Fitness i Si³ownia- KRAKÓW :) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-12-21, 13:40   #361
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 338
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

ja do aqua parku chodzê od roku tak¿e wiem co i jak i dla mnie jest super. po drodze nie mam bo muszê jechaæ jakie¶ 20 min autobusem a powrót trwa u mnie godzinê bo 30 min muszê na autobus czekaæ ale i tak nie zamieni³abym aqua parku na nic innego mimo ¿e mam ENERGYM prawie pod nosem
__________________




k_asiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-26, 21:01   #362
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 18 325
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Ja od stycznia zaczynam przygodê z pure health and fitness w galerii Kazimierz Podobno sa swietni ludzie, a zajecia tez maja ciekawe
carmelova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-26, 22:03   #363
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez carmelova Poka¿ wiadomo¶æ
Ja od stycznia zaczynam przygodê z pure health and fitness w galerii Kazimierz Podobno sa swietni ludzie, a zajecia tez maja ciekawe
Carmelova a jak z cenami?? i w jakich godzinach sa zajecia??
__________________
zapuszczam w³osy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
bêdzie 65-70

odchudzam siê!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do wrze¶nia)


88niezapominajka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-27, 09:06   #364
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 18 325
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Akurat karnet dosta³am w prezencie, wiêc cen nie znam. Tu jest ich strona i aktualny rozklad zajêæ ---> http://purepoland.com/cracow/ .
carmelova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-12-28, 15:59   #365
madzia10101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: gdzie spinning/spinbike w Krakowie?

bylam, ale nie polecam, nie odpowiadaja mi rowery i w ogole tam nie nazywa sie to spinning.....
madzia10101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-08, 06:33   #366
pestka-29
Przyczajenie
 
Avatar pestka-29
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cze¶æ Dziewczyny! Przegl±dam to forum i wreszcie postanowi³am napisaæ. Ja mam zamiar zapisaæ siê do klubu AZIK na Kurdwanowie. Czy która¶ z Was mo¿e siê podzieliæ jakimi¶ opiniami na temat tego klubu? Bêdê baardzo wdziêczna
pestka-29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-08, 06:46   #367
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 287
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

O klubie AZIK ju¿ chyba by³a mowa w tym w±tku. Jak skorzystasz z opcji "przeszukaj ten w±tek" to na pewno co¶ znajdziesz
agta85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 21:27   #368
izzuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

A ja z wlasnego doswiadczenia (bylam w wielu fitness- klubach w krakowie) polecam :

M³yn - ul. Dolnych mlynów -trenerzy swietnie wykonuja swoja prace, super atmosfera i co najwaznjesze wszyscy instruktorzy dbaja o to by wykonywac cwiczenia poprawnie a nie byle jak- tutaj ogromy plus
Stare Kino (Atlantic) -ul stradomska - podobnie jak w mlynie, tylko ze maja o wiele wieksza sale i nie trzeba sie zapisywac na zajecia. Dodatkowo w kazdej szatni jest sauna i w squasha odrazu mozna pograc



FitbyStep - ul Krolewska, przy pl. Inwalidow - calkiem fajnie, choc uklad sali, w ktorej na gorze jest jakas antresola z ktorej ogladaj cie ludzie - mi nie odpowiada. Ale jest tam scianka, sauna gdzies na drugim koncu budynku i rozne zabiegi kosmetyczne.

Energica - Herbewo, nowy kleparz. Na zajecia nie trzeba sie zapisywac, sala jest bardzo dluga i toche dziwnie sie w takiej cwiczy i faceci z silowni zagladaj ci przez szybe Plus taki ze sa prowadzone tam zajecia aqua aerobicu.
izzuska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 22:30   #369
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 270
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Dziewczyny jaka silownie w krakowie OPROCZ mlyna polecacie, ktora mialaby w swojej ofercie zajecia z jogi, indoor cycling i silownie? na tych 3 rzeczach mi zalezy.

Multifitness odpada, bo za daleko. Interesowaloby mnie cos blizej rynku/kazimierza/podgorza.

Myslalam nad tym pure health w galerii kazimierz, powiedzcie tylko jak wygladaja sale? Bo w galeriach silownie uwielbiaja byc na widoku z przeszklonymi scianami

Edytowane przez muammamija
Czas edycji: 2009-01-10 o 22:43
muammamija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-11, 13:12   #370
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 18 325
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

By³am ju¿ w pure health and fitness, wiêc co nieco wiem (mój T¯ tam pracuje). Sale do fitnessu/cyclingu s± zamkniête, oszklony jest za to basen, co nie ka¿demu odpowiada. Poza tym klub jest jakby w innym skrzydle Galerii i ma osobne wejscie, wiec nie bedzie na Was patrzyl t³um kupuj±cych. Moim zdaniem jest do¶æ intymnie, ale wszystko ma swoje plusy i minusy. Mi siê podoba I piszê to obiektywnie :P
carmelova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-14, 19:25   #371
olikbt21
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Ja dzi¶ by³am 1 raz w Alstarze. Mam porównanie z Cascad± na Ruczaju i z fitness clubem w przychodni na Pachoñskiego... Te zajêcia na których by³am wypadaj± wyj±tkowo blado :/

W Cascadzie niezmiernie polecam pilates z Markiem. Niesamowity wycisk i zajêcia daj±ce fajne efekty. Na Pachoñskiego - wszystkie zajêcia oprócz jogi (chocia¿ kiedy tam chodzi³am mieli ma³o grup, to ¶wietne instruktorki)...

Wad± Cascady jest t³ok na zajêciach i STRASZNA DRO¯YZNA. No i brak grup rano.

Alstar... Có¿, jest tanio.., A mo¿e siê rozkrêci. No i blisko :/

Edytowane przez olikbt21
Czas edycji: 2009-01-14 o 19:28
olikbt21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 13:47   #372
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 338
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

ja od lutego idê sprawdziæ pure health&fitness, wiêc mo¿e carmelova w koñcu siê spotkamy
__________________




k_asiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-15, 17:03   #373
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Poka¿ wiadomo¶æ
ja od lutego idê sprawdziæ pure health&fitness, wiêc mo¿e carmelova w koñcu siê spotkamy
kurcze ja tez chcialam tam chodzic w lutym, ale slyszalam,ze nie ma karnetu na miesiac, tylko na 3 od razu...to prawda??
__________________
zapuszczam w³osy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
bêdzie 65-70

odchudzam siê!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do wrze¶nia)


88niezapominajka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-15, 17:12   #374
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 338
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze ja tez chcialam tam chodzic w lutym, ale slyszalam,ze nie ma karnetu na miesiac, tylko na 3 od razu...to prawda??
kurde wiesz co, ja tam osobi¶cie nie by³am ale moja kole¿anka siê tam dowiadywa³a i nic nie mówi³a, ¿e karnet na 3 miesi±ce tylko ¿e karnet kosztuje 170z³ i jeszcze jest op³ata wpisowa jakie¶ 95z³... bêdê dzi¶ z ni± rozmawiaæ na gg to siê wypytam
__________________




k_asiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-16, 07:48   #375
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 18 325
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

No kasiaczku, jest szansa Mo¿liwe, ja ja tam pojde juz dzisiaj, tylko czekam a¿ moj rozmiar butków przyjdzie do sklepu.
carmelova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-16, 08:56   #376
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 338
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Kama jakby¶ dzi¶ tam by³a to zapytaj o te karnety jak mo¿esz
__________________




k_asiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-16, 14:21   #377
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 18 325
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Zapytam TZta, on jest tam konsultantem sprzeda¿y.
carmelova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-16, 17:08   #378
Malwiana
Zadomowienie
 
Avatar Malwiana
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 170
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Nie wiecie moze czy aparat na zêbach metalowy jest przeszkoda w chodzeniu na saune?
__________________
12.01.2009 - GÓRA


Malwiana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-16, 18:58   #379
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 338
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez Malwiana Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiecie moze czy aparat na zêbach metalowy jest przeszkoda w chodzeniu na saune?

ale w sensie, ¿e czemu jest przeszkod±? bo siê nagrzeje? ja chodzê do sauny z kolczykiem w pêpku i jêzyku i nic mi nie jest
__________________




k_asiaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 19:05   #380
Malwiana
Zadomowienie
 
Avatar Malwiana
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 170
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Poka¿ wiadomo¶æ
ale w sensie, ¿e czemu jest przeszkod±? bo siê nagrzeje? ja chodzê do sauny z kolczykiem w pêpku i jêzyku i nic mi nie jest
ostatnio jak bylam to sie przerazliwie czepiali ze w staniku bylam (bo przeciez metalowe zapiecie ) wiec myslalam wlasnie ze sie moze nagrzewac za bardzo.

ale pocieszylas mnie, dzieki
__________________
12.01.2009 - GÓRA


Malwiana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-17, 08:32   #381
olikbt21
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Zwracam honor Alstarowi - tylko te jedne zajêcia by³y jakie¶ takie lewe. Reszta jest ca³kiem w porz±dku. Ma³e stosunkowo grupy, brak jakiego¶ wstrêtnego t³oku, poziom wysi³ku ca³kiem przyzwoity

Tak wiêc Alstara te¿ polecam - 125 z³ za karnet open studencki to naprawdê fajna cena.
olikbt21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-18, 22:50   #382
Alimera
Raczkowanie
 
Avatar Alimera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Ja zdecydowanie polecam Stare Kino. Karnet studencki na si³ownie+æwiczenia (w tygodniu do godz. 17, w weekend o ka¿dej porze) tylko 89z³. Dla mnie to w sam raz. Si³ownia ¶wietnie wyposa¿ona, czysta, zadbana, do po³udnia pustki raczej. Z zajêæ polecam stretching i pilates, ale bardziej stretching. Z racji moich problemów z kolanem nie mog³am chodziæ na inne zajêcia. Babeczki fajne, ludzi - do po³udnia te¿ ma³o, sala ca³kiem spora, z lustrami, z ró¿nymi kolorami ¶wiat³a - to naprawdê fajnie wp³ywa na nastrój Fajne jest to, ¿e jest du¿y wybór zajêæ zarówno do po³udnia jak i po po³udniu. Szkoda tylko, ¿e mam tam zupe³nie nie po drodze. Mieszkam na Bronowicach i mi to ¶rednio pasuje, ¿eby tam doje¿d¿aæ. Chocia¿ w zesz³ym roku w maju chodzi³am prawie codziennie i potrafi³am wstawaæ o 6, ¿eby byæ tam na 7 Jeszcze dodam, ¿e szatnia jest zadbana, prysznice czyste, ogólnie uwa¿am, ¿e jest to miejsce na wysokim poziomie z cenami nawet ni¿szymi, ni¿ bym za taki standard mog³a wymagaæ.
Alimera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-01, 08:20   #383
angie1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

hej, ja sie zapisujê do Pure, jak na te warunki to cena nie jest a¿ tak bardzo wygórowana, t± op³atê administracyjn± te¿ mo¿na przeboleæ, wnêtrze jest super, mnóstwo nowoczesnego sprzêtu, du¿e sale do æwiczeñ, karnety tylko open, wiec mozna przychodziæ kiedy siê chce, podpisuje siê kontrakt na 3 miesi±ce lub 12 miesiêcy, z tym ¿e ten pierwszy jest do wykorzystania do koñca roku, a roczny w ci±gu 3 lat, tak¿e w ka¿dej chwili mo¿na sobie "zamroziæ" cz³onkostwo. Mam nadziejê ¿e bêdzie ok
angie1919 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-01, 09:18   #384
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Hej Witam.
Odno¶nie Pure w Galerii Kazimierz - chodzê tam od pocz±tku stycznia i szczerze Wam, tym albo ci±gle niezdecydowanym, albo tym poszukuj±cym nowego miejsca, polecam. Zajêcia fitness naprawdê niez³e, chocia¿ uprzedzam, ¿e lekko nie ma Ilo¶æ ustawionych bie¿ni i innych przyrz±dów do æwiczeñ spokojnie wystarcza dla wszystkich, no i ¶wietny karnet open. Od jakiego¶ czasu po prostu wo¿ê w samochodzie torbê z ciuchami na fitness i bez planowania, po prostu gdy mam chwilê i ochotê mogê podjechaæ i poæwiczyæ. Albo trafiê na zajêcia, albo wyl±dujê na bie¿ni , zale¿y od czasu i ochoty. Poza tym wszystkim kwestia, która by³a dla mnie bol±czk± w bardzo wielu miejscach: jest bardzo czysto. Rzecz oczywista, zdawa³oby siê. Jednak nie tak oczywista, co obserwowa³am w paru klubach.... Pozdrawiam.
Czarna1351 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-01, 09:33   #385
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Cytat:
Napisane przez carmelova Poka¿ wiadomo¶æ
Zapytam TZta, on jest tam konsultantem sprzeda¿y.
Carmelova, zapisa³am siê I jestem bardzo zadowolona Zebynie przesadzac, ¿e zachwycona Fakt, ze sobie mo¿na zrobiæ trening, aeroby, pozniej od razu wskoczyc do basenu, czy na saune... bezcenny Mila obsluga, dziewczyny w recepcji sa super, mo¿liwosci mnostwo, choc malo zajec... ale mysle, ze to z zcasem siê bêdzie zmieniac Narazie chodzilam wczesnym switkiem rankiem, ale w pn bede zmuszona isc wieczorem, wiec wtedy tez zobacze ile ludzi i czy da sie trenowac Pozdrawiam!

Cytat:
Napisane przez Malwiana Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiecie moze czy aparat na zêbach metalowy jest przeszkoda w chodzeniu na saune?
Przekonam sie w pn i ci powiem Ogolem jak bylam na saunie, to nawet jedna dizecwzyna przy mnie zdejmowala bizuterie bo mowila, ze nie da sie z nia wytrzymac... W lazni parowej to co innego, wiec moze zalezy jaki rodzaj sauny? Przetestuje w pn czy mi sie nagrzewa czy nie

Cytat:
Napisane przez Czarna1351 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Witam.
Odno¶nie Pure w Galerii Kazimierz - chodzê tam od pocz±tku stycznia i szczerze Wam, tym albo ci±gle niezdecydowanym, albo tym poszukuj±cym nowego miejsca, polecam. Zajêcia fitness naprawdê niez³e, chocia¿ uprzedzam, ¿e lekko nie ma Ilo¶æ ustawionych bie¿ni i innych przyrz±dów do æwiczeñ spokojnie wystarcza dla wszystkich, no i ¶wietny karnet open. Od jakiego¶ czasu po prostu wo¿ê w samochodzie torbê z ciuchami na fitness i bez planowania, po prostu gdy mam chwilê i ochotê mogê podjechaæ i poæwiczyæ. Albo trafiê na zajêcia, albo wyl±dujê na bie¿ni , zale¿y od czasu i ochoty. Poza tym wszystkim kwestia, która by³a dla mnie bol±czk± w bardzo wielu miejscach: jest bardzo czysto. Rzecz oczywista, zdawa³oby siê. Jednak nie tak oczywista, co obserwowa³am w paru klubach.... Pozdrawiam.

Co do czystosci to na 5 Mile zaskoczyla mnie deska do prasowania i suszarki, takie prawdziwe a nie jakies dmuchawy
__________________
truskawaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-01, 10:36   #386
angie1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

hej truskawaa, a mog³aby¶ napisaæ o co chodzi z tymi konsultacjami z trenerem? Jak to bli¿ej wygl±da, u³o¿y mi jaki¶ zestaw æwiczeñ? Czy zawsze mo¿na spokojnie przyj¶c na wybrane zajêcia bez obawy ¿e np. bêdzie zbyt du¿o chêtnych i wszyscy siê nie zmieszcz±? S³ysza³am ¿e tam jest zapisanych tysi±c osób, dosyæ sporo...
angie1919 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-01, 10:43   #387
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Wprawdzie nie do mnie pytanie co do ciasnoty, ale pozwolisz, ¿e siê wtr±cê: w³a¶nie co do tego zaczynam mieæ mieszane uczucia. Na pocz±tku nie by³o z tym najmniejszego problemu na zajêciach zorganizowanych, ale ostatnio ju¿ dwa razy na stepie by³o tak, ¿e faktycznie nie æwiczy³o siê komfortowo... W³a¶ciwie jeden step musia³ staæ tu¿ obok drugiego, a ludzie nieco na siebie wpadali. Faktem jest, ¿e by³y to zdecydowanie najpopularniejsze godziny - 18 i 19, nie zmienia to jednak faktu, ¿e sala ma jak±¶ swoj± objêto¶æ i nie jest z gumy, wiêc chyba powinno byæ jakie¶ ograniczenie. Mam nadziejê, ¿e by³y to pojedyncze wypadki i w sumie w ostateczno¶ci mo¿na przenie¶æ siê na inne zajêcia odbywaj±ce siê w sali obok. Chocia¿, z drugiej strony, nie o to chodzi.
Czarna1351 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-01, 10:53   #388
angie1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

dziêki za odpowied¼ Czarna, w³a¶nie tego sie trochê obawiam bo mnie te¿ interesuj± te bardziej energetyczne zajêcia.. na taki aqua aerobik na przyk³ad to chyba musi byæ jaki¶ limit
angie1919 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-01, 10:55   #389
angie1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

o, w³a¶nie zauwa¿y³am nowy grafik zajêæ na ich stronie
angie1919 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-01, 11:09   #390
Czarna1351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Kluby Fitness w Krakowie-które polecacie???

Teraz ja dziêkujê za info o nowym grafiku, chocia¿ nie mogê powiedzieæ, ¿e mnie zachwyci³. Akurat niektóre "moje" zajêcia ruszyli. Ale "dance" jest teraz za to o sensownej godzinie, nie by³am wprawdzie na tym, ale chyba w takim razie siê skuszê...
Czarna1351 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 22:02:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.