Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 13:28   #3931
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam koszulę i żakiet. Wiedziałam, że będę się poruszać autem więc nie brałam nic cieplejszego. Na szczęście dziś już cieplej
Ja już w trenczu hasam. Strasznie zimny wiatr wieje

A tak poza tym, dziś idę do dentysty i jestem przerażona Dentystów boję się bardziej niż wszystkich operacji świata
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:41   #3932
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja już w trenczu hasam. Strasznie zimny wiatr wieje

A tak poza tym, dziś idę do dentysty i jestem przerażona Dentystów boję się bardziej niż wszystkich operacji świata
Nie bój się, będzie dobrze
też byłam w piątek u dentysty i okazało się, że coś zaczyna się dziać w 8mce i póki zmiana była nieduża to pani od razu to załatwiła. Poprosiłam o znieczulenie, ale chyba jej coś nie wyszło, bo momentami czułam ból, a nigdy mi się to nie zdarzyło to było moje pierwsze borowanie od wielu lat okazało się w ogóle, że mimo leczenia aparatem, mój język nadal nachodzi na zęby i przydałby mi się logopeda, a może nawet ponowne założenie aparatu


Ubrałam tartana i trampki, ale na Lindzie wygląda to sto razy lepiej...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:50   #3933
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Moje bikery Zakochałam się w nich na stronie Czy możesz zrobić w nich zdjęcie? Jak oceniasz ich jakość? Kosztują dużo, a często słyszy się, że lepiej buty na zimę kupować w sklepach typowo obuwniczych niż sieciówkach.

Dziewczyny- jakie nosicie obecnie nakrycia wierzchnie? Ja wczoraj strasznie zmarzłam wracając wieczorem Bluza decathlonowa mi nie pomogła, a miałam też marynarkę i nie spodziewałam się, że pogoda, aż tak się zepsuje.
Pewnie, postaram się w najbliższym czasie wrzucić Jakość oceniam bardzo in plus. Są wykonane z gładkiej, grubej skóry, podeszwa jest także grubsza, antypoślizgowa Myślę, że jak najbardziej sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym
Co do pogrubionego, według mnie trzeba patrzeć przede wszystkim na jakość wykonania danego modelu, a nie na to, czy pochodzą ze sklepu obuwniczego, bo to nam niestety żadnej gwarancji jakości nie zapewni. Co zresztą da się zauważyć nawet na wizażu, gdzie dziewczyny skarżą się, że mają problemy przy reklamacji butów z typowo obuwniczych sklepów.
Jeśli zaś o okrycia wierzchnie chodzi to ja wczoraj wyciągnęłam z szafy ramoneskę. Okropnie u mnie wiało, do tego padał deszcz, wcale nie było mi za ciepło Na szczęście dziś już poprawa pogody i mam nadzieję, że utrzyma się jak najdłużej

Edytowane przez miucca
Czas edycji: 2013-09-03 o 13:57
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 14:30   #3934
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Hej. Ostatnio się nie odzywałam, bo uczyłam się pilnie do egzaminu poprawkowego, który zaliczyłam dzisiaj na 4 Cieszę się, bo spadł mi kamień z serca, że mam to już za sobą. Teraz tylko obrona i magisterium.

Dziewczęta, jesteście na bieżąco gdzie znajdę idealną sukienkę weselną? Wczoraj kolega zaprosił mnie na wesele, które jest w tę sobotę Także teraz muszę zabrać się za pilne poszukiwanie kiecki!

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Kompletnie tego nie pojmuję... Nie przytoczę wulgarnych słów mojego kolegi, kiedy powiedziałam mu, że poznałam chłopaka z Turcji i planuję się z nim spotkać. Moja koleżanka ze studiów nie była lepsza, kiedy przyznałam się, że dałam nr tel. właśnie temu chłopakowi z Turcji i to na dodatek w klubie, a on nie napisał do mnie zaraz po wyjściu. Powiedziała wtedy: Nie przejmuj się. Arabom podobają się blondynki sugerując zapewne, że znalazł kolejną blond zdobycz i do mnie już się nie odezwie. Odezwał się, spotykaliśmy się, jest naprawdę sympatycznym, inteligentnym mężczyzną i przede wszystkim normalnym.

Tak, ta koszulka też mi się bardzo podoba

Dziękuję I trzymam kciuki za poprawkę
Nie rozumiem powszechnej opinii, że jak Arab, to jedyne o czym myśli to seks i wykorzystanie Europejek, a najlepiej blondynek. Wiadomo, są i tacy, jest ich sporo, ale co roku poznaję też wielu sympatycznych i normalnych facetów. Nie dzielę facetów na Arabów i nie-Arabów Wydaje mi się, że każdemu człowiekowi należy się szacunek, bez względu na pochodzenie. Nie lubię z góry narzuconych uogólnień, wolę sama weryfikować to, jaki ktoś jest
Nadal masz kontakt z tym Turkiem? Gdyby miał możliwość przyjazdu do Polski to zrobiłabyś furorę z takim partnerem na weselu
Ja mam przyjaciela, który jest Tunezyjczykiem. Znamy się ponad dwa lata, więc nie jest to jakaś szalenie długa znajomość, ale bardzo intensywna - kontaktujemy się codziennie. Wiem, że mogę na niego liczyć w wielu kwestiach, zresztą z wzajemnością. Może nie ma go przy mnie, widujemy się tylko, kiedy jestem tam, ale taka znajomość też ma swoją magię. Dlatego też Tunezja kojarzy mi się nie tylko z wakacjami i wypoczynkiem, ale przede wszystkim z moim przyjacielem i wieloma innymi znajomymi, których tam poznałam. Niektórych znam już 6 lat, nie pomyślałabym, że takie międzynarodowe, a wręcz międzykulturowe znajomości mogą tak długo i intensywnie trwać. Najważniejsze jest dla mnie to, że te znajomości opierają się na wzajemnym szacunku - ja szanuję ich wiarę i przekonania, oni moją. Zresztą często rozmawiamy na ten temat. Bardzo chcę przeczytać Koran, bo z racji tego, że mam stamtąd tylu znajomych, to chciałabym znać ich wiarę szczegółowiej. Tym bardziej, że często słyszę negatywne słowa o tej wierze, ktoś się podpiera Koranem, a wiem, że nie czytał. A ja nie mogę odeprzeć zarzutów, bo też nie mam wiedzy od źródła...
Mam nadzieję, że egzaminy zaliczysz śpiewająco
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 15:10   #3935
sandra8859
Rozeznanie
 
Avatar sandra8859
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centrum PL
Wiadomości: 537
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Gratulacje!
Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość


Sesę też muszę kupić, a perfumy przy najbliższej okazji powącham

Gratuluję Pozostając w tym temacie: planuję zakup okularów korekcyjnych, bo jak przyjdzie mi codziennie rano wstawać między 5 a 7 i kłaść się późno, to moje oczy będą płatać mi figle podczas porannego zakładania soczewek.

Dziewczyny- jakie nosicie obecnie nakrycia wierzchnie? Ja wczoraj strasznie zmarzłam wracając wieczorem Bluza decathlonowa mi nie pomogła, a miałam też marynarkę i nie spodziewałam się, że pogoda, aż tak się zepsuje.
Dziękuje dziewczyny!

Wczoraj byłam tylkow ramonesce i strasznie zmarzłam jak wracałam z pracy po 21. Dzisiaj natomiast wystarczył tylko zwykły pasiak na długi rękaw. Też już powoli rozglądam się za czymś na jesień. Czarną ramoneskę i beżowy trenecz już mam. Potrzebuję tak jak już pisałam czekoladową ramoneskę oraz jeszcze coś takiego płaszczykowatego ale nie długiego. W oko to mi wpadło, co myślicie? Nie jestem tylko pewna tego jasnego kołnierza. http://www.mosquito-sklep.pl/pl/kurt...narzutka.html#

Ten bardzo podobny tylko w dwóch wersjach kolorystycznych:

http://www.pakamera.pl/kurtki-i-plas...y-nr836809.htm
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają...ale zakupy owszem
sandra8859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 17:59   #3936
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja już w trenczu hasam. Strasznie zimny wiatr wieje

A tak poza tym, dziś idę do dentysty i jestem przerażona Dentystów boję się bardziej niż wszystkich operacji świata
Głowa do góry, bedzie dobrze! Trzymam kciuki

Ps. Co na to TŻ-przyszły stomatolog?
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 18:37   #3937
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Twierdzi, ze glupiutka jestem :-D na szczescie, z zebami wszystko w porzadku, ale dentysta zalecil mi usuniecie dwoch osemek, profilaktycznie :O

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 19:13   #3938
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Twierdzi, ze glupiutka jestem :-D na szczescie, z zebami wszystko w porzadku, ale dentysta zalecil mi usuniecie dwoch osemek, profilaktycznie :O

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
auć
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:20   #3939
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Dziękuję Staram się nie przejmować.

A ja z kolei nie wyobrażam sobie wspólnego mieszkania z TŻem. Może kiedyś, jeśli jakiegoś znajdę i to tego właściwego to może zmienię zdanie. Ale nie zanosi się na to, bo mam kiepskie zdanie na temat współczesnych mężczyzn...


Sesę też muszę kupić, a perfumy przy najbliższej okazji powącham



Dziewczyny- jakie nosicie obecnie nakrycia wierzchnie? Ja wczoraj strasznie zmarzłam wracając wieczorem Bluza decathlonowa mi nie pomogła, a miałam też marynarkę i nie spodziewałam się, że pogoda, aż tak się zepsuje.

Jestem też już po wczorajszym egz., czekam na wyniki i muszę się uczyć na kolejne Z soboty na niedzielę zrobiła mi się opryszczka a już długo jej nie miałam
Ja marzę o zamieszkani z TŻ, bo wiem że byśmy się dogadywali i o porządki i gotowanie, także praktyczna strona życia nie byłaby problemem. Problemem jest brak perspektyw na stałą, przyzwoicie płatną pracę w najbliższym czasie...
Na opryszczkę polecam Heviran- tabletki na receptę, ale działają błyskawicznie Ja od odkrycia ich zawsze biorę jak tlyko czuję, że coś wyłazi i w sumie w tygodniu się mieszczę z wykluciem, wykwitem, strupkiem. Strupek w sumie najdłużej się trzyma, a opryszczek nienawidzę, bo TŻ nie ma, więc żeby nie zarazić to wszelkie buziaki odpadają

Ja mam w czwartek pierwszą w życiu wrześniową poprawkę i szczerze mówiąc zaczynam się denerwować, zwłaszcza że dzisiaj podano termin....

Light Blue ładne, ale dla mnie za lekkie, jestem zwolenniczką doprawdy ciężkich aromatów jak na mój wiek
Obecnie noszę z okryć wierzchnich skórę, z tym że pod spód kardigan cienki i bluza oraz ciepła chusta na szyję. Niedługo chyba wejdzie kurteczka z kapturem, bo ze mnie zmarźlak przeokrutny.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam koszulę i żakiet. Wiedziałam, że będę się poruszać autem więc nie brałam nic cieplejszego. Na szczęście dziś już cieplej
Na motocyklu już jeżdżą w rajstopach pod spodniami, bo kolana toby mi zamarzły na amen.... W autku to fakt, milusio, ogrzewanie się nastawi i po sprawie

Dziewczyny, co możecie powiedzieć o jakichś leginsach termoaktywnych? Miała któraś z Was? Sprawdzają się? Bo ostatnio pomyślałam czy by nie zainwestować zamiast kombinować z mega grubymi rajstopami i dwoma parami skarpet
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"

Edytowane przez Kociaak
Czas edycji: 2013-09-03 o 21:22
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 22:09   #3940
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cześć dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było, co ciekawego się działo?! Opowiadajcie
Jak Wam mijają wakacje? Dla mnie niestety ten termin jest obcy :/
Dla wielbicielek SATC - od poniedziałku do piątku leci na Comedy Central Family 20:00-21:00 i 23:00-00:00
I przy okazji zapraszam na bloga, nowy wpisik
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 23:33   #3941
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Twierdzi, ze glupiutka jestem :-D na szczescie, z zebami wszystko w porzadku, ale dentysta zalecil mi usuniecie dwoch osemek, profilaktycznie :O

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja się zastanawiam nad usunięciem jednej ósemki, bo wyrosła krzywo i wyszorowanie jej wiąże się z niezłą gimnastyką i paskudnym bólem, więc jej nie chcę, ale z panoramy wynika że może mieć połączenie z zatoką, więc dupka. I tak się zastanawiam od pół roku wyrywać czy nie


Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Hej. Ostatnio się nie odzywałam, bo uczyłam się pilnie do egzaminu poprawkowego, który zaliczyłam dzisiaj na 4 Cieszę się, bo spadł mi kamień z serca, że mam to już za sobą. Teraz tylko obrona i magisterium.

Dziewczęta, jesteście na bieżąco gdzie znajdę idealną sukienkę weselną? Wczoraj kolega zaprosił mnie na wesele, które jest w tę sobotę Także teraz muszę zabrać się za pilne poszukiwanie kiecki!



Nie rozumiem powszechnej opinii, że jak Arab, to jedyne o czym myśli to seks i wykorzystanie Europejek, a najlepiej blondynek. Wiadomo, są i tacy, jest ich sporo, ale co roku poznaję też wielu sympatycznych i normalnych facetów. Nie dzielę facetów na Arabów i nie-Arabów
Zgadzam się co do szacunku dla każdego, choć jedyny Arab jakiego poznałam osobiście w Polsce, to otwarcie mówił, że związki kilkudniowe by "skorzystać" i papa, nowej naiwnej szukać. Nie przesądza to o moim podejściu do "Arabów" choć uczula, że i tacy się zdarzają. W sumie jak wszędzie

Co do kiecek- w ETC jest kilka sklepów chyba z kieckami, więc może coś ciekawego znajdziesz, pod filarami we Wrzeszczu naprzeciwko Manhattanu, małe sklepiki w hali na Chrobrego (coś a la Gildia), hala w Gdyni (chyba ul. Starowiejska?), w Manhattanie swego czasu przymierzałam, jest tam (a przynajmniej było) kilka sklepów typowo z sukienkami, Wielki Młyn na ul. Rajskiej. Na razie więcej nie pamiętam, jak coś mi wpadnie do głowy, to dopiszę
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 07:13   #3942
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ubrałam tartana i trampki, ale na Lindzie wygląda to sto razy lepiej...

Jestem pewna, że wyglądasz równie dobrze!


Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Hej. Ostatnio się nie odzywałam, bo uczyłam się pilnie do egzaminu poprawkowego, który zaliczyłam dzisiaj na 4 Cieszę się, bo spadł mi kamień z serca, że mam to już za sobą. Teraz tylko obrona i magisterium.

Dziewczęta, jesteście na bieżąco gdzie znajdę idealną sukienkę weselną? Wczoraj kolega zaprosił mnie na wesele, które jest w tę sobotę Także teraz muszę zabrać się za pilne poszukiwanie kiecki!
Super, gratulacje!

Ale masz mało czasu na znalezienie sukienki
Najszybciej to chyba mohito, jeśli lubisz ten sklep (i jeśli rozmiarówka Ci pasuje


Cytat:
Napisane przez sandra8859 Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam tylkow ramonesce i strasznie zmarzłam jak wracałam z pracy po 21. Dzisiaj natomiast wystarczył tylko zwykły pasiak na długi rękaw. Też już powoli rozglądam się za czymś na jesień. Czarną ramoneskę i beżowy trenecz już mam. Potrzebuję tak jak już pisałam czekoladową ramoneskę oraz jeszcze coś takiego płaszczykowatego ale nie długiego. W oko to mi wpadło, co myślicie? Nie jestem tylko pewna tego jasnego kołnierza. http://www.mosquito-sklep.pl/pl/kurt...narzutka.html#

Ten bardzo podobny tylko w dwóch wersjach kolorystycznych:

http://www.pakamera.pl/kurtki-i-plas...y-nr836809.htm
Fajne te narzutki

Przy okazji - kupowałyście coś w mosquito? Ceny mają czasami dość wysokie a nie wiem jak z jakością? Trochę się obawiam jakości.

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Twierdzi, ze glupiutka jestem :-D na szczescie, z zebami wszystko w porzadku, ale dentysta zalecil mi usuniecie dwoch osemek, profilaktycznie :O

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O rety :/ Usuwałam 8kę ;/ nie wspomina,m tego najlepiej :/ Jeszcze przy okazji mi dentystka rozwaliła policzek i męczyłam bardzo długo z raną :|

Też muszę się wybrać do dentysty bo już minęło pół roku od ostatniej wizyty.

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co możecie powiedzieć o jakichś leginsach termoaktywnych? Miała któraś z Was? Sprawdzają się? Bo ostatnio pomyślałam czy by nie zainwestować zamiast kombinować z mega grubymi rajstopami i dwoma parami skarpet
Nie miałam :/ Ale też się zastanawiałam swojego czasu nad takimi.



Dziewczyny! kupiłam wczoraj przepiękny czarny kominezon! Takiego szukałam! Muszę go tylko zwęzić trochę bo jest za szeroki. Zapłaciłam w sh całe 2,50 Mam szczęście do lumpków ostatnio Pokażę jak tylko go przerobię
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 09:08   #3943
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość


Ubrałam tartana i trampki, ale na Lindzie wygląda to sto razy lepiej...
pokaż to ocenimy
Chociaż na pewno wyglądałaś super! Ja zastanawiałam się nad trampkami, jednak zrezygnowałam, wrócę do nich na wiosnę
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość


Przy okazji - kupowałyście coś w mosquito? Ceny mają czasami dość wysokie a nie wiem jak z jakością? Trochę się obawiam jakości.

Dziewczyny! kupiłam wczoraj przepiękny czarny kominezon! Takiego szukałam! Muszę go tylko zwęzić trochę bo jest za szeroki. Zapłaciłam w sh całe 2,50 Mam szczęście do lumpków ostatnio Pokażę jak tylko go przerobię
Ciuchy z Mosquito jakoś mnie nie przekonują, szczególnie, że dużo ich modeli można kupić na ebay za niższą sporo cenę


Pokaż kombinezon ja chyba wybiorę się dzisiaj do mojego ulubionego lumpka, ostatnio nie zdarzyło się abym wyszła z niego bez niczego
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 09:18   #3944
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
O rety :/ Usuwałam 8kę ;/ nie wspomina,m tego najlepiej :/ Jeszcze przy okazji mi dentystka rozwaliła policzek i męczyłam bardzo długo z raną :|
Ja miałam usuwane trzy ósemki, w tym jedną, która jeszcze nie wyszła i szczerze to bardzo pozytywnie wspominam owe zabiegi Podobnie jak wy ogromnie się bałam, czytałam wiele historii o wyrywaniu ósemek w internecie (nie polecam, miałam wrażenie, że od samego czytania tego zaraz skonam). Zęby usuwałam u chirurga szczękowego, pan był przesympatyczny, miał solidne znieczulenia, więc oprócz wciskania w fotel nie czułam żadnego dyskomfortu czy bólu. Szybko było po sprawie. Oczywiście gdy znieczulenie przestało działać trochę bolało, ale bez tragedii, zwykły proszek przeciwbólowy wystarczył. Dwa dni przeżyłam na jogurtach pitych przez słomkę i kaszkach A teraz spokój na całe życie Strach ma wielkie oczy, a z ósemkami trzeba się rozprawić, żeby nie rozwaliły zgryzu.
Ze swojej strony bardzo polecam usunięcie ósemek u chirurga, a nie zwykłego dentysty. Zawsze to większe doświadczenie w trudnych przypadkach, większa wprawa, co dla pacjenta oznacza mniejsze cierpienie
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 09:27   #3945
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Ja miałam usuwane trzy ósemki, w tym jedną, która jeszcze nie wyszła i szczerze to bardzo pozytywnie wspominam owe zabiegi Podobnie jak wy ogromnie się bałam, czytałam wiele historii o wyrywaniu ósemek w internecie (nie polecam, miałam wrażenie, że od samego czytania tego zaraz skonam). Zęby usuwałam u chirurga szczękowego, pan był przesympatyczny, miał solidne znieczulenia, więc oprócz wciskania w fotel nie czułam żadnego dyskomfortu czy bólu. Szybko było po sprawie. Oczywiście gdy znieczulenie przestało działać trochę bolało, ale bez tragedii, zwykły proszek przeciwbólowy wystarczył. Dwa dni przeżyłam na jogurtach pitych przez słomkę i kaszkach A teraz spokój na całe życie Strach ma wielkie oczy, a z ósemkami trzeba się rozprawić, żeby nie rozwaliły zgryzu.
Ze swojej strony bardzo polecam usunięcie ósemek u chirurga, a nie zwykłego dentysty. Zawsze to większe doświadczenie w trudnych przypadkach, większa wprawa, co dla pacjenta oznacza mniejsze cierpienie
Chirurdzy szczękowi mają swoje gabinety czy robiłaś to w szpitalu ? Ja jestem w kropce, bo nie jestem zwolenniczką profilaktyki w takich przypadkach. Z podobnego powodu nie zgodziłam się w przeszłości na aparat ortodontyczny. Moi rodzice mieli proponowany ten sam zabieg (co do ósemek), nie zgodzili się, a z ich zgryzem przez te wszystkie lata nic się nie stało.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:07   #3946
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Chirurdzy szczękowi mają swoje gabinety czy robiłaś to w szpitalu ? Ja jestem w kropce, bo nie jestem zwolenniczką profilaktyki w takich przypadkach. Z podobnego powodu nie zgodziłam się w przeszłości na aparat ortodontyczny. Moi rodzice mieli proponowany ten sam zabieg (co do ósemek), nie zgodzili się, a z ich zgryzem przez te wszystkie lata nic się nie stało.
W jednostce medycznej szpitala w Warszawie Pewnie, wszystko zależy od konkretnego przypadku. U mnie nie było na nie miejsca i wiedziałam, że muszę to zrobić, żeby zgryz się nie skrzywił. Wiem, że mnóstwo osób ma podobny problem. Może warto zrobić zdjęcie, żeby zobaczyć, jak one są dokładnie położone i wtedy rozważyć?
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:11   #3947
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Ja miałam usuwane trzy ósemki, w tym jedną, która jeszcze nie wyszła i szczerze to bardzo pozytywnie wspominam owe zabiegi Podobnie jak wy ogromnie się bałam, czytałam wiele historii o wyrywaniu ósemek w internecie (nie polecam, miałam wrażenie, że od samego czytania tego zaraz skonam). Zęby usuwałam u chirurga szczękowego, pan był przesympatyczny, miał solidne znieczulenia, więc oprócz wciskania w fotel nie czułam żadnego dyskomfortu czy bólu. Szybko było po sprawie. Oczywiście gdy znieczulenie przestało działać trochę bolało, ale bez tragedii, zwykły proszek przeciwbólowy wystarczył. Dwa dni przeżyłam na jogurtach pitych przez słomkę i kaszkach A teraz spokój na całe życie Strach ma wielkie oczy, a z ósemkami trzeba się rozprawić, żeby nie rozwaliły zgryzu.
Ze swojej strony bardzo polecam usunięcie ósemek u chirurga, a nie zwykłego dentysty. Zawsze to większe doświadczenie w trudnych przypadkach, większa wprawa, co dla pacjenta oznacza mniejsze cierpienie
mój Tż póki co miał usuwaną ósemkę albo raczej robioną ekstrakcję. Podziwiam za to, że zdecydował się na ten zabieg. Po wyglądał jakby wyszedł od rzeźnika, niestety miał zanik czucia w policzku przez dłuuuuugi czas. Też powinien mieć ekstrakcję innej ósemki ale ryzyko jest bardzo duże, bo przebiega gdzieś tam nerw, także póki co nie decyduje się na to.
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 11:03   #3948
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Hej. Ja miałam usuwane 2 górne ósemki. Jedna krzywa, rosła w bok, druga schowana w dziąśle. Po pierwszej usunięciu pierwszej miałam mega dużą dziurę w dziąśle, ale wszystko szybko się zagoiło, a szwy same zeszły. Wyrwanie nic nie bolało, opuchlizny nie było. Nie musiałam nawet brać tabletek przeciwbólowych.
Z drugą było trochę gorzej. Sam zabieg był w porządku, nie stresowałam się. Myślałam że zagoi się tak jak ta pierwsza. Niestety po 40 min. znieczulenie przestało działać no i rwało jak cholera. Jadłam papki i faszerowałam się tabletkami. Tydzień czasu chodziłam jak chomik, krwiak w policzku schodził powoli. Po 2 tyg. miałam tylko żółtego siniaka na policzku. Wszystko dobrze się zagoiło. Ogólnie nie ma co przeżywać, znieczulenia są teraz skuteczne. W tym roku wyrywam jeszcze 2 kolejne. Robiłam w prywatnym gabinecie, ale wyrwanie akurat udało się na fundusz zrobić.
Pozdrawiam, miłego dnia!
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 11:08   #3949
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość


Dziewczyny! kupiłam wczoraj przepiękny czarny kominezon! Takiego szukałam! Muszę go tylko zwęzić trochę bo jest za szeroki. Zapłaciłam w sh całe 2,50 Mam szczęście do lumpków ostatnio Pokażę jak tylko go przerobię
Ha! Ja przedwczoraj kupiłam prosty, klasyczny t shirt w ślicznym fiolecie i wygodny sweterek w kolorze morskim za 14 zł Chyba pochodzę do lumpków jeszcze trochę, bo na parę lat o nich zapomniałam

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Ja miałam usuwane trzy ósemki, w tym jedną, która jeszcze nie wyszła i szczerze to bardzo pozytywnie wspominam owe zabiegi Podobnie jak wy ogromnie się bałam, czytałam wiele historii o wyrywaniu ósemek w internecie (nie polecam, miałam wrażenie, że od samego czytania tego zaraz skonam). Zęby usuwałam u chirurga szczękowego, pan był przesympatyczny, miał solidne znieczulenia, więc oprócz wciskania w fotel nie czułam żadnego dyskomfortu czy bólu. Szybko było po sprawie. Oczywiście gdy znieczulenie przestało działać trochę bolało, ale bez tragedii, zwykły proszek przeciwbólowy wystarczył. Dwa dni przeżyłam na jogurtach pitych przez słomkę i kaszkach A teraz spokój na całe życie Strach ma wielkie oczy, a z ósemkami trzeba się rozprawić, żeby nie rozwaliły zgryzu.
Ze swojej strony bardzo polecam usunięcie ósemek u chirurga, a nie zwykłego dentysty. Zawsze to większe doświadczenie w trudnych przypadkach, większa wprawa, co dla pacjenta oznacza mniejsze cierpienie
Faktycznie mogę polecić chirurga. Większa specjalizacja niż "zwykły" dentysta.

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Chirurdzy szczękowi mają swoje gabinety czy robiłaś to w szpitalu ? Ja jestem w kropce, bo nie jestem zwolenniczką profilaktyki w takich przypadkach. Z podobnego powodu nie zgodziłam się w przeszłości na aparat ortodontyczny. Moi rodzice mieli proponowany ten sam zabieg (co do ósemek), nie zgodzili się, a z ich zgryzem przez te wszystkie lata nic się nie stało.
Wojewódzka przychodnia stomatologiczna w Pomorskim ma w ekipie chirurgów szczękowych, może u Ciebie też coś takiego jest?

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
mój Tż póki co miał usuwaną ósemkę albo raczej robioną ekstrakcję. Podziwiam za to, że zdecydował się na ten zabieg. Po wyglądał jakby wyszedł od rzeźnika, niestety miał zanik czucia w policzku przez dłuuuuugi czas. Też powinien mieć ekstrakcję innej ósemki ale ryzyko jest bardzo duże, bo przebiega gdzieś tam nerw, także póki co nie decyduje się na to.
Osobiście znam osobę, która po chirurgicznym usuwaniu ósemki (krzywa tak, że za Chiny by sama nie wylazła, a jakby wylazła toby rozwaliła cały zgryz, bo rosła pod skosem idealnie zapierając się na siódemce) po godzinie rąbała karkówkę z grilla aż miło Chociaż fakt faktem, że pokrojoną na małe kawałeczki
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 11:22   #3950
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ha! Ja przedwczoraj kupiłam prosty, klasyczny t shirt w ślicznym fiolecie i wygodny sweterek w kolorze morskim za 14 zł Chyba pochodzę do lumpków jeszcze trochę, bo na parę lat o nich zapomniałam


Faktycznie mogę polecić chirurga. Większa specjalizacja niż "zwykły" dentysta.



Wojewódzka przychodnia stomatologiczna w Pomorskim ma w ekipie chirurgów szczękowych, może u Ciebie też coś takiego jest?



Osobiście znam osobę, która po chirurgicznym usuwaniu ósemki (krzywa tak, że za Chiny by sama nie wylazła, a jakby wylazła toby rozwaliła cały zgryz, bo rosła pod skosem idealnie zapierając się na siódemce) po godzinie rąbała karkówkę z grilla aż miło Chociaż fakt faktem, że pokrojoną na małe kawałeczki
Na pewno, mamy tak odwalone Centrum Stomatologii należące do uczelni, że chyba diamentowe zęby też tam wstawiają
Ja jestem totalnie nieodporna na ból i tydzień przed planowanym zabiegiem już bym nie spała. Zdecydowanie lepiej w tej sytuacji być dentystą, a nie pacjentem

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2013-09-04 o 11:25
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 11:34   #3951
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość


Pokaż kombinezon ja chyba wybiorę się dzisiaj do mojego ulubionego lumpka, ostatnio nie zdarzyło się abym wyszła z niego bez niczego
Pokażę jak tylko go przerobię

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ha! Ja przedwczoraj kupiłam prosty, klasyczny t shirt w ślicznym fiolecie i wygodny sweterek w kolorze morskim za 14 zł Chyba pochodzę do lumpków jeszcze trochę, bo na parę lat o nich zapomniałam
To podobnie jak ja! Wieki nie byłam w SH ale miałam ostanio wyjście służbnowe do sądu i była awaria systemu, musiałam chwilę czekać a że było przed 10 to sklepy pozamykane tylko lumpek od 9 czynny
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 16:32   #3952
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Light Blue ładne, ale dla mnie za lekkie, jestem zwolenniczką doprawdy ciężkich aromatów jak na mój wiek


Na motocyklu już jeżdżą w rajstopach pod spodniami, bo kolana toby mi zamarzły na amen.... W autku to fakt, milusio, ogrzewanie się nastawi i po sprawie

Dziewczyny, co możecie powiedzieć o jakichś leginsach termoaktywnych? Miała któraś z Was? Sprawdzają się? Bo ostatnio pomyślałam czy by nie zainwestować zamiast kombinować z mega grubymi rajstopami i dwoma parami skarpet
Light Blue nie lubię, jakiś taki mało wyrazisty jest, lekko mydlany, miałam kiedyś i mnie nie porwał

Na motocykl mam ochraniacze zakładane na spodnie Bardzo fajne, widzę ogromną różnicę.
Legginsy termoaktywne są ok, ale dasz radę pod dopasowane spodnie założyć? Bez krępowania ruchów?

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Osobiście znam osobę, która po chirurgicznym usuwaniu ósemki (krzywa tak, że za Chiny by sama nie wylazła, a jakby wylazła toby rozwaliła cały zgryz, bo rosła pod skosem idealnie zapierając się na siódemce) po godzinie rąbała karkówkę z grilla aż miło Chociaż fakt faktem, że pokrojoną na małe kawałeczki
Mam usuniętą jedną ósemkę, niby bezproblemowa była, ale dziękuję bardzo. Nie spałam dwa tygodnie, bolała mnie dokładnie połowa głowy i szczęki, przez cały ten czas przerobiłam wszystkie smakowe kaszki dla dzieci. Obrzydlistwo
W związku z powyższym bardzo polecam elektryczne szczoteczki do zębów - zakres działania mają o niebo większy i dużo lepszy efekt czyszczący. Dla względnie zdrowych, nieskomplikowanie rosnących ósemek to spora pomoc.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość

To podobnie jak ja! Wieki nie byłam w SH ale miałam ostanio wyjście służbnowe do sądu i była awaria systemu, musiałam chwilę czekać a że było przed 10 to sklepy pozamykane tylko lumpek od 9 czynny
Ag4, byłam ostatnio w lumpeksie, jeeesssuu jaki tam armagedon się wyprawiał można stracić oko, zęby i jeszcze cię okradną. Krążą już legendy o tym, jak "jedna baba drugiej babie" podbiła oko w walce o sweter Nie odnajduję się tam kompletnie, czasem tylko wchodzę kilka dni po dostawie, bo przegrzebuję książki obcojęzyczne (można niekiedy coś fajnego znaleźć).
Pomijam to, jak wpadają tzw.handlary i w kilka osób ściągają zawartość całego, kilkumetrowego wieszaka bez zaglądania co na nim jest i sru....do kasy
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 17:03   #3953
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja jestem totalnie nieodporna na ból i tydzień przed planowanym zabiegiem już bym nie spała. Zdecydowanie lepiej w tej sytuacji być dentystą, a nie pacjentem
Nie dziwię się, bo po tych wszystkich historiach, o których się naczytałam, gdy pojechałam na pierwszy zabieg i zobaczyłam na budynku tablicę z napisem "chirurgia szczękowa", miałam ochotę zwiewać gdzie pieprz rośnie Ale czego się nie robi dla prostych ząbków i ładnego uśmiechu
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 18:40   #3954
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Light Blue nie lubię, jakiś taki mało wyrazisty jest, lekko mydlany, miałam kiedyś i mnie nie porwał

Na motocykl mam ochraniacze zakładane na spodnie Bardzo fajne, widzę ogromną różnicę.
Legginsy termoaktywne są ok, ale dasz radę pod dopasowane spodnie założyć? Bez krępowania ruchów?


Mam usuniętą jedną ósemkę, niby bezproblemowa była, ale dziękuję bardzo. Nie spałam dwa tygodnie, bolała mnie dokładnie połowa głowy i szczęki, przez cały ten czas przerobiłam wszystkie smakowe kaszki dla dzieci. Obrzydlistwo
W związku z powyższym bardzo polecam elektryczne szczoteczki do zębów - zakres działania mają o niebo większy i dużo lepszy efekt czyszczący. Dla względnie zdrowych, nieskomplikowanie rosnących ósemek to spora pomoc.


Ag4, byłam ostatnio w lumpeksie, jeeesssuu jaki tam armagedon się wyprawiał można stracić oko, zęby i jeszcze cię okradną. Krążą już legendy o tym, jak "jedna baba drugiej babie" podbiła oko w walce o sweter Nie odnajduję się tam kompletnie, czasem tylko wchodzę kilka dni po dostawie, bo przegrzebuję książki obcojęzyczne (można niekiedy coś fajnego znaleźć).
Pomijam to, jak wpadają tzw.handlary i w kilka osób ściągają zawartość całego, kilkumetrowego wieszaka bez zaglądania co na nim jest i sru....do kasy
Nie wiem czy dam radę założyć pod dopasowane spodnie tak na co dzień, ale pod motocyklowe (Mottowear Kira chyba) z pewnością

Za to zamówiłam sobie w mango takie o:
http://shop.mango.com/PL/p0/mango/od...=1378307537220
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 18:58   #3955
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Wklejam obiecane zdjęcia bikerów i przy okazji botki w realu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bikery.jpg (30,0 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (29,3 KB, 220 załadowań)
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 19:15   #3956
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia bikerów i przy okazji botki w realu
rany skąd bikery
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 19:26   #3957
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dałam radę, nawet Specjalnie zaczęłam od skalpela, bo najmniej wysiłku muszę w niego wkładać. Potem chciałabym wrócić do treningow z Jillian, ale czas pokaże
, mnie został ostatni tydzień squatów, ale nie wiem, czy dam radę bo coś mi przeskakuje w kolanach

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny- jakie nosicie obecnie nakrycia wierzchnie? Ja wczoraj strasznie zmarzłam wracając wieczorem Bluza decathlonowa mi nie pomogła, a miałam też marynarkę i nie spodziewałam się, że pogoda, aż tak się zepsuje.

Jestem też już po wczorajszym egz., czekam na wyniki i muszę się uczyć na kolejne Z soboty na niedzielę zrobiła mi się opryszczka a już długo jej nie miałam
Trzymam kciuki , na opryszczkę polecam ałun

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia bikerów i przy okazji botki w realu
super!
__________________
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 19:34   #3958
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do szacunku dla każdego, choć jedyny Arab jakiego poznałam osobiście w Polsce, to otwarcie mówił, że związki kilkudniowe by "skorzystać" i papa, nowej naiwnej szukać. Nie przesądza to o moim podejściu do "Arabów" choć uczula, że i tacy się zdarzają. W sumie jak wszędzie

Co do kiecek- w ETC jest kilka sklepów chyba z kieckami, więc może coś ciekawego znajdziesz, pod filarami we Wrzeszczu naprzeciwko Manhattanu, małe sklepiki w hali na Chrobrego (coś a la Gildia), hala w Gdyni (chyba ul. Starowiejska?), w Manhattanie swego czasu przymierzałam, jest tam (a przynajmniej było) kilka sklepów typowo z sukienkami, Wielki Młyn na ul. Rajskiej. Na razie więcej nie pamiętam, jak coś mi wpadnie do głowy, to dopiszę
Dziękuję bardzo za adresy. Te w Gdańsku znam, ale gdyńskie już mniej, bo rzadko tam bywam. Na pewno zajrzę w te miejsca, choć mam nadzieję, że sukienkę znajdę ekspresowo, czas nagli
Co do Arabów - szkoda, że trafiłaś na taką osobę, bo nasze zdanie często powstaje na podstawie naszych własnych doświadczeń. Dobrze, że się nie zraziłaś Ja mam to szczęście, że większość Arabów, których znam to naprawdę sympatyczni, porządni ludzie. Miałam też doświadczenia z tymi mniej ciekawymi, ale takie znajomości szybko ucinam i skupiam się na tych wartościowych

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość

Jestem pewna, że wyglądasz równie dobrze!




Super, gratulacje!

Ale masz mało czasu na znalezienie sukienki
Najszybciej to chyba mohito, jeśli lubisz ten sklep (i jeśli rozmiarówka Ci pasuje



Fajne te narzutki

Przy okazji - kupowałyście coś w mosquito? Ceny mają czasami dość wysokie a nie wiem jak z jakością? Trochę się obawiam jakości.



O rety :/ Usuwałam 8kę ;/ nie wspomina,m tego najlepiej :/ Jeszcze przy okazji mi dentystka rozwaliła policzek i męczyłam bardzo długo z raną :|

Też muszę się wybrać do dentysty bo już minęło pół roku od ostatniej wizyty.



Nie miałam :/ Ale też się zastanawiałam swojego czasu nad takimi.



Dziewczyny! kupiłam wczoraj przepiękny czarny kominezon! Takiego szukałam! Muszę go tylko zwęzić trochę bo jest za szeroki. Zapłaciłam w sh całe 2,50 Mam szczęście do lumpków ostatnio Pokażę jak tylko go przerobię
Dziękuję za radę Na pewno zajrzę do Mohito, choć mam mieszane uczucia co do tego sklepu. Kiedyś bardzo go lubiłam, a teraz mam wrażenie, że większość ubrań tam jest bardzo cukierkowych, zbyt słodkich dla mnie. W każdym razie może akurat coś się trafi. Byłam wczoraj w Reserved, mierzyłam kilka sukienek, ale to nie było to
Gratuluję super zakupu! I to jeszcze w tak oszałamiającej cenie

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia bikerów i przy okazji botki w realu
Świetne zakupy Też planuję wybrać się po te bikery.

Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
rany skąd bikery
Zara
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 19:38   #3959
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia bikerów i przy okazji botki w realu
Strasznie złote te złote zamki w bikerach. Ładne są! Na dtronie wydawały mi się takie toporne,głownie przez podeszwę,ale na Twoich zdjęciach dużo zyskały.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2013-09-04 o 19:43
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 19:39   #3960
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

dziękuje super są musze je przymierzyc
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.