Co ostatnio sobie uszyłyście? - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 08:10   #3961
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

hihi to masz drogo strasznie faktycznie - ja za wełnę z jedwabiem na garnitur płaciłam 40 zł za metr, ale kupuję w internecie niemalże wyłącznie - aż tak tanio jak u Susanki nie wychodzi u mnie, ale dla przykładu moje ostatnie zakupy na wiosnę - lato: 300 zł i z tego będą 2 pary spodni (jedne już się szyją), 3 sukienki, spódnica, i 4 bluzki (jedna już jest), czyli średnio 30 zł / szt.
Kupuję w internecie w sprawdzonych miejscach i jakościowo są te materiały cudne w porównaniu z tym co można dostać w sklepie (w moich okolicach przynajmniej).
Zgodzę się, że na wyprzedażach można dostać gotowe niedużo drożej i wtedy kupuję, ale wyprzedaże dopiero za kilka miesięcy, a mi się już chce odświeżyć wiosenną garderobę - poza tym jakbym nie szyła, to nie miałabym z Wami o czym podyskutować .
__________________
Aktualności z mojej szafy:


betty_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 08:25   #3962
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Podpisuje się pod słowami Betty
Materiału za 300 zł człowiek nakupi a ciuszków ile z tego będzie U mnie miesięcznie różnie wychodzi - czasem 100zł a czasem 200 zł. Zdarza się też ze nic nie kupuję aczkolwiek to "wyjątkowa sytuacja".

Betty mozesz podac linki do tych sprawdzonych sklepów?? Plisssss
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 08:37   #3963
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hihi straszne ceny... :/ U nas dżersej punto po 21-22 zł max. Gładki i we wzory. Kolorów szałowych nie ma (znaczy intensywnych) ale coś się znajdzie.
Nie no wszystko zależy od cen tkanin. U nas tanie są i droigie a ja kupuję te tanie
Mam zasady:
dzianiny cienkie i inne zwyklaki tkaniny na spodnie - max do 12 zł. Najlepiej jak są po 9-10 zł
tkaniny kostiumowe - max 25 zł
Czasem zaszaleję jak coś bardzo wpadnie mi w oko ale potem mam wyrzuty sumienia...
Cytat:
Napisane przez betty_b Pokaż wiadomość
hihi to masz drogo strasznie faktycznie - ja za wełnę z jedwabiem na garnitur płaciłam 40 zł za metr, ale kupuję w internecie niemalże wyłącznie - aż tak tanio jak u Susanki nie wychodzi u mnie, ale dla przykładu moje ostatnie zakupy na wiosnę - lato: 300 zł i z tego będą 2 pary spodni (jedne już się szyją), 3 sukienki, spódnica, i 4 bluzki (jedna już jest), czyli średnio 30 zł / szt.
Kupuję w internecie w sprawdzonych miejscach i jakościowo są te materiały cudne w porównaniu z tym co można dostać w sklepie (w moich okolicach przynajmniej).
Zgodzę się, że na wyprzedażach można dostać gotowe niedużo drożej i wtedy kupuję, ale wyprzedaże dopiero za kilka miesięcy, a mi się już chce odświeżyć wiosenną garderobę - poza tym jakbym nie szyła, to nie miałabym z Wami o czym podyskutować .
Jezu, jakbym miała punto za 20zł/1m to bym nic nie robiła tylko szyła dzianinowe sukienki... też staram się kupować przez internet, ale albo nie ma tego co bym chciała (teraz szukam wełenki garniturowej-żakietowej w kolorze zieleni butelkowej, takiej nasyconej, ciemnej i NIGDZIE NA ALL nie ma!) albo kupuje i się okazuje, że to całkiem co innego niż bym chciała i niż wyglądało na zdjęciach A u mnie wełna tylko z włoskiem, więc odpada, bo ja chce taką wiosenno - jesienną, cieniutką, gładką...

Dajcie namiary na sprawdzone miejsca do zakupów...

Ah! I Betty, jak Ty prałaś tę ekoskórę na spodnie? Normalnie w pralce z zastosowaniem jakiej chemii?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2012-03-30 o 11:31
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 11:30   #3964
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

a ja was ostatnio tylko podziwiam
na siebie nic dawno nie uszyłam, ale maszyna juz wróciła z naprawy
teraz nadrabiam zaległości. Uszyłam 6 firanek dla mamy, jedną dziewczynkom do pokoju, wachlarze do siebie, kuraki gąski i króliczki i nie ma czasu na cos innego

po swietach wkraczam do akcji
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:23   #3965
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Ja ostatnio szyję drobiazgi (spódnice szyfonowe głównie, bo jakoś szyfon mi się wala po chałupie ), ale po świętach śmigam kupić trochę materiału, przydałby się żakiet, spódnica inna niż te moje podfruwajki, jakaś bluzka, spodnie może (wiecie gdzie znajdę fajny wykrój na rurki?)... ach tak, w sklepie bym musiała wydać zdecydowanie więcej, niż na tkaniny.
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:27   #3966
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio szyję drobiazgi (spódnice szyfonowe głównie, bo jakoś szyfon mi się wala po chałupie ), ale po świętach śmigam kupić trochę materiału, przydałby się żakiet, spódnica inna niż te moje podfruwajki, jakaś bluzka, spodnie może (wiecie gdzie znajdę fajny wykrój na rurki?)... ach tak, w sklepie bym musiała wydać zdecydowanie więcej, niż na tkaniny.
Takie rurki były w burdzie krop po kroku jesien/zima 2010
http://www.burdastyle.de/chameleon/m...9b39ec4789.jpg
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 14:01   #3967
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Po kolei:
Sklepy: www.bemax.pl (wada min. zamówienia to 180 zł - dlatego kupuję raz na sezon), www.tkaninysklep.pl - mają świetne bawełny na ciuszki dla dzieci i ciekawe kolory ekoskórki do tego ładne cekiny, no i na allegro u tego ABC tekstylia mi się też podobał zakup - ale na all tylko 2 razy kupowałam - jakoś nie lubię zakupów allegro.
Zgadzam się, że kupowanie w necie ma tą wadę, że chcemy coś na sukienkę, a to n.p. sztywne jak na żakiet - wtedy szyję żakiet . Ogólnie ja mam coś w głowie (n.p. kwiecista sukienka), kupuję materiał, a dopiero potem dobieram wykrój.

Pranie ekoskórki: pralka automatyczna z proszkiem i dużą ilością płynu do płukania, żeby smrodek wytępić

Rurki - ja polecam ten wykrój co go ostatnio wykorzystałam do spodni z ekoskórki właśnie - z marca tego roku - ale mają naprawdę niską talię (jak na burdę wyjątkowo niską)
__________________
Aktualności z mojej szafy:


betty_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 15:47   #3968
liwias
Raczkowanie
 
Avatar liwias
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 353
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez betty_b Pokaż wiadomość
Rurki - ja polecam ten wykrój co go ostatnio wykorzystałam do spodni z ekoskórki właśnie - z marca tego roku - ale mają naprawdę niską talię (jak na burdę wyjątkowo niską)
Też mam ochotę na te spodnie, uszyję jak tylko znajdę odpowiednią tkaninę.
Bardzo są niskie? Jestem w tym wieku, że nie wypada mi pokazywać bielizny
liwias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 19:46   #3969
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez betty_b Pokaż wiadomość
Po kolei:
Sklepy: www.bemax.pl (wada min. zamówienia to 180 zł - dlatego kupuję raz na sezon), www.tkaninysklep.pl - mają świetne bawełny na ciuszki dla dzieci i ciekawe kolory ekoskórki do tego ładne cekiny, no i na allegro u tego ABC tekstylia mi się też podobał zakup - ale na all tylko 2 razy kupowałam - jakoś nie lubię zakupów allegro.
Zgadzam się, że kupowanie w necie ma tą wadę, że chcemy coś na sukienkę, a to n.p. sztywne jak na żakiet - wtedy szyję żakiet . Ogólnie ja mam coś w głowie (n.p. kwiecista sukienka), kupuję materiał, a dopiero potem dobieram wykrój.

Pranie ekoskórki: pralka automatyczna z proszkiem i dużą ilością płynu do płukania, żeby smrodek wytępić

Rurki - ja polecam ten wykrój co go ostatnio wykorzystałam do spodni z ekoskórki właśnie - z marca tego roku - ale mają naprawdę niską talię (jak na burdę wyjątkowo niską)
ABC tekstylia z Allegro mogę polecić, robiłam u nich zakupy chyba 3 razy, i naciełam się tylko na granatowych tkaninach, które na zdjęciu miały śliczny granatowy kolor, a w rzeczywistości były prawie czarne, oprócz tego wszystko się zgadzało, a tkaniny były ładne, dobrej jakości

a do zakupów w Kameleonie właśnie się przymierzam mają tam śliczne bawełenki, w sam raz na wiosenno-letnie sukienki czy bluzki

a co do cen tkanin w sklepach stacjonarnych, w Warszawie cieżko znaleźć ładne, dobre gatunkowo tkaniny za mniej niż 30 zł, a i te za 30 zł to w większości sztuczności albo mieszanki, albo jakaś straszna pstrokacizna, na szczescie jest internet
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 08:27   #3970
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez liwias Pokaż wiadomość
Też mam ochotę na te spodnie, uszyję jak tylko znajdę odpowiednią tkaninę.
Bardzo są niskie? Jestem w tym wieku, że nie wypada mi pokazywać bielizny
niezależnie od wieku to strasznie nieciekawy widok jak kobieta kuca w sklepie do niższej pólki i pół tyłka jej widać spod biodrówek ......
są niskie - jak stoisz to gatki nie mają szans się pokazać, ale z kucaniem trzeba uważać - jednak moja święta zasada - jak jeden ciuch obcisły i/ lub krótki to drugi luźny i/lub długi .....no żeby nie było efektu tandety i prowokacji

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość

a do zakupów w Kameleonie właśnie się przymierzam mają tam śliczne bawełenki, w sam raz na wiosenno-letnie sukienki czy bluzki
bawełenki mają super to fakt - tylko te co ja kupowałam, to raczej nie były nigdy lejące - są takie ciut sztywniejsze - nawet jeśli cienkie....dlatego idealne na sukienki dla dzieci ..ale wszystko zależy jaki fason chcesz wybrać sukienki. Też się przymierzam tam zakupić n.p. te piękne bawełny w grochy na kiecki dla córci i bratanicy.
__________________
Aktualności z mojej szafy:


betty_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 08:34   #3971
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
ABC tekstylia z Allegro mogę polecić, robiłam u nich zakupy chyba 3 razy, i naciełam się tylko na granatowych tkaninach, które na zdjęciu miały śliczny granatowy kolor, a w rzeczywistości były prawie czarne, oprócz tego wszystko się zgadzało, a tkaniny były ładne, dobrej jakości
Konto na allegro zamknięte
Cytat:
Napisane przez betty_b Pokaż wiadomość
niezależnie od wieku to strasznie nieciekawy widok jak kobieta kuca w sklepie do niższej pólki i pół tyłka jej widać spod biodrówek ......
są niskie - jak stoisz to gatki nie mają szans się pokazać, ale z kucaniem trzeba uważać - jednak moja święta zasada - jak jeden ciuch obcisły i/ lub krótki to drugi luźny i/lub długi .....no żeby nie było efektu tandety i prowokacji

bawełenki mają super to fakt - tylko te co ja kupowałam, to raczej nie były nigdy lejące - są takie ciut sztywniejsze - nawet jeśli cienkie....dlatego idealne na sukienki dla dzieci ..ale wszystko zależy jaki fason chcesz wybrać sukienki. Też się przymierzam tam zakupić n.p. te piękne bawełny w grochy na kiecki dla córci i bratanicy.
Oczywiście się zgadzam, choć sama wolę takie wyższe spodnie

Kupiłam kilka rzeczy u amstii i zobaczymy co przyjdzie, bo kliknęłam bawegę i zastanawiam się czy to to co myślę czy co innego Czy będę szyła z tego tak jak planowałam spodnie czy znowu mi zostanie na wieczne nigdy, bo nie dopasuje się do koncepcji
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 08:58   #3972
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez betty_b Pokaż wiadomość
niezależnie od wieku to strasznie nieciekawy widok jak kobieta kuca w sklepie do niższej pólki i pół tyłka jej widać spod biodrówek ......
są niskie - jak stoisz to gatki nie mają szans się pokazać, ale z kucaniem trzeba uważać - jednak moja święta zasada - jak jeden ciuch obcisły i/ lub krótki to drugi luźny i/lub długi .....no żeby nie było efektu tandety i prowokacji
Czyżby chodziło o taki efekt

73da0cd2001ca42e4744efc0.jpg

A to i tak wersja light
Ogólnie to biodrówek nie lubię. Nie mam wyćwiczonego, twardego brzucha i zawsze robi mi się "rolada". Okropnie to wygląda. W spodniach z wyższym stanem rolada chowa się do środka Poza tym mam wrażenie, że biodrówki zniekształcają figurę i robią boczki (przez lata noszenia).


Hihi specjalnie dla Ciebie . Może być?

aaa_5523m.jpg
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 09:02   #3973
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Ooooooooooo! Madzia, właśnie tak to widziałam od samego początku! Super!

edit:
Co do elektryzowania to przyjaciółka podpowiedziała mi, żeby zastosować jakiś specjalny spray przeciwko elektryzowaniu się ubrań i podobno są specjalne płyny do płukania działające antystatycznie Może to coś pomoże.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2012-04-03 o 09:09
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 09:06   #3974
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ooooooooooo! Madzia, właśnie tak to widziałam od samego początku! Super!
Ciesze się Bo ja w sumie też
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 13:53   #3975
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

ja tez nie lubie biodrówek, tez mam problemy z roladą

tak mi sie przypomniało jak pisałyście o tym gdzie kupujecie tkaniny, mam pare letnich sukienek z bawełny z ikei, świetnie się nosza i metr kosztował chyba 9,99 albo 14, 99, troszke sztywne, ale do biura latem idealne.

a żeby rzeczy się nie elekrtyzowały np. spódniczka do rajstop to trzeba na dłonie dac kilka kropel szamponu do włosów, rozetrzeć i przejechać po rajstopach, u mnie działa.
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 12:43   #3976
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Konto na allegro zamknięte
Proszę bardzo, tutaj jest link

Cytat:
Napisane przez betty_b Pokaż wiadomość
bawełenki mają super to fakt - tylko te co ja kupowałam, to raczej nie były nigdy lejące - są takie ciut sztywniejsze - nawet jeśli cienkie....dlatego idealne na sukienki dla dzieci ..ale wszystko zależy jaki fason chcesz wybrać sukienki. Też się przymierzam tam zakupić n.p. te piękne bawełny w grochy na kiecki dla córci i bratanicy.
pewnie zależy które, szkoda że one nie są jakoś opisane,
najbardziej podobają mi się te kolorowe łączki, a na szyjemypogodznach znalazłam informacje, że to są raczej takie cienkie batysty, wymagajace podszewki, w sumie nieszkodzi, byle to była bawełna, krój dostosuje już do konkretnego materiału jak zamówie
te w grochy też mi sie podobają i krateczki vichy
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 23:47   #3977
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

O u nas przecenili punto z 22 zł na 17, 50 wiec wzięłam kawałek. Fakt faktem kolor: różowo-pomarańczowy, trudny do określenia, ale dobrałam do niego kawę z mlekiem i mam zamiar uszyć coś z tego duetu
Kupiłam tez kaszmir - u nas po 22 zl.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 06:59   #3978
long red thread
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 612
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Kusicie dziewczyny oj kusicie a miałam trzymać dyscyplinę zakupową i szyć z tego co mam w szafie!
long red thread jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 07:56   #3979
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez long red thread Pokaż wiadomość
Kusicie dziewczyny oj kusicie a miałam trzymać dyscyplinę zakupową i szyć z tego co mam w szafie!
Łooo nie tylko Ty miałaś trzymać dyscyplinę
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 11:09   #3980
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Dziewczyny, żadnej dyscypliny, tylko na zakupy! Musimy wspomagać rozwój gospodarki!

A w związku z wątkiem, moja nowa spódnica:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodnica z baskinka.jpg (151,5 KB, 57 załadowań)
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 11:33   #3981
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Śliczna pepitkowa spódnica z baskinką
Baskinkę chciałam już szyć milion razy i cały czas nie szyję
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 11:39   #3982
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Mnie się marzy spódnica na wzór zarowej, z taką asymetryczną baskinką, uszyłabym do z czegoś mięsistego, bo zarowa lniana i jakos mi to nie pasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1000014_1_1_2.jpg (29,5 KB, 64 załadowań)
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 11:48   #3983
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

kroofka piekna spódniczka


A ja ostatnio wszędzie czerwień widzę . Wasze mi się spodobały. Włączam tv "prawo Agaty" a tu Dygantka śmiga w ślicznej sukience czerwonej z rękawem 3/4 ( która widziała?) . Zaraz mi się przypomniała sukienka mojej mamy, którą mojej mamie w '93 szyła babcia na wesele kuzyna.
Znalazłam ją na strychu :P:. Przymierzyłam............ ........ o matko i córko kto te poduchy wymyslił, wyrwałam je, przymierzyłam jeszcze raz i udusiłabym sie
Masakrycznie to matka pod szyją miała, a te rękawy ...., do łokcia i szerokości takiej, że trzy moje ręce by tam weszły .
Mniemam jednak, że jak kiedys wkoncu będzie czas to ją przerobie na siebie
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 15:31   #3984
Olga76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 74
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Jeśli chodzi o biodrówki to przpomniało mi się jak w przeczkolu gdy mamy ubierały swoje pociechy to można było się napatrzeć.Teraz yaczepiłam się w punkcie usługowym i niemam czasu na szycie dla rodzinki.Ale mam pomysłów dużo.
Olga76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 17:46   #3985
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Kobitki,

Wiem, że ten temat padał tu pewnie nie raz, ale nie chce mi się przeszukiwać - napiszcie mi proszę, czy zaopatrujecie się w necie w dodatki? Chodzi mi głównie o tanie zamki kryte w wielu kolorach do wyboru - polecacie jakieś pasmanterie on-line?
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 18:00   #3986
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

wpadam na szybko bo u mnie jak zwykle szał remontowo budowlany
to moja Aga i jej kiecka, którą szyłam tydzien temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4377.jpg (34,1 KB, 78 załadowań)
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 07:48   #3987
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Kobitki,

Wiem, że ten temat padał tu pewnie nie raz, ale nie chce mi się przeszukiwać - napiszcie mi proszę, czy zaopatrujecie się w necie w dodatki? Chodzi mi głównie o tanie zamki kryte w wielu kolorach do wyboru - polecacie jakieś pasmanterie on-line?
Ostatnio zakupiłam bardzo dużo różnych zamków od forumki z mojego forum (ekrawiectwo.net) która wyprzedawała pozostałości po pasmanterii. W sumie dalej wyprzedaje. Zamki duuużo tańsze niż w normalnym sklepie. Tak szukam okazji.

Cytat:
Napisane przez Myszka_80 Pokaż wiadomość
wpadam na szybko bo u mnie jak zwykle szał remontowo budowlany
to moja Aga i jej kiecka, którą szyłam tydzien temu
Elegancko proszę Pani Sukienka na jakąś specjalna okazję czy tak bez okazji

Zapomniałam o istnieniu tego wątku. Popełniłam bluzkę ze Złotego Kroju oraz królika tildowego na wymianę.

A poza tym to mam zamówienie na 2 sukienki (jak wyjdą to dojdzie i trzecia), spódnicę i tunikę dla koleżanek. I bardzo się boję czy podołam, czy czegoś nie popsuję Chyba wyniose maszyne na dwór bo szkoda w taką piękna pogodę siedzieć i szyć w domu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4192975.jpg (139,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4233137.jpg (55,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4172950.jpg (168,7 KB, 18 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 08:04   #3988
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Sus twoja bluzke juz na blogu podziwiałam sliczna jest

Aga kiecuszke chciała docelowo na "Abrachama" swojej cioci, ale na normalne bieganie będzie super.
Świetny materiał kupiłysmy w Hurcie tkanin w Rybniku. Tylko jak juz kiecka była gotowa i poleciała z Agą do Katowic, to Aga wbiła się w mój pas wyszczuplający
Od razu w talii sporo mniej ( ma kilkumiesieczna córeczkę i jeszcze wszystko nie zeszło) i luz się zrobił
Na następnej kawusi to poprawimy
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 08:13   #3989
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Rozwiń temat hurtowni z tkaninami w Rybniku Trzeba kupować duże ilości czy mniejsze też sprzedają??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 14:15   #3990
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

oni się tylko hurtem nazywają
znasz pewnie ten niby hurt na ul. Wyzwolenia co ma na zew niby dekoracyjnie oklejoną częściowo elewację niebieskimi kafelkami
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-24 16:01:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.