Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-10, 07:20   #3841
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
A czy to jest taki bloker jak np. Etiaxil?

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dzięki Może uda mi się wpaść w końcu na jakieś spotkanie i Was zobaczyć
no właśnie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej, dopadła mnie od niedzieli jakaś depresja. Nie mam ochoty wychodzić z domu, ani pracować....w dodatku co rano budzę się zlana potem Dosłownie całe plecy i brzuch mam mokre. I jeszcze musiałam dzisiaj przyjechać autobusem, bo na drogach śnieżna breja, więc przemokłam trochę.

Może mi się z końcem tygodnia humor poprawi, bo zamierzam zafarbować w końcu te moje nieszczęsne włosy


Ech, miłego dnia mimo wszystko
Mam dosyć podobnie, najchętniej grzałabym się w łóżku pół dnia... Dzisiaj idąc do pracy sobie liczyłam ile zarabiam w ciągu jednego dnia i to było moją jedyną motywacją, żeby nie wrócić do domu Ale myślę, że będzie coraz lepiej, wczoraj jak wyszłam z pracy to nie było tak ciemno jak wcześniej tylko trochę jaśniej, więc dzień się jednak wydłuża
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:11   #3842
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
A po jakim czasie wyszedł Ci ten krwiak? U mnie trwa to już jakieś 10 dni , ale krwiaka nie mam. Poza tym zaczyna mi wracać czucie na wierzchu palca, wydaje się jakby mniej odrętwiały i nie wiem, czy iść do lekarza czy poczekać jeszcze ze 2-3 tygodnie na rozwój sytuacji
Hmm wiesz co, nie pamiętam... Niedługo myślę, tak do 3- 4 -5 dni... Ale nie był to mocny krwiak, nie wzbudził na tyle moich wątpliwosci żebym w ogóle myslała o lekarzu, a pod paznokciem dość długo nie było go widać zbyt mocno, było lekkie zaczerwienienie.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Trochę się zgubiłam jeśli chodzi o Twoje studia - będę wdzięczna za uaktualnienie Udało Ci się obronić już z obu kierunków?
Tak, na stosunkach w czerwcu, na prawie w listopadzie i mam święty spokój.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mam dosyć podobnie, najchętniej grzałabym się w łóżku pół dnia... Dzisiaj idąc do pracy sobie liczyłam ile zarabiam w ciągu jednego dnia i to było moją jedyną motywacją, żeby nie wrócić do domu Ale myślę, że będzie coraz lepiej, wczoraj jak wyszłam z pracy to nie było tak ciemno jak wcześniej tylko trochę jaśniej, więc dzień się jednak wydłuża
Mógłby się wydłużać szybciej bo jak ja wyszłam z pracy to było tak samo ciemno jak zawsze

Mi też ciężko funkcjonować, dzisiaj rano myślałam że nie wstanę z łóżka, ale nie zamierzam sie poddawać - idę dziś i jutro na fitness, a w czwratek jadę na wyjazd integracyjny więc jakoś do weekendu dociągnę.
A w sobotę moje ulubione zajęcie w całym tygodniu - spanie do 11 i wspólne śniadanie z TŻem - odkąd pracuję regularne 8 godzin zrobił się z tego taki mały rytuał, na który czekam cały tydzień.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:33   #3843
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi też ciężko funkcjonować, dzisiaj rano myślałam że nie wstanę z łóżka, ale nie zamierzam sie poddawać - idę dziś i jutro na fitness, a w czwratek jadę na wyjazd integracyjny więc jakoś do weekendu dociągnę.
A w sobotę moje ulubione zajęcie w całym tygodniu - spanie do 11 i wspólne śniadanie z TŻem - odkąd pracuję regularne 8 godzin zrobił się z tego taki mały rytuał, na który czekam cały tydzień.
Mam taki sam plan Tylko dosyć długo do jego realizacji...

I też próbuję walczyć z organizmem chodząc na ćwiczenia - byliśmy wczoraj i idziemy dzisiaj na spinning - to jazda na rowerze do muzyki, własnie we wtorki u nas je najfajniej prowadzą, jest super dobrana muzyka, więc mimo strasznego zmęczenia (pierwszy raz po 10 minutach myślałam, że zemdleję, ale zmniejszyłam opór i dałam radę całe zajęcia jechać) człowiek chce jechać i jechać
Jeszcze tylko muszę ograniczyć słodycze, bo ostatnio je pochłaniam i myślę, że wtedy łatwiej będzie funkcjonować
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:52   #3844
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja zamierzam wrócić do skakania na skakance. Skakanka to jedyne ćwiczenie, które sprawia mi jako-taką przyjemność, nie męczy mnie zbytnio i co ważne: działa na sadło.

kochanie co do słodyczy to my z tatą ostatnio nałogowo pożeramy czekolady. Kupujemy w sklepie od razu po 2-3 tabliczki i przez weekend prawie całe zjadamy. W sobotę do tego dokupiliśmy cały worek cukierków w czekoladzie (Michałki, galaretki i trufle). Chyba oboje tę zimową chandrę i stresy w ten sposób odreagowujemy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:37   #3845
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mnie z kolei wzięło na pieczenie - np. w czwartek zrobiłąm ciasto czekoladowe z bananami
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:57   #3846
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mnie brało na pieczenie, ale na jedzenie tego co upiekę to już nie i TŻ powiedział, że mogę piec jedno ciasto miesięcznie, bo on zjada całe i tyje.

Ja z kolei słodycze jem tylko w końcówce cyklu i jak jestem zmęczona w pracy. No i grzecznościowo, jak częstują i nie mozna odmówić. Tak to sporadycznie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 12:53   #3847
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Wreszcie mam chwilę oddechu od rana Leciałam do roboty jak szalona, bo miało być rano spotkanie w biurze, a mój autobus nie przyjechał. Wróciłam się zatem po auto do domu chociaż bałam się jechać, bo było ślisko, ale jakoś dałam radę

Wpadłam przed chwilą do Rossmanna wracając z urzędu. Kupiłam Castinga L`Oreal Mroźne Mochaccino. Kolor wygląda na zbliżony do mojego naturalnego. Mam nadzieję, że nie wyjdzie zbyt ciemny
Wzięłam sobie jeszcze mleczko Garnier kakaowe (było w cenie na do widzenia), pomadkę Bebe i żel pod prysznic Fa.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 10:24   #3848
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie z kolei wzięło na pieczenie - np. w czwartek zrobiłąm ciasto czekoladowe z bananami
Mnie trochę też... wczoraj przez przypadek weszłam na bloga o lukrowaniu ciastek i kompletnie wpadłam! Mam ochotę siąść i lukrować, ale najpierw muszę coś upiec
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie brało na pieczenie, ale na jedzenie tego co upiekę to już nie i TŻ powiedział, że mogę piec jedno ciasto miesięcznie, bo on zjada całe i tyje.
Ja niestety jem to co piekę i w tym problem, poza tym w tygodniu nie mam czasu i piekę raz w tygodniu albo rzadziej...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wpadłam przed chwilą do Rossmanna wracając z urzędu. Kupiłam Castinga L`Oreal Mroźne Mochaccino. Kolor wygląda na zbliżony do mojego naturalnego. Mam nadzieję, że nie wyjdzie zbyt ciemny
Wzięłam sobie jeszcze mleczko Garnier kakaowe (było w cenie na do widzenia), pomadkę Bebe i żel pod prysznic Fa.
Farbowałaś już? Pokaż efekty


Zrobiły mi się dziury w moich najwygodniejszych kozakach Nie wiedziałam, że można aż tak zajeździć podeszwy... Może jutro pojadę do sklepu, ale w ogóle nie mam ochoty szukać butów, bo to zawsze zajmuje mi wiele godzin zanim znajdę jakieś, które mi się podobają... Najlepiej mi się kupuje buty w Białymstoku (), ale nie mam czasu tam jechać, szkoda, że nie ma obowiązkowych ferii pracowniczych
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 11:23   #3849
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Jest fajna promocja w H&M, swetry za 30 zł. Kupiłam upatrzony już wcześniej, który kosztował przedtem 149,90 zł. Wrzuciłam zdjęcia na bloga.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 13:35   #3850
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

kochanie, tak wczoraj farbowałam. Nie wiem kiedy mogę wrzucić zdjęcie, może w weekend mi się uda. Ciężko ten kolor określić: taki ciemny szatyn/jasny brąz. Wygląda faktycznie chłodno, ale w różnym świetle ma różne refleksy i np. w halogenowym wygląda zimno, a przy normalnej lampce jakieś miedziane refleksy się pojawiają. Ale myślę, że skoro ten odcień jest z gamy czekoladowych brązów, to nie ma szans żeby nie było choć odrobiny rudawych przebłysków.
O ile się nie spierze
całkiem na rudo to będę zadowolona. Zwłaszcza, że wreszcie nie widać moich siwulców


Mówię Wam, jestem tak padnięta, że w weekend nawet palcem nie kiwnę. Mam tony papierzysk do przejrzenia, muszę powyjaśniać niezałatwione rzeczy i skorygować błędy. To jest jakaś masakra! Kręgosłup i oczy mnie już tak bolą od komputera, że nawet przez cały tydzień w domu już nie miałam siły siedzieć na necie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:21   #3851
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jest fajna promocja w H&M, swetry za 30 zł. Kupiłam upatrzony już wcześniej, który kosztował przedtem 149,90 zł. Wrzuciłam zdjęcia na bloga.
Dzięki za cynk, codziennie przesiadam się koło jednego hm, więc wczoraj wstąpiłam i wyszłam z 2 sweterkami Takiego jak Twój w ogóle nie było, kupiłam jeden zwykły cienki czarny rozpinany i jeden morski o podobnym fasonie co Twój - będzie fajny na weekendy do leginsów
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

O ile się nie spierze
całkiem na rudo to będę zadowolona. Zwłaszcza, że wreszcie nie widać moich siwulców
No to efekt osiągnięty


Ja nadal jestem ciągle zmęczona, rowery nie pomagają, muszę zacząć jeść więcej warzyw (owoce już zaczęłam - są teraz przepyszne pomarańcze, korzystajcie z sezonu dziewczyny! Jak ostatnio kupiłam kilka w tesco to żałowałam, że tak mało, bo miałam ochotę zjeść wszystkie na raz).

No i wczoraj uległam pokusie, pojechałam do D. i kupiłam... kolejną szminkę Pokażę ją w weekend, normalnie jest koszmarnie droga, ale:
- przecenili ją o 55 zł
- miałam kupon na 40 zł
... i dostałam wczoraj sporą premię, więc to był ostateczny znak, że muszę ją mieć A cieni HR jednak nie kupię, w sumie tylko jednego koloru z tej paletki nie mam, w dodatku to limitka sprzed 2 lat, więc już dosyć stara.
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 08:47   #3852
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Witam w zimowy poranek U mnie kilka cm śniegu leży, zima chyba sobie przypomniała o sobie.

kochanie gdybyś chciała zobaczyć to tutaj wkleiłam moje włosy po farbowaniu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=624
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 09:02   #3853
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Witam w zimowy poranek U mnie kilka cm śniegu leży, zima chyba sobie przypomniała o sobie.

kochanie gdybyś chciała zobaczyć to tutaj wkleiłam moje włosy po farbowaniu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=624
Długie masz już włosy.

W Gdańsku też zima i śnieg sypie. Dobrze, że póki co nie muszę wychodzić bo siedzę w pracy. Mam nadzieję, że do 16.00 przejdzie, bo chcieliśmy pojechać dziś z TŻem na plażę..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 09:44   #3854
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

fuksjaa, walczę o każdy cm, ale i tak mam wrażenie, że mimo pokrzywy nie rosną zbyt szybko Może na wiosnę ruszą. Jedyny plus, że mało mi ich wypada, właściwie kilka włosów na dzień a nie całe garście.
Teraz po farbowaniu jeszcze bardziej muszę o nie dbać, bo niby Casting jest bez amoniaku, a jednak końcówki są lekko szorstkie i ogólnie mam wrażenie, że całe włosy są takie sztywniejsze.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 10:44   #3855
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
fuksjaa, walczę o każdy cm, ale i tak mam wrażenie, że mimo pokrzywy nie rosną zbyt szybko Może na wiosnę ruszą. Jedyny plus, że mało mi ich wypada, właściwie kilka włosów na dzień a nie całe garście.
Teraz po farbowaniu jeszcze bardziej muszę o nie dbać, bo niby Casting jest bez amoniaku, a jednak końcówki są lekko szorstkie i ogólnie mam wrażenie, że całe włosy są takie sztywniejsze.
Ładnie Chociaż na zdjęciach przed ja nie widzę siwych włosów, no ale to tylko zdjęcie

Łał, tylko kilka dziennie? Oprócz pokrzywy pijesz drożdże? Czy coś jeszcze? Ja muszę zacząć regularniej coś pić, bo mi cały czas dużo wypada. No i pewnie obetnę niedługo, bo są już za długie...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:10   #3856
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No i wczoraj uległam pokusie, pojechałam do D. i kupiłam... kolejną szminkę Pokażę ją w weekend, normalnie jest koszmarnie droga, ale:
- przecenili ją o 55 zł
- miałam kupon na 40 zł
... i dostałam wczoraj sporą premię, więc to był ostateczny znak, że muszę ją mieć
czyżby G Rouge? czekam na fotkę, nawet jeśli nie trafiłam
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Witam w zimowy poranek U mnie kilka cm śniegu leży, zima chyba sobie przypomniała o sobie.

kochanie gdybyś chciała zobaczyć to tutaj wkleiłam moje włosy po farbowaniu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=624
u nas też spadło trochę śniegu, oby szybko się rozpuścił

fajne masz włosy i kolor też trafiony ja lubiłam Castinga
mi włosy też nie wypadają, nie robię nic poza łykaniem tranu (mam wrażenie, że to jego zasługa, bo i paznokcie są mocne i się nie łamią ani nie rozdwajają..)


wczoraj byłam na Sherlocku ze znajomymi, nie spodziewałam się szału i go nie było, ale obejrzeć można jak wróciłam do domu to TŻ napisał, że kolega oświadczył się dziewczynie (oboje byli z nami w kinie), widocznie zrobił to po naszym spotkaniu, bo pierścionka nie zauważyłam


wieczorem wizaż nie działał (nie wiem jak w dzień), już się bałam że znów zniknie na dłużej - jak kiedyś (widać uzależnienie )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 11:17   #3857
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Też byłam na Sherlocku, podobał mi się.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 12:04   #3858
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ładnie Chociaż na zdjęciach przed ja nie widzę siwych włosów, no ale to tylko zdjęcie

Łał, tylko kilka dziennie? Oprócz pokrzywy pijesz drożdże? Czy coś jeszcze? Ja muszę zacząć regularniej coś pić, bo mi cały czas dużo wypada. No i pewnie obetnę niedługo, bo są już za długie...
Dziękuję
Oj było sporo siwych, ale na zdjęciach nie widać na szczęście.

Tak, wypada mi naprawdę niewiele włosów. Teraz piję tylko pokrzywę i jak nie zapomnę to jeszcze łykam Belissę, a z drożdży zrezygnowałam już dawno. Zbyt wiele z nimi było roboty.


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajne masz włosy i kolor też trafiony ja lubiłam Castinga
Dziękuję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:07   #3859
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
czyżby G Rouge? czekam na fotkę, nawet jeśli nie trafiłam
u nas też spadło trochę śniegu, oby szybko się rozpuścił
Zgadza się z serii Noir, tylko kurczę na razie jeden aparat jest u siostry a drugi ma rozładowaną baterię, zaraz ją wstawię do ładowania, ale zdjęcie pewnie uda mi się zrobić rano
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też byłam na Sherlocku, podobał mi się.
Też byłam na Sherlocku, też mi się podobał Chociaż mi się podobała pierwsza część, więc się nie zawiodłam na drugiej.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Tak, wypada mi naprawdę niewiele włosów. Teraz piję tylko pokrzywę i jak nie zapomnę to jeszcze łykam Belissę, a z drożdży zrezygnowałam już dawno. Zbyt wiele z nimi było roboty.
No to muszę zacząć pić pokrzywę znowu, na razie łykam Capivit piękne paznokcie, ale ze składu wg mnie wynika, że piwinien też dobrze wpływać na włosy...


Ale się wreszcie wyspałam I zrobiłam bezy, użyłam gwiazdkowej końcówki, więc są ślicnziutkie i jeszcze bardziej chce się jeść
A dziś idziemy do Opery, bardzo dawno nie byłam i się cieszę, że to wreszcie dzisiaj (kupowaliśmy bilety w październiku!)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 10:44   #3860
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

No i nie znalazłam ładowarki do aparatu, pewnie jest u rodziców, więc zrobiłam zdjęcie komórką... Jakość słaba, ale wrzucam To kolor 71 z serii Noir, więc opakowanie jest czarne jest troszeczkę jaśniejszy niż na zdjęciu. I uroczyście ogłaszam odwyk od szminek. I w ogóle kolorówki, nic mi ni ejest potrzebne!
I pomalowałam paznokcie wczoraj lakierem opi Dutch Tulips, przypomniało mi się jak bardzo lubię ten kolor, na zdjęciu nie widać, ale to taka czerwień z zimnymi tonami, piękna!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0197.jpg (41,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0194.jpg (85,6 KB, 32 załadowań)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 14:08   #3861
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

kochanie, śliczny kolor tego lakieru Ja ostatnio nie maluje paznokci, bo od rękawiczek mi się szybko ścierają lakiery.

Klinęłam sobie dziś kolejną tubkę filtra Avene i tabletki Vitapil na włosy. Zobaczymy czy lepsze niż Belissa

Przed chwilą wróciłam z małego zimowego szaleństwa w postaci zjeżdżania na sankach z górki za moim domem z kuzynką i jej córką. Zmokłam i przemarzłam, ale fajnie było
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-01-15 o 14:09
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 14:23   #3862
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Widzę, że coś cisza w wątku ostatnio

Ja byłam strasznie zabiegana cały weekend (dwie imprezy i odwiedziny u rodziców), a w czwartek i piątek byłam na wyjeździe integracyjnym. Nie wiem, kiedy to odeśpię.

Byliśmy też w niedzielę na targach ślubnych, takie na nas to zrobiło wrażenie, że byłam gotowa wziąc ślub w przysłowiową "środę po południu" bez żadnych gości.

Za 3 tygodnie idziemy z TŻem na wesele do jego kolegi ze studiów, dość niespodziewanie nas zaprosił. Nie mam kompletnie co ubrać i pierwszy raz idę na wesele w zimie, ciekawe czy nie przemarzniemy.

Ładny ten OPIk.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:46   #3863
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

U mnie też weekend w rozjazdach, wczoraj późnym wieczorem wróciłam z Trójmiasta. Na szczęście teraz w Warszawie są ferie i mam chwilę wytchnienia w pracy, ale przede mną w tym tygodniu 2 sesyjne egzaminy - jeden jutro i jeden w piątek.

Chyba czekają mnie niedługo zakupy kosmetyczne, bo zapasy powoli topnieją Dawno nie miałam żadnej fajnej odżywki do włosów, kusi mnie ta odświeżona linia Pantene. Niedługo będę musiała się rozejrzeć za jakimś kremem na dzień, bo zostały mi do zużycia już tylko saszetki i mini tubeczki

kochanie bardzo ładna szminka Sama miałam ostatnio straszną chcicę kolorówkową, chociaż absolutnie nic mi nie potrzeba, no i zamówiłam kilka mazideł na allegro. Miałam nadzieję, że dziś już przyjdą i będę mogła sobie potestować, ale ani listonosza, ani awizo nie widać

Dziś na kolację robię swoją ulubioną sałatkę z szynką szwarcwaldzką i dressingiem malinowym, nie robiłam jej już dobry miesiąc, aż mi ślinka cieknie
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:38   #3864
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No i nie znalazłam ładowarki do aparatu, pewnie jest u rodziców, więc zrobiłam zdjęcie komórką... Jakość słaba, ale wrzucam To kolor 71 z serii Noir, więc opakowanie jest czarne jest troszeczkę jaśniejszy niż na zdjęciu. I uroczyście ogłaszam odwyk od szminek. I w ogóle kolorówki, nic mi ni ejest potrzebne!
I pomalowałam paznokcie wczoraj lakierem opi Dutch Tulips, przypomniało mi się jak bardzo lubię ten kolor, na zdjęciu nie widać, ale to taka czerwień z zimnymi tonami, piękna!
nie spieszyło się, mogłam poczekać na te fotki
przepiękna szminka i lakier też
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
U mnie też weekend w rozjazdach, wczoraj późnym wieczorem wróciłam z Trójmiasta. Na szczęście teraz w Warszawie są ferie i mam chwilę wytchnienia w pracy, ale przede mną w tym tygodniu 2 sesyjne egzaminy - jeden jutro i jeden w piątek.

kochanie bardzo ładna szminka Sama miałam ostatnio straszną chcicę kolorówkową, chociaż absolutnie nic mi nie potrzeba, no i zamówiłam kilka mazideł na allegro. Miałam nadzieję, że dziś już przyjdą i będę mogła sobie potestować, ale ani listonosza, ani awizo nie widać
mi weekend też szybko zleciał, a to się uczyłam bo też zaraz sesja, a to świętowałam i 2 dni minęły nie wiadomo kiedy

co do kolorówki niby też mi nic nie potrzeba, ale chciałam sobie w ramach prezentu urodzinowego sprawić coś z wiosennej kolekcji Chanel, ale jeszcze jej nie było..
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziś na kolację robię swoją ulubioną sałatkę z szynką szwarcwaldzką i dressingiem malinowym, nie robiłam jej już dobry miesiąc, aż mi ślinka cieknie
podałabyś przepis?
brzmi tak
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 07:45   #3865
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
co do kolorówki niby też mi nic nie potrzeba, ale chciałam sobie w ramach prezentu urodzinowego sprawić coś z wiosennej kolekcji Chanel, ale jeszcze jej nie było..
Ja ostatnio znalazłam kilka ciekawych aukcji kosmetyków GWP, i poległam Mam nadzieję, że listonosz mnie dziś nie zawiedzie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
podałabyś przepis?
brzmi tak
Pewnie Będą potrzebne Ci:
- świeży szpinak lub roszponka (ewentualnie mix sałat)
- ok. 100g szynki szwarcwaldzkiej (ja kubuję w Lidlu, taka w zielonej paczce, jest niedroga i dobra jakościowo )
- ser pleśniowy typu Lazur
- pomidorki koktailowe
- pestki słonecznika
- dressing - świeży czosnek, cytryna, oliwa, sok malinowy

Przyrządzenie jest bajecznie proste - myjesz szpinak/sałatę i rozkładzasz na płaskim naczyniu, szynkę kroisz w małe kawałki lub plasterki (tak jakbyś kroiła np. boczek do jajecznicy) i kładziesz na rozgrzaną paletnię, aż się wytopi i zrobi lekko chrupka (uwaga, żeby nie spalić ), pomidorki kroisz na połówki lub ćwiartki (oprócz koktailowych można też wzbogacić kilkoma suszonymi) , ser kroisz na małe kwadraciki i wszystkie składniki dodajesz do sałaty. Na koniec prażysz garść pestek na paletni i posypujesz nimi składniki. Do dressingu musisz wycignąc 1-2 ząbki czosnku, połówkę soku w cytryny (jak jest mała to nawet z całości), dodać 2-3 łyżki soku malinowego i tyle samo oliwy, wszystko dobrze wymieszać i polać sałatkę Wczoraj wsunęłam 2 porcje


Dziewczyny, czeka mnie na dniach zakup toniku, a z racji tego, że toniku nie kupowałam od ponad roku to nie mam pojęcia, w co celować?
Jakie są obecnie Wasze typy? Co macie teraz na stanie?
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 08:15   #3866
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

madziarra, ja obecnie używam tonik wszech czasów - Uroda Melisa (do kupienia w Naturze za ok. 6 zł). Odkryłam go na początku liceum i do tej pory to mój ulubieniec.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:08   #3867
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja ostatnio nie używam toniku, będę niebawem na kupnie i chyba wezmę Garniera dla wrażliwców, to był kiedyś mój ideał.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:31   #3868
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Iwostin Sensitia
http://lakierowo.blogspot.com/2011/1...acy-tonik.html
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:55   #3869
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Pewnie Będą potrzebne Ci:
- świeży szpinak lub roszponka (ewentualnie mix sałat)
- ok. 100g szynki szwarcwaldzkiej (ja kubuję w Lidlu, taka w zielonej paczce, jest niedroga i dobra jakościowo )
- ser pleśniowy typu Lazur
- pomidorki koktailowe
- pestki słonecznika
- dressing - świeży czosnek, cytryna, oliwa, sok malinowy

Przyrządzenie jest bajecznie proste - myjesz szpinak/sałatę i rozkładzasz na płaskim naczyniu, szynkę kroisz w małe kawałki lub plasterki (tak jakbyś kroiła np. boczek do jajecznicy) i kładziesz na rozgrzaną paletnię, aż się wytopi i zrobi lekko chrupka (uwaga, żeby nie spalić ), pomidorki kroisz na połówki lub ćwiartki (oprócz koktailowych można też wzbogacić kilkoma suszonymi) , ser kroisz na małe kwadraciki i wszystkie składniki dodajesz do sałaty. Na koniec prażysz garść pestek na paletni i posypujesz nimi składniki. Do dressingu musisz wycignąc 1-2 ząbki czosnku, połówkę soku w cytryny (jak jest mała to nawet z całości), dodać 2-3 łyżki soku malinowego i tyle samo oliwy, wszystko dobrze wymieszać i polać sałatkę Wczoraj wsunęłam 2 porcje
rewelacja! dzięki wielkie na pewno zrobię na dniach
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czeka mnie na dniach zakup toniku, a z racji tego, że toniku nie kupowałam od ponad roku to nie mam pojęcia, w co celować?
Jakie są obecnie Wasze typy? Co macie teraz na stanie?
ja obecnie mam dwa, Hydrabio i Garnier ten kojący witaminowy dla skóry wrażliwej - jest świetny tak samo jak poprzednia wersja, cenowo wypada bardzo dobrze, także zdecydowałabym się na niego
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:12   #3870
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
madziarra, ja obecnie używam tonik wszech czasów - Uroda Melisa (do kupienia w Naturze za ok. 6 zł). Odkryłam go na początku liceum i do tej pory to mój ulubieniec.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nie używam toniku, będę niebawem na kupnie i chyba wezmę Garniera dla wrażliwców, to był kiedyś mój ideał.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja obecnie mam dwa, Hydrabio i Garnier ten kojący witaminowy dla skóry wrażliwej - jest świetny tak samo jak poprzednia wersja, cenowo wypada bardzo dobrze, także zdecydowałabym się na niego
Dziewczyny, wielkie dzięki za typy
Em, miałam kiedyś ten tonik, faktycznie jest bardzo dobry, ale chyba chciałabym tym razem coś oczyszczającego
Hosenko, a czy ten tonik jest wydajny?
Ice, w ogóle nie używałaś toniku czy zastępowałaś go termalką?
Organzza, to dobra wiadomość, że nie popsuli Garniera, ostatnio kupiłam Garnierową dwufazę i mam wrażenie, że jest dużo gorsza od tej starej wersji

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
rewelacja! dzięki wielkie na pewno zrobię na dniach
Polecam się na przyszłość, mam jeszcze parę innych przepisów Daj koniecznie znać jak wyszło

Wczorajszy egzamin poszedł naprawdę przyzwoicie, także został mi tylko jeszcze jeden do zdania w piątek.
Przyszła wczoraj w końcu moja paczka kosmetyczna, dziś będę miała trochę czasu to może obfocę moje nabytki z ostatniego miesiąca
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.