Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06.2012 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 18:39   #3811
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

dobra jestem dziewczyny i biorę się do pracy
poza tym wypompana na maxa jestem
@ nadal nie ma małpa jedna wredna jak przyjdzie to złoje jej tyłek
magdziaS
nadal nic u Ciebie?? brawo dla tż jak sobie poradził?
ewccik
ja zamierzam się zaopatrzyc teraz w 3 opakowania testów z apteki owulacyjnych oczywiście z tymi z allegro nigdy nic nie wiadomo
czarna
no w końcu się odezwałaś bo już masz tyle nieobecności nieusprawiedliwionych że powinna byc jakaś nagana czy cuś
kicia
oby wizyta pomogła w ustaleniu kiedy staranka przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz
lineczka
a kiedy idziesz do ginka?? myślisz już o jakiś konkretnych badaniach?? mi chce zbadac ponoc hormony ale ja noga jestem w tej kwestii więc nie wiem czemu takie badania miałyby konkretnie pomóc???
AgaInes
dzieki za slowa otuchy masz racje jak zaczaniemy testowac to na tej pierwszej liście już nikogo nie będzie no chyba że ktoś nowy dołaczy

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Agi bardzo mi się podoba ten tekst baaaardzo trafny i niestety mogłabym go sobie często powtarzać w myślach...
A co do @ to ja sobie z nią chyba muszę porozmawiać trenowałam muay thai więc lekko wstrętna nie będzie miała. A co do siostry to 3 dziecko to już niezły "hardcore" oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu

Hmm ja też brałam tabletki przez 8 lat i cykle miałam regularne i przed braniem i po odstawieniu więc nie jestem pewna czy to tabletki tak wpływają a nawet jeśli to nie jest to reguła.

trzymam ściskam z całych sił
Czarna witamy Panią

A ja nie wyrabiam już na zakrętach. Dużo, szybko wszystko na raz i duuuża za dużo stresu i wcale mi się to nie podoba. Jeszcze pokłóciłam się z TŻ. On jest niepoprawnym optymistą a ja mega pesymistką choć uparcie nazywam to realizmem. No i zawsze jak są tematy typu miekszanie, nowe zobowiązania finansowe, ...wydatki związane z dzidziusiem to ja się zamartwiam, skąd na to wszystko weźmiemy a on kwituje że jakoś się ułoży. Nom a mnie to nie wystarcza. A poza tym jestem taka zmęczona. Praktyki, praca, nauka do egzaminów i masa innych rzeczy. Muszę trochę zwolnić bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.
No to pomarudziłam trochę. Sorki. A z dobrych wieści byłam dziś u ginki i wszystko ok fasolka rośnie sobie. Dostałam skierowanie na część tylko badań. Reszta nie jest refundowana przez NFZ. No tylko w tym kraju to jest możliwe żeby kobieta w ciąży nie miała refundowanych podstawowych badań. Noż po prostu

A i mam pytanie czy badanie usg jest w jakiś sposób szkodliwe dla dzidziusia??

A gdzie Ula Betula????? Helllooooołłł UUUUUUllllAAAAAAA!!!! Jak u Ciebie jak Fasolka??
no uli daaawno u nas nie było, Kathe pisze już na wątku staraczkowym więc zostało nam troche okrojone towarzystwo, po prostu same VIPY a Ty dawaj tu focie fasolki cobyśmy oczka nasze nacieszyły

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

a i Renessme też jakoś nie widac
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 18:47   #3812
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
lineczka
a kiedy idziesz do ginka?? myślisz już o jakiś konkretnych badaniach?? mi chce zbadac ponoc hormony ale ja noga jestem w tej kwestii więc nie wiem czemu takie badania miałyby konkretnie pomóc???
pójdę jakoś w styczniu, bo mi się tabletki kończą, a o konkretnych badaniach nie myślę, bo nie wiem jakie miałabym zrobić, zobaczę że ginka mi jakieś zleci a myślę że tak zrobi bo trzeba znaleźć przyczynę dlaczego @ jest jak jest ja tak myślę że skoro TSH i prolaktynę mam w porządku to może powinnam zrobić badania na FSH (hormon w przysadce mózgowej) bo może tam tkwi przyczyna tego już sama nie wiem, a poza tym ja też jestem zielona w te klocki

znalazłam artykuł z jakimi hormonami może być problem: http://www.poradnikzdrowie.pl/sprawd...lne_34323.html i chyba zapytam czy nie powinnam zrobić badań na wszystkie, może z czegoś wyjdzie coś :P
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2012-11-27 o 18:55
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:03   #3813
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

magdziaS a moze owulacja sie przesunęła i test nie wyszedł jeszcze bo bylo za wczesnie a teraz tempke masz wysoka i wiesz dziwi mnie to hm... nadzieja jest zawsze

Faktycznie znowu dziewuchy sie potracily... Martwie sie o Ule ,mam nadzieje że z dzidzią wszystko okej... a Renessme pewnie zalatana szkołą
Ja niedawno wrocilam z pracy padam na twarz...
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:08   #3814
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
magdziaS
nadal nic u Ciebie?? brawo dla tż jak sobie poradził?
No nadal nic TŻ się nakręca, że tym razem jedna @ już nie przyjdzie, ale mnie się na prawdę juz nie chce w to wierzyc i mogłaby przyjść. A jak już przyjdzie to tak samo jak ty sprawie jej ostre Czekam do piątku i chyba idę na betę, albo robię kolejnego sikańca jak @ nie będzie. Chciałabym wreszcie wiedzieć o co kaman A jak u Ciebie sytuacja. Będziesz robić kolejny test pod koniec tyg?

A TŻ strasznie się stresował badaniem Nigdy go nie widziałam, żeby się tak czymś przejmował Teraz drży o wyniki. Widać, że bardzo się martwi, żeby dobrze "wypaść"
Jutro wyniki do odebrania.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
magdziaS a moze owulacja sie przesunęła i test nie wyszedł jeszcze bo bylo za wczesnie a teraz tempke masz wysoka i wiesz dziwi mnie to hm... nadzieja jest zawsze

Faktycznie znowu dziewuchy sie potracily... Martwie sie o Ule ,mam nadzieje że z dzidzią wszystko okej... a Renessme pewnie zalatana szkołą
Ja niedawno wrocilam z pracy padam na twarz...
Masz trochę racji, właśnie tym bardziej, że nie jestem tak do końca pewna kiedy miałam tą owu wreszcie bo nie robiłam testów, tylko mierzyłam tempkę i widać skok na dwa razy Nie chcę się nakręcać, ale takie długie cykle mi się nie zdarzały. Zobaczymy, czekam do piątku

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

A co do dziewczyn to faktycznie miałyśmy być mamusio-staraczkami, ale się wykruszamy i niedługo zostanie nas garstka na polu bitwy Tak czy siak dziewczyny odzywać się i pokazywać swoje fasolki!!
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:10   #3815
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
No nadal nic TŻ się nakręca, że tym razem jedna @ już nie przyjdzie, ale mnie się na prawdę juz nie chce w to wierzyc i mogłaby przyjść. A jak już przyjdzie to tak samo jak ty sprawie jej ostre Czekam do piątku i chyba idę na betę, albo robię kolejnego sikańca jak @ nie będzie. Chciałabym wreszcie wiedzieć o co kaman A jak u Ciebie sytuacja. Będziesz robić kolejny test pod koniec tyg?

A TŻ strasznie się stresował badaniem Nigdy go nie widziałam, żeby się tak czymś przejmował Teraz drży o wyniki. Widać, że bardzo się martwi, żeby dobrze "wypaść"
Jutro wyniki do odebrania.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------


Masz trochę racji, właśnie tym bardziej, że nie jestem tak do końca pewna kiedy miałam tą owu wreszcie bo nie robiłam testów, tylko mierzyłam tempkę i widać skok na dwa razy Nie chcę się nakręcać, ale takie długie cykle mi się nie zdarzały. Zobaczymy, czekam do piątku

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

A co do dziewczyn to faktycznie miałyśmy być mamusio-staraczkami, ale się wykruszamy i niedługo zostanie nas garstka na polu bitwy Tak czy siak dziewczyny odzywać się i pokazywać swoje maluszki!!
no więc trzymam kciuki żeby armia tż byłą w pełni uzbrojona
odnośnie testowania nie robie sobie juz nadziei kiedyś nie miała @ od kwietnia do lipca i dooopa zadnej ciąży nie było czekam jak do czwartku @ nie przyjdzie to piątek wizyta u ginki
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:21   #3816
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
no więc trzymam kciuki żeby armia tż byłą w pełni uzbrojona
odnośnie testowania nie robie sobie juz nadziei kiedyś nie miała @ od kwietnia do lipca i dooopa zadnej ciąży nie było czekam jak do czwartku @ nie przyjdzie to piątek wizyta u ginki
No to trzymamy za nasze @ w takim razie

Patrzę na listę i tylko my zostałyśmy jeszcze bez nowego terminu @ w tym miesiącu i na dodatek z negatywnymi testami
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:41   #3817
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Hej dziewuszki, jeszcze atu jestem nie zapominajcie
po L4 wróciłam do pracy i od razy nadgodziny jak chciałam to nie dawali, a ja nie chciałam to taki suprajs
także jak wracam to tylko spanie mi się marzy...

Magdzia, nadzieje umiera ostatnia...ale rozumiem Cię, też bym wolała już wiedzieć na czym stoję a jak nowa/stara praca? Od kiedy masz przejść?
Natalyyya i AgaInes, jakie ciekawe dni do testowania aha i kicia też niezły widze

ja idę do ginka w czwartek ale jak czytałam o nim opinie w necie to wcale mi się nie spieszy

i też się martwię o ule_betule
i coś kluska przestała zaglądać..
__________________

Edytowane przez yevele
Czas edycji: 2012-11-27 o 19:43
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 19:42   #3818
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
No to trzymamy za nasze @ w takim razie

Patrzę na listę i tylko my zostałyśmy jeszcze bez nowego terminu @ w tym miesiącu i na dodatek z negatywnymi testami
o
hehe no faktycznie
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:02   #3819
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Cześć kobitki U mnie kolejny dzień bez @ Tempka skoczyła mi znowu na 37,4 Ja na prawdę czekam na @ I po raz pierwszy powiem szczerze, że chciałabym, żeby już przyszła i wszystko było jasne i można by zacząć od nowa... Jedno jest pocieszające, że jak dostane w tym tyg. to za dwa będę mogła spokojnie pójść na monitoring w okolicy owulacji bo moja ginka już będzie No i TŻ dzisiaj poszedł zbadać swoja drużynę Trzymajcie kciuki za wyniki



Też się zastanawiam czy plamienia i takie wahania w cyklach nie spowodowały mi tabletki. Brałam 5 lta. Coś w tym może być...



Wyniki w normie czyli wszystko ok, a nie wiadomo co jest nie tak - takie diagnozy lubię My dziewczyny na prawdę mamy przechlapane A nie miałaś robionego progesteronu w drugiej fazie ?



Super, że do nas wracasz W takim razie za ten nadchodzący cykl
Madzia,oby to ciąża,bo wwzrost temperatury powinien o niej świadczyć!

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Agi bardzo mi się podoba ten tekst baaaardzo trafny i niestety mogłabym go sobie często powtarzać w myślach...
A co do @ to ja sobie z nią chyba muszę porozmawiać trenowałam muay thai więc lekko wstrętna nie będzie miała. A co do siostry to 3 dziecko to już niezły "hardcore" oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu

Hmm ja też brałam tabletki przez 8 lat i cykle miałam regularne i przed braniem i po odstawieniu więc nie jestem pewna czy to tabletki tak wpływają a nawet jeśli to nie jest to reguła.

trzymam ściskam z całych sił
Czarna witamy Panią

A ja nie wyrabiam już na zakrętach. Dużo, szybko wszystko na raz i duuuża za dużo stresu i wcale mi się to nie podoba. Jeszcze pokłóciłam się z TŻ. On jest niepoprawnym optymistą a ja mega pesymistką choć uparcie nazywam to realizmem. No i zawsze jak są tematy typu miekszanie, nowe zobowiązania finansowe, ...wydatki związane z dzidziusiem to ja się zamartwiam, skąd na to wszystko weźmiemy a on kwituje że jakoś się ułoży. Nom a mnie to nie wystarcza. A poza tym jestem taka zmęczona. Praktyki, praca, nauka do egzaminów i masa innych rzeczy. Muszę trochę zwolnić bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.
No to pomarudziłam trochę. Sorki. A z dobrych wieści byłam dziś u ginki i wszystko ok fasolka rośnie sobie. Dostałam skierowanie na część tylko badań. Reszta nie jest refundowana przez NFZ. No tylko w tym kraju to jest możliwe żeby kobieta w ciąży nie miała refundowanych podstawowych badań. Noż po prostu

A i mam pytanie czy badanie usg jest w jakiś sposób szkodliwe dla dzidziusia??

A gdzie Ula Betula????? Helllooooołłł UUUUUUllllAAAAAAA!!!! Jak u Ciebie jak Fasolka??
Jesteśmy podobne... niepoprawna pesymistka ze mnie,a Tż jest kopią Twojego

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

agi musicie mi wybaczyć,bo musialam wbić się w rytm edukacji :P
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:28   #3820
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Madzia,oby to ciąża,bo wwzrost temperatury powinien o niej świadczyć!



Jesteśmy podobne... niepoprawna pesymistka ze mnie,a Tż jest kopią Twojego

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

agi musicie mi wybaczyć,bo musialam wbić się w rytm edukacji :P
wybaczamy
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:01   #3821
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Hej dziewczyny!
Ale tu cisza, chyba wszystkie w pracy albo się intensywnie starają.

A u mnie praktycznie @ się kończy. Ostatnio trwała długo bo około 5 dni + 2 dni plamienia a teraz 3 dni i koniec.
Zaczęłam od wczoraj łykac wisiołka na poprawę śluzu. W poprzednim cyklu tez brałam i zauważyłam znaczną poprawę w ilości śluzu.

Miłego dnia
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 11:12   #3822
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

aga, czy możesz mnie usunąć z listy staraczkowych? bo musiałam podjąć decyzję że na razie muszę odłożyć dzidziusia z przyczyn osobistych, niestety
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:26   #3823
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Lineczka ojej a co się stało jeśli oczywiście możesz napisać.
Kicia no ja niestety pracuję choć zdecydowanie przyjemniejsze starania są

A ja mam pytanie do dziewczyn, które już są mamusiami. Jak to jest w późniejszej ciąży?? Czy dolegliwości się wzmagają czy słabną, czy brzuszek boli, przeszkadza czy może jest fajnie?? Opowiedzcie trochę
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:37   #3824
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Ghia Zdecydowanie w późniejszym okresie jest lepiej Pewnie są przypadki,gdzie kobieta całą ciąże czuję się beznadziejnie,ale na ogół pierwsze 3 miesiące są najgorsze

Jeżeli chodzi o mnie,to z początku męczyły mnie tylko poranne mdłości i miałam problem z jazdą w samochodzie. Tak od połowy 6 miesiąca zaczęłam odczuwać bóle w dolnym odcinku kręgosłupa i dodatkowo doszła rwa kulszowa... ale nie był to ból całodniowy,także można było wytrzymać. Dla mnie osobiście gorszy jest początek,mimo tego,że późniejsze miesiące powodują większy ciężar... Poza tym te wszystkie ruchy,wiercenie się maluszka..momenty ,kiedy zaczynasz poznawać kiedy śpi,a kiedy ewidentnie jest pobudzony..ech,coś pięknego! Dobrze,że to wszystko zapisywałam w pamiętniku

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Ghia czeka Cię niesamowity okres,Kochana!
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 11:44   #3825
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

czarna jak miło Cię czytać Trzymam kciuki za staranka!!!!

Ghia zdecydowania później jest lepiej, ja dzisiaj zaczęłam 18tc i brzuszek jeszcze nie jest duży, więc nic mi nie przeszkadza, nudności już nie mam od miesiąca, samopoczucie dużo lepsze Także same fajne chwile przed nami

Dziewczyny przesyłam Wam fluidki, aby obecne cykle okazały się trafione!!!
:mag ia:
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 12:44   #3826
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Kinga czułaś już pierwsze ruchy?
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 12:49   #3827
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Wooow no to super Dziewczyny. Tak się zastanawiałam bo teraz czuję się umiarkowanie dobrze. Mdłości czasem rano i czasem wieczorem mam, ale jak coś przekąszę jest ok. No to jak później nie będzie gorzej to baaardzo się cieszę. A powiedzcie mi jeszcze bo mnie jakiś katar dopada co można w ciąży na przeziębienie??

Agi 7 grudnia lecę na kolejne usg więc wtedy będzie aktualne zdjątko bo teraz mam tylko z 7 tygodnia a 7 grudnia już będzie z 10 ale mogę wrzucić też to co mam teraz jak wieczorkiem będę w domciu
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 12:52   #3828
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Lineczka ojej a co się stało jeśli oczywiście możesz napisać.
z przyczyn finansowych ja nie pracuję, nie mogę znaleźć pracy już zaraz będzie 3 miesiąc, mój TŻ też nie zarabia nie wiadomo jak dobrze, więc boję się że jeżeli już zajdę w ciążę to będzie nam ciężko a wiadomo opłaty, raty itd.., wiem że JAKOŚ pewnie byśmy dali radę, ale nie chcę się szczypać, bo wiadomo dziecko jednak kosztuje.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 12:58   #3829
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cześć Witam się ja i @ Nareszcie przyszła paskudnica. I na prawdę nareszcie Ale to co dzisiaj czuję to jakiś koszmar. Jakby przejechał mnie czołg. Ledwo siedzę tak mnie boli brzuch
Nowy cykl, nowe nadzieje Rejestruje się do ginki i na 10ego grudnia lecę na pierwszy monitoring. Oby to wreszcie zaczęło przynosić rezultaty

Agi, wpisz mi proszę termin spodziewanej @ na 25.12.

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki, jeszcze atu jestem nie zapominajcie
po L4 wróciłam do pracy i od razy nadgodziny jak chciałam to nie dawali, a ja nie chciałam to taki suprajs
także jak wracam to tylko spanie mi się marzy...

Magdzia, nadzieje umiera ostatnia...ale rozumiem Cię, też bym wolała już wiedzieć na czym stoję a jak nowa/stara praca? Od kiedy masz przejść?
Nie zapominamy
Tylko nie przepracowuj się, wszystko dla dobra maleństwa

Przechodzą na pełen etat od połowy grudnia. Mają mi zorganizować jeszcze nowe stanowisko pracy bo przez ten czas były małe roszady, mam nadzieję, że uda mi się wrócić na stare miejsce. A na razie liczę, że nie dowalą mi nic nowego i będę robić to co na cały czas


Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
aga, czy możesz mnie usunąć z listy staraczkowych? bo musiałam podjąć decyzję że na razie muszę odłożyć dzidziusia z przyczyn osobistych, niestety
Lineczko, przykro, że nas opuszczasz Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku i szybciutko do nas wrócisz

Cytat:
Napisane przez 111kicia111 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Ale tu cisza, chyba wszystkie w pracy albo się intensywnie starają.

A u mnie praktycznie @ się kończy. Ostatnio trwała długo bo około 5 dni + 2 dni plamienia a teraz 3 dni i koniec.
Zaczęłam od wczoraj łykac wisiołka na poprawę śluzu. W poprzednim cyklu tez brałam i zauważyłam znaczną poprawę w ilości śluzu.

Miłego dnia
Chyba też zacznę łykać wisiołka. Na razie od poprzedniego cyklu pijam herbatki ziołowe na poprawę cyklu i rooibos na rozluźnienie

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Ghia - wrzucaj każde zdjątko maleństw cieszy oko
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 13:01   #3830
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Lineczko, przykro, że nas opuszczasz Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku i szybciutko do nas wrócisz
ale ja Was nie opuszczę będę podczytywać i będę się udzielać jeżeli oczywiście nie macie nic przeciwko temu też mam nadzieję, że sytuacja się szybko unormuje i będzie w porządku
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 13:13   #3831
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
ale ja Was nie opuszczę będę podczytywać i będę się udzielać jeżeli oczywiście nie macie nic przeciwko temu też mam nadzieję, że sytuacja się szybko unormuje i będzie w porządku
Mam nadzieję, że sytuacja szybciutko Wam się wyklaruje i wszystko ułoży się po Waszej myśli
I oczywiście zaglądaj i nie zapominaj o nas
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 13:14   #3832
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Kinga czułaś już pierwsze ruchy?
Wydaje mi się, że tak, ale nie jestem pewna, od wczoraj tak jakby czuję, ale nie do końca wiem czy to to Takie jakby szmeranie w dole... Chyba muszę czekać na mocniejsze kopniaki

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Wooow no to super Dziewczyny. Tak się zastanawiałam bo teraz czuję się umiarkowanie dobrze. Mdłości czasem rano i czasem wieczorem mam, ale jak coś przekąszę jest ok. No to jak później nie będzie gorzej to baaardzo się cieszę. A powiedzcie mi jeszcze bo mnie jakiś katar dopada co można w ciąży na przeziębienie??

Agi 7 grudnia lecę na kolejne usg więc wtedy będzie aktualne zdjątko bo teraz mam tylko z 7 tygodnia a 7 grudnia już będzie z 10 ale mogę wrzucić też to co mam teraz jak wieczorkiem będę w domciu
Bardzo ważne, żeby nie dopuszczać do uczucia głodu, bo to wzmaga nudności Co do leczenia się to hmmm chyba bardziej naturalne sposoby, woda ciepła, cytryna i miód. Ja się też leczę zawsze sokiem z malinek (sok można, nie można pić naparu z liści malin).
A foteczki wrzucaj! Ja swoim bąbelkiem będę się mogła pochwalić bliżej Świąt dopiero

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
z przyczyn finansowych ja nie pracuję, nie mogę znaleźć pracy już zaraz będzie 3 miesiąc, mój TŻ też nie zarabia nie wiadomo jak dobrze, więc boję się że jeżeli już zajdę w ciążę to będzie nam ciężko a wiadomo opłaty, raty itd.., wiem że JAKOŚ pewnie byśmy dali radę, ale nie chcę się szczypać, bo wiadomo dziecko jednak kosztuje.
Uważam, że Wasza decyzja jest bardzo dojrzała Trzymam kciuki żebyś znalazła jak najszybciej pracę i mogli się znowu starać o dzidziusia!

magdziaS
za @ no i kciuki za kolejny cykl
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 13:24   #3833
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Uważam, że Wasza decyzja jest bardzo dojrzała Trzymam kciuki żebyś znalazła jak najszybciej pracę i mogli się znowu starać o dzidziusia!
dzięki
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 17:43   #3834
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Odebraliśmy wyniki drużyny małża i jak na porównanie z normami wyszły super Zobaczymy co powie ginka, ale wygląda na to, że TŻ się spisał
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 18:21   #3835
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Odebraliśmy wyniki drużyny małża i jak na porównanie z normami wyszły super Zobaczymy co powie ginka, ale wygląda na to, że TŻ się spisał
gratulacje

a ja chora jakaś jestem
boję się brać tabletki od gardła bo ostatnio jak brałam to przydarzyło się # nie wiem czy miało to jakiś związek ale wolę teraz dmuchać na zimne
i tak się męczę, nie dam rady przełykać bo boli gardło aż do ucha, maskara jakaś

20 dzień cyklu a jutro wizyta u ginka, o ile dojdzie do skutku, bo jakoś dojść do niej nie mogę
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 19:43   #3836
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Lineczka też uważam, że to dobra decyzja. Wiadomo nigdy nie będzie idealny moment, ale też nie można mieć tylko różowych okularów na nosie bo nie chodzi o to żeby było jakoś tylko żeby było dobrze trzymam żeby jak najszybciej sytuacja się ułożyła i zaglądaj do nas kiedy tylko będziesz chciała.

Kinga no właśnie mnie tż zaopatrzył w cały słój miodu i chyba z kilo cytryn

Madzia no to super wiadomość. U Ciebie się normuje plamień już nie miałaś prawda?? Więc teraz tylko do działania

No to jak mnie tak zdopingowałyście to wrzucam mojego bąbla - dosłownie bo tak wygląda na zdjęciu nawet nie jak fasolka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fasolka.jpg (79,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fasolka 1.jpg (78,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fasolka 2.jpg (73,5 KB, 14 załadowań)
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 20:18   #3837
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Lineczka też uważam, że to dobra decyzja. Wiadomo nigdy nie będzie idealny moment, ale też nie można mieć tylko różowych okularów na nosie bo nie chodzi o to żeby było jakoś tylko żeby było dobrze trzymam żeby jak najszybciej sytuacja się ułożyła i zaglądaj do nas kiedy tylko będziesz chciała.

No to jak mnie tak zdopingowałyście to wrzucam mojego bąbla - dosłownie bo tak wygląda na zdjęciu nawet nie jak fasolka
wiesz, dla mnie będzie idealny moment, wtedy kiedy będę wiedziała, że mam stałą pracę i stałe dochody, jeżeli długo to nie będzie następowało to wtedy chcę mieć jakąkolwiek pracę i będziemy myśleli wtedy o maleństwie no chyba że się [że tak to brzydko nazwę] przytrafi to wtedy trzeba będzie sobie radzić

a bąbel super uwielbiam takie fotki
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 21:35   #3838
AgaInes
Raczkowanie
 
Avatar AgaInes
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 143
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
AgaInes
dzieki za slowa otuchy masz racje jak zaczaniemy testowac to na tej pierwszej liście już nikogo nie będzie no chyba że ktoś nowy dołaczy

Polecam się na przyszłość kochana

Czarna witamy ponownie

Madzia ja w 18 tyg dowiedziałam się,że to dziewczynka i poczułam pierwsze ruchy

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Lineczka ojej a co się stało jeśli oczywiście możesz napisać.
Kicia no ja niestety pracuję choć zdecydowanie przyjemniejsze starania są

A ja mam pytanie do dziewczyn, które już są mamusiami. Jak to jest w późniejszej ciąży?? Czy dolegliwości się wzmagają czy słabną, czy brzuszek boli, przeszkadza czy może jest fajnie?? Opowiedzcie trochę

Ja miałam mdłości tylko od 8 do 12 tyg i tak szybko minęły jak się zaczęły później tak jak czarna pisze ciężko prowadziło się auto bo brzusio coraz większe a miejsca coraz mniej
Ale mam koleżankę która ma rodzić za 6 tyg i 2 tyg temu wróciły jej mdłości a skończyły jej się w 5tym miesiącu ciąży tak więc tak naprawdę ma mdłości całą ciąże. Do tego ból w miednicy,plecach, zapalenie pęcherza,co godzinę wstaje do toalety w nocy jednym słowem nie zazdroszczę.
Przypomniało mi się jeszcze,że już pod koniec ciąży ciężko mi się oddychało bo mała mi uciskała bardzo (na wszystko)
__________________
Everything comes to you in the right moment......
AgaInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 15:59   #3839
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

No cześć a tutaj dzisiaj nikogo nie było Gdzie się podziewacie dziewczyny ?

Umówiłam się na pierwszy monitoring Niestety w 14 dc więc może być już po owu, ale niestety wcześniej to byłoby dużo za wcześnie. Później ginki nie ma a akurat kiedy byłoby najbardziej optymalnie ma dyżur Więc zostaje mi 11 grudnia i mam nadzieję, że coś tam wypatrzy

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
gratulacje

a ja chora jakaś jestem
boję się brać tabletki od gardła bo ostatnio jak brałam to przydarzyło się # nie wiem czy miało to jakiś związek ale wolę teraz dmuchać na zimne
i tak się męczę, nie dam rady przełykać bo boli gardło aż do ucha, maskara jakaś

20 dzień cyklu a jutro wizyta u ginka, o ile dojdzie do skutku, bo jakoś dojść do niej nie mogę
Szybkiego powrotu do zdrówka Nie wiem czy jakiekolwiek tabletki mają wpływ na szczególnie wczesną ciażę lub zapłodnienie, ale skro miałaś takie doświadczenia to może rzeczywiście lepiej dmuchać na zimne.

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Madzia no to super wiadomość. U Ciebie się normuje plamień już nie miałaś prawda?? Więc teraz tylko do działania

No to jak mnie tak zdopingowałyście to wrzucam mojego bąbla - dosłownie bo tak wygląda na zdjęciu nawet nie jak fasolka
Tak, u mnie już bez plamień się obyło, więc jestem w tej kwestii dobrej myśli. No i mam nadzieję, że ingerencja ginki w sprawy moich pęcherzyków też pomoże i będzie dobrze

Piękny bąbelek Uwielbiam takie zdjęcia, są cudne
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2012-11-29 o 16:03
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 16:28   #3840
111kicia111
Raczkowanie
 
Avatar 111kicia111
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 213
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
No cześć a tutaj dzisiaj nikogo nie było Gdzie się podziewacie dziewczyny ?

Umówiłam się na pierwszy monitoring Niestety w 14 dc więc może być już po owu, ale niestety wcześniej to byłoby dużo za wcześnie. Później ginki nie ma a akurat kiedy byłoby najbardziej optymalnie ma dyżur Więc zostaje mi 11 grudnia i mam nadzieję, że coś tam wypatrzy



Szybkiego powrotu do zdrówka Nie wiem czy jakiekolwiek tabletki mają wpływ na szczególnie wczesną ciażę lub zapłodnienie, ale skro miałaś takie doświadczenia to może rzeczywiście lepiej dmuchać na zimne.



Tak, u mnie już bez plamień się obyło, więc jestem w tej kwestii dobrej myśli. No i mam nadzieję, że ingerencja ginki w sprawy moich pęcherzyków też pomoże i będzie dobrze

Piękny bąbelek Uwielbiam takie zdjęcia, są cudne
Hej
Rzeczywiście dzisiaj cicho.

magdziaS ja mam wizytę w ten sam dzień co Ty z tym że u mnie będzie to 17 dc i nie wiem czy nie za wcześnie na owulację ale może coś gin zobaczy. Chodzi mi głównie o to żeby powiedziała mi czy wogóle mam owulację. A ty masz takie krótkie cykle że myslisz że w 14 dc już może być po owu?

Agi a co tam u Ciebie? Przyszła @ czy idziesz jutro do gina?

Ghia bąbelek super.

Edytowane przez 111kicia111
Czas edycji: 2012-11-29 o 16:31
111kicia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.