Chcę być mamą - ploty i ploteczki:) - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-08, 12:37   #4081
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzasta to fajnie że reszta badan ok. Badalam żółtaczki ,hiv, kile, grupę krwi i z tym miały jakiś problem. Niby na gr krwi mam czekać 2 tyg. Resztę badan robię w poniedziałek.

Co do pracy to ja mam 2 zawody i miałam pół etatu w jednym pól w drugim dlatego mi się to podobało. Poszukam czegoś na pól etatu, a jak nie da rady to zdecyduję się na jedno. Ale wolałabym po laparoskopii takie zmiany.

Lilianna to super że się dobrze czujecie 😀
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 18:23   #4082
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Ja dziś kiepsko sie czuje przy 2 dniu @..raz mi gorąco, raz zimno. Głowa mnie boli. Polik czerwony. Oj niech ten dzień sie kończy..
Ważne że weekend. Jutro jedziemy w góry, takie zakończenie ferii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 19:38   #4083
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Ja dziś kiepsko sie czuje przy 2 dniu @..raz mi gorąco, raz zimno. Głowa mnie boli. Polik czerwony. Oj niech ten dzień sie kończy..
Ważne że weekend. Jutro jedziemy w góry, takie zakończenie ferii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo fajnie, że jedziecie w góry. Dawno nie byłam. Z tym, że ja nie jeżdżę na nartach, nie kręci mnie to. Lubię góry późnym latem i jesienią

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

U mnie nadal @ brak. Boj siee, że znowu rozreguluje mi się organizm.
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 19:50   #4084
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Marcja dobrze pamiętam, że dupka odstawiłaś w poniedziałek? Jeśli tak to okres powinien niedługo przyjść
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 20:09   #4085
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Marcja dobrze pamiętam, że dupka odstawiłaś w poniedziałek? Jeśli tak to okres powinien niedługo przyjść
Zgadza się, odstawilam w poniedziałek dupka I w poniedziałek była akcja z beta. Dziś mam 30dc. Ostatnio było co 28 dni. Widocznie coś po tym dupku się przestawiło
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 20:26   #4086
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Ja dziś kiepsko sie czuje przy 2 dniu @..raz mi gorąco, raz zimno. Głowa mnie boli. Polik czerwony. Oj niech ten dzień sie kończy..
Ważne że weekend. Jutro jedziemy w góry, takie zakończenie ferii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo, a gdzie w góry jedziecie ? My w niedzielę naprawiamy samochód, a od jutra mamy internet znowu, takze przewiduje maraton filmów w sobotę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Oo fajnie, że jedziecie w góry. Dawno nie byłam. Z tym, że ja nie jeżdżę na nartach, nie kręci mnie to. Lubię góry późnym latem i jesienią

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

U mnie nadal @ brak. Boj siee, że znowu rozreguluje mi się organizm.
Ja byłam raz na nartach i nienawidzę na nich jeździć. Chętnie spróbowała bym snowboardu, to bardziej do mnie przemawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Przewiduje testowanie na 18. Według apki okres niby powinnam dostać wcześniej, ale co ona tam wie. 18 będą dwa tygodnie od tego, kiedy wydawało mi się że mam owu, takze powinno być okej na test. W następnym cyklu wybieram się do gina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 22:10   #4087
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Jedziemy do Szklarskiej Poręby. Takie bardziej mini spa. Narty też nie nasza bajka. Tzn moze raz mialam narty na nogach i jakos nie zaskoczyło. A syn woli sanki, dupcia,byle czym.zjazd z gorki. Także nastawiamy sie na spacery, odetchnięcie, powdychanie innego powietrza i jakies dobre góralskie jedzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Oo, a gdzie w góry jedziecie ? My w niedzielę naprawiamy samochód, a od jutra mamy internet znowu, takze przewiduje maraton filmów w sobotę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Ja byłam raz na nartach i nienawidzę na nich jeździć. Chętnie spróbowała bym snowboardu, to bardziej do mnie przemawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Przewiduje testowanie na 18. Według apki okres niby powinnam dostać wcześniej, ale co ona tam wie. 18 będą dwa tygodnie od tego, kiedy wydawało mi się że mam owu, takze powinno być okej na test. W następnym cyklu wybieram się do gina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co ciekawego oglądasz?
Mnie ostatnio na showmax wciągnął serial opowieść podręcznej, polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-09, 04:57   #4088
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Jedziemy do Szklarskiej Poręby. Takie bardziej mini spa. Narty też nie nasza bajka. Tzn moze raz mialam narty na nogach i jakos nie zaskoczyło. A syn woli sanki, dupcia,byle czym.zjazd z gorki. Także nastawiamy sie na spacery, odetchnięcie, powdychanie innego powietrza i jakies dobre góralskie jedzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Co ciekawego oglądasz?
Mnie ostatnio na showmax wciągnął serial opowieść podręcznej, polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, Szklarska Poręba jest super, Karpacz też bardzo lubię i jest niedaleko .
A oglądam np. wikingów, teraz wychodziły nowe odcinki i nie miałam jak oglądać, to nadrobię . Planuję też aquamena pooglądać . Za niedługo jeszcze wyjdzie nowe the 100 i gra o tron, to dopiero nie oderwe się od seriali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 05:59   #4089
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Hej w sobotę

Dzięki, imprezka się udała jutro mamy kolejną bo teściowa ma ur. Kupiliśmy jej duży biały lampion chyba będzie jej się podobać
Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Oo fajnie, że jedziecie w góry. Dawno nie byłam. Z tym, że ja nie jeżdżę na nartach, nie kręci mnie to. Lubię góry późnym latem i jesienią

U mnie nadal @ brak. Boj siee, że znowu rozreguluje mi się organizm.
Też uwielbiam góry jesienią. My praktycznie co roku jesteśmy, za to nigdy nie byłam nad morzem

A moze owu mialas pozno? Jak w 22-23dc wychodziły ci pozytywne testy?
Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Jedziemy do Szklarskiej Poręby. Takie bardziej mini spa. Narty też nie nasza bajka. Tzn moze raz mialam narty na nogach i jakos nie zaskoczyło. A syn woli sanki, dupcia,byle czym.zjazd z gorki. Także nastawiamy sie na spacery, odetchnięcie, powdychanie innego powietrza i jakies dobre góralskie jedzenie.
Oo uwielbiam szklarską, tam mi sie moj tz oświadczył, a ja głupia zastanawiałam się jak powiedzieć nie ale oczywiście zgodziłam się i nie żałuję


A co do nart to ja też nigdy nie bylam, moj tż ma kolano niestabilne, bo miał je dwa razy skręcone i nie może jeździć na nartach, a sama jeździć nie będę.


Miłej soboty

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzasta to fajnie że reszta badan ok. Badalam żółtaczki ,hiv, kile, grupę krwi i z tym miały jakiś problem. Niby na gr krwi mam czekać 2 tyg. Resztę badan robię w poniedziałek.

Co do pracy to ja mam 2 zawody i miałam pół etatu w jednym pól w drugim dlatego mi się to podobało. Poszukam czegoś na pól etatu, a jak nie da rady to zdecyduję się na jedno. Ale wolałabym po laparoskopii takie zmiany.

Lilianna to super że się dobrze czujecie
Straszne długo masz czekać na wyniki, ja miałam badaną gr krwi z przeciwcialami w maju, na wynik czekałam jeden albo dwa dni, mam ns wyniku podwójne potwierdzenie, tzn ze dwie osoby badały grupe, żeby nie było pomyłki.

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość

A skąd wy wogole dziewczyny jesteście?
Jak dobrze ze piątek. Praca zleci i weekend. Jupi.
Lubuskie, ale w okolicach dolnośląskiego i wielkopolskiego
Też cieszę się z weekendu, naładuje baterie
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/

Edytowane przez KarolaKG
Czas edycji: 2019-02-09 o 05:51
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 06:05   #4090
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Hej w sobotę

Dzięki, imprezka się udała jutro mamy kolejną bo teściowa ma ur. Kupiliśmy jej duży biały lampion chyba będzie jej się podobać
Też uwielbiam góry jesienią. My praktycznie co roku jesteśmy, za to nigdy nie byłam nad morzem

A moze owu mialas pozno? Jak w 22-23dc wychodziły ci pozytywne testy?

Oo uwielbiam szklarską, tam mi sie moj tz oświadczył, a ja głupia zastanawiałam się jak powiedzieć nie ale oczywiście zgodziłam się i nie żałuję


A co do nart to ja też nigdy nie bylam, moj tż ma kolano niestabilne, bo miał je dwa razy skręcone i nie może jeździć na nartach, a sama jeździć nie będę.


Miłej soboty

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:48 ----------



Straszne długo masz czekać na wyniki, ja miałam badaną gr krwi z przeciwcialami w maju, na wynik czekałam jeden albo dwa dni, mam ns wyniku podwójne potwierdzenie, tzn ze dwie osoby badały grupe, żeby nie było pomyłki.



Lubuskie, ale w okolicach dolnośląskiego i wielkopolskiego
Też cieszę się z weekendu, naładuje baterie
Pięknie! Zaręczyny w górach. To teraz musicie jechac spowrotem w to miejsce i moze uda sie spłodzic dzidzie
A mi mąż oświadczył sie nad morzem, na wydmach..taki romantyk i nawet pojechalismy w 2018 roku na wakscje tam ale jeszcze nie myslielismy o starankach..choc wspomnienia były piękne
Przez ten wyjazd juz spać nie moge..a mialam się wyspać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 06:16   #4091
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Pięknie! Zaręczyny w górach. To teraz musicie jechac spowrotem w to miejsce i moze uda sie spłodzic dzidzie
A mi mąż oświadczył sie nad morzem, na wydmach..taki romantyk i nawet pojechalismy w 2018 roku na wakscje tam ale jeszcze nie myslielismy o starankach..choc wspomnienia były piękne
Przez ten wyjazd juz spać nie moge..a mialam się wyspać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My byliśmy w zeszłym roku i nic z tego nie wyszło

Dużo mężczyzn to ukryci romantycy

Udanego wypadu wam życzę
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-09, 08:56   #4092
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry. Wstałam dopiero I kawkę pije.
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 09:04   #4093
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Witam się w sobotę

Czekam właśnie w kolejce, tak jak pisałam dzis robię AMH i powtarzam TSH. Potem resztę dnia też spędzę w oczekiwaniu na monitoring. Aniu mi na grupę krwi krew pobierli dwa razy. Druga próbka następnego dnia i wyrobiłam sobie kartę z grupą krwi, którą noszę w portfelu
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 09:11   #4094
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

[QUOTE=KarolaKG;86478856]Hej w sobotę

Dzięki, imprezka się udała jutro mamy kolejną bo teściowa ma ur. Kupiliśmy jej duży biały lampion chyba będzie jej się podobać
Też uwielbiam góry jesienią. My praktycznie co roku jesteśmy, za to nigdy nie byłam nad morzem

A moze owu mialas pozno? Jak w 22-23dc wychodziły ci pozytywne testy?

Ja już sama nie wiem co z tymi owulacjami. Ech...
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 10:05   #4095
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Witam się w sobotę

Czekam właśnie w kolejce, tak jak pisałam dzis robię AMH i powtarzam TSH. Potem resztę dnia też spędzę w oczekiwaniu na monitoring. Aniu mi na grupę krwi krew pobierli dwa razy. Druga próbka następnego dnia i wyrobiłam sobie kartę z grupą krwi, którą noszę w portfelu
Mi za to grupę krwi badali w krwiodawstwie i mam wbita w książeczkę . Okazało się wtedy, że mam inną niż mi całe życie mówili rodzice .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 10:22   #4096
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

My staramy sie co ferie to odwiedzić góry żeby pocieszyć sie śniegiem, ale majówka tez obowiazkowo góry bo wycieczka po górach to cos wspanialego. A lato tez obowiazkowo morze. Tylko te tłumy i ceny cos ostatniego lata mnie przerazily..i tak myslimy w tym roku żeby gdzies za granicę ruszyć.
To milego weekendu dziewczynku ja juz prawie na miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 10:23   #4097
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzisiaj co chwilę muszę latać siku. Irytuje mnie to strasznie, zwłaszcza że w nocy budziłam się aż co godzinę, bo tak mi się chciało . A też wcale dużo nie piłam ani nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 11:06   #4098
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Dzisiaj co chwilę muszę latać siku. Irytuje mnie to strasznie, zwłaszcza że w nocy budziłam się aż co godzinę, bo tak mi się chciało . A też wcale dużo nie piłam ani nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może na czymś zimnym usiadlaś I podziębiłaś się?,
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 11:16   #4099
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Może na czymś zimnym usiadlaś I podziębiłaś się?,
No właśnie nie . Chociaż teraz tak mi się przypomniało, że z godzinę stałam ostatnio w zimnym garażu jak grzebalismy w samochodzie, ale to było chyba w środę. Może to od tego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-09, 13:14   #4100
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
No właśnie nie . Chociaż teraz tak mi się przypomniało, że z godzinę stałam ostatnio w zimnym garażu jak grzebalismy w samochodzie, ale to było chyba w środę. Może to od tego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe. Ja to w tym temacie jestem bardzo wrażliwa

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Byłam w ogrodniczym. Kupiłam sterte nasion do siania, głównie kwiaty bo na warzywa jeszcze wcześnie. W 2 połowie lutego sieje pory🙂
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 13:39   #4101
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Możliwe. Ja to w tym temacie jestem bardzo wrażliwa

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Byłam w ogrodniczym. Kupiłam sterte nasion do siania, głównie kwiaty bo na warzywa jeszcze wcześnie. W 2 połowie lutego sieje pory
Chociaż jak patrzyłam jakie są objawy przeziębienia pęcherza, to tylko to sikanie pasuje. Oby to po prostu szybko przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 15:42   #4102
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry
Nie mam kiły, hiv, ani wirusów wątrobowych Właśnie w poniedziałek będę pobierać krew na grupę drugi raz i dopiero wtedy dostanę tą kartę. Tzn jedną mam z krwiodawstwa, ale gdzieś w moim rodzinnym domu, a nie wybieram się tam w najbliższym czasie. Mogę teoretycznie poprosić mamę o poszukanie i wysłanie, ale po pierwsze kompletnie nie wiem gdzie ta karta może być, a po drugie nie chcę stresować mamy, ma i tak dużo swoich problemów, a pewnie by się denerwowała moim zabiegiem.
Co do gór to zazdroszczę wypadu
Mój mąż oświadczył się w Pradze. Było zimno bardzo zimno, a on zabrał mnie na spacer, zachowywał się dziwnie, rozglądał się na wszystkie strony, wyglądał jakby był przestępcą i bał się, że ktoś go rozpozna na ulicy, dlatego się domyśliłam. Oświadczyny zaczął słowami,, Kochanie dokąd zmierzamy?'' A ja na to ,,no nie wiem, może do hotelu bo zimno'', Wtedy wyjaśnił mi, że chodziło mu o to dokąd zmierza nasz związek i zaczął przyrównywać nasze życie do schodów które były przed nami.... Jak teraz to wspominamy to mamy kupę śmiechu, ale tak zestresowanego to chyba nigdy go nie widziałam.
Marcja to kiedy test? Wcześnie zaczynasz wysiew, moja mama zawsze marzec kwiecień zaczyna sadzić.
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 15:44   #4103
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Chociaż jak patrzyłam jakie są objawy przeziębienia pęcherza, to tylko to sikanie pasuje. Oby to po prostu szybko przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przejdzie, przejdzie

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

A do mnie przylazła @
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 15:47   #4104
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
My staramy sie co ferie to odwiedzić góry żeby pocieszyć sie śniegiem, ale majówka tez obowiazkowo góry bo wycieczka po górach to cos wspanialego. A lato tez obowiazkowo morze. Tylko te tłumy i ceny cos ostatniego lata mnie przerazily..i tak myslimy w tym roku żeby gdzies za granicę ruszyć.
To milego weekendu dziewczynku ja juz prawie na miejscu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak się nie boicie i zagranicę zorganizujecie sami (tanie loty, noclegi od prywatnych ludzi) to wyjdzie Was naprawdę tanio, no może trochę drożej niż w Polsce, ale pogoda pewna
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 15:48   #4105
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Nie mam kiły, hiv, ani wirusów wątrobowych Właśnie w poniedziałek będę pobierać krew na grupę drugi raz i dopiero wtedy dostanę tą kartę. Tzn jedną mam z krwiodawstwa, ale gdzieś w moim rodzinnym domu, a nie wybieram się tam w najbliższym czasie. Mogę teoretycznie poprosić mamę o poszukanie i wysłanie, ale po pierwsze kompletnie nie wiem gdzie ta karta może być, a po drugie nie chcę stresować mamy, ma i tak dużo swoich problemów, a pewnie by się denerwowała moim zabiegiem.
Co do gór to zazdroszczę wypadu
Mój mąż oświadczył się w Pradze. Było zimno bardzo zimno, a on zabrał mnie na spacer, zachowywał się dziwnie, rozglądał się na wszystkie strony, wyglądał jakby był przestępcą i bał się, że ktoś go rozpozna na ulicy, dlatego się domyśliłam. Oświadczyny zaczął słowami,, Kochanie dokąd zmierzamy?'' A ja na to ,,no nie wiem, może do hotelu bo zimno'', Wtedy wyjaśnił mi, że chodziło mu o to dokąd zmierza nasz związek i zaczął przyrównywać nasze życie do schodów które były przed nami.... Jak teraz to wspominamy to mamy kupę śmiechu, ale tak zestresowanego to chyba nigdy go nie widziałam.
Marcja to kiedy test? Wcześnie zaczynasz wysiew, moja mama zawsze marzec kwiecień zaczyna sadzić.
To super wyniki badań 🙂 bez niespodzianek 🙂 test - no przylazła menda @ większość nasion rzeczywiście wysiewu się w kwietniu ja mam np pelargonie I peronie I werbene do wysiewu w lutym
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 15:48   #4106
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Przejdzie, przejdzie

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

A do mnie przylazła @
Ehh to moje pytanie nieaktualne , przykro mi
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 16:13   #4107
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Powiem Wam, że coraz bardziej skłaniam się do zmiany pracy. W tym tygodniu muszę dac odpowiedź

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Ehh to moje pytanie nieaktualne , przykro mi
Dzięki Aniu. Już się przyzwyczajam do takich co miesiecznych porażek. Moja zaufana koleżanka z pracy, powiedziała mi, że w takim stresie jak my pracujemy to będzie mi ciężko zajść w ciążę. Może ta zmianą pracy byłabym dobrym rozwiazaniem...
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-09, 19:37   #4108
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że coraz bardziej skłaniam się do zmiany pracy. W tym tygodniu muszę dac odpowiedź

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------



Dzięki Aniu. Już się przyzwyczajam do takich co miesiecznych porażek. Moja zaufana koleżanka z pracy, powiedziała mi, że w takim stresie jak my pracujemy to będzie mi ciężko zajść w ciążę. Może ta zmianą pracy byłabym dobrym rozwiazaniem...
Może dobrze Ci zrobi nowa praca, nowi ludzie, nowe miejsce, może trochę głowa zajmie się czymś innym i sie uda
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 06:36   #4109
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Wstawać śpiochy ! Jakiś lekki sen dzisiaj mialam i byle co mnie budziło. Za chwilę budzę tż-ta i zbieramy się do moich rodziców ogarnąć samochód. Coś czuję, że bez kawy dzisiaj ani rusz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-10, 06:40   #4110
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Witajcie

Cudownie jest sie wyspać czeka nas dziś intensywny dzień, a wam spokojnej niedzieli życzę
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 22:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.