Miłośniczki ZARY - część XIV! - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 14:15   #4021
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ja też rozmyślam o tej torebce tak mi się wydaje, ze te buty by do niej pasowały(?)
Przyłączam się do rozmyślających nad nią
Kurde, przecież ta torebka jest już długi czas dostępna, a dopiero teraz zwróciłam na nią uwagę
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 14:19   #4022
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
no ja mam tak samo aczkolwiek powoli przekonuję się do łączenia kontrastowych kolorów butów i torebek.... Nie wiem czy przypadną Ci do gustu te buty http://www.butyk.pl/towar.15077.Polb...na_701161.html bo ja uwielbiam koturny. Są mega wygodne, dobrze wykonane i na żywo prezentują się super. Kolor jest prawie identyczny jak torebka, no może leciutko ciemniejszy. Poza tym na pewno będę nosić do tej torebki nudziaki
Ja koturn akurat nie lubie, bo jestem mala i wydaje mi sie, ze wygladam jak kobylka . Moim zdaniem mi koturny zupelnie nie pasuja.
Twoje sa bardzo ladne, kolor rzeczywiscie bardzo zblizony do torebki. Pokaz sie nam w calym torebkowo-butowym zestawie kiedy juz zaczniesz go nosic .

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ja też rozmyślam o tej torebce tak mi się wydaje, ze te buty by do niej pasowały(?)


Mnie sie dzis spodobala ta torebka. Jest duza, kolor sliczny. Troche z boku przy maksymalnym "rozlozeniu" wyglada jak kosmetyczka niestety.

btw: szkoda, ze tej lakierowanej torebki nie ma w czarnym kolorze. Bylaby super napewno .

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie może jakiś sprawdzony sposób, jak pozbyć się śladu po klipsie z dresowej marynarki?
Chciałabym po niedzieli zacząć nosić miętową, ale drażni mnie ten ślad
Masz na mysli wgniecenie czy widoczna dziurke? Wgniecenie mozna rozprasowac. Jak sie nie uda to radze wymienic marynarke .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-03-03 o 14:17
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 14:26   #4023
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Przyłączam się do rozmyślających nad nią
Kurde, przecież ta torebka jest już długi czas dostępna, a dopiero teraz zwróciłam na nią uwagę
no to co robimy, rozmyślamy dalej, czy kupujemy eh muszę ją iść jeszcze raz jutro obadać

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32693543]


Mnie sie dzis spodobala ta torebka. Jest duza, kolor sliczny. Troche z boku przy maksymalnym "rozlozeniu" wyglada jak kosmetyczka niestety.

btw: szkoda, ze tej lakierowanej torebki nie ma w czarnym kolorze. Bylaby super napewno .
[/QUOTE]nie widziałam jeszcze tej torebki, kolor faktycznie ładny i wymiary też sensowne, można trochę napakować, przyjrzę się jej

a może się pojawi w czarnym kolorze, ale ja bym chyba wolała ten beż na lato.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 14:31   #4024
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no to co robimy, rozmyślamy dalej, czy kupujemy eh muszę ją iść jeszcze raz jutro obadać
Nobrit, mam czas do piątku na rozmyślanie
Czekam na wypłatę
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 14:38   #4025
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no to co robimy, rozmyślamy dalej, czy kupujemy eh muszę ją iść jeszcze raz jutro obadać

nie widziałam jeszcze tej torebki, kolor faktycznie ładny i wymiary też sensowne, można trochę napakować, przyjrzę się jej

a może się pojawi w czarnym kolorze, ale ja bym chyba wolała ten beż na lato.
Ja z kolei codzienne torebki preferuje czarne. Bardzo chcialabym ta lakierowana, ale czarna wlasnie.

Co do zielonej torebki to nie widzialam jej jeszcze. Mam nadzieje, ze szybko przyjdzie. Tak samo jak koszulka, na ktora czatuje ponad tydzien . Sadze jednak, ze szybciej zamowie koszulke 7go niz sie jej w Zarze doczekam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 14:39   #4026
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Nobrit, mam czas do piątku na rozmyślanie
Czekam na wypłatę
a no to faktycznie, możesz jeszcze kilka razy zmienić zdanie do tego czasu

Czy te butki już się pojawiły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2200101040_2_3_5.jpg (5,1 KB, 718 załadowań)
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 14:41   #4027
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32693899]Ja z kolei codzienne torebki preferuje czarne. Bardzo chcialabym ta lakierowana, ale czarna wlasnie.

Co do zielonej torebki to nie widzialam jej jeszcze. Mam nadzieje, ze szybko przyjdzie. Tak samo jak koszulka, na ktora czatuje ponad tydzien . Sadze jednak, ze szybciej zamowie koszulke 7go niz sie jej w Zarze doczekam.[/QUOTE]to będę trzymać kciuki, żeby wypuścili wersję czarną
a no pewnie teraz będzie łatwiej zamówić coś on line niż czekać
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 14:48   #4028
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
a no to faktycznie, możesz jeszcze kilka razy zmienić zdanie do tego czasu

Czy te butki już się pojawiły?
Wrzuc Kochana linka. Na miniaturce nic nie widze bom slepa .

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
to będę trzymać kciuki, żeby wypuścili wersję czarną
a no pewnie teraz będzie łatwiej zamówić coś on line niż czekać
No chyba tak. Tym bardziej, ze zagladalam w kartki z lista ciuchow, ktore przyjda w poniedzialkowej dostawie i mojej piknej koszuliny tam nie ma .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 15:32   #4029
Venise
Zadomowienie
 
Avatar Venise
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 488
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez fantastic Pokaż wiadomość

Mierzyłam też baskinkę - jeszcze myślę czy ją kupić bo fason mi odpowiada ale ten materiał (taka mało elegancka bawełna) to już niekoniecznie, wrzucam zdjęcia
oraz kilka zdjęć inspiracji - czyli jak blogerki noszą kwiatowe spodnie,
Ja swoje będę nosić podobnie jak pokazywałam zdjecie z przymierzalni (ostatnie) czyli reszta ciuchów w wersji prostej i minimalistycznej, ale ten total look kwiatowy mnie zachwycił !! I chyba skuszę się też na taka koszulę z Zary
W kwiatowych spodniach wyglądasz bardzo ładnie natomiast baskinka nie zachwyca, zwłaszcza jakością materiału.
Venise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:02   #4030
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

http://myfashionableworld.blogspot.com/

polecam blog, dziewczyna często ma "coś" z Z
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:19   #4031
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;32675120]mam tak samo[/QUOTE]

ja mam to samo nawet w aplikacji na iPhone
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 16:20   #4032
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Obiecane zdjęcia baskinki. Przepraszam, że tyle to trwało, dopiero dzisiaj znalazłam chwilę.

Bluzka faktycznie podkreśla talię fasonem, ale nie jest mocno dopasowana, więc podkreślenie nie jest zbyt przerysowane. Uszyta jest tak, że równoważy sylwetkę. Moje biodra nie są wąskie, są najszerszą częścią całej sylwetki. Przykładowo w baskince z H&M źle się czułam, talia była bardziej dopasowana, a falbanka odstawała w mało ciekawym miejscu, przez co potęgowała wrażenie, że biodra są szerokie. Wydaje mi się, że ta bluzka jest dłuższa.
Dziękuję za zdjęcia Bardzo fajnie na tobie leży Teraz waham się między zarową a tą z mango.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:33   #4033
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Dziewczyny, mam pytanko - kupiłam wczoraj w Zarze mokasyny. Cena na metce była 199zł, ale pani na rachunku wybiła mi 219zł. Zorientowałam się dopiero później. Myślicie, że mogę się kłócić o te 20zł, czy nie ma sensu??
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:44   #4034
iampeaches
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 227
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanko - kupiłam wczoraj w Zarze mokasyny. Cena na metce była 199zł, ale pani na rachunku wybiła mi 219zł. Zorientowałam się dopiero później. Myślicie, że mogę się kłócić o te 20zł, czy nie ma sensu??
Ja bym wróciła do sklepu, wzięła inne mokasyny z tą ceną 199, podeszła do kasy i przedstawiła sytuację. Zgodnie z prawem konsumenta cena na metce stanowi ofertę, więc powinni ci po takiej kwocie sprzedać. A te drugie mokasyny wziąć jako dowód, że np. sama sobie tej ceny nie zmieniłaś w domu czy coś..
20 zł to dużo lub mało, ale uważam, że dla zasady i przyszłych takich sytuacji, warto wyjaśniać takie sprawy do końca.
iampeaches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:50   #4035
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Obiecane zdjęcia baskinki. Przepraszam, że tyle to trwało, dopiero dzisiaj znalazłam chwilę.

Bluzka faktycznie podkreśla talię fasonem, ale nie jest mocno dopasowana, więc podkreślenie nie jest zbyt przerysowane. Uszyta jest tak, że równoważy sylwetkę. Moje biodra nie są wąskie, są najszerszą częścią całej sylwetki. Przykładowo w baskince z H&M źle się czułam, talia była bardziej dopasowana, a falbanka odstawała w mało ciekawym miejscu, przez co potęgowała wrażenie, że biodra są szerokie. Wydaje mi się, że ta bluzka jest dłuższa.
Tobie jest we wszystkim slicznie!
Byłam dzis w zarze, ale nic godnego uwagi nie spotkałam. Cały czas myslę nad cielistym shopperem, ale go nie kupiłam. Kupiłam za to netbooka i asymetryczne szpilki z reserved
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 16:52   #4036
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Ja tam kupiłam legginsy w RI za 99 zł, a dzien po wróciłam z kuponem z gazety i ze spodniami, zrobiłam zwrot i od razu kupiłam je z tą zniżką gazetową.

Też na tym zaoszczędziłam tylko i aż 20 zł. A co :P mi tam głupio nie było.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 18:32   #4037
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32693543]

Masz na mysli wgniecenie czy widoczna dziurke? Wgniecenie mozna rozprasowac. Jak sie nie uda to radze wymienic marynarke .[/QUOTE]
To wgniecienie, po dziurce śladu nie ma
Spróbuję jak radzisz rozprasować, mam nadzieję że to coś da
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 18:52   #4038
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanko - kupiłam wczoraj w Zarze mokasyny. Cena na metce była 199zł, ale pani na rachunku wybiła mi 219zł. Zorientowałam się dopiero później. Myślicie, że mogę się kłócić o te 20zł, czy nie ma sensu??
Miałam taką samą sytuację
Jedź do sklepu z butami i je reklamuj Mogą czasami wpierać Ci, że mogłaś wcześniej cosik powiedzieć, ale masz prawo kupić buty w takiej cenie, jaka jest na metce. Nie powinno Cię interesować to, co im wyskakuje na kasie
Mi kasę zwrócono, choć po długich rozmowach, bo kasjerka nie wiedziała, co z tym fantem zrobić, zawołała menadżerkę, a ta kierowniczkę, która dzwoniła w tej sprawie do Warszawy Cyrk, ale kasę dostałam
20 zł niby nic, ale z drugiej strony tu chodzi o sam fakt To jest troszkę oszukiwanie klienta i ja bym się o swoje prawa wykłócała
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:09   #4039
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Tobie jest we wszystkim slicznie!
Byłam dzis w zarze, ale nic godnego uwagi nie spotkałam. Cały czas myslę nad cielistym shopperem, ale go nie kupiłam. Kupiłam za to netbooka i asymetryczne szpilki z reserved
Mam tak samo. W Zarze jak na razie inspiracji brak. Żeby było ciekawiej, szpilki kupiłam w tym tygodniu, a nad netbookiem się rozglądam aktualnie. Pochwalisz się na jakiego padł Twój wybór?

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanko - kupiłam wczoraj w Zarze mokasyny. Cena na metce była 199zł, ale pani na rachunku wybiła mi 219zł. Zorientowałam się dopiero później. Myślicie, że mogę się kłócić o te 20zł, czy nie ma sensu??
Reklamować. Nie chodzi o same 20 zł,ale o zasadę. Z klientami się nie zadziera.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 20:11   #4040
sylion
Raczkowanie
 
Avatar sylion
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 478
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Pytanie czy skorka jest warta wyprawki. Jesli koszt podróży w obie strony jest mniejszy niż wspomniana rózniaca w cenie to ok, w przeciwnym wypadku nie fatygowałabym się. To nie oszustwo lecz tzw. gapowe. Nie zakladałabym złej woli sprzedawcy, bo każdy popełnia błędy, no moze prawie, bo tylko ten co nic nie robi się nie myli.
Nie mogę się doczekać otwarcia sklepu online, po prostu mnie skręca na widok zdjeć które tu wklejacie, mam juz nawet przygotowaną listę zakupów, boję sie tylko, że roczaruje mnie jakość materiałów.
__________________
oswajam rzeczywistość
sylion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:14   #4041
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Mam tak samo. W Zarze jak na razie inspiracji brak. Żeby było ciekawiej, szpilki kupiłam w tym tygodniu, a nad netbookiem się rozglądam aktualnie. Pochwalisz się na jakiego padł Twój wybór?
Też kupowałaś te szpilki z reserved? U mnie w zarze było mało rzeczy, nawet powiedziałam to pani w przymierzalni, kiedy zapytała czemu nic sobie nie biorę. Kupiłam netbooko HP Pavilion dm1 z ekranem 11, 6.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:24   #4042
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Też kupowałaś te szpilki z reserved? U mnie w zarze było mało rzeczy, nawet powiedziałam to pani w przymierzalni, kiedy zapytała czemu nic sobie nie biorę. Kupiłam netbooko HP Pavilion dm1 z ekranem 11, 6.
Tak, zdecydowałąm się na nie. Rozmyślałam nad Stradivariusowymi,ale wiele Wizażanek wyrażało się nieprzychylnie o słabej fakturze zamszu. Jakoś nie ubolewan za bardzo nad rzadszymi wizytami w Zarze ostatnio. Natomiast przeraża mnie wizja dostępu do polskiego sklepu online.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:27   #4043
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Tak, zdecydowałąm się na nie. Rozmyślałam nad Stradivariusowymi,ale wiele Wizażanek wyrażało się nieprzychylnie o słabej fakturze zamszu. Jakoś nie ubolewan za bardzo nad rzadszymi wizytami w Zarze ostatnio. Natomiast przeraża mnie wizja dostępu do polskiego sklepu online.
Ja dzisiaj jak przygladałam się tym butom to zdałam sobie sprawę, że są ze skóry, czyli warte swojej ceny. Mam nadzieje, że będa się nam dobrze nosić. Ja też się zastanawiam nad sklepem i tym jak to wszystko będzie wygladało. Na razie to jedna wielka niewiadoma.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:27   #4044
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Dziewczyny, nie wiem, czy już któraś podawała tu taką informację, ale powiedziano mi dziś w Zarze w Bielsku, że w sklepie online będzie można płacić tylko kartą kredytową.
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:30   #4045
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem, czy już któraś podawała tu taką informację, ale powiedziano mi dziś w Zarze w Bielsku, że w sklepie online będzie można płacić tylko kartą kredytową.
Nie chce mi sie w to wierzyc, bo moim zdaniem to strzal w stope na wstepie. Tym bardziej, ze jako stary zakupoholik nigdy sie nie spotkalam z zagranicznym sklepem, ktory akceptuje tylko jedna forme platnosci.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:36   #4046
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem, czy już któraś podawała tu taką informację, ale powiedziano mi dziś w Zarze w Bielsku, że w sklepie online będzie można płacić tylko kartą kredytową.
Skoro w innych krajach można chociażby przez PayPal, to u nas raczej też. Nie wszyscy sprzedawcy są dobrze poinformowani
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:50   #4047
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Pełno tych beżowych toreb widziałam wczoraj w Złotych Tarasach.
Wiem, że któraś z was kupowała, jak się nosi? warto kupić?
Ja również mam tą torbę, noszę ją od kilku tygodni codziennie do pracy, jak na razie nic się z nią nie stało, a doświadczyła już deszczu i śnieżycy. Jest lekka, wygodna i pojemna. Wewnętrzne zapięcie jakoś super nie zabezpiecza, ale mi to akurat nie przeszkadza. Jedyne co mnie denerwuje, to pasek, którego nie da się odpiąć. Nie podobał mi się, jak tak smętnie wisiał z boku, więc włożyłam go do środka i tak noszę. Nie rzuca się to w oczy i nie przeszkadza, ale zamierzam udać się do szewca, żeby wybił jakoś te nity z boku paska i go zdjął.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32700209]Nie chce mi sie w to wierzyc, bo moim zdaniem to strzal w stope na wstepie. Tym bardziej, ze jako stary zakupoholik nigdy sie nie spotkalam z zagranicznym sklepem, ktory akceptuje tylko jedna forme platnosci.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Skoro w innych krajach można chociażby przez PayPal, to u nas raczej też. Nie wszyscy sprzedawcy są dobrze poinformowani
Dziewczyny zgadzam się z wami, sama byłam bardzo zdziwiona, gdy ta sprzedawczyni mnie zapewniała, że płatność będzie możliwa tylko kartą kredytową.
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:07   #4048
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Tak, zdecydowałąm się na nie. Rozmyślałam nad Stradivariusowymi,ale wiele Wizażanek wyrażało się nieprzychylnie o słabej fakturze zamszu. Jakoś nie ubolewan za bardzo nad rzadszymi wizytami w Zarze ostatnio. Natomiast przeraża mnie wizja dostępu do polskiego sklepu online.
Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj jak przygladałam się tym butom to zdałam sobie sprawę, że są ze skóry, czyli warte swojej ceny. Mam nadzieje, że będa się nam dobrze nosić. Ja też się zastanawiam nad sklepem i tym jak to wszystko będzie wygladało. Na razie to jedna wielka niewiadoma.
piszecie może o tych szpilkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg T0247.jpg (17,9 KB, 65 załadowań)
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:14   #4049
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
piszecie może o tych szpilkach?
Ja o tych. Są też jasne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg T0227_3.jpg (69,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2287.jpg (88,5 KB, 121 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:14   #4050
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość

Reklamować. Nie chodzi o same 20 zł,ale o zasadę. Z klientami się nie zadziera.
Dzięki dziewczyny za rady Mi też nie chodzi jakoś specjalnie o te 20zł, ale chyba tak nie powinno się robić. Przejdę się do Zary w poniedziałek po pracy i zobaczę co wskóram
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.