Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-28, 15:03   #361
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez nabery Pokaż wiadomość
Opiekę też polecam A jak sam doktorek?
mano, jakie masz wymiary tych anatomów????????
Mają szerokość 12,5 cm a pod biustem wymierzył mi 65 cm. I o tą szerokość właśnie się boję Nie chcę wyglądać jak dojna krowa, buuuuuuuu. Doktorek powiedział, że bez problemu się zmieszczą i nie będą za szerokie ale jakby co to wsadzi mniejsze. Jak się obudziłam po operacji i zapytałam co weszło, i jak usłyszałam, że 370 to od razu pomyślała, że to chyb jednak nie był dobry pomysł i to uczucie towarzyszy mi cały czas .
Projekcje mają 5.9
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 15:41   #362
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Patrycjanka1987 kochana, mam potwierdzenie. 7.03 idziemy razem się kroić. Z nami jeszcze 2 kobitki, będzie się działo!
Konsultacje mam 19.02 dopiero, bo wcześniej tylko ranne godziny dr mógł. Ale zdąrzy mi zamówić anatomki jakby co

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Biyadhoo mozesz mnie dopisać na 7.03 do wyliczanki
Miałabym 11 dni a tak mam znowu ponad miesiac. cóż zrobic
hurrrraaaaaaaaa

Będziemy sobie nawzajem cykać foty cycków w kiblu buahahaha
Dziewczyny bedziecie mieć fotorelację 24H

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Balonoowa bardzo dobrze zrobił Ci te cycory Pewnie jak odskoczą to będzie niezła rakieta. Jednym zabijesz! Żebyś tylko TŻta nie przydusiła w nocy

Czytam czytam o tych szerokościach implantów i już sama nie wiem... Ja mam te 14 cm piersi i impl. tylko 11,7. Myślę nad tym 12,2, ale znów jak to Mano napisała nie chcę wyglądać jak taka krowa dojna:P i chciałabym móc kupić normalny stanik w sklepie. Nie jakieś F czy G... A już 475ml wydaje mi się jak dla mnie sporo... Ocipieć można!

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Mają szerokość 12,5 cm a pod biustem wymierzył mi 65 cm. I o tą szerokość właśnie się boję Nie chcę wyglądać jak dojna krowa, buuuuuuuu. Doktorek powiedział, że bez problemu się zmieszczą i nie będą za szerokie ale jakby co to wsadzi mniejsze. Jak się obudziłam po operacji i zapytałam co weszło, i jak usłyszałam, że 370 to od razu pomyślała, że to chyb jednak nie był dobry pomysł i to uczucie towarzyszy mi cały czas .
Projekcje mają 5.9
No i jakie wymiary! mniejsza pojemność, większa szerokość i projekcja prawie taka sama a tylko 65 pod biustem!!

Mano spokojnie... Zobaczysz, że się przyzwyczaisz. Wiadomo, że jak się nie ma cycków i nagle się pojawiają to wydają się wieeelkie. Będziesz zakochana. Jestem pewna
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice

Edytowane przez patrycjanka1987
Czas edycji: 2016-01-28 o 15:26
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 15:42   #363
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Byłam dzis u swojego lekarza. Bede miała poprawkę - obu. Pan dr ani przez sekundę nie próbował mi wmawiać, ze jest idealnie. Jedna to podobno pare minut roboty, mozna w miejscowym znieczuleniu. Gorzej z druga, dr ma ze dwa pomysły jak to naprawić - nie pytajcie, nie rozumiem. W każdym razie implant zostaje na miejscu, wiec mam miec tylko dwa dni zwolnienia. Ale operacja w narkozie ze względu na zjeżdżający cycek.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo sie naczytałam, ze nie każdy lekarz sie pali do poprawek.
Niestety pierwszy termin 6.06, maja zadzwonic jak cos sie zwolni.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016

Edytowane przez Mortycja72
Czas edycji: 2016-01-28 o 15:43
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 15:46   #364
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
hurrrraaaaaaaaa

Będziemy sobie nawzajem cykać foty cycków w kiblu buahahaha
Dziewczyny bedziecie mieć fotorelację 24H

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Balonoowa bardzo dobrze zrobił Ci te cycory Pewnie jak odskoczą to będzie niezła rakieta. Jednym zabijesz! Żebyś tylko TŻta nie przydusiła w nocy

Czytam czytam o tych szerokościach implantów i już sama nie wiem... Ja mam te 14 cm piersi i impl. tylko 11,7. Myślę nad tym 12,2, ale znów jak to Mano napisała nie chcę wyglądać jak taka krowa dojna:P i chciałabym móc kupić normalny stanik w sklepie. Nie jakieś F czy G... A już 475ml wydaje mi się jak dla mnie sporo... Ocipieć można!
Nie wydaje mi się, że będą aż takie duże jak na razie naprawdę są małe!
Ja uważam, że z szerokim implantem nie wygląda się jak dojna krowa. Mi akurat bardzo podoba się szerokość mojego implantu i ten efekt cycków " na boki " no ale biorę poprawkę na to, że każdy woli coś innego ja jestem wysoka, także u mnie szer.13,1 cm będzie wyglądała zupełnie inaczej, niż u niższej osoby

O Tż się nie martw ! duży chłop, da sobie radę
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 15:59   #365
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Byłam dzis u swojego lekarza. Bede miała poprawkę - obu. Pan dr ani przez sekundę nie próbował mi wmawiać, ze jest idealnie. Jedna to podobno pare minut roboty, mozna w miejscowym znieczuleniu. Gorzej z druga, dr ma ze dwa pomysły jak to naprawić - nie pytajcie, nie rozumiem. W każdym razie implant zostaje na miejscu, wiec mam miec tylko dwa dni zwolnienia. Ale operacja w narkozie ze względu na zjeżdżający cycek.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo sie naczytałam, ze nie każdy lekarz sie pali do poprawek.
Niestety pierwszy termin 6.06, maja zadzwonic jak cos sie zwolni.
Morti a co będzie robił? Podnosił czy co?

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się, że będą aż takie duże jak na razie naprawdę są małe!
Ja uważam, że z szerokim implantem nie wygląda się jak dojna krowa. Mi akurat bardzo podoba się szerokość mojego implantu i ten efekt cycków " na boki " no ale biorę poprawkę na to, że każdy woli coś innego ja jestem wysoka, także u mnie szer.13,1 cm będzie wyglądała zupełnie inaczej, niż u niższej osoby

O Tż się nie martw ! duży chłop, da sobie radę
hahaha to dobrego chłopa wybrałaś! Mi się marzy taki duży co to by mnie pod pachą nosił

Mi też się podobają takie delikatnie wychodzące i też lubię jak caała klata jest wypełniona. Tylko wiesz trochę boję się tych pojemności...

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej trochę odpuścić projekcji na rzecz szerokości....

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

może wyjść dojna krowa albo jeszcze gorzej- krowie placki

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

A Sebbin nie ma ekstra wysokiego profilu?
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 16:10   #366
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość

hahaha to dobrego chłopa wybrałaś! Mi się marzy taki duży co to by mnie pod pachą nosił

Mi też się podobają takie delikatnie wychodzące i też lubię jak caała klata jest wypełniona. Tylko wiesz trochę boję się tych pojemności...

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej trochę odpuścić projekcji na rzecz szerokości....
No właśnie mój jest dwa razy większy ode mnie, więc co to dla niego taki cycek

Ja tam akurat pojemności się nie bałam, od początku mówiłam, że chce duże a dopóki nie znajdę stanika, bo wiem, że może być problem, będę chodziła w sportowym dla mnie to nie problem akurat
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 16:22   #367
Vloszka77
Raczkowanie
 
Avatar Vloszka77
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 239
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Byłam dzis u swojego lekarza. Bede miała poprawkę - obu. Pan dr ani przez sekundę nie próbował mi wmawiać, ze jest idealnie. Jedna to podobno pare minut roboty, mozna w miejscowym znieczuleniu. Gorzej z druga, dr ma ze dwa pomysły jak to naprawić - nie pytajcie, nie rozumiem. W każdym razie implant zostaje na miejscu, wiec mam miec tylko dwa dni zwolnienia. Ale operacja w narkozie ze względu na zjeżdżający cycek.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo sie naczytałam, ze nie każdy lekarz sie pali do poprawek.
Niestety pierwszy termin 6.06, maja zadzwonic jak cos sie zwolni.
Mortycja 72 Jesteś pare miesięcy po operacji,z jakiego powodu poprawka,byłam na galeri to ok,teraz cos sie wydarzyło ...
Vloszka77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 16:24   #368
palmitis
tralalinka
 
Avatar palmitis
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 553
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Byłam dzis u swojego lekarza. Bede miała poprawkę - obu. Pan dr ani przez sekundę nie próbował mi wmawiać, ze jest idealnie. Jedna to podobno pare minut roboty, mozna w miejscowym znieczuleniu. Gorzej z druga, dr ma ze dwa pomysły jak to naprawić - nie pytajcie, nie rozumiem. W każdym razie implant zostaje na miejscu, wiec mam miec tylko dwa dni zwolnienia. Ale operacja w narkozie ze względu na zjeżdżający cycek.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo sie naczytałam, ze nie każdy lekarz sie pali do poprawek.
Niestety pierwszy termin 6.06, maja zadzwonic jak cos sie zwolni.
Super Morti! Pewnie Ci ulżyło a jak z kosztami za taką poprawkę?
__________________
1. A/75/170/63
2. 09.10.2015 ~ anatomiczne Mentor 390 cc (12/11,3/6)

Dziewczyny uzupełniajcie stopkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8&page=59#1762
(ustawienia/ustawienia&opcje/edytuj swój podpis)
palmitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 16:25   #369
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Mają szerokość 12,5 cm a pod biustem wymierzył mi 65 cm. I o tą szerokość właśnie się boję Nie chcę wyglądać jak dojna krowa, buuuuuuuu. Doktorek powiedział, że bez problemu się zmieszczą i nie będą za szerokie ale jakby co to wsadzi mniejsze. Jak się obudziłam po operacji i zapytałam co weszło, i jak usłyszałam, że 370 to od razu pomyślała, że to chyb jednak nie był dobry pomysł i to uczucie towarzyszy mi cały czas .
Projekcje mają 5.9
Ja mam pod biustem 73 cm. To Ty drobinka jestes. Implant jest szeroki,ja mam 11,7 i projekcje 6,0 i własnie ta projekcja robi cyca jak donica. Takie jest moje zdanie. Ale moze sie myle. No i ja mam okragłe a Ty anatomy wiec to tez inaczej. Wstaw zdjecie. Chciałabym zobaczyc Twoje swiezynki.
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0

Edytowane przez kasia4201
Czas edycji: 2016-01-28 o 16:27
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 16:36   #370
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Ja mam pod biustem 73 cm. To Ty drobinka jestes. Implant jest szeroki,ja mam 11,7 i projekcje 6,0 i własnie ta projekcja robi cyca jak donica. Takie jest moje zdanie. Ale moze sie myle. No i ja mam okragłe a Ty anatomy wiec to tez inaczej. Wstaw zdjecie. Chciałabym zobaczyc Twoje swiezynki.
Wrzucaj jakieś focie!!

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
No właśnie mój jest dwa razy większy ode mnie, więc co to dla niego taki cycek

Ja tam akurat pojemności się nie bałam, od początku mówiłam, że chce duże a dopóki nie znajdę stanika, bo wiem, że może być problem, będę chodziła w sportowym dla mnie to nie problem akurat
Duże są faaajne U kogoś:P ja raczej jestem za takim średnim biustem, bo bardziej zależy mi żeby się pięknie prezentowały w bieliźnie. już nie mogę się doczekać kupowania miliona staniczków z koronki itp... A takie mają jednak te rozmiary w granicach D czy DD rzadziej już E. Już tak mam. Uważam, że kobieta najpiękniej wygląda nie nago a w cudnej bieliźnie
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 16:46   #371
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Nic nie płace za poprawkę.
Nic sie nie wydarzyło, od początku było troche nie tak, ale z czasem łatwiej to ocenić. Nie bedą podnoszone, w jednym będzie usunięte troche skory z dołu, w drugim chyba nacięty mięsień i powiększona kieszeń, zeby gruczoł przysłonił dół implantu.
Grunt, ze implanty nie bedą wyciągane, mniej boli i krótsze gojenie.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 16:55   #372
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Morti super informacja i brawo dla lekarza

Patrycjanka sebbiny mają ekstra wysoki profil tylko on się nie nazywa ekstra wysoki haha. z tych co cygaro ma to są te najwyższe. ty masz mieć wysokie. ale sebbiny mają ogólnie większe projekcje przy mniejszej podstawie. ja nawet rozważalam średni profil haha. ale jednak chce by piersi ładnie sterczaly i dostawały. chce projekcje 53-55mm
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 17:10   #373
Vloszka77
Raczkowanie
 
Avatar Vloszka77
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 239
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Nic nie płace za poprawkę.
Nic sie nie wydarzyło, od początku było troche nie tak, ale z czasem łatwiej to ocenić. Nie bedą podnoszone, w jednym będzie usunięte troche skory z dołu, w drugim chyba nacięty mięsień i powiększona kieszeń, zeby gruczoł przysłonił dół implantu.
Grunt, ze implanty nie bedą wyciągane, mniej boli i krótsze gojenie.
Dobrze,ze poprawka za darmo,a doktorek ok ,ze sam zaproponował ..To sie cieszę ,ze Ty jesteś zadowolona
05.2015 Piaseczno XF3 405 anatomy Nagor
Vloszka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 17:11   #374
cygaro13
Raczkowanie
 
Avatar cygaro13
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Kasku zależy od tego czego oczekujesz...jak chcesz nawilzyc i rozjaśnia to lepiej mikroiglowa a jak wypełnić pojedyncze zmarszczki to zdecydowanie iglowa. O dziwo mnie ta drugą nic nie bolala
Z nićmi to ja nie wiem...kojarzyć od tego szalonego doktorską Gojzdzia? Czy jak to się pisze... On ogólnie poleca kwas a pod nie bardzo, że nie wiadomo jakie będą efekty za kilka lat i jak potem opadnie skóra to w miejscach gdzie są nici będą napięte pasy skóry...na chłopski rozum to ma sens

Balonowa kurde miała brać te większe hihi ją tam nie widzę żeby moje się jakoś powiększyły czy wyniku,ale może z anatomami jest inaczej?

A z tymi wymiarami to ocszalec można...65 pod biustem i taki szeroki implant? Niby dobrze jest jak implant jest węższy o 1 cm od piersi,może jedni od razu podają z tym zapasem a inni bez

Morti a ja myślałam,że trzeba zmniejszyć kieszeń jesli się implant rusza ?
__________________
A.K. Katowice- 26 X 015 158/50kg 72cm pod/92 w biuście: 350 cc okrągłe (10,6x5,8) sebbin
cygaro13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 17:23   #375
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość

Balonowa kurde miała brać te większe hihi ją tam nie widzę żeby moje się jakoś powiększyły czy wyniku,ale może z anatomami jest inaczej?

A z tymi wymiarami to ocszalec można...65 pod biustem i taki szeroki implant? Niby dobrze jest jak implant jest węższy o 1 cm od piersi,może jedni od razu podają z tym zapasem a inni bez
Chciałam te 550 ale się nie zmieściły powiększyły? A o czym dokładnie mówisz? Twoje się nie wybiły?

Aaaa już wiem ocb! Ty przede wszystkim miałaś nadmiar skóry i lekki zwis, więc miejsce na implant już był a u mnie sprawa wyglądała zupełnie inaczej. Zero luźnej skóry i stąd teraz muszę czekać, aż cyc się wybije, bo wszystko sztywno trzyma: mięsień, skóra, itp.
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi

Edytowane przez Balonoowa
Czas edycji: 2016-01-28 o 17:38
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 17:31   #376
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Witam znów dziewczyny dziś postanowiłam założyć swój album zaproszę te z Was, które kojarzę z wątku (śledzę od października). Proszę o opinię, czy waszym zdaniem da się zrobić ładny cyc, chciałabym okrągły implant, który będzie wyglądał naturalnie. Pozdrawiam
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 17:32   #377
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Widać duży progres z wyborem implantów . Kiedyś 350cc to był wielki cyc, a teraz...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 17:42   #378
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
Kasku zależy od tego czego oczekujesz...jak chcesz nawilzyc i rozjaśnia to lepiej mikroiglowa a jak wypełnić pojedyncze zmarszczki to zdecydowanie iglowa. O dziwo mnie ta drugą nic nie bolala

Z nićmi to ja nie wiem...kojarzyć od tego szalonego doktorską Gojzdzia? Czy jak to się pisze... On ogólnie poleca kwas a pod nie bardzo, że nie wiadomo jakie będą efekty za kilka lat i jak potem opadnie skóra to w miejscach gdzie są nici będą napięte pasy skóry...na chłopski rozum to ma sens



Balonowa kurde miała brać te większe hihi ją tam nie widzę żeby moje się jakoś powiększyły czy wyniku,ale może z anatomami jest inaczej?



A z tymi wymiarami to ocszalec można...65 pod biustem i taki szeroki implant? Niby dobrze jest jak implant jest węższy o 1 cm od piersi,może jedni od razu podają z tym zapasem a inni bez



Morti a ja myślałam,że trzeba zmniejszyć kieszeń jesli się implant rusza ?

On sie nie rusza, siedzi mocno, wystaje, bo moj cycek z niego zjeżdża i odsłania.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 18:15   #379
cygaro13
Raczkowanie
 
Avatar cygaro13
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

A ja pamiętałam jakoś,że możesz nim ruszać (implantem)...ale w sumie to cieszysz się czy jesteś zła że coś poszło nie tak?
__________________
A.K. Katowice- 26 X 015 158/50kg 72cm pod/92 w biuście: 350 cc okrągłe (10,6x5,8) sebbin
cygaro13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 18:30   #380
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
A ja pamiętałam jakoś,że możesz nim ruszać (implantem)...ale w sumie to cieszysz się czy jesteś zła że coś poszło nie tak?
Bardzo dziękuję za miłe słowa w albumie. To mniej więcej efekt jaki chciałabym uzyskać: wypełnienie klatki piersiowej, bardziej mi chyba na tym zależy niż ja projekcji. Moje wymiary pod biustem do ok 63 cm a w biuście około 89, ale ten biust jej raczej taki "pusty" więc te wymiary nic nie dają, tylko tak zacnie brzmią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lt3.jpg (110,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revis_breast_augmentation7 moderate 425cc (a-c).jpg (49,0 KB, 44 załadowań)
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 18:39   #381
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Nowe zdjęcie, bardziej odkryte ale mega ściśnięte mam jeszcze te cycuszki i bolą jutro 4 doba, czekam na poprawę
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 18:41   #382
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
hurrrraaaaaaaaa

Będziemy sobie nawzajem cykać foty cycków w kiblu buahahaha
Dziewczyny bedziecie mieć fotorelację 24H

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Balonoowa bardzo dobrze zrobił Ci te cycory Pewnie jak odskoczą to będzie niezła rakieta. Jednym zabijesz! Żebyś tylko TŻta nie przydusiła w nocy

Czytam czytam o tych szerokościach implantów i już sama nie wiem... Ja mam te 14 cm piersi i impl. tylko 11,7. Myślę nad tym 12,2, ale znów jak to Mano napisała nie chcę wyglądać jak taka krowa dojna:P i chciałabym móc kupić normalny stanik w sklepie. Nie jakieś F czy G... A już 475ml wydaje mi się jak dla mnie sporo... Ocipieć można![COLOR="Silver"]D
Pati walcz o szersze implanty ja miałam jakoś niecałe 13 cm piersi i pod biustem mam 75, moje wypełniają klate ale jakoś po bokach nie wystają, myślę że u ciebie implant szeroki na 13 cm by był idealny do tego jesteś wysoka ja taki kurdupel i mam 11,7 sz
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 18:46   #383
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Współczuje Ci,przykro jest czytac tak straszne historie,wiele przeszłas,ale jest bardzo silna kobieta bo zakonczylaś ten destrukcyjny zwiazek. Gratuluje. Teraz jeszcze cyce i do przodu, zobaczysz z cyckami wszystko zmieni sie na plus 😉
Dzięki kochana po operacji będe na pewno bardziej pewna siebie , no cóż - cycki rządzą światem
Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Ja w tym roku bede miec 32... tez mam zmarchy





Co za gnój. A wode mierzyl Ci w litrach ? Ile cieplej ile zimnej ?? No masakra.
Eh no niestety , a zapowiadalo się zupełnie inaczej! Drogie prezenty , zawsze płacił za mnie , a teraz

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Ja ja trzymam! Rewelacja! Jak Twoje!

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------



Ojjj Kochana! Ja ostatnio usłyszałam, że jestem brudasem, bo nie umyłam kubka i zawiesiłam sobie kamizelkę na oparciu. Ale już to olewam. Odpowiadam: "No widocznie jestem, a Ty przez swoje pieprzenie tego nie zmienisz"
Widze że jesteś trenerką?

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

A co do spotkań towarzyskich... Kiedyś też byłam jak to Szann określiła wodzirejem. Później jakoś pewność siebie mnie opuściła, weszłam w związek i całkowicie zniknęłam z życia towarzyskiego. Dużo też miała w tym udziału praca, bo harowałam po 14 dni po 12 godzin, jeden dzień wolnego i znów maraton, więc nawet nie miałam sił żeby wychodzić. W końcu znajomi przestali dzwonić...
Teraz to się zmienia. Powolutku wracam. Męczyłam się w takiej "samotności towarzyskiej". Uwielbiam imprezy, spotkania. Jednak odkąd przytyłam i niestety dość mocno się zaniedbałam to te spotkania niestety nie cieszą jak kiedyś. Dla mnie bardzo ważny jest wygląd (mój). Muszę się ze sobą czuć komfortowo, bo inaczej potrafię się zamknąć w sobie i usiąść w kącie. Nie rozmawiać z nikim. Najgorsze jest to i mam to w sumie od niedawna, że odliczam dni i godziny to jakiejś imprezki, a jak przychodzi co do czego, ubiorę się i wymaluję to nagle mija mi ochota i chciałabym zostać w domu, pod kocykiem i oglądać tv
Ehh chyba lepiej nie dyskutować i nie kłócić się , tylko olewać.. masakra. Wygląd niestety ma znaczenie , ja czuje się od razu lepiej jak jestem zadbana , ladnie umalowana i zrobiona , niż w dresie i bez makijażu- czuje sie fatalnie.. Jestem trenerką , więc musze dobrze wyglądać , prowadzę fitness , zajęcia z dziecmi i treningi personalne i diety. Musimy być silne i niezależne! Damy radę kochana
Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Dlaczego Wy dajecie sie tak traktowac ! Jak przez lata naogladalam sie toksycznego zwiazku moich rodzicow gdzie najwiekszym problemem byl brak wzajemnego szacunku. Pamietajcie, ze ludzie traktuja nas tak jak sobie na to pozwolimy. Jezeli nie zareagujemy od razu i to stanowczo na pierwsze objawy braku szacunku to po latach bedziemy ponizane. Dziewczyny nie dajcie sie, badzcie silne, nie jestescie przeciez gorsze niz wasi partnerzy. Dzieci sa Wasze wspolne, mieszkanie tez to dlaczego tylko Wy macie sie nimi zajmowac. To nie sredniowiecze

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Majka, fajnie przeczytac, ze sa silne kobiety, ktore sie nie daja.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Co do pielegnacji twrzy to pamietajcie, ze tak samo jak codziennie myjecie zeby, raz w miesiacu do fryzjera tak samo systematycznie trzeba dbac o skore. To, ze efekty zabiegu zniknely po kilku tygodniach czy miesiacach jest rzecza normalna, nic nie jest na wieki
Trzeba być twardym! Niestety liczyć na siebie , najlepiej tak jest

Czytam Was i teraz mysle , czy nie iść na konsultacje do A.B pewnie cenowo duzo drożej niż mój doktorek , ale na miejscu i opinie wasze kuszą.. Przeglądam też zdjęcia i chyba chcę okrąglaki
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:01   #384
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Nic nie płace za poprawkę.
Nic sie nie wydarzyło, od początku było troche nie tak, ale z czasem łatwiej to ocenić. Nie bedą podnoszone, w jednym będzie usunięte troche skory z dołu, w drugim chyba nacięty mięsień i powiększona kieszeń, zeby gruczoł przysłonił dół implantu.
Grunt, ze implanty nie bedą wyciągane, mniej boli i krótsze gojenie.
Fajnie że tak sie stało i jest po Twojej myśli. Nie byłas zadowolona z obecnego efektu, wiec teraz juz musi byc super. Szkoda tylko że tyle musisz sie nacierpiec.
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:09   #385
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Dziewczyny, nie wytrzymała, rozpakowała się.
Mąż umył mi plecy i włosy... och jak mi dobrze zrobił, od razu mi się humor poprawił

Zdjęcia są w albumie
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:10   #386
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Nie ma 😁
A ja mam ciagle zmiany nastroju z powodu mojego biustu,jak baba w ciaży 😁 raz uważam ze sa wielkie, nastepnego dnia że za małe. A w ubraniu to nie widac, że op miałam. Wiec przestałam je ogladac bo tylko sie wkurzam. Ale dodam cos na dniach,postaram sie.
Ja na swoje patrze w ciuchach i mysle ze sa male/srednie, jak zdejme ciuchy, mysle za sa duze ale fajne. To chyba dobrze


Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Patrycjanka1987 kochana, mam potwierdzenie. 7.03 idziemy razem się kroić. Z nami jeszcze 2 kobitki, będzie się działo!
Konsultacje mam 19.02 dopiero, bo wcześniej tylko ranne godziny dr mógł. Ale zdąrzy mi zamówić anatomki jakby co

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Biyadhoo mozesz mnie dopisać na 7.03 do wyliczanki
Miałabym 11 dni a tak mam znowu ponad miesiac. cóż zrobic
Super ze bedziecie razem


Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
46 w tym roku. Ma zmarszczki, ale bardzo male, glownie jak sie usmiecha. Ludzie daja jej notorycznie 10 lat mniej albo i wiecej. Co pare miesiecy powtarza sie historia stardard, "jak to masz dorosla corke?!" Kiedys myslalysmy ze ludzie sobie z niej jaja robia albo daja falszywe komplementy, ale chyba jednak nie. Ja sie na jej skore napatrzyc nie moge, mam kolezanki kolo 30 ktore sa bardziej pomarszczone. A to wszystko bez zadnych zabiegow ani unikania slonca. oj obym miala jej geny.

Mama teraz wziela sie za odchudzanie i boi sie troche co bedzie z kondycja skory jak schudnie, stad tak rozmyslamy na co by sie tu zdecydowac.
Fajnie miec mloda mame, ja tez tak mam z tym ze moja mama w tym roku bedzie miec 55 lat , ale ona ma juz nastoletniego wnuka A w sumie 3 wnukow i 1 wnuczke


Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Super, gratuluję


A ja już w domku. Mam 370cc i co .... są wieeeelkieeeeee. Rozpłakałam się jak je zobaczyłam. Chyba nie chciałam aż takich dużych. W sumie to sama nie wiem. Teraz to już nic nie zrobię, muszę czekać

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

A co do samej operacji to żeby rozwiać domysły na temat operacji w Czechach - opieka jak w najlepszej zagranicznej klinice.
Oczywiście jest to szpital więc wygląda jak to szpital ale pielęgniarki są baardzo miłe.Operacja jest o 15tei i po operacji i prze całą noc nie można wstawać. Po operacji, przez całą noc skakały wokół mnie z lekami, basenem, kroplówką, drenami i cały czas powtarzały, że one są tu po to, żeby nam pomóc i jak czegoś potrzebujemy to dzwonić, że to nie wstyd. Rano następnego dnia wstaje się w asyście 2óch pielęgniarek. Co 2 godziny przychodzą wymienić strzykawki w drenach i pytają czy nie boli, czy czegoś nie potrzeba. Opieką jestem zachwycona .
Widac ze co klinika to inne zalecenia. Ja mialam operacje o 15:30 a w nocy sama wstawalam do lazienki, pielegniarka mi pomagala wstac z lozka. A wstawalam na sikanie chyba z 5 razy

370 to juz spory implant, jestem ciekawa jak to bedzie u ciebie wygladac. Nie chcialas mniejszego jesli zalezalo ci na naturalnym efekcie ?


Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Mają szerokość 12,5 cm a pod biustem wymierzył mi 65 cm. I o tą szerokość właśnie się boję Nie chcę wyglądać jak dojna krowa, buuuuuuuu. Doktorek powiedział, że bez problemu się zmieszczą i nie będą za szerokie ale jakby co to wsadzi mniejsze. Jak się obudziłam po operacji i zapytałam co weszło, i jak usłyszałam, że 370 to od razu pomyślała, że to chyb jednak nie był dobry pomysł i to uczucie towarzyszy mi cały czas .
Projekcje mają 5.9
Ja mam co prawda okragle implanty, podstawa to 12,1cm, a pod biustem mam 65 i wydaja mi sie bardzo szerokie. Ale na ile z tych 65cm jest pod samymi piersiami to nie wiem. Moze masz szeroka klatke ? A z profilu jestes szczuplejsza pod biustem ? U mnie szerszego implantu nie dalo by sie juz wsadzic, za bardzo by sie odznaczal. Ten co mam jest juz widoczny.


Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Byłam dzis u swojego lekarza. Bede miała poprawkę - obu. Pan dr ani przez sekundę nie próbował mi wmawiać, ze jest idealnie. Jedna to podobno pare minut roboty, mozna w miejscowym znieczuleniu. Gorzej z druga, dr ma ze dwa pomysły jak to naprawić - nie pytajcie, nie rozumiem. W każdym razie implant zostaje na miejscu, wiec mam miec tylko dwa dni zwolnienia. Ale operacja w narkozie ze względu na zjeżdżający cycek.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo sie naczytałam, ze nie każdy lekarz sie pali do poprawek.
Niestety pierwszy termin 6.06, maja zadzwonic jak cos sie zwolni.
Swietny lekarz, dobrze ze bedzie poprawka i to jeszcze za darmo. Rewelacja. Trzymam kciuki.


Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Morti a co będzie robił? Podnosił czy co?

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------



hahaha to dobrego chłopa wybrałaś! Mi się marzy taki duży co to by mnie pod pachą nosił

Mi też się podobają takie delikatnie wychodzące i też lubię jak caała klata jest wypełniona. Tylko wiesz trochę boję się tych pojemności...

Z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej trochę odpuścić projekcji na rzecz szerokości....


może wyjść dojna krowa albo jeszcze gorzej- krowie placki


A Sebbin nie ma ekstra wysokiego profilu?
Ja sie ciagle zastanawiam czy dobrze ze mam szersze a projekcje jednak tylko 5,7 bo ja sama myslalam o wezszych a projekcja 6,4. I tak jak patrze na nie to sie zastanawiam co b y bylo lepsze, takie jak mam czy wezsze a z wyzsza projekcja
Mi wystaja na boki.... ehhh, co zdejme stanik to patrze na nie i mam rozmyslania.

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
No właśnie mój jest dwa razy większy ode mnie, więc co to dla niego taki cycek

Ja tam akurat pojemności się nie bałam, od początku mówiłam, że chce duże a dopóki nie znajdę stanika, bo wiem, że może być problem, będę chodziła w sportowym dla mnie to nie problem akurat
Ja tam lekarzowi tez mowilam zeby ladowal najwiekszy z mozliwych. A o tym czy znajde stanik to nawet nie myslalam. I co.... nosze normalnie staniki



Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Ja mam pod biustem 73 cm. To Ty drobinka jestes. Implant jest szeroki,ja mam 11,7 i projekcje 6,0 i własnie ta projekcja robi cyca jak donica. Takie jest moje zdanie. Ale moze sie myle. No i ja mam okragłe a Ty anatomy wiec to tez inaczej. Wstaw zdjecie. Chciałabym zobaczyc Twoje swiezynki.
No wlasnie i znow ta projekcja..... moze lepiej by u mnei wygladaly te z wyzsza projekcja a wezsze



Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Wrzucaj jakieś focie!!

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------



Duże są faaajne U kogoś:P ja raczej jestem za takim średnim biustem, bo bardziej zależy mi żeby się pięknie prezentowały w bieliźnie. już nie mogę się doczekać kupowania miliona staniczków z koronki itp... A takie mają jednak te rozmiary w granicach D czy DD rzadziej już E. Już tak mam. Uważam, że kobieta najpiękniej wygląda nie nago a w cudnej bieliźnie
Ja nosze koronkowe staniki o miseczce G i powiem ci ze super wygladaja, leza. Przez net bezproblemu mozna kupic. A jak wygladaja w koszulce nocnej
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 19:22   #387
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość
Fajnie miec mloda mame, ja tez tak mam z tym ze moja mama w tym roku bedzie miec 55 lat , ale ona ma juz nastoletniego wnuka A w sumie 3 wnukow i 1 wnuczke
Tak, strasznie mnie to cieszy. zwlaszcza, ze mloda jest tez hmm, duchem, wiec nie ma miedzy nami zadnej przepasci, jestesmy bardzo blisko.
Niestety nie zanosi sie na to, zebym ja miala dzieci mlodo, no coz... rosi:
Rodzenstwo tez fajnie miec, zazdroszcze, Bianeczko.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 20:00   #388
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez _Bianeczka_ Pokaż wiadomość


370 to juz spory implant, jestem ciekawa jak to bedzie u ciebie wygladac. Nie chcialas mniejszego jesli zalezalo ci na naturalnym efekcie ?
No właśnie chciałam, 320cc. W dzień zabiegu byłam strasznie zestresowana. Na konsultacji przed zabiegiem doktorek dał mi sizer do przymiarki 290cc. Ja mówię, że za mały. No to włożył 370cc i oczy mi się zaświeciły. Mówię, że ten fajny ale czy się zmieści a doktorek na to, że zmieści się na pewno. Powiedział to z takim przekonaniem, że pomyślałam sobie, ze to są implanty właśnie dla mnie. Później napomknął tylko, że jakby się nie zmieścił to włoży 320cc na co ja przytaknęłam i dalej stresowałam się operacją. Dopiero po operacji zaczęłam się zastanawiać czy nie będą za szerokie Kuźwa, tyle myślałam, zastanawiałam się, oglądałam zdjęcia a i tak do dupy.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

No i się lepiej nie zastanawiaj za dużo bo Twoje cycki są jak skrojone dla Ciebie.
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 20:14   #389
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
No właśnie chciałam, 320cc. W dzień zabiegu byłam strasznie zestresowana. Na konsultacji przed zabiegiem doktorek dał mi sizer do przymiarki 290cc. Ja mówię, że za mały. No to włożył 370cc i oczy mi się zaświeciły. Mówię, że ten fajny ale czy się zmieści a doktorek na to, że zmieści się na pewno. Powiedział to z takim przekonaniem, że pomyślałam sobie, ze to są implanty właśnie dla mnie. Później napomknął tylko, że jakby się nie zmieścił to włoży 320cc na co ja przytaknęłam i dalej stresowałam się operacją. Dopiero po operacji zaczęłam się zastanawiać czy nie będą za szerokie Kuźwa, tyle myślałam, zastanawiałam się, oglądałam zdjęcia a i tak do dupy.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

No i się lepiej nie zastanawiaj za dużo bo Twoje cycki są jak skrojone dla Ciebie.
Spoko majonez, bedzie git. Ja mam okrągłe buły ty masz anatomy a to juz roznica, mysle ze u Ciebie inaczej rozlozy sie ta pojemnosc.
Co do szerokosci pod biustem, najwazniejsza jest szerokosc samej klatki piersiowej. Mozliwe ze u Ciebie beddzie wygladac to bardzo ladnie, naturalnie Pamietaj ze pod ciuchami to cyc znika, nawet moj
I one ciaaaaaagle sie zmieniaja. Przelom jest po 2-3 miesiacach jak nagle cyc zaczyna sie ruszac nie tylko w dloniach faceta
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 20:19   #390
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Mano, nie rozkminiaj tego teraz, bo nic nie wymyslisz, a jestes swiezo po operce.
Bardzo mozliwe, ze implanty, ktore masz, mimo rozmiaru, beda wygladac super i szybko je pokochasz.
Poczekaj az zejdzie opuchlizna i cycki zaczna sie jakkolwiek ukladac i wtedy o tym mysl, no i pamietaj, ze wiekszosc dziewczyn ma swiezo po operacji watpliwosci.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-18 14:24:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.