Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 10:18   #3871
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dokładnie. Według mnie to zleceniodawca dał ciała. Co on myśli, że to maszyna robi. Zaprogramujesz i po chwili gotowy wzór wyskakuje?
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 10:22   #3872
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Głupio byłoby zaprzepaścić taką fajną okazję do współpracy... i zarobku. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to poprosić kogoś kto ma dostęp do stacjonarnych sklepów ze srebrem (typu hopea) o zakupienie srebra i nadanie przesyłką konduktorską w Twoje okolice... Bo że przesyłka dojdzie... no trudno powiedzieć.
Uwierz mi,że też już to rozważałam..... Nawet już znalazłam połączenia. Ale to jest kłopot... spory kłopot... bo najpierw trzeba znaleźć czas i polecieć do hopei a potem jechać na PKP/PKS i to nadać. Poza tym już mnie nie stać na opłacenie drugiego zamówienia ze srebrem Całą kasę - do złotówki wydałam na te zamówienia pod ten projekt.

Wiecie co?? idę się wyluzować.
Kuba mi powiedział,że jedna z samiczek otworzyła kokon i z gniazda wychodzą malutkie, śliczniutkie avi. Więc jadę je obejrzeć. Potem się będzie myśleć..... Moje zdenerwowanie i tak nic tu nie da w sumie....


Haniu - Ludzie którzy pracują przy sesji też stają na rzęsach by to zrobić w tak krótkim czasie, tutaj terminy narzuca sklep, który chce określoną ilość zdjęć w określonym czasie i go to nie obchodzi czy ja robię, zrobię, czy mam biżuterię ;] On ma umowę z fotografem, a fotograf dobiera sobie ekipę i zdecydował,że woli biżuterię moją niż brać z jakiejś sieciówki..... Ja mogłam odmówić znając termin - nie podpisałam umowy. Uznałam, że dam radę i zamówiłam materiał w zaufanych sklepach....

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2011-03-11 o 10:27
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 10:55   #3873
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziewczyny, nie wiem czy jest sens zakladac nowy watek, a chcialabym porozmawiac o sukcesie marki Lilou.

W tej marce zachwyca mnie prostota pomyslu i jej wielki sukces. Patrzac na prace wizazanek czlowiek zastanawia sie dlaczego taka firma jak Lilou zarabia krocie na swoich produktach a wizazanki pokazuja swoje wyroby tylko na forum ( ja wiem, nie wszystkie tylko na forum). Jednak chodzi mi o ten sukces finansowy, to ze teraz lilou jest na topie..
Nie gryzie Was to? bo mnie osobiscie troche to kluje.. tak prosty pomysl, reklama i sukces.. to bajka (dla nielicznych?)

-------------
ahh co trzeba zrobic by stanac na takim samym szczeblu jak taka marka..

Edytowane przez pingwinek=]
Czas edycji: 2011-03-11 o 10:57
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 10:57   #3874
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy jest sens zakladac nowy watek, a chcialabym porozmawiac o sukcesie marki Lilou.

W tej marce zachwyca mnie prostota pomyslu i jej wielki sukces. Patrzac na prace wizazanek czlowiek zastanawia sie dlaczego taka firma jak Lilou zarabia krocie na swoich produktach a wizazanki pokazuja swoje wyroby tylko na forum ( ja wiem, nie wszystkie tylko na forum). Jednak chodzi mi o ten sukces finansowy, to ze teraz lilou jest na topie..
Nie gryzie Was to? bo mnie osobiscie troche to kluje.. tak prosty pomysl, reklama i sukces.. to bajka (dla nielicznych?)

-------------
ahh co trzeba zrobic by stanac na takim samym szczeblu jak taka marka..
Nie znam takiej marki, więc co to za sukces
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 10:58   #3875
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Co to jest Lilou?

M0N1K4, trzymam kciuki!
Martva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 10:59   #3876
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

a co to jest marka lilou? szczerze mowiac pierwsze slysze
i gdybys nie miała tylu postów na koncie uznałabym to za reklamę
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:00   #3877
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Chyba mnie nie drażni bo nic nie wiem o istnieniu takowej...
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 11:02   #3878
Lilnut
Rozeznanie
 
Avatar Lilnut
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 621
GG do Lilnut
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy jest sens zakladac nowy watek, a chcialabym porozmawiac o sukcesie marki Lilou.

W tej marce zachwyca mnie prostota pomyslu i jej wielki sukces. Patrzac na prace wizazanek czlowiek zastanawia sie dlaczego taka firma jak Lilou zarabia krocie na swoich produktach a wizazanki pokazuja swoje wyroby tylko na forum ( ja wiem, nie wszystkie tylko na forum). Jednak chodzi mi o ten sukces finansowy, to ze teraz lilou jest na topie..
Nie gryzie Was to? bo mnie osobiscie troche to kluje.. tak prosty pomysl, reklama i sukces.. to bajka (dla nielicznych?)

-------------
ahh co trzeba zrobic by stanac na takim samym szczeblu jak taka marka..
wiesz co... pierwszy raz słyszę nawet jednego sklepu/reklamy nie widziałam.

może sukces tkwi w tajemnicy ceny?
wejrzałam w googlaczu, niezbyt ciekawa biżuteria...
__________________
Dukan
I faza 14III - 21III -2,5 kg
II faza 21 III - 8 VII - 9kg

III faza 8 VII - 10 XI


Lilnut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:04   #3879
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

o matko xD to chyba dlatego ze Wizazanki projektuja bizuterie artystyczna ze tak powiem, a Lilou jest bizuteria b prosta (wpiszcie do wyszukiwarki lilou i obejrzyjcie)
ponadto,mysle ze ta firma jednak osiagnela sukces, bo wiele gwiazd ja kupuje, ma coraz wiecej sklepow, w ktorych sa ogromne kolejki, juz nie mowiac o szalenstwie klientek na ich koncie na Fb, no i reklamy w kazdej gazecie i te w programach telewizyjnych
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:05   #3880
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

tez już wyguglałam. wyobrażam sobie, że za takim "sukcesem" (skoro mówisz że tak jest) stoi jakis wielki kapitał- reklamy w gazetach plus sklepy stacjonarne to kupa kasy. widzę na stronie, że mają sklep w centrum wrocka, a ja nigdy go nie widziałam/ nie zwróciłam uwagi

tv nie ogladam, gazety babskie bardzo rzadko przegladam wiec nie wiem nic dopiero na stronie przeczytałam. ja myślę, że to reklama nakręca. a "gwiazdom" to pewnie płacą żeby nosiły a nie odwrotnie, tak to zwykle działa
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103

Edytowane przez franio
Czas edycji: 2011-03-11 o 11:07
franio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:09   #3881
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Sprawdziłam, i, że tak to delikatnie ujmę, wujnia przez ch. Nie nosiłabym czegoś takiego. I sukces, jesli odniosła sukces, mnie raczej zadziwia a nie zachwyca.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 11:09   #3882
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Aby być całkowicie uczciwą w osądzie... obejrzałam sobie tą stronkę Nie robi na mnie specjalnego wrażenia, ani strona, ani biżuteria. Może dlatego, że sam pomysł grawerowanej blaszki na sznurku, jest dla mnie mało innowacyjny, a raczej banalny. Poza tym, jakoś dobór kształtu blaszki i koloru sznurka, wbrew zapewnieniom autorki nie stwarza na mnie wrażenia unikatowości tej "spersonalizowanej" biżuterii, a raczej masowej produkcji... A możliwość umieszczenia własnego napisu? No cóż... miłe to, ale żadna w tym większa filozofia. Żadna z nas nie para się tu masową produkcją, więc chyba mało kogo będzie razić sukces tak banalnej biżuterii... Sukces pandorek też mnie jakoś nie boli, bo cóż to jest innego niż koraliki nawlekane na drucik, czy sznurek?... A osobiście mnie się to nie podoba, z estetycznego punktu widzenia (i blaszki, i pandorki). Obie niby "spersonalizowane" ale zionie masówą....

Edit: A właściwie dlaczego czyjkolwiek sukces miałby nas razić? Czy na aż tak zawistne wyglądają polskie biżuteryjki? Ja tam wszystkim życzę dobrze i jeśli ktoś odnosi sukces i dobrze mu sprzedaż idzie, to albo dlatego że robi coś pięknego, albo robi coś co akurat trafia na szeroką grupę docelową, albo poświęcił lata na wypracowanie sukcesu, albo zainwestował fortunę w reklamę... Albo czasem wszystko na raz... W każdym razie, nie tak często coś jest komuś dane za darmo

Edit 2: Coś skończyć nie mogę, przypominają mi się grawerowane blaszki Kseni i Smoczka - owszem, mimo że to blaszka na sznurku, to te prace są świetne, dopracowane i na prawdę spersonalizowane, a sprzedaż dziewczynom z moich obserwacji idzie świetnie Takiego sukcesu mogę zazdrościć, bo dziewczyny są utalentowane i pracowite. Ale też nijak mnie to nie drażni, bo w końcu same na to zapracowały
__________________
Mój wątek na forum

Edytowane przez loquacee
Czas edycji: 2011-03-11 o 11:17
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:09   #3883
Lilnut
Rozeznanie
 
Avatar Lilnut
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 621
GG do Lilnut
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

jak wiele modnych rzeczy przyszło, poszaleje, przejdzie...
__________________
Dukan
I faza 14III - 21III -2,5 kg
II faza 21 III - 8 VII - 9kg

III faza 8 VII - 10 XI


Lilnut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:15   #3884
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

moim zdaniem nie ma co razić, myślę, że to jest po prostu inna bizuteria dla innych klientów niż handmade. trochę inny rynek tak myślę
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:16   #3885
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

pewnie tak ale zalozycielka firmy na swoim to juz stoi.
masowa produkcja masowa produkcja, ale jakby przed Wami otworzylyby sie takie wrota to nie skorzystalybyscie

mnie nie zachwyca bizuteria, a sukces, ktory mi by sie marzyl :P
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:31   #3886
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ale jak sobie wyobrażasz otwarcie wrót masowości przed kimś kto robi unikalne rzeczy? że rysowałby projekt, a ktoś by za niego odwalał resztę? Bo maszynowo by się przecież w 90% przypadkach nie dało

Fakt, czasem jak wyplotę jeden kolczyk to potem myślę że ktoś mógłby za mnie zrobić drugi, ale jednak... nie wydaje mi się
Martva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:34   #3887
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

a jakby ktos chcial zainwestowac w bizu, nawiazac wspolprace ale dac nacisk wlasnie na masowosc ;p







no nie wiem, tak sobie tylko gdybam

Edytowane przez pingwinek=]
Czas edycji: 2011-03-11 o 11:36
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 08:40   #3888
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Pewnie, że skorzystałabym, ale to nie znaczy, że czyjś sukces ma mnie razić.
Jakakolwiek marka by to nie była - wielu się wydaje, że sukces przychodzi sam. A figa.
Za tym stoją nie tylko pokłady finansowe (czyjeś ciężko zarobione pieniądze) ale i genialna głowa do robienia interesów.
Mnie dziwi czasem podejście ludzi. Niektórym wydaje się, że to taki pstryk i już. Tak, jak i niektórym (głównie Klientom ) wydaje się, że zarabiam nie wiadomo jakie krocie na biżu, którą tworzę - a wcale tak nie jest mimo, że z zewnątrz może tak wyglądać. Mój tato od zawsze powtarza, że największym błędem jaki można popełnić w dążeniu do sukcesu to liczenie zysków konkurencji I coś w tym jest - nigdy nie wiesz ile daną firmę pochłania reklama, z jakimi problemami się boryka. I wielki szok, gdy nagle "świetnie prosperująca" firma upada. Tu jest podobnie jak z niektórymi "idealnymi małżeństwami" - super zgodni, wykształceni, inteligentni, piękni, zdrowe i mądre dzieciaki, co roku Hawaje, Malezja. Nic, tylko pozazdrościć. A po 20 latach okazuje się, że On regularnie Ją prał, przy dzieciach. Albo że i dzieci prał. Albo że Ona zmaga się z nieuleczalną chorobą.
Nie zawsze jest tak wszystko kolorowo i wspaniale jak się to wydaje z zewnątrz.
Każda z nas chce odnieść sukces ale żadna go nie odniesie bez ciężkiej pracy i upartego dążenia do celu. I odrobiny szczęścia. Naprawdę odrobiny,bo jeśli jesteś dobra w tym co robisz to albo dorobisz się fartem, albo renomą związaną z jakością Twoich produktów. No i też trzeba umieć dokonywać wyborów - nie zawsze trafnych ale takich, które nie pociągną Cię na dno w razie niepowodzenia. To jest temat rzeka...

No i ważne jest to, że nie zawsze jakość znaczy najwięcej. Nic po jakości, jeśli biujest be polotu. Taka blaszka z napisem to super sprawa dla każdego. To coś jak ciastka czy pączki - niedrogie w wykonaniu ale pomysłowe w swej prostocie Pamiętacie grupę studentów którzy otwierali punkty z przelewami? Nie wiem, czy nie było to tylko na Szczecin - ale pomysł sam w sobie był genialny. Kolo przyjmował wpłaty za chyba 1,50 i dokonywał przelewów na konta. Obrót miał kosmiczny, bo raz że tanio a dwa że nie trzeba stać w kolejkach na poczcie (punkty były głównie w marketach) i gdyby nie podjął współpracy z oszustem, który go oskubał i zniknął,to możliwe, że byłby to jeden z najlepszych polskich pomysłów w stylu: prosty i świetnie dochodowy.
A ile takich pomysłów upada na początku w podobny sposób? Ile takich Lilou upadło na starcie? Jeśli Lilou jest 1 na 10 000 to już coś znaczy, na pewno kupa szczęścia, że nikt nie położył tej firmy już na starcie. I na pewno dobra organizacja oraz łeb na karku, który umiał przewidzieć przeszkody i ich unikać. Z ty się człowiek nie rodzi, to są lata nauki, czasem i dziesiątki lat nauki (w tym i na błędach).
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-03-12 o 08:51
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 13:27   #3889
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy jest sens zakladac nowy watek, a chcialabym porozmawiac o sukcesie marki Lilou.

W tej marce zachwyca mnie prostota pomyslu i jej wielki sukces. Patrzac na prace wizazanek czlowiek zastanawia sie dlaczego taka firma jak Lilou zarabia krocie na swoich produktach a wizazanki pokazuja swoje wyroby tylko na forum ( ja wiem, nie wszystkie tylko na forum). Jednak chodzi mi o ten sukces finansowy, to ze teraz lilou jest na topie..
Nie gryzie Was to? bo mnie osobiscie troche to kluje.. tak prosty pomysl, reklama i sukces.. to bajka (dla nielicznych?)

-------------
ahh co trzeba zrobic by stanac na takim samym szczeblu jak taka marka..
Ja Lilou dostałam od przyjaciół na ostatatnie urodzniny. Moimzdaniem jej fenomen nie tkwi rzecz jasna w wyglądzie, ale w tym ile ona znaczy dla posiadacza - ten osobisty grawerma jakąś taką wartość sentymentalną, nawet dla mnie choć stylowo totalnie do mnie nie pasuje. Co nie zmienia faktu, że jak dla mnie ceny są z kosmosu, zwłaszcza że to zwykły bawełniany sznurek jest, a sam grawer bywa niedokładny...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 13:58   #3890
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Uwierz mi,że też już to rozważałam..... Nawet już znalazłam połączenia. Ale to jest kłopot... spory kłopot... bo najpierw trzeba znaleźć czas i polecieć do hopei a potem jechać na PKP/PKS i to nadać. Poza tym już mnie nie stać na opłacenie drugiego zamówienia ze srebrem Całą kasę - do złotówki wydałam na te zamówienia pod ten projekt.
Ech, sierotko, a ja wczoraj byłam w Hopei... że też nie zajrzałam tutaj... Moniko, w razie czego, dla mnie to nie kłopot, a przyjemność, że mogę pomóc
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 17:59   #3891
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
o matko xD to chyba dlatego ze Wizazanki projektuja bizuterie artystyczna ze tak powiem, a Lilou jest bizuteria b prosta (wpiszcie do wyszukiwarki lilou i obejrzyjcie)
ponadto,mysle ze ta firma jednak osiagnela sukces, bo wiele gwiazd ja kupuje, ma coraz wiecej sklepow, w ktorych sa ogromne kolejki, juz nie mowiac o szalenstwie klientek na ich koncie na Fb, no i reklamy w kazdej gazecie i te w programach telewizyjnych
Wszystko poza tym wytluszczonym do przyjęcia, ale o tych ogromnych kolejkach w sklepach to chyba przesadzilaś, bo ja kolejki w obecnych czasach widuję tylko tam, gdzie coś za darmo rozdają tudzież przed Bożym Narodzeniem w Realu za karpiami. Przyznam, że o marce nie słyszalam, ale chętnie zobaczylabym ten sklep z kilometrową koleją przed nim
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 18:07   #3892
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Zmienię troszkę temat. Zauważyłyście ile projektantek sutaszowych nam się wykluło???

Kiedyś wire oblegał wizaż , sutaszystek było niewiele. Teraz wchodzę na pierwszą stronę i same sutaszowe wątki


Fajnie, nowy trend

Edytowane przez hanka2501
Czas edycji: 2011-03-12 o 18:09
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 20:20   #3893
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez piechotka Pokaż wiadomość
Wszystko poza tym wytluszczonym do przyjęcia, ale o tych ogromnych kolejkach w sklepach to chyba przesadzilaś, bo ja kolejki w obecnych czasach widuję tylko tam, gdzie coś za darmo rozdają tudzież przed Bożym Narodzeniem w Realu za karpiami. Przyznam, że o marce nie słyszalam, ale chętnie zobaczylabym ten sklep z kilometrową koleją przed nim
I na poczcie :brzyda l:
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 20:36   #3894
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
I na poczcie :brzyda l:
Nie zapominajcie o dziekanatach, przynajmniej na niektórych uczelniach
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 21:05   #3895
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

I pko bp
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 21:33   #3896
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Oho, coś nam się ta lista niebezpiecznie wydłuża
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 21:47   #3897
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Oho, coś nam się ta lista niebezpiecznie wydłuża
Ona się może bardzo wydlużyć, ale sklepu z bizuterią jakoś na niej nie widzę
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 00:35   #3898
Lilnut
Rozeznanie
 
Avatar Lilnut
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 621
GG do Lilnut
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziewczyny ...idzie wiosna, będą kwiatki kwitnąć ... ciepłe dni
a ja znowu nie będę miała co na siebie włożyć....

postanowiłam spróbować diety dukana, która ze mną podejmuje wyzwanie? w kilka osób pewnie byłoby łatwej...
podaje linki:

test dukana:
http://www.regimedukan.com/fr/212-je-minscris.html
tłumaczenie testu:
http://forum.dieta-dukan.pl/viewtopi...dd9b23ea48c8ef

opis 1 fazy:
http://www.dieta-dukan.pl/faza-uderzeniowa/

jedzenie na 1 fazę uderzeniową:
http://forum.dieta-dukan.pl/viewforum.php?f=12

ja się podejmuję tym bardziej, ze w teście zaznaczyłam że mogę chudnąć powoli, a tu mi w wynikach wyszło, że moją wagę osiągnę
8 lipca!!!!
ja już myślałam że będę się katować nie wiadomo ile... a to raptem 4 miesiące!!! WOW! na to oznacza rozmiar 38 - 40. dla mnie super!

teraz najgorsze... właśnie wtrąbiłam pół czekoladki wiśniowej studenckiej... na pożegnanie węglowodanom.... uwielbiam słodycze - i to będzie dla mnie ciosssssss... ale postanowiłam, przyczyny mojej potrzeby schudnięcia są różne i pomęczę się trochę.... zobaczymy jakie będą efekty. aaaa, mam nawet pomadkę o zapachu czekolady
może pomoże w kryzysie....

trzymajcie za mnie kciuki
__________________
Dukan
I faza 14III - 21III -2,5 kg
II faza 21 III - 8 VII - 9kg

III faza 8 VII - 10 XI


Lilnut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 07:46   #3899
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez hanka2501 Pokaż wiadomość
Zmienię troszkę temat. Zauważyłyście ile projektantek sutaszowych nam się wykluło???

Kiedyś wire oblegał wizaż , sutaszystek było niewiele. Teraz wchodzę na pierwszą stronę i same sutaszowe wątki


Fajnie, nowy trend
nawet ostatnio o tym rozmawiałam, że na sutasz przyszedł istny boooom. pamiętam swoją pierwszą pracę w sutaszu, jak ją wystawiałam do modnej - sutaszu prawie nie było wogle (ha! w modnej nawet byłam pierwsza ;p). W ciągu 3 miesięcy bach i wszędzie sutasz Podobnie było z wire wrappingiem wcześniej Ale cóż się dziwić, technika pozwala na cuda wianki, kolorowe, lekkie, duże formy (a nie każdy może nosić ciężkie kolce, ja nie mogę na przykład a lubię duże ;p ;p ;p ). No i przestało to być cos w stylu - o matko, a coto, z czegoto, nie pogryzie?? ;p No i nie ma co się oszukiwać, coraz więcej sutaszu = coraz większa konkurencja = coraz większa motywacja w to by prace były ciekawe, dokładnie i starannie przygotowane i estetycznie wykończone


Lilnut - ja marzę o zrzuceniu 6 kilo! ojjjj, może bym się skusiła.......ide policzyc ;p

Edytowane przez PiLLow
Czas edycji: 2011-03-13 o 07:49
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 08:55   #3900
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Wiele moich koleżanek stosowało tę dietę i faktycznie chudły, zwłaszcza w pierwszej fazie. Ja osobiście jestem przeciwniczką wszelkich diet! Jeszcze jakieś 3 lata temu mając 18 lat i 160 cm wzrostu ważyłam prawie 80 kg W przeciągu 18 miesięcy schudłam prawie 20 kg i ta waga- na szczęście się trzyma. Tzn. są wahania 1-2 kg (oj, zwłaszcza przed egzaminami, kiedy zamiast się uczyć, to wcinam wszystko jak leci), ale to jest normalne. Tylko ja zamiast diety wybrałam ćwiczenia- bardzo dużo ruchu. Rower po 2 godziny dziennie, ćwiczenia na piłce aerobowej itd. I znaaaaacznie ograniczyłam słodycze (piszę: ograniczyłam, bo całkowicie nie dałam rady ich wyeliminować). No, prócz tego, że od tych 3 lat nie słodzę już herbaty, a teraz herbata posłodzona nawet jedną łyżeczką cukru jest dla mnie słodka jak ulepek (wcześniej słodziłam po 2,5 łyżeczki).
Myślę, że jak ktoś ma warunki, to znacznie lepsze są ćwiczenia. Rozbudowują tkankę mięśniową- a każdy kilogram mięśni dziennie- w stanie spoczynku- spala 50 kalorii. Więc jak już te mięśnie ruszymy na spacer czy poddamy je jakiemuś wysiłkowi to będą jeszcze więcej przepalać. Dieta powoduje, że chudniemy, bo coś tam sobie odstawiamy. Ale mięśnie się nie rozbudowują. Wręcz przeciwnie- przy głodówce (nie mówię, że Dukan jest głodówką) organizm w pewnym momencie zaczyna spalać same mięśnie.
Oczywiście będę mocno za Was trzymać kciuki, a Wy trzymajcie za mnie, bo znów zaczynam jeździć na rowerze i biegać
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.