Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 20:58   #3931
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Tusia a'propos Twych kwiatowych wariacji.

Kup nawóz "Planton do surfinii i innych petunii kaskadowych". Te kwiaty żeby ładnie kwitły i były dobrze wybarwione potrzebują żelaza w glebie. Nawozem podlewa się codziennie - nawet w czasie deszczu.
Lubią słońce i półcień. Nie przelej ich, mają mieć cały czas wilgotną ziemię, ale nie przelaną bo wtedy będą chorować.
Staraj się podlewać nie mocząc liści i kwiatów - nie przepadają za mokrą okrywą. A wtedy odwdzięczą się masą ślicznych kwiatów
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 22:12   #3932
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Hej

Dziś jestem po drugim dniu pracy i jest bardzo stresowo, bo dużo do ogarnięcia, ale podoba mi się.
I podpisałam umowę!
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 09:11   #3933
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez leean Pokaż wiadomość
Tusia a'propos Twych kwiatowych wariacji.

Kup nawóz "Planton do surfinii i innych petunii kaskadowych". Te kwiaty żeby ładnie kwitły i były dobrze wybarwione potrzebują żelaza w glebie. Nawozem podlewa się codziennie - nawet w czasie deszczu.
Lubią słońce i półcień. Nie przelej ich, mają mieć cały czas wilgotną ziemię, ale nie przelaną bo wtedy będą chorować.
Staraj się podlewać nie mocząc liści i kwiatów - nie przepadają za mokrą okrywą. A wtedy odwdzięczą się masą ślicznych kwiatów
mówisz, o tych wiszących fioletowo-różowych, tak?

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
I podpisałam umowę!


---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chyba zrezygnuję z tej roboty.

Właścicielka dzisiaj do mnie zadzwoniła i stwierdziła, że spadły jej znacznie obroty. W przyszłym tygodniu mam zrobić zamianę z dziewczyną z drugiego sklepu. A tam jest tak kiepski dojazd, że porażka. Nie dość, że o 8 musiałabym wychodzić z domu to wracałabym dopiero o 21 z pracy . Swoją drogą ona myśli, że obroty spadły z mojej winy. A moim zdaniem po prostu kwestia zbiegu okoliczności. W czwartek są dostawy nowych ubranek. W zeszłym tygodniu było Boże Ciało, więc coś tam mi przywiozła w środę. Ludzie myśleli, że coś nowego przyjdzie w ten czwartek, więc nie przychodzili. 3 dni nie miałam prądu. Od 15 nie miałam żywej duszy. Poza tym większość ludzi ma wypłatę do 10. Mogli się spłukać w weekend majowy. Jest 1000 wytłumaczeń, co, jak i dlaczego. Znając życie w przyszłym tygodniu i tu i tu będzie utarg. A ja będę miała zostać w tym drugim sklepie, bo niby tutaj klientki się przyzwyczaiły do wcześniejszej dziewczyny . Czekam na umowę od 2 tygodni. . I szczerze mówiąc nie stać mnie żeby dojeżdżać do innego miejsca pracy na zawołanie przed egzaminami. Nie mówiąc już o tym, że mam 1 przesiadkę. I będę musiała dokupić inne bilety do pracy. A to już jest dla mnie dodatkowy koszt
hmmm. jak można obliczyć spadek obrotów w tak krótkim czasie, zwłaszcza, że był weekend majowy?
bez sensu.
może faktycznie to nie jest miejsce dla ciebie.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 09:57   #3934
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chyba zrezygnuję z tej roboty.

Właścicielka dzisiaj do mnie zadzwoniła i stwierdziła, że spadły jej znacznie obroty. W przyszłym tygodniu mam zrobić zamianę z dziewczyną z drugiego sklepu. A tam jest tak kiepski dojazd, że porażka. Nie dość, że o 8 musiałabym wychodzić z domu to wracałabym dopiero o 21 z pracy . Swoją drogą ona myśli, że obroty spadły z mojej winy. A moim zdaniem po prostu kwestia zbiegu okoliczności. W czwartek są dostawy nowych ubranek. W zeszłym tygodniu było Boże Ciało, więc coś tam mi przywiozła w środę. Ludzie myśleli, że coś nowego przyjdzie w ten czwartek, więc nie przychodzili. 3 dni nie miałam prądu. Od 15 nie miałam żywej duszy. Poza tym większość ludzi ma wypłatę do 10. Mogli się spłukać w weekend majowy. Jest 1000 wytłumaczeń, co, jak i dlaczego. Znając życie w przyszłym tygodniu i tu i tu będzie utarg. A ja będę miała zostać w tym drugim sklepie, bo niby tutaj klientki się przyzwyczaiły do wcześniejszej dziewczyny . Czekam na umowę od 2 tygodni. . I szczerze mówiąc nie stać mnie żeby dojeżdżać do innego miejsca pracy na zawołanie przed egzaminami. Nie mówiąc już o tym, że mam 1 przesiadkę. I będę musiała dokupić inne bilety do pracy. A to już jest dla mnie dodatkowy koszt
Uwierz mi, w kolejnym miesiącu będzie tak samo.


Pracuję w nowej pracy, to sieciówka i widzę, jakie są obroty teraz, w czerwcu.
Przez co? Przez pogodę. I miesiąc wyjdzie kiepsko.
Zauważyłam, że praca u prywaciarza ma te minusy właśnie,że oczekuje przychodów, bo się z tego utrzymuje.
W sieciówce są wymagania obrotów miesięcznych, ale jak zespół tych założeń nie wyrobi, to ewentualnie dostaniemy info o tym. I nikt za to nie wyleci. Pracowałam w dwóch sieciówkach i w prywatnych sklepach i ta zasada działała wszędzie.
Też dojeżdżam, do większego miasta. I mogę poradzić, żebyś szukała czegoś bliżej . Bo to będzie Cię frustrować.
I jeszcze ten brak umowy.
__________________
_____________________

Edytowane przez _nouvelle_
Czas edycji: 2013-06-07 o 09:59
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:06   #3935
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
]
hmmm. jak można obliczyć spadek obrotów w tak krótkim czasie, zwłaszcza, że był weekend majowy?
bez sensu.
może faktycznie to nie jest miejsce dla ciebie.
Trochę z księżyca to obliczanie obrotów sklepu. Może właścicielka nie chce wcale dawać umowy dlatego przeciaga jej podpisanie w nieskończoność, ablo przyjeła zasadę że bedzie zatrudniać na czarno ciągle nowe osoby.
mikados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:08   #3936
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
mówisz, o tych wiszących fioletowo-różowych, tak?
Mówię o tych, których fotkę zamieściłaś. Nie wiem czy to surfinie czy million bells - w każdym razie na pewno z rodziny petuniowatych.
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:31   #3937
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez leean Pokaż wiadomość
Mówię o tych, których fotkę zamieściłaś. Nie wiem czy to surfinie czy million bells - w każdym razie na pewno z rodziny petuniowatych.
tam są dwa rodzaje, jedne to million drugie nie wiem.

kurde, lubię tę pracę-szef stawia pizzę!

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mikados Pokaż wiadomość
Trochę z księżyca to obliczanie obrotów sklepu. Może właścicielka nie chce wcale dawać umowy dlatego przeciaga jej podpisanie w nieskończoność, ablo przyjeła zasadę że bedzie zatrudniać na czarno ciągle nowe osoby.
może. dwa tyg to dużo a ty w sumie pojawiasz się w tej pracy bo jesteś lojalna...
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 11:56   #3938
pulinaj
Rozeznanie
 
Avatar pulinaj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 602
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

I po rozmowie. Dość luźno się czułam, babka całkiem miła. Obawiam się jednak, że brak znajomości angielskiego może przekreślić moją kandydaturę. Ta laska, którą chcą zastąpić, jak byłam dziś to akurat gadała z jakimś obcokrajowcem przez telefon. W rozmowie z resztą przedstawiłam tę kwestię, ale nic nie powiedziała, żeby mnie to przekreślało. Dziś i jutro ma jeszcze kolejne rozmowy, więc osoby z komunikatywnym angielskim na bank będą miały większe szanse.No ale zobaczymy ma dzwonić jutro w przypadku pozytywnej decyzji lub wysłać maila w przypadku negatywnej.

Jeszcze kilka rozmów i będę się czuła jak ryba w wodzie
Uważam, że dobrze wypadłam, ale oczywiście padło pytanie dlaczego degraduje się z kierownika na sekretarkę...
__________________
pulinaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 12:06   #3939
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez pulinaj Pokaż wiadomość
Uważam, że dobrze wypadłam, ale oczywiście padło pytanie dlaczego degraduje się z kierownika na sekretarkę...
u mnie to pytanie było na porządku dziennym... czemu jak pani prowadziła biuro to startuje pani na sekretarkę no jak nie ma pracy, no to gdzie mam sie wyslac?!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 13:03   #3940
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
u mnie to pytanie było na porządku dziennym... czemu jak pani prowadziła biuro to startuje pani na sekretarkę no jak nie ma pracy, no to gdzie mam sie wyslac?!
A ja, mimo że dobrze mi w tej pracy, boję się, że zostaję sprzedawcą na amen...Że na awans w takim miescu mogę sporo poczekać. I chciałabym kiedyś znaleźć się w pracy biurowej.
Boję się, bo mam podpisać we wrześniu umowę a 1,5 roku. A chciałabym jakoś się jednak rozwijać.
Ale, zobaczymy.
__________________
_____________________

Edytowane przez _nouvelle_
Czas edycji: 2013-06-07 o 13:06
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 13:11   #3941
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
A ja, mimo że dobrze mi w tej pracy, boję się, że zostaję sprzedawcą na amen...Że na awans w takim miescu mogę sporo poczekać. I chciałabym kiedyś znaleźć się w pracy biurowej.
Boję się, bo mam podpisać we wrześniu umowę a 1,5 roku. A chciałabym jakoś się jednak rozwijać.
Ale, zobaczymy.
umowę zawsze można zerwać. teraz nawet jak się ma na czas nieokreślony to nic nie znaczy. ze sklepu do biura jest bardzo,bardzo,bardzo ciężko.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 13:14   #3942
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
A ja, mimo że dobrze mi w tej pracy, boję się, że zostaję sprzedawcą na amen.
Boję się, bo mam podpisać we wrześniu umowę a 1,5 roku. A chciałabym jakoś się jednak rozwijać.
Ale, zobaczymy.
Przecież nikt Cię nie będzie tzrymać tam siłą. Nawet jak podpisesz umowę to mozesz równocześnie szukać czego co Cię będzie bardziej interesowało.
mikados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 14:59   #3943
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Hej
Ja dalej bez pracy, ale powoli (żeby nie zapeszyć ) coś zaczyna się dziać. Wszystko wali się za jednym razem. Przez tydzień byłam w szpitalu, nie mam diagnozy tylko mln podejrzeń, czyli dalej w tym samym miejscu, a jeszcze gorzej się czuję.
Godzinę temu zadzwonił do mnie gość z firmy (tej, na której tak bardzo mi zależało od początku) i chciał mnie zaprosić na rozmowę. Rekrutacja na stanowisko zostało już zakończona, ale...... Pan chce się spotkać i coś zaproponować, bo dostał informację, że jestem córką pana X i ma moje CV w koszulce przed sobą. Jak odpowiedziałam, że ja nie jestem żadną córką pana X i że tego pana X nie znam i że moje dokumenty też były w koszulce (CV+ksero dyplomów, certyfikatów), to zaczął coś kręcić. Początkowo gadał, żebym przyjechała do 16 (mam blisko), ale za chwilę zaczął coś gadać, że niestety ale dziś ma jeszcze jedną kandydatkę Umówiliśmy się na wtorek. Coś mi się wydaje, że to spotkanie będzie zbyteczne, bo chodzi tylko o zatrudnienie córki pana X, a ze mną spotka się już z grzeczności. Narobił mi niepotrzebnie nadziei, mógł sprawdzić, czy aby na pewno dzwoni do właściwej osoby.
Kolejna propozycja pracy to udział przy wdrażaniu systemu ISO, ale tylko dla studentów. Moje doświadczenie i wiedza spodobała się panu, ale musi się zastanowić, co ze mną zrobić skoro nie jestem studentem. Istnieje możliwość także charytatywnego brania udziału w tym wdrażaniu systemu, ale kwestia finansowa i zdrowotna mi na to nie pozwala.
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:02   #3944
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
Hej

Dziś jestem po drugim dniu pracy i jest bardzo stresowo, bo dużo do ogarnięcia, ale podoba mi się.
I podpisałam umowę!
Super, gratuluję


Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
umowę zawsze można zerwać. teraz nawet jak się ma na czas nieokreślony to nic nie znaczy. ze sklepu do biura jest bardzo,bardzo,bardzo ciężko.
Dlaczego Wydaje mi się, że szansa na pracę w biurze zależy od kilku rzeczy i nie zawsze najważniejsze jest doświadczenie... Jeżeli ktoś będzie znał języki, Excela, skończy studia z jakiegoś kierunku typu finanse/ekonomia albo coś technicznego/językowego, itd. to ma szanse gdzieś się załapać?
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:10   #3945
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez IvonaMM Pokaż wiadomość
że jestem córką pana X i ma moje CV w koszulce przed sobą. Jak odpowiedziałam, że ja nie jestem żadną córką pana X i że tego pana X nie znam i że moje dokumenty też były w koszulce (CV+ksero dyplomów, certyfikatów), to zaczął coś kręcić. Początkowo gadał, żebym przyjechała do 16 (mam blisko), ale za chwilę zaczął coś gadać, że niestety ale dziś ma jeszcze jedną kandydatkę Umówiliśmy się na wtorek. Coś mi się wydaje, że to spotkanie będzie zbyteczne,
no cóż, to tylko dobitnie pokazało jak dzisiaj zdobywa się pracę
mikados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:40   #3946
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
tam są dwa rodzaje, jedne to million drugie nie wiem.
To będą wyglądać tak ^^


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Million.jpg (164,0 KB, 21 załadowań)
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 17:06   #3947
IvonaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez mikados Pokaż wiadomość
no cóż, to tylko dobitnie pokazało jak dzisiaj zdobywa się pracę
Dla mnie to totalna bezczelność! Jak można dzwonić i jawnie coś takiego mówić? I jeszcze żeby pomylić CV - nic mi nie szkodzi iść na tą rozmowę, pójdę i zobaczę, co mi powiedzą hehe Może nagle znalazłoby się nowe stanowisko dla osoby, która przychodzi prosto z ulicy i nie ma znajomości tacierzyńskich.
IvonaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 19:48   #3948
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez leean Pokaż wiadomość
To będą wyglądać tak ^^


wow, ale ich dużo!!

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość

Dlaczego Wydaje mi się, że szansa na pracę w biurze zależy od kilku rzeczy i nie zawsze najważniejsze jest doświadczenie... Jeżeli ktoś będzie znał języki, Excela, skończy studia z jakiegoś kierunku typu finanse/ekonomia albo coś technicznego/językowego, itd. to ma szanse gdzieś się załapać?
nie chodzi niestety o wykształcenie, znajomość języka czy arkusza kalkulacyjnego. chodzi o doświadczenie w pracy biurowej. znam wiele osób które pracowały w sklepie w czasie, kiedy ja pracowałam. i niestety...pracują do dziś. pomimo znajomości języków, studiów... nawet moja przyjaciółka miała pracę na zastępstwo przez pół roku w biurze w czasie studiów i wysyła cv od roku, a zadzwonili do niej tylko z dwóch biur. niestety pracy nie dostała. owszem też liczy się przebojowość albo zainteresowanie branżą w jakiej funkcjonuje biuro, ale niestety dziś głównie doświadczenie.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mikados Pokaż wiadomość
no cóż, to tylko dobitnie pokazało jak dzisiaj zdobywa się pracę
ja dalej wierzę w szanse pracy z ogłoszenia. może jestem naiwna, ale da się.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 21:37   #3949
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Może zostanie źle odebrane to co napiszę, ale moim zdaniem w pracy w biurze w dużym stopniu liczy się prezencja. Wiadomo praca pracy nie równa, ale mam na myśli taką gdzie ma się kontakt z klientami firmy np. sekretarka itd. Wydaje mi się, że jeśli dziewczyna jest ogólnie mówiąc atrakcyjna to ma większe szanse jeśli pójdzie do biura z CV, niż jeśli je wyśle pocztą. I nie chodzi mi tutaj tylko o wygląd, ale o całość: elokwencję, pewność siebie, łatwość nawiązywania kontaktów itd. p.s. nie umniejszam tutaj istotności wykształcenia i doświadczenia
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 21:55   #3950
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

W sklepie tez liczy sie prezencja. Oczywiscie nie mam na mysli dzialu miesnego w auchan ale sklepu sieciowego/butiku. Jak szukalam pracy w sklepie 5 lat temu to nawet okulary byly problemem. Pytali mnie czy musze stale nosic... Wyglad w biurze jest wazny na recepcji czy na stanowiskach adystencko-sekretarskich oraz takich gdzie liczy sie kontakt z klientem, wiec nie kazda praca biurowa wymaga bycia sexbomba.

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2013-06-08 o 08:32
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 23:14   #3951
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Tusia
to moje balkonowe.
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 23:19   #3952
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Tusiamar, lazada powiem Wam, że chyba obie macie rację.

Wiem, wiem, że ze sklepu trudno mi będzie się wybić. Ale to doświadczenie tylko zawodowe. Mam języki, w tym komunikatywny hebrajski, prawie najlepszą uczelnię w kraju już za sobą. Chciałabym, tak po cichu, spróbować jakoś się wybić, zahaczyć w spółce, która jest właścicielem marki, gdzie obecnie pracuję.
Mam sporo praktyk, nic powiązanych ze sprzedażą, ale tak mi się życie potoczyło, że potrzebuję pracy jako źródła stałego dochodu. I wybrzydzanie kosztowało by mnie głodowanie i siedzenie rok, dwa w domu w oczekiwaniu na superofertę .
Ale wiem, że za rok czy dwa będzie mi doskwierać praca za ladą. A realnie, to pewnie za pół.

I w związku z tym, że obecnie czas pracy to pół etatu, postaram się o następne praktyki/staż.
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 23:19   #3953
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
W sklepie tez liczyy sie prezencja. Oczywiscie nie mam na mysli dzialu miesnego w auchan ale sklepu sieciowego/butiku. Jak szukalam pracy w sklepie 5 lat temu to nawet okulary byly problemem. Pytali mnie czy musze stale nosic... Wyglad w biurze jest wazny na recepcji czy na stanowiskach adystencko-sekretarskich oraz takich gdzie liczy sie kontakt z klientem, wiec nie kazda prsca biurowa wymaga bycia sexbomba.
Ja nawet jesli nie muszę wyglądać pięknie, bo nie jestem wizytówką firmy, to lubię wygladać sexi Pamiętam, jak w liceum mówili mi, że zawsze taka odpiep****a chodzę.
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 00:01   #3954
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
Mam języki, w tym komunikatywny hebrajski.
wow to już jest coś co Cię wyróżnia a można wiedzieć jakie masz wykształcenie?

na pewno coś znajdziesz w branży, która Cię interesuje, trzeba tylko trochę wytrwałości i cierpliwości
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 08:34   #3955
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Auksencja Pokaż wiadomość
Ja nawet jesli nie muszę wyglądać pięknie, bo nie jestem wizytówką firmy, to lubię wygladać sexi Pamiętam, jak w liceum mówili mi, że zawsze taka odpiep****a chodzę.
hehe, tylko wiesz, sexi w pracy ma granice

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez leean Pokaż wiadomość
Tusia
to moje balkonowe.
no to widzę, że moje maja teraz wzór do naśladowania

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
Tusiamar, lazada powiem Wam, że chyba obie macie rację.
no, po części na pewno tak

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
Mam języki, w tym komunikatywny hebrajski, prawie najlepszą uczelnię w kraju już za sobą.
wooooooooooooo!

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

idę na zakupy, musze kupić spodnie jakieś ładne i bluzki do pracy. jest piękne słoneczko!!!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 10:33   #3956
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

A jasobie uświadomiłam, że większość z nas tutaj to chyba 1/4 życia spędzi na szukaniu pracy aż się rzygać chce już od tego słowa....
__________________
You shoot me down but I won’t fall
I am titanium

Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 11:46   #3957
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
A jasobie uświadomiłam, że większość z nas tutaj to chyba 1/4 życia spędzi na szukaniu pracy aż się rzygać chce już od tego słowa....
a czemu tak myślisz? Przeglądając wątek zauważyłam, że większość z nas jest przed 30. Wszystko zależy od podejścia.. ja tam uważam, że jesteśmy młode, inteligentne i piękne i wszystkie znajdziemy w końcu dobrą pracę, a co!
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:11   #3958
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość

wooooooooooooo!
Cytat:
Napisane przez lezada
wow to już jest coś co Cię wyróżnia a można wiedzieć jakie masz wykształcenie?
Hebrajski, ale taki ledwo, ledwo.
Poza tym, to język "łał", ale koniecznie zazwyczaj jest super opanowane gratis angielskiego. I zazwyczaj są to oferty księgowości/bankowości.
A ja to humanista(socjolog-PR-media) z wykształcenia, dyplom pewnie dopiero w zimie.
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:40   #3959
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
a czemu tak myślisz? Przeglądając wątek zauważyłam, że większość z nas jest przed 30. Wszystko zależy od podejścia.. ja tam uważam, że jesteśmy młode, inteligentne i piękne i wszystkie znajdziemy w końcu dobrą pracę, a co!
dobre podejscie!

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
A ja to humanista(socjolog-PR-media) z wykształcenia, dyplom pewnie dopiero w zimie.
hehe kto Cię lepiej zrozumie niż drugi socjolog

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

ja dziś zaliczyłam mały wypadek w kuchni. nie dość że niecałe dwa tyg temu pękł mi kieliszek w ręku i miałam rozciętą w czterech miejscach dość poważanie, to dziś...oparzyłam się parą! tak wiem, jestem młotek:/ mam taki automat do gotowania jajek i on ma dziurkę z której wylatuje para. nie zauważyłam i mam piękny ślad oparzenia tak z 6 cm, cały czerwony i piękący:/
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:48   #3960
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.5

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość

hehe kto Cię lepiej zrozumie niż drugi socjolog

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

ja dziś zaliczyłam mały wypadek w kuchni. nie dość że niecałe dwa tyg temu pękł mi kieliszek w ręku i miałam rozciętą w czterech miejscach dość poważanie, to dziś...oparzyłam się parą! tak wiem, jestem młotek:/ mam taki automat do gotowania jajek i on ma dziurkę z której wylatuje para. nie zauważyłam i mam piękny ślad oparzenia tak z 6 cm, cały czerwony i piękący:/
Tak, wiem tusia


Ostatnio też się chyba oparzyłaś?
Współczuję i rozumiem, mój TŻ twierdzi, że wytwarzam specjalne pole magnetyczne,
które przyciąga same fizyczne nieszczęścia.
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.