Wyrzuć to z siebie! - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-30, 22:29   #4111
zielona_zabcia
Rozeznanie
 
Avatar zielona_zabcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 778
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

wyglądam jak potwór.
boli mnie bardzo
mamusiu dlaczego tak mnie nienawidzisz, dlaczego nie umiesz mnie kochać i mi wybaczyć
przytul mnie, proszę, tak troszkę, tak żebym poczuła Twoje ciepło.
Boję się zostawać sama ze sobą, a Ty mi na to pozwalasz, wręcz zmuszasz mnie do tego.
Jestem jeszcze dzieckiem
____________________
A Ty co?
po cholere dzwonisz, dlaczego mieszasz mi w głowie?
Mnie nie można kochać.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zwariuję, nie, czekaj, ja już zwariowałam.
__________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. "
św. Augustyn


zaręczona 30.03.2012
mama maleńkiego Miłoszka 17.07.2012
niedługo żona
niedługo matura
wygrałam swoje życie !
zielona_zabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 08:24   #4112
kikimora_6
Rozeznanie
 
Avatar kikimora_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 654
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Cytat:
Napisane przez ktmk Pokaż wiadomość
ja teeeeż!
I ja!

Żabciu, ja też jestem jeszcze trochę dzieckiem... A czuję, że już nie powinnam. I to mnie przeraża. Nie chcę być dorosła!
Z drugiej strony- odwaga polega na stawianiu czoła sowim lękom. Nie będę więc bronić się bez sensu przed tym, co nieuniknione- za rok skończę 18 lat i podołam większej odpowiedzialności, którą te urodziny ze sobą niosą. Mam nadzieję.
kikimora_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 10:50   #4113
agniusia17
Rozeznanie
 
Avatar agniusia17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 881
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Cytat:
Napisane przez kikimora_6 Pokaż wiadomość
I ja!

Żabciu, ja też jestem jeszcze trochę dzieckiem... A czuję, że już nie powinnam. I to mnie przeraża. Nie chcę być dorosła!
Z drugiej strony- odwaga polega na stawianiu czoła sowim lękom. Nie będę więc bronić się bez sensu przed tym, co nieuniknione- za rok skończę 18 lat i podołam większej odpowiedzialności, którą te urodziny ze sobą niosą. Mam nadzieję.
Ja za miesiąc i parę dni skończę lat 19, a czasem i tak czuję się jak dziecko. Chociaż dopiero od niedawna zaczęłam częściej odnajdywać się w sytuacjach wymagających bycia dojrzałym i odpowiedzialnym za swój los.
__________________
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.


— Gabriel García Márquez





agniusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 12:19   #4114
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

To był dobry melanż. Jeden z lepszych. Tylko chyba nie to mi chodziło po głowie, gdy wychodziłam wczoraj z domu...
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 13:21   #4115
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Cytat:
Napisane przez kikimora_6 Pokaż wiadomość
I ja!
Cytat:
ja teeeeż!
jedziemy?



eh, jakoś mi tak lżej dzisiaj.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 17:56   #4116
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Ochyda!
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:58   #4117
anjjjia
Rozeznanie
 
Avatar anjjjia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 866
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

brawo ja znowu okłamałam znajomych. tak lepiej siedzieć w domu. czekać na wiadomość od chłopaka, który właśnie jest w pracy i odpisze najwcześniej jutro. znając mnie i tak umiejętnie spieprzę tą znajomość.
tak jesteś świetna dziewczyno.


✂✂✂✂a, ✂✂✂✂a, kuuuuuuuurwa!!
__________________

'Miłe panie pamiętajcie: FACET TO NIE PIES - NA KOŚCI NIE POLECI ! A więc wpierniczajcie steki, a nie jakieś tam kanapeczki. '


http://sentymentalno-maniakalny.blogspot.com/
próbuje.


anjjjia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 19:33   #4118
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Co za dziwne uczucie. Z jednej strony okropnie czuje się siedząc w domu wieczorem, z drugiej nie chce mi się wyjść. Przecież przed chwilą wróciłam!!! Czemu czuje sie fatalnie z tego powodu, że brat wyszedł z domu chwile temu, a ja siedze w domu? Skąd się biorą takie chore mysli w mojej głowie? Do tego tęsknie i jestem nieszczęśliwa. Tak, jestem nieszczęśliwa, pomimo że mam znakomitych znajomych, z którymi nie da się nudzić. Cholera, czemu jestem tak ślepo zakochana?
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 19:42   #4119
ktmk
Raczkowanie
 
Avatar ktmk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 338
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
jedziemy?

Kurna, w tym roku nie mogę, ale za rok nie ma bata, muszę być : P



Szkoda, że Cię nie ma ma gg, przyzwyczaiłam się do tych rozmów. Mam nadzieję, że Cię jeszcze dziś "złapię".
__________________
We can be Heroes
Just for one day


Edytowane przez ktmk
Czas edycji: 2011-07-31 o 19:44
ktmk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 20:15   #4120
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

mam wrażenie że za dużo gadam momentami, eh.
ale potrzebuję żebyś mnie zrozumiał tato i zaakceptował, że nie wrócę do akademika.


czuć jest cudownie, uwielbiam to czuć, tyle dni, a ja nadal czuje to jakby było teraz!
obrazy nie blakną...
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 20:24   #4121
zielona_zabcia
Rozeznanie
 
Avatar zielona_zabcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 778
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

300sztuk wysmarkanych dwuwartwowych chusteczek;
2litry wypitego gorącego mleka;
360ml miodu z mlekiem;
23obejrzane odcinki dr.Housa;
7wpisów na wizaz.pl/forum
10wpisów na fb
3h snu;
5xwyjscie do wc;
paczka neoangonów;
połowa flakoniku ketonalu
flakonik otivin coś tam;
12minut rozmowy z mamą która nie zwróciła uwagi na mój zachrypnięty nosowy głos, ale spoko, nic się nie martw mamusiu, mam 17lat, mieszam tutaj sobie sama, wcale nie tęskę za rodziną, wcale nie potrzebuję rozmowy i wsparcia, wcale nie trzeba mi kasy na lekarzy i lekarstwa, wcale niem i nie chcę się do Ciebie przytulić i nie, nie chcę usłyszeć że mnie kochasz!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przecież jestem taka silna,inteligętna i dorosła!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
a ✂✂✂✂a wcale nie jestem. wcale nie chciałam tu mieszkać, chciałam żebyś mnie zatrzymała, chciałam żebyś powiedziała że nie moge mieszkać jeszcze całkiem sama tak daleko, że jestem jeszcze Twoim dzieckiem i że mnie potrzebujesz, że mam mieszkać w swoim ślicznym pokoju ze swoim psem i kotem, ze swim rodzeństwem,chciałam tego.
Gdy wyzdrowiałam to było dobre rozwiązanie ale to już ponad rok!
tata mnie kochał! Byłam dla niego księżniczką, byłam jego skarbem,całym światem. to co się stało to nie jest moja wina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! Nie,nie,nie,nie,nie,nie.
Nie obarczysz mnie tym! Nie jestem jakimś cierpiętnikiem, nie będę pokutować za całe zło które nas dotknęło! Nie! Wiem że tak jest łatwiej, wiem że wolisz zwalić na mnie wszystko, i wywalić mnie z pola widzenia wraz z tą staszną świadomością! Już wystarczajaco długo się chlastałam, za długo żyłam z poczuciem winy, zbyt długo brałam na siebie to wszystko.
Przez Ciebie całe dzieciństwo przepłakałam.
Przez to całe gimnazum prowadziłam się do śmierci,
powolutku, boleśnie, skutecznie, róznymi drogami, głodówki, prochy, żyletki, do tej pory po moim udzie, łydce i pośladku biegnie blizna.
Tak mamusiu tego też nie wiesz, a powiedziałabym Ci! Oczywiście że bym powiedziała, ale Ty nie chcesz mnie słuchać, nie możesz ze mną rozmawiać i patrzeć w moje duże zielone oczy, które mam po tatusiu, dłużej niż te piepszone 12minut!

i to wszystko przez jednego cholernego zęba..
to nie na moje siły.

ja chcę iść, muszę,.
Pójdę, prawda?
__________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. "
św. Augustyn


zaręczona 30.03.2012
mama maleńkiego Miłoszka 17.07.2012
niedługo żona
niedługo matura
wygrałam swoje życie !

Edytowane przez zielona_zabcia
Czas edycji: 2011-07-31 o 20:26
zielona_zabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 21:10   #4122
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

.
__________________


Edytowane przez poppy seed
Czas edycji: 2011-12-30 o 20:16
poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 21:11   #4123
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Cytat:
Napisane przez zielona_zabcia Pokaż wiadomość
300sztuk wysmarkanych dwuwartwowych chusteczek;
2litry wypitego gorącego mleka;
360ml miodu z mlekiem;
23obejrzane odcinki dr.Housa;
7wpisów na wizaz.pl/forum
10wpisów na fb
3h snu;
5xwyjscie do wc;
paczka neoangonów;
połowa flakoniku ketonalu
flakonik otivin coś tam;
12minut rozmowy z mamą która nie zwróciła uwagi na mój zachrypnięty nosowy głos, ale spoko, nic się nie martw mamusiu, mam 17lat, mieszam tutaj sobie sama, wcale nie tęskę za rodziną, wcale nie potrzebuję rozmowy i wsparcia, wcale nie trzeba mi kasy na lekarzy i lekarstwa, wcale niem i nie chcę się do Ciebie przytulić i nie, nie chcę usłyszeć że mnie kochasz!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przecież jestem taka silna,inteligętna i dorosła!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
a ✂✂✂✂a wcale nie jestem. wcale nie chciałam tu mieszkać, chciałam żebyś mnie zatrzymała, chciałam żebyś powiedziała że nie moge mieszkać jeszcze całkiem sama tak daleko, że jestem jeszcze Twoim dzieckiem i że mnie potrzebujesz, że mam mieszkać w swoim ślicznym pokoju ze swoim psem i kotem, ze swim rodzeństwem,chciałam tego.
Gdy wyzdrowiałam to było dobre rozwiązanie ale to już ponad rok!
tata mnie kochał! Byłam dla niego księżniczką, byłam jego skarbem,całym światem. to co się stało to nie jest moja wina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! Nie,nie,nie,nie,nie,nie.
Nie obarczysz mnie tym! Nie jestem jakimś cierpiętnikiem, nie będę pokutować za całe zło które nas dotknęło! Nie! Wiem że tak jest łatwiej, wiem że wolisz zwalić na mnie wszystko, i wywalić mnie z pola widzenia wraz z tą staszną świadomością! Już wystarczajaco długo się chlastałam, za długo żyłam z poczuciem winy, zbyt długo brałam na siebie to wszystko.
Przez Ciebie całe dzieciństwo przepłakałam.
Przez to całe gimnazum prowadziłam się do śmierci,
powolutku, boleśnie, skutecznie, róznymi drogami, głodówki, prochy, żyletki, do tej pory po moim udzie, łydce i pośladku biegnie blizna.
Tak mamusiu tego też nie wiesz, a powiedziałabym Ci! Oczywiście że bym powiedziała, ale Ty nie chcesz mnie słuchać, nie możesz ze mną rozmawiać i patrzeć w moje duże zielone oczy, które mam po tatusiu, dłużej niż te piepszone 12minut!

i to wszystko przez jednego cholernego zęba..
to nie na moje siły.

ja chcę iść, muszę,.
Pójdę, prawda?
pójdziesz.

dzwoń po mame, na pogotowie dentystyczne, potrzebujesz pomocy, a tego nikt Ci nie odmówi bo coś gdzieś kiedyś.

i nie rób z siebie kosztem zdrowia dorosłej, proszę.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 21:35   #4124
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Jezu. Nie mam pojęcia, jak mam przemówić do samej siebie.
Jak mam siebie przekonać, że wszystkie moje lęki i obawy, wszystkie u r o j o n e znaki, które mają niby pokazywać mi, że wszyscy w okół, wszyscy - mój chłopak, moi przyjaciele, nawet rodzina - że oni nie są przeciwko mnie? Że to wcale nieprawda, że udają przede mną swoje uczucia?
Cały czas mam wrażenie, że to wszystko jest tylko grą. Jakby prawie każda z tych osób, każda z osobna, grała na dwa fronty.
To jest bezsensowne, bezpodstawne, roję sobie coś nie mając ku temu żadnych powodów, dowodów, czegokolwiek.
I każdy, najmniejszy gest nie po mojej myśli jest oznaką tego, że wszystkie uczucia innych ludzi do mnie, są zwykłym kłamstwem.
Nie mogę, nie jestem w stanie uwierzyć w to, gdy ktoś mówi, że zawsze przy mnie będzie, że zawsze mnie kocha, że jestem ważna, najważniejsza, że jestem całym światem.

To jest takie nielogiczne. To totalna paranoja.
A ja czuję się przerażona, przybita, mam wrażenie, że jestem w tym wszystkim sama sama sama sama.

Od zawsze powtarzam wszystkim, a przede wszystkim sobie samej, że sama sobie ze wszystkim poradzę. Że przecież wiem, że ludzie są, a równie dobrze może ich zaraz nie być. Że jest rodzina, są ci bliscy ludzie w okół, ale przede wszystkim człowiek przez życie idzie sam.

A z drugiej strony taki bezpodstawny lęk? Przed czym w zasadzie?

JEZU RATUNKUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUU
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 21:57   #4125
zielona_zabcia
Rozeznanie
 
Avatar zielona_zabcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 778
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
pójdziesz.

dzwoń po mame, na pogotowie dentystyczne, potrzebujesz pomocy, a tego nikt Ci nie odmówi bo coś gdzieś kiedyś.

i nie rób z siebie kosztem zdrowia dorosłej, proszę.
nie chcę ale muszę być dorosła, nie moge inaczej
Mam sama do Niej jechać bo i tak muszę wrócić do domu się spakować a Ona "Nie będzie traciła całego dnia żeby zobaczyć mojego zepsutego zęba"
Ale powiedziała że mnie całuje<3
to było miłe

Jutro będę z mamą to załatwimy to wszystko, jutro nie będę dorosła i mogę założyć opaskę na głowę, i sukienkę i wyglądać na moje 17lat a nie na 20.
i już mi lepiej, mamuś dziękuję za te dwa słowa!
__________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. "
św. Augustyn


zaręczona 30.03.2012
mama maleńkiego Miłoszka 17.07.2012
niedługo żona
niedługo matura
wygrałam swoje życie !
zielona_zabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 22:12   #4126
agniusia17
Rozeznanie
 
Avatar agniusia17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 881
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

AaaaaAAA, kotki dwa. Zaraz usnę, nie mam siły się podneść z krzesła....
__________________
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.


— Gabriel García Márquez





agniusia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 22:46   #4127
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Nie chcę, żeby moja mama wyjeżdżała i nie chcę, żeby mój tata mówił do mnie "misiu" nie mam 5 lat..., grrr...
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 08:33   #4128
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Kocham biegać. Pomaga mi to w radzeniu sobie z tęsknotą za Tobą. Choć na chwilę znikasz, przestajesz być ważny.
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 13:56   #4129
anjjjia
Rozeznanie
 
Avatar anjjjia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 866
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Co mam zrobić? Co zrobić???
Dlaczego nie potrafię podejmować dobrych decyzji???
Dziewczyno masz 21 lat, to twoje życie! Opamiętaj się w końcu!
ŻYJ!
__________________

'Miłe panie pamiętajcie: FACET TO NIE PIES - NA KOŚCI NIE POLECI ! A więc wpierniczajcie steki, a nie jakieś tam kanapeczki. '


http://sentymentalno-maniakalny.blogspot.com/
próbuje.


anjjjia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 17:13   #4130
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Kurde no!
Nie widzicie co się dzieje, że ze mną jest źle? Że nie widzicie swojego zachowania?! Swoich błędów - dlaczego nie przeprosicie mnie choć raz, jeden za to wszystko.

Łzy, tyle chcecie widzieć - to macie

Tylko te kontrakty, tylko firma jest ważna, a nie ja! I ta porypana polityka! A nie wasze dziecko, z którym jest gorzej.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 19:30   #4131
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Jestem wściekła bo:
nikt nie uratował taty, że zmarł, że nie nikomu już nie powiem TATO!!!

jestem tchórzem że nie potrafie zerwać, że boję się samotności, że nie umiem podjąć decyzji czy kocham czy nie....

jestem nikim, mam 22lata i nie umiem żyć....

jestem wściekła bo to znowu wraca.... znowu nie jem, nie mogę jeść
sonk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 19:48   #4132
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

wpadłam, no wpadłam

zaczęłam czuć
boję się tego co czuję

jak mam to czuć?
niech mi ktoś pokarze jak pokazać że czuje!

a
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:29   #4133
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 621
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

to niesprawiedliwe..
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...

ifellinlovewithadeadboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:57   #4134
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
wpadłam, no wpadłam

zaczęłam czuć
boję się tego co czuję

jak mam to czuć?
niech mi ktoś pokarze jak pokazać że czuje!

a
w chwili czytania myślałam, że o dzidka chodzi
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 21:37   #4135
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
w chwili czytania myślałam, że o dzidka chodzi






mam pomysł.
raczej zamysł.
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 22:22   #4136
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Tia... od dziś udajemy "normalną" rodzinkę.. Ech...

A mamy tu ojca, który bardziej zajmuje się kotem, firmą, chomiczym kupowaniem żarcia - wszystkim tylko nie córką. Choleryka.

I matkę, co udaje, że umie przeprosić - zawsze to ja jestem winna. Nie no oklaski I wszystko musi być dla niej cacy...

I ja jestem winna, za wszystko co zrobiłam - no tak obniżajmy córce ego - mówmy dalej "będziesz mieszkać na dw. Centralnym" to na pewno będzie lepiej

Jak mnie ktoś od tej dwójki nie wyciągnie to chyba będzie źle. I to nazywamy domem - nie raczej nie.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-08-01 o 22:24
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 22:46   #4137
chocotoffeebananacoco
Raczkowanie
 
Avatar chocotoffeebananacoco
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 295
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

jestem obrzydliwa i dlatego nie chce isc do lozka z facetem ktory jest naprawde godny zaufania...

umre jako stara dziewica
__________________
never give up on anything just because it takes time to achieve it. time will pass anyway
*
all i want is everything
it's always something more to get
and i don't see the reason not to get it.
*
damaged people are dangerous because they know they can survive anything
chocotoffeebananacoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 09:03   #4138
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Nie radze sobie.
Nie radze sobie z chudszymi,ładniejszymi,wy ższymi i lepszymi w jakimkolwiek pojęciu.
(Jestem idiotką wyglądającą jak dziecko a do tego niską )
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret

Edytowane przez Tynusia
Czas edycji: 2011-08-02 o 11:54
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 13:41   #4139
Katarzyna xD
Zadomowienie
 
Avatar Katarzyna xD
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 249
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

Chciałabym żeby między nami było tak jak dawniej. Ale ja nie umiem. Nie potrafię z Tobą normalnie rozmawiać, tak jak kiedyś... Jest ta granica, ten żal, że mi nie pomogłaś, że nie umiesz mi pomóc. Zresztą nikt nie umie.

✂✂✂✂aaa chce się spotkać i żebyśmy połaziły po starych miejscach tak jak kiedyś, zapaliły papieroska, pośmiały się i żebym nie czuła się przy Tobie gorsza, brzydsza, grubsza. Czy to kiedyś wróci? Chcę się z Tobą widzieć. Ale boję się, że jestem jednak do Ciebie trochę uprzedzona. Dlaczego nie mogę cofnąć czasu o te kilka pieprzonych miesięcy??? Chce mi się ryczeć, ale nic. Nic nie leci. Już nie mam łez.
__________________
Life is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.


Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.
Katarzyna xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 15:07   #4140
kikimora_6
Rozeznanie
 
Avatar kikimora_6
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 654
Dot.: Wyrzuć to z siebie!

No i gdzie ty jesteś?
kikimora_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.