Feminizm męskim okiem - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-02, 02:10   #361
xMadnessx
Raczkowanie
 
Avatar xMadnessx
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez mezczyzna___ Pokaż wiadomość
Nikogo nie mam zamiaru obrażać. Zaznaczam jedynie, że większość osób i tak sobie pomyśli to co ma sobie pomyśleć. I nie jestem za tym, żeby kogoś nazywać "szmatą".

Odnośnie wstrzemięźliwości i wierności osobiście mam takie same wymagania względem siebie jak i żony. Jednak kobiety już nie i zazwyczaj są bardziej pobłażliwe w tych kwestiach względem mężczyzn. Prędzej kobieta nazwie inną kobietę "szmatą" niż mężczyzna i mało której kobiecie będzie przeszkadzała przeszłość mężczyzny o ile tylko ją zapewni, że już się zmienił i wyszumiał, a teraz będzie dobrym ojcem .
Jako kobieta zgadzam się w 100%. Podobno z natury mężczyźni są poligamistami (co nie znaczy, że nie mogą z tym walczyć jeśli chcą i takie zasady mają w związku) a kobiety monogamistkami..

Ja wiem, że jednorazową zdradę mogłabym (nie zawsze) wybaczyć, nie mogłabym natomiast wybaczyć spotykania się z inną kobietą przez jakiś czas za moimi plecami. I jasne, wina faceta głównie, szczególnie w przypadku gdy kochanka jest wolna. Jednak gdyby coś mi się takiego przytrafiło i dowiedziałabym się kto/co to jestem pewna, że określenie "szmata" byłoby jednym z łagodniejszych słów jakie by owa kobieta usłyszała, mimo, że na codzień w ogóle nie przeklinam. A poza tym pewnie straciłaby z połowę włosów i zyskała trochę siniaków (mam nadzieje, że nie skończyłoby się gorzej )
__________________
Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty. - Frank Zappa

Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany
- przysłowie chińskie

xMadnessx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 06:58   #362
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez xMadnessx Pokaż wiadomość
Jako kobieta zgadzam się w 100%. Podobno z natury mężczyźni są poligamistami (co nie znaczy, że nie mogą z tym walczyć jeśli chcą i takie zasady mają w związku) a kobiety monogamistkami..

Ja wiem, że jednorazową zdradę mogłabym (nie zawsze) wybaczyć, nie mogłabym natomiast wybaczyć spotykania się z inną kobietą przez jakiś czas za moimi plecami. I jasne, wina faceta głównie, szczególnie w przypadku gdy kochanka jest wolna. Jednak gdyby coś mi się takiego przytrafiło i dowiedziałabym się kto/co to jestem pewna, że określenie "szmata" byłoby jednym z łagodniejszych słów jakie by owa kobieta usłyszała, mimo, że na codzień w ogóle nie przeklinam. A poza tym pewnie straciłaby z połowę włosów i zyskała trochę siniaków (mam nadzieje, że nie skończyłoby się gorzej )
Kobiety są z natury też poligamistkami, to jakieś mity, ze nie. Maja w genach zdradę.od czasow.pierwotnych, na ojca.dzieci szukaja dobrych genów, na tego co je wychowa juz kogoś innego, lagodniejszego, zapewniajacego byt. Instynkt przetrwania gatunku, ale oczywiscie łatwiej wmowic monogamiczna nature i ukarać a sobie wmówić poligamiczna.nature i usprawiedliwic ;p
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 07:44   #363
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez xMadnessx Pokaż wiadomość
Jako kobieta zgadzam się w 100%. Podobno z natury mężczyźni są poligamistami (co nie znaczy, że nie mogą z tym walczyć jeśli chcą i takie zasady mają w związku) a kobiety monogamistkami..

Ja wiem, że jednorazową zdradę mogłabym (nie zawsze) wybaczyć, nie mogłabym natomiast wybaczyć spotykania się z inną kobietą przez jakiś czas za moimi plecami. I jasne, wina faceta głównie, szczególnie w przypadku gdy kochanka jest wolna. Jednak gdyby coś mi się takiego przytrafiło i dowiedziałabym się kto/co to jestem pewna, że określenie "szmata" byłoby jednym z łagodniejszych słów jakie by owa kobieta usłyszała, mimo, że na codzień w ogóle nie przeklinam. A poza tym pewnie straciłaby z połowę włosów i zyskała trochę siniaków (mam nadzieje, że nie skończyłoby się gorzej )

Ale misiowi byś wybaczyła?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 08:04   #364
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Feminizm męskim okiem

Czy uczucie zazdrości nie świadczy o skłonności obu płci do monogamii? Jest to naturalne uczucie. Ani kobiety, ani mężczyźni nie lubią się dzielić ukochaną osobą. Gdyby kobiety były poligamistkami to nie powinny mieć problemu z wieloma partnerkami swojego mężczyzny, tak samo w drugą stronę. Wraz ze zmianami w kulturze, laicyzowaniem się społeczeństwa to się nie zmienia. Z jednej strony zarówno mężczyzna lubi wianuszek kobiet wokół siebie, jak i kobieta wielu adoratorów. Kwestią nastawienia społeczeństwa jest, że mężczyzna częściej korzysta z możliwości i może się tym chwalić. Z drugiej strony po wejściu w stały związek oboje tak samo cierpią z powodu zdrady drugiej osoby. To, że więcej jest kobiet, które wybaczą zdradę wynika z wychowania. Nie idzie za tym akceptacja i zgoda na kontynuację związku z drugą kobietą. Mężczyzna wybaczający zdradę jest gorzej postrzegany przez społeczeństwo, wspierany w tym, żeby odejść. Kobieta różnie.

Edytowane przez LuckyJane
Czas edycji: 2014-12-02 o 08:06
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 09:30   #365
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Feminizm męskim okiem

Zazdrosc świadczy o tym, ze umrzesz z glodu jak Cie zostawi/zabierze dzieci które byly twoim zabezpieczoiem na starość. To bardzo stare odruchy, jaskiniowe, nie można ich tak odnosić do teraźniejszości. Człowiek jest oportunista, nie monigamista. Monogamia przyszła pozniej, bo byla wygodna. Ale to nie nasza natura.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 13:41   #366
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Czy uczucie zazdrości nie świadczy o skłonności obu płci do monogamii? Jest to naturalne uczucie. Ani kobiety, ani mężczyźni nie lubią się dzielić ukochaną osobą. Gdyby kobiety były poligamistkami to nie powinny mieć problemu z wieloma partnerkami swojego mężczyzny, tak samo w drugą stronę.

Kwestią nastawienia społeczeństwa jest, że mężczyzna częściej korzysta z możliwości i może się tym chwalić.

Mężczyzna wybaczający zdradę jest gorzej postrzegany przez społeczeństwo, wspierany w tym, żeby odejść.
Po co mówisz skoro nie wiesz Jest wiele osób które bardzo lubią się dzielić ukochaną osobą. Poczytaj o takich zjawiskach jak cuckold, cuckqueen i swingers. Nie raz to jedno z partnerów prosi drugie by sypiało z innymi i potem żali się na forach, że partner chce być wierny

Mężczyzna nie korzysta częściej niż kobieta statystycznie. Jest to niemożliwe przy założeniu, że liczba kobiet i mężczyzn jest taka sama.

Ponieważ ewolucyjnie kojarzy się to z wychowywaniem cudzych dzieci. A jak wiadomo, celem numer 1 dla instynktu jest przekazanie swoich genów dalej.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 15:54   #367
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Zazdrosc świadczy o tym, ze umrzesz z glodu jak Cie zostawi/zabierze dzieci które byly twoim zabezpieczoiem na starość. To bardzo stare odruchy, jaskiniowe, nie można ich tak odnosić do teraźniejszości. Człowiek jest oportunista, nie monigamista. Monogamia przyszła pozniej, bo byla wygodna. Ale to nie nasza natura.
Czyli uczucie zazdrości jest jakąś naleciałością kulturową?

Skłaniam się ku teorii, że jesteśmy seryjnie monogamiczni. Wielu partnerów w życiu, ale nie w tym samym czasie.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Po co mówisz skoro nie wiesz Jest wiele osób które bardzo lubią się dzielić ukochaną osobą. Poczytaj o takich zjawiskach jak cuckold, cuckqueen i swingers. Nie raz to jedno z partnerów prosi drugie by sypiało z innymi i potem żali się na forach, że partner chce być wierny
Wiele? Jaka to część procenta populacji? Wiem, że są tacy. Dziękuję, że chcesz mnie ratować z odmętów niewiedzy. To nie jest norma. Zdecydowana większość społeczeństwa zna dobrze uczucie zazdrości i jest to naturalne. Raczej uczymy się panować nad uczuciem zazdrości i to też często widać w tych związkach poli o których piszesz. Osoba godzi się na związek poli, tłumaczy sobie dlaczego. Układa to sobie w głowie, a potem okazuje się, że jednak nie jest w stanie tak żyć. Dlaczego tak mało związków poli zostało po kilkunastu latach z komuny hippisowskiej? Gdyby to było zgodne z ich naturą to by wszyscy tak żyli do późnej starości, bo kto im zabroni? Czytałam, że wielu ludziom swingującym potem ma w drugą stronę i są bluszczowato-zazdrośni. Tak długo to tłumili w sobie.

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Mężczyzna nie korzysta częściej niż kobieta statystycznie. Jest to niemożliwe przy założeniu, że liczba kobiet i mężczyzn jest taka sama.
Statystycznie to wiesz... Przykładowo mamy atrakcyjnego mężczyznę i 4 hmm nieatrakcyjnych i ten lowelas prześpi się z 5 kobietami dla których to nie był tylko seks, były zakochane. Dla mnie on jest tym, co chętnie korzysta z okazji, a nie one. Mamy 10 ludzi i jednego korzystającego z okazji. Uwzględnij liczbę prawiczków, dziewic i możesz robić cuda wianki ze statystykami.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 16:43   #368
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Feminizm męskim okiem

Nie kulturowa instynktowna. Historie o monogicznej naturze.kobiet to wymysl.kultury.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 17:30   #369
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez xMadnessx Pokaż wiadomość
I jasne, wina faceta głównie, szczególnie w przypadku gdy kochanka jest wolna. Jednak gdyby coś mi się takiego przytrafiło i dowiedziałabym się kto/co to jestem pewna, że określenie "szmata" byłoby jednym z łagodniejszych słów jakie by owa kobieta usłyszała, mimo, że na codzień w ogóle nie przeklinam. A poza tym pewnie straciłaby z połowę włosów i zyskała trochę siniaków (mam nadzieje, że nie skończyłoby się gorzej )
a Twój facet miałby ubaw że JEGO kobiety się o niego biją? No proszę Cię. Równie dobrze facet mógłby ją okłamać że: macie wolny związek, odpoczywacie od siebie, że żona go nie rozumie i wcale ze sobą nie śpią, jest singlem i ona jest miłością jego życia. Więc dałabyś lanie i pobiłabyś ofiarę swojego faceta. klask i:I dumnie wzięłabyś pod pachę swojego misia i zabrała go do domu?

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Gdyby kobiety były poligamistkami to nie powinny mieć problemu z wieloma partnerkami swojego mężczyzny, tak samo w drugą stronę. .
Poligamiści chcieliby mieć wiele partnerek/ wielu partnerów a nie żeby ich partner/ partnerka ich mieli .
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 18:06   #370
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Statystycznie to wiesz... Przykładowo mamy atrakcyjnego mężczyznę i 4 hmm nieatrakcyjnych i ten lowelas prześpi się z 5 kobietami dla których to nie był tylko seks, były zakochane. Dla mnie on jest tym, co chętnie korzysta z okazji, a nie one. Mamy 10 ludzi i jednego korzystającego z okazji. Uwzględnij liczbę prawiczków, dziewic i możesz robić cuda wianki ze statystykami.
Ale widzisz, wzięłaś 1 mężczyznę i 5 kobiet a cały myk polega na tym, że kobiet i mężczyzn jest tyle samo. Więc weź lepiej 5 mężczyzn i 5 kobiet.
Niech jeden mężczyzna prześpi się z tymi 5 kobietami i doliczamy 4 prawiczków to nadal kobiety i mężczyźni mają statystycznie 1 partnera.

Są mężczyźni co zaliczają i są kobiety co zaliczają. Ktoś więcej ktoś mniej. Chodzi mi o to, że jednostkowe przypadki są różne (cnotka 1 partner w życiu, prostytutka 10.000 partnerów w ciągu 30 lat pracy) ale ostatecznie wychodzi po równo bo musi

Więc chodzi mi o to, że mężczyzna nie korzysta częściej tak jak napisałaś, tylko wszyscy robią tak samo, ewentualnie kobiety bardziej się z tym kryją :P
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 19:06   #371
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ale widzisz, wzięłaś 1 mężczyznę i 5 kobiet

Wzięła pięciu mężczyzn i pięć kobiet...
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 20:03   #372
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Wzięła pięciu mężczyzn i pięć kobiet...
Faktycznie
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 20:23   #373
mezczyzna___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 161
Dot.: Feminizm męskim okiem

Jeżeli już schodzimy na takie tematy to mężczyzna jest poligamistą, a kobieta hipergamistką. Czyli mężczyzna chce zaliczyć jak najwięcej kobiet, nawet jak spotka bardzo atrakcyjną to chętnie przespałby się z inną. Kobieta z kolei chce mięc mężczyznę o wysokim statusie co zapewni wychowaie dzieci, a po drugie chce mieć przystojnego, żeby miała dobre geny. Jak to osiągnie to nie będzie potrzebowała lepszego mężczyzny. Oczywiście to teoria, która trudno by było nawet doświadczyć w laboratorium, ale pewnie ziarnko prawdy w tym jest.


"Statystycznie to wiesz... Przykładowo mamy atrakcyjnego mężczyznę i 4 hmm nieatrakcyjnych i ten lowelas prześpi się z 5 kobietami dla których to nie był tylko seks, były zakochane. Dla mnie on jest tym, co chętnie korzysta z okazji, a nie one. Mamy 10 ludzi i jednego korzystającego z okazji. Uwzględnij liczbę prawiczków, dziewic i możesz robić cuda wianki ze statystykami. "

To wystarczy kobiecie powiedzieć, że jest "tą jedyną" i uwierzy? Możliwe, bo wiele w życiu widziałem. Swoją drogą taka kobieta jest dowodem na to, żeby trzymać się od niej z daleka. Nie przeszkadzałoby mi, że ma jakąś mniejszą lub większą przeszłośc, ale zwyczajnie by mi było głupio, gdybym wiażał się z taką naiwną kobietą. Myślałem, że zaufanie zdobywa się poprzez czyzny i czas spędzony ze sobą, a nie tanie słówka i zauroczenie. Może troche piszę nie na temat, ale jak czytam o tym, że kobieta była taka zaślepiona to mi ręcę opadają, bo bym raczej to nazwał na literę "g".
mezczyzna___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 20:26   #374
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Feminizm męskim okiem

Jesteś jedyną to byle przygłup Enrique umie mówić
Tzn. przygłup-już oni dobrze wiedzą co mówić, żeby łowić.
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 20:57   #375
mezczyzna___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 161
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Jesteś jedyną to byle przygłup Enrique umie mówić
Tzn. przygłup-już oni dobrze wiedzą co mówić, żeby łowić.
Dokładnie to miałem na myśli.
mezczyzna___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 21:18   #376
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: Feminizm męskim okiem

W stosunku do facetów jest prosta zasada-zainteresowanie widać po czynach, podejściu do kobiety. Nie wiem, może jestem zbyt wyrachowana (albo mądra) ale na mnie żadne słówka nie zrobią wrażenia. Z racji tego, iż dobrze wiem że takie same głodne kawałki może za 5 minut sprzedać 10 innym (a już widok podlizującego się opalonego przygłupa na żelu to jest bardzo irytujący widok
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 21:55   #377
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ale widzisz, wzięłaś 1 mężczyznę i 5 kobiet a cały myk polega na tym, że kobiet i mężczyzn jest tyle samo. Więc weź lepiej 5 mężczyzn i 5 kobiet.
Niech jeden mężczyzna prześpi się z tymi 5 kobietami i doliczamy 4 prawiczków to nadal kobiety i mężczyźni mają statystycznie 1 partnera.

Są mężczyźni co zaliczają i są kobiety co zaliczają. Ktoś więcej ktoś mniej. Chodzi mi o to, że jednostkowe przypadki są różne (cnotka 1 partner w życiu, prostytutka 10.000 partnerów w ciągu 30 lat pracy) ale ostatecznie wychodzi po równo bo musi

Więc chodzi mi o to, że mężczyzna nie korzysta częściej tak jak napisałaś, tylko wszyscy robią tak samo, ewentualnie kobiety bardziej się z tym kryją :P
"Statystycznie ja i mój pies mamy po trzy nogi", tak to szło?

Zresztą ja nie o takich statystykach pisałam w pierwszym poście. Musiałbyś wziąć pod uwagę tylko i wyłącznie mężczyzn i kobiety, co mają wielu partnerów bez zobowiązań i zobaczyć których będzie więcej.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mezczyzna___ Pokaż wiadomość
Jeżeli już schodzimy na takie tematy to mężczyzna jest poligamistą, a kobieta hipergamistką. Czyli mężczyzna chce zaliczyć jak najwięcej kobiet, nawet jak spotka bardzo atrakcyjną to chętnie przespałby się z inną. Kobieta z kolei chce mięc mężczyznę o wysokim statusie co zapewni wychowaie dzieci, a po drugie chce mieć przystojnego, żeby miała dobre geny. Jak to osiągnie to nie będzie potrzebowała lepszego mężczyzny. Oczywiście to teoria, która trudno by było nawet doświadczyć w laboratorium, ale pewnie ziarnko prawdy w tym jest.
Dla mnie to właśnie sztuczna i naciągana teoria. Dobra wymówka dla co poniektórych, bo oni muszą zaliczyć, w końcu taka ich natura. Z doświadczenia i obserwacji wiem, że jeśli mężczyzna zwiąże się z odpowiednią kobietą to wcale nie chce kolejnej. Żadna też dla nich atrakcja zaliczyć jak najwiecej.

Cytat:
Napisane przez mezczyzna___ Pokaż wiadomość
To wystarczy kobiecie powiedzieć, że jest "tą jedyną" i uwierzy? Możliwe, bo wiele w życiu widziałem. Swoją drogą taka kobieta jest dowodem na to, żeby trzymać się od niej z daleka. Nie przeszkadzałoby mi, że ma jakąś mniejszą lub większą przeszłośc, ale zwyczajnie by mi było głupio, gdybym wiażał się z taką naiwną kobietą. Myślałem, że zaufanie zdobywa się poprzez czyzny i czas spędzony ze sobą, a nie tanie słówka i zauroczenie. Może troche piszę nie na temat, ale jak czytam o tym, że kobieta była taka zaślepiona to mi ręcę opadają, bo bym raczej to nazwał na literę "g".
Nie napisałam dlaczego uważały się za jedyne i ile czynów za tym stało, oraz jak długo trwało, bo nie o tym była mowa.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 22:21   #378
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Feminizm męskim okiem

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
W stosunku do facetów jest prosta zasada-zainteresowanie widać po czynach, podejściu do kobiety. Nie wiem, może jestem zbyt wyrachowana (albo mądra) ale na mnie żadne słówka nie zrobią wrażenia. Z racji tego, iż dobrze wiem że takie same głodne kawałki może za 5 minut sprzedać 10 innym (a już widok podlizującego się opalonego przygłupa na żelu to jest bardzo irytujący widok
Dokładnie, ja też jakaś dziwnie odporna na takie wspaniałe zaloty, nie wiem, jak niektóre mogą się na to łapać.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-02 23:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.