Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;) - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 11:40   #3841
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

dziekuje za wspracie wlasnie dlatego napisalam bo go bardzo potrzebuje zeby rzucic prostownice widzisz ja ci zazdroszcze bo jakbym miala loki czy fale to bym nie prostowala bo one sa piekne a moje wlosy to takie niewiadomo co z jednej strony szopa a z drugiej wywijaja sie w kazda mozliwa strone wygladam jakbym wogole nieczasala wlosow prawde mowiac tak dlugo nie prostuje wlosow bo w maju mialam matury i przez caly czas wakacji malo z kim sie spotykalam wiec nie czulam takiej presji zeby swietnie wygladac

wczesniej uzywalam duzo silikonow od jutra zaczynam nowa kuracje jedna z wizazanek mi doradzila: szampon z alterry potem odzywka granat i aloes z alterry potem ocet(na kolor) i potem 2kropelki oleju z oliwek na koncowki mam nadzieje ze to wystarczy
na olejowanie juz nie bardzo mam czas bo jak widac uzywam sporo kosmetykow niestety czasochlonnych ale moze kiedys sprobuje wstawiam zdjeica mojej szopencji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6881.jpg (29,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo0260_001.jpg (110,1 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2012-09-11 o 12:02
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:42   #3842
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
dziekuje za wspracie wlasnie dlatego napisalam bo go bardzo potrzebuje widzisz ja ci zazdroszcze bo jakbym miala loki czy fale to bym nie prostowala bo one sa piekne a moje wlosy to takie niewiadomo co z jednej strony szopa a z drugiej wywijaja sie w kazda mozliwa strone wygladam jakbym wogole nieczasala wlosow prawde mowiac tak dlugo nie prostuje wlosow bo w maju mialam matury i przez caly czas wakacji malo z kim sie spotykalam wiec nie czulam takiej presji zeby swietnie wygladac

wczesniej uzywalam duzo silikonow od jutra zaczynam nowa kuracje jedna z wizazanek mi doradzila szampon z alterry potem odzywka granat i aloes z alterry potem ocet(na kolor) i potem 2kropelki oleju z oliwek
na olejowanie juz nie bardzo mam czas ale licze ze te odzywki i 2kropelki oleju mi pomoga
Nie ma co się poddawać Ja przestałam używać silikony także. Używam oleju z allterry szamponu z kofeiną i biotyną z allterry później odżywka albo Timotei, albo apteczka babuni na wypadanie włosów i efekt jest super
No ja mam loki ale nie chcę ich wydobywać tylko stłamsić na razie efekt widać w mojej galerii no ale nie poddaję się i walczę
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:15   #3843
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

a tak z ciekawosci jesli chodzi o olejowanie ty uzwasz 1lyzke oleju i wcierasz od polowy dlugosci wlosow do koncowek? bo tak jak czytam te opisy olejowania to wydaje mi sie ze na moje to trzeba by uzyc z 4lyzeczki i potem spisz w tym?
ps nie jestem znawca ale powiem jedno masz piekne loki wogole te wloski masz takie geste zazdroszcze

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2012-09-11 o 13:18
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 18:17   #3844
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

hej dawno nie pisalam tu z wami, witam nowa i zycze wytrwalosci

a oto moje klaki z przed chwili
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0308.jpg (92,8 KB, 51 załadowań)
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 22:53   #3845
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
hej dawno nie pisalam tu z wami, witam nowa i zycze wytrwalosci

a oto moje klaki z przed chwili
No już się zastanawiałam gdzie się podziałaś
Włoski ładnie wyglądają, dalej trzyma kreatyna? czy to Twoje włoski?


Ja nakładam olej na włosy na 2 h i myję allterrą później nakładam odżywkę i spłukuję, czekam aż wyschną.
Nie śpię w oleju bo nie mam czasu rano myć włosów, zawsze myję na noc
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 02:54   #3846
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
No już się zastanawiałam gdzie się podziałaś
Włoski ładnie wyglądają, dalej trzyma kreatyna? czy to Twoje włoski?


Ja nakładam olej na włosy na 2 h i myję allterrą później nakładam odżywkę i spłukuję, czekam aż wyschną.
Nie śpię w oleju bo nie mam czasu rano myć włosów, zawsze myję na noc
mam problemy z laptopem wiec zniknelam na jakis czas bo pisanie jest bardzo uciazliwe
a co do wlosow to mam dylemat bo podczas systematycznego dbania tak wygladaja moje wlosy a od miesiaca zaczelam systematycznie o nie dbac wiec voila ale jeszcze dluga droga przede mna w pielegnacji...
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:57   #3847
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
mam problemy z laptopem wiec zniknelam na jakis czas bo pisanie jest bardzo uciazliwe
a co do wlosow to mam dylemat bo podczas systematycznego dbania tak wygladaja moje wlosy a od miesiaca zaczelam systematycznie o nie dbac wiec voila ale jeszcze dluga droga przede mna w pielegnacji...
to pielęgnuj tak dalej bo im służy Tutaj przy dole masz wycieniowane? bo widać, że się wywijają krótsze
Ja miałam cieniowane włosy i już nigdy tego nie zrobię wszystko mi się wywija w inną stronę
Kupiłam sobie wczoraj inny szampon z allterry jakiś z granatem? Nie wiem czy okaże się dobry ... zobaczę w praniu
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 11:12   #3848
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
A dzięki, że pytasz Włoski bardzo fajnie, Były mięciutkie w dotyku nie przetłuszczone także byłam zadowolona. Wczoraj olejowałam je po raz kolejny i efekt znów mnie zadowolił mam zamiar olejować za każdym razem by się jakoś nawilżyły



Uuuu Mi też strasznie wypadają włosy mimo, że biorę doustnie tabletki, piję pokrzywę przestałam prostować i farbować. Może to ich reakcja na zmiany czy coMoże się regenerują i te zniszczone włosy wypadają?sama nie wiem...





No super jestPolecam wszystkim ten do mycia ciała.
to zaskoczenie było ja nakładam olej na włosy tak raz w tygodniu, od połowy włosów po same końcówki, zawijam w koczek i kładę się spać
jesienią zaobserwowałam, że moje włosy wypadają częściej niż latem, ale od teraz muszę zacząć łykać jakieś suplementy i zobaczymy, czy pomogą

sophisticated_ hej

moniczka_90 śliczne włosy
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 11:15   #3849
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;36474997]to zaskoczenie było ja nakładam olej na włosy tak raz w tygodniu, od połowy włosów po same końcówki, zawijam w koczek i kładę się spać
jesienią zaobserwowałam, że moje włosy wypadają częściej niż latem, ale od teraz muszę zacząć łykać jakieś suplementy i zobaczymy, czy pomogą

sophisticated_ hej

moniczka_90 śliczne włosy [/QUOTE]

Moje wypadają cały czas... i już nie wiem co z tym zrobić?straszne to jest...może powinnam iść do lekarza? juz różne myśli chodzą mi po głowie..
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 12:28   #3850
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

ja słyszałam, że na wypadanie jest dobra Dermena, ale jeszcze coś obiło mi się o uszy, że jest coś z Vichy, ale pewna nie jestem. Na wszelki wypadek, jeżeli włosy wypadają w sporej ilości, więcej niż wcześniej to chyba lepiej skoczyć się do lekarza
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 15:52   #3851
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
dziekuje za wspracie wlasnie dlatego napisalam bo go bardzo potrzebuje zeby rzucic prostownice widzisz ja ci zazdroszcze bo jakbym miala loki czy fale to bym nie prostowala bo one sa piekne a moje wlosy to takie niewiadomo co z jednej strony szopa a z drugiej wywijaja sie w kazda mozliwa strone wygladam jakbym wogole nieczasala wlosow prawde mowiac tak dlugo nie prostuje wlosow bo w maju mialam matury i przez caly czas wakacji malo z kim sie spotykalam wiec nie czulam takiej presji zeby swietnie wygladac

wczesniej uzywalam duzo silikonow od jutra zaczynam nowa kuracje jedna z wizazanek mi doradzila: szampon z alterry potem odzywka granat i aloes z alterry potem ocet(na kolor) i potem 2kropelki oleju z oliwek na koncowki mam nadzieje ze to wystarczy
na olejowanie juz nie bardzo mam czas bo jak widac uzywam sporo kosmetykow niestety czasochlonnych ale moze kiedys sprobuje wstawiam zdjeica mojej szopencji
ładne wlosy masz, jak tylko o nie zadbasz to napewno będa się slicznie prezentowac



Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
hej dawno nie pisalam tu z wami, witam nowa i zycze wytrwalosci




a oto moje klaki z przed chwili
ale ładne!
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;36476779]ja słyszałam, że na wypadanie jest dobra Dermena, ale jeszcze coś obiło mi się o uszy, że jest coś z Vichy, ale pewna nie jestem. Na wszelki wypadek, jeżeli włosy wypadają w sporej ilości, więcej niż wcześniej to chyba lepiej skoczyć się do lekarza [/QUOTE]
mialam kiedyś szampon z dermeny ale jak była dośc mała więc nawet nie pamiętam czy działał
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 19:50   #3852
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

dzieki dziewczyny za mile slowa

Estell mam wycieniowane wlosy ale musze miec wycieciowane bo mam za duzo wlosow zeby miec wszystkie na prosto wywijaja sie bo po pierwsze bylam w gumce i sie odgniotly a po drugie sa juz podniszczone w listopadzie ide sciac wlosy i nadac im nowa forme bo obecne cieniowanie mi sie nie podoba.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:47   #3853
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

hejka.nie prostuje od polowy lipca chce wytrzymac pol roku co najmniej )inarazie do konca roku mam wlosy do ramion no moze kilka centymetrow za ramiona .I slabo rosna -> efekt prostowania.
Zalezy mi na wloskach po polowy plecow.
Bylam kiesys prostownicoholicką stosowalam 1,5 roku codziennie i spalilam wlosy sobnie na wior.I staram sie teraz uwazac na to narzedzie:brzydal :
i wlosy wygladaja lepiej ale nadal sie krusza.
po odstawieniu prostownicy szybciej widzicie dodatkowe centymetry?
pozdrawiam

moniczka90 mam podobnej dlugosci wlosy.

tylko trcoeh znisczone ale przerazliwie boje sie nozyczek!
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-09-13 o 08:51
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:56   #3854
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
hejka.nie prostuje od polowy lipca chce wytrzymac pol roku co najmniej )inarazie do konca roku mam wlosy do ramion no moze kilka centymetrow za ramiona .I slabo rosna -> efekt prostowania.
Zalezy mi na wloskach po polowy plecow.
Bylam kiesys prostownicoholicką stosowalam 1,5 roku codziennie i spalilam wlosy sobnie na wior.I staram sie teraz uwazac na to narzedzie:brzydal :
i wlosy wygladaja lepiej ale nadal sie krusza.
po odstawieniu prostownicy szybciej widzicie dodatkowe centymetry?
pozdrawiam

moniczka90 mam podobnej dlugosci wlosy.

tylko trcoeh znisczone ale przerazliwie boje sie nozyczek!
to podoblej dlugosci czy do ramion bo sie pogubilam i nie wiem co ma odstawienie prostownicy do porostu wlosow jak mi rosly tak mi rosna a jak prostowalam to byly dluzsze z logicznego powodu - proste wlosy siegaja dalej niz skrecone
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 08:59   #3855
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

mniej wiecej takei jak Ty.
no wiadomo,mi sie wywijaja i przez to wygladaja na krotsze.Ale chdozi mi o lamliwosc bo czasem jak sie prostuje to odpadaja koncowki i wlosy nie zyskuja na dlugosci.
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:27   #3856
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
mniej wiecej takei jak Ty.
no wiadomo,mi sie wywijaja i przez to wygladaja na krotsze.Ale chdozi mi o lamliwosc bo czasem jak sie prostuje to odpadaja koncowki i wlosy nie zyskuja na dlugosci.
lamaly mi sie od wielu rzeczy ale nigdy od prostownicy. Jak sie wykruszyly to sie same skrocily o ponad 10cm natomiast jesli chodzi o lamanie to nigdy nie na tyle zeby nie widziec przyrostu
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 21:10   #3857
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
mniej wiecej takei jak Ty.
no wiadomo,mi sie wywijaja i przez to wygladaja na krotsze.Ale chdozi mi o lamliwosc bo czasem jak sie prostuje to odpadaja koncowki i wlosy nie zyskuja na dlugosci.
jasne że może być tak że prostownica będzie tak kruszyć końcówki że nie zauwazysz przyrostu
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 09:11   #3858
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Ja prostując włosy non stop też nigdy nie zauważałam przyrostu.. włosy tak mi się kruszyły,że były postrzępione końcówki ciągle to co urosło łamało się i odpadało teraz jak nie prostuję jest o wiele lepiej. Tylko, że całe pasma mi wychodzą

Spałam dzisiaj z Allterrą na głowie Patka miałaś rację nie pobrudziłam niczego Umyłam włoski i teraz siedzę z odżywką zobaczymy co to będzie
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 10:57   #3859
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

a mi przez prostownice malo tego ze nie rosly to sie skrocily jakies 10 cm troche musialam podciac ale i tak sie kruszyly;Di ciagle pytania : 'obcinalas wlosy'? ;D a ja ich nie ruszalam
z wlosow do polowy plecow staly sie do ramion tak bylam uzalezniona

Na sczescie juz do tego nie wroce ,pozatym cztym dluzej nie prostuje tym mnie mniej kusi.Kiedys to bylo niemozliwe odstwic prostownice,Teraz tylko staram sie od wiekszej okazji,wiosna pozwalalam sobie za duzo bo jakies 2-3 razy w tygodniu wiec teraz musze odstawic ja za kare.
na pol roku co najmniej
bo mam w planach dluzej wszystko byle miec dlugie wloski!
olejuje co 2 dzien wax staram sie dac na godzine raz w tygodniu conajmniej,uzywam bezsilikonowych produktow,tylko chyba serum zakupie z silikonami biowax i witaminki Vitapil bo krotym mama chwalila ze tak wlosy mi sie blyszcza.belissa tak dobrze na mni e nie dzialala ,a bralam belisse 150 dni, a vitapil 100
siostra sie ze mnie smieje ze jestem witamino-lekomanka
Bo ZAWSZE łykam cos magnez obowiazkowo a zcasami cos innego a to zelazo cynk witaminy na wlosy czy na energie ,lepsza koncentracje w sesji.


Jak bede miec wiecej czasu to moze zrobie zdjecie wlosow,a nastepne za pol roku i zobaczymy czy cos urosly.
estell 25 na wypadanie : drozdze ,pokrzywa i olejek rycynowy.Sprobuj Vitapil,ja go sobie chwale.
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-09-14 o 11:07
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 11:45   #3860
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Ja prostując włosy non stop też nigdy nie zauważałam przyrostu.. włosy tak mi się kruszyły,że były postrzępione końcówki ciągle to co urosło łamało się i odpadało teraz jak nie prostuję jest o wiele lepiej. Tylko, że całe pasma mi wychodzą

Spałam dzisiaj z Allterrą na głowie Patka miałaś rację nie pobrudziłam niczego Umyłam włoski i teraz siedzę z odżywką zobaczymy co to będzie

ja teraz siedzę z Alterrą na głowie, wieczorem zmyję, potem kallos i niech schną
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 12:44   #3861
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;36521932]
ja teraz siedzę z Alterrą na głowie, wieczorem zmyję, potem kallos i niech schną [/QUOTE]

Hihi wyglądają superTakie mięciutkie i fale są podobają mi się
Chyba zacznę też na noc nakładać olejek i rano myćOczywiście jak będę mieć wolny dzień jak dzisiaj bo jakbym miała do pracy iść to nie dałoby rady

Edit:
Dodaję zdjęcie moich włosków sprzed chwiliMoże nie są rewelacyjne ale i tak ich wygląd w realu się poprawił
Kilka fot dodałam do swojego albumu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06501.jpg (59,3 KB, 37 załadowań)
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015



Edytowane przez EsTeLL25
Czas edycji: 2012-09-14 o 13:02
EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 13:19   #3862
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

EsTeLL25 matko przejrzałam cały Twój album i zakochałam się w Twoich włosach
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 13:25   #3863
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Hihi wyglądają superTakie mięciutkie i fale są podobają mi się
Chyba zacznę też na noc nakładać olejek i rano myćOczywiście jak będę mieć wolny dzień jak dzisiaj bo jakbym miała do pracy iść to nie dałoby rady

Edit:
Dodaję zdjęcie moich włosków sprzed chwiliMoże nie są rewelacyjne ale i tak ich wygląd w realu się poprawił
Kilka fot dodałam do swojego albumu
oj masz potencjał! będziesz mieć piękne loki
tylko nawilżaj duzo włoski bo widać że są suche
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 13:32   #3864
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;36524180]EsTeLL25 matko przejrzałam cały Twój album i zakochałam się w Twoich włosach [/QUOTE]

Dziekuję ale dużo pracy jeszcze przede mną żeby wyglądały tak jak chce
Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
oj masz potencjał! będziesz mieć piękne loki
tylko nawilżaj duzo włoski bo widać że są suche
wiem, i robię to cały czas, jednak kilkuletnie suszenie, i prostowanie i farbowanie dało znać... są przeraźliwie suche chociaż i tak już dużo mniej niż wcześniej Bo była katastrofa
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 17:23   #3865
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Edit:
Dodaję zdjęcie moich włosków sprzed chwiliMoże nie są rewelacyjne ale i tak ich wygląd w realu się poprawił
Kilka fot dodałam do swojego albumu
ale ładne!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 18:53   #3866
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Hihi wyglądają superTakie mięciutkie i fale są podobają mi się
Chyba zacznę też na noc nakładać olejek i rano myćOczywiście jak będę mieć wolny dzień jak dzisiaj bo jakbym miała do pracy iść to nie dałoby rady

Edit:
Dodaję zdjęcie moich włosków sprzed chwiliMoże nie są rewelacyjne ale i tak ich wygląd w realu się poprawił
Kilka fot dodałam do swojego albumu
ja chce takie dlugie !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 19:40   #3867
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
hejka.nie prostuje od polowy lipca chce wytrzymac pol roku co najmniej )inarazie do konca roku mam wlosy do ramion no moze kilka centymetrow za ramiona .I slabo rosna -> efekt prostowania.
Zalezy mi na wloskach po polowy plecow.
Bylam kiesys prostownicoholicką stosowalam 1,5 roku codziennie i spalilam wlosy sobnie na wior.I staram sie teraz uwazac na to narzedzie:brzydal :
i wlosy wygladaja lepiej ale nadal sie krusza.
po odstawieniu prostownicy szybciej widzicie dodatkowe centymetry?
pozdrawiam

moniczka90 mam podobnej dlugosci wlosy.

tylko trcoeh znisczone ale przerazliwie boje sie nozyczek!

po odstawieniu, czyli od lutego urosło mi : ok.10 cm, ale trzeba wziąć pod uwagę, że co 2 mies. odświeżałam je średnio o 2cm
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 12:28   #3868
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Ale masz ładne włosy
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 08:12   #3869
elka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 27
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Witam. Dołączam się do wątku, bo mnie dziewczyny zaintrygowałyście życiem bez prostownicy... Na początek może napiszę, że moje włosy przypominają włoski EsTeLL25 tyle tylko, że są ciutkę bardziej skręcone i dłuższe. No i oczywiście bardziej zniszczone. Prostuję, prostuję i jeszcze raz prostuje. Jak nie prostuję to związuję bo się ich chyba wstydzę. Są puszyste i sianowate. Od zawsze! Więc myślałam że tak po prostu powinno być. Teraz zaczynam mieć wątpliwości. Skoro Wy możecie mieć piękne kręcone włosy to może ja też... Dodam że poważnie się zastanawiam nad zabiegiem keratynowego prostowania, ale jeśli jest szansa to wolałabym chyba pozostać przy kręconych, ale ładnych. Do pielęgnacji włosów raczej nie przywiązuję wagi. Używam 'jakiegoś' szamponu i maski Kallos. Nigdy nie farbowałam. Możecie mi polecić jakieś zabiegi, kosmetyki abym mogła poprawić ich stan i rozstać się z prostownicą??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2230043.jpg (33,1 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez elka1986
Czas edycji: 2012-09-17 o 08:16 Powód: dodanie zdjęcia
elka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 08:37   #3870
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez elka1986 Pokaż wiadomość
Witam. Dołączam się do wątku, bo mnie dziewczyny zaintrygowałyście życiem bez prostownicy... Na początek może napiszę, że moje włosy przypominają włoski EsTeLL25 tyle tylko, że są ciutkę bardziej skręcone i dłuższe. No i oczywiście bardziej zniszczone. Prostuję, prostuję i jeszcze raz prostuje. Jak nie prostuję to związuję bo się ich chyba wstydzę. Są puszyste i sianowate. Od zawsze! Więc myślałam że tak po prostu powinno być. Teraz zaczynam mieć wątpliwości. Skoro Wy możecie mieć piękne kręcone włosy to może ja też... Dodam że poważnie się zastanawiam nad zabiegiem keratynowego prostowania, ale jeśli jest szansa to wolałabym chyba pozostać przy kręconych, ale ładnych. Do pielęgnacji włosów raczej nie przywiązuję wagi. Używam 'jakiegoś' szamponu i maski Kallos. Nigdy nie farbowałam. Możecie mi polecić jakieś zabiegi, kosmetyki abym mogła poprawić ich stan i rozstać się z prostownicą??
nigdy nie farbowane a taki piekny kolor ! zazdroszcze Ci go
przede wszystkim zmykaj natychmiast do dzialu dla kreconowlosych probowalas olejowac wlosy ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.