Tarnowskie Panny Młode - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 15:52   #3961
agusia_pat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 83
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez 88wisienka Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy wątku fotografów to może macie kogoś godnego polecenia? Na razie byliśmy w jednym miejscu się tak wstępnie wypytać. W sumie to nie myślałam że fotografa też trzeba tak dużo wcześniej rezerwować,no ale jeśli chce się mieć dobrego to na 2011 rok już trzeba rezerwować. Zdjęcia robią tam naprawdę ładne i profesjonalnie ale ceny też są niezłe Wiecie może jakie są ceny za fotografowanie w dniu ślubu i sesję w plenerze?
Mogę polecić H. Burzawę, bardzi fajne zdjęcia robi ale niestety nie jest tani. Myślę jednak, że warto.
__________________
Ślub: sierpień 2010
agusia_pat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 15:55   #3962
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez 88wisienka Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy wątku fotografów to może macie kogoś godnego polecenia? Na razie byliśmy w jednym miejscu się tak wstępnie wypytać. W sumie to nie myślałam że fotografa też trzeba tak dużo wcześniej rezerwować,no ale jeśli chce się mieć dobrego to na 2011 rok już trzeba rezerwować. Zdjęcia robią tam naprawdę ładne i profesjonalnie ale ceny też są niezłe Wiecie może jakie są ceny za fotografowanie w dniu ślubu i sesję w plenerze?
Ceny sa bardzo zroznicowane mysle ze jestes w stanie znalezc od 800zl do 10000zl nawet :/ wszystko zalezy kto, jak, czym i jak bardzo jest popularny. Ja wlasnie szukam pomalu..
Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 16:02   #3963
agusia_pat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 83
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez r11 Pokaż wiadomość
Zarezerwowałam termin we wrześniu przyszłego roku, 2011 wydawał nam się zbyt odległy, ale... jestem przerażona ilością rzeczy, które trzeba załatwić, wszyscy mnie straszą, że będzie problem z fotografem i zespołem, bo wszyscy już dawno zaklepani... milion wątpliwości, na szczęście w najważniejszej kwestii nie mam żadnych
Czyli nie jest tam aż tak źle z terminami jak wszyscy mówili skoro udało Ci się jeszcze znaleźć na wrzesień 2010r. No wydaje mi się, że jednak jeżeli chodzi o orkiestrę to też trzeba się spieszyć ja rezerwowałam swoją z wyprzedzeniem roku i 8 miesięcy. Tak, że do dzieła na pewno dasz radę
__________________
Ślub: sierpień 2010
agusia_pat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:27   #3964
Margerita1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 21
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez azumi21 Pokaż wiadomość
chyba nikt nie jest na tyle glupi zeby na wlasne wesele zamowic kogos o kim nie ma pojecia... przeciez mozna poprosic o przykladowe zdjecia, plyte, sa znajomi, ktorzy moga kogos polecic, a weryfikacja tego nie zajmuje 2 lata nie zyjemy w czasach prlu bez przesady
No właśnie ci którzy robią to dobrze, polecani przez twoich znajomych - mogą mieć terminy pozajmowane . Uwierz mi że kamerzysty ani fotografa - zaznaczam dobrych fachmanow - nie znajdziesz 3 miesiące przed ślubem.

Cytat:
Napisane przez 88wisienka Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy wątku fotografów to może macie kogoś godnego polecenia? Na razie byliśmy w jednym miejscu się tak wstępnie wypytać. W sumie to nie myślałam że fotografa też trzeba tak dużo wcześniej rezerwować,no ale jeśli chce się mieć dobrego to na 2011 rok już trzeba rezerwować. Zdjęcia robią tam naprawdę ładne i profesjonalnie ale ceny też są niezłe Wiecie może jakie są ceny za fotografowanie w dniu ślubu i sesję w plenerze?
Jeśli chcesz namiary na dobrego fotograf to napisz na priv

Edytowane przez Margerita1984
Czas edycji: 2009-10-13 o 18:36
Margerita1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:31   #3965
wronkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 158
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Drogie Koleżanki mam problem poszukuję sprawdzonego salonu gdzie zrobią mi jednocześnie fryzurę i makijaż ślubny oraz tipsy.:pros i:

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Drogie Koleżanki mam problem poszukuję sprawdzonego salonu gdzie zrobią mi jednocześnie fryzurę i makijaż ślubny oraz tipsy.
wronkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 21:23   #3966
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Mletfyk mialas piekny makijaz (gdzie sie malowalas bo nie pamietam) i oryginalnie ulozone wlosy cos na starodawny styl, extra bardzo mi sie to podoba. Jak sie czujesz w nowej roli? Napewno świetnie POzdrawiam!
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 01:32   #3967
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Mletfyk mialas piekny makijaz (gdzie sie malowalas bo nie pamietam) i oryginalnie ulozone wlosy cos na starodawny styl, extra bardzo mi sie to podoba. Jak sie czujesz w nowej roli? Napewno świetnie POzdrawiam!
W nowej roli czuję się wspaniale wciąż nazywają mnie nowym nazwiskiem a ja staram się reagować ale jest cudnie i ma to swój urok...
włosy i makijaż robiłam u swojego znajomego od 6 lat fryzjera i wiażysty a mój image był zmieniany w trakcie wesela i był jednym z naszych prezentów ślubnych (nasz kochany fryzjer był aż z wawy ale jakby co to na priv)....
wszyscy byli zachwyceni a już najbardziej my - np.swój makijaż "próbny" miałam mocno nietypowy, bo zawsze marzył mi się make up na pół twarzy i właśnie taki dostałam na swój ostatni wieczór zamiast próbnego
__________________
Chcę przeżywać każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim...

Kocham Cię M.


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010030113.html
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 09:42   #3968
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez agusia_pat Pokaż wiadomość
Czyli nie jest tam aż tak źle z terminami jak wszyscy mówili skoro udało Ci się jeszcze znaleźć na wrzesień 2010r.
Niezupełnie Jak dzwoniłam tam ze 2 tyg wczesniej to mieli już tylko koniec października wolny, wiec myślę, że ktoś zrezygnował po prostu... W każdym razie rezerwacja sali to wierzchołek góry lodowej... teraz czas na zespół, fotografa i kamerzystę... może jakieś sugestie, kogo polecacie ?
r11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:47   #3969
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wronkas Pokaż wiadomość
Drogie Koleżanki mam problem poszukuję sprawdzonego salonu gdzie zrobią mi jednocześnie fryzurę i makijaż ślubny oraz tipsy.:pros i:

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Drogie Koleżanki mam problem poszukuję sprawdzonego salonu gdzie zrobią mi jednocześnie fryzurę i makijaż ślubny oraz tipsy.

Polecam salon JOLKA na krakowskiej Fryzjer i kosmetyczka-tipsiara drzwi obok siebie
__________________
Nasz Wielki Dzień 5.09.2009
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:35   #3970
dzierwusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

...witam chciałabym pozyskać opinie na tamat Domu Weselnego "Taurus" ? za odp. z góry dziękuję
dzierwusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:54   #3971
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez maksags Pokaż wiadomość
Niech ktoś mądry co już to przezył opowie krok po kroku jak to wygląda, ja z moim P mieszkam razem i ztego co wiem to spowiedz z całego zycia nas omija.. czy to prawda? proszę o rade
Najlepiej idź do parafii gdzie będziecie brać ślub i tam Ci ksiądz wszystko wyjaśni.. powie co macie robić.. krok po kroku a z tą spowiedzią... to my tez mieszkaliśmy razem przed ślubem.. i nie było z tym problemów... to są najzwyczajniejsze spowiedzi na świecie.. wręcz powiedziałabym że jak już idziesz z karteczką to ksiądz się w ogóle nie czepia.. nie mówi prawie o grzechach.. rozgaduje się natomiast że to nowy etap w życiu i takie tam prawi morały

Mleftyk..a co wy robicie z plenerem??? w zimie robicie?? czy czekacie na wiosnę?? bo mnie ta pogoda dobija.. :|

Na krakowskiej w Jolce była moja świadkowa i makijaż robiła obok (u Moniki) więc też moge polecić

Ja u fryzjera byłam w Profesji u Pani Bernatki.. super babeczka.. a makijaż Enigma.. i tak naprawdę trzeba robić próbne.. bo w moim przypadku to co sobie wymyśliłam na początku.. po próbnych wiedziałam, że tego nie chce

jeżeli ktoś szuka kogoś od ciast.. to babeczka z Brzozówki sprawdziła się w 200% .. do tej pory ludzie pytają się u kogo piekliśmy ciasta.. za 12 placków, 30 kg ciastek, 75 paczek dla gości i torty zapłaciliśmy 2800 zł.

Kwiaty zamawiałam w Adrii na Lwowskiej.. i powiem że byłam bardzo zadowolona..

Edytowane przez LoczeK83
Czas edycji: 2009-10-20 o 08:01
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 12:18   #3972
dzierwusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

piękne masz zdjęcia Loczek83, w którym kościele odbył się ślub i gdzie wesele?
dzierwusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 13:46   #3973
Margerita1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 21
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dzierwusek wysłałam ci wiadomość na priv, a jeśli chodzi o kościół na fotkach to jak się nie mylę to w Żabnie ??
Margerita1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 16:02   #3974
agusia_pat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 83
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez dzierwusek Pokaż wiadomość
...witam chciałabym pozyskać opinie na tamat Domu Weselnego "Taurus" ? za odp. z góry dziękuję
Moim zdanie jedno z najładniejszych miejsc na wesele w Tarnowie. Marzył mi się ten lokal od dawna ale niestety realia są całkiem inne. NP. niby koszt od osoby to 140 zł, czyli nawet nieźle ale musisz osobno zapłacić za wynajem sali (chyba 5 000zł), czyli w innym wypadku gości sadzasz na zewnątrz czy jak dla mnie bezsensu takie zamieszanie, powinni powiedzieć koszt od osoby włączając w to już sale. Aha jeszcze jedno ta okrągła część sali jest oddzielona takimi małymi doniczkami i tam nie można wchodzić chyba że zapłacisz jeszcze 2 ooozł. W moim przypadku nie chodziło tak bardzo o kase bo miejsce mi się podoba ale to całe zamieszanie mnie wkurzyło.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

LoczeK super zdjęcia bardzo mi się podobają. Świetną miałaś fryzurę chyba też chcę coś w takim stylu, tylko napisz na ile to jest dzieło fryzjerki a na ile struktura Twoich włosów?
__________________
Ślub: sierpień 2010
agusia_pat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:44   #3975
wronkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 158
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez dzierwusek Pokaż wiadomość
...witam chciałabym pozyskać opinie na tamat Domu Weselnego "Taurus" ? za odp. z góry dziękuję
Pracuje tam moja przyjaciółka.Z jej opowiadań mogę stwierdzić że są tam wredne baby Ale ogólnie obsługa systematyczna i bezproblemowa.Moja druga koleżanka była tam na weselu i była zadowolona

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Loczek83 masz piękne zdjęcia a jeszcze piękniej ty wyglądałaś JA TEŻ TAK CHCĘ!!!

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Drogie Panie doradźcie mi do jakich salonów z sukniami ślubnymi się najlepiej wybrać,gdzie będzie profesjonalna obsługa,duży wybór a suknie uszyją mi na wymiar
wronkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:55   #3976
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wronkas Pokaż wiadomość
Pracuje tam moja przyjaciółka.Z jej opowiadań mogę stwierdzić że są tam wredne baby Ale ogólnie obsługa systematyczna i bezproblemowa.Moja druga koleżanka była tam na weselu i była zadowolona

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Loczek83 masz piękne zdjęcia a jeszcze piękniej ty wyglądałaś JA TEŻ TAK CHCĘ!!!

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Drogie Panie doradźcie mi do jakich salonów z sukniami ślubnymi się najlepiej wybrać,gdzie będzie profesjonalna obsługa,duży wybór a suknie uszyją mi na wymiar
Choć jestem facetem to mogę polecić http://www.slubnesuknie.com.pl/nabla.html

Powiem tak z moją żoną objeździłem wszystkie salony ślubne w Tarnowie, Krakowie i Rzeszowie. Nabla była jednym z pierwszych miejsc jakie odwiedziliśmy i od razu wiedziałem, że to będzie ten.
Moja kobieta potrzebowała jednak objechać wszystkie salony.

Spodobała jej się jedna suknia za 7 tyś. zł niestety nie można było jej przymierzyć bo ona tylko w katalogach była(suknia do sprowadzenia z Italii) - żeby ją przymierzyć to trzeba ją było najpierw kupić.
Więc skończyło się na szyciu tej sukienki w Nabli, żona była bardzo zadowolona a i cena była mniejsza bo 2,5 tyś zł - ja tym bardziej ;-)

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2009-10-14 o 21:42
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 19:09   #3977
wronkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 158
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dzięki Emir1994, suknie w nabli są przepiękne ale szukam czegoś w Tarnowie bo wyjazd do Krakowa to dla mnie niemożliwy
wronkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 19:15   #3978
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Loczek zdjecia super! My sie znamy ze studiow nie moglam Cie poznac na poczatku ale to na 99% Ty bo poznaje Twojego męża 'K.... Pozdrawiam Was i zycze mnóóóstwo szczescia
P.S Na 126 stronie zamiescilam Nasze zdjecia- gdybym Cie z kims pomylila to daj znac
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."

Edytowane przez jadira
Czas edycji: 2009-10-14 o 19:20
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 20:02   #3979
asiek082
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez procesor Pokaż wiadomość
obiecałam, że podzielę się wrażeniami po weselu w Marionie.. może jestem jakaś wybredna, ale nie podobają mi się lokale, w których tańczy się przy stołach kieliszki, literatki i szklanki miały niejednokrotnie spotkanie z zębami gości, więc trzeba było uważać, żeby się nie skaleczyć.. na 100 osób trzech kelnerów, to czasami było za mało.. jedzenie było dobre i o właściwej temperaturze ale porcje jakieś nierówne albo małe (jeśli chodzi o dania ciepłe bo obiad był ok), były sytuacje, że brakowało na stołach napojów, ale kawę czy herbatę szybko przynosili no i od czasu do czasu w łazienkach posprzątali
to tak moim okiem.. raczej drobiazgi, ale przed własnym weselem rzucają się w oczy

Hej.
Mam pytanie odnosnie Hotelu Marion w Tarnowie, bo widze, ze w sumie Twoja opinia jest w miare ok...uslyszalam troche zlych slow o tym lokalu od znajomej i chcialabym wiedziec czy rzeczywiscie tam jest tak strasznie??
Mamy zarezerwowana sale w tym lokalu na kwiecien 2010 i chcielismy poznac jakies opinie...
Prosze o jakies info odnosnie tego lokalu, jezeli ktos posiada takie informacje
Dzieki
asiek082 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 21:10   #3980
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
Widziałam was bardzo fajnie to wyglądało akurat stałam na parkingu tylko późno mieliście ślub, chyba koło 4-5?
Tak - nasz Ślub był o 16 , ale fajnie to wyszło, bo duża liczba gości przyjezdnych miała czas, by na spokojnie się przygotować, chwilkę odpocząć po przyjedzie itp a i my byliśmy zadowoleni że jest trochę więcej czasu i wykorzystaliśmy go owocnie (m.in.na przećwiczenie pierwszego tańca, bo nie daliśmy rady wcześniej - trochę się stresowaliśmy że tak późno się za to zabraliśmy,ale goście byli zachwyceni-widać kurs tańca zrobił swoje)

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość

Mleftyk..a co wy robicie z plenerem??? w zimie robicie?? czy czekacie na wiosnę?? bo mnie ta pogoda dobija.. :|
My na plener mamy się umówić i niby miało być to w tym tyg.,ale jak widać - pogoda nie sprzyja, i tak wymyśliliśmy że skoro ja będę miała wolne w piątek 30.10, to może wtedy - wiem,że trochę późno, ale podobno ma być to najcieplejszy i najsłoneczniejszy dzień października

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

PS. LoczeK 83- śliczne zdjęcia - byłaś naprawdę przecudną Panną Młodą
__________________
Chcę przeżywać każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim...

Kocham Cię M.


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010030113.html

Edytowane przez Mletfyk
Czas edycji: 2009-10-14 o 21:12
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 21:29   #3981
wojtu28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Mletfyk Pokaż wiadomość
W nowej roli czuję się wspaniale wciąż nazywają mnie nowym nazwiskiem a ja staram się reagować ale jest cudnie i ma to swój urok...
włosy i makijaż robiłam u swojego znajomego od 6 lat fryzjera i wiażysty a mój image był zmieniany w trakcie wesela i był jednym z naszych prezentów ślubnych (nasz kochany fryzjer był aż z wawy ale jakby co to na priv)....
wszyscy byli zachwyceni a już najbardziej my - np.swój makijaż "próbny" miałam mocno nietypowy, bo zawsze marzył mi się make up na pół twarzy i właśnie taki dostałam na swój ostatni wieczór zamiast próbnego

Hmmm czy to jest makijaz ślubny????Raczej wygląda jak na halloween

Ja jeszcze ponad dwa miesiące do ślubu Wszystko juz pozałatwiane, i dopięte na ostatni guzik (mam nadzieje).
Do fryzjera idę do kreatora do Pani Iwony- polecam, a makijaz robię w tuo viso, tez polecam. Mojim fotografem będzie Pan Hubert Burzawa- tez polecam
Loczek bardzo ładne fotki, wprawdzie niewiele widac na nich, ale robią wrażenie
Jadira wrzuć jeszcze jakies foty , gdzie widac makijaż :0)
Pozdrawiam wszystkie juz Panny Mlode, i nie Panny Młode :0) jeszcze.
wojtu28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 23:15   #3982
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wojtu28 Pokaż wiadomość
Hmmm czy to jest makijaz ślubny????Raczej wygląda jak na halloween
Oczywiście to nie jest makijaż do ślubu.... po prostu na ostatni wieczór jako panna zażyczyłam sobie od mojego makijażysty czegoś mega nietypowego (zamiast próbnego makijażu ślubnego) i efekt osiągnęłam - a ile przy tym było śmiechu i zabawy?!...... polecam - w formie odstresowania przed TYM dniem

A wszystkim przyszłym Małżonkom życzę spokoju (choć wiem,że ciężko go czasem odnaleźć) i duuuużo , duuuużo uśmiechu
__________________
Chcę przeżywać każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim...

Kocham Cię M.


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010030113.html
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 07:03   #3983
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziękuje Wam za miłe słowa

dzierwusek ślub mieliśmy w Sanktuarium w Odporyszowie i nie jest to ani moja ani męża parafia, a wesele w Palermo w Starych Żukowicach, a co do Taurusa to też tam chcieliśmy, niestety nasz termin był zajęty, ale nasi znajomi byli tam w tym roku na weselu i byli baaardzo zadowoleni, ponoć jedzenie i obsługa super.

agusia_pat Fryzura jest dziełem fryzjerki, fakt że swoje mam kręcone i dużo ich jest... ale po umyciu włosów P. Bernatka wyciągała mi włosy na szczotce, także praktycznie proste były, a dopiero później lokówka i układanie... Jak byłam się zapisać na próbną to pani mi powiedziała że fryzura zajmie jej ok. 1,5 godziny, ale później się okazało że musiała przyjść dla mnie pół godziny wcześniej. Za próbną zapłaciłam 90, a ślubna 100 zł..

wronkas ja kupowałam w Rzeszowie.. ale jeżeli miałabym kupować w Tarnowie to myślałam o Miss Cherie albo o Eurostylu.. natomiast nie polecam Hermago (chyba tak to się nazywa) moim zdaniem te panie są okropne.. najlepiej to by Ci wcisnęły pierwszą założoną sukienkę... ale to już moje odczucie.. po prostu trzeba chodzić mierzyć

jadira nie pomyliłas ja już dawno temu Cię poznałam... kiedyś tam zamieszczałaś zdjęcia z próbnym makijażem albo z miary.. twarz niby była zasłonięta ale i tak nam się wydawało że to Ty.. i pisałam nawet w poście później że Cię chyba znam.. ale nic nie odpisałaś więc nie poruszałam więcej tematu może przeoczyłaś tego posta Dziękujemy za życzenia i pozdrawiamy ))

Edytowane przez LoczeK83
Czas edycji: 2009-10-15 o 09:37
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 08:13   #3984
wronkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 158
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

właśnie tak myślałam Loczek że tam będzie najlepiej zajżećJa mam wesele dopiero w czerwcu2010 wszystko mam już załatwione jeżeli chodzi o kamerzystę, muzykę,salę,kucharkę czy wodzireja.nawet mam już ustaloną godzinę ślubu z księdzem.Tylko mam do Was takie pytańko ile wcześniej powinno się zapisać do fryzjera i kosmetyczki
wronkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 09:33   #3985
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wronkas Pokaż wiadomość
mam do Was takie pytańko ile wcześniej powinno się zapisać do fryzjera i kosmetyczki
Jeżeli masz swojego pewnego fryzjera u ktorego na 100% bedziesz sie czesac a jest on rozchwytywany to nawet kilka tygodni. Ja zapisywałam sie 3 miesiace wczesniej (bo wtedy byłam u fryzjerki i przy okazji sie wpisałam) na farbowanie przed ślubem ,próbną i odrazu ślubną, bo jak miesiąc przed chciałam zmienić termin to nie było szans zeby sie gdzieś wcisnąć i musiało zostać tak jak na początku. Ale wiadomo ze do każdego fryzjera jest inny terminarz.
Co do salonu sukien ślubnych Hermago też mam nie miłe skojażenia. Gdy przyszłam pierwsze pytanie jakie usłyszałam od pani to czy kupuje suknie czy tylko oglądam,ja odpowiedziałam ze sie rozglądam bo ślub za pare miesiecy i chce wiedzieć co mi sie podoba,wiec pani odparła zebym wróciła jak bede na kupnie i odwróciła sie plecami,wiec wyszłam i oczywiście nie wróciłam. Za to w Duecie i Eurostylu bardzo miła obsługa pani przez nacisku pokazywałam suknie i proponowała przymiarki.
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 09:33   #3986
azumi21
Raczkowanie
 
Avatar azumi21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 104
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez asiek082 Pokaż wiadomość
Hej.
Mam pytanie odnosnie Hotelu Marion w Tarnowie, bo widze, ze w sumie Twoja opinia jest w miare ok...uslyszalam troche zlych slow o tym lokalu od znajomej i chcialabym wiedziec czy rzeczywiscie tam jest tak strasznie??
Mamy zarezerwowana sale w tym lokalu na kwiecien 2010 i chcielismy poznac jakies opinie...
Prosze o jakies info odnosnie tego lokalu, jezeli ktos posiada takie informacje
Dzieki
Moj brat mial tam w tym roku wesele, bardzo sie udalo, lokal jest ladny, elegancki, nie przeszkadzalo to ze jest na jednej sali wszystko.

A jesli chodzi o minusy to obsluga nie za czesto wymieniala brudne kieliszki, szklaneczki, czy usuwala puste butelki, trzeba bylo im zwracac na to uwage. Obiad byl w porzadku, ale moim zdaniem i niekotych gosci dania gorace byly w za malych porcjach. To sa szczegoly ale najwazniejsze to:

Pani wlascicielka- przed weselem kobieta do rany przyloz, a po weselu okazalo sie ze oszukali nas z plackami, mialy byc placki typu sernik, snickers, ale okazalo sie ze sa placki rozne ale tanie (bez sera, orzechow) pani chciala zaoszczedzic, po drugie beczka z piwem-umawiali sie ze gdy skonczy sie jedna ktos ma podejsc z obslugi i powiedziec. na weselu poszlo moze 8 kufli, a powiedzili ze 2 beczki co bylo niemozliwoscia bo piwo pil tylko tato,tesciu brata i wujek. Kazali przyjechac w srode sprawdzic ile poszlo beczek ( co jest smieszne bo do tego czasu mogli wymienic), tak tez bylo z oplata za dzieci, mialo byc taniej a po fakcie okazalo sie ze liczy jak za dorosla osobe. i jeszcze pokoje, dla nowozencow mial byc gratis, a dla gosci 80zl okazalo sie ze nie ma gratisu a dla gosci 140zl. wiec byla troche nie w porzadku.

Mimo tego wszyscy byli bardzo zadowoleni, wiadomo rodzice troszke wkurzeni za nieucziwosc, ale nikt tego nie roztrzasal dlugo.

pozdrawiam
__________________
Pobierzemy się 30 maja 2010r.

http://s6.suwaczek.com/20100530290213.png
azumi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 09:57   #3987
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez azumi21 Pokaż wiadomość
po weselu okazalo sie ze oszukali nas z plackami, mialy byc placki typu sernik, snickers, ale okazalo sie ze sa placki rozne ale tanie (bez sera, orzechow) pani chciala zaoszczedzic, po drugie beczka z piwem-umawiali sie ze gdy skonczy sie jedna ktos ma podejsc z obslugi i powiedziec. na weselu poszlo moze 8 kufli, a powiedzili ze 2 beczki co bylo niemozliwoscia bo piwo pil tylko tato,tesciu brata i wujek. Kazali przyjechac w srode sprawdzic ile poszlo beczek ( co jest smieszne bo do tego czasu mogli wymienic), tak tez bylo z oplata za dzieci, mialo byc taniej a po fakcie okazalo sie ze liczy jak za dorosla osobe. i jeszcze pokoje, dla nowozencow mial byc gratis, a dla gosci 80zl okazalo sie ze nie ma gratisu a dla gosci 140zl. wiec byla troche nie w porzadku.
Troszkę nie w porzadku?!? Szczerze powiedziawszy, jeżeli taka sytuacja faktycznie miała miejsce, to ja bym to dużo dosadniej określiła...
r11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 11:12   #3988
Diana220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 416
GG do Diana220
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez azumi21 Pokaż wiadomość
Moj brat mial tam w tym roku wesele, bardzo sie udalo, lokal jest ladny, elegancki, nie przeszkadzalo to ze jest na jednej sali wszystko.

A jesli chodzi o minusy to obsluga nie za czesto wymieniala brudne kieliszki, szklaneczki, czy usuwala puste butelki, trzeba bylo im zwracac na to uwage. Obiad byl w porzadku, ale moim zdaniem i niekotych gosci dania gorace byly w za malych porcjach. To sa szczegoly ale najwazniejsze to:

Pani wlascicielka- przed weselem kobieta do rany przyloz, a po weselu okazalo sie ze oszukali nas z plackami, mialy byc placki typu sernik, snickers, ale okazalo sie ze sa placki rozne ale tanie (bez sera, orzechow) pani chciala zaoszczedzic, po drugie beczka z piwem-umawiali sie ze gdy skonczy sie jedna ktos ma podejsc z obslugi i powiedziec. na weselu poszlo moze 8 kufli, a powiedzili ze 2 beczki co bylo niemozliwoscia bo piwo pil tylko tato,tesciu brata i wujek. Kazali przyjechac w srode sprawdzic ile poszlo beczek ( co jest smieszne bo do tego czasu mogli wymienic), tak tez bylo z oplata za dzieci, mialo byc taniej a po fakcie okazalo sie ze liczy jak za dorosla osobe. i jeszcze pokoje, dla nowozencow mial byc gratis, a dla gosci 80zl okazalo sie ze nie ma gratisu a dla gosci 140zl. wiec byla troche nie w porzadku.

Mimo tego wszyscy byli bardzo zadowoleni, wiadomo rodzice troszke wkurzeni za nieucziwosc, ale nikt tego nie roztrzasal dlugo.

pozdrawiam
Masakra jakas..zastanawialam sie nad tym lokalem ale widze teraz ze nie ma po co..bo to jednak jest nie w porzadku..sala rzeczywiscie jest ladna, ale jak takie jaja robia..ja jak z nia rozmawiaalm to co do pokoi to nam powiedzialaze 40 zl/os i my tez nie dostaniemy gratis tylko trzeba zaplacic, moze sie zle zrozumieli. Zastanawiam sie nad innym lokalem tych Panstwa, ale teraz boje sie ze tez jakies jaja moga zrobic..
Diana220 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 11:24   #3989
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Diana220 Pokaż wiadomość
Masakra jakas..zastanawialam sie nad tym lokalem ale widze teraz ze nie ma po co..bo to jednak jest nie w porzadku..sala rzeczywiscie jest ladna, ale jak takie jaja robia..ja jak z nia rozmawiaalm to co do pokoi to nam powiedzialaze 40 zl/os i my tez nie dostaniemy gratis tylko trzeba zaplacic, moze sie zle zrozumieli. Zastanawiam sie nad innym lokalem tych Panstwa, ale teraz boje sie ze tez jakies jaja moga zrobic..
Zapewne podpisuje się z nimi umowę jakąś standardową, którą mają.
Więc trzeba dopisać do takowej umowy swoje paragrafy - za co płacicie co dokładnie wchodzi w zakres umowy. Negocjować z nimi ostro - mówcie, że słyszeliście niepochlebne opinie itd. Im wtedy też zacznie mięknąć ... jak zobaczą, że coraz więcej potencjalnych klientów mówi o pewnych "niedociągnięciach".
Na nr z beczką piwa jest sposób, wystarczy kogoś poprosić (ojca, brata itp.) żeby przypilnował sprawę(dopiero na prośbę tegoż gości obsługa zmienia beczkę)
Na moim weselu wszystkiego teściu, pilnował.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 11:56   #3990
azumi21
Raczkowanie
 
Avatar azumi21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 104
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Zapewne podpisuje się z nimi umowę jakąś standardową, którą mają.
Więc trzeba dopisać do takowej umowy swoje paragrafy - za co płacicie co dokładnie wchodzi w zakres umowy. Negocjować z nimi ostro - mówcie, że słyszeliście niepochlebne opinie itd. Im wtedy też zacznie mięknąć ... jak zobaczą, że coraz więcej potencjalnych klientów mówi o pewnych "niedociągnięciach".
Na nr z beczką piwa jest sposób, wystarczy kogoś poprosić (ojca, brata itp.) żeby przypilnował sprawę(dopiero na prośbę tegoż gości obsługa zmienia beczkę)
Na moim weselu wszystkiego teściu, pilnował.

No wlasnie tak byli umowieni, ze gdy skonczy sie beczka ma ktos podejsc do taty z informacja ze ja wymieniaja. Widzial tato ze piwo nie schodzi, nikt nie podszedl, wiec byl pewny ze zostala cala jedna beczka i reszta z tej zalozonej. Po weselu babeczka mowi ze poszly dwie co nie bylo mozliwe. i sam fakt ze przed weselem byla taka mila i pomocna, a po weselu oczy wlepione w kartke i bardzo nieuprzejma...

Wesele sie udalo, ale osobiscie nie wybralalbym tego lokalu
__________________
Pobierzemy się 30 maja 2010r.

http://s6.suwaczek.com/20100530290213.png
azumi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.