Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-06, 17:13   #4141
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6 733
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Lunatyczka nie wolno się stresować co ma być to będzie a będzie na pewno dobrze


ogłaszam wszem i wobec,że uzależniłam się od Tego forum... jutro kolokwium, cały czas romansuję z notatkami, a chwile odpoczynku spędzam właśnie tutaj!

edit. kolokwium odwołane
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobraliśmy się

Edytowane przez princeseczka
Czas edycji: 2010-12-06 o 18:44
princeseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 17:28   #4142
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

To forum jest straszne - ja mam wiecznie otwarte i tylko odświeżam.

Dojechałam autkiem do pracy - na parkingu pod pracą, w śniegu mi zgasł. Pierwszy raz. Obaliłam teorię jazdy na luzie - wyszło na moje, udowodniłam, ze nie zmyliłam kierowcy za mną (zmieniałam pas z kończącego się zaśnieżonego prawego i mrugałam sobie. PAn za mną chciał być miły i ustąpić mi pierwszeństwa. Tata, że po co mrugam jak nie wyjeżdżam. A co mnie obchodzi, ze pan się w uprzejmości bawił. Miał pierwszeństwo, mógł jechać. Jego sprawa). Pod śniegiem pojawia się lód. Na dodatek dosypało nocą i jakoś wszyscy byli zaskoczeni, ze w takich warunkach rano zapakowałam się za kierownicę. Miałam jeździć to jeżdżę. Autkiem nie wróciłam, bo moje podwiezienie do pracy było tylko przy okazji i zabrali mi samochód. Jeszcze wszystko przede mną. Póki co to przyniosłam pracę do domu...
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 17:41   #4143
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Znak z mojego snu. I podobno źlę jakoś pojechałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg znakzesnu.jpg (24,2 KB, 32 załadowań)
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 18:52   #4144
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6 733
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
Znak z mojego snu. I podobno źlę jakoś pojechałam.
kto nie potrafił dobrze zinterpretować tegoż znaku, no kto? któż śmiał autorce znaku zwrócić uwagę?
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobraliśmy się
princeseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 18:54   #4145
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

No jak to kto? Instruktor.
Ale zobaczcie w którą stronę jest. Bo oznacza ustap pierwszeństwa tym z "górnej" drogi. Jakby był zwykły trójkąt to by był zwykły znak ostrzegawczy. Ale że jest odwrócony trójkąt to trzeba ustąpić tym z góry.
Co to prawko ze mną zrobiło? Żeby mi się miesiąc później dzikie znaki śniły i zebym jeszcze pamiętała co oznaczają.
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 19:36   #4146
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Dwoje moich znajomych zdało dziś egzamin na prawko za pierwszym razem. Ostatnio kogo się nie zapytam, to zdaje. Czyżby te warunki sprzyjały potencjalnym kierowcom? A ja zaprzepaściłam swoją szansę na prawko? (czarne myśli się we mnie odzywają)

Z pozytywnych rzeczy, stwierdziłam że choćbym miała przeznaczyć ostatnie pieniądze na zakup samochodu, to kupię sobie yariskę! Taką samą jak na kursie. To oczywiście w dalekiej przyszłości, ale kocham to auto.

Cytat:
Napisane przez kaszkasz Pokaż wiadomość
Eroll, ja zdałam za pierwszym podejściem ale po skończonym kursie dokupiłam sobie pakiet 10h zanim podeszłam do egzaminu. nie czułam się pewnie. dopiero po tych dodatkowych godzinach nabrałam mega pewności
jeśli czujesz się pewnie to może nie warto wydawać kasy ... spróbuj bez
chyba że kaskę masz, to nie żałuuuj
Godzina - 40 zł, to mało nie jest, ale to by były chyba moje najlepiej zainwestowane pieniądze. Lubię jeździć w elce A gdybym nie wzięła godzin i oblała na następnym egzaminie, pewnie plułabym sobie w twarz, że nic nie wykupiłam i to przez to oblałam.

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
Mi jeszcze mówią, że im większe tym bezpieczniejsze bo więcej blachy do pogięcia
Haha Tego jeszcze nie słyszałam.

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
a ja mówiła - ooo, ten zielony. Kiedyś wyjechał mi jakiś taki dziwny, ja oczywiście "widziałes ten samochód? Co to było?". A instr (nie pamietam dokładnie co to było, ale załóżmy, ze...) volkswagen, Scoobie Doo takim jeździł. Jedyne autko jakie zapamiętałam (jak widać nie do konca bo nazwy pewna nie jestem).
Scoobie Doo? Ja kompletnie nie znam się na samochodach, więc kiedyś miałam taką rozmowę z instruktorem:
I: Gdzie chcesz się zatrzymać?
Ja: <pokazuję na dość duży samochód> za tą ciężarówką.
I: jak to jest ciężarówka... oj kobieto, kobieto xD

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość
Tak podczytuję tu sobie jak rozmawiacie o kupnie samochodu, ehh...
Mnie zaczyna zżerać stres przed egzaminem. I nie chcę nawet wiedzieć co będzie w dniu egzaminu...
Jak ja Cię dobrze rozumiem

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
Znak z mojego snu. I podobno źlę jakoś pojechałam.
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 19:55   #4147
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
Czyżby te warunki sprzyjały potencjalnym kierowcom? A ja zaprzepaściłam swoją szansę na prawko? (czarne myśli się we mnie odzywają)

Godzina - 40 zł, to mało nie jest, ale to by były chyba moje najlepiej zainwestowane pieniądze. Lubię jeździć w elce

Scoobie Doo? Ja kompletnie nie znam się na samochodach...
Też mam wrażenie jak czytam forum, ze śnieg z zaskoczenia to coś dobrego na egzaminie.
Ja przed 2 jeździłam, przed 3 miałam moment - że może nie. Ale nie wytrzymałam. Jedyna róznica to to, ze nie jeździłam w dzień trzeciego egzaminu. Też płaciłam po 40zł, nie było opcji pakietu. Nie miałam wyjścia. Tzn mogłam poszukać tańszego OSK.
To na samochodach znamy się tak samo. A instr z tym samochodem Scoobiego to całkiem mnie zaskoczył. Ale rzeczywiście, Scoobie miał coś takiego.

Tak wam się podoba mój znak?
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 20:00   #4148
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cześć dziewczęta !
Naprawdę przepraszam za tak długą nieobecność ale jakoś nie miałam weny na napisanie czegokolwiek mając nad sobą widmo alkoholi jedno i wielowodorowych które z resztą mam zaliczyć jutro
Ja tam sobie jeżdzę prawie codziennie, to tu, to tam. Tu zawioze siostre, tu przywiozę mamę. Oswoiłam się już z autem, czasem mi zawyje, czasem zgaśnie ale jestem zadowolona ze swojej jazdy.
A wiecie co wam powiem - jazda zimą wcale nie jest taka straszna U nas już jest czarno, wszystko na drogach się rozpuszcza ale i tak były momenty kiedy zamiast drogi było lodowisko i jakoś dałam radę
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:05   #4149
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta !
Naprawdę przepraszam za tak długą nieobecność ale jakoś nie miałam weny na napisanie czegokolwiek mając nad sobą widmo alkoholi ...
A ja widziałam Twój post tylko dotąd (tak jak zacytowałam) i zrobiłam Mając nad soba widmo alkoholi...
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:11   #4150
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
A ja widziałam Twój post tylko dotąd (tak jak zacytowałam) i zrobiłam Mając nad soba widmo alkoholi...
tak jak nie lubię napojów wyskokowych to tysiąc razy bardziej wole te alkohole z procentami
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 20:18   #4151
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

A o mnie moje skojarzenia "pięknie" świadczą - o związkach chemicznych (innych niż etanol) to ja nawet nie pomyślałam
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 20:31   #4152
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta !
Naprawdę przepraszam za tak długą nieobecność ale jakoś nie miałam weny na napisanie czegokolwiek mając nad sobą widmo alkoholi...
też się przeraziłam, czytając tylko do końca tego słowa...
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 22:04   #4153
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Jejku, jak ja strasznie emocjoanlnie podchodzę do całej tej sprawy zakupu samochodu Ciężko mi jest, bo się nie znam, a chciałabym zakupić coś fajnego Chociaż w sumie prawda jest taka, że ja po prostu chcę jeździć, obojętnie czym Przystaję przy Oplu Corsie, bądź znalazłam też ofertę na Daewoo Lanosa, która nie ukrywam, spodobała mi się Ale już słyszałam komentarze typu: "Z Daewoo daj sobie spokój". Dlaczego? Według mnie, tak na dobrą sprawę, to zawsze znajdzie się ktoś, któremu coś się w danym samochodzie nie będzie podobało

Aż sobie meliskę zaparzyłam
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 22:13   #4154
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Ja chyba też przedzwonię do mojego starostwa, żeby być na 100% pewna co i jak. Bo ja odbieram tam, gdzie koleżanka, także może muszę szybciej zapłacić Wolę się upewnić.
przedzwoń najlepiej bo co wydział to obyczaje
jak ja poszłam do swojego to pani mi absolutnie nie chciała podać numeru konta żeby broń boże nie wpłaciła ;D najlepsze, że się o to nawet nie pytałam a ona sama do mnie, z przerażaniem w oczach, że druczek to ona mi może dopiero jak dokument będzie dać

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
(...)
Godzina - 40 zł, to mało nie jest, ale to by były chyba moje najlepiej zainwestowane pieniądze. Lubię jeździć w elce A gdybym nie wzięła godzin i oblała na następnym egzaminie, pewnie plułabym sobie w twarz, że nic nie wykupiłam i to przez to oblałam.
(...)
kasa jaką wydałam na godziny przed egzaminem to chyba była najlepiej zainwestowana kasa w ciagu calego kursu
jestem w 100% przekonana (patrząc po tym jak jechałam na tych dokupionych godzinach - kompletnie zapomniałam gdzie to auto się kończy i zaczyna, pół godziny mi zajęło przyzwyczajenie się do niego znowu) że bez nich bym nie zdała
lepiej wydać kasę w OSK niż na kolejny egzamin

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Jejku, jak ja strasznie emocjoanlnie podchodzę do całej tej sprawy zakupu samochodu Ciężko mi jest, bo się nie znam, a chciałabym zakupić coś fajnego Chociaż w sumie prawda jest taka, że ja po prostu chcę jeździć, obojętnie czym Przystaję przy Oplu Corsie, bądź znalazłam też ofertę na Daewoo Lanosa, która nie ukrywam, spodobała mi się Ale już słyszałam komentarze typu: "Z Daewoo daj sobie spokój". Dlaczego? Według mnie, tak na dobrą sprawę, to zawsze znajdzie się ktoś, któremu coś się w danym samochodzie nie będzie podobało

Aż sobie meliskę zaparzyłam
normalne, że są emocje
przeciez ma być twoje, własne, ukochane to co ma się nie stresować
btw. a o Oplu Ci nikt nie mówił żeby nie kupować? Ja to ciągle słyszę, że ople rdza na podwozi bierze jak szalona

Powiem tak - jak auto ma jeździć to bedzie jeździć. Z każdej marki może trafić perełkę i z każdej grata. Taka prawda. Jak Ci się coś podoba to po prostu poczytaj rzetelne recenzje i opinie a nie słuchaj stereotypów.
Jakby nie było polecam rzucić trochę kasy a wziąc auto na warsztat na porządną diagnostykę przed zakupem - czego byś nie wybrala.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 22:25   #4155
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
przedzwoń najlepiej bo co wydział to obyczaje
jak ja poszłam do swojego to pani mi absolutnie nie chciała podać numeru konta żeby broń boże nie wpłaciła ;D najlepsze, że się o to nawet nie pytałam a ona sama do mnie, z przerażaniem w oczach, że druczek to ona mi może dopiero jak dokument będzie dać


normalne, że są emocje
przeciez ma być twoje, własne, ukochane to co ma się nie stresować
btw. a o Oplu Ci nikt nie mówił żeby nie kupować? Ja to ciągle słyszę, że ople rdza na podwozi bierze jak szalona

Powiem tak - jak auto ma jeździć to bedzie jeździć. Z każdej marki może trafić perełkę i z każdej grata. Taka prawda. Jak Ci się coś podoba to po prostu poczytaj rzetelne recenzje i opinie a nie słuchaj stereotypów.
Jakby nie było polecam rzucić trochę kasy a wziąc auto na warsztat na porządną diagnostykę przed zakupem - czego byś nie wybrala.
Co to dokumentu, to mama jutro z samego rana przedzwoni do starostwa Lepiej się dowiedzieć, niż później miałyby być jakieś cyrki

No właśnie o Corsie w sumie złego słowa nie słyszałam Każdy poleca, jedyne co, to słyszałam opinię, że to auto miejskie i na dłuższe trasy raczej się nie nadaje.

Kurcze, ten Daewoo Lanos coraz bardziej mnie do siebie przekonuje Czytałam opinie i ludzie, którzy się wypowiadają są zadowoleni i polecają to autko. Znalazłam taką ofertę- 4300zł., rocznik 1999', z instalacją gazową.

Właśnie, przed zakupem dobrze byłoby wybrać się do mechanika. Z tym, że nikt nie da mi autka na tak długi okres czasu, żebym zdążyłą odwiedzić jakikolwiek warsztat (na pewno nie będę kupowała auta u siebie w mieście).
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 05:11   #4156
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Jejku, jak ja strasznie emocjoanlnie podchodzę do całej tej sprawy zakupu samochodu Ciężko mi jest, bo się nie znam, a chciałabym zakupić coś fajnego Aż sobie meliskę zaparzyłam
Karolina, przecież z tym kupowaniem nie jesteś sama. I nie stresuj się tak.
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
kasa jaką wydałam na godziny przed egzaminem to chyba była najlepiej zainwestowana kasa w ciagu calego kursu
lepiej wydać kasę w OSK niż na kolejny egzamin

a o Oplu Ci nikt nie mówił żeby nie kupować? Ja to ciągle słyszę, że ople rdza na podwozi bierze jak szalona

Powiem tak - jak auto ma jeździć to bedzie jeździć. Z każdej marki może trafić perełkę i z każdej grata.
Jakby nie było polecam rzucić trochę kasy a wziąc auto na warsztat na porządną diagnostykę przed zakupem - czego byś nie wybrala.
Ja takiego przekonania o kasie nie mam. Jeszcze nie. Chociaż coraz mniej mi żal tych pieniędzy wydanych na kurs. Ale jeszcze trochę żal. Co nie przeszkadza mi w umawianiu się na kolejne jazdy
Koleżanka ma opla i tż powiedział, ze ma nic cięzkiego nie wozić bo kiedyś bez podłogi zostanie. Ale generalnie to przez 1,5roku sporo zainwestowała w ten samochód. A tez wydawało się, że będzie ok. I miał mało palić...
z tym autkiem to loteria - mozesz kupić w salonie i też może "miec problemy".
Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
No właśnie o Corsie w sumie złego słowa nie słyszałam Każdy poleca, jedyne co, to słyszałam opinię, że to auto miejskie i na dłuższe trasy raczej się nie nadaje.

Właśnie, przed zakupem dobrze byłoby wybrać się do mechanika. Z tym, że nikt nie da mi autka na tak długi okres czasu, żebym zdążyłą odwiedzić jakikolwiek warsztat (na pewno nie będę kupowała auta u siebie w mieście).
Koleżanka twierdzi, ze nim jej się rozpędzi to godzina mija.
W umowie kupna masz punkt, ze znasz stan techniczny pojazdu. Teraz to taki standart i nikogo nie dziwi, że chcesz autko spr w warsztacie. Pytaj, pytaj, pytaj i wymagaj - przecież płacisz.
__________________

jomic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 06:40   #4157
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

kar0link4 moja koleżanka ma Corse z 2002 i jest całkiem zadowolona. Nie jest to może limuzyna ale jak z nią jeżdzę to nigdy nie widziałam żeby był problem z szybkim nabieraniem prędkości.Śmieszne jest wrzucanie wstecznego, ja bym sie długo pewnie przyzwyczajała ale koleżanka mówi że dla niej teraz dziwaczne jest tradycyjne umieszczenie tego biegu
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 09:53   #4158
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Przystaję przy Oplu Corsie, bądź znalazłam też ofertę na Daewoo Lanosa, która nie ukrywam, spodobała mi się Ale już słyszałam komentarze typu: "Z Daewoo daj sobie spokój". Dlaczego?
a no pewnie dlatego, że marka daewoo już dawno nie istnieje i będziesz miała problem z jakimikolwiek częściami do naprawy, chyba że w jakichś komisach, gdzie oddają samochody na złomowanie i zbierają to, co jeszcze da się wykorzystać...

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

btw. a o Oplu Ci nikt nie mówił żeby nie kupować? Ja to ciągle słyszę, że ople rdza na podwozi bierze jak szalona
.
to jest fakt, sama mam Opla Astrę i rdza to ją bardzo lubi...
trzeba co jakiś czas się wybierać do mechanika na czyszczenie, ale po zimie to chyba większość autek tak ma...

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
Koleżanka twierdzi, ze nim jej się rozpędzi to godzina mija.
W umowie kupna masz punkt, ze znasz stan techniczny pojazdu. Teraz to taki standart i nikogo nie dziwi, że chcesz autko spr w warsztacie. Pytaj, pytaj, pytaj i wymagaj - przecież płacisz.
u mnie nie ma tego problemu, tyle że ja mam silnik z turbiną, to powyżej 2-3 tys obrotów to się zrywa na maksa, aż w fotel wciska nawet raz jakiś facet w BMW bym nieźle zdziwiony, gdy brał się za wyprzedzanie, a tu Opel zrobił "pa pa"...
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 10:09   #4159
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 829
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Jejku, jak ja strasznie emocjoanlnie podchodzę do całej tej sprawy zakupu samochodu Ciężko mi jest, bo się nie znam, a chciałabym zakupić coś fajnego Chociaż w sumie prawda jest taka, że ja po prostu chcę jeździć, obojętnie czym Przystaję przy Oplu Corsie, bądź znalazłam też ofertę na Daewoo Lanosa, która nie ukrywam, spodobała mi się Ale już słyszałam komentarze typu: "Z Daewoo daj sobie spokój". Dlaczego? Według mnie, tak na dobrą sprawę, to zawsze znajdzie się ktoś, któremu coś się w danym samochodzie nie będzie podobało

Aż sobie meliskę zaparzyłam
Karolcia, nie sluchaj *******. My mamy matiza, ma 7 lat, maz jezdzi nim codziennie do pracy po 40 kilosow w jedna strone, autko ma przejechane 130 tys.km i jedyna , powtarzam jedyna gruba awaria bylo zepsucie sie alternatora. byly mniejsze wiadomo, ale nie siedzimy ciagle w warsztacie. takze jak ktos ci mowi ze daewoo to szmelc, to mu przyluz a co do lanosa to moim skromnym zdaniem on jest za mocny najmniejszy silnik to 1.4 i ze 100 koni, takze na dobry poczatek mysle ze corsa bedzie w sam raz. A co do czesci do daewoo to sa dostepne, spokojnie

Edytowane przez mala zmiana
Czas edycji: 2010-12-07 o 10:14
mala zmiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 10:16   #4160
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Wy tu mówicie o kupowaniu samochodów, a ja mam dziś trzecią i czwartą godzinę jazdy i jakoś tak dziwnie, bo się wyjątkowo stresuję. Pierwsze 2 jazdy byłam podekscytowana, ale bez większych nerwów, a teraz to nie wiem o co chodzi. Wprawdzie jeszcze za mało czasu minęło, ale mam obawy, że chyba nie za bardzo polubiłam swojego instruktora i on mnie jakoś stresuje swoją osobą. Ostatnio był trochę niemiły. Czy wy też tak miałyście, że jak jedziecie i coś zrobiłyście źle, to instruktor długo nic, a nagle za 5 min mówi tak trochę z ironią, że coś tam właśnie było źle. Jak dla mnie to bez sensu!! Powinien mi gadać non stop, a nie taka cisza i tylko ja się muszę dopytywać. No nie wiem. Zobaczę jak to dzisiaj będzie.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 10:25   #4161
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Magda9876 Pokaż wiadomość
Wy tu mówicie o kupowaniu samochodów, a ja mam dziś trzecią i czwartą godzinę jazdy i jakoś tak dziwnie, bo się wyjątkowo stresuję. Pierwsze 2 jazdy byłam podekscytowana, ale bez większych nerwów, a teraz to nie wiem o co chodzi. Wprawdzie jeszcze za mało czasu minęło, ale mam obawy, że chyba nie za bardzo polubiłam swojego instruktora i on mnie jakoś stresuje swoją osobą. Ostatnio był trochę niemiły. Czy wy też tak miałyście, że jak jedziecie i coś zrobiłyście źle, to instruktor długo nic, a nagle za 5 min mówi tak trochę z ironią, że coś tam właśnie było źle. Jak dla mnie to bez sensu!! Powinien mi gadać non stop, a nie taka cisza i tylko ja się muszę dopytywać. No nie wiem. Zobaczę jak to dzisiaj będzie.
Magdo, ja to same stresy przeżywałam podczas moich jazd z instruktorem, wszystko było zawsze źle i wydzierał się niemiłosiernie, rzadko bywało że miał dobry humor i za coś mnie pochwalił jeśli jesteś niezadowolona, to jeśli masz możliwość zmień instruktora, ja zmieniłam dopiero po trzecim niezdanym egzaminie i wyszło mi to na dobre, przynajmniej przywrócił mi wiarę w siebie...
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 10:48   #4162
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Co to dokumentu, to mama jutro z samego rana przedzwoni do starostwa Lepiej się dowiedzieć, niż później miałyby być jakieś cyrki

No właśnie o Corsie w sumie złego słowa nie słyszałam Każdy poleca, jedyne co, to słyszałam opinię, że to auto miejskie i na dłuższe trasy raczej się nie nadaje.

Kurcze, ten Daewoo Lanos coraz bardziej mnie do siebie przekonuje Czytałam opinie i ludzie, którzy się wypowiadają są zadowoleni i polecają to autko. Znalazłam taką ofertę- 4300zł., rocznik 1999', z instalacją gazową.

Właśnie, przed zakupem dobrze byłoby wybrać się do mechanika. Z tym, że nikt nie da mi autka na tak długi okres czasu, żebym zdążyłą odwiedzić jakikolwiek warsztat (na pewno nie będę kupowała auta u siebie w mieście).
to na ogół nie jest tak, że Ty sobie auto bierzesz i jedziesz ;P
to Ty i właściciel razem jedziecie i tyle
co ważne - masz sama wybrać warsztat a najlepiej żebyś znała jakiegoś zaufanego mechanika (podpytaj znajomych czy nie maja kogos w rodzinie albo jakiegoś dobrego kumpla co się tym zajmuje)

i w żadnym wypadku z tego nie rezygnuje
po pierwsze - wiesz co kupujesz
po drugie - zawsze może troche zaoszczędzić bo nie oszukujmy się ale zawsze coś się znajdzie żeby powiedzieć żeby właściciel troszkę cene opuścił ;P zwłaszcza, że wszyscy o swoichautach piszą "super, ekstra wypas stan techniczny"

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
(...)
Ja takiego przekonania o kasie nie mam. Jeszcze nie. Chociaż coraz mniej mi żal tych pieniędzy wydanych na kurs. Ale jeszcze trochę żal. Co nie przeszkadza mi w umawianiu się na kolejne jazdy

(...)
ja to może takiego żalu nie mam bo jednak nie wykupiłam aż tyle godzin co Ty więc kasy poszło znacznie mniej

Cytat:
Napisane przez Magda9876 Pokaż wiadomość
Wy tu mówicie o kupowaniu samochodów, a ja mam dziś trzecią i czwartą godzinę jazdy i jakoś tak dziwnie, bo się wyjątkowo stresuję. Pierwsze 2 jazdy byłam podekscytowana, ale bez większych nerwów, a teraz to nie wiem o co chodzi. Wprawdzie jeszcze za mało czasu minęło, ale mam obawy, że chyba nie za bardzo polubiłam swojego instruktora i on mnie jakoś stresuje swoją osobą. Ostatnio był trochę niemiły. Czy wy też tak miałyście, że jak jedziecie i coś zrobiłyście źle, to instruktor długo nic, a nagle za 5 min mówi tak trochę z ironią, że coś tam właśnie było źle. Jak dla mnie to bez sensu!! Powinien mi gadać non stop, a nie taka cisza i tylko ja się muszę dopytywać. No nie wiem. Zobaczę jak to dzisiaj będzie.
chciałabym Ci jakoś pomóc ale no.. ja się z moim instruktorem mega polubiłam
na początku było trochę "sztywno" ale to głownie dlatego, że mi ciężko zaufać ludziom ot tak żeby się zaprzyjaźnić, coś załatwić etc - bez problemu ale takie pogaduszki o życiu - oj to nie ze mna ;P
ale po paru jazdach jak się rozluźniłam to było świetnie
u mnie było tak, że ciągle do mnie rozmawiał, przypominał przepisy, kazał się zatrzymywać i opisywać skrzyżowania - kto gdzie kiedy jak etc, o znaki pytał, nawet ja nie miałam się o co dopytywać bo wszystko sam dokładnie mi mówił


Moze pomyśl o zmianie? Zanim będzie za późno.. skoro Ci nie odpowiada. Bo lepiej teraz niż np. po 20h zmarnowanego kursu.
No nie wiem - ja bym mu dała jeszcze "szansę" na jedną jazdę i potem zdecydowała co z tym zrobić. Na pewno nie chciałabym czekać aż wyjeżdze caly kurs bo przecież to Ty za to placisz i to nie małą kasę.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 11:37   #4163
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 829
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Moj instruktor z poczatku wydawal sie taki oschly, ale jak cos bylo zle to od razu mowil. Najgorsza byla ta cisza w aucie, az mi sie oczy kleily z nudow, a pozniej jak sie oswoilam to sie zaczely komplementy typu, ze dla mniete 30 godzin to za duzo, ze nie bedzie problemu ze zdaniem egzaminu itp. A ostatnia jazda, dzien przed egzaminem to stwierdzil, ze wszystkim oks zyczy takich kursantow jak ja, znaczy sie takich tempych i niepojetnych doszlo do tego nawet ze jakes swinskie rzeczy zaczal gadac, znaczy sie tak na wesolo. Raz jedziemy z placu, a ja ciagle zimno mi, goraco mi a ten gmyral przy tym ogrzewaniu i wyjechal z tekstem: trzeba miec pecha zeby sie urodzic kobieta. normalnie zatkalo mnie, chodzilo o to ze marudzimy w aucie, a ja na to: to co wy byscie bez nas zrobili?, a on a co wy bez nas? no ja stwierdzilam ze bysmy sobie daly rade, jeszcze sa takie fajnie urzadzona w sprzedazy, rozowe, dlugie, krotkie do wyboru do koloru. no i takie byly gadki w czasie jazd. z humorem
mala zmiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:18   #4164
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez jomic Pokaż wiadomość
Tak wam się podoba mój znak?
Świetny jest!

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta !
Naprawdę przepraszam za tak długą nieobecność ale jakoś nie miałam weny na napisanie czegokolwiek mając nad sobą widmo alkoholi jedno i wielowodorowych które z resztą mam zaliczyć jutro
Chemia!

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Ja tam sobie jeżdzę prawie codziennie, to tu, to tam. Tu zawioze siostre, tu przywiozę mamę. Oswoiłam się już z autem, czasem mi zawyje, czasem zgaśnie ale jestem zadowolona ze swojej jazdy.
A wiecie co wam powiem - jazda zimą wcale nie jest taka straszna U nas już jest czarno, wszystko na drogach się rozpuszcza ale i tak były momenty kiedy zamiast drogi było lodowisko i jakoś dałam radę
Jejku, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę. Też już tak chcę. Chcę zdążyć wypróbować moje umiejętności w takich warunkach xD

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
kar0link4 moja koleżanka ma Corse z 2002 i jest całkiem zadowolona. Nie jest to może limuzyna ale jak z nią jeżdzę to nigdy nie widziałam żeby był problem z szybkim nabieraniem prędkości.Śmieszne jest wrzucanie wstecznego, ja bym sie długo pewnie przyzwyczajała ale koleżanka mówi że dla niej teraz dziwaczne jest tradycyjne umieszczenie tego biegu
A tradycyjny wsteczny to jest jaki? Bo ja miałam do czynienia z kilkoma możliwościami wbicia wstecznego
Albo normalnie w prawo i do tyłu. Albo wcisnąć i do przodu/tyłu, albo podnieść i do przodu/tyłu.

Cytat:
Napisane przez Magda9876 Pokaż wiadomość
Wy tu mówicie o kupowaniu samochodów, a ja mam dziś trzecią i czwartą godzinę jazdy i jakoś tak dziwnie, bo się wyjątkowo stresuję. Pierwsze 2 jazdy byłam podekscytowana, ale bez większych nerwów, a teraz to nie wiem o co chodzi. Wprawdzie jeszcze za mało czasu minęło, ale mam obawy, że chyba nie za bardzo polubiłam swojego instruktora i on mnie jakoś stresuje swoją osobą. Ostatnio był trochę niemiły. Czy wy też tak miałyście, że jak jedziecie i coś zrobiłyście źle, to instruktor długo nic, a nagle za 5 min mówi tak trochę z ironią, że coś tam właśnie było źle. Jak dla mnie to bez sensu!! Powinien mi gadać non stop, a nie taka cisza i tylko ja się muszę dopytywać. No nie wiem. Zobaczę jak to dzisiaj będzie.
Jeżeli Ci nie pasuje, zmień instruktora. Nie warto się męczyć z kimś, o kim wiesz, że Cię nie przygotuje. Oprócz umiejętności bardzo ważna jest też atmosfera.
Ja miałam świetnych instruktorów. Z moim głównym gadałam, śmiałam się, płakałam, ale ten facet umiał tak genialnie wszystko wytłumaczyć i nauczyć, że polecam go teraz wszystkim. Z innym było tak, że gadaliśmy o wszystkim, był sympatyczny, ale typ takiego olewacza, nie pojeździłam z nim długo, ale jak mijam go na ulicy to zawsze ze szczerym uśmiechem. Następnie byli tacy, którzy się w ogóle nie odzywali, a ja nie potarfię nie rozmawiać i mi było głupio. I na koniec następny świetny instruktor, z którym mogłam pożartować, a na dodatek po tej jeździe odczułam, że mogę zdać egzamin i szłam na niego pewnie.
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:23   #4165
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Dzięki za wszystkie rady i wsparcie

Moja mama zadzwoniła dzisiaj rano do starostwa i okazało się, że faktycznie należy wpłacić pieniążki i dopiero wtedy on wysyłają papiery do W-wy Całe szczęście, że w porę się obudziłam, ale swoją drogą, to strasznie dziwne Płacę za coś, czego jeszcze nie mam Więc mama poszła i zrobiła opłatę- 84zł. + 0,50gr. opłaty ewidencyjnej, czy jakoś tak

I wróciłam z uczelni, sprawdzam status, a tam:
(12/7/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:18   #4166
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6 733
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Magda9876 Pokaż wiadomość
Wy tu mówicie o kupowaniu samochodów, a ja mam dziś trzecią i czwartą godzinę jazdy i jakoś tak dziwnie, bo się wyjątkowo stresuję. Pierwsze 2 jazdy byłam podekscytowana, ale bez większych nerwów, a teraz to nie wiem o co chodzi. Wprawdzie jeszcze za mało czasu minęło, ale mam obawy, że chyba nie za bardzo polubiłam swojego instruktora i on mnie jakoś stresuje swoją osobą. Ostatnio był trochę niemiły. Czy wy też tak miałyście, że jak jedziecie i coś zrobiłyście źle, to instruktor długo nic, a nagle za 5 min mówi tak trochę z ironią, że coś tam właśnie było źle. Jak dla mnie to bez sensu!! Powinien mi gadać non stop, a nie taka cisza i tylko ja się muszę dopytywać. No nie wiem. Zobaczę jak to dzisiaj będzie.
u mnie to tak: na początku taki milutki,że bardziej milszego sobie nie wyobrażałam, mówił o błędach ale nie z jakąś ironią czy pretensjami...później w środku kursu coś się stało,że wszystko było źle,źle(tutaj dawało się odczuć pretensje)-ale to były chyba 2 godziny, stwierdziłam,że miał złe dni i teraz już jest ok,że jak trzeba to opierniczy a jak trzeba to pochwali.. kurcze tak jakoś zżyłam się z nim, mimo tego,że mówię mu na pan

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie rady i wsparcie

Moja mama zadzwoniła dzisiaj rano do starostwa i okazało się, że faktycznie należy wpłacić pieniążki i dopiero wtedy on wysyłają papiery do W-wy Całe szczęście, że w porę się obudziłam, ale swoją drogą, to strasznie dziwne Płacę za coś, czego jeszcze nie mam Więc mama poszła i zrobiła opłatę- 84zł. + 0,50gr. opłaty ewidencyjnej, czy jakoś tak

I wróciłam z uczelni, sprawdzam status, a tam:
(12/7/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
suuper!
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobraliśmy się

Edytowane przez princeseczka
Czas edycji: 2010-12-07 o 13:17
princeseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:36   #4167
mala zmiana
Rozeznanie
 
Avatar mala zmiana
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 829
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

No ja swojemu tez mowilam na pan, ale powiem wam szczerze ze krecil mnie moj instruktor, cos w nim takiego bylo....aaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa, az mnie ciarki przeszly Jeszcze pytanie z innej beczki, jak wklejacie te zdjecia pod waszyl nikiem i jak dajecie napis pod tekstem tzn.jest kreska------------------------------------- i pod nia jakis tekst

Edytowane przez mala zmiana
Czas edycji: 2010-12-07 o 13:38
mala zmiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:44   #4168
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie rady i wsparcie

Moja mama zadzwoniła dzisiaj rano do starostwa i okazało się, że faktycznie należy wpłacić pieniążki i dopiero wtedy on wysyłają papiery do W-wy Całe szczęście, że w porę się obudziłam, ale swoją drogą, to strasznie dziwne Płacę za coś, czego jeszcze nie mam Więc mama poszła i zrobiła opłatę- 84zł. + 0,50gr. opłaty ewidencyjnej, czy jakoś tak

I wróciłam z uczelni, sprawdzam status, a tam:
(12/7/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
gratuluję!
najlepsze jest to, że oni te dokumenty wysyłają via internet oczywiście to jest tak skomplikowane, że trzeba na to tak dużo czasu
oni Twojego podania tam fizyczynie nie wysyłaja tylko wklepują dane w kompa a zdjęcia skanują i w takiej formie to trafia do tej warszawy
fizycznie dopiero sam plasticzek wędruje

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Pokaż wiadomość
No ja swojemu tez mowilam na pan, ale powiem wam szczerze ze krecil mnie moj instruktor, cos w nim takiego bylo....aaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa, az mnie ciarki przeszly Jeszcze pytanie z innej beczki, jak wklejacie te zdjecia pod waszyl nikiem i jak dajecie napis pod tekstem tzn.jest kreska------------------------------------- i pod nia jakis tekst
ja swojemu pan nie mówiłam
u nas w ogóle w osk było tak wesoło, fajni ci instruktorzy byli, właściciele też super
na żaden inny bym nie zamieniła tego ośrodka

a kreska się robi sama jak napiszesz post pod postem - posty dodają się do siebie automatycznie żeby nie było tak, że jest 5 postów jednej osoby pod rząd
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:45   #4169
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Pokaż wiadomość
No ja swojemu tez mowilam na pan, ale powiem wam szczerze ze krecil mnie moj instruktor, cos w nim takiego bylo....aaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa, az mnie ciarki przeszly
Jakbym czytała swoją wypowiedź o swoim instruktorze
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:51   #4170
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez mala zmiana Pokaż wiadomość
No ja swojemu tez mowilam na pan, ale powiem wam szczerze ze krecil mnie moj instruktor, cos w nim takiego bylo....aaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa, az mnie ciarki przeszly Jeszcze pytanie z innej beczki, jak wklejacie te zdjecia pod waszyl nikiem i jak dajecie napis pod tekstem tzn.jest kreska------------------------------------- i pod nia jakis tekst
Ja z większością byłam na Ty, bo to byli sympatyczni młodzi ludzie, sami chcieli, żebym się do nich po imieniu zwracała i besztali jeżeli tego nie robiłam. A do tych starszych oczywiście na pan. Ja do nich chcę wrócić!

Wchodzisz w swój profil, naciskasz "kolory i styl profilu" i tam po lewej jest "edytuj avatar/podpis".

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Jakbym czytała swoją wypowiedź o swoim instruktorze
Haha, chyba każda kiedyś pomyślała o jakimś instruktorze "fajny koleś". Ja sama uważam niektórych za przystojnych facetów, a do tego byli bardzo sympatyczni i pozytywnie nastawieni, więc od razu rodzi się taka nić sympatii. Ale swoich myśli nigdy dalej nie posunęłam xD

Edytowane przez Eroll
Czas edycji: 2010-12-07 o 13:55
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.