Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-28, 00:20   #3901
maxx
Raczkowanie
 
Avatar maxx
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 145
goldwell elumen jak przyciemniæ

witam, farbowa³am elumen bk@7 jednak wychodzi za jasno na moich w³osach, zale¿y mi na ciemniejszych o z³otym odcieniu, nie czerwonym.
który numer najlepiej zakupiæ, zastanawiam siê nad dokupieniem naturalnego br±zu i zmieszaniem ( jaki numer?mam na poziomie 7 aktualny kolor )
lub, co bym preferowa³a zakupienie koloru ciemniejszego mo¿e bg@6 lub bk@6.
z góry dziêkujê za pomoc !
maxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 00:21   #3902
AngelicWhispers
Raczkowanie
 
Avatar AngelicWhispers
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Poka¿ wiadomo¶æ
Pomó¿cie proszê..


Jak dla mnie to 6.46 z palety któr± wstawi³am jest niemal identyczny jak kolor w³osów na zdjêciu które da³a¶. Porówna³am je ze sob± przystawiaj±c to zdjêcie do palety dodam , ¿e to paleta Loreal Majirel
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1299_5.jpg (47,6 KB, 38 za³adowañ)
AngelicWhispers jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:11   #3903
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomo¶ci: 8 030
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AngelicWhispers Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dla mnie to 6.46 z palety któr± wstawi³am jest niemal identyczny jak kolor w³osów na zdjêciu które da³a¶. Porówna³am je ze sob± przystawiaj±c to zdjêcie do palety dodam , ¿e to paleta Loreal Majirel
A mog³aby¶ mi poleciæ jak±¶ farbê drogeryjn±? Mam d³ugie w³osy i musia³abym zu¿yæ z 5 tubek tej farby ;P
DarkDevil jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:42   #3904
AngelicWhispers
Raczkowanie
 
Avatar AngelicWhispers
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Poka¿ wiadomo¶æ
A mog³aby¶ mi poleciæ jak±¶ farbê drogeryjn±? Mam d³ugie w³osy i musia³abym zu¿yæ z 5 tubek tej farby ;P
W±tpiê ,¿e po którejkolwiek farbie drogeryjnej osi±gniesz taki efekt, ale mo¿esz spróbowaæ. Nie wiem jakie teraz w Polsce s± dostêpne farby w drogeriach, ale zawsze szukam w google Mo¿e co¶ dla siebie znajdziesz

https://www.google.co.uk/search?q=fa...w=1366&bih=574
AngelicWhispers jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-29, 07:59   #3905
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: ¦rednia ruda farba

Cytat:
Napisane przez jarrel Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ.
Piszê z zapytaniem, jaka farba drogeryjna da mi efekt najbli¿szy do w³osów na tym zdjêciu?
http://data.whicdn.com/images/16653901/13_large.jpg
Przed farbowaniem rozja¶niê lekko o 1-2 tony moje i tak ju¿ w miarê jasne, rudawe w³osy wiêc o kolor wyj¶ciowy siê nie martwiê
Loreal Mango, albo Loreal Pure Paprika
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:17   #3906
malwinkaaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: ¦rednia ruda farba

Cytat:
Napisane przez jarrel Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ.
Piszê z zapytaniem, jaka farba drogeryjna da mi efekt najbli¿szy do w³osów na tym zdjêciu?
http://data.whicdn.com/images/16653901/13_large.jpg
Przed farbowaniem rozja¶niê lekko o 1-2 tony moje i tak ju¿ w miarê jasne, rudawe w³osy wiêc o kolor wyj¶ciowy siê nie martwiê
a mo¿e Joanna, P³omienna iskra ?
malwinkaaxd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-29, 17:07   #3907
amelliiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny bardzo podoba mi sie kolor dziewczyny na zdjeciu z prawej strony i teraz powiedzcie mi jaki to jest poziom koloru 7, 8 bo nie mam pojecia i czy mozliwe jest uzyskanie takiego koloru farba jak tak to prosze o pomoc moga byc farby profesionalne czy sklepowe nawet efekt moze byc lekko ciemniejszy ale kolor odcien jedt boski mam nadzieje ze pomozecie pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg out.php?i=601276_screenshot-2013-08-19-22-41-14-1.jpg (661,4 KB, 157 za³adowañ)

Edytowane przez amelliiaa
Czas edycji: 2013-08-29 o 17:16
amelliiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 17:19   #3908
pauluuus90
Raczkowanie
 
Avatar pauluuus90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amelliiaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny bardzo podoba mi sie kolor dziewczyny na zdjeciu z prawej strony i teraz powiedzcie mi jaki to jest poziom koloru 7, 8 bo nie mam pojecia i czy mozliwe jest uzyskanie takiego koloru farba jak tak to prosze o pomoc moga byc farby profesionalne czy sklepowe nawet efekt moze byc lekko ciemniejszy ale kolor odcien jedt boski mam nadzieje ze pomozecie pozdrawiam
To jej naturalne nie?


http://paulinaes.blogspot.com/
pauluuus90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-29, 21:34   #3909
amelliiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pauluuus90 Poka¿ wiadomo¶æ
To jej naturalne nie?


http://paulinaes.blogspot.com/
Wydaje mi sie ze tak
amelliiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 17:59   #3910
AngelicWhispers
Raczkowanie
 
Avatar AngelicWhispers
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amelliiaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny bardzo podoba mi sie kolor dziewczyny na zdjeciu z prawej strony i teraz powiedzcie mi jaki to jest poziom koloru 7, 8 bo nie mam pojecia i czy mozliwe jest uzyskanie takiego koloru farba jak tak to prosze o pomoc moga byc farby profesionalne czy sklepowe nawet efekt moze byc lekko ciemniejszy ale kolor odcien jedt boski mam nadzieje ze pomozecie pozdrawiam


Ja mam takie w³osy zaraz po farbowaniu w³osów Majirel 8.2
AngelicWhispers jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:18   #3911
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 333
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amelliiaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny bardzo podoba mi sie kolor dziewczyny na zdjeciu z prawej strony i teraz powiedzcie mi jaki to jest poziom koloru 7, 8 bo nie mam pojecia i czy mozliwe jest uzyskanie takiego koloru farba jak tak to prosze o pomoc moga byc farby profesionalne czy sklepowe nawet efekt moze byc lekko ciemniejszy ale kolor odcien jedt boski mam nadzieje ze pomozecie pozdrawiam
Pomy¶leæ, ¿e to jest naturalny kolor moich w³osów,a ja przefarbowa³am,a kto¶ inny zmierza do tego koloru .
omleecik jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 22:59   #3912
countingstar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1
fatalne pasemka. co robiæ ?

witam. ponad miesi±c temu zachcia³o mi siê pasemek blond na g³owie. chcia³am, aby wygl±da³y one naturalnie, tak jakby wypali³o je s³oñce jednak fryzjerka, do której posz³am nie sprosta³a zadaniu. zrobi³a mi je utleniaczem ! i teraz chcê co¶ z nimi zrobiæ, najlepiej pofarbowaæ ca³o¶æ na kolor zbli¿ony do mojego naturalnego. a mój kolor to 'mysi', taki trochê ciemny blond. waham siê pomiêdzy farbami ró¿nych firm, nie wiem czy zdecydowaæ siê na revlon ' ciemny blond' czy te¿ mo¿e garnier olia 'ciemny blond' albo 'be¿owy ciemny blond'. naczyta³am siê ró¿nych rzeczy na temat tych farb i szczerze mówi±c trochê siê przestraszy³am tych opinii, jedne ¿e kolor wychodzi inny ni¿ na opakowaniu drugie, ¿e kolor szybko siê zmywa. czy ma kto¶ mo¿e do¶wiadczenia zwi±zane z tymi farbami ? a mo¿e poleci mi kto¶ jak±¶ dobr± farbê ? dodam, ¿e nie chcê za bardzo zniszczyæ w³osów i chcia³abym, aby odcieñ, na który siê w koñcu zdecydujê nie wymaga³ farbowania odrostów. z góry dziêkujê
countingstar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-01, 14:19   #3913
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomo¶ci: 783
Dot.: fatalne pasemka. co robiæ ?

Cytat:
Napisane przez countingstar Poka¿ wiadomo¶æ
witam. ponad miesi±c temu zachcia³o mi siê pasemek blond na g³owie. chcia³am, aby wygl±da³y one naturalnie, tak jakby wypali³o je s³oñce jednak fryzjerka, do której posz³am nie sprosta³a zadaniu. zrobi³a mi je utleniaczem ! i teraz chcê co¶ z nimi zrobiæ, najlepiej pofarbowaæ ca³o¶æ na kolor zbli¿ony do mojego naturalnego. a mój kolor to 'mysi', taki trochê ciemny blond. waham siê pomiêdzy farbami ró¿nych firm, nie wiem czy zdecydowaæ siê na revlon ' ciemny blond' czy te¿ mo¿e garnier olia 'ciemny blond' albo 'be¿owy ciemny blond'. naczyta³am siê ró¿nych rzeczy na temat tych farb i szczerze mówi±c trochê siê przestraszy³am tych opinii, jedne ¿e kolor wychodzi inny ni¿ na opakowaniu drugie, ¿e kolor szybko siê zmywa. czy ma kto¶ mo¿e do¶wiadczenia zwi±zane z tymi farbami ? a mo¿e poleci mi kto¶ jak±¶ dobr± farbê ? dodam, ¿e nie chcê za bardzo zniszczyæ w³osów i chcia³abym, aby odcieñ, na który siê w koñcu zdecydujê nie wymaga³ farbowania odrostów. z góry dziêkujê
Ja nie znalaz³am jeszcze lepszej farby ni¿ L'Oreal casting Ale je¶li chodzi o gamê blondów to jest niestety do¶æ uboga Blondy to kolory trwa³e natomiast trwa³o¶æ tych ciemniejszych to rzekomo 28 myæ, ja jak na³o¿y³am odcieñ jasnego br±zu to przy codziennym myciu w³osów trzyma³ siê pó³ roku na w³osach, które przed malowaniem by³y blondem, i kolor nie wyp³uka³ siê do ostatniej chwili, pewnie trzyma³by siê dalej gdybym go nie rozja¶ni³a Uwielbiam castingi za ich przyjemny zapach przy malowaniu, no i za to, ¿e bardzo delikatnie obchodzi siê z w³osami. Apteczna farba color&soin równie¿ nie zrobi³a mi siana na g³owie i w³osy nie wypada³y mi po nich.
__________________
Piêknym motylom
uciêto skrzyd³a!
Nim wznie¶æ siê zd±¿y³y do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawil¿anie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2013-09-01 o 14:21
pepita jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-02, 13:49   #3914
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: fatalne pasemka. co robiæ ?

Witajcie,
mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond, podatny na farbowanie. Jak my¶licie, czy farbuj±c Garnier Color Naturals 10, uzyskam efekt podobny do tego na opakowaniu? Czy bez wcze¶niejszego rozja¶niania nie ma szans? Oxydant jest 6%.
Sybil Vane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-02, 14:28   #3915
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 2 076
Dot.: fatalne pasemka. co robiæ ?

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie,
mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond, podatny na farbowanie. Jak my¶licie, czy farbuj±c Garnier Color Naturals 10, uzyskam efekt podobny do tego na opakowaniu? Czy bez wcze¶niejszego rozja¶niania nie ma szans? Oxydant jest 6%.
Na 6 % oxy nie ma szans, ¿e wyjdzie dobrze, bêdziesz ruda. Potrzebujesz co najmniej 9 %.
__________________

calliope86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-02, 14:35   #3916
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: fatalne pasemka. co robiæ ?

Cytat:
Napisane przez calliope86 Poka¿ wiadomo¶æ
Na 6 % oxy nie ma szans, ¿e wyjdzie dobrze, bêdziesz ruda. Potrzebujesz co najmniej 9 %.
9,3 wyszed³ mi dok³adnie jak na pude³ku, ale z 10 nie mam szans przy wodzie 6%, dobrze rozumiem
Sybil Vane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-02, 14:44   #3917
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 2 076
Dot.: fatalne pasemka. co robiæ ?

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka¿ wiadomo¶æ
9,3 wyszed³ mi dok³adnie jak na pude³ku, ale z 10 nie mam szans przy wodzie 6%, dobrze rozumiem
Mo¿esz próbowaæ na w³asn± odpowiedzialno¶æ ale 10 to poziom wy¿ej i nie jest ciep³y jak 9.3, a takie ³atwiej uzyskaæ. Nie widzê Twoich w³osów wiêc nie wiem jaki masz naprawdê odrost.
__________________

calliope86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-02, 20:44   #3918
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: fatalne pasemka. co robiæ ?

10 mo¿esz próbowaæ ewentualnie na wodzie 9
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-02, 20:45   #3919
Growin Chillies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Jak± farb± mogê uzyskaæ taki kolor?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1111111111111111.jpg (54,1 KB, 37 za³adowañ)
Growin Chillies jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 20:53   #3920
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 628
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Growin Chillies Poka¿ wiadomo¶æ
Jak± farb± mogê uzyskaæ taki kolor?
Zamieñ siê ze mn± Mnie siê one wydaj± zupe³nie nijakie.
tambourinist jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 11:28   #3921
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Growin Chillies Poka¿ wiadomo¶æ
Jak± farb± mogê uzyskaæ taki kolor?
Szukaj br±zów 5.0 (naturalny poziom 5, bo 4 wyjdzie ciemniej).
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 12:06   #3922
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: fatalne pasemka. co robiæ ?

Cytat:
Napisane przez calliope86 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz próbowaæ na w³asn± odpowiedzialno¶æ ale 10 to poziom wy¿ej i nie jest ciep³y jak 9.3, a takie ³atwiej uzyskaæ. Nie widzê Twoich w³osów wiêc nie wiem jaki masz naprawdê odrost.
Oto moje odrosty. Mam nadziejê ¿e co¶ widaæ, przepraszam za stan w³osów ( ) ale po olejowaniu. Ja siê strasznie nie upieram przy tym Garnier Color Naturals 10, ale taki efekt chcia³abym uzyskaæ, jak najmniej szkodz±c w³osom.
PS. Te paprochy to na szczê¶cie kurz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1030831.jpg (54,7 KB, 17 za³adowañ)
Sybil Vane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 19:27   #3923
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 123
GG do Karolina1639
Jak uzyskaæ taki kolor ??

Witam mam w³osy farbowane na jasny blond ostatnio farba Wellaton 12/1 chcialabym je nieco przyciemnic i wybor padl na taki odcien bardzo mi sie podoba lecz wlosy sa zobione w programie i mam pytanie jaka farba moglabym cos takiego osiagnac ??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu³u.jpg (61,5 KB, 40 za³adowañ)
Karolina1639 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 19:41   #3924
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ??

To zdjêcie jest tak przerobione, ¿e a¿ ciê¿ko stwierdziæ. Jaki¶ jasny z³oty miedziany na moje oko.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 20:36   #3925
Karolina1639
Raczkowanie
 
Avatar Karolina1639
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 123
GG do Karolina1639
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ??

No tak napisa³am ze kolor zosta³ uzyskany programem i mi siê spodoba³ dlatego teraz chce poszukac farby w podobnym kolorze
Karolina1639 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 06:45   #3926
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 2 076
Dot.: fatalne pasemka. co robiæ ?

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka¿ wiadomo¶æ
Oto moje odrosty. Mam nadziejê ¿e co¶ widaæ, przepraszam za stan w³osów ( ) ale po olejowaniu. Ja siê strasznie nie upieram przy tym Garnier Color Naturals 10, ale taki efekt chcia³abym uzyskaæ, jak najmniej szkodz±c w³osom.
PS. Te paprochy to na szczê¶cie kurz
Ciemnego blondu to Ty na pewno nie masz . Ja i tak bym odrost robi³a na 9%, ewentualnie lekko obni¿y³a % przegotowan± wod±.
__________________

calliope86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:20   #3927
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: fatalne pasemka. co robiæ ?

Cytat:
Napisane przez calliope86 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciemnego blondu to Ty na pewno nie masz . Ja i tak bym odrost robi³a na 9%, ewentualnie lekko obni¿y³a % przegotowan± wod±.
Oto chyba trochê lepsze zdjêcie moich w³osów. To có¿ to za kolor jak nie ciemny blond? Ca³e ¿ycie tkwiê w przekonaniu, ¿e to ciemny blond To mo¿e wiesz jak± farb± uzyskam efekt z pude³ka Garniera bez mieszania oxydantu? Gotowiec jaki¶ jest?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20130617474.jpg (152,4 KB, 30 za³adowañ)

Edytowane przez Sybil Vane
Czas edycji: 2013-09-04 o 11:08
Sybil Vane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 13:49   #3928
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 2 076
Dot.: fatalne pasemka. co robiæ ?

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka¿ wiadomo¶æ
Oto chyba trochê lepsze zdjêcie moich w³osów. To có¿ to za kolor jak nie ciemny blond? Ca³e ¿ycie tkwiê w przekonaniu, ¿e to ciemny blond To mo¿e wiesz jak± farb± uzyskam efekt z pude³ka Garniera bez mieszania oxydantu? Gotowiec jaki¶ jest?
Jak dla mnie to jest ¶redni blond, co najmniej poziom 7 . Wiêkszo¶æ drogeryjnych blondów na poziomie 10 ma oxy 9 %, a nawet 12%. Nie wiem dlaczego w tej farbie co Ty chcia³a¶ jest tylko 6%, mo¿liwe, ¿e jest przeznaczona tylko do jasnych w³osów. Mogê Ci tylko podpowiedzieæ ¿eby¶ nie kupowa³a odcieni superrozja¶niaj±cych bo takich mocnych nie potrzebujesz, wiêcej Ci nie jestem w stanie pomóc, sama malujê ch³odniejszymi odcieniami, na naturach siê nie znam .
__________________


Edytowane przez calliope86
Czas edycji: 2013-09-04 o 13:52
calliope86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 14:35   #3929
Nethrvs
Przyczajenie
 
Avatar Nethrvs
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5
Ober¿yna na blond po raz 100! :)

Hej dziewczyny. Wiem, ¿e ten temat by³ wa³kowany setki razy, ale jak wiemy ka¿dy przypadek w³osów jest inny...
Otó¿, mam do was pro¶bê o radê, a mianowicie, jestem zielonook±, naturaln± blondynk± (zimny mysi blond). Od dwóch lat mam baleja¿ rozja¶niane pasemka i taka niby czekolada, która siê ju¿ wyp³uka³a. Ostatnie farbowanie by³o 3 miesi±ce temu. Pierwszy raz w ¿yciu mia³am te¿ na g³owie toner. Produkty, których fryzjerka u¿y³a by³y z welli i londy, ale nie wiem dok³adnie z której serii i jaki odcieñ.
Zamarzy³a mi siê ober¿yna, no i mam kilka pytañ:
1) Wiadomo, ¿e kolor wyjdzie nierównomiernie, bo mam pasemka robione u ró¿nych fryzjerek, ró¿nymi rozja¶niaczami i te ciemniejsze równie¿, ale ich ju¿ prawie nie widaæ. Zale¿y mi ¿eby kolor wyszed³ równomiernie (mog± wyj¶æ niby refleksy, to nie problem), ale martwiê siê mieszaniem tych "kolorów" ¿eby najpro¶ciej mówi±c nie wysz³y jakie¶ zielone pasemka, zbyt jasno fioletowe itd.
Nigdy w ¿yciu nie u¿ywa³am tonera sama i nie wiem jak siê za to zabraæ i czy to dobry pomys³.
2) Zale¿y mi ¿eby jak najmniej zniszczyæ w³osy, na koñcach s± przesuszone i krusz± siê, wiêc to zrozumia³e, ¿e mam ju¿ do¶æ blondu
My¶la³am o farbie z Chantel'a "Ciemna ober¿yna 3/2" ale nie wiem czy wybraæ wtedy najs³absz± wodê, czy mocniejsz±, ¿eby kolor wyszed³ po¿±dany, a jednocze¶nie nie zniszczy³ w³osów. Czyta³am równie¿ pozytywne opinie o farbie z Joanny Multi Cream - Soczysta ober¿yna, jak i szamponetce równie¿ z Joanny Multi Effect Color...Nie wiem co lepiej wybraæ na sprawdzenie czy kolor w ogóle chwyci, w takim stopniu w jakim chcê, my¶la³am najpierw nad szamponetk±...
Inny problem to taki, ¿e te farby i szamponetki z joanny s± trudno dostêpne. W rosssie ich nie ma, muszê skoczyæ do natury (wydaje mi siê ¿e kiedy¶ by³y) do katonu i do hebe w Gliwicach. Mo¿e wiecie gdzie jeszcze mogê ich poszukaæ?W razie czego s± na allegro.
Wiem, ¿e w ciemnych w³osach jest mi do¶æ dobrze, 4 lata farbowa³am je na czarno i co najwa¿niejsze uwielbiam fiolety
Wysy³am zdjêcie koloru, który podoba mi siê najbardziej. Ju¿ dziewczyny umieszcza³y go w necie i na wiza¿u chyba te¿, a druga fota, to moje w³osy teraz, wybra³am najnowsze zdjêcie
Czekam na rady Dziewczyny i pozdrawiam
N.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg oberzyna.jpg (46,6 KB, 62 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P8250096.jpg (182,8 KB, 51 za³adowañ)

Edytowane przez Nethrvs
Czas edycji: 2013-09-05 o 21:07
Nethrvs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-05, 15:26   #3930
moodyblue
Raczkowanie
 
Avatar moodyblue
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 171
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Mam do was pytanie
Ponad miesi±c temu farbowa³am w³osy Miodowym Karmelem (L'oreal Casting 634). Kolor siê trochê wyp³uka³, s± one obecnie koloru jasny br±z z tak± rudaw± po¶wiat± - w s³oñcu jest to nawet z³ocista, jasna po¶wiata.

Chcia³abym aby moje w³osy nabra³y troszkê z³otych, jeszcze ja¶niejszych refleksów. Zastanawiam siê nad farb± Garnier Olia 8.0 Blond lub 8.13 Piaskowy blond, czy mo¿e te¿ 8.31 Z³ocisty popielaty blond. Oczywi¶cie nie zale¿y mi na idealnym blondzie, bo wiem, ¿e taki uzyska³abym tylko rozja¶niaczem.
Jak my¶licie który wybraæ?
__________________
Najwa¿niejsz± rzecz± jest aby cieszyæ siê swoim ¿yciem – byæ szczê¶liwym – tylko to siê liczy.
— Audrey Hepburn
moodyblue jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.