Wszystko o Oriflame cz. III - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 16:05   #4141
madzik19071992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
GG do madzik19071992
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Hej wam ;* dzis dostalam paczuche i ten moj zestaw: czape, rekawiczki i szalik ! jest śliczny ! nie zaluje ze go kupilam ;D teraz mam pytanko czy te wody toaletowe za 18,90 sa z atomizerkami [np MissO, Eclat Sport]
__________________
Konsultantka 9%

www.nasza-pasja-oriflame.blog.onet.pl
madzik19071992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 16:20   #4142
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
No i tak jak obiecałam, piszę o szaliku, czapce i rękawiczkach...komplet jest jasno szary - taki popielaty. Moja szefowa była rozczarowana, że nie biały, bo na taki jej wyglądał w katalogu.

Woda Grace śliczna, a ten psikacz...ło...Miss O niech się chowie, ten psika o wiele lepiej i sie nie zacina i oczywiście się odkręca i dodają też koreczek, który potem nale zy zamienić na psikacz....

Krem do stóp Winter Night pachnie jak kremy do rąk z zeszłego roku...piernik, puding ryżowy, ale łądny szybko się wchłania i pozostawia lekki, lecz nietłusty film na skórze.

Zapach Giordani Man powalający.... na pewno będzie dla taty na święta po prostu pięknie pachnie jednoczesnie zmysłowy i ciężki...boska kompozycja....

A karmelkowy TenderCare pachnie jak cukierki Werther's Original.... obowiązkowo do niego musze domówić pędzelek wysuwany z GG, bo przy moich pazurach to wydłubię połowę słoiczka na raz!



aaaa znowu będę bankrutem

EDYCJA:
Zapach orzechu laskowego i kolcowoju (jagody goji) jest dość intensywny i czuję truskawkę??!! a orzecha nic...
krem winter nights sobie zamówiłam, mam nadzieję że będę zadowolona
czy ten nowy tender care ma zapach w stylu tisane?? wie ktoś??
Cytat:
Napisane przez madzik19071992 Pokaż wiadomość
Hej wam ;* dzis dostalam paczuche i ten moj zestaw: czape, rekawiczki i szalik ! jest śliczny ! nie zaluje ze go kupilam ;D teraz mam pytanko czy te wody toaletowe za 18,90 sa z atomizerkami [np MissO, Eclat Sport]
zawsze były bez więc teraz pewnie też
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 16:43   #4143
OriOri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 171
GG do OriOri Send a message via Skype™ to OriOri
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Hej laseczki
biorę udział w konkursie Oriflame
czy mogłybyście mnie wesprzeć??

/ciach/

odwiedzcie tą stronę

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-10-28 o 20:45
OriOri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 17:40   #4144
e0b2f6ed679ded97207c82a698bbac76568d6c1c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 65
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Treść usunięta
e0b2f6ed679ded97207c82a698bbac76568d6c1c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 17:48   #4145
aviene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

fajne, na pewno przydadzą mi się twoje wskazówki, dałam 5
aviene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 17:55   #4146
OriOri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 171
GG do OriOri Send a message via Skype™ to OriOri
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez aviene Pokaż wiadomość
fajne, na pewno przydadzą mi się twoje wskazówki, dałam 5
dziękuję
OriOri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 18:33   #4147
bernatunia
Raczkowanie
 
Avatar bernatunia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 257
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Słuchajcie, wytłumaczcie mi proszę jak to będzie z tym kremem do rąk Tender Care, którego ulotka dodawana jest do katalogu 16. Czy tylko 1 szt bedzie mozna zamówić, czy też każdy klient który bedzie go chciał dostanie za 1 zł?
Jeśli to jest dodawane do każdego katalogu to chyba nalezy się każdemu. Jak myślicie
__________________
konsultantka Oriflame 6%





bernatunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 18:42   #4148
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

kochane cy jak w zakładce raporty- historia faktur pisze w jednej z kolumn , że trwa kalkulacja tzn, że zamówienie nie jest gotowe jeszcze czy , że nie odebrane??czy może jeszcze coś innego?bo zamawiałam wczoraj rano i robiłąm e-płatność no i ciągle nie wiem czy już jest....
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:03   #4149
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Wiem, że mniej więcej tak to działa. Ale kiedyś na allegro były cienie, które w promocji kosztowały 10 złotych, a wystawiono je za 1 zł . Niezależnie od tego czy to był zapas czy duży rabat - to jest sprzedaż poniżej kosztów. Wiem, że lepiej mieć jakąkolwiek gotówkę niż żadną, ale z ekonomicznego punktu widzenia to są straty .
Jak masz wysoką premię, to masz kosmetyki prawie za darmochę, można je wygrać etc. Poza tym kto kupi rzecz za 10 zł, jeśli drugie tyle musi dopłacić za przesyłkę, a tak to przynajmniej od razu zamówi coś innego, żeby wyszło korzystniej. Spoko głowa, zarabiają na tym, moja koleżanka sprzedawała tak kiedyś Avon

Cytat:
Napisane przez madzik19071992 Pokaż wiadomość
Hej wam ;* dzis dostalam paczuche i ten moj zestaw: czape, rekawiczki i szalik ! jest śliczny ! nie zaluje ze go kupilam ;D teraz mam pytanko czy te wody toaletowe za 18,90 sa z atomizerkami [np MissO, Eclat Sport]
Jeśli chodzi Ci o te buteleczki jak od zmywacza do paznokci, to nie mają atomizera.

Suszara - też to zauważyłam, denerwuje mnie psikacz w MissO, zdecydowanie psika za mało :/ ale ten z Grace jest ok.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:15   #4150
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez OriOri Pokaż wiadomość
Hej laseczki
biorę udział w konkursie Oriflame
czy mogłybyście mnie wesprzeć??

http://www.oriflame.pl/contentTempla...oryId=13700134

odwiedzcie tą stronę
fajne, dałam 5

jakimi pedzelkami robisz makijaz oka? szczegolnie ten cienki ktory uzywasz do powieki dolnej mnie interesuje
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:21   #4151
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez bernatunia Pokaż wiadomość
Słuchajcie, wytłumaczcie mi proszę jak to będzie z tym kremem do rąk Tender Care, którego ulotka dodawana jest do katalogu 16. Czy tylko 1 szt bedzie mozna zamówić, czy też każdy klient który bedzie go chciał dostanie za 1 zł?
Jeśli to jest dodawane do każdego katalogu to chyba nalezy się każdemu. Jak myślicie
Juz staram się tłumaczyć
Z tym kremem jest tak (tak tłumaczyła mi szefowa), że wpiszesz osobę i złoży ona w 16 i 17 zamówienie punkowane (czyli nawet po 1PP) to otrzyma kremik do rąk za 1zł.
Katalogi są opakowane w takie kartoniki, na których odwrocie jest program motywacyjny, że wpisując osoby, które zrobią w programie Witamy w 1-szym katalogu 100P dostaną w bon na chyba 40zł, w nast. zamówieniu zaś 100P to dostanę kolejny bon na chyba 30 zł, a jak przejdą cały program Witamy, czyli także zrobia 3-cie zamówienie na 100PP dostaną kuferek. Program z tym kremem ma zachęcić nowo wpisane osoby.

Bdw. dla Nas konsultantek tez są te kremy, jak spełnimy warunki punktowanych zamówień w kat. 16 i 17

Myślę,że za bardzo nie zamotałam

EDYCJA:
Ulotka z kremem jednym słowem ma zachęcić naszych klientów do wpisywania się....by zdobyć kremik i inne nagrody z programy Witamy.
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE

Edytowane przez Suszara
Czas edycji: 2009-10-28 o 19:23
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 20:00   #4152
sunek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

A ja mam pytanie odnośnie magiii czerwieni - dwie, zapisane przeze mnie konsultantki zrealizowały 1 etap PW i są obecnie na drugim. Z tego co wywnioskowałam z kampanii - powinnam w związku z tym otrzymać portfel. Myślałam, że dołączy mi się do następnego zamówienia, po tym, jak dziewczyny wskoczyły na drugi etap, a tu już drugie zamówienie zrobiłam i dalej portfela brak. Czy mam się o niego upomnieć w filii?
sunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 20:45   #4153
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez sunek Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie magiii czerwieni - dwie, zapisane przeze mnie konsultantki zrealizowały 1 etap PW i są obecnie na drugim. Z tego co wywnioskowałam z kampanii - powinnam w związku z tym otrzymać portfel. Myślałam, że dołączy mi się do następnego zamówienia, po tym, jak dziewczyny wskoczyły na drugi etap, a tu już drugie zamówienie zrobiłam i dalej portfela brak. Czy mam się o niego upomnieć w filii?
A ty mialaś 100 pp w każdym ich etapie ??

A w 15 katalogu juz zamawiałaś ??

Jesli na oba odpowiedz to tak to zapytaj sie w fili

Jesli nei miałaś 100 pp to nie spelniłas warunku

A jeśli nie zamawiałaś jeszcze w 15 to nie martw się teraz dostaniesz
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:05   #4154
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez bernatunia Pokaż wiadomość
Słuchajcie, wytłumaczcie mi proszę jak to będzie z tym kremem do rąk Tender Care, którego ulotka dodawana jest do katalogu 16. Czy tylko 1 szt bedzie mozna zamówić, czy też każdy klient który bedzie go chciał dostanie za 1 zł?
Jeśli to jest dodawane do każdego katalogu to chyba nalezy się każdemu. Jak myślicie
Na ulotce dotyczącej tego kremu napisane jest, że za zamówienie w K16 i K17. Oraz "Krem automatycznie dołączymy do Twojego pierwszego punktowego zamówienia w K 17"

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Katalogi są opakowane w takie kartoniki, na których odwrocie jest program motywacyjny, że wpisując osoby, które zrobią w programie Witamy w 1-szym katalogu 100P dostaną w bon na chyba 40zł, w nast. zamówieniu zaś 100P to dostanę kolejny bon na chyba 30 zł, a jak przejdą cały program Witamy, czyli także zrobia 3-cie zamówienie na 100PP dostaną kuferek. Program z tym kremem ma zachęcić nowo wpisane osoby.
Nie 40zł, 30zł i kuferek tylko 40zł, 50zł i kuferek

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
EDYCJA:
Ulotka z kremem jednym słowem ma zachęcić naszych klientów do wpisywania się....by zdobyć kremik i inne nagrody z programy Witamy.

Sam kremik na pewno nie zachęciłby mnie do zapisania się . Większą motywacją są z pewnością te zielone kuferki

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sunek Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie magiii czerwieni - dwie, zapisane przeze mnie konsultantki zrealizowały 1 etap PW i są obecnie na drugim. Z tego co wywnioskowałam z kampanii - powinnam w związku z tym otrzymać portfel. Myślałam, że dołączy mi się do następnego zamówienia, po tym, jak dziewczyny wskoczyły na drugi etap, a tu już drugie zamówienie zrobiłam i dalej portfela brak. Czy mam się o niego upomnieć w filii?
Upominaj się!!! Mam identyczną sytuację i dostałam go od razu w pierwszym zamówieniu w tym katalogu.
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:24   #4155
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Odnośnie upominania się - ja w ostatnim katalogu rzutem na taśmę zrobiłam zamówienie za 100PP (w ostatniej chwili, ale poszło) i tym samym 'zaliczyłam' drugi etap Programu Witamy Magia Czerwieni...

no i na fakturze (drugiej - na to brakujące mi jakieś 20 PP do poprzedniego zamówienia) to jest potwierdzone, w necie też, ale nie dostałam naklejki na hologram i kuponu zniżkowego - nie mam tego w ogóle na fakturze... mam się upominać w biurze czy pisać jakiegoś maila, dzwonić czy co?
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:49   #4156
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Odnośnie upominania się - ja w ostatnim katalogu rzutem na taśmę zrobiłam zamówienie za 100PP (w ostatniej chwili, ale poszło) i tym samym 'zaliczyłam' drugi etap Programu Witamy Magia Czerwieni...

no i na fakturze (drugiej - na to brakujące mi jakieś 20 PP do poprzedniego zamówienia) to jest potwierdzone, w necie też, ale nie dostałam naklejki na hologram i kuponu zniżkowego - nie mam tego w ogóle na fakturze... mam się upominać w biurze czy pisać jakiegoś maila, dzwonić czy co?
Na pewno mają w systemie, że uzyskałaś te punkty, ale trzeba też upomnieć się albo przynajmniej zapytać o co kaman

Ja zawsze otrzymywałam hologramy, moje konsultantki obie dostały swoje kupony, więc myślę, żę to tylko przeoczenie
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 22:03   #4157
bernatunia
Raczkowanie
 
Avatar bernatunia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 257
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Na ulotce dotyczącej tego kremu napisane jest, że za zamówienie w K16 i K17. Oraz "Krem automatycznie dołączymy do Twojego pierwszego punktowego zamówienia w K 17"
To,że jest napisane to widziałam tylko skąd w Ori bedą wiedzieć ilu klientów zamawiało u mnie kosmetyki aby dodać im po kremiku. Nie wiem albo ja coś nie kumam
__________________
konsultantka Oriflame 6%





bernatunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 22:12   #4158
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Krem jest prezentem dla konsultanta. Ma zachęcić śpiochów do złożenia jakiegokolwiek zamówienia w 16 i 17tce.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 05:55   #4159
sunek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Asgoja Pokaż wiadomość
A ty mialaś 100 pp w każdym ich etapie ??

A w 15 katalogu juz zamawiałaś ??

Jesli na oba odpowiedz to tak to zapytaj sie w fili

Jesli nei miałaś 100 pp to nie spelniłas warunku

A jeśli nie zamawiałaś jeszcze w 15 to nie martw się teraz dostaniesz
Miałam 100 pp w każdym etapie i wczorał złożyłam zamówienie z 15, ale na fakturze był tylko jeden portfel, ten za 1 zł, w ramach tego, że zakończyłam program witamy. Jutro się zapytam w filii, w końcu w Ori też pracują tylko ludzie, pomyłki się zdarzają
sunek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 06:03   #4160
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Na ulotce dotyczącej tego kremu napisane jest, że za zamówienie w K16 i K17. Oraz "Krem automatycznie dołączymy do Twojego pierwszego punktowego zamówienia w K 17"

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------



Nie 40zł, 30zł i kuferek tylko 40zł, 50zł i kuferek

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------




Sam kremik na pewno nie zachęciłby mnie do zapisania się . Większą motywacją są z pewnością te zielone kuferki

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------


Dlatego napisałam chyba, pisałam z pamięci, bo ulotki wywaliłam
Dziękuję za poprawienie

Sam kremik zdecydowanie nie zachęca...dlatego napisałam "i inne nagrody"

Cytat:
Napisane przez bernatunia Pokaż wiadomość
To,że jest napisane to widziałam tylko skąd w Ori bedą wiedzieć ilu klientów zamawiało u mnie kosmetyki aby dodać im po kremiku. Nie wiem albo ja coś nie kumam

Własnie tu jest bezsens tej ulotki....
Zgodnie z tym, co mówiła mi szefowa to jeszcze ma jakies racje bytu...

Bo równie dobrze, można by było w zamówieniu zaznaczyć, że każdy klient kupił jedną rzecz, a zamówienie na 100PP i niech ślą te kremy...w osobnej paczce
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE

Edytowane przez Suszara
Czas edycji: 2009-10-29 o 06:06
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 06:12   #4161
opo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 41
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Witam serdecznie.

To mój pierwszy post dlatego chciałabym się z wszystkimi przywitać.

W poniedziałek złożyłam swoje pierwsze zamówienie w Oriflame. Skłonił mnie do tego piękny komplet czapka+szalik+rękawiczki. Gdzieś w internecie widziałam zdjęcie tego kompletu i był on biały, co lekko mnie przestraszyło ale mam nadzieję, że będę zadowolona.

Po złożeniu zamówienia poczytałam trochę na forum i nieźle mnie przestraszyłyście wypowiedziami o firmie kurierskiej DHL. Straszne historie opisujecie. Ale na szczęście wczoraj dostałam sms-a od innej firmy OPEK, że dzisiaj dostarczą przesyłkę, a z tą firmą raz już miałam doczynienia i wszystko było dobrze więc jestem dobrej myśli.

Wstałam wcześnie i teraz będę czekać . Już się nie mogę doczekać mojego pierwszego zamówienia .
opo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 06:14   #4162
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez opo Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.

To mój pierwszy post dlatego chciałabym się z wszystkimi przywitać.

W poniedziałek złożyłam swoje pierwsze zamówienie w Oriflame. Skłonił mnie do tego piękny komplet czapka+szalik+rękawiczki. Gdzieś w internecie widziałam zdjęcie tego kompletu i był on biały, co lekko mnie przestraszyło ale mam nadzieję, że będę zadowolona.

Po złożeniu zamówienia poczytałam trochę na forum i nieźle mnie przestraszyłyście wypowiedziami o firmie kurierskiej DHL. Straszne historie opisujecie. Ale na szczęście wczoraj dostałam sms-a od innej firmy OPEK, że dzisiaj dostarczą przesyłkę, a z tą firmą raz już miałam doczynienia i wszystko było dobrze więc jestem dobrej myśli.

Wstałam wcześnie i teraz będę czekać . Już się nie mogę doczekać mojego pierwszego zamówienia .
Witamy

Komplecik czapka, szlik i rękawiczki nie jest biała...tylko lekko szara, popielata, bardzo ładna
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 07:19   #4163
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez sunek Pokaż wiadomość
Miałam 100 pp w każdym etapie i wczorał złożyłam zamówienie z 15, ale na fakturze był tylko jeden portfel, ten za 1 zł, w ramach tego, że zakończyłam program witamy. Jutro się zapytam w filii, w końcu w Ori też pracują tylko ludzie, pomyłki się zdarzają

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam. Ile Ty tych portfeli chciałaś? Jeśli jesteś nowąkonsultantką to żeby otrzymać 1 portfel musisz zakończyć 3 etapy programu witamy. Dlatego w zamówieniu jest własnie 1 portfel
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 07:27   #4164
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez sunek Pokaż wiadomość
Miałam 100 pp w każdym etapie i wczorał złożyłam zamówienie z 15, ale na fakturze był tylko jeden portfel, ten za 1 zł, w ramach tego, że zakończyłam program witamy. Jutro się zapytam w filii, w końcu w Ori też pracują tylko ludzie, pomyłki się zdarzają
To już wszytsko jasne Przestudiowalam ulotkę i ty z progrmau witamy dostaniesz portfel dopiero zarazem z rabatem 40 zl czyli w natsępnym katalogu a ten portfel ktory dostałaś jest walsnie za Twoje konsultantki
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 08:01   #4165
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

witam ponownie
dziewczyny naszlo mnie cos na czerwona szminke, ale ze zapewne to chwilowa zachcianka, chcialam sobie zamowic ze dwie probki
Tylko jakis ladny odcien czerwieni (raczej nie wpadajacy w bordo)
Nie do konca wiem jaki odcien by mi pasowal i jakie sa w oriflame ich probki.
Jestem srednia/ciemna blondynka, mam bardzo jasna karnacje, niebieskie oczy, duze usta
Prosze o pomoc

Myslalam o
Lip Classic Red Rose (15282) ale nie widze go w probkach
OB Silky Kiss Lipstick Red Velvet (14754)
OB Colour Attraction Lipstic Cabaret Red (12128)

Ten pierwszy wydawal sie najbardziej matowy..ale nie moge znalezc ejgo probki, moze cos przeoczylam?
__________________

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2009-10-29 o 08:16
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 08:32   #4166
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez bernatunia Pokaż wiadomość
To,że jest napisane to widziałam tylko skąd w Ori bedą wiedzieć ilu klientów zamawiało u mnie kosmetyki aby dodać im po kremiku. Nie wiem albo ja coś nie kumam
Nie będą . Dlatego na każdego konsultanta przypadnie 1 krem. I to jest oczywiście kolejny bezsens Oriflame. Chyba wiedzą, że część katalogów jest rozdawana osobom spoza?
Ja chyba jednak rozpakuję z tych tekturek, żeby wyjąć te nieszczęsne karteczki. A szkoda, bo cieszyłam się, że tak fajnie wygląda.

nadia07, z tego co mi się kojarzy Lip Classic nie ma próbek .

Edytowane przez SdC
Czas edycji: 2009-10-29 o 08:36
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 09:24   #4167
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Nie będą . Dlatego na każdego konsultanta przypadnie 1 krem. I to jest oczywiście kolejny bezsens Oriflame. Chyba wiedzą, że część katalogów jest rozdawana osobom spoza?
Ja chyba jednak rozpakuję z tych tekturek, żeby wyjąć te nieszczęsne karteczki. A szkoda, bo cieszyłam się, że tak fajnie wygląda.
Dokładnie o tym samym pomyślałam - żeby wypakować z tekturek. Poza tym czasem daję katalog osobie, którą znam słabo albo wcale i vice versa, i jak podpiszę się tylko na tekturce a ona ją wywali to zero kontaktu.
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 10:12   #4168
bernatunia
Raczkowanie
 
Avatar bernatunia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 257
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Słuchajcie. Czy miał już ktoś okazję widzieć te nowe wonderki dwustronne? Bardzo jestem ciekawa jak te kolorki wyglądają faktycznie na rzęsach, czy sie błyszczą tak jak jest pokazane na modelce. Który kolor jest bardziej wyrazisty, złoty czy srebrny?

A i te kredki błyszczące mnie interesują. Wodóle ja jestem taka sroka i co się błyszczy to kupuje
Zastanawiam się nad odcieniem silver frost i charcoal glow. Na pewno wezme jeszcze tą zieloną
__________________
konsultantka Oriflame 6%





bernatunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 10:34   #4169
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

a czy ktoras z Was ma moze pomadke Lip Classic Red Rose (15282)
Prosilabym o jej opisanie, albo nawet o zdjecie na ustach. Bede bardzo wdzieczna
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 11:31   #4170
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Dokładnie o tym samym pomyślałam - żeby wypakować z tekturek. Poza tym czasem daję katalog osobie, którą znam słabo albo wcale i vice versa, i jak podpiszę się tylko na tekturce a ona ją wywali to zero kontaktu.

JA od razu wywaliłam pudełka....mimo iż szefowa mnie męczyła o ich zachwanie

Potem klientki mylnie interpretowałyby ofertę i musiałabym kombinować Bóg wie ile kremów za 1 zł...a to moje koszty....
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.