POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 11:54   #3991
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie nadrobić wątku, tyle nowych stron Czy są jakieś nowe istotne fakty w sprawie? Dziękuję za odp
Nie ma.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 11:57   #3992
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Gdyby zaginęła moja siostra to serio ostatnim o czym bym pomyślała to bronienie przed wszystkimi klubu w którym się bawiła,bo "dwaj powazni biznesmenowie" tego sobie życzą. Serio.
A czas wolalabys poswiecic na szukanie siostry czy użeranie sie z prawnikami "dwoch powaznych biznesmenow"? Napisanie posta zajelo pare minut, a przynajmniej jeden problem z glowy.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 11:59   #3993
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez galactics4mini Pokaż wiadomość
czy ja pisalem o uciekaniu?

PS. I proszę bez uszczypliwości o "domorosłych"
Piję do większej ilości osób, nawet nie wiem czy do Ciebie, ale uderz w stół a nożyce się odezwą.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:01   #3994
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Domorośli detektywi zastanówcie się czy próba pocałowania kogoś spowodowałaby że ktoś zacznie uciekać? To jest totalnie bez sensu.
Poza tym już raz pisałam, zobaczcie sobie na mapie jak wgląda tamta okolica, wiadomo że jest nagranie z przystanku, gdzie stoją za wiatą. Gdyby ktoś miał z tamtego miejsca uciekać, to do blisko stojącego hotelu gdzie są ludzie, a nie do krzaków w oddali. Jak dla mnie podstawowym pytaniem jest: dlaczego znaleźli się nad wartą.
Skąd wiesz, że takie nagranie istnieje?
To nagranie z 3:16 to co to za ulica?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:03   #3995
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

I w tym swietnie obmyslonym planie nie przewidzial tego ze jest cos takiego jak kamery i moga go zlapac
Oprócz planów świetnie obmyślonych są i te bezmyślne

Kamery przy Ibisie, przy apartamentowcu na Kazimierza Wielkiego i na stacji Lotos namierzył bezbłędnie. Możliwe, że ta wisząca pod balkonem sklepu komputerowego mogła umknąć jego uwadze. Mała jest, a on widocznie nie ma takiej podzielności uwagi o jakiej by marzył. Trzeba kogoś holować, lukać na Czarną Postać, obmyślać kroki "taneczne". Może być ciut za dużo na "rurkowaty procesor" na co dzień obsługujący klientów przy kasie w "pachnidelni"
__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:05   #3996
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A czas wolalabys poswiecic na szukanie siostry czy użeranie sie z prawnikami "dwoch powaznych biznesmenow"? Napisanie posta zajelo pare minut, a przynajmniej jeden problem z glowy.
To można napisać "słuchajcie, zostawcie motyw klubu i narkotyków w spokoju, nic takiego dowody nie potwierdzają". A facet się rozpisał, że reklama klubu wręcz wyszła i jakieś stwierdzenia na 100%, że było tak, czy siak (a tego wiedzieć nie może).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:08   #3997
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że takie nagranie istnieje?
"Kamera monitoringu ostatni raz nagrała Ewę i jej kolegę w pobliżu mostu Rocha o godz. 3.24. Stali za wiatą przystankową."
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 12:14   #3998
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Barca_Forever Pokaż wiadomość
Oprócz planów świetnie obmyślonych są i te bezmyślne

Kamery przy Ibisie, przy apartamentowcu na Kazimierza Wielkiego i na stacji Lotos namierzył bezbłędnie. Możliwe, że ta wisząca pod balkonem sklepu komputerowego mogła umknąć jego uwadze. Mała jest, a on widocznie nie ma takiej podzielności uwagi o jakiej by marzył. Trzeba kogoś holować, lukać na Czarną Postać, obmyślać kroki "taneczne". Może być ciut za dużo na "rurkowaty procesor" na co dzień obsługujący klientów przy kasie w "pachnidelni"
Gdyby mial to zaplanowane to by wzial pod uwage to ze jest noc i ze jakies moze nie zauwazyc kamery, wiec caly czas by sie tak zachowywal.
Poza tym najpierw zachwiala sie Ewa, wiec naturalne jest to ze ona go "pociagla" skoro to on ja trzymal i sam byl pijany.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:14   #3999
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Barca_Forever Pokaż wiadomość
Oprócz planów świetnie obmyślonych są i te bezmyślne

Kamery przy Ibisie, przy apartamentowcu na Kazimierza Wielkiego i na stacji Lotos namierzył bezbłędnie. Możliwe, że ta wisząca pod balkonem sklepu komputerowego mogła umknąć jego uwadze. Mała jest, a on widocznie nie ma takiej podzielności uwagi o jakiej by marzył. Trzeba kogoś holować, lukać na Czarną Postać, obmyślać kroki "taneczne". Może być ciut za dużo na "rurkowaty procesor" na co dzień obsługujący klientów przy kasie w "pachnidelni"

Spadaj stąd trollu, bo swoimi wypocinami i oszczerstwami tylko rozwalasz wątek.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:18   #4000
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez karotka1 Pokaż wiadomość
A może prokuratura specjalnie przedstawiła taki zarzut trochę na wyrost aby zatrzymać Adama w areszcie. Przecież zarzut to nie wyrok sądu. Wszystko jeszcze może się zmienić. A kiedy Adam jest w areszcie to po pierwsze unikną mataczenia w sprawie i unikną linczu na chłopaku. Trochę słabo by było gdyby go wypuścili i coś by mu się stało. Wówczas jak zwykle obwiniana byłaby o to policja i prokuratura
No ... nareszcie ktos podziela moje zdanie.
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:18   #4001
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez galactics4mini Pokaż wiadomość
a jakie to ma znaczenie, kto zrobił ruch głową w jej stronę i ona jakby się wyrywała.

Z takimi postami to na facebook'a idź
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 12:22   #4002
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
I obejrzyjcie wizję lokalną. Wiem że facet ściemnia ale akurat myślę że nie co do miejsca.
Poza tym rzecznik też mówiła że "w okolicy mostu".
Właśnie. Czy "w okolicy mostu" nie znaczy "na 100% nie na moście"?
Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
A może właśnie przeciwnie, prokuratura stawia najwyższy możliwy zarzut na jaki mogą sobie pozwolić. Nie sądzę, by prokurator chciał/powinien działać zachowawczo. W sądzie będą musieli uzasadnić ten zarzut - a czy sąd się z prokuraturą zgodzi...?
Nie zapominajmy też, że sąd może zmienić kwalifikację i ostatecznie skazać Adama Z. za coś innego.
Dokładnie.
Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Nie zapominaj, że też był pod wpływem alkoholu (a może nie tylko?), a dodatkowo podobno się kłócili, on na nią krzyczał (i bodajże na to akurat jest świadek).
Rzecznik policji powiedział, że zeznania tego świadka nic nie wniosły.
Cytat:
Napisane przez lotnica Pokaż wiadomość
przeszło mi to przez myśl no ale... bez kitu jesteśmy w Polsce, i jeszcze ten skrót. Nie wierzę! czemu laska nie ma jeszcze żadnego ostrzeżenia
mentalność gimbusa to za mało na osta
Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ja myślę, ze nie tylko A. jest w to zamieszany. Za mało czasu miał. No i po co z schodzili pod most - to akurat mogliby ujawnić.No i jeszcze jesli znalazła sie w wodzie na skutek jego działań i widział, jak sie topi - to moze specjalnie ja tam doprowadził i zrobił to ktos inny, a on to widział po czym odszedł. I wtedy pasuje zabójstwo ewentualne jesli dobrze je rozumiem? Ze godzisz sie na te czynności, ktore do tego prowadzą
Prokuratura uważa, że nie było osób trzecich. A w opisanym przypadku przecież zbrodni dokonałby ktoś inny, więc to on dostałby zarzut zabójstwa.
Cytat:
Napisane przez karotka1 Pokaż wiadomość
To teraz ja napisze swoją teorię.
Na filmie który ma policja z tramwaju podobno widać jak ewa coś robi z telefonem (próbuje go naprawić?) Adam się wkurza bo wie ze tel jest rozładowany.
Było już wiele razy wyjaśniane, że to nie ona była na tym filmiku.
Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Już wcześniej pisałam, według mnie to szare, nie jest kurtką tylko szalem- narzutką. Kurtkę ma pod spodem, czarną.
Nie. To czarne to sweter.

Co do nagrania z 03:18

1. Ja widzę, że ona ma ten płaszcz (w rysopisie podany był płaszcz) założony do góry nogami, taka informacja zresztą była gdzieś podana.
2. Czy ona ma ręce w rękawach?
3. Czy ma torebkę? Ja nie widzę.
4. W rysopisie są podane buty na obcasach, ale ja tam widzę może jakiś mały, szeroki, a jej nogi bardzo się wyginają.
5. Na samym końcu,po tym jak ten chłopak ich mija Ewa staje po prawej stronie chodnika chyba tyłem do Adama, a on ją gwałtownie pociąga do siebie za zakręt. Po powiększeniu na pełny ekran widzę to wyraźnie.

Jeszcze jedno - kiedy rozpoczęto poszukiwanie jej ciała w wodzie?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:25   #4003
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno - kiedy rozpoczęto poszukiwanie jej ciała w wodzie?
po wizji lokalnej, po eksperymentach procesowych
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:29   #4004
galactics4mini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez lotnica Pokaż wiadomość

Z takimi postami to na facebook'a idź
A Ty na naszą klasę.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
galactics4mini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:38   #4005
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Zgłosiłam wczoraj na fb stronę, na której ktoś podszywa się pod Adama Z wrzucając "foty z więzienia", oczywiście fb nie widzi problemu

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------


Bo przecież osoby pod wpływem zastanawiają się nad sensem swych czynów
Też nie widzieli problemu jak zglaszalam to drugie wydarzenie gdzie wklejali zdjęcia, prywatne dane itd. Ale oceniłam, że niezadowolona jestem z ich reakcji i za chwil kilka nie było wydarzenia, spróbuj jeszcze w ten sposób.
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:42   #4006
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Spadaj stąd trollu, bo swoimi wypocinami i oszczerstwami tylko rozwalasz wątek.
Jeśli nie ma Pani nic ciekawego (poza epitetami) do dodania w sprawie będącej tematem wątku nikt nie zmusza Pani pod pistoletem do jego czytania i udzielania się w nim. Zwracam uprzejmie uwagę, iż prokuratura postawiła zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Nie na podstawie "wypocin i oszczerstw".

Mam na temat zarzutu swoje uzasadnienie i być może się nim wkrótce podzielę. Nie ma obowiązku zgadzania się z tym co piszą inni użytkownicy.

Wątek w wielu miejscach jest rozwalany przez traktowanie forum jakby było czatem, głównie przez Komitet Obrony Rurkowca i domorosłe kryminolożki. Z tego spamerskiego potoku trzeba wyławiać niektóre całkiem rozsądne uwagi.

Pozdrawiam
__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez Barca_Forever
Czas edycji: 2015-12-06 o 12:45
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:50   #4007
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez galactics4mini Pokaż wiadomość
A Ty na naszą klasę.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
Uderz w stół....

Nie wiem, jakoś na początku "miło" się czytało ten wątek, użytkownicy jakoś normalnie i z sensem potrafili dyskutować. Teraz to czasem zastanawiam się czy jest sens odświeżać i czytać najnowsze posty, bo powoli nie da się tego czytać i jest jeden wielki bełkot i przepychanki słowne..... Szkoda zaprzestać czytać, bo nie było strony, którą tu minęłam i przeczytałam wszystko od deski do deski, ale teraz większość to bezsensowna dyskusja.


Moim zdaniem prędko dziewczyny nie znajdą-pewnie zajmie to jeszcze z miesiąc-dwa.
Szkoda, bo bardzo liczyłam, że znajdzie się przed świętami. Dla rodziny byłoby zdecydowanie lepiej pójść na cmentarz, niż żyć w zawieszeniu i w nadziei (wierząc w słowa Rutkowskiego o porwaniu).....

Edytowane przez lotnica
Czas edycji: 2015-12-06 o 12:51 Powód: literówka
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:50   #4008
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Właśnie. Czy "w okolicy mostu" nie znaczy "na 100% nie na moście"?Dokładnie.Rzeczni k policji powiedział, że zeznania tego świadka nic nie wniosły.mentalność gimbusa to za mało na ostaProkuratura uważa, że nie było osób trzecich. A w opisanym przypadku przecież zbrodni dokonałby ktoś inny, więc to on dostałby zarzut zabójstwa.Było już wiele razy wyjaśniane, że to nie ona była na tym filmiku.Nie. To czarne to sweter.

Co do nagrania z 03:18

1. Ja widzę, że ona ma ten płaszcz (w rysopisie podany był płaszcz) założony do góry nogami, taka informacja zresztą była gdzieś podana.
2. Czy ona ma ręce w rękawach?
3. Czy ma torebkę? Ja nie widzę.
4. W rysopisie są podane buty na obcasach, ale ja tam widzę może jakiś mały, szeroki, a jej nogi bardzo się wyginają.
5. Na samym końcu,po tym jak ten chłopak ich mija Ewa staje po prawej stronie chodnika chyba tyłem do Adama, a on ją gwałtownie pociąga do siebie za zakręt. Po powiększeniu na pełny ekran widzę to wyraźnie.

Jeszcze jedno - kiedy rozpoczęto poszukiwanie jej ciała w wodzie?
przy zakładaniu konta nie spotkalam sie z testami psychologicznymi, wiec kazdy ty moze wejsc,cieszcie sie ze jestescie bardziej dorosle/dojrzale, tyle ze to nie jest zaden wymog do funkcjonowania na swiecie
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 12:54   #4009
galactics4mini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez lotnica Pokaż wiadomość
Uderz w stół....

Nie wiem, jakoś na początku "miło" się czytało ten wątek, użytkownicy jakoś normalnie i z sensem potrafią dyskutować. Teraz to czasem zastanawiam się czy jest sens odświeżać i czytać najnowsze posty, bo powoli nie da się tego czytać i jest jeden wielki bełkot i przepychanki słowne..... Szkoda zaprzestać czytać, bo nie było strony, którą tu minęłam i przeczytałam tego wszystko od deski do deski, ale teraz większość to bezsensowna dyskusja.


Moim zdaniem prędko dziewczyny nie znajdą-pewnie zajmie to jeszcze z miesiąc-dwa.
Szkoda, bo bardzo liczyłam, że znajdzie się przed świętami. Dla rodziny byłoby zdecydowanie lepiej pójść na cmentarz, niż żyć w zawieszeniu i w nadziei (wierząc w słowa Rutkowskiego o porwaniu).....
Pierwsza Pani zaczyna i później dziwi się, że tutaj jest jak jest może warto kogoś wyprowadzić z błędu a nie wysyłać na facebooka?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
galactics4mini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 12:56   #4010
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Barca_Forever Pokaż wiadomość
Jeśli nie ma Pani nic ciekawego (poza epitetami) do dodania w sprawie będącej tematem wątku nikt nie zmusza Pani pod pistoletem do jego czytania i udzielania się w nim. Zwracam uprzejmie uwagę, iż prokuratura postawiła zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Nie na podstawie "wypocin i oszczerstw".

Mam na temat zarzutu swoje uzasadnienie i być może się nim wkrótce podzielę. Nie ma obowiązku zgadzania się z tym co piszą inni użytkownicy.

Wątek w wielu miejscach jest rozwalany przez traktowanie forum jakby było czatem, głównie przez Komitet Obrony Rurkowca i domorosłe kryminolożki. Z tego spamerskiego potoku trzeba wyławiać niektóre całkiem rozsądne uwagi.

Pozdrawiam
Prokuratura raczej nie posługiwała się wymysłami trolliska, takimi jak wymyślanie, że przed świadkiem udawał pijanego

Piszesz o nim pogardliwie ,,rurkowiec", bo mu zazdrościsz modnego ubrania, czy Twoja figura ,,prawdziwego menszczyzny" na to nie pozwala?
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:08   #4011
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
W jakimś stopniu tak, działają też reakcje bezwarunkowe. Poza tym ponowię odezwę jednej z wizażanek: "brzytwa ockhama" szukajmy najprostszych rozwiązań. Paniczne uciekanie bo ktoś próbował pocałować? W takiej sytuacji prawdopodobnym jest odepchnięcie, ucieczka musiałaby być spowodowana znacznie poważniejszym wydarzeniem, ale tu znowu pytanie, czemu nie do hotelu tylko nad rzekę?
Bo hotel jest przed przystankiem. Cofalaby się. W dodatku jeśli rzeczywiście mieszkała krótko w Poznaniu - tak wiem o Adamie były takie informacje ale o niej też ktoś to pisał - to mogła nie pamiętać ze on tam jest czy nie wiedzieć którędy się wchodzi bo idąc drugą stroną ulicy nie mijali go.

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
To można napisać "słuchajcie, zostawcie motyw klubu i narkotyków w spokoju, nic takiego dowody nie potwierdzają". A facet się rozpisał, że reklama klubu wręcz wyszła i jakieś stwierdzenia na 100%, że było tak, czy siak (a tego wiedzieć nie może).
Wcześniej napisał zostawcie chłopaka Ewy w spokoju bo tak i dało to burze. Tutaj wprost dał do zrozumienia ze wpis został wymuszony przez właścicieli żeby nie było domysłów ale widocznie zawsze źle.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:10   #4012
swistak444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Jestemy w kregu hipotez, poniewaz informacje, ktorymi dysponujemy sa ograniczone. Jak dla mnie po wypiciu kilku piw czlowiek sie nie zatacza, dlatego wg. mnie istnieje prawdopodobienstwo, ze Ewa mogla byc pod jednoczesnym spozyciem alkoholu i "dodatkowej substancji". Ofiara pigulki gwaltu: wyglada na pijana, zatacza sie, belkocze, traci orientacje, ma zaburzona swiadomosc, nie ma sily przeciwstawic sie zadnym dzialaniom innych osob... https://www.teenzone.pl/uwaga-pigulka-gwaltu-1015.html
http://www.tvp.info/15382248/uwaga-n...wieze-buleczki

Swoja droga wydaje sie dosc dziwnie, ze wlasciciele klubu zaareagowali w taki, a nie inny sposob, zakladajac, ze nie maja nic na sumieniu...

Zakladajac, ze Ewa byla pod wplywem takiej pigulki, pojawia sie pytanie, kto jej ja podal? Zakladajac rowniez, ze to co Adam twierdzil o dziurach w pamieci/wybiorczej pamieci jest prawda, czyz nie istnieje mozliwosc, ze oboje moglibyc pod jej wplywem (substancja obecna w obu drinkach/pomylili drinki)?

Edytowane przez swistak444
Czas edycji: 2015-12-06 o 13:19
swistak444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:13   #4013
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez swistak444 Pokaż wiadomość
Jestemy w kregu hipotez, poniewaz informacje, ktorymi dysponujemy sa ograniczone. Jak dla mnie po wypiciu kilku piw czlowiek sie nie zatacza, dlatego wg. mnie istnieje prawdopodobienstwo, ze Ewa mogla byc pod jednoczesnym spozyciem alkoholu i "dodatkowej substancji". Ofiara pigulki gwaltu: wyglada na pijana, zatacza sie, belkocze, traci orientacje, ma zaburzona swiadomosc, nie ma sily przeciwstawic sie zadnym dzialaniom innych osob... https://www.teenzone.pl/uwaga-pigulka-gwaltu-1015.html
http://www.tvp.info/15382248/uwaga-n...wieze-buleczki

Swoja droga wydaje sie dosc dziwne, ze wlasciciele klubu zaareagowali w taki, a nie inny sposob, zakladajac, ze nie maja nic na sumieniu...
Czekaj a jak powinien zareagować ktoś kto nie ma nic na sumieniu jeśli rzeczywiście nie ma? Olac temat? Moim zdaniem mają prawo się wypowiedzieć skoro ich klientów ciagaja po przesłuchaniach i może ich też.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:17   #4014
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez swistak444 Pokaż wiadomość
Jestemy w kregu hipotez, poniewaz informacje, ktorymi dysponujemy sa ograniczone. Jak dla mnie po wypiciu kilku piw czlowiek sie nie zatacza, dlatego wg. mnie istnieje prawdopodobienstwo, ze Ewa mogla byc pod jednoczesnym spozyciem alkoholu i "dodatkowej substancji". Ofiara pigulki gwaltu: wyglada na pijana, zatacza sie, belkocze, traci orientacje, ma zaburzona swiadomosc, nie ma sily przeciwstawic sie zadnym dzialaniom innych osob... ...
Serio? a wg mnie jest możliwe zataczanie.
i wiem to po sobie, a nie piję dużo... Mając taką samą wagę jak Ewa (55-60kg) trzy piwa to przy dobrym dniu, cztery to już przesada-zawsze. No ale każdy inaczej reaguje na alkohol i nie można porównywać się nawzajem. Jedynie znajomi Ewy mogliby się wypowiedzieć na ten temat jak zazwyczaj zachowywała się ona pod wpływem alkoholu, na ile mogła sobie pozwolić i jak wyglądała jej droga do domu po takich imprezach.
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:20   #4015
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez swistak444 Pokaż wiadomość
Jestemy w kregu hipotez, poniewaz informacje, ktorymi dysponujemy sa ograniczone. Jak dla mnie po wypiciu kilku piw czlowiek sie nie zatacza, dlatego wg. mnie istnieje prawdopodobienstwo, ze Ewa mogla byc pod jednoczesnym spozyciem alkoholu i "dodatkowej substancji". Ofiara pigulki gwaltu: wyglada na pijana, zatacza sie, belkocze, traci orientacje, ma zaburzona swiadomosc, nie ma sily przeciwstawic sie zadnym dzialaniom innych osob... https://www.teenzone.pl/uwaga-pigulka-gwaltu-1015.html
http://www.tvp.info/15382248/uwaga-n...wieze-buleczki

Swoja droga wydaje sie dosc dziwne, ze wlasciciele klubu zaareagowali w taki, a nie inny sposob, zakladajac, ze nie maja nic na sumieniu...
Tylko, że nie wiemy ile dokładnie wypiła, jaka jest jej reakcja czy tolerancja na alkohol, czy mieszała... Niektórym do bełkotania wystarczą i 2 piwa.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:21   #4016
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Niektóre stwierdzenia sa po prostu zaskakujace.

Niewinny nie bierze adwokata (i dlatego KR zatrzymany jako świadek na autostradzie miał adwokata? Tak jak wcześniej Adam Z. również jako świadek?)
Widzisz i słyszysz pełno domysłów o narkotykach w Twoim lokalu ale nie możesz nic powiedzieć bo jak powiesz masz coś na sumieniu
Jesteś bratem zaginionej, dostajesz prośbę o naprostowanie czegoś żeby załatwić to polubownie: jak on śmie myśleć o czymś innym niż ratowanie siostry, to kryptoreklama (no naprawdę szkoda ze nie dodał info jakie drinki dzisiaj w promocji z okazji niedzieli)

Zalamka. Serio.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:22   #4017
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Tylko, że nie wiemy ile dokładnie wypiła, jaka jest jej reakcja czy tolerancja na alkohol, czy mieszała... Niektórym do bełkotania wystarczą i 2 piwa.
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:23   #4018
swistak444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 21
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Problem w tym, ze jesli jest prawda, ze Adam krzyczal, a Ewa nie, to jest prawdopodobne, ze tylko Ewa byla pod wplywem "dodatkowej substancji"...
swistak444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:23   #4019
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Do tego oni imprezowali w kilku miejscach.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 13:23   #4020
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Czekaj a jak powinien zareagować ktoś kto nie ma nic na sumieniu jeśli rzeczywiście nie ma? Olac temat? Moim zdaniem mają prawo się wypowiedzieć skoro ich klientów ciagaja po przesłuchaniach i może ich też.
Od pewnego czasu zastanawiam się nad pewną kwestią... Czy oni byli w klubie do zamknięcia lokalu, wyszli sami, czy zostali wyproszeni ?
Zastanawiam się, czy obowiązuje jakakolwiek zasada co do nieobsługiwania ludzi, którzy są np. zbyt nietrzeźwi?
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.