Nowości kulinarne cz. II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 15:14   #4051
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez SexPistols Pokaż wiadomość
Święta prawda!

Nie bardzo tylko rozumiem to oburzenie akurat na to jedno E w czekoladzie. 99% postowanych tu nowości to "okapujące" chemią i naprawdę zabójczymi dla organizmu tłuszczami trans: chipsy, które mają na przykład serowy smak ale koło sera nawet nie leżały, wafelki, które na pierwszych miejscach w składzie mają tłuszcze roślinne i fast foody pełne konserwantów i barwników

Chociaż i tak się bardzo cieszę, że zdążamy w dobrą stronę. Tylko, że ta biedna gorzka czekolada ciągle ma jeden z lepszych składów z produktów postowanych wyżej.

A znalazł już ktoś jakąś gorzką bez E, chętnie też bym się przerzuciła? Widziałam w necie, że włoskie maja świetny skład, żadnych E, cukier trzcinowy zamiast białego ale kosztują koło 10 zł i jeszcze trzeba zamawiać przez internet
Tu ogólnie chodzi o E, które obecnie są wszedzie i to jest okropne. Dodawać je do czekolady, chleba, serów to na prawde lekka przesada

Co do czekolad gorzkich to ja jem z Wawela 70%. Jest bez E
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 16:19   #4052
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

lutowe:

Cukierki ToffiVo
ToffiVo to nowe cukierki karmelowe w ofercie Vobro. Nowość jest połączeniem tradycyjnego karmelowego nadzienia w mlecznej czekoladzie.



Fiksy Kamis
Na linię fiksów Kamis składa się 14 produktów. Wśród nich są propozycje dań tradycyjnych (Polędwiczki w sosie czosnkowo-ziołowym), jak i bardziej nietypowych jak np. Karkówka w sosie musztardowym. Firma oferuje trzy rodzaje produktów – mieszanki do różnorodnych dań, fixy z woreczkami do pieczenia oraz nuggetsy.


Owsianki Nesvita
Nesvita proponuje nowe warianty owsianki Nesvita Naturalnie na śniadanie - wanilia i golden syrup.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 892d9369d2.jpg (46,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06f47a1161.jpg (219,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 66f870cbf6.jpg (224,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5e6c93ae89.jpg (231,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5c1901e110.jpg (209,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f8be302783.jpg (225,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0f210c2f9e.jpg (248,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4fffd1f69e.jpg (247,4 KB, 19 załadowań)
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 16:29   #4053
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Śmiać mi sie chce z tej Nesvity... Naturalna a sztuczna w smaku i pełna polepszaczy
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 16:57   #4054
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

akurat tę Nesvitę golden syrup już mam, tylko się zastanawiam czy zamiast zwykłego mleka będę mogła dać sojowe. A z tego co widzę to mimo, że skład nie jest idealny to na pewno nie jest najgorszy jaki widziałam, mogę przepisać. Ale rzeczywiście z tym "naturalnie" to przesadzili.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 17:08   #4055
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Śmiać mi sie chce z tej Nesvity... Naturalna a sztuczna w smaku i pełna polepszaczy

nowy avek
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 17:37   #4056
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość

nowy avek
Zauważyłaś Tamten mi się znudził
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 19:34   #4057
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Zauważyłaś Tamten mi się znudził

A mogę z ciekawości zapytać, dlaczego na facebooku też masz ustawiony poprzedni awatar?;p to dosyc dziwne:p
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 23:48   #4058
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Zauważyłaś Tamten mi się znudził
Nie poznałam na początku
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:41   #4059
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Nie wiem czy ktoś już pisał o Popcool chips Sonko. Jadłam zieloną cebulkę i mi baaardzo smakowały. Nie wiem tylko w jakim sklepie można je kupić. Widział ktoś gdzieś?
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:42   #4060
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Owsianki Nesvita
Nesvita proponuje nowe warianty owsianki Nesvita Naturalnie na śniadanie - wanilia i golden syrup.
Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Śmiać mi sie chce z tej Nesvity... Naturalna a sztuczna w smaku i pełna polepszaczy
Bo naprawdę tak ciężko jest wsypać sobie do miseczki płatki owsiane, jakieś otręby, orzechy, rodzynki i zalać to jogurtem naturalnym lub mlekiem zmiksowanym z truskawkami, dosłodzić odrobię zdrowym miodem lub syropem z agawy. Choćby wieczorem i wsadzić do lodówki, jeżeli już nie możemy wstać te 5 minut wcześniej żeby to zrobić.
Nie. Lepiej zjadać tony cukru, mleko w proszku, sól i co oni tam jeszcze pchają w to świństwo. Bo niby szybciej. Tak może i szybciej... dorobisz się cukrzycy.

Pozwólcie, że przytoczę sobie najlepiej obrazującą tego typu produkty opinię interanuty (zachowana oryginalna pisownia):
"Najwieksza sciema jaka widzialem zeby platki, kaszki, wypelnione kandyzowanymi owocami, docukrzone jeszcze syropem, byly zdrowe, najlepszy pantent ze kobiety kupuja i zra to na potege myslac ze schudna jedzac ta pasze tucznikowa. Zadna nie zobaczy z tylu ile tam jest cukru, takie jedne platki moga robic za sniadanio obiad, jesli ktos oczywiscie lubi odrzywiac sie syropem glukozo-fruktozowym. Zabawne jest to ze reklamy maja zakaz klamania i oszukiwania potencjalnego klienta a robia to w tak zywe oczy ze az mi smutno, smutno tez ze tyle wyksztalconych osob daje sie robic."

Fakt smutne to acz prawdziwe, że niektórym nieważne CO, ważne że szybko zjedzą.

Edytowane przez DudiBoy
Czas edycji: 2013-02-18 o 17:44
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:47   #4061
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie poznałam na początku
Czego nie zauważyłaś ?

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez piotrek1994 Pokaż wiadomość
A mogę z ciekawości zapytać, dlaczego na facebooku też masz ustawiony poprzedni awatar?;p to dosyc dziwne:p
Na facebooku mam inny niż ten co miałam na forum

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Bo naprawdę tak ciężko jest wsypać sobie do miseczki płatki owsiane, jakieś otręby, orzechy, rodzynki i zalać to jogurtem naturalnym lub mlekiem zmiksowanym z truskawkami, dosłodzić odrobię zdrowym miodem lub syropem z agawy. Choćby wieczorem i wsadzić do lodówki, jeżeli już nie możemy wstać te 5 minut wcześniej żeby to zrobić.
Nie. Lepiej zjadać tony cukru, mleko w proszku, sól i co oni tam jeszcze pchają w to świństwo. Bo niby szybciej. Tak może i szybciej... dorobisz się cukrzycy.

Pozwólcie, że przytoczę sobie najlepiej obrazującą tego typu produkty opinię interanuty (zachowana oryginalna pisownia):
"Najwieksza sciema jaka widzialem zeby platki, kaszki, wypelnione kandyzowanymi owocami, docukrzone jeszcze syropem, byly zdrowe, najlepszy pantent ze kobiety kupuja i zra to na potege myslac ze schudna jedzac ta pasze tucznikowa. Zadna nie zobaczy z tylu ile tam jest cukru, takie jedne platki moga robic za sniadanio obiad, jesli ktos oczywiscie lubi odrzywiac sie syropem glukozo-fruktozowym. Zabawne jest to ze reklamy maja zakaz klamania i oszukiwania potencjalnego klienta a robia to w tak zywe oczy ze az mi smutno, smutno tez ze tyle wyksztalconych osob daje sie robic."

Fakt smutne to acz prawdziwe, że niektórym nieważne CO, ważne że szybko zjedzą.
Jak widać trudno
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 18:05   #4062
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Czego nie zauważyłaś ?

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------


Na facebooku mam inny niż ten co miałam na forum

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------


Jak widać trudno

na fejsie masz tej dziewczyny z aparatem, czyli taki jak na wizażu
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 18:48   #4063
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Bo naprawdę tak ciężko jest wsypać sobie do miseczki płatki owsiane, jakieś otręby, orzechy, rodzynki i zalać to jogurtem naturalnym lub mlekiem zmiksowanym z truskawkami, dosłodzić odrobię zdrowym miodem lub syropem z agawy. Choćby wieczorem i wsadzić do lodówki, jeżeli już nie możemy wstać te 5 minut wcześniej żeby to zrobić.
Nie. Lepiej zjadać tony cukru, mleko w proszku, sól i co oni tam jeszcze pchają w to świństwo. Bo niby szybciej. Tak może i szybciej... dorobisz się cukrzycy.

Pozwólcie, że przytoczę sobie najlepiej obrazującą tego typu produkty opinię interanuty (zachowana oryginalna pisownia):
"Najwieksza sciema jaka widzialem zeby platki, kaszki, wypelnione kandyzowanymi owocami, docukrzone jeszcze syropem, byly zdrowe, najlepszy pantent ze kobiety kupuja i zra to na potege myslac ze schudna jedzac ta pasze tucznikowa. Zadna nie zobaczy z tylu ile tam jest cukru, takie jedne platki moga robic za sniadanio obiad, jesli ktos oczywiscie lubi odrzywiac sie syropem glukozo-fruktozowym. Zabawne jest to ze reklamy maja zakaz klamania i oszukiwania potencjalnego klienta a robia to w tak zywe oczy ze az mi smutno, smutno tez ze tyle wyksztalconych osob daje sie robic."

Fakt smutne to acz prawdziwe, że niektórym nieważne CO, ważne że szybko zjedzą.
Oj tam, oj tam. Ja lubię jeść owsiankę na ciepło i gęstą, więc przygotowanie zajmuję mi trochę więcej czasu. Co nie oznacza oczywiście, że jadam takie gotowce codziennie, nie myślę, że po czymś takim schudnę (broń mnie boże od utraty kilogramów) no i nie uważam, że jest to zdrowy produkt. Ważne, że mi smakuję i ułatwia czasami mi poranki
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 19:30   #4064
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Benzoesan sodu też jest dopuszczalny do żywności a jest rakotwórczy i występuje prawie w każdym produkcie
O BOŻE! Wszyscy umrzemy na raka!!!
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:33   #4065
SexPistols
Raczkowanie
 
Avatar SexPistols
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 179
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
O BOŻE! Wszyscy umrzemy na raka!!!
No może nie wszyscy ale jednak wielu umiera, o wielu za dużo! Rakotwórcza chemia zrobiła się wszechobecna... bagatelizowanie problemu czy wyśmiewanie się z niego działa do momentu gdy któregoś dnia ktoś bliski ci powie, że teraz jego kolej... albo Ty będziesz to musiał/a oznajmić swoim małym dzieciom...
Ostatnia rzeczą jaką bym zrobiła to ignorowanie problemu i żarciki...
SexPistols jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 21:59   #4066
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez lusiabambusia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś już pisał o Popcool chips Sonko. Jadłam zieloną cebulkę i mi baaardzo smakowały. Nie wiem tylko w jakim sklepie można je kupić. Widział ktoś gdzieś?
Ja jadłam i nawet pisałam o nich w wątku, ale fromage są o wiele lepsze jak będziesz miała okazję to spróbuj. Dostałam je w auchan po 2,99
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 01:55   #4067
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez nitencja Pokaż wiadomość
Ja jadłam i nawet pisałam o nich w wątku, ale fromage są o wiele lepsze jak będziesz miała okazję to spróbuj. Dostałam je w auchan po 2,99
w żabkach w tym miesiącu 2 w cenie 1
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 09:52   #4068
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Super, dziękuję
Do auchan mam nie po drodze, ale jakaś żaba zawsze się znajdzie
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 11:08   #4069
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Bo naprawdę tak ciężko jest wsypać sobie do miseczki płatki owsiane, jakieś otręby, orzechy, rodzynki i zalać to jogurtem naturalnym lub mlekiem zmiksowanym z truskawkami, dosłodzić odrobię zdrowym miodem lub syropem z agawy. Choćby wieczorem i wsadzić do lodówki, jeżeli już nie możemy wstać te 5 minut wcześniej żeby to zrobić.
Nie. Lepiej zjadać tony cukru, mleko w proszku, sól i co oni tam jeszcze pchają w to świństwo. Bo niby szybciej. Tak może i szybciej... dorobisz się cukrzycy.

Pozwólcie, że przytoczę sobie najlepiej obrazującą tego typu produkty opinię interanuty (zachowana oryginalna pisownia):
"Najwieksza sciema jaka widzialem zeby platki, kaszki, wypelnione kandyzowanymi owocami, docukrzone jeszcze syropem, byly zdrowe, najlepszy pantent ze kobiety kupuja i zra to na potege myslac ze schudna jedzac ta pasze tucznikowa. Zadna nie zobaczy z tylu ile tam jest cukru, takie jedne platki moga robic za sniadanio obiad, jesli ktos oczywiscie lubi odrzywiac sie syropem glukozo-fruktozowym. Zabawne jest to ze reklamy maja zakaz klamania i oszukiwania potencjalnego klienta a robia to w tak zywe oczy ze az mi smutno, smutno tez ze tyle wyksztalconych osob daje sie robic."

Fakt smutne to acz prawdziwe, że niektórym nieważne CO, ważne że szybko zjedzą.
klask i:
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 11:11   #4070
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez lusiabambusia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś już pisał o Popcool chips Sonko. Jadłam zieloną cebulkę i mi baaardzo smakowały. Nie wiem tylko w jakim sklepie można je kupić. Widział ktoś gdzieś?
U mnie są w Lewiatanie.
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 13:47   #4071
lunerin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez lusiabambusia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś już pisał o Popcool chips Sonko. Jadłam zieloną cebulkę i mi baaardzo smakowały. Nie wiem tylko w jakim sklepie można je kupić. Widział ktoś gdzieś?
Ja jadłam zieloną cebulkę, ser cebula i paprykowe (paprykowe zresztą wczoraj) i te ostatnie są najlepsze. Chociaż wszystkie mi smakują

Kupowałam w Piotrze i Pawle za 1.99, wszystkie smaki chyba były dostępne.
__________________
'Oh, I wish I could, but I don't want to..'
20.01.12 - Pani Inżynier
10.02.12 - Pani Kierownica
lunerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 14:33   #4072
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez piotrek1994 Pokaż wiadomość
na fejsie masz tej dziewczyny z aparatem, czyli taki jak na wizażu
Na wizażu przedtem miałam ten: http://img577.imageshack.us/img577/5...ndy2mzgxnd.png
a tej dziewczyny z aparatem to moze dzień . A nie mam żadnych zdjęć na których wygladam w miarę, więc nie umieszczam na facebooku. Nie jestem fotogeniczna


[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;39310686]Oj tam, oj tam. Ja lubię jeść owsiankę na ciepło i gęstą, więc przygotowanie zajmuję mi trochę więcej czasu. Co nie oznacza oczywiście, że jadam takie gotowce codziennie, nie myślę, że po czymś takim schudnę (broń mnie boże od utraty kilogramów) no i nie uważam, że jest to zdrowy produkt. Ważne, że mi smakuję i ułatwia czasami mi poranki [/QUOTE]
No raz na jakiś czas pewnie nie zaszkodzi, ale faktem jest to, że domowa smakuje o niebo lepiej

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
O BOŻE! Wszyscy umrzemy na raka!!!
Nie wiem z czego tu zartować

Cytat:
Napisane przez SexPistols Pokaż wiadomość
No może nie wszyscy ale jednak wielu umiera, o wielu za dużo! Rakotwórcza chemia zrobiła się wszechobecna... bagatelizowanie problemu czy wyśmiewanie się z niego działa do momentu gdy któregoś dnia ktoś bliski ci powie, że teraz jego kolej... albo Ty będziesz to musiał/a oznajmić swoim małym dzieciom...
Ostatnia rzeczą jaką bym zrobiła to ignorowanie problemu i żarciki...
Popieram. Ja mam genetycznie orgaznim skłonny do "powstawania" nowotworów i musze na to uważać. Pamiętam, że kilka lat temu jak pojadłam sobie przez dłuższy czas sałatki greckie z Lisnera to potem miałam jakieś zmiany w głowie i mózgu. Dopiero potem zauważyłam ze to dziadostwo miało benzoesan sodu w składzie. A przecież ten konserwant dodają też do napojów i innych produktów. Wywaliłam te produkty z jadłospisu, pobrałam jakieś leki i na szczęście już jest ok, ale nie wiadomo jakby się to skończyło, więc na prawdę masz rację ze nie powinno się tego ignorować i z tego zartowac
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2013-02-19 o 17:09
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:03   #4073
martuska196
Raczkowanie
 
Avatar martuska196
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 328
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Góralki (chyba wszystkie smaki) widziałam dzisiaj w PoloMarkecie
NA pewno były nugatowe, orzechowe, kokosowe.
martuska196 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:10   #4074
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Może przeniesiecie się na wątek o zdrowym odżywianiu bo ciężko wylowić nowości od prognoz rakowych i biadolenia jak to ktoś może nie mieć czasu na wsypanie sobię płatków z suszonymi owocami
__________________


6 Lipiec 2013
<3<3

14.08.2016 Bartek moj Najwiekszy Skarb

malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:35   #4075
asiatt
Raczkowanie
 
Avatar asiatt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 395
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Na wizażu przedtem miałam ten: http://img577.imageshack.us/img577/5...ndy2mzgxnd.png
a tej dziewczyny z aparatem to moze dzień . A nie mam żadnych zdjęć na których wygladam w miarę, więc nie umieszczam na facebooku. Nie jestem fotogeniczna



No raz na jakiś czas pewnie nie zaszkodzi, ale faktem jest to, że domowa smakuje o niebo lepiej


Nie wiem z czego tu zartować


Popieram. Ja mam genetycznie orgaznim skłonny do "powstawania" nowotworów i musze na to uważać. Pamiętam, że kilka lat temu jak pojadłam sobie przez dłuższy czas sałatki greckie z Lisnera to potem miałam jakieś zmiany w głowie i mózgu. Dopiero potem zauważyłam ze to dziadostwo miało benzoesan sodu w składzie. A przecież ten konserwant dodają też do napojów i innych produktów. Wywaliłam te produkty z jadłospisu, pobrałam jakieś leki i na szczęście już jest ok, ale nie wiadomo jakby się to skończyło, więc na prawdę masz rację ze nie powinno się tego ignorować i z tego zartowac
Zmiany w głowie i mózgu to miałaś po anoreksji.
asiatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 17:59   #4076
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez asiatt Pokaż wiadomość
Zmiany w głowie i mózgu to miałaś po anoreksji.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 18:03   #4077
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
Może przeniesiecie się na wątek o zdrowym odżywianiu bo ciężko wylowić nowości od prognoz rakowych i biadolenia jak to ktoś może nie mieć czasu na wsypanie sobię płatków z suszonymi owocami
Popieram, nie da się ostatnio czytać tego wątku opanowanego przez osoby nie rozumiejące jego celu. Niech lepiej każdy pilnuje siebie i swoich nawyków żywieniowych a nie nawraca na siłę innych

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie stare posty tej forumki to zrozumiesz, może i mocno powiedziane ale ma sens.

Edytowane przez kajmakowa
Czas edycji: 2013-02-19 o 18:05 Powód: dopisek
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 18:37   #4078
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez kajmakowa Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie stare posty tej forumki to zrozumiesz, może i mocno powiedziane ale ma sens.
a co mnie to obchodzi, jej życie, ale pisze madrze o "świnstwach" w jedzeniu , nie bede grzebac i komus czegos wypominac
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 18:43   #4079
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
a co mnie to obchodzi, jej życie, ale pisze madrze o "świnstwach" w jedzeniu , nie bede grzebac i komus czegos wypominac
Tylko że to nie ten wątek, a teoria nie zawsze i nie u każdego idzie w parze z praktyką. Z mojej strony koniec off topu, proponuję wrócić do tematu wątku.
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 19:05   #4080
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

heh, jak niby miałabyś zauważyć zmiany? chyba że miałaś nowotwór
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.