Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 13:54   #3901
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość

To teraz odnośnie listu z Zusu jaki dostałam. Kontrolują mojego pracodawcę, że niby pracownik fikcyjny jestem, że szkolenia BHP nie miałam itp...i są źli bo trzepia ich od góry do dołu q ja w poniedziałek mam się zjawić i podpisać papiery jakieś. Tak mi się chce że nie pytajcie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale się czepiają... I węszą jak psy pewnie po to,żebyś się wypchała i nie dostała od nich pieniędzy swoich pieniędzy W końcu ZUS musi za coś sobie auto kupić...
Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Co do ruchów przed chwilką myślałam że mi wejdzie do pęcherza , bąbelkuje mi mega w okolicy samego odbytu i nie moge sie nawet wypierdziec
A Femibion w zaje... cenie !

Pytanko !? czy wam tez leci krew z nosa?
Mi od wczoraj tak w dole gmera strasznie I też przy samym odbycie czuję
A mi krew leci od początku ciąży... Teraz jakiś katar mam,ale nie od choroby to cieknie jeszcze bardziej niż zwykle... Podobno w ciąży tak jest... A mi się wydaje,że mój organizm jest bardziej osłabiony od ciąży i stąd to krwawienie... Może Twój jest tak przeciążony i chorobą i dzieckiem.
Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Metam super ubranka a co do latarki to czytałam o tym i ciekawa byłam
Potwierdzone przeze mnie,że prawda I już kilka razy to wypróbowałam i wyszło na moje
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 13:55   #3902
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
A mi gin powiedział statystycznie w 22 tc dziecko waży 300 g i tyle spojrzał tylko na swoją tabelke i już, a przecież nie tak to się liczy no ale ufam mu, wszystkie znajome u niego prowadziły ciążę więc ok, jaki wielki by nie był bejbik i rąk go urodze









Oj tan
Mój pokoik ma 5m2 i co ?





No to podobnie jak u mnie, chłopak nie potwierdzony, coś o dziewczynce przemrukiwal poczekamy do kolejnej wizyty









Ja mam cały czas robione w 2d 3d i co wizyta zdjęcie mimo ze nie płaciłem a taki ti wymóg ze tylko 3 sa darmowe razy a ja mam za każdym





Zdrowia dla taty

A co do zakupów, to witamy w de hehe


Wróciliśmy z zakupów, kupiłam dwa staniki i majteczki trochę chemii i kebaby
A zaraz jedziemy oglądać lozeczka i pokoiki

No i oczywiście zdjęć waszych nie widzę
Proszę na pw wysłać mi linki do postow z fotkami waszymi, bo pewnie jak wrócę to kolejne 20 stron do ogarniecia bbędzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A w Twoje 5 m2 probuje mąz wstawić mebli na 20 m2? nie sądzę ...

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ale tą wagą nie ma co się tak przejmować, bo to takie + - zawsze. No chyba, że maleńswto waży naprawdę niewiele. Koleżanki jak rodziły, to ostateczna waga jaką podawał lekarz zawsze się różniła jak już dzidziuś się urodził

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------



O to chyba mi wystarczy na dzień dzisiejszy, ale są takie śliczne, ze jeszcze bym dokupiła
Najwyżej porobimy sobie serwetki albo szmatki do kuchni
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 13:58   #3903
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość

Najwyżej porobimy sobie serwetki albo szmatki do kuchni


Serwetki na niedzielny obiad, na ścierki szkoda

A wasze dzieci ile wazą? Kończę 22 tydzień i na pewno ponad 500g, bo w 21tyle ważyła Chyba, że nie przybrała od wizyty ostattniej
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 13:59   #3904
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ale się czepiają... I węszą jak psy pewnie po to,żebyś się wypchała i nie dostała od nich pieniędzy swoich pieniędzy W końcu ZUS musi za coś sobie auto kupić...

Mi od wczoraj tak w dole gmera strasznie I też przy samym odbycie czuję
A mi krew leci od początku ciąży... Teraz jakiś katar mam,ale nie od choroby to cieknie jeszcze bardziej niż zwykle... Podobno w ciąży tak jest... A mi się wydaje,że mój organizm jest bardziej osłabiony od ciąży i stąd to krwawienie... Może Twój jest tak przeciążony i chorobą i dzieckiem.

Potwierdzone przeze mnie,że prawda I już kilka razy to wypróbowałam i wyszło na moje
No mi dziś trzeci dzień gmera czuję się jak przy stosunku analnym zartuję ale dzieje sie tam dzieje
Ja to Mecia ogólnie jestem obciążona i chorobą i mężem który mnie dziś wkurfia

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

Serwetki na niedzielny obiad, na ścierki szkoda

A wasze dzieci ile wazą? Kończę 22 tydzień i na pewno ponad 500g, bo w 21tyle ważyła Chyba, że nie przybrała od wizyty
Moja Zocha waży 360 gram mała cipka ale to 20 tc wtedy był dowiem sie na połówkowym pewnie ze ma juz 5 kg jak mnie tak wali w odbyt
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 14:01   #3905
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
No mi dziś trzeci dzień gmera czuję się jak przy stosunku analnym zartuję ale dzieje sie tam dzieje

[/COLOR]
Moja Zocha waży 360 gram mała cipka ale to 20 tc wtedy był dowiem sie na połówkowym pewnie ze ma juz 5 kg jak mnie tak wali w odbyt
Nie mogę, haha

E to i tak ładnie, moja to wypasiona musi być Ale może Twoja teraz też tyle waży


wiecie, że ja nie miałam ani razu w 3d zdjęcia
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 14:06   #3906
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

To widzę wszystkie jesteśmy dymane od tyłu
A co będzie potem jak dzieci będą większe
Jadłam śniadanie, potem sernik, potem 2 mega schabowe... a kurfa jestem tak głodna jakbym od wczoraj nic nie jadła
A synuś chyba się dupką do góry wypiął bo duża kula mi śmiga pod pępkiem z prawej na lewą i na odwrót
A ja dotykam tą kulę i frajda jak nie wiem ale boję się że coś zrobię ale to chyba niemożliwe co?
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 14:08   #3907
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja ledwo małą dziś czuję, ciekawe czemu...
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 14:11   #3908
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

A wasze dzieci ile wazą? Kończę 22 tydzień i na pewno ponad 500g, bo w 21tyle ważyła Chyba, że nie przybrała od wizyty ostattniej
3 dni temu w 21t+1d synek wazył 455 gramów,czyli też troszkę duży

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
No mi dziś trzeci dzień gmera czuję się jak przy stosunku analnym zartuję ale dzieje sie tam dzieje
Ja to Mecia ogólnie jestem obciążona i chorobą i mężem który mnie dziś wkurfia

No ale to tak czasem nieprzyjemnie jakby słoń deptał po odbycie zdecydowanie lepsze są kopniaki nieco wyżej.. A męża jeszcze możesz uspokoić,pokaż kto nosi portki w tym związku !
Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
To widzę wszystkie jesteśmy dymane od tyłu
A co będzie potem jak dzieci będą większe
Jadłam śniadanie, potem sernik, potem 2 mega schabowe... a kurfa jestem tak głodna jakbym od wczoraj nic nie jadła
A synuś chyba się dupką do góry wypiął bo duża kula mi śmiga pod pępkiem z prawej na lewą i na odwrót
A ja dotykam tą kulę i frajda jak nie wiem ale boję się że coś zrobię ale to chyba niemożliwe co?
Na pewno nie chyba,że będziesz synka bić po tyłku pasem to może się stać-odda Ci porządnym kopniakiem
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 14:16   #3909
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

ej ja nie jestem dymana od tylu

A moj synek wazyl 375 ale to w 20t 3 d wiec teraz ma pewno ponad pół kilo

Dziewczyny trzymajcie mnie
dzis ostatnią noc spędzam w mieszkanku wynajmowanym (pierwsze nasze mieszkanie z Tztem)!no i mowie mu wczoraj ze dzis ostatnia noc a on ze no tak ze musze zalozyc sexy bielizne itd no i dzis mu mowie ze licze na romantyczny wieczor,jakaś wspolna kąpiel,filmik,je*anko wiadomo
a on do mnie ze przeciez brat wpada na piwo od razu zaznacze ze brat nigdy nie wpada na piwo tylko jak cos to na piwaaaaaaaa i whisky! i od razu cisnienie mialam 200/100 i mowie ze chyba ku*** ochu**ł
i chyba zrozumial ze to kuźwa glupi pomysl tym bardziej ze teraz nie bedziemy przez chwile ani spac ani mieszkac razem!!więc chyba to odwoła
faceciiiiiiiiiiiiiiiiiiii i
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 14:20   #3910
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie mnie
dzis ostatnią noc spędzam w mieszkanku wynajmowanym (pierwsze nasze mieszkanie z Tztem)!no i mowie mu wczoraj ze dzis ostatnia noc a on ze no tak ze musze zalozyc sexy bielizne itd no i dzis mu mowie ze licze na romantyczny wieczor,jakaś wspolna kąpiel,filmik,je*anko wiadomo
a on do mnie ze przeciez brat wpada na piwo od razu zaznacze ze brat nigdy nie wpada na piwo tylko jak cos to na piwaaaaaaaa i whisky! i od razu cisnienie mialam 200/100 i mowie ze chyba ku*** ochu**ł
i chyba zrozumial ze to kuźwa glupi pomysl tym bardziej ze teraz nie bedziemy przez chwile ani spac ani mieszkac razem!!więc chyba to odwoła
faceciiiiiiiiiiiiiiiiiiii i
Oj też by mi ciśnienie skoczyło,ale na pewno to odwoła... Także udanego wieczorku
A tak ogółem to po przeprowadzce do rodziców będziecie mieli daleko od siebie?
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 14:20   #3911
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Z facetami tak jest

Lubicie zwierzęta?
Rozbroiło mnie to....
http://joemonster.org/filmy/61164/Sz...sa_niesamowite
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 14:24   #3912
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Oj też by mi ciśnienie skoczyło,ale na pewno to odwoła... Także udanego wieczorku
A tak ogółem to po przeprowadzce do rodziców będziecie mieli daleko od siebie?
tym bardziej ze cisnienie wysokie w ciazy jest groźne ja go kiedyś uduszę...
no jakies 30km bo to inna miejscowość jest
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 14:30   #3913
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Z facetami tak jest

Lubicie zwierzęta?
Rozbroiło mnie to....
http://joemonster.org/filmy/61164/Sz...sa_niesamowite
chyba se kupie szopa ,mam nadzieje ze nie idzie złapac toxoplazmozy
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 14:38   #3914
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cześć dziewczyny
Ja byłam dzisiaj w smyku i załapałam się na to USG 3d/4d (nie wiem czym się różni jedno od drugiego ) Byłam przed 10, a od 11 był zapisy i miałam nr 27, za mną jeszcze sporo osób się dostało. Ogólnie jak zagadałam go ochroniarza to mi powiedział, że miejsc jest na 110 os były 2 usg więc może jakimś cudem faktycznie tyle zrobili. No ale kolejki pierdzielne. My jeszcze mieliśmy miejsca siedzące w kolejce, ale za mną dziewczyny już na ostatnich nogach stały. Pojechaliśmy do domu od razu jak dostaliśmy numerek, bo mamy bliziutko Niestety mężulek musiał jechać do pracy, więc zabrałam siostrzyczkę i mamuśkę. I dobrze że je zabrałam bo moja córcia uparta się nie chciała pokazać (a może to przez łożysko, nie wiem bo koleś który robił USG siedział tam mocno 'za karę', taki zmierzły że po minucie postanowiłam się nie odzywać. No i ostatecznie musiałam obrócić się na bok, tyłem do monitora Mam jedną focię, na której widać twarzyczkę i zaciśniętą piąstkę córci, hehe nerwusek jeden
Fajnie było ale padam na twarz

Pisałyście o olejkach kokosowych i arganowych... Dobrze zrozumiałam? Oba te olejki stosuje się na włosy i do ciała?

Etusia dobrze że tak się skończyło współczuję nerwów i stresu

Paulinka, ubierz tą saxi bieliznę i wpadnij jak będzie tz z jego bratem, może być ciekawie

Asia19x gdzie Ty na tym śląsku mieszkasz że masz słońce? Jestem w szoku, u mnie wiecznie pada i pada i wieje i horror jakiś

Gratuluję udanych wizyt, bo nie pamiętam czy gratulowałam wcześniej

Resztę zapomniałam
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 14:57   #3915
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

dzanet2108 te olejki to do ciała bynajmniej ja zamierzam uzywac do ciała
a co do sexi bielizny haha to proszę Cię,przeciez ja wyglądam już jak baleron chyba i tak będę musiała zgasić światło
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 14:58   #3916
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

W Żabce Bavaria 0,00% za 3 sztuki 6,50 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 15:19   #3917
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
ej ja nie jestem dymana od tylu

A moj synek wazyl 375 ale to w 20t 3 d wiec teraz ma pewno ponad pół kilo

Dziewczyny trzymajcie mnie
dzis ostatnią noc spędzam w mieszkanku wynajmowanym (pierwsze nasze mieszkanie z Tztem)!no i mowie mu wczoraj ze dzis ostatnia noc a on ze no tak ze musze zalozyc sexy bielizne itd no i dzis mu mowie ze licze na romantyczny wieczor,jakaś wspolna kąpiel,filmik,je*anko wiadomo
a on do mnie ze przeciez brat wpada na piwo od razu zaznacze ze brat nigdy nie wpada na piwo tylko jak cos to na piwaaaaaaaa i whisky! i od razu cisnienie mialam 200/100 i mowie ze chyba ku*** ochu**ł
i chyba zrozumial ze to kuźwa glupi pomysl tym bardziej ze teraz nie bedziemy przez chwile ani spac ani mieszkac razem!!więc chyba to odwoła
faceciiiiiiiiiiiiiiiiiiii i
no prosze jaki fajny wieczor sie szykuje... oby tylko tz odwolal braciszka trzymam kciuki zeby sie udało
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 15:25   #3918
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez kasikkkkka Pokaż wiadomość
niech się babcia nacieszy
jakie macie typy na imię?

a na wątku wakacyjnym dziewczyny już urodziły? bo chyba termin miały na maj o ile dobrze pamiętam??
Typy imion, ech ciężko z tym. Póki co rozważamy Tymoteusza, Antoniego i Kajetana.





[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46498988]Cześć dziewczyny
Ja byłam dzisiaj w smyku i załapałam się na to USG 3d/4d (nie wiem czym się różni jedno od drugiego ) Byłam przed 10, a od 11 był zapisy i miałam nr 27, za mną jeszcze sporo osób się dostało. Ogólnie jak zagadałam go ochroniarza to mi powiedział, że miejsc jest na 110 os były 2 usg więc może jakimś cudem faktycznie tyle zrobili. No ale kolejki pierdzielne. My jeszcze mieliśmy miejsca siedzące w kolejce, ale za mną dziewczyny już na ostatnich nogach stały. Pojechaliśmy do domu od razu jak dostaliśmy numerek, bo mamy bliziutko Niestety mężulek musiał jechać do pracy, więc zabrałam siostrzyczkę i mamuśkę. I dobrze że je zabrałam bo moja córcia uparta się nie chciała pokazać (a może to przez łożysko, nie wiem bo koleś który robił USG siedział tam mocno 'za karę', taki zmierzły że po minucie postanowiłam się nie odzywać. No i ostatecznie musiałam obrócić się na bok, tyłem do monitora Mam jedną focię, na której widać twarzyczkę i zaciśniętą piąstkę córci, hehe nerwusek jeden
Fajnie było ale padam na twarz

Pisałyście o olejkach kokosowych i arganowych... Dobrze zrozumiałam? Oba te olejki stosuje się na włosy i do ciała?

Etusia dobrze że tak się skończyło współczuję nerwów i stresu

Paulinka, ubierz tą saxi bieliznę i wpadnij jak będzie tz z jego bratem, może być ciekawie

Asia19x gdzie Ty na tym śląsku mieszkasz że masz słońce? Jestem w szoku, u mnie wiecznie pada i pada i wieje i horror jakiś

Gratuluję udanych wizyt, bo nie pamiętam czy gratulowałam wcześniej

Resztę zapomniałam [/QUOTE]


Super, że się zalapalas my w Europie bylismy po 13, rzucilismy tam okiem, ale nawet nie pytałam o możliwość badania. Bardzo dużo osób, a przecież my dopiero co mieliśmy polowkowe.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 15:30   #3919
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ja ledwo małą dziś czuję, ciekawe czemu...
Moze kopie w lozysko... Nie przejmuj sie





Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
ej ja nie jestem dymana od tylu

A moj synek wazyl 375 ale to w 20t 3 d wiec teraz ma pewno ponad pół kilo

Dziewczyny trzymajcie mnie
dzis ostatnią noc spędzam w mieszkanku wynajmowanym (pierwsze nasze mieszkanie z Tztem)!no i mowie mu wczoraj ze dzis ostatnia noc a on ze no tak ze musze zalozyc sexy bielizne itd no i dzis mu mowie ze licze na romantyczny wieczor,jakaś wspolna kąpiel,filmik,je*anko wiadomo
a on do mnie ze przeciez brat wpada na piwo od razu zaznacze ze brat nigdy nie wpada na piwo tylko jak cos to na piwaaaaaaaa i whisky! i od razu cisnienie mialam 200/100 i mowie ze chyba ku*** ochu**ł
i chyba zrozumial ze to kuźwa glupi pomysl tym bardziej ze teraz nie bedziemy przez chwile ani spac ani mieszkac razem!!więc chyba to odwoła
faceciiiiiiiiiiiiiiiiiiii i
:sciana:



Upieklam ciasto... Zwykle zebra wychodzila rewelacyjnie a dzisiaj goscie zaraz beda i co i kufa zakalec :sciana: kufa zakalec... Mi nigdy zakalec nie wychodzil i co ja mam teraz zrobic :sciana:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 15:34   #3920
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
tym bardziej ze cisnienie wysokie w ciazy jest groźne ja go kiedyś uduszę...
no jakies 30km bo to inna miejscowość jest
Ożesz w dupę.... To niefajnie... Ale chociaż na weekendy będziecie się widywać? kurcze,mam nadzieję,że nie potrwa to długo.. To tylko na czas remontu kawalerki czy tylko do czasu aż Tż pracy nie znajdzie ?

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46498988]Cześć dziewczyny
Ja byłam dzisiaj w smyku i załapałam się na to USG 3d/4d (nie wiem czym się różni jedno od drugiego ) Byłam przed 10, a od 11 był zapisy i miałam nr 27, za mną jeszcze sporo osób się dostało. Ogólnie jak zagadałam go ochroniarza to mi powiedział, że miejsc jest na 110 os były 2 usg więc może jakimś cudem faktycznie tyle zrobili. No ale kolejki pierdzielne. My jeszcze mieliśmy miejsca siedzące w kolejce, ale za mną dziewczyny już na ostatnich nogach stały. Pojechaliśmy do domu od razu jak dostaliśmy numerek, bo mamy bliziutko Niestety mężulek musiał jechać do pracy, więc zabrałam siostrzyczkę i mamuśkę. I dobrze że je zabrałam bo moja córcia uparta się nie chciała pokazać (a może to przez łożysko, nie wiem bo koleś który robił USG siedział tam mocno 'za karę', taki zmierzły że po minucie postanowiłam się nie odzywać. No i ostatecznie musiałam obrócić się na bok, tyłem do monitora Mam jedną focię, na której widać twarzyczkę i zaciśniętą piąstkę córci, hehe nerwusek jeden
Fajnie było ale padam na twarz
[/QUOTE]
Oo super,że się dostałaś na usg Pokaż foteczkę

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
W Żabce Bavaria 0,00% za 3 sztuki 6,50 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ohooo jaki cynk chyba zajadę do Żabki


Jedziemy na 19 oglądać mieszkanie... Średnio to widzę,bo babka chce najpierw nas poznać i wynajmie tylko jak zrobimy na niej dobre wrażenie.. Znaczy nie jesteśmy przecież jakimiś żulami,jesteśmy zadbani i w ogóle przy ludziach kulturalni,ale nie wiem czy się jej spodobamy,bo każdy ma inne preferencje do lokatorów Zaraz wymyśli,że za młodzi,że tacy i sracy,że w ciąży...
Najgorsze,że to mieszkanie 2 km od centrum,ale za to w okół piękny zalew,łabędzie i można spacerować w okół zalewu,bo to praktycznie takie zacisze Zobaczymy...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 15:41   #3921
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Meta no na czas remontu...no widziec sie jakos bedziemy na pewno, a TZ zanim znajdzie pracę i dostanie pierwsza wyplate to ech...
jestem biedna jak mysz koscielna
a w ogole to musimy kupic sztućce,talerze,garnki bo my nic nie mamy
wku*wia mnie to wszystko

kurde przeczytalam ze mozna pospacerowac wokół ZLEWU i że jest piękny ZLEW
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 15:48   #3922
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Meta no na czas remontu...no widziec sie jakos bedziemy na pewno, a TZ zanim znajdzie pracę i dostanie pierwsza wyplate to ech...
jestem biedna jak mysz koscielna
a w ogole to musimy kupic sztućce,talerze,garnki bo my nic nie mamy
wku*wia mnie to wszystko

kurde przeczytalam ze mozna pospacerowac wokół ZLEWU i że jest piękny ZLEW
No fakt,temat pieniędzy najbardziej wku*wia... Bo fajnie jest się wprowadzić ale o całą resztę też trzeba zadbać i tu tylko kasa potrzebna
Najgorsze,że takie problemy są w ciąży,kiedy to powinno być super i powinnyśmy żyć bezstresowo. Jasne

A jak nie uda nam się z mieszkaniem to będę spacerować w okół zlewu... W kuchni w której ledwo się zmieszczę,bo nie będzie nas stać na nic lepszego..
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 15:52   #3923
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Potem po cytuje i po odpowiadam na wasze posty ale najpierw relacja z wizyty

Uwaga, uwaga

Drogie Forumowe Ciocie przedstawiam wam Roksankę !!
Będziemy mieli córcie
Normalnie jestem przeszczęśliwa, a mój mąż chyba jeszcze bardziej


A tak poza płcią to wszystko jest w jak najlepszym porządku, serduszko, przepływy, obwody główki, długość kości, ilość płynu owodniowego no wsio ok. Waży ok 470g więc kawał babeczki Lekarz mówi, że absolutnie nie ma się do czego przyczepić Pokazał nam ładnie piposzkę Dopiero zaczyna do mnie docierać to, że będziemy mieli dziewczynkę Jestem naprawdę strasznie szczęśliwa a co jest fajne, że 3 wory ciuchów (na dziecko w wieku od 0 do 2 lat) się nie zmarnują.
Jedyne co nie wyszło to usg 3D, bo mam łożysko na przedniej ścianie i dzidzia bardzo przylega do niego i niestety obraz był bardzo brzydki, ale na 2D ślicznie wszystko było widać więc luzik.

No normalnie tylko ta emotka odzwierciedla teraz moje uczucie
GRATULACJE

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Haha ja też,piąteczka W zwykłych ciuchach też można chodzić


Wyprowadzam się jak Tż ubierze tak moje dziecko: http://www.bodziakowo.pl/?pid=689 ,wpadł na pomysł,że zamówi synkowi... I dlatego chciałam córeczkę
Mój tż też wynalazł gdzieś czarne body ze śmiesznymi napisami i mi się one też podobają, takie z jajem i alternatywa dla słodziaków

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
zdjecie z zeszłego tygodnia 22 tydzień
ciuchy oczywiście nie ciązowe
Sexy mama

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Dla dziewczynki by nie założył raczej Niech się cieszy,ale czemu nie zgadza się na rurki !? Takie cudowne znalazłam a on,że chcę mu syna spedalić...
http://allegro.pl/hm-j-nowe-jeansy-r...243521838.html I jakiś ładny sweterek do tego i trampeczki i byłby chłopak jak z wybiegu A tu nie,bo go szlag trafia jak widzi nastolatków w rurkach... Co za zacofany facet :-P

Ale brzuszek masz już fajny
Dorośli faceci w mega obcisłych spodnaich mi się też bardzo nie podobają, ale takie maluchy, w trampeczkach i koszuli w kratkę mój tż nie ma nic przeciwko, z resztą niewiele będzie miał w tej kwestii do powiedzenia
Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
witajcie, ja tylko na chwilę nadrobie Was pewnie pozniej ale m,usze sie kom,us wyzalić
otóż w nocy moj maz dostal takich boli w okoliocy seraca ze nie byl w stanie dojsc do samochodu zebym go zawiozal na pogotowie, wioec zadzownilam po karetke niby szybko przyjechali, pani dokotr okropnie nie miła ale maz ma zapalenia nerwa zebrowego na szczesce to nie serce. Cała noc nie przespana a do tego jeszcze dzis pogoda u nas okropna pada strasznie wokol rzeki wylewaja no poprostu jakas porazka. Zaraz zabieram meza i musimy jechac do jakiegos lekarza, bo pogotowie udzielilo mu pomocy doraznej,zeby ten bol nie pojawil sie znow wieczorem.
mam nadzieję,że już z mężem wszystko ok
Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Meta ja polskie truskawki jadlam juz wczoraj TZ biedny w deszczu stał zeby mi kupic na rynku

Dziewczyny gdzie kupię olejek arganowy i kokosowy?w rossmanie?a jak nie to gdzie? pomóżcie
Ja się zaopatruję na allegro, chyba największy wybów i najtańsze

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Niech mnie ktoś dobiję pokoik dla dziecka będzie miał jakieś 10 m2 bedzie tam stała szafa w narożniku i komoda w przyszłości łóżeczko a mój mąż właśnie wymyślił że wstawi tam zestaw 3-2-1 po pprzednim właścicielu , do salonu bierzemy niedawno kupiny narożnik o wymiarach 3,60 na 2,20 a w sypialni będzie łóżko o rozmiarach 180 na 200 plus łóżeczko plus meble ...ja nie wiem gdzie on chce to wepchnąć jeszcze ??!?!? zamiast wywieźć to do tego mieszkania co bedziemy je wynajmować to on sie upiera że nie odda studentom zeby zniszczyli !!!!!!!
QQQqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqq , nie mam prawa wyboru nawet łóżeczka dla dziecka napisałam mu że sam będzie spłacał tą hipotekę !!!!!
Teraz mi napisał że moge se kolor łóżeczka wybrać pfffff palanciunio !
hehhe typowy facet, my będziemy remontować naszą sypialnię i ciągle toczymy boje o to, jaki będzie układ pokoju hehehe
Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość

cudo
Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Hejo! ja tetry kupie kilka ale kolorowych juz bo mam po mężu od teściowej chyba ze 30 sztuk i je wygotuje jak już sie przeprowadzimy na nowe mieszkanko , i tak bede je używać do przecierania zasłaniania i takich tam więc na pupce ich mieć nie będzie więc chyba nic nie złapie , poza tym jak je wygotuję to chyba bedzie ok , a są w bardzo dobrym stanie a może będę je tylko używać do ścierania kurzu a kupie nowe ... nie wiem

Co do ruchów przed chwilką myślałam że mi wejdzie do pęcherza , bąbelkuje mi mega w okolicy samego odbytu i nie moge sie nawet wypierdziec
A Femibion w zaje... cenie !

Pytanko !? czy wam tez leci krew z nosa?
Czasami mi leci, ale nie są to krwotoki i lekarz powiedział,żeby się nie przejmować.
Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Z facetami tak jest

Lubicie zwierzęta?
Rozbroiło mnie to....
http://joemonster.org/filmy/61164/Sz...sa_niesamowite
o matko jakie słodkie pracze

Ja nie tylko lubię, ale i kocham zwierzęta, a mojego bulldoga lolka to już w ogóle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1506903_673993755999939_33142253_n.jpg (56,5 KB, 10 załadowań)
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 15:53   #3924
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Moze kopie w lozysko... Nie przejmuj sie







:sciana:



Upieklam ciasto... Zwykle zebra wychodzila rewelacyjnie a dzisiaj goscie zaraz beda i co i kufa zakalec :sciana: kufa zakalec... Mi nigdy zakalec nie wychodzil i co ja mam teraz zrobic :sciana:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja tak zawsze mam że jak są goście to nawet moje popisowe ciasto zawsze się nie uda, eh
Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ożesz w dupę.... To niefajnie... Ale chociaż na weekendy będziecie się widywać? kurcze,mam nadzieję,że nie potrwa to długo.. To tylko na czas remontu kawalerki czy tylko do czasu aż Tż pracy nie znajdzie ?


Oo super,że się dostałaś na usg Pokaż foteczkę


Ohooo jaki cynk chyba zajadę do Żabki


Jedziemy na 19 oglądać mieszkanie... Średnio to widzę,bo babka chce najpierw nas poznać i wynajmie tylko jak zrobimy na niej dobre wrażenie.. Znaczy nie jesteśmy przecież jakimiś żulami,jesteśmy zadbani i w ogóle przy ludziach kulturalni,ale nie wiem czy się jej spodobamy,bo każdy ma inne preferencje do lokatorów Zaraz wymyśli,że za młodzi,że tacy i sracy,że w ciąży...
Najgorsze,że to mieszkanie 2 km od centrum,ale za to w okół piękny zalew,łabędzie i można spacerować w okół zalewu,bo to praktycznie takie zacisze Zobaczymy...
Meta a co z wynajmem tego domku o którym kiedyś pisalaś? nie wypaliło?
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 15:54   #3925
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Upieklam ciasto... Zwykle zebra wychodzila rewelacyjnie a dzisiaj goscie zaraz beda i co i kufa zakalec :sciana: kufa zakalec... Mi nigdy zakalec nie wychodzil i co ja mam teraz zrobic :sciana: .
ja lubię zakalce, chętnie go przyjmę...
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 16:00   #3926
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Martek a Lolek za☠☠☠isty ja na razie nie mam zwierzaczka choć juz miałam nie jednego ale ostatniego psa musieliśmy uśpić bo już był taki staruszek do dziś żałuję tej decyzji ale wiem że teraz mu lepiej ... jak już dzidzia podrośnie i bedzie miala tak ze 2 może 3 lata to pomyśle nad jakimś kotkiem albo małym psiakiem na razie łechtam po kryjomu kota mojej teściowej , jak mój mąż nie widzi ( o Boże jak to zabrzmiało ) ale on sie boi że ja się zarażę toksoplazmozą patrząc na tego kota nawet tłumaczyłam że musiałabym dosłownie spożyć jego kupę i wtedy jest szansa zarażenia się ale on nie pojmuje , tak jak nie pojmuję ilości mebli co do metrażu pokoju
Mecia w okół zlewu mówisz trzymam kciuki za Was mocno swoją drogą te castingi to jest żenada ..
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba


Edytowane przez ZygaEffka
Czas edycji: 2014-05-17 o 16:02
ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 16:03   #3927
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
Mój tż też wynalazł gdzieś czarne body ze śmiesznymi napisami i mi się one też podobają, takie z jajem i alternatywa dla słodziaków


Dorośli faceci w mega obcisłych spodnaich mi się też bardzo nie podobają, ale takie maluchy, w trampeczkach i koszuli w kratkę mój tż nie ma nic przeciwko, z resztą niewiele będzie miał w tej kwestii do powiedzenia


Ja nie tylko lubię, ale i kocham zwierzęta, a mojego bulldoga lolka to już w ogóle
No bodziaki fajne ale boję się,że kiedyś zobaczę naszego syna w długich włosach i wywleczonych ciuchach,bo tato pozwolił A wiadomo facet na synków nie kładzie już takiego nacisku jak na córeczkę Ja powiedziałam i tak będę mojego synka stroić czy mu się to podoba czy nie Zresztą on cały dzień w pracy to nie będzie wiedział nawet co dziecko miało na sobie tego dnia
A Twój Lolek cudowny Fajny chłopak

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość

Meta a co z wynajmem tego domku o którym kiedyś pisalaś? nie wypaliło?
Ehh nie żeby coś ale ta wioska to dziura jakich mało,zero sklepu,pełno nieciekawego towarzystwa,zero autobusów,6 km od miasta tak na prawdę(2 km to tylko od tabliczki do tabliczki..) i jakby się coś działo,byłabym sama w domu to nijak bym sobie nie poradziła,np. jakby dziecko nagle dostało gorączkę a Tż by nie było... A te 6 km to już mogę wynająć w moim rodzinnym mieście,gdzie chociaż są sklepy i autobusy i zero problemu z dostaniem się do lekarza... I wydając tylko 300 zł więcej za mieszkanie.. Ale już zaczynamy szukać,jak dzisiaj nic nie załatwimy to będziemy patrzyć dalej
Mojej siostry niania nawet szuka dla mnie mieszkania a ona taka plotkarka i wie wszystko co w mieście słychać więc damy radę



Ewka,dokładnie ! Ja wiem,że miała nieprzyjemne zajście z poprzednimi lokatorami i musi być ostrożna,ale na Boga.. Nie każdy jest taki sam... Wkurza mnie takie patrzenie na ręce,bo będę spięta w czasie tego spotkania i będę uważać na każdy swój krok,przez co wyjdzie to nienaturalnie i będę bała się o cokolwiek zapytać... Tż mówi,że młoda babka jakoś ok.40 słychać po głosie,ale takie to są czasem gorsze niż babuleńki... W ogóle to wolałabym z facetem załatwiać sprawę,bo baba z babą to kiepsko to widzę... Ale próbować trzeba...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2014-05-17 o 16:05
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 16:08   #3928
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Super, że się zalapalas my w Europie bylismy po 13, rzucilismy tam okiem, ale nawet nie pytałam o możliwość badania. Bardzo dużo osób, a przecież my dopiero co mieliśmy polowkowe.
To może jednak Was widziałam... Hehe tyle ciężarnych w jednym miejscu dawno nie widziałam
Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
dzanet2108 te olejki to do ciała bynajmniej ja zamierzam uzywac do ciała
a co do sexi bielizny haha to proszę Cię,przeciez ja wyglądam już jak baleron chyba i tak będę musiała zgasić światło
To muszę je sobie oblukać w tym rosmanie. Ja miałam kiedyś olejek arganowy do włosów, chyba z avonu był, fajny, tylko strasznie mi się potem tłuściły te moje kudełki...
Pisałaś, że tz Tobą zachwycony, w co nie wątpię, może lubi jak jest za co złapać i chce to teraz wykorzystać
Cytat:
Napisane przez martek Pokaż wiadomość
Ja nie tylko lubię, ale i kocham zwierzęta, a mojego bulldoga lolka to już w ogóle
Haha ten uśmiech Ale to w jaki sposób siedzi rozwaliło mnie najbardziej
Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Jedziemy na 19 oglądać mieszkanie... Średnio to widzę,bo babka chce najpierw nas poznać i wynajmie tylko jak zrobimy na niej dobre wrażenie.. Znaczy nie jesteśmy przecież jakimiś żulami,jesteśmy zadbani i w ogóle przy ludziach kulturalni,ale nie wiem czy się jej spodobamy,bo każdy ma inne preferencje do lokatorów Zaraz wymyśli,że za młodzi,że tacy i sracy,że w ciąży...
Najgorsze,że to mieszkanie 2 km od centrum,ale za to w okół piękny zalew,łabędzie i można spacerować w okół zalewu,bo to praktycznie takie zacisze Zobaczymy...
3 mam kciuki i żeby się podobało 2km do centrum to wcale nie tragedia, wręcz ma to swoje uroki - mniej ludzi, cisza, spokój

A fotę postaram się wrzucić później
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 16:11   #3929
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46500017]
3 mam kciuki i żeby się podobało 2km do centrum to wcale nie tragedia, wręcz ma to swoje uroki - mniej ludzi, cisza, spokój

A fotę postaram się wrzucić później [/QUOTE]
Dokładnie... W sumie jak będą chcieli wpaść nieproszeni goście to zawsze mogę powiedzieć,że mnie nie ma i nie będzie im się chciało tyle iść,żeby sprawdzić czy aby na pewno mówię prawdę i ogółem każdy będzie uprzedzać telefonicznie o swoim przybyciu,co by nie łazić na darmo Dlatego Lubię To !
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 16:11   #3930
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
No bodziaki fajne ale boję się,że kiedyś zobaczę naszego syna w długich włosach i wywleczonych ciuchach,bo tato pozwolił A wiadomo facet na synków nie kładzie już takiego nacisku jak na córeczkę Ja powiedziałam i tak będę mojego synka stroić czy mu się to podoba czy nie Zresztą on cały dzień w pracy to nie będzie wiedział nawet co dziecko miało na sobie tego dnia
A Twój Lolek cudowny Fajny chłopak


Ehh nie żeby coś ale ta wioska to dziura jakich mało,zero sklepu,pełno nieciekawego towarzystwa,zero autobusów,6 km od miasta tak na prawdę(2 km to tylko od tabliczki do tabliczki..) i jakby się coś działo,byłabym sama w domu to nijak bym sobie nie poradziła,np. jakby dziecko nagle dostało gorączkę a Tż by nie było... A te 6 km to już mogę wynająć w moim rodzinnym mieście,gdzie chociaż są sklepy i autobusy i zero problemu z dostaniem się do lekarza... I wydając tylko 300 zł więcej za mieszkanie.. Ale już zaczynamy szukać,jak dzisiaj nic nie załatwimy to będziemy patrzyć dalej
Mojej siostry niania nawet szuka dla mnie mieszkania a ona taka plotkarka i wie wszystko co w mieście słychać więc damy radę



Ewka,dokładnie ! Ja wiem,że miała nieprzyjemne zajście z poprzednimi lokatorami i musi być ostrożna,ale na Boga.. Nie każdy jest taki sam... Wkurza mnie takie patrzenie na ręce,bo będę spięta w czasie tego spotkania i będę uważać na każdy swój krok,przez co wyjdzie to nienaturalnie i będę bała się o cokolwiek zapytać... Tż mówi,że młoda babka jakoś ok.40 słychać po głosie,ale takie to są czasem gorsze niż babuleńki... W ogóle to wolałabym z facetem załatwiać sprawę,bo baba z babą to kiepsko to widzę... Ale próbować trzeba...

Co do obdartych chłopców to już teraz sami metrosexualiści (czyt. Biber i te inne Musiały ) więc jak nasze dzieci dorosną to będą jeszcze bardziej o siebie dbać nie martw się rzadko który teraz bierze przykład z Ojca
A co do castingu jutrzejszego to sie nie przejmuj dacie rade a jak nie to mieszkanie to inne
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.