Ostatnio testowałam... - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-10, 00:12   #361
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ostatnio testowałam...

Dziś testowałam Apparition.
Miły i wcale nie zabójczy, nie migrenogenny, nie duszący. Generalnie przyjemny. Tylko jakoś dziwnie kwaśnieje po paru godzinach.
Wczoraj zapodałam go o 1 w nocy, a rano po pobudce pachniał skwaśniałymi owocami i zwiędłymi kwiatami.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 07:32   #362
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Ostatnio testowałam...

dziś zlałam się PP elixir, nie wywołał euforii, nawet jeszcze nie wiem czy go lubię
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 09:44   #363
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Ostatnio testowałam...

Champs Elysees- zapach po prostu mnie uwiódł.Po psiknięciu wyczułam świeże kwiaty, na mysl przyszły mi fiołki Bardzo, bardzo trwały , kobiecy i soczysty. To zapach, który w niedalekiej przyszłości musze miec
Gucci, Eau de Parfum II- pierwszy raz miałam okazje powąchac ten zapach, a to za sprawą Kasiulki22 .Wydał mi sie zapachem bardzo delikatnym , raczej owocowym niż kwiatowym.Ładne, ale były zapachy, które urzekły mnie bardzej. I jeszcze jedna wada, na mnie wywietrzały błyskawicznieBędę go jeszcze testować.
Narciso Rodriguez, For Her EDT- ciepły i kobiecy, ale również bardzo nietrwały.Nie muszę go miećUFFF

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2007-01-10 o 14:00
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 13:44   #364
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
dziś zlałam się PP elixir, nie wywołał euforii, nawet jeszcze nie wiem czy go lubię
Ja też go sobie dziś zapodałam testowo i nagle zaczęłam go odróżniać od Pure Poison. Nadal jest bardzo podobny, ale już nie identyczny.

A poza tym testuję po raz kolejny Gucci II. Nie jest to zapach dla mnie. Świeży, kwiatowy, z czymś ciepłym, taki jakby lekko przypudrowany, ale nie mój. No i początek zdecydowanie mi się nie podoba.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 16:44   #365
Tristan
Raczkowanie
 
Avatar Tristan
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 228
GG do Tristan
Dot.: Ostatnio testowałam...

Zgodnie z obietnicą daną Rachelce opisuję pare zapachów, proszę się nie sugerować, bo to moje indywidualne odczucia i juz troszkę wypłowiałe, bo dość dawno próbowane, dlatego taki skromny opis:
CdG:
Kyoto
lżejszy od avignonu, tajemniczy, przyjemne kadzidełko, bardziej wyczuwałem sandał, mniej słodyczy...
Nie miałem napisu na próbce i mi się pokićkało ale z pewnością to nie Zagorsksorrki za pomyłkę to:
CdG2J
drażnił mnie ponieważ wyczuwałem w nim nutkę podobną do gumy od weka z ogórkami w szklanym słoju zawiało kiszonym ogórkiem dymem i w ogóle takie coś...
AA Winter Delice
nawet fajne perfumy tylko za słabo pachniały, a może nie czułem cynamon, wanilia, świerk, piernik, mandarynka?? Pasowały w sam raz na Wigilię
Cartier must de Cartier perfumy
fajna mieszanina czegoś ostrzejszego, super galbanum było czuć, mocniejszy, wie czego chceJ Jeden z ładniejszych orientalnych:d
Cacharel nemo
podobny do basali shiseido, tylko mniej balsamiczny, miły dla nosa cieplutki. Koleżanka mi powiedziała, że podobają jej się te perfumy
__________________
Jeśli nie wiesz od czego zacząć, zacznij od Siebie!!!J
Tristan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 17:32   #366
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 378
GG do chamelieu
Dot.: Ostatnio testowałam...

Przyszły próbki, będzie uczta dla nosa

Casmir Chopard - cieszę się że nie kupiłam w ciemno. Nie żeby był nieciekawy, nieładny, miał nieprzyjemne nuty, wręcz przeciwnie - pachnie jak waniliowe ciastko z cynamonową posypką. Dosłownie, nie na zasadzie odległych skojarzeń, ale prosto z mostu - ciacho. Ale to ciacho trwa i trwa i trwa, nie rozwija się wogóle, nie ma drugiego dna. Po pewnym czasie nawet zaczyna mnie drażnić tą jednostajnościa - tak mogłaby pachnieć woda z serii Plaisis Nature a nie wysokopólkowe perfumy. Pelnowymiarowgo flakonu na pewno nie kupię, ale na miniaturkę będę polować, bo buteleczka jest cudna

Ghost - niemalże brat-bliźniak Sheer Rose Avon: ta sama słodycz dopiero co rozwijających sie pączków róży dodatkowo podlana Tumultową konfiturą Jak skończę Sheer Rose na pewno sie rozejrzę za pełnowymiarową flaszka tego cudeńka, na razie jednak mam tyyyle flakoników do kupienia i nie chcę dublować zapachów

Theorema Fendi - karmelkowe pierniczki które błyskawicznie znikają z talerza Pierwszy raz zdarzyło mi się, że zapach nie przetrwał nawet godziny. Ale to co udało mi sie wyczuć jest fantastyczne - jakby do Belle de Minuit dodano pieprzu. Ogrzewa, otula, sprawia że mam ochotę wgryźć się w nadgarstek. Chętnie bym widziała w mojej kolekcji miniaturkę, by rozkoszować się od czasu do czasu pieprznym pierniczkiem, ale na duży flakonik ze względu na absolutny brak trwałości na pewno nie będę polować

Edytowane przez chamelieu
Czas edycji: 2007-01-10 o 18:02
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 21:00   #367
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Tristan Pokaż wiadomość
Kyoto
lżejszy od avignonu, tajemniczy, przyjemne kadzidełko, bardziej wyczuwałem sandał, mniej słodyczy...
Cholera, to masz szczęście. Na mnie Kyoto ujawnia zabójczą plastikową nutkę, słodką i obrzydliwie syntetyczną... Ouarzazate niby też, ale jest ona mniej wyczuwalna niż w Kyoto, cały zapach jest bardziej kadzidlany i suchy.
Kyoto jest na mnie zupełnie niepodobny do siebie
Cytat:
Napisane przez Tristan Pokaż wiadomość
AA Winter Delice
nawet fajne perfumy tylko za słabo pachniały, a może nie czułem cynamon, wanilia, świerk, piernik, mandarynka?? Pasowały w sam raz na Wigilię
Co nos, to inne skojarzenia
Jakiś czas temu gdzieś czytałam, że WD jest... kadzidlane?

W każdym razie dziękuję za opisy

Dreamer, Eiri
- dajcie znać, kiedy dojdą do Was próbki!
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 21:35   #368
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez chamelieu Pokaż wiadomość
Theorema Fendi - karmelkowe pierniczki które błyskawicznie znikają z talerza Pierwszy raz zdarzyło mi się, że zapach nie przetrwał nawet godziny. Ale to co udało mi sie wyczuć jest fantastyczne - jakby do Belle de Minuit dodano pieprzu. Ogrzewa, otula, sprawia że mam ochotę wgryźć się w nadgarstek. Chętnie bym widziała w mojej kolekcji miniaturkę, by rozkoszować się od czasu do czasu pieprznym pierniczkiem, ale na duży flakonik ze względu na absolutny brak trwałości na pewno nie będę polować
Zgadzam się, zapach piękny Na początku jedynie drażniły mnie apteczne nuty, jak z jakiegoś lekarstwa, ale szybko uleciały. Szkoda, że Theorema jest tak nietrwała na mojej skórze, czuć ją było może ze 3 godziny Co nie znaczy, że nie chciałabym jej mieć, bo zapach mnie urzekł

Rumeur Lanvin - nie spodobał mi się Na mojej skórze w ogóle się nie rozwija, jest ciągle taki sam - bez wyrazu, byle jaki, bez głębi, na dodatek gryzie i drażni
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 21:41   #369
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez chamelieu Pokaż wiadomość
Theorema Fendi - karmelkowe pierniczki które błyskawicznie znikają z talerza Pierwszy raz zdarzyło mi się, że zapach nie przetrwał nawet godziny. Ale to co udało mi sie wyczuć jest fantastyczne - jakby do Belle de Minuit dodano pieprzu. Ogrzewa, otula, sprawia że mam ochotę wgryźć się w nadgarstek. Chętnie bym widziała w mojej kolekcji miniaturkę, by rozkoszować się od czasu do czasu pieprznym pierniczkiem, ale na duży flakonik ze względu na absolutny brak trwałości na pewno nie będę polować
Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, zapach piękny Na początku jedynie drażniły mnie apteczne nuty, jak z jakiegoś lekarstwa, ale szybko uleciały. Szkoda, że Theorema jest tak nietrwała na mojej skórze, czuć ją było może ze 3 godziny Co nie znaczy, że nie chciałabym jej mieć, bo zapach mnie urzekł
zgadzam się z dziewczynami. zapch mnie urzekł . jest cudownie ogrzewający. niestey jedyna wada jego to trwałość .
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 22:42   #370
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Ostatnio testowałam...

Purplelips Salvador Dali - intrygujący zapach, jest tajemniczy i uwodzicielski, co obiecuje sam opis na KWC Ma w sobie jakąs specyficzną nutę, która wibruje i unosi się ponad wszystkimi pozostałymi. Mogłabym tak pachnieć globalnie, ale raczej wieczorową porą
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 13:28   #371
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ostatnio testowałam...

Właśnie testuję - Anglomanię dzięki chamelieu
Na szczęście to nie moja bajka .
Zapach ładny, ale u mnie spod pierniczków wychodzą kwiatki.
Odrobinę przypomina mi OI.
Kurcze wszystko ostatnio na mnie piernikami pachnie .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 13:48   #372
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Ostatnio testowałam...

Łazi za mna mydło Carthusii Ligea ktora wysmarowalam dzis nadgarstek... teraz, po dobrej godzinie od pierwszej aplikacji przypomina mi Cudray Vanille et Coco ..z tym mydłem, stłamszoną wanilią i nutką zapachową przypominająca mi zapach benzyny.... wczesnije było troche soli, jakies ziółka... teraz wszystko, co do ostatniej nutki utopiło się w kostce luksusowego mydełka...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 08:45   #373
agatolinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 52
NR edp, ogrodek srodziemnomorski

NR jest rzeczywiscie bardzo intymny, u mnie trzyma sie blisko skory. Niestety trwalszy na mnie jest etd, no i brakuje mi w edp "pazura".
Ogrodek tez nie polubil sie z moja skora, kwasna nuta trwa od zaaplikowania zapachu az do konca, a szkoda, tyle sobie po nim obiecywalam...
agatolinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 14:16   #374
Tristan
Raczkowanie
 
Avatar Tristan
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 228
GG do Tristan
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Cholera, to masz szczęście. Na mnie Kyoto ujawnia zabójczą plastikową nutkę, słodką i obrzydliwie syntetyczną... Ouarzazate niby też, ale jest ona mniej wyczuwalna niż w Kyoto, cały zapach jest bardziej kadzidlany i suchy.
Kyoto jest na mnie zupełnie niepodobny do siebie Co nos, to inne skojarzenia
Jakiś czas temu gdzieś czytałam, że WD jest... kadzidlane?
Dziwne nom, u mnie ani troche plastiku, widać co człowiek to inaczej pachnie szkoda że na Tobie właśnie tak...
Co do WD to ja w ogóle kadzidła nie czułem...

Oblique RWD Givenchy - ciepły miodowy słodki zapach, czuć bardzo wanilię i wisienki... w składzie ma jeszcze drzewo kaszmirowe, heliotrop i pistację. Długo się trzyma na skórze i otula swą wonią. Przy nim mam zawsze dobry humor
__________________
Jeśli nie wiesz od czego zacząć, zacznij od Siebie!!!J
Tristan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 14:49   #375
Katarzynka77
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Ostatnio testowałam...

Bright Cristal, Versace - śliczny kwiatowo-owocowy zapach, spodoba się tym, które lubią świeże, zwiewne zapachy
Nina Ricci (te najnowsze, w butelce o kształcie jabłka) - baaardzo mocno owocowe, dla mnie boskie
Katarzynka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 17:04   #376
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ostatnio testowałam...

Davidoff Cool Water Game z próbeczki od kochanej Burn (dziękuję )
Faktycznie pachnie mocno słodkimi melonami, ale później na moje skórze wyłania się intensywna słona, morska nuta. Bardzo ciekawy zapach, choć coś intensywnie mi przypomina, jak dojdę do tego co to na pewno napiszę Ładny, ale nie muszę go mieć (hmmm ciekawe o ilu zapachach już tak początkowo myślałam ).
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 18:32   #377
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ostatnio testowałam...

My couture givenchy od kochanej Pomadki .... nie jestem w stanie nic o nim powiedzieć, ja ich po prostu nie czuję . Albo mam już wypalony zapachami nos (matko, czyżby to było mozliwe ????), albo są tak specyficzne i delikatne.
Testowałam jeszcze Kenzo flower..... (jeszcze o nich napisze), ale może, może, może czasem zagoszczą u mnie, jak tylko uporam się z ich etapem słodyczy
Angel .... cudny, ale gdzie te moje ukochane w angelu lilie (patrz: pisze kobieta zakochana w angel le lys)???? Czy warto za niewątpliwie o wiele większa trwałość przehandlowac lilie ???? Negocjacje trwają
Rouge....testy wspólnie z rodzicielką trwają....może i coś sie z tego wykluje
Pomadko, jeszcze raz dziękuję
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 22:46   #378
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Ostatnio testowałam...

Dzisiaj sobie testuję drugą wodę firmy Curve nazywa się Soul Vintage. Nawet jest przyjemna, ale coś mi przypomina Miracle forever, ale potem wyłazi z niej jakaś męska nuta.
Nawet znalazłam ją na ebayu...
http://cgi.ebay.pl/VINTAGE-SOUL-by-C...QQcmdZViewItem
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 23:48   #379
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Ostatnio testowałam...

Dzis znow podejscie do Poison Diora. Niewatpliwie czyms mnie przyciagaja - maja taka specyficzna dobrze definiowalna slodycz. No i te sliwki . Caly czas mysle, czy kupic sobie flakonik...
Psiknelam tez Rome LB - to niesamowite. Jak kiedys pierwszy raz ja wachalam, wydala mi sie za mocna i zupelnie nie w moim stylu. Dzis urzekla mnie grapefruitem i ciepla slodycza. Brak mi w niej jednak czegos - wydaje mi sie za bardzo leniwa, choc niewatlipie ma urok. Kiedys za bardzo konkretna, dzis za malo - i jak tu dogodzic kobiecie
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 05:37   #380
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Ostatnio testowałam...

Champs Elysees - dobra dusza przekazała mi blotter z kroplą tego zapachu przez brata tylko taka forma, ale w Douglass raczej próbek sie nie dostanie brat podał z miną nieciekawą, stwierdził że mydło czuje, faktycznie na początku czuc mocno kwiatowy zapach, ale dzis rano to było zupełnie cos innego, piękny, delikatny, nie przepadam za typowo kwiatowymi kompozycjami, ale dzisiejszy poranek zachęcił do testów na sobie, zapach łagodnieje, co prawda narazie testy na papierku, ale zachęcają do dalszego testowania
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 06:04   #381
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ostatnio testowałam...

Ze wszystkich klasyków Guerlaina z magicznego kuferka , została ze mną tylko minatura Shalimara.
Reszta zdecydowanie nie moja
Champs Elysees, Mitsuoko
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 13:31   #382
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Ostatnio testowałam...

Mam śliczną miniaturkę Smoka,dzięki Loli23 , opakowanie zachwycające,czerń i czerwień,w srodku czarny aksamit i to małe cudeńko.Miło mieć takie cacuszko w swoim zbiorku. Zapach rzeczywiscie intrygujacy,ja czuje słodkie szypry w męskim wydaniu.Słodka gardenia doprawiona mocnym alkoholem ( tylko nie wiem jakim bo nie pije,piję co innego ),ale na mojej skórze pocałunek smoka łagodnieje. Oj , to było zaledwie muśniecie w usta i...tylko zapowiedź czegos pikantnego...powaliły go na kolana niewinne dzikie konwalie Diorissimo.Cóż za połączenie Na razie wystarczy mi miniaturka.Warto ją mieć
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 15:49   #383
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ostatnio testowałam...

Black Cashmere wielokrotnie juz podchodziłam to tych perfum, juz byłam blizutko, witałam się z gąską ....ale nie, jednak kadzidło, to niejest to czego wyłącznie szukam w perfumach...jako dodatek....uwielbiam, ale jako główny element...jednak nie (na szczęście )
Crystal noir wersja edp, o i tu odnajdujemy to co lubią tygryski , intensywne, z charakterkiem, dużo mniej kokosowe niż w wersji edt, słodycz wersji toaletowej w wersji edp gdzieś znika a w zamian dostajemy odrobinkę cierpkości i goryczy....hmmm
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 16:53   #384
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam...

Oj, natestowałam się dzisiaj, włócząc się po centrach handlowych-(przeceny).
Na dobry ożywczy początek- Cologne Muglera- spodobał mi się.
Na drugiej ręce- znowu Rumeur- próbowałam go wcześniej, raz mi się bardzo podobał, raz był sztuczny i chemiczny. Dzisiaj też nie był nadzwyczajny, trącił rzeczywiście zmywaczem do paznokci. Czyli jest chimeryczny.
Stella two Peony-delikatny kwiat, piękny zapach, też ładna róża w Rosamor- ale Stella lepsza.

Drugie centrum- Theorema Leggero- lubię te śródziemnomorskie
żywice , Jette Joop - jakiś nijaki, Cristalle- piękny, zielono- rześko- cytrusowo- szyprowy .

W trzeciej perfumerii dostałam już pomieszania zmysłów- przynajmniej zmysłu węchu. Testowałam Shinny Creation La Perla- miękki, pudrowy, drugi zapach La Perli- bardziej wyrazisty - chyba to był Charme, (w każdym bądź razie nie ten niebieski). Też Rouge Noir Esenberg- zupełnie nie moja bajka, dostałam się przypadkowo w wielki obłok rozpylonej Euforii, zupełnie otumaniona dotarłam jeszcze do Lopez- Still- ten mnie trochę uratował aromatem herbaty i jakiegoś owocu - odniosłam przyjemne pierwsze wrażenie.
Na tym skończyłam, nie będąc w stanie już nic odróżnić. Z awersją do wszelkich zapachów dotarłam do domu.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 17:59   #385
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Oj, natestowałam się dzisiaj, włócząc się po centrach handlowych-(przeceny).
Na dobry ożywczy początek- Cologne Muglera- spodobał mi się.
Na drugiej ręce- znowu Rumeur- próbowałam go wcześniej, raz mi się bardzo podobał, raz był sztuczny i chemiczny. Dzisiaj też nie był nadzwyczajny, trącił rzeczywiście zmywaczem do paznokci. Czyli jest chimeryczny.
Stella two Peony-delikatny kwiat, piękny zapach, też ładna róża w Rosamor- ale Stella lepsza.

Drugie centrum- Theorema Leggero- lubię te śródziemnomorskie
żywice , Jette Joop - jakiś nijaki, Cristalle- piękny, zielono- rześko- cytrusowo- szyprowy .

W trzeciej perfumerii dostałam już pomieszania zmysłów- przynajmniej zmysłu węchu. Testowałam Shinny Creation La Perla- miękki, pudrowy, drugi zapach La Perli- bardziej wyrazisty - chyba to był Charme, (w każdym bądź razie nie ten niebieski). Też Rouge Noir Esenberg- zupełnie nie moja bajka, dostałam się przypadkowo w wielki obłok rozpylonej Euforii, zupełnie otumaniona dotarłam jeszcze do Lopez- Still- ten mnie trochę uratował aromatem herbaty i jakiegoś owocu - odniosłam przyjemne pierwsze wrażenie.
Na tym skończyłam, nie będąc w stanie już nic odróżnić. Z awersją do wszelkich zapachów dotarłam do domu.
piękny dzień....
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 18:06   #386
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam...

Ano, dzień był piękny, choć w pewnym momencie myślałam, że watr urwie mi głowę, ale jakoś się uchowałam w całości.
Zapomniałam, że testowałam też klasyczną Stellę- są to piękne róże, te wszystkie Stelle, bardzo je lubię
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 18:12   #387
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Ostatnio testowałam...

Dziś testowałam Aliena, tak tak I spodobał mi się ten jaśmin, choć moją mamę powalił. Powiedziała, że jakby siedziała koło kobiety tak pachnącej np. w autobusie, lub w kościele to by umarła, ponieważ by się udusiła Obłędny obłok jaśminu, przy ożywczych bardziej świeżych nutach, coś mi przypomina, jakiś zapach z dzieciństwa. Gdy go czuję, wiem ze kiedyś się z nim zetknęłam. Ładny, ale nie muszę mieć. Wolałbym kolejną flaszkę Innocenta.

Sport Jil Sander wspaniały świeżuch, taki jak lubię, choć w zasadzie nic odkrywczego, do dresów i na tańce dla młodej ciałem lub duchem kobiety. Po prostu przyjemny.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 18:34   #388
blanka144
Przyczajenie
 
Avatar blanka144
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Ostatnio testowałam...

Ostatnio testowałam np GIVENCHY najnowszy zapach Ange ou Demon....hmm zapach cięzki, nie dla mnie...ma coś w sobie czego nie było we wcześniejszych perfumach Givenchy, ale nie kupię sobie go na pewno...Na jakąś wieczorową kolacje są Ok- tymianek, szafran, wyciąg z dębu itp.
blanka144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 22:28   #389
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 673
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez blanka144 Pokaż wiadomość
Ostatnio testowałam np GIVENCHY najnowszy zapach Ange ou Demon....hmm zapach cięzki, nie dla mnie...ma coś w sobie czego nie było we wcześniejszych perfumach Givenchy, ale nie kupię sobie go na pewno...Na jakąś wieczorową kolacje są Ok- tymianek, szafran, wyciąg z dębu itp.
Ange ou Demonpachnie na mnie dokładnie jak gabinet dentystyczny. Nigdzie bym w tym zapachu nie wyszła, ale na sobie w domku lubię czasem go poniuchać

Dzisiaj testuję męskie i muszę stwierdzić że zaówno śweiżutki lekko pieprzny Ozon Tacchiniego jak i waniliowe Pi Givenchy nieźle spisują się na mojej skórze.
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:38   #390
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Ostatnio testowałam...

Curve Crush, Liz Claiborne. Ciekawe, czarne jagody i dużo sandałowca, coś pomiędzy Ultrafioletem a CKbe.
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.