Sprawdzone produkty z Lidla - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 16:31   #3931
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

A ja polecam z kuchni amerykanskiej chipsy Beef & Chilli, pyyyychaaaa
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:15   #3932
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Jednak mi nie posmakowało to masło orzechowe z Lidla, fakt ma dużo orzechów i skład jest zachęcający ale jednak ma tą samą słodycz w sobie co masła Felixa , będzie na ciasteczka najwyżej .Jak już przy masłach jesteśmy to konserów słonych odmian masła ostrzegam przed wyrobami firmy Primavika dorwałam kiedyś w jakimś sklepie ze zdrową żywnością masło orzechowe z czekoladą i masło orzechowe z wiórkami kokosowymi , tak ohydnego mazidła w życiu nie jadłam
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:19   #3933
porannarosa89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 372
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Jednak mi nie posmakowało to masło orzechowe z Lidla, fakt ma dużo orzechów i skład jest zachęcający ale jednak ma tą samą słodycz w sobie co masła Felixa , będzie na ciasteczka najwyżej .Jak już przy masłach jesteśmy to konserów słonych odmian masła ostrzegam przed wyrobami firmy Primavika dorwałam kiedyś w jakimś sklepie ze zdrową żywnością masło orzechowe z czekoladą i masło orzechowe z wiórkami kokosowymi , tak ohydnego mazidła w życiu nie jadłam
wszystkie primaviki - może i składowo dobre, ale niesmaczne, lądowały w koszu. i może dobrze, że tego lidlowskiego nie kupułam .
__________________
/last.fm czasem kłamie/

once a day, every day, give yourself a present
-- special agent dale cooper .
porannarosa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 18:53   #3934
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Lody Tiramisu... Niedobre! Zdecydowanie za słodkie, aż mdlą...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 22:55   #3935
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Widzę, że poruszyłam forumowiczki
- Skąd moja opinia o Lidlu ?

Jeśli chodzi o obsługę:
Mam koleżanki które pracują w handlu. Do Lidla przyjmują osoby po podstawówce, do Biedronki po szkole średniej.
Po drugie w Lidlu przyjmują do pracy do jakiś niepełny etat typu 3/4 etatu - nie liczą się składki ani nie należy się kuroniówka - dlatego kto może wybiera inny sklep a do Lidla z ostateczności.
Po trzecie w żadnym markecie ani sklepie nie spotkałam się z taką bezczelnością - zaglądaniem do koszyka czy wręcz otwieraniem produktów w celu sprawdzenia czy czegoś nie ukradłam!

Jeśli chodzi o produkty to trafić na promocyjną rzecz graniczy z cudem, ile razy nabierałam się na promocje z gazetki. Przychodzę do sklepu a produktu nie ma - ale co tam plan marketingowy wykonany klient nie opuszcza sklepu z pustym koszykiem ;-)

Kolejek w Lidlu nie zastaniesz to fakt najczęściej obsługuje 1-2 kasy.

Lidl ma za mało markowych produktów - przykład brak porządnego piwa. Spróbujcie golonkę z Lidla cena około 10 zł za skórę i kość, a w biedronce za około 6 zł za skórkę i mięsko . Lidl nie ma porządnego nabiału - Pilos to kiepska firma.
Duży plus dla Lidla to dobry i tani chleb , który w pozostałych marketach jest kiepski.

Podsumowując, jak słyszę opinię rodziny i znajomych to zachodzą do Lidla po chemię i słodycze.
Pracodawcy muszą płacić składki od wszystkich zatrudnionych na umowę o pracę, nawet jeśli jest to 1/4 etatu, skąd wzięłaś te rewelacje? Chyba że zatrudniają ich na umowę zlecenie, to możliwe, ale nie sądzę. Czy przyjmują tylko po podstawówce to nie wiem, ale ja spotkałam wartościowych (i miłych) ludzi po podstawówce i bufonów profesorów więc nie wartościowałabym tak ludzi.
Lubię wiele produktów pilosa, generalnie w ogóle lidlowskie produkty mają niezłą jakość (słodycze, lody to w ogóle rewelacja). Nie wiem, jak z golonką bo nie jadam, ale jest wiele rzeczy, których akurat biedronce brakuje ( choć przyznam, że oba sklepy to moje ulubione i mam w nich swoich faworytów)
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 05:32   #3936
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Po trzecie w żadnym markecie ani sklepie nie spotkałam się z taką bezczelnością - zaglądaniem do koszyka czy wręcz otwieraniem produktów w celu sprawdzenia czy czegoś nie ukradłam!
W wielu marketach w miejscu gdzie się stoi do kasy jest lusterko po to własnie aby pani widziała czy wszystko wyjęłaś na taśmę, zdarza się też ochroniarz zaraz za kasami który również zerka.
Otwieranie produktów w celu sprawdzenia czy sie czegoś tam nie 'przemyca' też jest powszechniejsze niż piszesz, mi się zdarzyło kilka razy nie pamiętam już w jakich marketach dokładnie ale myślę że w tesco i jakimś elektronicznym markecie [może saturn] na pewno. Nie oburzyło mnie to w sumie ani nie uraziło dumy. Nie otwierają przecież produktów spożywczych tylko jakieś pojemniki czy urządzenia. Widocznie ludzi notorycznie kradli w ten sposób więc mają polecenie żeby tak robić i już.
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 07:22   #3937
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Polecam szynkę szwardzwaldzką, filet z indyka wędzony, nabiał z lidla też ok. mięso jest zawsze świeże.
U nas nikt nie sprawdza czy nic nie ukradłam.

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Aska 80 to nie kupuj w lidlu .Ja zawsze trafiam na produkty z gazetki i są nawet jak już się skończy tydzień , więc nie wiem dlaczego u ciebie nie ma.
Mi akurat brak piwa nie przeszkadza.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

A czy ludzie po podstawówce są gorsi? , poza tym to nie jest wątek o tym ile etatu dają w lidlu.
Moja znajoma pracuje w lidlu i nie narzeka i o dziwo jest po szkole średniej.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 07:34   #3938
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

u mnie w lidlu piwo jest, czesto kupuje to lidlowskie i jest całkiem ok
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 09:27   #3939
marcelab87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 65
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Z tym otwieraniem sprzętu czy innych rzeczy zapakowanych do pudełek chodzi chyba bardziej o to, żeby sprawdzić, czy wszystko jest w komplecie. Bo np. tak samo robią Panie u mnie w Rossmanie, otwierając pudełka z farbą do włosów (gdzie przecież "przemycić" raczej nic by się nie dało, bo tam już miejsca by nie było żeby coś włożyć). Jakoś mnie to nie razi... Tak samo z wózkiem, sama podjeżdżam nim za kasę, jakoś nie widzę problemu.
A wracając do tematu - to masło orzechowe, które jest obecnie w ofercie kuchni amerykańskiej, było moim pierwszym masłem tego typu, baaardzo mi zasmakowało. Chyba dzisiaj zrobię sobie spacerek do Lidla
Może uda mi się trafić jeszcze na te orzechy pecan, bo też nigdy ich nie jadłam
marcelab87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 11:16   #3940
Optyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 270
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Pytanie dla osób które kupiły sosy do hamburgerów z najnowszej gazetki, który lepszy ten w słoiku czy ten w plastikowej butelce jak ketchup?????
Co do obsługi w lidlu to ja jestem zadowolona, sklep czysty, panie zawsze uprzejme.
__________________
Szkoda dnia i nas, by tym co było żyć....

13.01.2006 [*]
Optyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 12:24   #3941
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

ja co prawda rzadko zagladam do Lidla ale zdarza się zwałszcza jak jetsem w poblizu
- zelki <miśki ale nie Hariboo> kwaskowate bardzo dobre ich tam bodajże jest 200 g za 4,5
- woda 2 litrowa saquaro czy jakoś tak dobra smakowo i tania tylko ciezko ją niesć
- pieczywo
-filet z indyka wędzony
-krakersy
- owoce/warzywa

- w Lidlu podoba mi się to najbardziej zę jak tam sie wchodzi to jest chłooodno zwąłszcza w takie duchoty jak teraz, no i zazwyczaj mało ludzi i nie zdarzyło mi się zeby ktoś <z obsługi??> zagladał w koszyk , chyba że któraś klientka ;
- a otwieranie pudełek z reguły jest po to , żeby sprawdzić, czy wszystko jest w komplecie. , otwierając pudełka z farbą do włosów,czy iinnym spzretem typu małe agd.<suszarka, skarpety ) no bo chyba do pojemnika z np.torcikiem lodowym,czy serkiem wieskim w duzym otwieranym pojemniku nie zagladają nie...

- co do osbługi nie zdarzyło żeby sie krzywo patrzyła, czy coś wrecz przeciwnie natrafiałam zawsze na młode dziewczyny i chłopaka i zawsze uśmeichniecii mili ,i co najwazniejsze nie widizałam zęby np. kiełbasa leżała na ciastkach, czy tego typu rzeczy co nie powiem widiziałam już w wielu sklepach od Tesco, Biedronki, po MArkety czyli fachowość pracownikó + kultura klientów i aż chce sie wejść.
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 14:24   #3942
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;1988155 2]A na jakiej podstawie taka ocena? Ja zawsze oceniam smak i skład. Więc ciekawa jestem, skąd taka twoja opinia.[/QUOTE]
Moja opinia także na podstawie smaku i składu. Smak - a raczej jego brak, a skład sama chemia - śmietana Pilosa jako jedyna nie psuje się
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 15:25   #3943
Tigana7
Przyczajenie
 
Avatar Tigana7
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 21
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Mam koleżanki które pracują w handlu. Do Lidla przyjmują osoby po podstawówce, do Biedronki po szkole średniej.


Lidl nie ma porządnego nabiału - Pilos to kiepska firma.
Pracowałam w handlu przez ok. 10 lat ( na różnych stanowiskach, również kierowniczych, gdzie rekrutowałam pracowników) i jestem na 100% pewna, że kultura i fachowość obsługi niekoniecznie zależy od wykształcenia.
Co do nabiału marki Pilos: myślę, że sporo jest tutaj zwolenników tej marki a trzeba brać pod uwagę, że to marka a producenci są bardzo różni: serek wiejski Pilosa u mnie jest produkowany przez mleczarnię z Koła a np. kefir w butelce Pilosa przez mleczarnię "Jana" ze Środy Wlkp, więc jakość każdego produktu marki Pilos może być różna ale uważam, że w większości jest bardzo dobra.
__________________
Nie ma złych zakrętów. Tylko ścieżki, o których nie wiedzieliśmy, że są nam przeznaczone. G.G.KAY
Tigana7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 16:43   #3944
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

No to ktoś kompetentny się odezwał my możemy jedynie gdybać i mówić o swoich preferencjach smakowych. Dokładnie tak wydawało mi się co do pracowników, to dość logiczne.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:10   #3945
romka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 15
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Hm, wydaje mi się, że każda z Was ma rację. Zarówno Lidl jak i Biedronka ma swoje niepodważalne "hity" , jeśli chodzi natomiast od dostępność produktów z gazetek w Lidlu to faktycznie jest niesamowity problem - być może dzieje się tak tylko w mniejszych miastach? Tego nie wiem. Ja wolę Biedronkę bo praktycznie nie zdarzyło mi się zawieźć ani na jednym produkcie - poza pieczywem. Miła obsługa w Biedronce to fakt - atmosfera prawie jak w niewielkim osiedlowym sklepiku no ale rozumiem, że nie o tym miała być dyskusja. A do Lidla tylko po żelki, bułeczki z makiem (pycha), jogurt z malinami, deser czekoladowy taki w czteropaku - polewam nim banana (tez z Lidla ) - pyszny, szybki deser) no i piwo Karmi i Bosman - bo o nim była też mowa

Edytowane przez romka30
Czas edycji: 2010-06-10 o 19:14
romka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:15   #3946
Optyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 270
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Ponawiam pytanie
Pytanie dla osób które kupiły sosy do hamburgerów z najnowszej gazetki, który lepszy ten w słoiku czy ten w plastikowej butelce jak ketchup?????
Co do obsługi w lidlu to ja jestem zadowolona, sklep czysty, panie zawsze uprzejme. __________________
__________________
Szkoda dnia i nas, by tym co było żyć....

13.01.2006 [*]
Optyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:22   #3947
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Tigana7 Pokaż wiadomość
Pracowałam w handlu przez ok. 10 lat ( na różnych stanowiskach, również kierowniczych, gdzie rekrutowałam pracowników) i jestem na 100% pewna, że kultura i fachowość obsługi niekoniecznie zależy od wykształcenia.
Tak było w pokoleniu moich rodziców. Praca była wszędzie więc naród się nie kształcił. Kiedyś wystarczyło mieć zawodówkę i można było być kierowniczką sklepu. Teraz brak wykształcenia to brak ambicji.
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:31   #3948
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Tak było w pokoleniu moich rodziców. Praca była wszędzie więc naród się nie kształcił. Kiedyś wystarczyło mieć zawodówkę i można było być kierowniczką sklepu. Teraz brak wykształcenia to brak ambicji.
Ale my nie mówimy o ambicji czy jej braku tylko o tym czy panie tu czy tam są miłe. Co mnie ich ambicje obchodzą? Nie przeszkadzają mi panie po podstawówce jeżeli właściwie traktują klientów.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:46   #3949
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
O smaku różano - goździkowym z polewą ananasową, o smaku miodowo - migdałowym z polewą miodową lub o smaku miodowo - migdałowym z polewą gruszkową. Niezwykle delikatne i puszyste.
To opis nowych lodów azjatyckich, które mają się pojawić w Lidlu od 14 czerwca Mam nadzieję, że kalorycznie będą się przedstawiały nie najgorzej, bo mam straszną ochotę na te różane
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 20:00   #3950
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Optyczka Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie
Pytanie dla osób które kupiły sosy do hamburgerów z najnowszej gazetki, który lepszy ten w słoiku czy ten w plastikowej butelce jak ketchup?????
Kupiłam tylko ten w butelce jak ketchup. Pisałam już wcześniej, że jest całkiem smaczny, tylko trochę gęsty.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:02   #3951
Tigana7
Przyczajenie
 
Avatar Tigana7
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 21
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Z tygodnia azjatyckiego chcę kupić sos satay ("Aromatyczny sos tajski z orzechami ziemnymi.") i sosy do potraw z woka. Miałyście je może? Warto kupić?
__________________
Nie ma złych zakrętów. Tylko ścieżki, o których nie wiedzieliśmy, że są nam przeznaczone. G.G.KAY
Tigana7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:51   #3952
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Polecam sos barbecue MIKADO, w takiej butli jak keczup, i leży koło keczupów
I masło orzechowe bardzo dobre
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 09:53   #3953
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;1991470 3]Polecam sos barbecue MIKADO, w takiej butli jak keczup, i leży koło keczupów
I masło orzechowe bardzo dobre [/QUOTE]
Orientujesz się może jaka jest jego kaloryczność(sosu barbecue)?
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 23:51   #3954
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Dziś po raz pierwszy kupiłam parówkową Pikok, bo nie było już parówek. I powiem Wam że tak smacznej parówkowej to chyba nie jadłam. Pyszna, mięciusia, pachnąca, delikatna... Rewelacja!

Za to serek do kanapek naturalny Linea (taki a'la Twój Smak) nie zachwycił mnie specjalnie. Mocno przecięty - to dość dobre określenie.

Kupiłam jeszcze (też pierwszy na spróbowanie) chrupki bekonowe oraz mieszankę różnych takich rureczek i wafli w czekoladzie (bo same takie krótkie rurki waflowe w mlecznej czekoladzie znam i uwielbiam). Zastanawiałm się nad jakimś gotowym ciastem, ale nie kojarzyłam Waszych opinii więc sobie darowałam.

Aha, i jeszcze z lidlowych rzeczy lubię oranżadę za 89 groszy. Jest bardzo mało słodka, to w zasadzie taka woda gazowana o jakimś słodkawym posmaku. Ale bardzo fajna na te upały
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 00:04   #3955
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Kupiłam jeszcze (też pierwszy na spróbowanie) chrupki bekonowe oraz mieszankę różnych takich rureczek i wafli w czekoladzie (bo same takie krótkie rurki waflowe w mlecznej czekoladzie znam i uwielbiam).
Oj ta mieszanka rurek w czekoladzie to fajna rzecz, pycha jak większość tutejszych słodkości. ale takie specjały jak chrupki bekonowe to raczej nie dla mnie, tłuste trochę.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 09:35   #3956
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Oj ta mieszanka rurek w czekoladzie to fajna rzecz, pycha jak większość tutejszych słodkości. ale takie specjały jak chrupki bekonowe to raczej nie dla mnie, tłuste trochę.
Też bardzo lubię tą mieszankę rurek wafli w czekoladzie Raz jak się dorwałam to zjadłam sama całą paczkę
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 12:37   #3957
broker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 31
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Nie wysyłajcie SMS-ów w loterii LIDLA, bo to jedno wielkie oszustwo.

Jestem pewien, że odpowiedziałem na 100% poprawnie na pytanie, a dostałem odpowiedź: "Bardzo nam przykro ale tresc wiadomosci SMS jest nieprawidlowa. Prosze sprobowac jeszcze raz."
broker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 12:51   #3958
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez broker Pokaż wiadomość
Nie wysyłajcie SMS-ów w loterii LIDLA, bo to jedno wielkie oszustwo.

Jestem pewien, że odpowiedziałem na 100% poprawnie na pytanie, a dostałem odpowiedź: "Bardzo nam przykro ale tresc wiadomosci SMS jest nieprawidlowa. Prosze sprobowac jeszcze raz."
Czasami odległosć między literami, wyrazami ma znaczenie, jakies dziwne kropki postawione nie w tym miejscu..ja kiedyś kilka razy próbowałam, ale w tamtej trzeba było podać kod, nie wim jak tutaj, ale chyba (z tego co widzę na gazetce tej z czerwonym vw polo) też kody..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 16:00   #3959
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Kupilam w Lidlu wodę / napoj Saguaro w samku grapefruitowym. Musze przyznac ze dobre to to jest Smak grapefriuta czuję.
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 22:00   #3960
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

lody kupione na poprzedniej edycji tygodnia azjatyckiego u mnie się nie przyjęły, wg mnie za słodkie i chemiczne, ostatecznie wylądowały w koszu - chyba jako 1sza rzecz z lidla!

jadł ktoś te pierożki, co wyglądają trochę jak nasze ruskie, pakowane chyba po 8szt, jedne z kurczakiem, a drugie z krewetkami? w gazetce wyglądają obiecująco
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.