POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 14:53   #4051
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Ta historia ma drugie "dno". Nic nie jest tak oczywiste jak się niektórym internetom wydaje.
Oglądałam w tv program, w którym wypowiadał się kolega Adama, który go bardzo dobrze znał i powiedział, że absolutnie nie uwierzy , że Adam mógłby celowo zrobić krzywdę Ewie, w satanizm i podobne bzdury.
Ktoś powie, że przecież kolega mógł Adama tak naprawdę nie znać do końca, nie wiedzieć co w nim siedzi.
Jednakże wszyscy mamy przyjaciół , znajomych i znamy ich na tyle, żeby stwierdzić czego możemy się po nich spodziewać.
Obserwujemy ich i czasami zauważamy niepokojące symptomy.
Przypuszczam, że jeszcze rok temu Pan Adam w nawet najgorszych koszmarach nie podejrzewał, że przydarzy mu się podobna historia.
Odnoszę wrażenie, że że zwłok nie znajdą w Warcie, bo ich tam po prostu nie ma.
Sprawa Ewy wyjaśni się, jeśli policja zacznie bardziej wnikliwie badać inne możliwości przebiegu tamtego feralnego poranka.
Teraz, gdy mają już podejrzanego, obawiam się ,że odpuszczą sobie badanie innych tropów, aby jak najszybciej zakończyć sprawę.
Nieważne czyim kosztem, najważniejsze, żeby był sukces i opinia publiczna uspokoiła się trochę. Tak było w przypadku Barbary S z Warszawy.
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 14:58   #4052
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez swistak444 Pokaż wiadomość
jesli tlumaczenie anormalnego zachowania Ewy jest bez sensu, jak i innych elementow tego, co sie wydarzylo, to bez sensu jest ten caly topik
O jakim zachowaniu mówisz?
Anormalnym zachowaniem nie jest zmienny krok osoby pijanej, więc nie ma sensu wymyślanie jakiegoś udawania pod kamery. Tyle.
Szkoda, że rozumiesz mój post jakoś nie tego. ;p
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 14:58   #4053
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez jag_na Pokaż wiadomość
Gdyby chciało mi się wymiotować, to biegłabym chyba jednak w ciemną pustkę.
Dlatego wcześniej mówiłam że pytanie brzmi dlaczego wybrała się w krzaki, wymiotowanie czy sikanie jest racjonalnym wyjaśnieniem, natomiast ucieczka przed kimś już nie.

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Ale jeśli się czegoś wystraszyła to miała dwie opcje: biec aż nie ucieknie albo biec i się schować. Chwilę wcześniej ledwo szła więc moim zdaniem bardziej prawdopodobny by był drugi wariant. Jeśli drugi to gdzie w środku nocy łatwiej się schować: w bloku z domofonami gdzie nie wejdzie nawet do środka czy w jakichś ciemnych krzakach nad rzeką?
Ale można dzwonić i się wydzierać, gdy napastnik ma do dyspozycji co? Telefon? Opcja zabudowania jest bardziej racjonalna. Chodzi mi o to że wątpię w uciekanie z przystanku w krzaki, obstawiam że był jakiś inny powód że się tam wybrała.

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
nie możemy swoich domysłów ograniczać tylko do tego mostu.
Adam zmieniał wielokrotnie swoje zeznania, czy mamy 100% pewności, że tam się wszystko rozegrało?
Zwłaszcza, że policja nie znalazła tam nawet pyłku po niej.
Jakby uciekała, to by przynajmniej buty zgubiła, bo w szpilkach po nierównym podłożu to się nie da zrobić sprintu i to na dodatek po pijaku. Nie gra mi cała ta historyjka...
Możemy, to jest tylko 8 minut między nagraniami. Policja mówi że odbyło się koło mostu, gdyby nie mieli na to dowodów, to by tak nie powiedzieli. Nie wiemy co znalazła policja i co ma na nagraniach.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:01   #4054
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

jesli pi razy oko przy apartamentowcu byla 3:16 i 40 sekund wychodzi ze mieli 2 min na przejscie 50 metrow, musieli sie na chwile zatrzymac.
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:02   #4055
azadon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 168
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Możemy, to jest tylko 8 minut między nagraniami. Policja mówi że odbyło się koło mostu, gdyby nie mieli na to dowodów, to by tak nie powiedzieli. Nie wiemy co znalazła policja i co ma na nagraniach.
ta rzeczniczka powiedziała, że wszystko odbyło się w okolicach mostu - wg mnie - nie wykluczają "obok" ani też "na" moście
azadon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:02   #4056
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Dla mnie niestety to wszystko zmierza w kierunku sprawy takiej, jak ta Barbary S. z Warszawy.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:03   #4057
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!



jeśli Adam Z. był niewidoczny na monitoringu 8 minut, przy założeniu że nie wszedł pod most - to przez ten czas mógł przejść przez niego i wrócić. Na końcu mostu są parkingi. Jeśli nie ma tam żadnych kamer - to skąd wiemy, że taka wersja jest nieprawdopodobna?

Rutek na którejś z konferencji podał, że ma logi jego komórki z okolic kościoła.
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 15:06   #4058
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Ta historia ma drugie "dno". Nic nie jest tak oczywiste jak się niektórym internetom wydaje.
Oglądałam w tv program, w którym wypowiadał się kolega Adama, który go bardzo dobrze znał i powiedział, że absolutnie nie uwierzy , że Adam mógłby celowo zrobić krzywdę Ewie, w satanizm i podobne bzdury.
Ktoś powie, że przecież kolega mógł Adama tak naprawdę nie znać do końca, nie wiedzieć co w nim siedzi.
Ten kolega próbował też zrzucić podejrzenia na chłopaka Ewy twierdząc, że pracuje w ABW, a tego nie może wiedzieć (tak samo jak my), więc nie jest wiarygodny.
Cytat:
Napisane przez azadon Pokaż wiadomość
ta rzeczniczka powiedziała, że wszystko odbyło się w okolicach mostu - wg mnie - nie wykluczają "obok" ani też "na" moście
wg mnie wykluczają "na moście"

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2015-12-06 o 15:07
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:09   #4059
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez azadon Pokaż wiadomość
ta rzeczniczka powiedziała, że wszystko odbyło się w okolicach mostu - wg mnie - nie wykluczają "obok" ani też "na" moście
Z tego co pamiętam, to po "sensacjach" pana R. mówili że na moście ich nie było.

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
jeśli Adam Z. był niewidoczny na monitoringu 8 minut, przy założeniu że nie wszedł pod most - to przez ten czas mógł przejść przez niego i wrócić. Na końcu mostu są parkingi. Jeśli nie ma tam żadnych kamer - to skąd wiemy, że taka wersja jest nieprawdopodobna?

Rutek na którejś z konferencji podał, że ma logi jego komórki z okolic kościoła.
Nie ma logów z baz, tylko dane z googla, analizowałyśmy sprawę tutaj, one pokazują tak mniej- więcej, biorąc pod uwagę że tam wielu punktów wifi nie ma, to dane mogła być "mniej" niż "więcej", a w tym przypadku 300 metrów robi wielką różnicę.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:11   #4060
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez azadon Pokaż wiadomość
ta rzeczniczka powiedziała, że wszystko odbyło się w okolicach mostu - wg mnie - nie wykluczają "obok" ani też "na" moście
wykluczają, a pewnie tylko z tego powodu, że Adam ich zaprowadził pod Wartę. Nie znaleźli żadnych śladów na brzegu, a mimo to nie dopuszczają innej wersji.

Pytanie jest tego typu: co się mogło stać aż tak strasznego, że chłopak woli twierdzić, że był to nieszczęśliwy wypadek i się przyznać?

Kupy się to wszystko nie trzyma, na prawdę.
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:15   #4061
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ten kolega próbował też zrzucić podejrzenia na chłopaka Ewy twierdząc, że pracuje w ABW, a tego nie może wiedzieć (tak samo jak my), więc nie jest wiarygodny.wg mnie wykluczają "na moście"
Nie dziwię mu się, wielu osobom chłopak Ewy wydaje się bardzo podejrzany.
Jego zachowanie po zaginięciu Ewy budzi wiele wątpliwości, nawet ojciec zaginionej mówił o tym publicznie.
Obserwując sprawy kryminalne można wyciągnąć wnioski, że najwięcej zbrodni ma podłoże emocjonalne. Mordują mężowie, żony , partnerzy, ojcowie porywają dzieci.
Rzadko się zdarza, że kolega z pracy zabija współpracownika, któremu w dodatku dużo zawdzięcza.
Właściwie to tylko raz słyszałam o podobnej zbrodni: pracownik zabił w furii swojego szefa - s☠☠☠☠iela.
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 15:15   #4062
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
wykluczają, a pewnie tylko z tego powodu, że Adam ich zaprowadził pod Wartę. Nie znaleźli żadnych śladów na brzegu, a mimo to nie dopuszczają innej wersji.

Pytanie jest tego typu: co się mogło stać aż tak strasznego, że chłopak woli twierdzić, że był to nieszczęśliwy wypadek i się przyznać?

Kupy się to wszystko nie trzyma, na prawdę.
Tak naprawdę wszyscy jesteśmy w martwym punkcie. Interesuję się tą sprawą od kilku dni i dręczy mnie ciągle co tam się stało. Ale to już wie tylko Adam Z.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:22   #4063
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Tak naprawdę wszyscy jesteśmy w martwym punkcie. Interesuję się tą sprawą od kilku dni i dręczy mnie ciągle co tam się stało. Ale to już wie tylko Adam Z.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Wie, albo nie wie.....
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:27   #4064
Poznaniak80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 39
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Trafiłem na taki komentarz na stronie Głosu Wlkp.:
"Pokazano monitoring z okolic parku przy gazowni, gdzie widać jak E rozłącza się z A, po czym chwytają się razem i idą dalej."

Czy ktoś z Was widział takowe nagranie. Czy może autor posta się pomylił i chodziło mu o film "3:16" z partamentowca na Wierzbakowej?
Poznaniak80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:27   #4065
impax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 34
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

A jak nie wie, to dlaczego składa takie a nie inne zeznania.

@up
Chodzi o film z 3:16.
impax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:28   #4066
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Coffee, dzięki za przypomnienie, mam krótką pamięć. Osobiście po dwóch - trzech piwach już kręci mi się w głowie. Nie wiemy ile wypiła Ewa i wiadomo, że pijany raz się zatacza, raz idzie prosto - tak jak większość ludzi tu pisze. Stąd przypuszczam, że ten jej żwawy krok w 3:16 był chwilowy.
ja tam nie widzę żwawego kroku, więc kwestia interpretacji

Cytat:
Napisane przez swistak444 Pokaż wiadomość
jesli tlumaczenie anormalnego zachowania Ewy jest bez sensu, jak i innych elementow tego, co sie wydarzylo, to bez sensu jest ten caly topik
bo jest

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Dla mnie niestety to wszystko zmierza w kierunku sprawy takiej, jak ta Barbary S. z Warszawy.
jakiej sprawy? przybliż coś

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
Pytanie jest tego typu: co się mogło stać aż tak strasznego, że chłopak woli twierdzić, że był to nieszczęśliwy wypadek i się przyznać?

Kupy się to wszystko nie trzyma, na prawdę.
Ale skąd wiesz, że on się do czegoś przyznał albo powiedział, że to był wypadek? Przecież nie znamy jego zeznań, wiemy jedynie, że nie trzymają się kupy. Nikt nigdzie nie powiedział, że scena nad Wartą, z udziałem Adama, to był prawdziwy przebieg wydarzeń.

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Rzadko się zdarza, że kolega z pracy zabija współpracownika, któremu w dodatku dużo zawdzięcza.
Właściwie to tylko raz słyszałam o podobnej zbrodni: pracownik zabił w furii swojego szefa - s☠☠☠☠iela.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:29   #4067
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Rutkowski na fejsbuku: https://www.facebook.com/KrzysztofRu...type=3&theater
Cytat:
Po wnikliwej analizie wiemy, że była to osoba podstawiona przez osoby, które chcą zdyskredytować mnie i moje Biuro jak i współpracowników.
Bez wątpienia głównym celem całej akcji miałem być ja...
Po wnikliwej analizie? W tej sprawie też analizują jakieś piksele? Skro mają jakieś dowody na to, że pani była podstawiona, czemu tego nie opublikują (przecież lubią wrzucać w internety wszystko, co mają), tylko na fejsubuku piszą jakieś ogólniki?
Czekam aż przez przypadek wrzuci gdzieś nazwisko tej pani, tak jak przez przypadek wrzucił nazwisko Adama.
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
jakiej sprawy? przybliż coś
http://wiadomosci.onet.pl/na-tropie/...ej-wisle/35k3e
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:33   #4068
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

było podane na konferencji, był tu link na periscope, imię jakiejś osoby, która twierdziła, że strażak współpracujący z Rutkowskim dał jej kasę.

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2015-12-06 o 15:37
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:37   #4069
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Czy nagranie o 3:24 nie zostało ujawnione?
Wyczytałam w komentarzach na stronie Głos Wielkopolski, o ile dobrze pamiętam, że osoba z 3:18 mogła współpracować z Adamem Z. --- znów jakaś świetna teoria :-/

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 15:37   #4070
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez impax Pokaż wiadomość
A jak nie wie, to dlaczego składa takie a nie inne zeznania.

@up
Chodzi o film z 3:16.
Pod wpływem ogromnego stresu, sytuacji w jego ocenie bez wyjścia, żeby go wreszcie zostawili w spokoju. Podczas przesłuchania mogli mu wmówić wiele rzeczy, a on dla świętego spokoju potwierdził ich wersję, (policja i Rutkowski od samego początku zakładali, że Ewa jest w rzece).
Chłopak jest bardzo młody, ma nieukształtowaną osobowość jeszcze, więc łatwo mu wiele rzeczy wmówić, zastraszyć go np powiedzieć, że jak nie przyzna się do wypadku nad rzeką, to dostanie dożywocie.
Nie wiemy jak my byśmy zachowali się w tak dramatycznej i stresującej sytuacji.
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:40   #4071
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
było podane na konferencji, był tu link na periscope, imię jakiejś osoby, która twierdziła, że strażak współpracujący z Rutkowskim dał jej kasę.
No i? Bo chyba nie rozumiem...
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:46   #4072
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Chłopak jest bardzo młody, ma nieukształtowaną osobowość jeszcze, więc łatwo mu wiele rzeczy wmówić, zastraszyć go np powiedzieć, że jak nie przyzna się do wypadku nad rzeką, to dostanie dożywocie.
Nie wiemy jak my byśmy zachowali się w tak dramatycznej i stresującej sytuacji.
ale przecież przyznanie, że miał miejsce wypadek jest najmniej obciążające ?

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Czekam aż przez przypadek wrzuci gdzieś nazwisko tej pani, tak jak przez przypadek wrzucił nazwisko Adama.
"no i" czekać nie musisz, bo już to zrobił.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:46   #4073
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
Pytanie jest tego typu: co się mogło stać aż tak strasznego, że chłopak woli twierdzić, że był to nieszczęśliwy wypadek i się przyznać?
Nie wiemy, co twierdzi i nie przyznał się, a już na pewno nie do nieszczęśliwego wypadku, którego mu nie zarzucono.
Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Nie dziwię mu się, wielu osobom chłopak Ewy wydaje się bardzo podejrzany.
Jego zachowanie po zaginięciu Ewy budzi wiele wątpliwości, nawet ojciec zaginionej mówił o tym publicznie.
dobra, ale jak mówi o tym kolega chłopaka siedzącego w areszcie i jeszcze powtarza plotę z internetu próbując zrzucić podejrzenia na kogoś innego, to nie jest w ogóle wiarygodny
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:47   #4074
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
"no i" czekać nie musisz, bo już to zrobił.
Imię to nazwisko? Od kiedy?
Ja piszę o nazwisku, on mówił imię... Co ma jedno do drugiego...? Ech.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:49   #4075
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
ale przecież przyznanie, że miał miejsce wypadek jest najmniej obciążające ?

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------


"no i" czekać nie musisz, bo już to zrobił.
Powiedział im to co chcieli usłyszeć.....
A jak już to usłyszeli, to "podjarali" się i zaczęli dopasowywać dowody, aby udowodnić mu morderstwo.
Ale on nadal się nie przyznaje......
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:50   #4076
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Powiedział im to co chcieli usłyszeć.....
A jak już to usłyszeli, to "podjarali" się i zaczęli dopasowywać dowody, aby udowodnić mu morderstwo.
Ale on nadal się nie przyznaje......
Ja też myślę, że tak było.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:51   #4077
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Pod wpływem ogromnego stresu, sytuacji w jego ocenie bez wyjścia, żeby go wreszcie zostawili w spokoju. Podczas przesłuchania mogli mu wmówić wiele rzeczy, a on dla świętego spokoju potwierdził ich wersję, (policja i Rutkowski od samego początku zakładali, że Ewa jest w rzece).
Przecież nie potwierdził ich wersji. Za każdym razem mówi co innego.
Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Chłopak jest bardzo młody, ma nieukształtowaną osobowość jeszcze, więc łatwo mu wiele rzeczy wmówić, zastraszyć go np powiedzieć, że jak nie przyzna się do wypadku nad rzeką, to dostanie dożywocie.
beeeez przesady
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:53   #4078
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Powiedział im to co chcieli usłyszeć.....
A jak już to usłyszeli, to "podjarali" się i zaczęli dopasowywać dowody, aby udowodnić mu morderstwo.
Ale on nadal się nie przyznaje......
Jezu, ludzie... Jakie morderstwo? Musicie sobie koniecznie w co drugim poście coś dopowiadać i zmyślać?
Koleś ma zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym. To nie jest morderstwo!
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:54   #4079
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Czy nagranie o 3:24 nie zostało ujawnione?
Wyczytałam w komentarzach na stronie Głos Wielkopolski, o ile dobrze pamiętam, że osoba z 3:18 mogła współpracować z Adamem Z. --- znów jakaś świetna teoria :-/
Nie, ma je policja, z tego co kojarzę to jest nagranie z monitoringu komunikacji miejskiej.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 15:57   #4080
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie wiemy, co twierdzi i nie przyznał się, a już na pewno nie do nieszczęśliwego wypadku, którego mu nie zarzucono.dobra, ale jak mówi o tym kolega chłopaka siedzącego w areszcie i jeszcze powtarza plotę z internetu próbując zrzucić podejrzenia na kogoś innego, to nie jest w ogóle wiarygodny
Kolega Adama zauważył tylko, że jest jeszcze inna osoba, którą należałoby sprawdzić.
Ale policja z góry założyła, że chłopak Ewy nie ma nic wspólnego ze zniknięciem.
Pamiętacie sprawę zniknięcia Anny Garskiej?
Mąż Anny- policjant przez prawie trzy lata był poza podejrzeniami.
Dopiero, gdy zaczął popełniać gafy np próbując rozwieść się z zaginioną, policja zaczęła obserwować go i w końcu go aresztowali.
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.