluska- no cholera jasna. Świąta powinny być na luzie, jak to w rodzinie... a nie na sztywniaka, gryząc się w język i robiąc dobrą minę do złej gry... u nas pewnie zejdzie na firmowe sprawy więc tez będzie kiepsko!

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Iza- no lipa, że tak klientki w ostatniej chwili odwołują. przed światami zwłaszcza... każda godzina na wagę złota, a to zakupy, to kuchnia, czy sprzatanie. Nieładnie. Cieszę się, że Dominik dobrze

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Magda- cieszę się, że nie jesteś umęczona robotą... ja ostatnio wrcam zjechana i fizycznie i psychiczne zwłaszcza jak mam pod kolej kilu autystyków, piszczących tak, że aż mi w mózgu świdruje
Co tz nawywijał?


Kasiu jak sytuacja z P?
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 20:14   #3799
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez yssmay Pokaż wiadomość
Bry!

Profesjonalne określenie na to: Palec grzebalec

No to super!

Dziś kolejny napad na sklepy. Kupiłam papcie, kosmetyki, trochę łakoci, ostatnie upominki. Tak się zmęczyłam tym wszystkim, że jak wróciłam do domu to zjadłam zupę i usnęłam na kilka godzin. Siedzę teraz takie zombie i patrzę na obrady sejmu...
OMG! Nasze przeboje w sejmie to teraz prawdziwa rozrywka
Super, że zakupy udane

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Co tz nawywijał?


Kasiu jak sytuacja z P?
Poszło o "fryzurę" B. No masakra jakaś
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 20:32   #3800
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Zophiee Boberek cudnie wyglada, przynajmniej mu gorąco w głowę od czapy nie będzie. Przecież wiecznie nie będzie kudlaczem 😉

No więc Tz juz w Polsce na północ ma być w domu i juz mi głupoty zboczuch wypisuje 😉
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 21:30   #3801
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Dobry wieczór!
Świąteczna krzątanina pogoda piękna, iście wiosenna ,.więc dwa spacery z Kubulą zaliczone i to z zakupami,.to nic ,że ręce z siatami zamiatały po ziemi, ale w mroku oświetlonym świątecznymi lampeczkami aż przyjemnie spacerować :-D
Kubula zasnął, a ja co? Zaświeciłam lampki, włączyłam kolędy i upiekłam piernik i naleśniki do krokietów

Zmykam pod prysznic i nadrobię później.
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 22:43   #3802
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ziajka chyba dzisiaj jakiś dzień powera 😁 ja też miałam jak sprzatalam 😁

P zjechał z autostrady. Nasza Kasia dzwoniła rano ze jakiś czas jej nie będzie, nie gadalysmy długo wiec nic więcej nie wiem. Pisałam do niej smsa pod wieczór ale mi nie odpisała 😢

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Jeeeest💜💜💜

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Ale mi serce wali. Dobranoc 💜😗
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 22:45   #3803
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ewciu dobrej nocy
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 22:57   #3804
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ale jaja, kostek się obudził, pogadali chwile i dalej śpi 💜💜💜
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 00:01   #3805
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

I wszystkim innym oczywiście też tego życzę!

u mnie noc będzie czuwaniem, nie znoszę tego i zawsze się boje, że przegapię wzrost gorączki jest słabo, już zapomniałam jakie to uczucie kiedy dziecko chore, męczy się a nie można pomóc sprzątanie w proszku, przygotowań brak. nie wiem nadal co z wigilia, teściowa wie o chorobie ale nie mowila nic o swoim bezpieczeństwie. ja się zwyczajnie boje. jest dopiero po 1 chemii a już jej wszystkie włosy wypadły dziś zdjęcie przysłała, nie wiem jak się zachować w ogóle jeśli pojedziemy

Dziewczyny, dwa lata temu właśnie rodziłam Hanulkę leżę obok niej i sama nie wierzę, że taka panna wyrosła z tego mojego brzucha, nie wierzę, że mnie takie szczęście jak ona w życiu spotkało płaczę oczywiście. i kiedy ten czas minął? ! dorasta tak szybko, tak fajnie mówi, rozumu je, składa fakty i wyciąga swoje wnioski. moja najdroższa, najsłodsza, ukochana! zaraz będzie miała 2 latka
dokładnie o 2.35 czyli za 2 godziny i 37 minut

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

1 godzina 35 minut..
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 06:57   #3806
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Haniu!
Sto lat! Bądź zawsze zdrowa i szczęśliwa, niech spełniają się Twoje marzenia i otaczają prawdziwi przyjaciele :-* wszystkiego naj naj naj śle ciocia Ziajka z Kubusiem

Kluska przeraża mnie ten uciekający czas, dopiero tak nie dawno przeżywałyśmy porody a tu już Hanula Dwulatka i duża mądra dziewczynka z niej. Chciałabym tak jeszcze raz albo kilka razy przeżyć te chwile i nie chodzi m o drugi dziecko, tylko te chwile z Kubą, nacieszyć się na zapas. Chociaż ja i tak starałam się doceniać na maxa. Na szczęście są wspomnienia w naszej głowie,.sercu, zdjęcia, filmiki. Jakaś namiastka tego.
A co do Wigilii to ciężka sprawa. Zobaczysz co dr powie i może wtedy pogadaj z teściową niech to będzie jej decyzja. A zachowuj się tam normalnie. Jesteś dorosłą, kulturalną kobietą, która wie jak się zachować, więc bez przesady, dziczy tam nie zrobisz, a teściowka jak będzie chcieć to i tak znajdzie pretekst , żeby wbić szpilę. Wiesz, tak sobie myślę, że może na boi się/czuje że to jej ostatnia Wigilia i tak kurczowo się jej uczepiła, żeby było idelanie, ze wszystkimi,.po jej myśli. Kobieta trudna z niej to i w takiej chwili jeszcze się to nasila. Co zrobisz. A jak tak silną chemię dostała to może pokona 'dziada', naładuje akumulatory przy tej wspólnej kolacji i będzie zdrowa. Święta czas cudów.

Edytowane przez Ziajka
Czas edycji: 2015-12-23 o 07:12
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 07:04   #3807
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Hania z okazji drugich urodzin życzę Tobie dużo zdrowia, szczęścia, moc uśmiechu i radości

Kasia

Ruda pewnie u Was cudowny poranek będzie
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 07:04   #3808
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Dzień dobry w ten piękny poranek 💜💜💜

Hanulku wszystkiego najlepszego a szczególnie dużo zdrówka Kochana, bądź szczęśliwa i bądź pociechą dla rodziców. Kluski czerp jak najwięcej radości z macierzyństwa 💜💜💜💜
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 07:08   #3809
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Madzia no wreszcie jesteś! Takie posty to ja rozumiem. Pisz jak tam nowa praca,dużo godzin? Fajni pacjenci? Zadowolona jesteś?

Kasiu :-* mam nadzieję,.że u Was lepiej.

Ewcia cieszcie się wspólnym czasem

Zophiee Bobri przystojniak dzisiaj już gotowanie pełną parą

Lila o żeby tylko tż nie zaraził. Dość jużtego chorowania u Was!

Mysia i jak zdrówko? Patrz, jak to zakupy wykańczają facetów. Bidulek

Migotko piękne pazurki, fajowa ta gwiazdeczka. Kochana zapuść kolędy, popatrz na choinkę, zrób kawkę do piernika i do przodu! Nie smutaj kochana!

Gianka gdzie jesteś?! Wyruszyliście do rodzinki na święta? Proszę mi się tu odezwać szybko bo się martwię!

Margot ale intensywnie u Ciebie i jeszcze tyle w prafy do samego końca

Basiu zdrówka dla Was!

Yss niesamowite ile radości bije od Twoich postów z pl i dobrze usłyszeć od kogoś wreszcie, że mamy coś fajnego w pl, że wreszcie coś można chwalić

Iza Domiś naśladuje, urocze to jest. Kuba mnie rozbraja jak naśladuje np miny, ostatnio u babci siadł przy ławie , podparł się na.rece i wzdychał albo zakłada ręce i udaje obrażonego.

A u nas dzień od 6tej tyle energii dopsocenia , że sił mi czasem brak. Nie wiem jak długo ta choinka postoi, bo nerwów nie mam. Chyba zaraz w styczniu schowamy. Lata Mały Wariat tylko i woła choinka ładnie! Wow! A jak tylko spuścisz z oka to ściaga łańcuch albo ciągnie lampki i z.piskiem ucieka do swojego pokoju schować się w poduszki
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 07:32   #3810
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Witam

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Ziajka chyba dzisiaj jakiś dzień powera 😁 ja też miałam jak sprzatalam 😁

P zjechał z autostrady. Nasza Kasia dzwoniła rano ze jakiś czas jej nie będzie, nie gadalysmy długo wiec nic więcej nie wiem. Pisałam do niej smsa pod wieczór ale mi nie odpisała 😢

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Jeeeest💜💜💜

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Ale mi serce wali. Dobranoc 💜😗

Ewciu jak poranek u was?

Martwie sie o Kasie:-(




Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
I wszystkim innym oczywiście też tego życzę!

u mnie noc będzie czuwaniem, nie znoszę tego i zawsze się boje, że przegapię wzrost gorączki jest słabo, już zapomniałam jakie to uczucie kiedy dziecko chore, męczy się a nie można pomóc sprzątanie w proszku, przygotowań brak. nie wiem nadal co z wigilia, teściowa wie o chorobie ale nie mowila nic o swoim bezpieczeństwie. ja się zwyczajnie boje. jest dopiero po 1 chemii a już jej wszystkie włosy wypadły dziś zdjęcie przysłała, nie wiem jak się zachować w ogóle jeśli pojedziemy

Dziewczyny, dwa lata temu właśnie rodziłam Hanulkę leżę obok niej i sama nie wierzę, że taka panna wyrosła z tego mojego brzucha, nie wierzę, że mnie takie szczęście jak ona w życiu spotkało płaczę oczywiście. i kiedy ten czas minął? ! dorasta tak szybko, tak fajnie mówi, rozumu je, składa fakty i wyciąga swoje wnioski. moja najdroższa, najsłodsza, ukochana! zaraz będzie miała 2 latka
dokładnie o 2.35 czyli za 2 godziny i 37 minut

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

1 godzina 35 minut..
Kluseczko czas leci zdecydowanie ze szybko:-( Tez bym chciala zatrzymac choc jedną chwile z Dominisiem ale niestety tak sie nie da:-(

Kochana Haniu w dniu twojego świeta wszystkiego najlepszegp,spełnienia marzeń samych radości i uśmiechu na co dzień

Co do Wigili to co uwaza tz?Pogadajcie szczerze z tesciową że Hania chora i sie boisz.Przyszło mi do głowy to co Ziajce czego teściowa sie boi.

Musze dzis porobić porzadki.Mówie Dominisiowi rano ze na obiad bedziemy robić gulasz a on"Lulaszzzzz?":-D
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-30 11:05:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.