Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 08:01   #3991
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
hmm a moze takie cos na zakonczenie filmu z kamery czy serio pojechali.. ja bym niechciala wkoncu to nasz dzis i chialabym jak najwiecej sie bawic i szalec
ja tak samo nie bede opuszczała wesela oraz nie bede sie po oczepinach przebierala. suknie taka bede miala na sobie raz w zyciu wiec po co sie przebierac??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:03   #3992
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Odebralismy wczoraj klucze do mieszkanaka Zrobiliśmy pierwsze zakupy...hehe...czajnik elektryczny, jakieś srodki czystości...dzisiaj będziemy przewozić ciuchy,...hehe dziwne uczucie
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:06   #3993
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Odebralismy wczoraj klucze do mieszkanaka Zrobiliśmy pierwsze zakupy...hehe...czajnik elektryczny, jakieś srodki czystości...dzisiaj będziemy przewozić ciuchy,...hehe dziwne uczucie
super uczucie i zazdroszcze troszke. ja jeszcze miesiąc musze czekac i potem znowu razem zamieszkamy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:07   #3994
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

zanetaa88 nie mieszkam z Poznaniu. jupik jest z Poznania. albo wejdz na wątek poznanianek, chyba jest takowy. \
eseska supppper
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:18   #3995
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Ja właśnie się obawiam, że do toalety będę latała.O której Wam się zaczął ślub? Ze do 4 siedzieliście U mnie na śląsku Para Młoda siedzi do oczepin do 24 i jada na noc po ślubną Ślub zaczyna Nam się o 12 więc nawet bym nie wytrzymała do 4 nad ranem !Alkoholu pić nie będziemy tylko jakieś red bulle, chyba.
Ja też ze śląska i też pierwsze słysze. My ślub mieliśmy na 12 ale ani myśleliśmy wychodzić z sali odrazu po oczepinach. Fakt, że byliśmy już troche zmęczeni, ale żadne redbule nam nie były potrzebne

Dziewczyny a mi tak szkoda, że już po weselu, najchętniej przezyłabym to wszystko jeszcze raz, to taki wyjątkowy dzień. Naprawde wyjątkowy. Jutro mamy jeszcze plener, przynajmniej będe mogła choć raz jeszcze założyć moją suknie
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:20   #3996
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
Ja też ze śląska i też pierwsze słysze. My ślub mieliśmy na 12 ale ani myśleliśmy wychodzić z sali odrazu po oczepinach. Fakt, że byliśmy już troche zmęczeni, ale żadne redbule nam nie były potrzebne

Dziewczyny a mi tak szkoda, że już po weselu, najchętniej przezyłabym to wszystko jeszcze raz, to taki wyjątkowy dzień. Naprawde wyjątkowy. Jutro mamy jeszcze plener, przynajmniej będe mogła choć raz jeszcze założyć moją suknie

kazda z was pisze, ze chciałaby to przezyc jeszcze raz. pewnie my tez tak bedzie pisały, jak juz bedzie po. narazie to dla mnie wielki stres
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:29   #3997
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Dokładnie Marta
Ja mam rodzinę i z dolnego śląska i ze śląska i każdy ma inaczej.
np.Moja rodzina z dolnego śląska ma zwyczaj składać życzenia i dawać prezenty zaraz po Mszy Św. a na śląsku idzie się do Restauracji, wita się Parę Młoda chlebem i solą i Para Młoda dopiero po przywitaniu czeka na życzenia a potem toast.Bo Gdy goście podchodzą do Pary Młodej zaraz obok stoi kelnerka i podaje szampana albo kieliszki z szampanem są ułożone na stole w kształcie serca i goście sami je biorą.
hahaha patrz u mnie tez sie sklada pod kosciolem wiec znowu i nacej.. a jednak slask;D ale to pokrecone

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
madzialenka tylko ze ode mnie do raciborza jest ze 30 km a u mnie tego nei ma znazy sie ze nie wychodzi mloda para

e tam jak sie bawic to sie bawic i do konca
my mamy dwudniowe wesele i mamy zamiar szalec do upadłego:jup
i:

ja nei wiem skad u ciebei takie zwyczaje ale w ubieglym roku byłam na 6 weselach tu u nas !!! i na 5 goscie zyczenia składali pod kościołem a na tym jednym to tylko dlatego na sali bo strasznie lało
popieram calkowicie swojadroga to wiem ze zwyzaje w roznych regionach sie roznia ale zeby tak znaczaco roznily sie na slasku w roznych miastach to jestem w szoku

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Odebralismy wczoraj klucze do mieszkanaka Zrobiliśmy pierwsze zakupy...hehe...czajnik elektryczny, jakieś srodki czystości...dzisiaj będziemy przewozić ciuchy,...hehe dziwne uczucie
my sie przenosimy jutro ale zabieramy ze soba tylko ciuchy.. wczoraj mama kupila nam posciel poduchy koldry reczniki itd.. smiala sie ze ona dostala od mamy jak sie wyprowadzala to i ja dostane jakos nie ysle o wyprowadzce... moze jak juz we wrzesniu bedziemy przenosic sie do naszego to tak a teraz.. traktuje to jak wyjazd na kolonie

Cytat:
Napisane przez zielony_motylek Pokaż wiadomość
Ja też ze śląska i też pierwsze słysze. My ślub mieliśmy na 12 ale ani myśleliśmy wychodzić z sali odrazu po oczepinach. Fakt, że byliśmy już troche zmęczeni, ale żadne redbule nam nie były potrzebne

Dziewczyny a mi tak szkoda, że już po weselu, najchętniej przezyłabym to wszystko jeszcze raz, to taki wyjątkowy dzień. Naprawde wyjątkowy. Jutro mamy jeszcze plener, przynajmniej będe mogła choć raz jeszcze założyć moją suknie
ja pewnie tez bede tak pisac.. tyle przygotowania czekania i bach po wszystkim
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 08:31   #3998
SollAngelica
Raczkowanie
 
Avatar SollAngelica
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 229
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
sollAngelika jestes pewna ze kosmetyczka wykonala Ci mikrodermabrazję, a nie kawitację??
Mikrodermy, kazda szanujaca sie kosmetyczka nie wykona pacjentce w lato
A kawitacja to wlasnie oczyszczanie ultradzwiekami.
na 100%mikrodermabrazję
są różne opinie na temat wykonywania jej latem
mogą porobić się przebarwienia jeśli intensywnie się opalasz bezpośrednio po zabiegu
ale przy tej pogodzie na 100% nie ma szans na opalanie
uzywam kremu z filtrem a buzie mam dziś jak pupka niemowlaka
gładziutką, bez zaczerwienień i plamek
i idę jeszcze na plecy i ramiona - efekt jest niesamowity!

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Męzuś śpi to ja to wykorzystam i napisze am relacje!
echh suuperr!! piekne zdjęcia! super Cie umalowała rozjaśniając oczy

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

kazda z was pisze, ze chciałaby to przezyc jeszcze raz. pewnie my tez tak bedzie pisały, jak juz bedzie po. narazie to dla mnie wielki stres
Madzialenko Ty dzis masz równo miesiąc
a ja w niedziele będę miala równo dwa i już sie zaczynam bać
hihi
__________________
5.09.09
"jeśli ktoś czegoś chce to znajdzie sposób,
jeśli ktoś czegoś nie chce to znajdzie powód."
SollAngelica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:34   #3999
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez SollAngelica Pokaż wiadomość
Madzialenko Ty dzis masz równo miesiąc
a ja w niedziele będę miala równo dwa i już sie zaczynam bać
hihi
tak, tak równo miesiąc (a jeszcze lepiej brzmi 31 dni )
powiem ci,z e jak takiego stresu jeszcze nie mam. troszke sie denerwuje jak to bedzie, czy wszystko bedzie dobrze tzn, czy nikt sobie tuz przed nogi nie złamie, nie rozchoruje sie, nic mu na twarzy sie nie zrobi wiesz takie rzeczy. a sam slub i wesele sie nie boję. no... mzoe sie boje troszke pierwszego tanca
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:36   #4000
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

witajcie
pochwalę się Otóz wczoraj w końcu zamówiłam kwiaty Dla mnie bukiet z Białych róz, Eustomy fioletowej trawy zwiasającej z perełkami-idealnie pasującej do sukni butonierka dla Tz, stroik dla świadkowej, butonierka dla świadka, dla mnie kwiat we włosy, 2 kosze kwiatów dla rodziców, bukiet dla babci-bo to ona nas wyswatała, wiązanka na samochów( 1/3 maski) i 4 kwiatki z z trawą jak w bukiecie. Wszystko za ....600zł!Dla porównania w poprzedniej wkiaciarni chcieli za 2 butonierk, stroik i wiązanke z roz 580zł!!!!!!!!!!!!

Welon z allegro juz idzie.Napisałam nieuczciwemu sprzedawcy ze welonu nie odbiorę, bo jest nieslowny. Odpisal, ze podaje nr przesylki. W międzyczasie zamówiłam drugi weelon u kogoś innego. Ten pierwszy chętnie sprzedam.wiadomosc na priw.
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:37   #4001
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

tylko mój suwaczek cos cienko działa. pokazuje mi miesiąc i 2 dni

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

dekoderka to ty juz znasz cene bukietow?? mi powiedzili, ze wszystko zalezy w jakiej cene wtedy beda kwiaty.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 08:39   #4002
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
witajcie
pochwalę się Otóz wczoraj w końcu zamówiłam kwiaty Dla mnie bukiet z Białych róz, Eustomy fioletowej trawy zwiasającej z perełkami-idealnie pasującej do sukni butonierka dla Tz, stroik dla świadkowej, butonierka dla świadka, dla mnie kwiat we włosy, 2 kosze kwiatów dla rodziców, bukiet dla babci-bo to ona nas wyswatała, wiązanka na samochów( 1/3 maski) i 4 kwiatki z z trawą jak w bukiecie. Wszystko za ....600zł!Dla porównania w poprzedniej wkiaciarni chcieli za 2 butonierk, stroik i wiązanke z roz 580zł!!!!!!!!!!!!

Welon z allegro juz idzie.Napisałam nieuczciwemu sprzedawcy ze welonu nie odbiorę, bo jest nieslowny. Odpisal, ze podaje nr przesylki. W międzyczasie zamówiłam drugi weelon u kogoś innego. Ten pierwszy chętnie sprzedam.wiadomosc na priw.
na twoim miejscu wcale bym go nie odebrała nie i koniec i kropka
niech wraca tam skad go przysłali niech se teraz go w buty wsadzą beda wyżsi
tym bardziej ze cos kojarze ze zamawiałas go za pobraniem


a zapomnialam sie pochwali a własciwie wyzalic kupila sobei wczoraj balsam brazujący z ziaji sopot

no takiej beznadzieji to dawno nie miałam łapki mam pomaranczowe
odcien taki kurna tez pomaranczowy
do tej pory uzywałam notri bronze i byłam zadowolona tylko ze cena wysoka no i za to moje oszczedzanie teraz mam
kurna jak to zmyc w sobote wesele a ja wygladam jak mandarynka prawie
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...

Edytowane przez anika222
Czas edycji: 2009-07-01 o 08:54
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:53   #4003
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
witajcie
pochwalę się Otóz wczoraj w końcu zamówiłam kwiaty Dla mnie bukiet z Białych róz, Eustomy fioletowej trawy zwiasającej z perełkami-idealnie pasującej do sukni butonierka dla Tz, stroik dla świadkowej, butonierka dla świadka, dla mnie kwiat we włosy, 2 kosze kwiatów dla rodziców, bukiet dla babci-bo to ona nas wyswatała, wiązanka na samochów( 1/3 maski) i 4 kwiatki z z trawą jak w bukiecie. Wszystko za ....600zł!Dla porównania w poprzedniej wkiaciarni chcieli za 2 butonierk, stroik i wiązanke z roz 580zł!!!!!!!!!!!!

Welon z allegro juz idzie.Napisałam nieuczciwemu sprzedawcy ze welonu nie odbiorę, bo jest nieslowny. Odpisal, ze podaje nr przesylki. W międzyczasie zamówiłam drugi weelon u kogoś innego. Ten pierwszy chętnie sprzedam.wiadomosc na priw.
ja tez za kwiaty dla mnie swiadkowej butonierki dla facetow kosze dla rodzicow i dekoracje auta place 600 wiec mysle ze to tak oki
a powiedz jak to bylo z tym swataniem przez babcie bo nieslyszalam
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 08:57   #4004
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
na twoim miejscu wcale bym go nie odebrała nie i koniec i kropka
niech wraca tam skad go przysłali niech se teraz go w buty wsadzą beda wyżsi
tym bardziej ze cos kojarze ze zamawiałas go za pobraniem
Zgadza się Tak zrobiłam. Mama ma dać listonoszowi za fatygę i niech zabiera z powrotem. Czekałam na ten welon od 16 czerwca!i dostawałam maile tak, jutro wysyłamy.Teraz to cmok Zamówiłam gdzie indziej

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

dekoderka to ty juz znasz cene bukietow?? mi powiedzili, ze wszystko zalezy w jakiej cene wtedy beda kwiaty. [/QUOTE]

Ja mam róże i Eustome. Babka mi obliczyła ile za co zapłacę. Byłam w szoku, bo powiedziała że za darmo mi zrobi tą wpinkę we włosy I wogóle wie, że mamy jakiś budżet na to wszystko przeznaczony, więc ona się dostosuje....
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:00   #4005
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
Ja mam róże i Eustome. Babka mi obliczyła ile za co zapłacę. Byłam w szoku, bo powiedziała że za darmo mi zrobi tą wpinkę we włosy I wogóle wie, że mamy jakiś budżet na to wszystko przeznaczony, więc ona się dostosuje....
moze dlatego, ze ty mas zslub juz za 3 tygodnie?? ja zamwialam wkiatki to było prawie 2 miesiące do slubu. pwoiedziala ,z e teraz cantadeski sa po 10 lub 12 zł (nie pamietam) w lecie pewnie bedzie taniej, ale nie wie ile. wiec rachunek jest w sumie prosty. bo bede miala tylko te kwiatki i na wiązanki i w butonierki i na samochod.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:17   #4006
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
moze dlatego, ze ty mas zslub juz za 3 tygodnie?? ja zamwialam wkiatki to było prawie 2 miesiące do slubu. pwoiedziala ,z e teraz cantadeski sa po 10 lub 12 zł (nie pamietam) w lecie pewnie bedzie taniej, ale nie wie ile. wiec rachunek jest w sumie prosty. bo bede miala tylko te kwiatki i na wiązanki i w butonierki i na samochod.
o matko ale leci już nawet niecałe 3 tygodnie
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:21   #4007
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
o matko ale leci już nawet niecałe 3 tygodnie


zna sie z was któras na komputerach?? a dokladnie na dyskach zewnątrznych?
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:22   #4008
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Oj dziewczyny a ja nawet nie mam czasu żeby popisać z wami cały czas sie ucze jutro mam ostatni egzamin z pawa karnego ustny na dodatek koleś jest jakiś nawiedzony normalnie, kazał nam sie nauczyć przeszło 30 artykułów z Kodeksu Karnego i przeszło 40 pytań
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:23   #4009
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

A co z tym dyskiem?

ania dasz rade ja mam w weekend 2 ostatnie- jak dobrze pojdzie egaminy, a nei jmam nwet wisly by sie uczyc. :/
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 09:25   #4010
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Dekoderka nie bierz nawet paczki od poczty.
Udawaj,że nie ma Cie w domu.
Dostaniesz awizo a potem po tyg znowu je dostaniesz.
A po 2 tyg. welon powróci z powrotem do nadawcy

Mi welon już wysłali i doczekać się nie mogę jak go zobaczę.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:27   #4011
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
A co z tym dyskiem?
bo chce kupic TZ na urodziny (ma za 2 tygodnie) . przypomnialam sobie , ze kiedys chcial taki.
znalazlam na allgro, ale nie wiem czy jest dobry hehe
poza tym znalazlam go u dwóch sprzedawców. bardzo rzadko kupuje na allegro, wiec sobie czytalam opinie o nich. pierwszy ma lepsze opinie, ale ten sam sprzat oraz wysylka jest drozsza.
http://www.allegro.pl/item669055241_...b_komplet.html

http://www.allegro.pl/item665758230_..._za_139zl.html

jak by sie ktos znał i mi doradził, czy ten dysk jest ok to bylabym wdzięczna, a jak nie to choc od którego sprzedawcy brac
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:28   #4012
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Najgorsze jest to że jak nie zdam jutro to poprawka jest jakoś pod koniec września a ja mam ślub we wrześniu i podróż poślubną do ciechocinka
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:29   #4013
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
JESTEM !!
Melduje sie juz jako mezatka !! i na dodatek od dzis pani magister!

Przepraszam ze sie wczesniej nie odezwalam, ale teraz jeste pierwsza chwila kiedy siedze przed kompem!

Na razie w skrócie - BYŁO PIEKNIE !
Nam sie wszystko bardzo podobało,pogoda, nastrój i wszystko wszystko, goście tez zadowoleni, plakali nawet jak sie z nami zegnali i odjezdzali. Obiecuje jak najszybciej jakieś fotki wstawic !
Gratulacje Pani mgr i żonko zarazem

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Hej! Ja też melduje sie jako mężatka!
Jesteśmy maga zadowoleni - wg nas było super i pogoda piękna . W Kościele też było super. Oglądaliśmy wczoraj amatorski film i mamy wg nas nieustanny usmiech na ustach. Zreszta goście tez nam tak mówili. Jestem baaaaaaaaaaaaaaaaardzo szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!: jupi::j upi: Stresik był ale tylko chwilowy.
Dokładną relacj i może jakies foto postaram sie wrzucic jutro. Bo w czwartek jedziemy w podróż poślubną.
Gratulacje, piękną relacje nam zdałaś Świetnie, że wszytsko się udało

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziewczyny ja juz od 2 dni w Polsce jestem
wczoraj bylismy na sali i mamy maly problem z dekoracja wiec na szybkiego szukam jakies firmy mam nadzieje ze nie bedzie z tym problemu jesli o gosci chodzi to na liscie mamy 200 osob jak narazie potwierdzilo 115 maja czas do 4 lipca .. a jak nie to bede musiala dzwonic po ludziach
i jak powrót? Pewnie dużo spraw do załatwienia macie

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Odebralismy wczoraj klucze do mieszkanaka Zrobiliśmy pierwsze zakupy...hehe...czajnik elektryczny, jakieś srodki czystości...dzisiaj będziemy przewozić ciuchy,...hehe dziwne uczucie
ale Wam zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

kazda z was pisze, ze chciałaby to przezyc jeszcze raz. pewnie my tez tak bedzie pisały, jak juz bedzie po. narazie to dla mnie wielki stres
ja sie natomiast zupełnie nie stresuje, jak zaczynaliśmy przygotowania to bardziej się stresowałam, myślałam sobie, że im bliżej ślubu tym będę się bardziej denerwować, a tu co... spokój i tylko radość, że to już niedługo.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
my sie przenosimy jutro ale zabieramy ze soba tylko ciuchy.. wczoraj mama kupila nam posciel poduchy koldry reczniki itd.. smiala sie ze ona dostala od mamy jak sie wyprowadzala to i ja dostane jakos nie ysle o wyprowadzce... moze jak juz we wrzesniu bedziemy przenosic sie do naszego to tak a teraz.. traktuje to jak wyjazd na kolonie
gdzie będziecie mieszkać? bo chyba przegapiłam coś

Cytat:
Napisane przez dekoderka Pokaż wiadomość
witajcie
pochwalę się Otóz wczoraj w końcu zamówiłam kwiaty Dla mnie bukiet z Białych róz, Eustomy fioletowej trawy zwiasającej z perełkami-idealnie pasującej do sukni butonierka dla Tz, stroik dla świadkowej, butonierka dla świadka, dla mnie kwiat we włosy, 2 kosze kwiatów dla rodziców, bukiet dla babci-bo to ona nas wyswatała, wiązanka na samochów( 1/3 maski) i 4 kwiatki z z trawą jak w bukiecie. Wszystko za ....600zł!Dla porównania w poprzedniej wkiaciarni chcieli za 2 butonierk, stroik i wiązanke z roz 580zł!!!!!!!!!!!!

Welon z allegro juz idzie.Napisałam nieuczciwemu sprzedawcy ze welonu nie odbiorę, bo jest nieslowny. Odpisal, ze podaje nr przesylki. W międzyczasie zamówiłam drugi weelon u kogoś innego. Ten pierwszy chętnie sprzedam.wiadomosc na priw.
zaciekawiłaś mnie tą babcią-swatką? opowiedź nam swoją historie

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
a zapomnialam sie pochwali a własciwie wyzalic kupila sobei wczoraj balsam brazujący z ziaji sopot

no takiej beznadzieji to dawno nie miałam łapki mam pomaranczowe
odcien taki kurna tez pomaranczowy
do tej pory uzywałam notri bronze i byłam zadowolona tylko ze cena wysoka no i za to moje oszczedzanie teraz mam
kurna jak to zmyc w sobote wesele a ja wygladam jak mandarynka prawie
peelinguj się to zejdzie ta marchewa najlepiej zrób peeling kawowy, super zdziera, więc szybciej wrócisz do normalnego koloru skóry.
Ja polecam balsam brązujący Dove, ma ładny odcień i nie robi smug


Pisałyście o kosmetyczce, ja wczoraj byłam u koleżanki, która jest kosmetyczką i zrobiła mi maseczke z alg, ale przyjemna sprawa. Pójdę przed ślubem jeszcze raz na te algi, na twarz, dekold i dłonie sobie zafunduje, a co
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:32   #4014
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez ania20m Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to że jak nie zdam jutro to poprawka jest jakoś pod koniec września a ja mam ślub we wrześniu i podróż poślubną do ciechocinka
bedzie dobrze, trzymam kciuki
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:33   #4015
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie malować się sama...
Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
No ja już zdecydowałam o tym jakiś czas temu...tez maluję się sama mam nadzieję, zę wyjdzie dobrze
Polecam samodzielny makijaż. Ja malowałam się sama. Efekty widać tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=347110 ]
(jeśli ktoś by chciał mogę podać linka gdzie na fotkach przedstawiłam jak wykonać taki makijaż)

[QUOTE=baja_86;13024035]

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
no wlasnie.. caly dzien wczoraj mowilam ze musz napisac zyczenia kasce i co i dupa zapomnialam STO LAT takiego zarąbistego humoru jak teraz nadal ostrego jezyka zebys zawsze mogla sie wybronic i powiedziec co myslisz kolejnych lat cudownej przyjazni z twoimi kobietami nieustajacej milosci z tz no i ... zdrowka
a do tego GRATULACJE!


dzwon tam i sama sie umow... bedziesz spokojniejsza..


NAWET TAK NIE GADAJ nie mysl i nie pisz, masz przepiekna sukienke, specjalnie pokazalam ja tz zeby powiedzial co mysli i zacytuje - REWELACJA, ktora wizazanka taka ma? naprawde jest piekna... do tego piekne dodatki i bedzie cudnie. uwierz w to!


cudowna wiadomosc..


GRATULUJE!


to super, szkoda tych kwiatow ale ciesze sie ze reszta sie udala czekamy na fotki


super, tez poprosze o jakies fotki
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez mka1987 Pokaż wiadomość
ja tez maluje się sama...co jak co, ale ja wiem najlepiej w jakim makijazu czuję się najlepiej i mam swoje sprawdzone kosmetyki (od zle dobranych puchną mi powieki...)...zreszt ą tak okropnie boję się, kiedy ktoś zbliża do moich oczu palce, ze az smieszne heh

tylkokasia, Katunia, eseska - gratuluję Wam serdecznie, super, że jesteście zadowolone i Wasi goście również! tez chciałabym byc juz po....a tu jeszcze tyle nerwowego czekania i przygotowań...
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez SollAngelica Pokaż wiadomość
Kasia co z tym bukietem? dlaczego nie byl swiezy? bardzo było to widać?
ale to chyba tak, żeby wszystko za idealne nie było- bo cała reszta cud miód malina!!! GRATULACJE!



Ale Wam faaaaajnie!!! Gratuluję!
Jak czytam takie fajne, przepełnione szczęściem relacje to az mi sie miło na serduchu robi!
Dziękuję Co do bukietu to zewnętrzne płatki róż na brzegach zaczęły po prostu czernieć. Na butonierce TZ to wyglądało okropnie aż musiałam ja na początku wesela odpiąć. Mój kwiat do włosów był za wielki - mimo iż prosiłam o bardzo malutki - i z fryzjerką musiałam go zmniejszać. Ale chyba dzięki pokaźnej dawce lakieru przeżył.

Dodaję kilka fotek spod kościoła i z makijażem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5w.jpg (27,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (16,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (11,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg km1.jpg (53,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4422.jpg (69,8 KB, 85 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:33   #4016
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

ale ja wam zazdroszczę wszystkim mgr.... ja mam obronę dopiero 15 lipca buuuu a najgorsze to jest to, że mi sie już uczyć nie chce, ostatni rok dał mi tak w kość, że jak patrzę na stos rzeczy do przejrzenia i nauczenia sie to mi niedobrze....
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:34   #4017
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
bo chce kupic TZ na urodziny (ma za 2 tygodnie) . przypomnialam sobie , ze kiedys chcial taki.
znalazlam na allgro, ale nie wiem czy jest dobry hehe
poza tym znalazlam go u dwóch sprzedawców. bardzo rzadko kupuje na allegro, wiec sobie czytalam opinie o nich. pierwszy ma lepsze opinie, ale ten sam sprzat oraz wysylka jest drozsza.
http://www.allegro.pl/item669055241_...b_komplet.html

http://www.allegro.pl/item665758230_..._za_139zl.html

jak by sie ktos znał i mi doradził, czy ten dysk jest ok to bylabym wdzięczna, a jak nie to choc od którego sprzedawcy brac
madzialnka pracowalam w sklepie komputerowym i ogolnie barracudy sa bardzo dobre jakosciowo zadko zdazrały sie na to reklamacje
pojemnosc 250 gb bardzo przyzwoita
sama mam takie w pracy tylko w innej obudowie
jak dla mnie ewidentnie gosc z tychów kupuje i wystawia sprzet od tych z siemianowic!!! nawet mu sie nie chciało usuwac na zdjeciach logo pc-mix z siemianowic!!!

co do sprzedawców to nie powiem bo nie kupowalam
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:37   #4018
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
madzialnka pracowalam w sklepie komputerowym i ogolnie barracudy sa bardzo dobre jakosciowo zadko zdazrały sie na to reklamacje
pojemnosc 250 gb bardzo przyzwoita
sama mam takie w pracy tylko w innej obudowie
jak dla mnie ewidentnie gosc z tychów kupuje i wystawia sprzet od tych z siemianowic!!! nawet mu sie nie chciało usuwac na zdjeciach logo pc-mix z siemianowic!!!

co do sprzedawców to nie powiem bo nie kupowalam
wielkie dzięki
no zobacz, nawet nie zauwazylam, ze ma logo tamtego drugiego hehe moze dlatego ceny sa wyzsze

Dziewczyny, które czesto kupuja na all. czy gosc ktory ma 97% pozytywów jest ok??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:38   #4019
groszek80
Raczkowanie
 
Avatar groszek80
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 296
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
na twoim miejscu wcale bym go nie odebrała nie i koniec i kropka
niech wraca tam skad go przysłali niech se teraz go w buty wsadzą beda wyżsi
tym bardziej ze cos kojarze ze zamawiałas go za pobraniem


a zapomnialam sie pochwali a własciwie wyzalic kupila sobei wczoraj balsam brazujący z ziaji sopot

no takiej beznadzieji to dawno nie miałam łapki mam pomaranczowe
odcien taki kurna tez pomaranczowy
do tej pory uzywałam notri bronze i byłam zadowolona tylko ze cena wysoka no i za to moje oszczedzanie teraz mam
kurna jak to zmyc w sobote wesele a ja wygladam jak mandarynka prawie
a ja polecam Garnier - skóra muśnięta słońcem cena między 15-19 zł
groszek80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 09:45   #4020
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Przygotowania w toku bo ślub już w tym roku - PM-ki 2009 cz.12

hej kochane, ja wlasnie zastanawiam sie nad bukietem, do tej pory bylam zdecydowana na bukiet kulke z rózowych roż prosta bez dodatków ale teraz dopadły mnie watpliwości podobaja mi sie takie, tlko w kolorystyce bialo rożowej.

Fotka 1 - kolor różowy takie jak te różyczki
fotka 2 - zainspirowla mnie ktoras PM bardzo mi sie spodobal tylko w innych kolorach zamiast tego ciemnebo jasny róż ( kalie i róże)
fotka 3 - ten tez mi sie bardzo podoba tylko z biała lub srebrna wstązką bo ecru nie pasuje
fotka 4 - ten mi sie podoba bez zmian

i co o tym sądzicie? pozostaje tez kwestia ceny bo nie chce drogiego bukietu

zapomnialam o tym - tez w kolorze różowym fotka 5
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozowiutkie%20.jpg (31,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ten3.jpg (26,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iouio.jpg (20,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t_re_i_frezje_2_840.jpg (22,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fff.jpg (18,7 KB, 7 załadowań)
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb

Edytowane przez myszka_maj
Czas edycji: 2009-07-01 o 09:48
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.