O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r. - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-24, 13:05   #4081
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Meduzko - pewnie jest tyle staraczek, że wykupiły

Ewelika - szkoda troszkę tej Chorwacji, ale najważniejsze, że chociaż troszkę sobie odbijecie i spędzicie choć kilka dni razem
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:23   #4082
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Hej dziewczynki
U nas też leniwa niedziela, nawet chyba obiadu nie zrobię tylko sobie zamówimy po kebabie bo dawno nie jedliśmy

Malgos może coś jest na rzeczy i to nie @ się zbliża
meduzka bardzo duży wybór testów jest na allegro też sobie zamówiłam na następny cykl na wypróbowanie czy się z tempką wszystko pokryje zobaczyć
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:30   #4083
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Arenika - jakoś się nie nastawiam, ale zobaczymy mój tż to mnie potrafi podnieść na duchu i mówi, że w razie czego to przyjmie jak swoje heheh następnym razem dostanie w papę!

Dziewczyny, czy któraś z was prostowała włosy keratyną??
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:33   #4084
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Hej

U mnie wczoraj padł prąd na całym osiedlu - i co tu robić w takiej sytuacji a że było po 22-giej to poszłam spać
Biedny tż-cik chciał oglądać walkę Gołoty z Saletą

U mnie krwawienia całkowity brak ... tamte parę kropli było bardzo czyste i na nich się skończyło... ehhh przez te starania to mi się rozreguluje przede wszystkim mózg no nic czekam na @ do 26-tego

Izetko a dla mnie też coś byś miała?? ja mam angielskie 32 E (albo DD) (to coś koło 70E w PL)
Małgos no to naprawdędziwne te Twoje plamienie...

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Małgoś o keratynie nic nie wiem, a to jakies trwalsze prostowanie dzięki temu??

My zaraz jedziemy do mojego chrzesniaka

a ja mam pytanie z innej beczki, bo kulinarne, kupilismy wczoraj na sprobowanie filet z rekina jadłyście, jak to wogóle przyrzadzic, ? normalnie można jak każdą rybę czy jakos specjalnie bo troche boje sie za to wziac

__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:36   #4085
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Madziusia - tym bardziej że nigdy w życiu mi się coś takiego jeszcze nie zdarzyło... co oczywiście nie znaczy, że nie może mi się przydarzyć, ale co tam czekam na @, może to jakiś jej zapowiednik... hmmm dopiero co byłam u gina i cytologię też miałam robioną więc wszystko było OK... jakiś miesiąc temu już bym łapała za test, ale tym razem nie zamierzam, dopiero za dwa dni

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Podobno bardzo fajnie wygładza włosy i ich nie niszczy a wręcz przeciwnie...
a z tym filetem to poszukaj coś w kulinarnych przepisach, bo może nie warto przygotować jak zwykłą rybę, tylko jakoś bardziej wykwintnie
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:52   #4086
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez didi610 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Madzia ja oglądałam wszystkie części zmierzchu w kinie i czytałam książki mój był ze mną na 3 ostatnich częściach i nie narzekał ja bardzo lubię ten film, a widziałam reklamę ostatnią że na tvn poleci saga wiosną będę mogła sobie znowu pooglądać Jake'a ale ciiii:P

Izetka a może te bolące piersi to jednak nie objaw @ ;>
mnie od dwóch cykli nie bolały więc jak zaczną boleć to będę się zastanawiać i faktycznie mało nas ostatnio tutaj, ale to chyba w weekendy tak jest.....zalatane gdzieś wszystkie
ja niestety ślęczę nad pracą ale jak dobrze pójdzie to dzisiaj drugi rozdział będzie gotowy

Małgoś czytałam, że można mieć krwawienie w ciąży, ale nie jest to okres i raczej okresu nie przypomina, to może być faktycznie jasna krew lub połączona ze śluzem.....
Mi też się podoba Jake, ta jego klata

Cytat:
Napisane przez Izetka_ Pokaż wiadomość
tak tak i skończą się myślenia i nadzieję...zapewne złudne...i znowu do roboty Panie Złoty
a ja w sklepie z blielizną pracuję nic specjalnego , ale zawsze coś
W takim sklepie to ja bym chciała pracować

Cytat:
Napisane przez Izetka_ Pokaż wiadomość
to podobny do mnietylko ja się mieszczę czasem w obwód 70 ladnie leży kinga i ava, ja osobiście wyglądam super w tych firmach

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------



no dobieram , ale powiem Wam , że to ciężka sprawa wytlumaczyc na czym to polega i jakie są zasady, i dużo babek patrzy na Ciebie jak na kosmitkę i albo nie chce przyjąc poprawnej wersji i kupuje po swojemu albo wychodzi z niczym...trochę się tego uczyłam bo trochę spędziłam lat w kosmetykach i to zupełnie inna bajka dla mnie była...
Muszę się też przejść do takiego sklepu gdzie dobierają rozmiar, bo napewno noszę zły.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Meduzko - pewnie jest tyle staraczek, że wykupiły

Ewelika - szkoda troszkę tej Chorwacji, ale najważniejsze, że chociaż troszkę sobie odbijecie i spędzicie choć kilka dni razem
Też mi szkoda ale nadrobimy w wakacje nie mogę się doczekać wspólnego wyjazdu, marzy mi kilka dni tylko we dwoje.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Madziusia - tym bardziej że nigdy w życiu mi się coś takiego jeszcze nie zdarzyło... co oczywiście nie znaczy, że nie może mi się przydarzyć, ale co tam czekam na @, może to jakiś jej zapowiednik... hmmm dopiero co byłam u gina i cytologię też miałam robioną więc wszystko było OK... jakiś miesiąc temu już bym łapała za test, ale tym razem nie zamierzam, dopiero za dwa dni

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Podobno bardzo fajnie wygładza włosy i ich nie niszczy a wręcz przeciwnie...
a z tym filetem to poszukaj coś w kulinarnych przepisach, bo może nie warto przygotować jak zwykłą rybę, tylko jakoś bardziej wykwintnie
Może faktycznie wszystko jet na najlepszej drodze
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 15:06   #4087
didi610
Raczkowanie
 
Avatar didi610
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 437
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Madzia ja jadłam kiedyś filet z rekina, ale jakoś nie był to szczyt moich kulinarnych smaków, taka trochę rozlazła konsystencja ale pewnie jakiś ciekawy przepis znajdziesz oczywiście w necie

keratyna prostuje włosy i owszem, ale nie jest to efekt prostowania na dłużej, jak się odpowiednio o włosy po tym zabiegu nie zadba to rezultatów nie będzie widać....a poza tym, po keratynie włosy są całkiem płaskie, przy skórze głowy....ja np. aż tak płaskich nie lubię, mam zbyt okrągłą buzię :/
__________________


25.08.2012r.

"Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwych opcji. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co?? Od życia dostaniesz i tak to, czego kompletnie się nie spodziewasz."
didi610 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 15:14   #4088
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Didi - a prostowałaś tym sposobem? no właśnie ja bym chciała mieć proste... bo zawsze się chce odwrotnie do tego co się ma
czytałam że zabieg jest na 3- miesięcy, ale raczej do włosów cienkich i np rozjaśnianych - na takich najlepiej widać rezultat, ale nie miałam z tym do czynienia dlatego pytam, czy ktoś ma jakieś doświadczenia

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2013-02-24 o 15:16
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 15:28   #4089
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

hej

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
o fajnie a macie jakieś konkretne miejsca do zobaczenia czy idziecie na żywioł? jedziecie autkiem?
bardziej na żywioł . Ale to na razie tylko plany

Cytat:
Napisane przez ewann84 Pokaż wiadomość
mialam dostac 28- niby tak wyliczylam bo mam niereg. ale zazwyczaj 33-34 dni
niestety od wczoraj plamie ;/ wczoraj b. delikatnie, ale dzis juz mocniej
zazwyczaj mam tak ze rano dostaje @ i biegne do lazienki i hlus:P
ale czasami - b. rzadko zdarzaja mi sie najpierw plamienia
tak wiec szykuje sie na kolejny cykl
i pilnie czytam wszystko co piszecie zeby wiedziec jak najwiecej.
mój ostatni @ własnie był podobny. A mam jak Ty czyli czuję że nadchodzi i od razu hlust . A ostatnio, 3 dni plamień, 2 dni bardzo skąpego krwawienia, znów plamienie i koniec . Test zrobiłam dla spokoju i nic Organizmy nam z tego wszystkiego szaleją

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie z innej beczki, bo kulinarne, kupilismy wczoraj na sprobowanie filet z rekina jadłyście, jak to wogóle przyrzadzic, ? normalnie można jak każdą rybę czy jakos specjalnie bo troche boje sie za to wziac
widziałam własnie ten filet w Biedronce i też zastanawiałam się jak to smakuje i z czym to zrobić . Daj znać co Ci wyszło i jak smakowało
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 15:43   #4090
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Wiecznie pod wiatr - lubię takie wyjazdy na żywioł

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Tak sobie myślę, od kiedy w takim razie liczyć swój @? Od dnia kiedy wystąpiło pierwsze krwawienie czy od dnia, kiedy zacznie się na dobre?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 15:48   #4091
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Wiecznie pod wiatr - lubię takie wyjazdy na żywioł
też lubimy . W ogóle uwielbiamy przebywać w aucie i te długoe trasy

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, od kiedy w takim razie liczyć swój @? Od dnia kiedy wystąpiło pierwsze krwawienie czy od dnia, kiedy zacznie się na dobre?
też się nad tym zastanawiałam po tej mojej ostatniej @ . Z racji tego że nigdy plamień przed właściwą @ nie miałam to przyjełam 1 dzień plamień za 1 dzień cyklu .
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 15:55   #4092
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Wiecznie pod wiatr - My czasami robimy sobie takie wycieczki, z tym, że IE duża nie jest to dość szybko można dojechać w każdy jej koniec czasami jednak troszkę żałujemy, że to wyspa bo wyrwalibyśmy się gdzieś dalej
a co do tego plamienia to miałaś przerwę np. 1 dzień między nimi?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 15:59   #4093
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Wiecznie pod wiatr - My czasami robimy sobie takie wycieczki, z tym, że IE duża nie jest to dość szybko można dojechać w każdy jej koniec czasami jednak troszkę żałujemy, że to wyspa bo wyrwalibyśmy się gdzieś dalej
a co do tego plamienia to miałaś przerwę np. 1 dzień między nimi?
dokładnie miałam tak: 3 dni plamienia, 2 dni bardzo skąpego krwawienia, 1 dzień przerwy i (bodajże) 2 dni plamienia
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 16:02   #4094
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

a rozumiem ... dzięki
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 16:09   #4095
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

tak teraz czytam sobie o hormonach i hormony które ważne są przy zajściu w ciążę to: TSH (tarczyca), progesteron, Luteotropina (Lh), FSH, prolaktyna (Prl), Estrogeny i Testosteron

ostatnio chyba któraś z dziewczyn o to pytała
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 19:09   #4096
TuUsiaA93
Przyczajenie
 
Avatar TuUsiaA93
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 11
GG do TuUsiaA93 Wyślij wiadomość przez MSN do TuUsiaA93
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Witam wszystkich

Wraz z nazeczonym tez staramy sie o dzidzie po utracie naszego malenstwa w listopadzie 2012. Bylo to dla nas straszne przezycie gdyz bylo to planowane malenstwo.
A wiec uznalismy ze znow jestesmy gotowi zaczac starania o powiekszenie naszej malej rodzinki jest to nasz pierwszy miesiac staran.
Od kilku ostatnich dni zauwazylam ze czesto musze chodzic siusiu ( zadnych boli, nic nie swedzi ) wiec nie moze to byc zadna infekcja. Bola mnie tez piersi od 2 dni, podkreslam ze nigdy nie mialam boli piersi przed miesiaczka. Nie chcialam wczesniej robic testu, wolalam poprostu poczekac do @.
No i nadszedl ten dzien. Dzisiaj powinnam dostac @, a jej nie ma... Nigdy mi sie okres nie spoznial, mam regularny co 30 dni. A wiec sama nie wiem co mam o tym myslec, nie chce sie nastawiac na potomka. A wiec jutro z samego rana bede BIEGLA do apteki po test ciazowy. Mam nadzieje ze beda 2 kreseczki W zwiazku z tym mam pytanie jaki test jest najlepszy?? Mieszkam aktualnie w Norwegii, i raczej nie ma tak duzo do wybowu
Pozdrawiam was serdecznie
TuUsiaA93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 20:05   #4097
ewann84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 890
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

[QUOTE=wiecznie_pod_wiatr; 39430363]tak teraz czytam sobie o hormonach i hormony które ważne są przy zajściu w ciążę to: TSH (tarczyca), progesteron, Luteotropina (Lh), FSH, prolaktyna (Prl), Estrogeny i Testosteron

ostatnio chyba któraś z dziewczyn o to pytała [/QUOTE

Chyba ja )) dziekuje
ewann84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 20:53   #4098
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

hej dziewczyny dopiero na kompa usiadłam, bo w końcu udało nam się aktywnie spędzić wolny dzień, pojechaliśmy na duuużą żwirownie która zimą przeobraża się w raj dla narciarzy i saneczkarzy
a jutro mam wolny dzień i nie mam pojęcia jak go wykorzystać

meduzka jak w aptekach nie możesz znalesc testów to zajdz do rossmana tam mają na 100%

Malgos ja też długo zastanawiałam się na tą keratynę ale nie zdecydowałam się w końcu bo zbyt wiele opinni słyszałam, że po wyjściu z salonu jest pięknie, cudnie a z każdym kolejnym myciem włosów (poleconymi przez fryzjera szamponami itp) coraz gorzej aż efektów nie widać i to b.szybko

kurcze ale głoooodna jestem późna pora już ale nie wytrzymam, lece jakaś kanapeczke zrobić
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:03   #4099
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Kasiu - też pojeździłabym na sankach czy nartach

hmm ja na razie zapytam moją fryzjerkę czy wykonuje taki zabieg i za ile, a potem się zastanowię ...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 21:25   #4100
kasiunka8998
Raczkowanie
 
Avatar kasiunka8998
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 373
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

a masz kręcone czy falujące włoski ?? ja mam niesforne kręciołki i na codzień nie mam sił z nimi walczyć więc tylko modelują przód i związuje włosy w a'la koczek. Na wyjścia prostuję bo tak czuję się najlepiej ale szkoda mi włosów na codzienne prostowanie. Jakiś czas temu prostowałam po każdym myciu dłuższy okres i końcówki tak mi się posypały, że przestałam.

a jak tam z testowaniem... wstrzymujesz się narazie z testem ??
kasiunka8998 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:31   #4101
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Kasiu - ja mam mocno falowane (czyli każdy idzie w inną stronę), a po kąpieli nawet troszku kręcone... kiedyś też prostowałam czesto, ale od jakiegoś roku już praktycznie tego nie robię (tzn zdarzyło mi się 3 -4 razy), ale wolę siebie w prostych...

a o testowaniu nawet nie myślę... szczerze jakoś wiem, że dostanę @, więc to na nią czekam hehehe
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:39   #4102
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Hej kobietki

Nie dam rady was dziś nadrobić bo zaraz zmykam spać

Cały weekend mieliśmy bardzo wesoły Wczoraj najpierw zakupy, a później kolacja u znajomych, a dziś obiad u teściów, a później wizyta u moich dziadków Dopiero wróciliśmy do domu
A jutro mam wolne bo mam urodziny i mam zamiar świętować, a nie pracować

Do jutra
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:46   #4103
ewann84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 890
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Kasiu - ja mam mocno falowane (czyli każdy idzie w inną stronę), a po kąpieli nawet troszku kręcone... kiedyś też prostowałam czesto, ale od jakiegoś roku już praktycznie tego nie robię (tzn zdarzyło mi się 3 -4 razy), ale wolę siebie w prostych...

a o testowaniu nawet nie myślę... szczerze jakoś wiem, że dostanę @, więc to na nią czekam hehehe

podziwiam, ja juz ciekawosci bym nie wytrzymala :P


teraz przygotowuje sie dzielnie do kolejnego cyklu. zastanawiam sie od kiedy testy zaczac robic
ewann84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:55   #4104
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
też lubimy . W ogóle uwielbiamy przebywać w aucie i te długoe trasy

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------


też się nad tym zastanawiałam po tej mojej ostatniej @ . Z racji tego że nigdy plamień przed właściwą @ nie miałam to przyjełam 1 dzień plamień za 1 dzień cyklu .

dziewczyny plamienia nie jest @. czytałam o tym juz wiele razy.a swoj a droga mój przykład w tamtym cyklu plamiłam 7 dni przed prawdziwą @, jeżeli wliczałoby to się do @ to moje miesiączki trwały by 12 dni. a i owulacja byłaby kiedy indziej, teraz przy liczeniu cyklu od 1 dnia krwawienia a nie plamienia owulację miałam 16dc.

nie wiem może wam trochę podpowiedziałam.
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:56   #4105
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Justii - to już na jutro życzę ci wszystkiego naj naj najlepszego!

Ewann - ja w poprzednim cyklu też bym nie wytrzymałam a tym rzeczywiście wrzuciłam na luz
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:59   #4106
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Hej kobietki

Nie dam rady was dziś nadrobić bo zaraz zmykam spać

Cały weekend mieliśmy bardzo wesoły Wczoraj najpierw zakupy, a później kolacja u znajomych, a dziś obiad u teściów, a później wizyta u moich dziadków Dopiero wróciliśmy do domu
A jutro mam wolne bo mam urodziny i mam zamiar świętować, a nie pracować

Do jutra
justii w takim razie spełnienia marzen sto lat i wymarzonych II w tym roku!!!!
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:59   #4107
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Madziusia - ja zacznę liczyć od momentu kiedy wystąpi plamienie, a jego kontynuacją będzie krwawienie czyli tak jak zazwyczaj miałam... a to odstępstwo od mojej natury po prostu tym razem zignoruję
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 22:00   #4108
madziusia222
Zadomowienie
 
Avatar madziusia222
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 008
GG do madziusia222
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Justii - to już na jutro życzę ci wszystkiego naj naj najlepszego!

Ewann - ja w poprzednim cyklu też bym nie wytrzymałam a tym rzeczywiście wrzuciłam na luz
Małgoś wrzucenie na luz najlepszą metodą zaciążenia !
__________________

"Wiara to przekonanie o czymś, czego się jeszcze nie widziało. Nagrodą za tę wiarę jest zobaczyć to, w co się uwierzyło."



1.09.2012 Nasz dzień
madziusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 22:14   #4109
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Zobaczymy a ja zaczynam wierzyć, że mój dzieciaczek urodzi się w kolejnym roku... tak chciałam i tak będę miała, nie ważne że w między czasie zmieniłam zdanie
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 22:24   #4110
ewann84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 890
Dot.: O maleństwa się staramy i na dwie kreseczki czekamy :) Staraczki 2013r.

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Hej kobietki

Nie dam rady was dziś nadrobić bo zaraz zmykam spać

Cały weekend mieliśmy bardzo wesoły Wczoraj najpierw zakupy, a później kolacja u znajomych, a dziś obiad u teściów, a później wizyta u moich dziadków Dopiero wróciliśmy do domu
A jutro mam wolne bo mam urodziny i mam zamiar świętować, a nie pracować

Do jutra
\


Sto lat!!!!

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Zobaczymy a ja zaczynam wierzyć, że mój dzieciaczek urodzi się w kolejnym roku... tak chciałam i tak będę miała, nie ważne że w między czasie zmieniłam zdanie
ja w tym cyklu przegapilam owulacje bo tyle mialam na glowie, ale w kolejnym bede na maxa probowala ;D
ja tak dlugo przekonywalam mojego mezczyzne do dziecka ze boje sie ze mu sie odmieni:P

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez madziusia222 Pokaż wiadomość
Małgoś wrzucenie na luz najlepszą metodą zaciążenia !
trudno tylko wykonac

Edytowane przez ewann84
Czas edycji: 2013-02-24 o 22:25
ewann84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.