Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-19, 13:50   #3901
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ostatnio moja ulubiona perfumeria. Kupowalam tam pare flakonow i zawsze wszystko swieze, daty produkcji pol roku wstecz. Natomiast nie wiem jak z kolorowka, podkladami. Moze zwyczajnie wyslij do nich maila z zapytaniem

Juz napisałam wczesniej do nich, nim tu napisałam i spytałam sie o termin produkcji podkładu, dzisiaj odpowiedzili, ze daty maja rozne, ale wszytskie srednio z polowy 2017 roku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 09:37   #3902
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Juz napisałam wczesniej do nich, nim tu napisałam i spytałam sie o termin produkcji podkładu, dzisiaj odpowiedzili, ze daty maja rozne, ale wszytskie srednio z polowy 2017 roku
No to super, czyli swieze
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 17:20   #3903
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Kupowałam w kilku i niestety z kremami kilka razy wtopiłam kasę. No niestety gęstość kremu nie ta i pudełko owszem podobne, ale napisy troszkę się nie zgadzały. Porównałam z Sephora, Douglas obecne butelki, pudełka i różniły się co nieco odcieniem.
Tracę zaufanie do internetowych sklepów online. Wolę jednak zakupy stacjonarne, jeśli chodzi o kosmetyki. Część kosmetyków kupuję poza Polską, ale niestety stacjonarne.
Ze świeżością bywa różnie. Podejrzewam, że sklepy skupują stare produkty, którę już nie zachowują właściwości. Moja koleżanka dostała Bobbi Brown cienie i chyba bronzer na święta., Bronzer jest jeszcze ok, ale cienie są skamieniałe. Obsługa sklepu twierdzi, że to konsystencja. Odradzam produkty mega przecenione. Jeśli są tańsze niż w zagranicznych drogeriach online to coś tu nie gra. Można nabyć stary produkt.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 18:43   #3904
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez nataliaanna83 Pokaż wiadomość
Kupowałam w kilku i niestety z kremami kilka razy wtopiłam kasę. No niestety gęstość kremu nie ta i pudełko owszem podobne, ale napisy troszkę się nie zgadzały. Porównałam z Sephora, Douglas obecne butelki, pudełka i różniły się co nieco odcieniem.
Tracę zaufanie do internetowych sklepów online. Wolę jednak zakupy stacjonarne, jeśli chodzi o kosmetyki. Część kosmetyków kupuję poza Polską, ale niestety stacjonarne.
Ze świeżością bywa różnie. Podejrzewam, że sklepy skupują stare produkty, którę już nie zachowują właściwości. Moja koleżanka dostała Bobbi Brown cienie i chyba bronzer na święta., Bronzer jest jeszcze ok, ale cienie są skamieniałe. Obsługa sklepu twierdzi, że to konsystencja. Odradzam produkty mega przecenione. Jeśli są tańsze niż w zagranicznych drogeriach online to coś tu nie gra. Można nabyć stary produkt.


Jaka obsluga sklepu? Co to za sklep? Nawet nazwy nie podalas tylko obsmarowalas.

Co do pogrubionego, zanim zaczniesz narzekac na kolory pudelek i napisy poczytaj o reformulacji, zmianach szaty itp. O ile jest to wiarygodna perfumeria, bo jak z jakims szajsem to nie ma co sie dziwic.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 21:42   #3905
emilia129
Raczkowanie
 
Avatar emilia129
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 111
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Ktoś zna www.testerownia24h.pl ? Na FB mają ponad 100tyś polubień, na stronie internetowej wszystkie testery w cenie do 120zł. Jestem sceptycznie nastawiona.
emilia129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 22:04   #3906
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez emilia129 Pokaż wiadomość
Ktoś zna xxxl ? Na FB mają ponad 100tyś polubień, na stronie internetowej wszystkie testery w cenie do 120zł. Jestem sceptycznie nastawiona.
Ty na serio pytasz czy się wydurniasz?
Ile jeszcze padnie takich pytań? Ruszcie ludzie głowami! W takich miejscach same podróby. A za reklamę bądź co bądź, bo jest to reklama, powinno być ostrzeżenie.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 20:44   #3907
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 627
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Odstąpienie od umowy - gdy z towarem jest wszystko ok, a Ty po prostu się rozmyslilas i jednak go nie chcesz. Nie zwracają kosztów dostawy.

Reklamacja - gdy z towarem jest coś się tak (np. dostałaś nie to co zamawialas albo jest to zepsute). Zwracają też koszt dostawy.

Zrób reklamacje. Tam chyba w formularzu jest opcja do napisania, co chcesz żeby perfumeria zrobiła - albo oddala kasę albo przysłała właściwy towar na swój koszt.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) kwotą jaką powinni zwrócić to cena produktu plus najtańszy możliwy transport z dostępnych w sklepie.

Zwracałam coś kiedyś z kosmetyków w innym sklepie, bo się rozmyśliłam i oczywiście nie zwrócili od razu, ale upomniałam się tym tekstem i oddali.

Reklamacja na niezgodność towaru z umową, mają zwrócić koszty dostawy w obie strony.
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Bardzo ci wspolczuje takiego obrotu sprawy.
Troche mi to przypomina sprawe Lucho, z tymi obiecankami cacankami
Niedlugo minie miesiac, a tu nadal czarna d...a ty na dodatek nie mozesz sie cieszyc perfumami, ktore chcialas.
Pozostaje mi zyczyc szybkiego zalatwienia sprawy.

Normalnie mi rece opadaja na takie perfumerie.
[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;80416006]Zgadza się, to frustrujące kiedy obsługa ma olewcze podejście, tudzież jest zwyczajnie niekompetentna... Ja rozumiem, że tam ludzie pracują, nie są robotami, ale chyba jak coś jest obiecywane to ich obowiązkiem jest się z tego wywiązać, anie rzucać słowa na wiatr...
Takie traktowanie to nic aby adwokata nająć i ich po sądach ciągać (ale kto ma czas się użerać) i Rzecznika Praw Konsumenta poinformować o takich praktykach. Że im nie wstyd...[/QUOTE]

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi i za zainteresowanie Wczoraj dostałam w końcu zwrot pieniędzy, łacznie z kosztami dostawy w obie strony. Po ponad miesiącu od zgłoszenia sprawy! W zeszłym tygodniu odesłałam perfumy z reklamacją, doszły w tym samym tygodniu w czwartek. Natomiast w zeszłą środę otrzymałam mailowo informację o zleceniu przelewu, jeszcze tego samego dnia. A pieniądze otrzymałam dopiero po tygodniu, czyli wczoraj...

Tak w ogóle to okazało się, że zamówionego przeze mnie testera wody perfumowanej wcale nie mieli. Pomimo tego, jeszcze przez dłuższy czas na stronie sklepu wisiał jako dostępny i możliwy do zamówienia. Moja ocena jest taka, że oferowanie produktu, którego nie ma to wprowadzanie klientów w błąd (nie wiem, żeby sprzedać, nawet po niższej cenie, produkt który zalega? A nuż się uda i klient się skusi na zniżkę?). Na szczęście już go zdjęli, bo dziś sprawdzałam i już nie ma.

Sprawa z perfumerią Makeupmania.pl została więc wreszcie zakończona. Czy jest warta polecenia sami oceńcie
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-27, 09:24   #3908
lucysad
Raczkowanie
 
Avatar lucysad
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 231
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Czy ktoś może miał do czynienia z perfumerią Online Perfumy (być może pisane łącznie?). Mam jakieś przebłyski, że ktoś może w tym lub innym wątku o niej pisał, ale po przeszukaniu wątku wyskakują wpisy ze słowem online i słowem perfumy nie związane z nazwą sklepu. Są tam perfumy w baaardzo korzystnych cenach (aż za bardzo?). Na opineo niestety kilka negatywów, a opinii niewiele.
lucysad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 09:31   #3909
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez lucysad Pokaż wiadomość
Czy ktoś może miał do czynienia z perfumerią Online Perfumy (być może pisane łącznie?). Mam jakieś przebłyski, że ktoś może w tym lub innym wątku o niej pisał, ale po przeszukaniu wątku wyskakują wpisy ze słowem online i słowem perfumy nie związane z nazwą sklepu. Są tam perfumy w baaardzo korzystnych cenach (aż za bardzo?). Na opineo niestety kilka negatywów, a opinii niewiele.
Wg asortymentu ok niektore fajne ceny perelkowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 09:48   #3910
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez lucysad Pokaż wiadomość
Czy ktoś może miał do czynienia z perfumerią Online Perfumy (być może pisane łącznie?). Mam jakieś przebłyski, że ktoś może w tym lub innym wątku o niej pisał, ale po przeszukaniu wątku wyskakują wpisy ze słowem online i słowem perfumy nie związane z nazwą sklepu. Są tam perfumy w baaardzo korzystnych cenach (aż za bardzo?). Na opineo niestety kilka negatywów, a opinii niewiele.
Ja nie mialam, ale forum mialo Wyszukalo mi 6 rozbiorek, ktore byly przeprowadzone z perfumami u nich kupowanymi + 3 inne watki.
Zatem mozna uznac, ze perfumeria jest ok
Tu link to wynikow wyszukiwania.

Tutaj wyniki z tego watku.
Ostatni wpis Sensitive17 rownie pozytywny KLIK

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wg asortymentu ok niektore fajne ceny perelkowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet w perelkach sie pojawili
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2018-01-27 o 09:51
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 12:13   #3911
lucysad
Raczkowanie
 
Avatar lucysad
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 231
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

O jak optymistycznie się zrobiło, Dziękuję
lucysad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 21:15   #3912
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Perfumeria makeup już nie ma darmowej dostawy 😞

❄️wysłane z mojego Xiaomi❄️
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 05:04   #3913
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Perfumeria makeup już nie ma darmowej dostawy 😞

❄️wysłane z mojego Xiaomi❄️
Ma darmowa od 70zl, więc z perfumami i tak zawsze wyjdzie gratis.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 05:27   #3914
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Nigdy nie było tego wymogu, zaskoczyli mnie, moje źródełko Kallosowych zakupów wygasło 😞

❄️wysłane z mojego Xiaomi❄️
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 05:45   #3915
KaRoLcIa =)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

A co myślicie o faldo.pl? To też podróbki? Ceny wyższe niż w tych wszystkich podróbkowych sklepach, ale chyba jednak i tak zbyt niskie i zbyt okrojony i podrabiany często asortyment? Ktoś tam kupywał?
KaRoLcIa =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 07:10   #3916
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez KaRoLcIa =) Pokaż wiadomość
A co myślicie o faldo.pl? To też podróbki? Ceny wyższe niż w tych wszystkich podróbkowych sklepach, ale chyba jednak i tak zbyt niskie i zbyt okrojony i podrabiany często asortyment? Ktoś tam kupywał?
Dziwny sklep. Pewnie bym nie kupiła.
5 flakonów na krzyż, same najbardziej popularne. Ceny w miarę normalne.
Ale nawet chociażby mail na poczcie o2: krzysiek33221 - jak jakieś założone do spamowych maili
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 14:44   #3917
DziarskaOla
Przyczajenie
 
Avatar DziarskaOla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 13
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Dziewczyny gdzie mogę dostać w dobrej cenie Black Opium?
DziarskaOla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 15:32   #3918
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez DziarskaOla Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie mogę dostać w dobrej cenie Black Opium?
Masz podpięte wątki z podanymi listami sprawdzonych sklepów i sprzedawców z Allegro.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 21:37   #3919
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 229
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Czesc dziewczyny, czy któraś z was jest w stanie mi wytłumaczyć ta rozbieżność w cenach Coco Mademoiselle? I to na niekorzyść iperfumy, czym jestem bardzo zdziwiona? Załącznik 7418406Załącznik 7418411


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-03, 21:52   #3920
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez WhiteMustang Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, czy któraś z was jest w stanie mi wytłumaczyć ta rozbieżność w cenach Coco Mademoiselle? I to na niekorzyść iperfumy, czym jestem bardzo zdziwiona? Załącznik 7418406Załącznik 7418411


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cena z Douglasa jest ceną promocyjną, niższą o 20%.
Co do Iperfum - przy przejściu z Ceneo, cena 50 ml to 474 zł. Ale dlaczego jest wyższa niż w Douglasie, to nie mam pojęcia. Może jakaś mają jakąś partię od droższego dostawcy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 22:22   #3921
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez WhiteMustang Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, czy któraś z was jest w stanie mi wytłumaczyć ta rozbieżność w cenach Coco Mademoiselle? I to na niekorzyść iperfumy, czym jestem bardzo zdziwiona? Załącznik 7418406Załącznik 7418411


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
iperfumy od dawna przestało mieć ceny powszechnie uważane za atrakcyjne. Przynajmniej moim zdaniem ceny mają średnie w kierunku zawyżonych i coraz rzadziej tam kupuję. Ostatnio zdziwiłam się, bo np. cena regularna Black Afgano na iperfumy to ok. 572 zł, a w Quality to 495 zł. Także zrobiłam odwrót od iperfumy i coraz rzadziej tam zaglądam. Widać mają taki a nie inny model biznesowy, a ja wydaję gdzie indziej.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 06:10   #3922
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 229
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Dziękuje widocznie iperfumy zmieniło politykę cenowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
092a5b5429861247f5c0d1d3d363b04ac6f4bb89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 22:45   #3923
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 632
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cześć, czy ktoś z Was kupował cokolwiek na onlineperfumy.pl?
https://onlineperfumy.pl/info/kontak...fo-articles/78

To chyba słowacka firma, zwroty na polski adres. Na Wizażu nie znalazłam o nich żadnej wzmianki i nie wiem czy ryzykować
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 09:40   #3924
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Było już o onlineperfumy, ale z telefonu nie znajdę 😞 oryginały, najlepiej kupować za pobraniem

❄️wysłane z mojego Xiaomi❄️
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 23:19   #3925
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 632
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Dziękuję! Miałam wątpliwości z uwagi na bardzo kiepski regulamin i niestety nigdzie nie widzę na ich stornie kosztów przesyłki.
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 06:45   #3926
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Dziękuję! Miałam wątpliwości z uwagi na bardzo kiepski regulamin i niestety nigdzie nie widzę na ich stornie kosztów przesyłki.
Też mam ochotę coś od nich kupić, ale koszt wysyłki mnie odstrasza - 16zł poczta polska lub 18 kurier (oba za pobraniem). Może się zgadamy i razem zrobimy zakupy.
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 10:51   #3927
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Cześć, czy ktoś z Was kupował cokolwiek na onlineperfumy.pl?
https://onlineperfumy.pl/info/kontak...fo-articles/78

To chyba słowacka firma, zwroty na polski adres. Na Wizażu nie znalazłam o nich żadnej wzmianki i nie wiem czy ryzykować
Powaznie? Cofnij sie 13 postow wstecz. Napisalam post, w ktorym to pokazalam wyniki z wyszukiwarki, zarowno z forum jak i ze wspolnych zakupow.
Moze zwyczajnie zle korzystasz z wyszukiwarki
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 12:07   #3928
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

E-glamour i El Nino, te perfumerie są niepoważne. Leją na człowieka ciepłym moczem.
W regulaminie El Nino jak byk wisi, że przelewy24 obsługują BGŻ, ale od kilku dni nawet okienko banku się nie wyświetla, a oni odsyłają żeby się kontaktować z Przelewy24, bo oni od tego nie są, no kur...ka
Serio ja mam rozwiązywać ich problemy komunikacyjne i techniczne?
Łaskawa pani na infolinii (el nino) jedyne co to oferuje anulowania zamówienia
Po wuj jest ten regulamin skoro nie jest zgodny ze stanem faktycznym?

Czy ludzie na tych infoliniach to zawsze pałają tak wielką chęcią pomocy? Tłumaczę jej, że skoro oferują taką a nie inna formę płatności to chciałbym z niej skorzystać, a ta, że z BGŻ to z 5 osób korzysta, więc mała strata Co za szczerość. Pani oferuje opłacenie za pobraniem, ale mówię, że zamówienia dostarczanego do paczkomatu tak się opłacić nie da No to żebym se kurierem za jedyne 12 zł wziął, no interes życia, paczkomat teraz jest za free...
No to kartą jeszcze mogę opłacić, mówi, ale ominął ją fakt, że mówiłem, że kartą nie mam zamiaru płacić. To się pyta czemu, to moja sprawa czemu, nie jej interes.
Obsługa na infolinii fatalna, zero pomocy, jedyne w czym mogłem liczyć na pomoc to anulowania zamówienia Zamówienie to się samo anuluje jak go ni opłacę w ciągu 4 dni... El Nino, jesteście wielcy

Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2018-02-06 o 12:44
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 13:00   #3929
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;81150851]E-glamour i El Nino, te perfumerie są niepoważne. Leją na człowieka ciepłym moczem.
W regulaminie jak byk wisi, że przelewy24 obsługują BGŻ, ale od kilku dni nawet okienko banku się nie wyświetla, a oni odsyłają żeby się kontaktować z Przelewy24, bo oni od tego nie są, no kur...ka
Serio ja mam rozwiązywać ich problemy komunikacyjne i techniczne?
Łaskawa pani na infolinii (el nino) jedyne co to oferuje anulowania zamówienia
Po wuj jest ten regulamin skoro nie jest zgodny ze stanem faktycznym?

Czy ludzie na tych infoliniach to zawsze pałają tak wielką chęcią pomocy? Tłumaczę jej, że skoro oferują taką a nie inna formę płatności to chciałbym z niej skorzystać, a ta, że z BGŻ to z 5 osób korzysta, więc mała strata Co za szczerość. Pani oferuje opłacenie za pobraniem, ale mówię, że zamówienia dostarczanego do paczkomatu tak się opłacić nie da No to żebym se kurierem za jedyne 12 zł wziął, no interes życia, paczkomat teraz jest za free...
No to kartą jeszcze mogę opłacić, mówi, ale ominął ją fakt, że mówiłem, że kartą nie mam zamiaru płacić. To się pyta czemu, to moja sprawa czemu, nie jej interes.
Obsługa na infolinii fatalna, zero pomocy, jedyne w czym mogłem liczyć na pomoc to anulowania zamówienia Zamówienie to się samo anuluje jak go ni opłacę w ciągu 4 dni... El Nino, jesteście wielcy [/QUOTE]
Nie złość się Luszku, w większości tych perfumerii internetowych takie olewackie porządki panują. Perfumerie internetowe leją na klientów sikiem prostym maszynowym, ponieważ na jednego obrażonego klienta zaraz będzie kilku nowych, więc po co się starać, jak klienci i tak przyjdą?

W prostezakupy od dawna nie udało mi się nic kupić, ponieważ wszystkie flaszki z atrakcyjnymi cenami, które kliknęłam i dla których system przyjął zamówienie, po zamówieniu stawały się wyprzedane i za każdym razem anulowali mi zamówienie. Mało tego - raz anulowali mi zamówienie, bo niby perfumy się skończyły. Wchodzę na stronę, a one znowu są dostępne - zamówiłam je ponownie i znowu jak się zastanowili, to zamówienie anulowali. A uciążliwe mają to, że trzeba za każdym razem wpisywać wszystkie dane, bo mają zbyt prymitywny interfejs, żeby tam konta zakładać. I tak kilka razy. W zasadzie, to czy oni zajmują się czymkolwiek innym, poza anulowaniem zamówień?

A iperfumy to w ogóle chyba postanowiło zrażać do siebie klientów w maksymalnie zintensyfikowany sposób. Zamiast np. zniżki na kolejne zakupy perfumeryjne, jakiś czas temu wysyłali "talon" do ich sklepu z bielizną, na zasadzie - zniżka ileś tam procent, ale przy minimalnej kwocie zakupu wynoszącej ileś tam. Dwa razy napisałam do nich, że kupiłam u nich perfumy i jeżeli chcą mnie docenić jako klienta, to niech mnie uhonorują zniżką na perfumy, a nie talonem na gacie - u nich kupuję perfumy, a gacie kupuję w moim sprawdzonym sklepie z gaciami - ich gaci nie znam i będę ryzykować niewygody. No i przestali przesyłać te talony.
A ostatnio po tym, jak pani w prostezakupy zaproponowała mi alternatywnie tester Black Afgano za 569 zł (dla porównania w Quality produkt kosztuje 495 zł), to uznałam, że oni po prostu postanowili PRZEGONIĆ mnie jako klienta. Więc się z nimi nie kłóciłam, tylko tylko sobie poszłam i teraz wydaję gdzie indziej.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 13:20   #3930
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Zapodałem sobie muzę relaksacyjno-terapeutyczną, więc wqrwa nie ma.
Wychodzi na to, że im większy sklep tym większa olewa, bo przecież i tak przyjdzie kto inny i kupi. No sama kobieta na infolinii to zasugerowała. Oni przecież nie będą się kontaktować z P24 dla ledwo 5 klientów z BGŻ Poczułem się dowartościowany Dobrze, że jej nie powiedziałem, że moje zamówienie było na kwotę 50 zł, bo by mnie zbluzgała, że takimi błahostkami jej gitarę zawracam
W regulaminach mają burdel oczywiście.
Nic na siłę, kupię gdzie indziej, są jeszcze dobre sklepy, poza tym bardzo lubię kupować na Allegro, gdzie mam cały szereg sprawdzonych sprzedawców, którzy bez łachy obsługują

Dostałem od nich odpowiedź:
Witam

Skontaktowaliśmy się z Przelewami 24 i otrzymaliśmy od nich informacje, że bank BGŻ będzie już nie aktywny. W takiej sytuacji usunęliśmy bank z naszej listy, abyśmy nie wprowadzali klienta w błąd. Zamówienie można opłacić kartą płatniczą lub możemy zmienić płatność na pobranie z dostawa kurierem DPD za 12 zł.
Nie wiem w ogóle po co do nich pisać, bo nie bardzo czytają, albo maja problemy ze zrozumieniem... Pisałem im, że zamówiłem dostawę do paczkomatu (za pobraniem się nie da), kartą płacić nie chcę, a u kuriera już nie będzie dostawy za free.

Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2018-02-06 o 13:32
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.