Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-19, 19:35   #4141
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Swą przezroczystość zauważyłam tak ok 33r.ż. Na początku było mi nawet smutno, że oto ta, za którą odwracały się liczne głowy przemyka szara i niezauważona. Z biegiem czasu zupełnie zapomniałam, że kiedyś byłam widzialna. Był jeszcze etap, kiedy odwracali się tylko panowie 50+ i to było dla mnie bardzo niesmaczne. Trochę tak, jakbym ja wodziła tęsknym wzrokiem za maturzystami

Znalazłam jeden dom w moim progu finansowym, ale w totalnej dziurze 100km od Szczecina, a nie bardzo wiem z czym się je mieszkanie tak daleko od miasta - w kwestii szpitali, stomatologii, uczelni, czy chociażby galerii handlowych lub rozrywek typu siłownia, kawiarnia. Obok jest tylko małe miasteczko typu dwa dyskonty i kościół.
La Mary, Ty zdecydowanie bliżej miasta. Może któraś z dziewczyn na wątku mieszka na wsi i mogłaby się podzielić spostrzeżeniami.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 20:06   #4142
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary ja uzywalam szyny relaksacyjnej. Jest ok. Nie przeszkadzała mi w nocy. Więc nie obawiaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 21:27   #4143
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ale popisałyście - fajnie .

Kurcze, z tą wodą, podobnie jak LaMary - mam opór. Nie smakuje mi, czuje w niej chlor. W dodatku raz coś kopali obok nas i przez chwile woda leciała taka żółta, brudna i śmierdząca, i chyba tym bardziej się zraziłam. Z drugiej strony, nie chce być burakiem kumulującym plastik.

Kasztanka, bardzo fajne zakupy . Na pewno ślicznie Ci będzie w tym czerwonym topie - sama mam 'surowszy' styl ubierania, ale nie mogę mu odmówić, że jest uroczy i kobiecy .

Gosia i Kasztanka - powodzenia, dziewczyny! Wierzę, że dla obu z Was te zmiany są tylko na lepsze .

Soso, śliczne te koty . Biały przesłodki, ale buraski zawsze mają szczególne miejsce w moim sercu. Do kiedy u Ciebie zostają? Sama od dawna myśle nad drugim kotem, ale boje sie, ze moge unieszczesliwic tym moja kotke - bo to takie fifty-fifty... Teraz jest panią na włościach - wydaje sie byc bardzo szczesliwa. Jak moi rodzice przyjechali z ich shih tzu na pare dni, to zrobila sie apatyczna i osowiała, bo zajął jej terytorium. Dlatego czasami mysle by może spróbować 'tymczasować' jakiegoś kociaka przez jakiś czas i zobaczyć czy się polubią. Nie wiem.

Pani_Robot, spora zmiana... Sama musisz to czuć. Ja na wieś jeszcze nie jestem gotowa, ale może kiedyś. Pierwsze 20 lat życia spedziłam na wsi, ale po opuszczeniu jej, odkryłam, że bardzo lubuje sie w dużych miastach - lubie ten gwar, dostępne na wyciągnięcie ręki możliwości i usługi, lubie być otoczona ludzmi, bo z tego czerpie energie. Wieś, wiadomo, ma swoje zalety i myśle, że może kiedyś, ale jeszcze nie teraz. U Ciebie może być zupełnie odwrotnie.

Moja koleżanka 2 lata temu sprzedała mieszkanie w stolicy, które dostała od rodziców, rzucila prace i kupiła dom, praktycznie w środku lasu, ok. 40 minut jazdy samochodem od sredniej wielkosci miasta w Polsce. Czy jest szczęśliwa? Nie wiem, ale martwie się o nią, bo zdziwaczała... Odizolowała się od wszystkich i wszystkiego. Je w większości to co zasadzi w ogródku, albo poziomki, które nazbiera rano w lesie. Maniakalnie wierzy w teorie spiskowe - "trują nas, prześladują, straszą... z samolotów chemtrails - spuszczają na nas toksyny, tampony są toksyczne, jedzenie i woda zatrute, szczepionki trujące, za wszystkim stoją Żydzi, a Żydzi, to nie ludzie" - jestem przerażona jak jej słucham. Siedzi sama w tym lesie i bardzo się nakręca.

LaMary, Sova - chyba wszyscy teraz troche ze zmiennym samopoczuciem. Listopad jest chyba najmniej ulubionym miesiącem dla większości ludzi.

Anyż, stanie na głowie, to już chyba wyższa szkoła

Lubicie popcorn? Może znacie, ale jest dobry i zdrowy patent na jego przygotowanie bez użycia tłuszczu - potrzebujecie papierowej torebki, wsypujecie do niej ziarna popcornu, a nastepnie wkladacie do mikrofalówki na ok. 2 minuty i voila .

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-11-19 o 21:45
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 00:17   #4144
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87347309]Kasztanka, bardzo fajne zakupy . Na pewno ślicznie Ci będzie w tym czerwonym topie - sama mam 'surowszy' styl ubierania, ale nie mogę mu odmówić, że jest uroczy i kobiecy .

Gosia i Kasztanka - powodzenia, dziewczyny! Wierzę, że dla obu z Was te zmiany są tylko na lepsze [/QUOTE]

Dziekuje za mile slowa
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 06:07   #4145
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry
Cindy z tym popcornem to serio? Tak bez tluszczu sie nie przypali?

Kurcze ja listopad lubie, miesiac moich urodzin...ale jak pada i jest szaro to tak mi jakos srednio, lubie slonce... poza tym w listopadzie to juz coraz blizej swiat...

Soso kotki boskie
Gosia to szykuje sie widze niezla zmiana... fajnie
LaMary szyna mowisz....i ze sztywniak hihi

Milego dnia wszystkim zbieram sie popracowac a wieczorem do kina na "1800 gram"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 08:37   #4146
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
LaMary ja uzywalam szyny relaksacyjnej. Jest ok. Nie przeszkadzała mi w nocy. Więc nie obawiaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marjolka, a jaką maiłaś konkretnie szynę? Ile lat używałaś?
Nikt z moich znajomych nie miał z nią kontaktu zresztą... nie wypytuję na prawo i lewo
Mnie proponowano już 6 lat temu ale nie zgodziłam się, ponieważ zwyczajnie widok grubej szyny mnie przerósł. Ta szyna sprzed kilku lat miała conajmniej do 1,5 cm grubości... Nie wyobrażałam sobie mieć w ustach, w nocy coś tak grubego...
Obecnie te szyny są dużo cieńsze ale jak dla mnie wciąż za grube. Tyle, że już naprawdę nie mam wyjścia. Chociaż nie mam żadnych objawów typu bóle karku, żuchwy, ból głowy... no żadnych tego typu objawów to potwornie ściskam szczękę, jest b. duży nacisk na zęby trzonowe.
Dzisiaj odbieram, na miejscu czeka mnie jeszcze nauka zakładania i ściągania tej szyny Człowiek całe zycie się uczy

http://ortoma.pl/szyna-face/

http://www.dentysta.med.pl/zab_czynnosciowe.html

Miłego dnia

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-11-20 o 08:38
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 09:09   #4147
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cześć

Jestem na "przymusowym urlopie" czyli mam L4

I co ja tu będę robić... polować na wyprzedaże?

Koty takie słodziaki grubaski puszyste Masz kogo pilnować Soso, bardzo rozrabiają?

Kasztanko fajna energetyczna czerwona bluzeczka ponoć kiedy nosimy kolorowe ubrania, to dodają nam energii, wierzycie w to, czy to raczej nasza podświadomość?

Piękny moment przed Tobą Cinde, bardzo fajnie Paryż - piszesz, że sztampa, co z tego? Dla Was ma być romantycznie

Mam pytanie a propos pierscionków zaręczynowych, ale nie wypada w takim momencie go zadawać, więc sama coś obmyślę, ewentualnie kiedy indziej zapytam

Gosiu super, że masz pracę, życzę Ci tego, żeby była fajna jestem zdania, że dom, dzieci i mama dla dzieci w domu na każde zawołanie są bardzo ważne, ale praca nawet na godziny też dobrze wpływa na relacje, tym bardziej, że dzieci rosną i z czasem już coraz mniej nas potrzebują

Tak się mądrzę o tej mamie dla dzieci, a nigdy niestety nie zdarzyło mi się nie pracować... zawsze to łatałam opiekunkami albo babciami, nad czym ubolewam, ale to już zamierzchłe czasy.

Kama albo Wy dziewczyny może macie takie doświadczenia, jak miałam ropień przy zębie, jest już nacięty, coś tam się uwolniło i spłyneło, ale dalej silna opuchlizna to mogę iść na sauny?

La Mary ja mam taką szynę po aparacie ortodontycznym, zakładana na noc i spoko, dasz radę

Teraz na zdjęcia spojrzałam, ja mam na łuk górny tylko i w sumie pierwszy tydzień - dwa mogą być niekomfortowe (zależy od naszej osobistej wrażliwości na ciało obce w buzi), ale potem już ok.

Lecę do jeszcze jednego lekarza, potem Was poczytam ...
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2019-11-20 o 09:14
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 09:19   #4148
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Kasztanko fajna energetyczna czerwona bluzeczka ponoć kiedy nosimy kolorowe ubrania, to dodają nam energii, wierzycie w to, czy to raczej nasza podświadomość?
Wierze, zupelnie inaczej czuje sie noszac cos kolorowego, a inaczej majac na sobie szaro-bure kolory. U mnie to dziala, dlatego mam szafe w kolorach teczy Mam nadzieje, ze nie bede musiala tego zmieniac w nowej pracy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 09:48   #4149
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wierze, zupelnie inaczej czuje sie noszac cos kolorowego, a inaczej majac na sobie szaro-bure kolory. U mnie to dziala, dlatego mam szafe w kolorach teczy Mam nadzieje, ze nie bede musiala tego zmieniac w nowej pracy.
No tak 🙂 bo Ty tez do nowej pracy, to trzymam kciuki, żeby również była fajna i rozwijająca 👍🏻
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 09:54   #4150
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
No tak 🙂 bo Ty tez do nowej pracy, to trzymam kciuki, żeby również była fajna i rozwijająca 👍🏻
Dziekuje, ale najpierw musze jakas znalezc, wyslalam kilka aplikacji i teraz czekam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 10:02   #4151
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzezona normalnie zaintrygowalas mnie ta chcia pytania o pierscionki.... az mnie korci zeby sie dowiedziec o co chcesz pytac

Slonko wylazi zza chmurek.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 10:11   #4152
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka również trzymam kciuki.
Zastrzeżona zdrówka życzę.

Odebrałam ustrojstwo teraz czekam na kawę ☕
A co, należy mi się. I wracam do roboty...

Wczoraj zrobiłam zdjęcie moich worków na segregację plastiku. Żeby nie było... kupujemy ale staramy się dbać o środowisko. Nawet mamy dizajnerski stojak na te worki haha...

Załącznik 7698400

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-11-22 o 13:25
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 10:12   #4153
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

... i już kawa
Adjustments.jpg
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 12:23   #4154
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Do mnie przyszły TO. z Deciem kilka dni temu. Cudem, bo nie wpisano numeru mieszkania na etykiecie adresowej. Podoba mi się witamina C w silikonie - skóra od razu ładnie napięta, ale zgapiłam się i wzięłam Retinol w Skwalanie, więc nie mogę ich stosować razem, bo się wałkują.

Kasztanka, a co z pomysłem kursu, żeby pracować w zawodzie, o którym mówiłaś?

Zastrzeżona zdrówka i wypoczywaj!

Dołączam, jeśli jeszcze nie wspominałam, do listopadowych narzekań. Przemiana materii zwalnia i nasilają się objawy depresji, których tak dotkliwie nie odczuwałam od roku.

Mija mi prawie miesiąc bez zakupów ciuchowych. W przyszłym nie zamierzam kupować ani ciuchów ani kosmetyków, bo zrobił mi się już zapas.

Odpuściłam myśli o zmianie miejsca zamieszkania - tak drastycznej zmianie. Nie czuję się gotowa. Będę dalej szukała jakiejś okazji na obrzeżach swojego miasta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-4530.jpg (84,5 KB, 38 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 12:29   #4155
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kasztanka, a co z pomysłem kursu, żeby pracować w zawodzie, o którym mówiłaś?
Zaczynam kurs na poczatku przyszlego roku, skoncze pewnie pod koniec 2020, wtedy bede mogla zaczac sie rozgladac sie za praca w zawodzie. Na razie po prostu chcialabym cos niezbyt zajmujacego, najchetniej na niepelny etat, zeby miec czas na zycie i nauke. I najchetniej w centrum miasta, dla wygody.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 12:50   #4156
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pani_Robot, mysle, ze dobrze, ze zmienilas zdanie. Obrzeza miasta jak najbardziej okay, ale uciekac gdzies daleko na jakies zadupia, to nie widze tego

Bardzo fajne zakupy .

Ja to jestem jednak tępak, bo zawsze ich HA mieszalam jedynie z kremem i nakladalam na sucha buzie... I zawsze mi ja sciagal. Pozniej wyczytalam w poscie Kasztanki, ze trzeba na wilgotna, wiec od ok. tygodnia najpierw uzywam mgielki rozanej Mario B. by buzia byla mokra, a pozniej moj krem wraz z HA, i jest duza roznica



Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

LaMary, kawa wyglada super Placze, bo sama mam na taka ochote, a jestem w pracy, ale w drugim budynku dzisiaj (w pierwszym maja super ekspres do kawy), a tu mam do wyboru jedynie syfna Nescafe.

Zastrzezona, l4? Lekarz? Mam nadzieje, ze wszystko okay!



Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 12:52   #4157
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Co do HA, to od paru tygodni uzywam serum z Verso - HA + niacinamide, i o wiele gorzej sie sprawdza u mnie, niz The Ordinary, a cena ponad 10 razy wyzsza ($145 za 30 ml, kpina). Jak tylko je wykoncze, to pokornie wroce do The Ordinary, teraz widzialam, ze maja tez wieksze opakowania serum z HA, 60ml, od razu kupie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 13:23   #4158
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co do HA, to od paru tygodni uzywam serum z Verso - HA + niacinamide, i o wiele gorzej sie sprawdza u mnie, niz The Ordinary, a cena ponad 10 razy wyzsza ($145 za 30 ml, kpina). Jak tylko je wykoncze, to pokornie wroce do The Ordinary, teraz widzialam, ze maja tez wieksze opakowania serum z HA, 60ml, od razu kupie.

Tak, ono jest naprawde dobre i cena korzystna. Kolezanka mi niedawno piała na temat Hada Labo Lotion 1, wiec kupilam w Rossmann i tez uwazam, ze jest bardzo dobry. Cenowo wychodzi jeszcze lepiej niz serum z TO, bo butla duza, a chyba 50zl zaplacilam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Aha, Sova, z tym popcornem tak jest. Nic sie absolutnie nie przypala. Patent sprzedala nam mama mojego TZ. Potrzebujesz jedynie papierowej torebki do ktorej sypiesz ziarna, do mikrofalowki, i tyle. Wersja fit .

Ja sama w szoku bylam.

Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 13:26   #4159
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87348910]Tak, ono jest naprawde dobre i cena korzystna. Kolezanka mi niedawno piała na temat Hada Labo Lotion 1, wiec kupilam w Rossmann i tez uwazam, ze jest bardzo dobry. Cenowo wychodzi jeszcze lepiej niz serum z TO, bo butla duza, a chyba 50zl zaplacilam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Aha, Sova, z tym popcornem tak jest. Nic sie absolutnie nie przypala. Patent sprzedala nam mama mojego TZ. Potrzebujesz jedynie papierowej torebki do ktorej sypiesz ziarna, do mikrofalowki, i tyle. Wersja fit .

Ja sama w szoku bylam.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]

Mialam ten lotion z Hada Labo pare lat temu, lubilam go
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 21:49   #4160
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Tez miałam ten lotion. Są swą rodzaje. Czerwony i biały.
Miałam czerwony i był Ok. Córka biały i tez jej odpowiadał.

Co do kołowych ubrań. Hmmm raczej to nie moja bajka. Ale kolorowe kobiety bardzo mi się podobają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 00:19   #4161
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Tez miałam ten lotion. Są swą rodzaje. Czerwony i biały.
Miałam czerwony i był Ok. Córka biały i tez jej odpowiadał.

Co do kołowych ubrań. Hmmm raczej to nie moja bajka. Ale kolorowe kobiety bardzo mi się podobają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie pamietam, ktora wersje mialam, kupowalam zaraz po tym, jak wprowadzili te marke w Polsce, to bylo jakos chwile przed moja wyprowadzka. Pamietam, ze tez mieli bardzo fajne maski w plachcie.
Na ebayu sa kosmetyki Hada Labo, ale zupelnie inaczej wygladaja, czaje sie na zestaw esencja + lotion. Obecnie nie jestem w stanie usprawiedliwic zakupu kosmetykow do pielegnacji, bo niczego nie potrzebuje.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 09:27   #4162
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosiu fajnie,że znalazłaś pracę.


P.Robot samej może Ci być nie komfortowo,z dala tak od cywilizacji..
Jeszcze zdziczejesz jak ta koleżanka Cindy.
Zmień otoczenie jak Cię znudziło,ale nie zaszywaj się w jakiejś dziurze..


Miłego dnia dziewczyny
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 14:52   #4163
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Szary i mokry ten listopad. Brak mi słońca.... Mam nadzieję, że grudzień będzie lepszy
Powoli chyba zacznę odliczać czas do styczniowych wakacji może to będzie mi poprawiać nastrój?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 19:46   #4164
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Tez miałam ten lotion. Są swą rodzaje. Czerwony i biały.
Miałam czerwony i był Ok. Córka biały i tez jej odpowiadał.
To ja mam z kolei biało czerwony .

Fajna sprawa z tymi serami z kwasem hialuronowym, bo sprawiają, że skóra jest bardziej sprężysta. Zauważyłam już to po pierwszym użyciu tego z The Ordinary. Zawsze tuszuje dość długo rzęsy i, zanim zaczęłam używać tych ser, zostawały mi po tym kreseczki na czole do jakiejś godziny/dwóch, a teraz skóra od razu ładnie się 'odbija'.

Kryolan? Miałyście coś? Opinie tych produktów są naprawde bardzo dobre. Kusi mnie ich kamuflaż: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...age-creme.html Niby z wiekiem, paradoksalnie, nakładam dużo mniej podkładu, bo nie lubie efektu maski, ale ciekawa jestem tych kamuflaży - są niezywkle napigmentowane. Może z użyciem mokrej gąbeczki i niewielką ilością kosmetyku można by było wyczarować coś ładnego na buzi.

Co do listopada i pogody, to dzisiaj był tragiczny dzień - szary, mokry, i wietrzny. Ciemno już było o 15:30. Byle do świąt i odpoczynku!

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-11-21 o 19:50
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 20:37   #4165
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cinde to w mojej ocenia miałaś białe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 21:26   #4166
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Używałam Kryolanu do makijażu fotograficznego. Kryje faktycznie niesamowicie.
Ten efekt o którym piszesz Cinde mam po witaminie C, tej z TO. lub z T’iam jak również po water sleeping mask Laneige. Bez nich mam kreskę na czole.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 23:28   #4167
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87353106]To ja mam z kolei biało czerwony .

Fajna sprawa z tymi serami z kwasem hialuronowym, bo sprawiają, że skóra jest bardziej sprężysta. Zauważyłam już to po pierwszym użyciu tego z The Ordinary. Zawsze tuszuje dość długo rzęsy i, zanim zaczęłam używać tych ser, zostawały mi po tym kreseczki na czole do jakiejś godziny/dwóch, a teraz skóra od razu ładnie się 'odbija'.

Kryolan? Miałyście coś? Opinie tych produktów są naprawde bardzo dobre. Kusi mnie ich kamuflaż: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...age-creme.html Niby z wiekiem, paradoksalnie, nakładam dużo mniej podkładu, bo nie lubie efektu maski, ale ciekawa jestem tych kamuflaży - są niezywkle napigmentowane. Może z użyciem mokrej gąbeczki i niewielką ilością kosmetyku można by było wyczarować coś ładnego na buzi.

Co do listopada i pogody, to dzisiaj był tragiczny dzień - szary, mokry, i wietrzny. Ciemno już było o 15:30. Byle do świąt i odpoczynku! [/QUOTE]

Jesli chodzi o Kryolan, to mialam korektor w pedzelku pod oczy, i o ile dobrze pamietam, cos jeszcze, ale to bylo dawno, jeszcze w liceum, kiedy ciezko mi bylo dostac kosmetyki w kolorze mojej skory gdziekolwiek indziej, zawsze w drogeriach wszystko za ciemne. Ten w pedzelku byl ok.

Mialam wlasnie ten lotion ze zdjecia, ktore wkleilas, bardzo fajny byl
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 05:36   #4168
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Doberek

Jesli chodzi o kryolan to mialam tylko puder anty shine.... calkiem spoczko byl, kto wie czy nie skusze sie na nastepny.... tyle ze chwilowo mam tyle pudrow do zuzycia ze chyba na rok mi starcza albo i lepiej
Natomiast hada labo mnie kusi tylko nie wiem na ktory sie zdecydowac...

Mnie brak slonca mega dokucza... chyba dzisiaj albo jutro po pracy skocze na solarium.... wieeem ze niezdrowe ale raz na poltora tyg jak ide na 6-7min i poprawia mi humor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 08:47   #4169
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Używałam Kryolanu do makijażu fotograficznego. Kryje faktycznie niesamowicie.
Ten efekt o którym piszesz Cinde mam po witaminie C, tej z TO. lub z T’iam jak również po water sleeping mask Laneige. Bez nich mam kreskę na czole.
LaMary chyba również zaopatrzyła się w te witamine C z TO. LaMary, a u Ciebie jak doznania? Pytam, bo szukam czegoś tańszego niż mój ulubieniec - Norel serum z retinolem i witaminą C - kosztuje 86 zl za marne 10ml i zawsze mnie troche serce boli jak je kupuje . T'iam mam, ale pamiętam, że zniechęciło mnie troche to, że się bardzo pienił, a ostatnio jak zajrzałam do buteleczki, to kolor zmienił się na pomarańcze - można używać wit. C po jej oksydacji?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o Kryolan, to mialam korektor w pedzelku pod oczy, i o ile dobrze pamietam, cos jeszcze, ale to bylo dawno, jeszcze w liceum, kiedy ciezko mi bylo dostac kosmetyki w kolorze mojej skory gdziekolwiek indziej, zawsze w drogeriach wszystko za ciemne. Ten w pedzelku byl ok.

Mialam wlasnie ten lotion ze zdjecia, ktore wkleilas, bardzo fajny byl
Oj tak, game kolorystyczną Kryolan ma niesamowitą! Ciężko się na coś zdecydować kupując przez internet (wiem, że mają swój sklep stacjonarny w Warszawie, jednak nie wybieram się w najbliższym czasie), ale posiłkuję się recenzjami online i na YT.

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Doberek

Jesli chodzi o kryolan to mialam tylko puder anty shine.... calkiem spoczko byl, kto wie czy nie skusze sie na nastepny.... tyle ze chwilowo mam tyle pudrow do zuzycia ze chyba na rok mi starcza albo i lepiej
Natomiast hada labo mnie kusi tylko nie wiem na ktory sie zdecydowac...

Mnie brak slonca mega dokucza... chyba dzisiaj albo jutro po pracy skocze na solarium.... wieeem ze niezdrowe ale raz na poltora tyg jak ide na 6-7min i poprawia mi humor
Solarium niezdrowe, ale skoro sprawia, że masz lepsze samopoczucie... Byle buzi nie opalać. Dobrze, że mi samej w życiu zdarzyło się z niego skorzystać zaledwie 5 razy, i to jeszcze było z 15 lat temu.

Kolejny dzień z serii - buro, ciemno i wilgotno.

Kasztanka, a u Ciebie chyba super pogoda? Sytuacja z pożarami tam już się uspokoiła? Odczułaś to w jakiś sposób?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-11-22 o 08:50
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-22, 08:59   #4170
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87354102]Kasztanka, a u Ciebie chyba super pogoda? Sytuacja z pożarami tam już się uspokoiła? Odczułaś to w jakiś sposób?[/QUOTE]

Bylo sporo dymu w powietrzu w ostatnich tygodniach, obecnie w tej chwili troche pada deszcz, na weekend zapowiadaja deszcz i burze i kilka chlodniejszych, pochmurnych dni, ponizej 25 stopni nawet.
I dobrze, bo bylo ostatnio az za cieplo i za duszno, a to ciagle wiosna, a nie lato.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.