Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-06, 12:13   #4081
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No to i ja, po raz kolejny z pytaniem
Mam budżet, powiedzmy 100 zł
Mój tż tańczy dubstep, świetnie rysuje, kocha muzykę (hip hop), pali, z alkoholu to tylko piwo... Nie interesuje się żadnym sportem. Na dzień chłopaka dostał bransoletkę, na imieniny słuchawki. Kosmetyki, kubeczki, poduszki ze zdjęciem odpadają. Książek raczej nie czytuje, muzykę ściąga ;/ więc płyta odpada.. Absolutnie nie mam pomysłu.
przynajmniej ma jakieś konkretne zainteresowania, hobby
myślę, że jak kocha muzykę, nie pogardziłby płytą ulubionego wykonawcy. Albo winylem, jak miałby na czym słuchać.
koleżanka powyżej miała fajne pomysły jakiś zestaw do rysowania, blok z dobrym papierem i rzeczy typu ołówki czy inne materiały może by były fajnym prezentem (ja bym się ucieszyła, zawsze się fajniej rysuje na dobrym papierze)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 14:34   #4082
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

bilety na koncert popatrz, często można dorwać tanie bilety na kameralne koncerty. Ja bratu zakupiłam bilet na taki kameralny koncert w tej samej tematyce muzycznej co lubi Twój facet za 20 zł, do tego dostał też płytę z autografem w cenie biletu
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 08:26   #4083
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

No właśnie myślałam o jakiś dobrych ołówkach i bloku, ale on sobie załatwia po naprawdę niskiej cenie te rzeczy... Bilet... zaraz zobaczę oferty
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 13:55   #4084
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Prezent dla chłopaka - miłośnika siłowni/sportów walki

Witajcie
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w sprawie prezentu dla chłopaka. Otóż jesteśmy razem 2 lata i w październiku ma on urodzinki. W związku z tym chciałabym poprosić o radę, pomysły na oryginalny prezent ponieważ troszeczkę zabrakło mi inwencji.

Mój chłopak jest zapalonym miłośnikiem siłowni, w zasadzie to jego jedyna ale za to ogromna pasja. Oprócz tego trenował kick-boxing ale koniec końców zrezygnował po wypadku na motocyklu w którym złamał kolano. Niemniej jednak z rozżewnieniem wspomina tamte czasy i np na prezent na imieniny zrobiłam mu półkę z medalami i pucharem i powiesiłam na niej jego rękawice - bardzo mu się podoba.

Z innych prezentów które ode mnie dostał - rękawiczki skórzane do treningu na siłowni, koszulki z nadrukami w temacie siłowni z kfd, mini rękawice boxerskie zapachowe do auta i inne takie gadżety. Głównie staram się wpasować w jego zainteresowania, choć nie unikałam także prezentów uniwersalnych - ciuchy (koszulki, sweterek), kosmetyki, łańcuszek itp itd

W tym roku chciałam kupić mu dwa bilety na KSW21 ponieważ obydwoje lubimy oglądać i wiem że bardzo by chciał znaleźć się tam. Niestety finanse nie pozwalają mi na taki prezent i muszę wymyślić coś innego. I tutaj pojawia się moje pytanie do Was: Co? Mogę wydać powiedzmy 100zł.

Z moich pomysłów: prenumerata magazynu KiF, budzik w kształcie hantla, no nie wiem może drążek do podciągania w domu (ale nie wiem gdzie go by można zamontować)

Z góry dziękuję za wszystkie porady
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 17:45   #4085
nacpananadzieja
Raczkowanie
 
Avatar nacpananadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec <3
Wiadomości: 83
Dot.: Prezent dla chłopaka - miłośnika siłowni/sportów walki

może warto pójść w troszke innym kierunku niż siłownia?
chociaż przyznam, że budzik w kształcie hantla mi się podoba
__________________

nie mam nic bez Ciebie, i bez Ciebie nie chcę nic!
20.02.2011r <3
DAMIAN







nacpananadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 08:17   #4086
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Prezent dla chłopaka - miłośnika siłowni/sportów walki

Cytat:
Napisane przez nacpananadzieja Pokaż wiadomość
może warto pójść w troszke innym kierunku niż siłownia?
chociaż przyznam, że budzik w kształcie hantla mi się podoba
No dobrze, w innym kierunku, ale problem w tym że nie mam pomysłu, przejrzałam inne wątki ale pustka w głowie jednym słowem.

To nie jest tak że ja się zamykam w temcie siłowni i tylko to, a innych dziedzin w ogóle nie biorę pod uwagę. Ale wiem że to jest jego największe zainteresowanie i dlatego szukałam w tym kierunku. Natomiast inne pomysły też jak najbardziej mnie interesują.
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 22:01   #4087
nacpananadzieja
Raczkowanie
 
Avatar nacpananadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec <3
Wiadomości: 83
Dot.: Prezent dla chłopaka - miłośnika siłowni/sportów walki

drążki do podciągania się montuje w drzwiach

może jakiś łańcuszek/kietę ?
__________________

nie mam nic bez Ciebie, i bez Ciebie nie chcę nic!
20.02.2011r <3
DAMIAN







nacpananadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 22:55   #4088
psychoPATKA_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

A może bilety na jakiś mecz ? Np teraz w Warszawie jest Polska-RPA albo we Wrocławiu Brazylia-Japonia
Albo coś praktycznego, jak np. eleganckie kapielówki. Na przykład takie : http://www.alpha-male.eu/pl,pid_model,19.html
psychoPATKA_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 06:19   #4089
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Prezent dla chłopaka - miłośnika siłowni/sportów walki

Cytat:
Napisane przez nacpananadzieja Pokaż wiadomość
drążki do podciągania się montuje w drzwiach

może jakiś łańcuszek/kietę ?
kupiłam mu już rok temu na święta
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 12:54   #4090
nacpananadzieja
Raczkowanie
 
Avatar nacpananadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec <3
Wiadomości: 83
Dot.: Prezent dla chłopaka - miłośnika siłowni/sportów walki

taki drążek to w decathlonie koszt około 30-50zł i w sumie niegłupi pomysł,
może jakąś bluze z tyłu z jakąś aplikacją związaną nie wiem z pięściami, siłownią czy coś takiego. z jakiejś sekcji sportowej waszego miasta.
__________________

nie mam nic bez Ciebie, i bez Ciebie nie chcę nic!
20.02.2011r <3
DAMIAN







nacpananadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 19:05   #4091
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Nie przedłużając, mój facet uwielbia System of a Down i ich wokalistę, Serja Tankiana. Na jego 20 urodziny chcę mu kupić tomik wierszy autorstwa tegoż właśnie wokalisty. Aczkolwiek mam wątpliwości, bo próbowałam "wyłapać", czy by to chciał.
Jak jechaliśmy autem z grupką znajomych i słuchaliśmy jego najnowszej płyty (Serja, nie Tż'ta ), spytałam się go, czy wie o istnieniu tego tomiku. Spytał się tylko o czym jest i że ciekawe. Boję się, że prezent się nie spodoba. Myślałam również nad wynajęciem Mustanga na jeden dzień - ale po pierwsze, ceny są za-bó-jcze (200zł/h), a po drugie, musiałabym to ustalić z jego rodzicami (bądź co bądź, może im się ten pomysł nie spodobać). Mam prawie miesiąc czasu, a pomysłów coraz mniej...
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 20:12   #4092
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

ja też uwielbiam Serja i mi by się tomik podobał, no ale nie jetem 20 letnim facetem więc nie wiem
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:30   #4093
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Hej
TŻ ma pojutrze urodziny i mam mały problem z prezentem dla niego, mam nadzieję, że mi pomożecie
No, w zasadzie to ma jutro, ale widzimy się dopiero pojutrze. Książki, kubki, koszulki, jaśki, zegarki, portfele i szaliki odpadają, bo już je ode mnie dostał. Pióro nie, bo jest leworęczny; długopis też nie, bo nie używa takich gadżeciarskich.
Uwielbia gry komputerowe, ma ich sporo, ale nie wiem jakie, więc odpada (tym bardziej, że w ogóle się na tym nie znam). Kiedyś sam robił nalewki i miód pitny, miałam pomysł, żeby iść w tę stronę, ale nie wiem, co by to konkretnie miał być. Bardzo lubi też kino, ma całe mnóstwo filmów w domu. Niestety w kinie nie ma teraz nic, co by go zainteresowało. Hm, i herbatę lubi, pomyślałam, żeby może mu kupić terere, bombillę i woreczek yerba mate, ale nie wiem, czy sprzedają to pojedynczo, czy tylko w komplecie po 2. A może teatr lub filharmonia (lubi)? Tylko nie sprawdzałam, co teraz grają w teatrze, nie wiem, jakie te sztuki mają recenzje. A koncert symfoniczny byłby dopiero w przyszłym tygodniu w piątek.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2012-10-17 o 09:34
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 23:31   #4094
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Prezent dla chłopaka - miłośnika siłowni/sportów walki

Recznik z inicjałami (lub imieniem) oraz torbę tak samo oznakowana do siłowni.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 18:11   #4095
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

A ja się już zastanawiam nad prezentami gwiazdkowymi mam do obdarowania TŻa, mamę i brata. Od razu po świętach mama ma urodziny i też trzeba coś wymyślić. Dla mamy wiem, że z bratem zrobimy zdjęcie, nasze, damy do antyramy, niech sobie postawi gdzie chce, z racji, że oboje jestesmy na studiach i rzadko nas ma razem a wiem, że bardzo takie chce tylko teraz, lepiej na urodziny czy gwiazdkę? Uwielbia też zbierać grzyby i taki atlas byłby przydatny, nada się na któreś z tych okoliczności?
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 19:30   #4096
nacpananadzieja
Raczkowanie
 
Avatar nacpananadzieja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec <3
Wiadomości: 83
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

kamona wydaje mi się, że na urodziny lepiej byłoby zdjęcie, a na gwiazdkę atlas, a brat czym się interesuje, co studiuje?
__________________

nie mam nic bez Ciebie, i bez Ciebie nie chcę nic!
20.02.2011r <3
DAMIAN







nacpananadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 20:59   #4097
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Czy moge obdarowac chłopaka padem, joystick czy jak to sie tam pisze i do tego jakis pedriv. Interesuje sie muzyka elektroniczna, lubi gry komputerowe oraz uwielbia wolfganga gartnera i szukam dla niego prezentu na swieta... co myslicie?
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 07:18   #4098
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez nacpananadzieja Pokaż wiadomość
kamona wydaje mi się, że na urodziny lepiej byłoby zdjęcie, a na gwiazdkę atlas, a brat czym się interesuje, co studiuje?
Tak właśnie myślałam, ale wolałam się upewnić oczywiście do każdego jakiś drobiazg jeszcze
A brat studiuje informatykę i jest metalowcem i uczy się grać na gitarze
ale wczoraj mnie oświeciło niedawno jak robiliśmy razem zakupy ciuchowe i kupił sobie świetne spodnie i ciut za luźne, to stwierdził, że nie ma paska i myślę, że sobie jeszcze nie kupił, a nawet jeśli to drugi nie zaszkodzi, hm? tylko teraz nie wiem, czy kupić jakiś skórzany, czy może taki troche a'la metalowiec z ćwiekami itp ? no nie jest taki, że nosi pieszczochy z kolcami, obroże itp ale po prostu, ubiera się na czarno, ma koszulki z zespołami, zapuszcza włosy i tyle ale może taki drobny akcent, bez przesady nie był by zły? Ewentualnie jeszcze koszulkę właśnie z jego ulubionym zespołem albo widziałam też fajne kubki, chociaż myślę, że lepszy byłby kufel, który niestety ciężko znaleźć ;/ co było by najlepsze?

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Czy moge obdarowac chłopaka padem, joystick czy jak to sie tam pisze i do tego jakis pedriv. Interesuje sie muzyka elektroniczna, lubi gry komputerowe oraz uwielbia wolfganga gartnera i szukam dla niego prezentu na swieta... co myslicie?
hmm, myślę, że tak, bo właśnie z tej okazji daje się raczej takie rzeczy praktyczniejsze ( czy może się mylę? ). Tylko, żebyś kupiła jakiś dobry, który mu podpasuje, bo jeśli dobrze się orientuję, to jest tego milion rodzai
i jakaś slodkość do tego czy coś

ja właśnie mam problem, co kupić TŻowi
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 09:44   #4099
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja tez mam zawsze problem, dlatego juz teraz zaczelam sie zastanawiac, a przede wszystkim słuchać co chciałby albo co jest mu potrzebne. On takie rzeczy nieświadomie wypowiada
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 09:54   #4100
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

No właśnie mojemu nic nie jest potrzebne wszystko ma i tu jest problem właśnie ;/
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 10:46   #4101
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

czym sie interesuje, co lubi?
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 12:05   #4102
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Hmm, głównie informatyką, ale takie urządzenia, jak słuchawki, myszki, pendrivy itp odpadają bo ma tego multum, a poza tym jest informatykiem, więc wybiera sobie urządzenia z najlepszymi parametrami, a także z racji, że ja się na tym nie znam wole nic takiego nie kupować
Oprócz tego uwielbia muzykę, tzn słuchać, od rocka do metalu, ale nie jest szczególnym fanem żadnego konkretnego zespołu, ma ich milion . Z tego co wiem, nie jest zainteresowany kupowaniem płyt, plakatów (nie ten typ), a także gier. Lubi programy popularnonaukowe. O a także ma obsesje na pkt swojego auta, właśnie teraz wpadłam na to, że można by coś w tym kierunku, tylko co? Kiedyś myłam mu samochód, to cały poprawiał bo mu mazy porobiłam z wosku można by jakieś kosmetyki, ale nie wiem, czy to dobry pomysł, klucze i takie pierdołki ma ;/
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 17:11   #4103
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
No właśnie mojemu nic nie jest potrzebne wszystko ma i tu jest problem właśnie ;/
u mnie to samo w dodatku - brak konkretniejszych zainteresowań. Niby krótko z nim jestem, trochę ponad rok, a wszystkie sensowniejsze uniwersalne prezenty już poszły.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 19:22   #4104
SexPistols
Raczkowanie
 
Avatar SexPistols
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 179
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

A może jakiś weekendowy wypad we dwoje? To może być fajny prezent dla kogoś kto lubi niespodzianki. I niekoniecznie musi być drogi. Warto wziąć pod uwagę prywatny pokój na Mazurach czy nad morzem, o tej porze nie powinno być drogo a ciągle romantycznie
No i ten pięknie wywoskowany samochód by się do czegoś konkretnego przydał !
SexPistols jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 08:55   #4105
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Hmm, głównie informatyką, ale takie urządzenia, jak słuchawki, myszki, pendrivy itp odpadają bo ma tego multum, a poza tym jest informatykiem, więc wybiera sobie urządzenia z najlepszymi parametrami, a także z racji, że ja się na tym nie znam wole nic takiego nie kupować
Oprócz tego uwielbia muzykę, tzn słuchać, od rocka do metalu, ale nie jest szczególnym fanem żadnego konkretnego zespołu, ma ich milion . Z tego co wiem, nie jest zainteresowany kupowaniem płyt, plakatów (nie ten typ), a także gier. Lubi programy popularnonaukowe. O a także ma obsesje na pkt swojego auta, właśnie teraz wpadłam na to, że można by coś w tym kierunku, tylko co? Kiedyś myłam mu samochód, to cały poprawiał bo mu mazy porobiłam z wosku można by jakieś kosmetyki, ale nie wiem, czy to dobry pomysł, klucze i takie pierdołki ma ;/

Zabierz go na hamownię jeśli jego pasją są auta to tu masz pole do popisu albo zorganizuj sesję zdjęciową w jakimś ładnym miejscu, umyj mu wcześniej auto, albo zabierz na myjnię. Facetów kręcą takie rzeczy
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:49   #4106
monisiaakxd
Przyczajenie
 
Avatar monisiaakxd
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Cool Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

ja mam zamiar kupic, wprawdzie nie partnerowi tylko bratu i nie na swieta tylko na 18-stke oraz za nieco mniejsza kwote, 'cycata' poduszke w komplecie z durexami + ladna piersiowka (moze byc pelna ) + duze sluchawki do kompa, telefonu czy do czego tam chce
monisiaakxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:18   #4107
pantera1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Prezent dla chłopaka - miłośnika siłowni/sportów walki

A może jakiś zegarek w sportowym stylu?
Ja mogę polecić te z samozaciskową bransoletką marki slap - sama mam i jestem zadowolona http://slapwatch.pl/categories/31/U
pantera1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:08   #4108
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
u mnie to samo w dodatku - brak konkretniejszych zainteresowań. Niby krótko z nim jestem, trochę ponad rok, a wszystkie sensowniejsze uniwersalne prezenty już poszły.
No właśnie u mnie też tak

Cytat:
Napisane przez SexPistols Pokaż wiadomość
A może jakiś weekendowy wypad we dwoje? To może być fajny prezent dla kogoś kto lubi niespodzianki. I niekoniecznie musi być drogi. Warto wziąć pod uwagę prywatny pokój na Mazurach czy nad morzem, o tej porze nie powinno być drogo a ciągle romantycznie
No i ten pięknie wywoskowany samochód by się do czegoś konkretnego przydał !
Wypad weekendowy odpada, bo to jednak bardziej kosztowne, nawet takie najtańsze, a na to mnie nie stać teraz ;/ ale już o tym myślałam i na pewno kiedyś ten pomysł wykorzystam
haha, samochód na pewno by się przydał, nawet niewywoskowany
Hmm, może jakąś "zabawkę" w takim razie? ;> skoro już na takie tematy zeszłyśmy, tylko jaką? z reguły widziałam dla kobiet dobra, ale chyba nie na Wigilię

Cytat:
Napisane przez karookarolina Pokaż wiadomość
Zabierz go na hamownię jeśli jego pasją są auta to tu masz pole do popisu albo zorganizuj sesję zdjęciową w jakimś ładnym miejscu, umyj mu wcześniej auto, albo zabierz na myjnię. Facetów kręcą takie rzeczy
Nie tyle samochody, co Jego jeden ukochany samochód i pomysł ciekawy, ale na święta raczej nie pasuje, co innego na urodziny, czy coś.. ale dopisuje do listy ciekawych prezentów, które wykorzystam na inne okazje
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 16:25   #4109
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez monisiaakxd Pokaż wiadomość
ja mam zamiar kupic, wprawdzie nie partnerowi tylko bratu i nie na swieta tylko na 18-stke oraz za nieco mniejsza kwote, 'cycata' poduszke w komplecie z durexami + ladna piersiowka (moze byc pelna ) + duze sluchawki do kompa, telefonu czy do czego tam chce
łoo! to jest pomysł! może na gwiazdkę kupię TŻ-owi słuchawki? z tego co wiem, nie ma obecnie żadnych sensownych.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 07:21   #4110
youlka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Prezent dla chłopaka - miłośnika siłowni/sportów walki

Jeśli faktycznie jest "miłośnikiem " siłowni , a miała byś ochotę kupić mu coś na wesoło to polecam gadżet "sztanga na wacusia" , a co niech ćwiczy chłopak
youlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.