Patenty na bycie NAJ :) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 09:01   #361
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

moim ostatnim patentem okazało sie mydełko siarkowe od lat moja cera nie promieniała jak teraz , jest pieknie oczyszczona,gładziutka i bez żadnych niespodzianek , ponadto zaczęłam pić sok z łopianu i tez widze poprawe cery jak i dobroczynnny wpływ na przemiane materii
co do włosków dodaje im pięknego blasku i koloru Rewitalizerem Koloru z Joanny , polecam wypróbować.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 09:18   #362
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

natee możesz coś więcej napisać o tym rewitalizerze koloru z Joanny? pierwsze słysze o nim
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 09:25   #363
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

to taki szamponik w saszetkach (podwójna saszetka kosztuje u mnie 1,40) Są o różnych odcieniach , ja używam brązowo-bursztynowy , daje on piękny połysk i pogłebia odcień włosów. Wiem ze sa tez do włosów blond (rozjaśnianych i naturalnych) , jest tez czerwono-mahoniowy i jakis odcien fioletowy . Za te pieniążki warto spróbować ja mam go właśnie na włosach
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 09:26   #364
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez natee
moim ostatnim patentem okazało sie mydełko siarkowe od lat moja cera nie promieniała jak teraz , jest pieknie oczyszczona,gładziutka i bez żadnych niespodzianek , ponadto zaczęłam pić sok z łopianu i tez widze poprawe cery jak i dobroczynnny wpływ na przemiane materii
co do włosków dodaje im pięknego blasku i koloru Rewitalizerem Koloru z Joanny , polecam wypróbować.
Ten sok z łopianu w aptece można kupić?? Dobre to jest> Pewnie nie
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 09:28   #365
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez natee
to taki szamponik w saszetkach (podwójna saszetka kosztuje u mnie 1,40) Są o różnych odcieniach , ja używam brązowo-bursztynowy , daje on piękny połysk i pogłebia odcień włosów. Wiem ze sa tez do włosów blond (rozjaśnianych i naturalnych) , jest tez czerwono-mahoniowy i jakis odcien fioletowy . Za te pieniążki warto spróbować ja mam go właśnie na włosach
O_o musze koniecznie spróbować
A to się tak po prostu Rewitalizer nazywa ??
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 09:31   #366
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Durga
O_o musze koniecznie spróbować
A to się tak po prostu Rewitalizer nazywa ??
No właśnie!! I gdzie to można kupić?? Tak w drogerii po prostu? Aha, i czy to jest szampon koloryzujący??
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 09:33   #367
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Sok z łopianu w aptece za ok 6zł, jest ohydny w zapachu , aj go pije jedną reką zatykając nos No , ale czego sie nie robi dla bycia piekną
Durga,tak nazywa sie to Rewitalizer Koloru (z Joanny)
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 09:34   #368
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Znalazłam na stronie Joanny, ale do włosów blond
http://www.joanna.pl/produkty/system...ewitalizer.asp

Są i pozostałe:
http://www.joanna.pl/produkty/system...vital_braz.asp
http://www.joanna.pl/produkty/system...tal_czerwo.asp
http://www.joanna.pl/produkty/system...tal_fiolet.asp
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 09:52   #369
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez agnieska
rzeczywiście - to błoto jest świetne rozpisałam się w recenzji, ale tu w skrócie - uratowało mnie gdy niewiadomo z jakiego powodu włosy na czubku głowy (nawet już 2-3 h po umyciu) wyglądały na tłuste i posklejane mimo że w dotyku były świeże. W tym okresie przerobiłam 4 czy 5 szamponów, nawet nie myślałam o tym żeby kłaść na skórę głowy odżywkę czy maskę - nic nie pomogło. Zrezygnowana, z wizją kolejnej wizyty u dermatologa, zaczęłam przeglądać szafkę - a tam stało błoto z wymiany której jeszcze nie zdążyłam użyć. I stał się cud na tydzień-dwa miałam dobre włosy, poźniej znów musiałam aplikować błotko. Teraz zmieniłam szampon na Rossmanowy dla dzieci i wszystko jest w porządku, widać to były silikony. Błoto właśnie mi się skończyło, ale myślę, że warto je mieć w domu - sporo błota w tym błocie czy raczej kremowej masce z drobinkami nie obciąża, ułatwia rozczesywanie
mówicie o tym błotku z serii "afrykańskiej"? Rzeczywiście fajna rzecz, choć zależy, do jakich włosów. Moje są po nim "za lekkie", takie strasznie fruwające. Ale to jedna z lepszych odżywek, na jakie trafiłam.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 10:18   #370
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja też uwielbiam to błotko, jak i prawie całą serię afrykańską.
Jak się umyję tym ichnim olejkiem do ciała, potem balsam z tej serii i jeszcze włoski pachną błotkiem, to siedzę i się wącham
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 11:07   #371
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Z tych wszystkich patentów mi też najbardziej podpasował ten z nakładaniem odżywki przed myciem włosów. Wcześniej zniechęcalam się do ich używania bo po każdej moje włosy były obciążone. A teraz jest akurat
Cały czas przymierzam się do tego zimnego prysznica na ciało i włosy, ale straszny zmarźluch ze mnie i po 15 sekundach rezygnuję, ale może kiedyś wytrzymam dłużej
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 11:38   #372
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez natee
to taki szamponik w saszetkach (podwójna saszetka kosztuje u mnie 1,40) Są o różnych odcieniach , ja używam brązowo-bursztynowy , daje on piękny połysk i pogłebia odcień włosów. Wiem ze sa tez do włosów blond (rozjaśnianych i naturalnych) , jest tez czerwono-mahoniowy i jakis odcien fioletowy . Za te pieniążki warto spróbować ja mam go właśnie na włosach
Dziękuję ślicznie, poszukam tego specyfiku w sklepach
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 13:03   #373
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez !violet!
Z tych wszystkich patentów mi też najbardziej podpasował ten z nakładaniem odżywki przed myciem włosów. Wcześniej zniechęcalam się do ich używania bo po każdej moje włosy były obciążone. A teraz jest akurat
Cały czas przymierzam się do tego zimnego prysznica na ciało i włosy, ale straszny zmarźluch ze mnie i po 15 sekundach rezygnuję, ale może kiedyś wytrzymam dłużej
Spróbuj naparwdę warto! Ja też zmarzluch, ciało myję w gorącej wodzie, ale włosy juz nie Robię to tak, aby zimna woda nie spadała mi na ciało. Najpieerw z głową na dół i potem na stojące, maksymalnie odchylona, nic mi nie kapie, a włosy mmmm
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 13:07   #374
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez basiao84
Kurcze, ale się cieszę że się na coś przydałam z tym moim patentem odżywkowym

Ehh, a ja trudny dzień dziś mam, bo egzamin z niemieckiego piszę, a jutro ustny mam , boję się jak cholera bo nie chciałabym stracić 420pln opłaty za egzamin.. 3majcie kciuki od 16.00 pliiis
Basiu - kciuki trzymamy i życzymy powodzenia, za patent należy ci się big oraz dokarmienie, jest świetny.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 13:13   #375
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ten rewitalizer - to taki szampon koloryzujący czy bardziej odżywka? Jak to działa?
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 13:18   #376
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez basiao84
Ehh, a ja trudny dzień dziś mam, bo egzamin z niemieckiego piszę, a jutro ustny mam , boję się jak cholera bo nie chciałabym stracić 420pln opłaty za egzamin.. 3majcie kciuki od 16.00 pliiis
a jaki to egzamin? na jakiś certyfikat? trzymam kciuki, będzie dobrze


Cytat:
Napisane przez agnieska
rzeczywiście - to błoto jest świetne (...) nie obciąża, ułatwia rozczesywanie
a zawiera w ogóle jakieś silikony? bo moje włosy to bez silikonów rozczesać się nie dadzą a z drugiej strony obciążone też nie lubią być.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 13:28   #377
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja dzisiaj po raz pierwszy wypróbowałam patent z odżywką przed myciem włosów. Trzymałam ją na głowie pół godzinki i trochę mnie denerwowało kapanie z głowy na szyję i kark..brrr, no ale wytrwałam. Po umyciu włosów zimna płukanka i suszenie tylko chłodnym nadmuchem suszarki. Włosy są rzeczywiście bardziej miękkie, ale nie błyszczą się Może dopiero po kilku razach pojawi się blask Tak czy siak patent i tak świetny
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 13:52   #378
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez justa79
a zawiera w ogóle jakieś silikony? bo moje włosy to bez silikonów rozczesać się nie dadzą a z drugiej strony obciążone też nie lubią być.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12544

w wyszukiwanie silikonów się dopiero wdrażam, uwaga - to moja próba oficjalna na forum, do tej pory robiłam to mrucząc pod nosem

Skład: Aqua, Maroccan Lava Clay, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetyl Palmitate, Amodimethicone, Trideceth-12, Laurylmethicone Copolyol, Hydroxyethylcellulose, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine Hydrochloride, Maltodextrin, Amylodextrin, Silica, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene.


Cytat:
Napisane przez mckabi
Ja dzisiaj po raz pierwszy wypróbowałam patent z odżywką przed myciem włosów. Trzymałam ją na głowie pół godzinki i trochę mnie denerwowało kapanie z głowy na szyję i kark..brrr, no ale wytrwałam. Po umyciu włosów zimna płukanka i suszenie tylko chłodnym nadmuchem suszarki. Włosy są rzeczywiście bardziej miękkie, ale nie błyszczą się Może dopiero po kilku razach pojawi się blask Tak czy siak patent i tak świetny
to może czepeczek kąpielowy?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 14:04   #379
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez agnieska
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12544

w wyszukiwanie silikonów się dopiero wdrażam, uwaga - to moja próba oficjalna na forum, do tej pory robiłam to mrucząc pod nosem

Skład: Aqua, Maroccan Lava Clay, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetyl Palmitate, Amodimethicone, Trideceth-12, Laurylmethicone Copolyol, Hydroxyethylcellulose, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine Hydrochloride, Maltodextrin, Amylodextrin, Silica, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene.




to może czepeczek kąpielowy?
No właśnie nie mogłam go znaleźć i nałożyłam sobie jednorazówkę na głowę
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 14:53   #380
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Spróbuj naparwdę warto! Ja też zmarzluch, ciało myję w gorącej wodzie, ale włosy juz nie Robię to tak, aby zimna woda nie spadała mi na ciało. Najpieerw z głową na dół i potem na stojące, maksymalnie odchylona, nic mi nie kapie, a włosy mmmm
To brzmi jak gimnastyka pod prysznicem. Nie ma co, kolejny plus płukania włosów zimną wodą
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 15:28   #381
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Patent z talkiem jest sie sprawdza. Minusy to utrudnione rozczesywanie wlosów oraz elektryzowanie się (przynajmniej u mnie). Nie ma to jak mycie
ajali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 15:41   #382
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ehh... i nie udało mi się kupic tego Rewitalizera, we wszystkich drogeriach w których byłam nie było...
Wie któraś z Was przypadkiem może gdzie go moge we wrocławiu dostać??
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 15:46   #383
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Mam pytanie o Wasze patenty:

- to błotko, to taka klasyczna odżywka, tylko, że... błotko? nawilża, wygładza, czy robi z włosami coś innego?

- te odżwyki z Joanny to po prostu odżywki do włosów, czy coś w stylu szamponu-farby? odrosty idt.?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 16:09   #384
wiśnia_wisienka
Raczkowanie
 
Avatar wiśnia_wisienka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Rewitalizer jest bardziej jak odżywka, nie zafarbuje odrostów. Ja stosowałam ten do włosów blond i szczerze mówiąc wogóle nie zauważyłam efektów, ale może to zależy od włosów.
wiśnia_wisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 17:57   #385
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mckabi
No właśnie nie mogłam go znaleźć i nałożyłam sobie jednorazówkę na głowę
Potrzeba to Matka wynalazków
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 20:30   #386
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Mam pytanie o Wasze patenty:

- to błotko, to taka klasyczna odżywka, tylko, że... błotko? nawilża, wygładza, czy robi z włosami coś innego?

- te odżwyki z Joanny to po prostu odżywki do włosów, czy coś w stylu szamponu-farby? odrosty idt.?
błotko jest odżywką, o tyle nie klasyczną, że wmasowuje się je takż w skórę głowy. Wygładza włosy, stają się bardzo gładkie, lśniące i bardzo "lekkie". Przy spłukiwaniu w wannie zostaje piasek
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 17:16   #387
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

czy ktos mi moze powiedziec co to jest dryflo???domyslam sie ze jakis "matownik pofiltrowy"??
i jeszcze w kwestii formalnej-czy LPR Anthelios XL 60+ (mam taka próbke) teraz jest pod względem skłądu zmieniony ( bo z opakowania jest juz inny)??I chyba 50+ a nie 60, jzu mi sie to wszystko pomeiszało. na stronir producenta jest takie cos jak Anthelios XL 50+ Lotion (Lait) 100ml, jest u nas cos takiego?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 17:23   #388
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
czy ktos mi moze powiedziec co to jest dryflo???domyslam sie ze jakis "matownik pofiltrowy"??
i jeszcze w kwestii formalnej-czy LPR Anthelios XL 60+ (mam taka próbke) teraz jest pod względem skłądu zmieniony ( bo z opakowania jest juz inny)??I chyba 50+ a nie 60, jzu mi sie to wszystko pomeiszało. na stronir producenta jest takie cos jak Anthelios XL 50+ Lotion (Lait) 100ml, jest u nas cos takiego?
Dry flo to skrobia kukurydziana, modyfikowana. Jest ona drobniejsza od zwykłej kukurydzianki i można ją nabyć na stronie mazideł
www.mazidla.com
Antek xl 50+ lait w Polsce nie jest dostępny. Dostępne u nas mleczka z LRP to Dermo Pediatricis i Aqua Lait
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 17:43   #389
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dzieki mcabi, jeszcze mnie nurtuje pierwsze pytanie:czy LPR Anthelios XL 60+ (mam taka próbke) teraz jest pod względem skłądu zmieniony ( bo z opakowania jest juz inny)??
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 19:03   #390
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez natee
moim ostatnim patentem okazało sie mydełko siarkowe od lat moja cera nie promieniała jak teraz , jest pieknie oczyszczona,gładziutka i bez żadnych niespodzianek
A mi nie pomaga Twarzy nigdy tym nie umyję - moje naczynka by chyba wszystkie popękały z wrażenia Ale używałam na plecy - przemogłam się, bo zapach mnie nie zachwyca No i stwierdzam, że mnie tylko wysuszył, ale krostki jak się pojawiały tak się pojawiają. Nawet zapach siarki ich nie przestraszył
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.