Anastasia Beverly Hills - kolorówka - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-05, 21:38   #391
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
No już dawno umarł
Ja się zakochałam w międzyczasie w pomadach do brwi.
Paletę kremową do konturowania tez jedną sprzedałam, a druga dalej leży nieużywana. Szkoda ze zamowilam ją zamiast palety cieni
Teraz chce kupic zestaw mini szminek matowych i chyba drugą pomade, bo mam blonde, ale jest chyba troszke za jasna. Ale mam problem z dobraniem koloru. Nie wiem czy brać taupe czy soft Brown.
Jestem średnią blondynką (teraz w zimie ciemną), o ciepłym kolorze skory, dość ciepłym kolorze włosów. Włoski w brwi jednak mam trochę chlodnawe, ale jak nakładałam pomade inglot 12 to była za szara i wyglądałam dziwnie.


Może być fajna chociaż póki co kupiłam masquerade juvia’S i chyba dokupie saharan 2.
Ciekawe w sumie czemu umarł może teraz chociaż na troche sie rozrusza

Pomady sa bezkonkurencyjne - najlepsze jakie używałam mam Taupe i Medium Brown. Obydwa w ciemno kupowane i obydwa trafione Chciaz ile spędziłam czasu na wujku Google i przeglądaniu fot i filmików co do koloru, to moje
Mam platynowe włosy, a swoje brwi i rzęsy ciemne, wiec wiedziałam, ze muszę strzelać w chłodne kolory.
Blonde brałam od uwagę, ale ostatecznie wyszło mi, ze za jasny będzie i miałam racje, za to Taupe w sam raz.

Bardzo żałowałam, ze sie skusilam na te palety do konturowania, ale tyle było ochów i achów, ze musiałam spróbować, No i nietrafione. A np. paleta Kat von D jest dla mnie genialana

Szminki matowe w płynie ABH to ponoć straszne skorupy.
Klasycznych nie miałam nigdy, ale u mnie szminki to MAC

Juvias mnie jakos nie ciągnie, za to przepadłam na Colourpopie

A tu więcej zdjęć Soft Glam ABH http://kosmeta.ch/new-edition/novaya...ft-glam_2.html
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-02-05 o 21:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 21:48   #392
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ciekawe w sumie czemu umarł może teraz chociaż na troche sie rozrusza

Pomady sa bezkonkurencyjne - najlepsze jakie używałam mam Taupe i Medium Brown. Obydwa w ciemno kupowane i obydwa trafione Chciaz ile spędziłam czasu na wujku Google i przeglądaniu foi i filmików do do kolory, to moje
Ka mam platynowe włosy, a swoje brwi i rzęsy ciemne, wiec wiedziałam, ze muszę strzelać w chłodne kolory.
Blonde brałam od uwagę, ale ostatecznie wyszło mi, ze za jasny będzie i miałam racje, za to Taupe w sam raz.

Bardzo żałowałam, ze sie skusilam na te palety do konturowania, ale tyle było ochów i achów, ze musiałam spróbować, No i nietrafione. A np. paleta Kat von D jest dla mnie genialana

Szminki matowe w płynę ABH to ponoć straszne skorupy.
Klasycznych nie miałam nigdy, ale u mnie szmacianki to MAC

Juvias mnie jakos nie ciągnie, za to przepadłam na Colourpopie

A tu więcej zdjęć Soft Glam ABH http://kosmeta.ch/new-edition/novaya...ft-glam_2.html
Może rozruszamy

Ja brałam pod uwagę wcześniej tylko blonde, ale do codziennych jest Ok, ale do mocniejszych makijaży jest za jasny trochę. A przy zdjęciach widać, ze to robota pomady i jakoś tak... nieładnie to wyglada.
No i nie wiem czy brać cieplejszy odcień (soft Brown) czy chłodniejszy (taupe). Bo taupe jest niewiele ciemniejszy od blonde, wydaje się być chłodnym jego odpowiednikiem. Z kolei boje się ze soft Brown będzie za ciepły i/lub za ciemny.

Jeśli chodzi o palety do konturowania to miałam to samo, wszyscy wypisywali jakie to one nie masełkowe i super blendujące, a okazały się woskowe i przy blendowaniu zdejmowałam podkład, bo tak trzeba było wklepywać... No i te kolory w fair, to był koszmar. Wszystkie trupie.
ja kupiłam paletę KvD ale póki mam jeszcze inglota pudry to jej nie otwieram nawet nie chce by mi się przeterminowala

Co do cieni, to ja nie używałam CP, za to mam 3 palety Morphe i jestem zadowolona, ale czegoś mi w nich brakuje jak przyjdzie masquerade to podejmę decyzje czy brać saharan 2 czy kupic rozświetlacz iconic.london

A szminki chce klasyczne, nie płynne. Płynne niestety zawsze powodują u mnie opryszczki. Mogę użyć pomadki nowej, prosto ze sklepu, opakowanej to następnego dnia schodzi mi skóra płatami a drugiego dnia mam już początki opryszczki :/
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2018-02-05 o 21:52
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 22:08   #393
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Może rozruszamy

Ja brałam pod uwagę wcześniej tylko blonde, ale do codziennych jest Ok, ale do mocniejszych makijaży jest za jasny trochę. A przy zdjęciach widać, ze to robota pomady i jakoś tak... nieładnie to wyglada.
No i nie wiem czy brać cieplejszy odcień (soft Brown) czy chłodniejszy (taupe). Bo taupe jest niewiele ciemniejszy od blonde, wydaje się być chłodnym jego odpowiednikiem. Z kolei boje się ze soft Brown będzie za ciepły i/lub za ciemny.

Jeśli chodzi o palety do konturowania to miałam to samo, wszyscy wypisywali jakie to one nie masełkowe i super blendujące, a okazały się woskowe i przy blendowaniu zdejmowałam podkład, bo tak trzeba było wklepywać... No i te kolory w fair, to był koszmar. Wszystkie trupie.
ja kupiłam paletę KvD ale póki mam jeszcze inglota pudry to jej nie otwieram nawet nie chce by mi się przeterminowala

Co do cieni, to ja nie używałam CP, za to mam 3 palety Morphe i jestem zadowolona, ale czegoś mi w nich brakuje jak przyjdzie masquerade to podejmę decyzje czy brać saharan 2 czy kupic rozświetlacz iconic.london

A szminki chce klasyczne, nie płynne. Płynne niestety zawsze powodują u mnie opryszczki. Mogę użyć pomadki nowej, prosto ze sklepu, opakowanej to następnego dnia schodzi mi skóra płatami a drugiego dnia mam już początki opryszczki :/
Może sie uda

Poprawiłam literówki w moim pooprzednim poście, bo zlituj sie Boże, ile ten tablet poprzekręcał

To musisz dobrać do swojego koloru brwi i włosów, jak ciepły odcień masz to w ciepłym, jak w chłodnym, to chłodny. Te pomady w zależności od techniki można mocniej i słabiej, wiec jak ktoś umie sie posługiwać to nawet lekko za ciemnym nie przerysuje.
U mnie Blond by sie nie sprawdził, za ciemne brwi jednak ma,pm, Taupe to najjaśniejsze co mogę

Ja używam kat juz jakiś czas razem z innymi, nie przejmuje sie przeterminowaniem, bo pudry, cienie używam dopóki mam, za to podkłady, kremy, etc używam w terminie

Ojej a próbowałaś może ustalić jak składnik jest tego przyczyna? Bo na bank cos musi być, ze po płynnych. A jak z błyszczykami ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 09:08   #394
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Może sie uda



Poprawiłam literówki w moim pooprzednim poście, bo zlituj sie Boże, ile ten tablet poprzekręcał



To musisz dobrać do swojego koloru brwi i włosów, jak ciepły odcień masz to w ciepłym, jak w chłodnym, to chłodny. Te pomady w zależności od techniki można mocniej i słabiej, wiec jak ktoś umie sie posługiwać to nawet lekko za ciemnym nie przerysuje.

U mnie Blond by sie nie sprawdził, za ciemne brwi jednak ma,pm, Taupe to najjaśniejsze co mogę



Ja używam kat juz jakiś czas razem z innymi, nie przejmuje sie przeterminowaniem, bo pudry, cienie używam dopóki mam, za to podkłady, kremy, etc używam w terminie



Ojej a próbowałaś może ustalić jak składnik jest tego przyczyna? Bo na bank cos musi być, ze po płynnych. A jak z błyszczykami ?
Ogólnie każda szminka wysusza mi usta (muszę mieć alergie na typowy składnik), ale tylko płynne powodują opryszczkę.

Ja maluje innych, wiec muszę przestrzegać dat, a póki co robię sobie przerwę, bom w ciąży wiec nie opłaca mi się otwierać

IMG_1517907998.115570.jpg
Dodałam zdjęcie mojej brwi. Ale na zdjęciu raczej do soft brow podobna niż do taupe.

Haha mi tez dużo przekręca ważne, ze da się wyciągnąć z kontekstu o co chodzi
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 10:56   #395
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Ogólnie każda szminka wysusza mi usta (muszę mieć alergie na typowy składnik), ale tylko płynne powodują opryszczkę.

Ja maluje innych, wiec muszę przestrzegać dat, a póki co robię sobie przerwę, bom w ciąży wiec nie opłaca mi się otwierać

Załącznik 7421281
Dodałam zdjęcie mojej brwi. Ale na zdjęciu raczej do soft brow podobna niż do taupe.

Haha mi tez dużo przekręca ważne, ze da się wyciągnąć z kontekstu o co chodzi
Oj, ale kurcze No pierwsze słyszę żeby płynne powodowały opryszczkę przerąbane.

A to inna para kaloszy, to rozumiem

Hmmm, Soft Brown byłoby ok, tylko nie wiem czy nie za ciepły byłby.

Z kontekstu człowiek zrozumie wiele, ale szału dostaje, jak ja jedno, a sprzet drugie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 17:23   #396
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oj, ale kurcze No pierwsze słyszę żeby płynne powodowały opryszczkę przerąbane.



A to inna para kaloszy, to rozumiem



Hmmm, Soft Brown byłoby ok, tylko nie wiem czy nie za ciepły byłby.



Z kontekstu człowiek zrozumie wiele, ale szału dostaje, jak ja jedno, a sprzet drugie
Mnie najbardziej wkurza jak jedno słowo poprawiam milion razy, bo telefon non stop wie lepiej co chciałam napisać.

Właśnie tez się boje ze będzie za ciepły... ale każdy inny jest za ciemny.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2018-02-06 o 17:24
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 17:31   #397
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej wkurza jak jedno słowo poprawiam milion razy, bo telefon non stop wie lepiej co chciałam napisać.

Właśnie tez się boje ze będzie za ciepły... ale każdy inny jest za ciemny.
O, to tez bardzo wkurzające

Jak ogladałam w siecie swatche Soft Browb, to dla mnie byl duzo za ciepły.
Moze celuj w Taupe Zawsze go jakos spokojnie dopasujesz, bardziej niz za ciepły Soft Brown
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 08:49   #398
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O, to tez bardzo wkurzające



Jak ogladałam w siecie swatche Soft Browb, to dla mnie byl duzo za ciepły.

Moze celuj w Taupe Zawsze go jakos spokojnie dopasujesz, bardziej niz za ciepły Soft Brown
Tylko taupe porównuje się do 11-12 z inglota. Miałam 12 i była za zimna. Stanowczo.
IMG_1517993747.777480.jpg
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2018-02-07 o 08:55
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 11:41   #399
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Tylko taupe porównuje się do 11-12 z inglota. Miałam 12 i była za zimna. Stanowczo.
Załącznik 7422581
Nie miałam ani nie testowałam inglota wiec trudno mi powiedzieć.
A który masz na zdjęciu na brwiach? Bo wg mnie wyglada idealnie
Btw Ładna z Ciebie kobieta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 18:09   #400
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie miałam ani nie testowałam inglota wiec trudno mi powiedzieć.

A który masz na zdjęciu na brwiach? Bo wg mnie wyglada idealnie

Btw Ładna z Ciebie kobieta

Inglot 12. Wg mnie trochę za zimny, bo u nasady włosy tez maja trochę cieplejszy odcień naturalnie niż na zdjęciu. Ciagle coś mi nie pasuje w tym kolorze.

Zdjęcie sprzed 2lat, trochę się zmienilam... i stałam się super niefotogeniczna :/
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-07, 18:14   #401
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Inglot 12. Wg mnie trochę za zimny, bo u nasady włosy tez maja trochę cieplejszy odcień naturalnie niż na zdjęciu. Ciagle coś mi nie pasuje w tym kolorze.

Zdjęcie sprzed 2lat, trochę się zmienilam... i stałam się super niefotogeniczna :/
Jak dla mnie ta 12 pasuje. No ale to Ty masz sie dobrze czuć w danym odcieniu

Taaa, kazdy o sobie mówi ze niefotogeniczny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 09:06   #402
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ta 12 pasuje. No ale to Ty masz sie dobrze czuć w danym odcieniu



Taaa, kazdy o sobie mówi ze niefotogeniczny
Ja się dalej zastanawiam co chce zamówić z ABH
Póki co właśnie trzecia rzecz z juvias mi idzie mam już 2 palety i eyelinery miałam okazje kupic nieotwierane za 65zl z przesyłką, a na sklepach online zwykle 80zl bez przesyłki stoją także się zdecydowałam.
Myśle czy by rozswietlacza ABH nie wziąć, ale kurczę trochę ostatnio się rozswietlaczami nie potrafię zachwycić. Każdy jest albo za słaby, albo zbyt brokatowy
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 15:06   #403
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Ja się dalej zastanawiam co chce zamówić z ABH
Póki co właśnie trzecia rzecz z juvias mi idzie mam już 2 palety i eyelinery miałam okazje kupic nieotwierane za 65zl z przesyłką, a na sklepach online zwykle 80zl bez przesyłki stoją także się zdecydowałam.
Myśle czy by rozswietlacza ABH nie wziąć, ale kurczę trochę ostatnio się rozswietlaczami nie potrafię zachwycić. Każdy jest albo za słaby, albo zbyt brokatowy

Zawsze na sklepach online przebitka 2 razy ja za cene jaka oferowali u nas za pomade ABH to w uk kupiłam 2 z przesyłka
Ja biore ten rozświetlacz, czekam aż będzie na cult
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 05:27   #404
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Zawsze na sklepach online przebitka 2 razy ja za cene jaka oferowali u nas za pomade ABH to w uk kupiłam 2 z przesyłka

Ja biore ten rozświetlacz, czekam aż będzie na cult
Właśnie kurde nie udało mi się kupic tego zestawu szminek. Wycofali go już ze sklepu. Tak samo 4szminki nude. Teraz myśle czy lepiej amrezy czy 4szminki nude lepiej wziąć na cultbeauty. Słabo ze nie ma jeszcze mojej wypłaty :/ ani nie dostałam nic jeszcze z ZUS. :/ siedze i czekam, bo została nam resztka wypłaty i nic kupic nie mogę :/
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 12:12   #405
pho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 44
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Czy do Cult Beauty bywają jakieś kody rabatowe? Czaję się na Soft Glam, jak tylko się pojawi 😊
pho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 12:18   #406
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Właśnie kurde nie udało mi się kupic tego zestawu szminek. Wycofali go już ze sklepu. Tak samo 4szminki nude. Teraz myśle czy lepiej amrezy czy 4szminki nude lepiej wziąć na cultbeauty. Słabo ze nie ma jeszcze mojej wypłaty :/ ani nie dostałam nic jeszcze z ZUS. :/ siedze i czekam, bo została nam resztka wypłaty i nic kupic nie mogę :/
Ja czekam na nowosci na Cult z ABH i chyba dopiero w marcu będą.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 13:35   #407
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Zamawialyscie moze bezposrednio ze strony w USA? Po obecnym kursie walut duzo korzystniej to wychodzi.... Chyba ze doliczaja jeszcze taxy i inne podatki.... 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 13:40   #408
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

A ja pytam o Amrezy - do czego można porównać efekt (chodzi mi czy jest np. podobny do rozświetlaczy Becca czy do innej marki, względnie do którego konkretnie rozświetlacza jest mu najbliżej).
Obiecałam sobie, że żadnego więcej rozświetlacza nie kupię, ale wiadomo, kusi . Najbardziej boję się chyba odcienia - żeby nie był zbyt żółty, bo na taki mi wygląda .

I jeszcze jedno - jak ktoś byłby tak miły i wrzucił słocze nie tylko Amrezy, ale i nowych brązerów (najlepiej jakieś porównawcze ), to już w ogóle byłabym szczęśliwa
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2018-03-16 o 13:42
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 16:58   #409
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja pytam o Amrezy - do czego można porównać efekt (chodzi mi czy jest np. podobny do rozświetlaczy Becca czy do innej marki, względnie do którego konkretnie rozświetlacza jest mu najbliżej).
Obiecałam sobie, że żadnego więcej rozświetlacza nie kupię, ale wiadomo, kusi . Najbardziej boję się chyba odcienia - żeby nie był zbyt żółty, bo na taki mi wygląda .

I jeszcze jedno - jak ktoś byłby tak miły i wrzucił słocze nie tylko Amrezy, ale i nowych brązerów (najlepiej jakieś porównawcze ), to już w ogóle byłabym szczęśliwa
Efekt tafli do EL Modern Mercury, zas kolor do niczego co mam. To szampański taki z jasnym złotem, bez żółci.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 17:47   #410
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja pytam o Amrezy - do czego można porównać efekt (chodzi mi czy jest np. podobny do rozświetlaczy Becca czy do innej marki, względnie do którego konkretnie rozświetlacza jest mu najbliżej).
Obiecałam sobie, że żadnego więcej rozświetlacza nie kupię, ale wiadomo, kusi . Najbardziej boję się chyba odcienia - żeby nie był zbyt żółty, bo na taki mi wygląda .

I jeszcze jedno - jak ktoś byłby tak miły i wrzucił słocze nie tylko Amrezy, ale i nowych brązerów (najlepiej jakieś porównawcze ), to już w ogóle byłabym szczęśliwa
Olu, zrobiłam porównanie na moim insta, zerknij sobie - profil kotarzyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 22:17   #411
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Efekt tafli do EL Modern Mercury, zas kolor do niczego co mam. To szampański taki z jasnym złotem, bez żółci.
Dzięki
Tak jakoś pierwsze skojarzenie też miałam z MM. Chyba jednak wybiję sobie Amrezy z głowy, bo Mercurego rzadko używam, a złoto, nawet jasne, to jednak nie dla mnie raczej
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Olu, zrobiłam porównanie na moim insta, zerknij sobie - profil kotarzyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo, ale gapa jestem, nie umiem znaleźć Twojego profilu (nie mam tam konta, więc szukałam przez google ).
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 16:04   #412
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki
Tak jakoś pierwsze skojarzenie też miałam z MM. Chyba jednak wybiję sobie Amrezy z głowy, bo Mercurego rzadko używam, a złoto, nawet jasne, to jednak nie dla mnie raczej

Dziękuję bardzo, ale gapa jestem, nie umiem znaleźć Twojego profilu (nie mam tam konta, więc szukałam przez google ).
Też nie mam insta, ale to chyba ten profil https://www.instagram.com/kotarzyna/

Za mną też chodzi Amrezy, ale mam pierdyliard innych rozświetlaczy. Na razie rozsądek wygrywa
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 16:08   #413
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Za mną też chodzi Amrezy, ale mam pierdyliard innych rozświetlaczy. Na razie rozsądek wygrywa
U mnie mimo posiadania pierdyliona rozswietlaczy nie wygrał i bardzo dobrze, bo Amrezy jest obledny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 16:42   #414
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie mimo posiadania pierdyliona rozswietlaczy nie wygrał i bardzo dobrze, bo Amrezy jest obledny
Corii dlaczego mi to robisz
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 18:05   #415
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Też nie mam insta, ale to chyba ten profil https://www.instagram.com/kotarzyna/

Za mną też chodzi Amrezy, ale mam pierdyliard innych rozświetlaczy. Na razie rozsądek wygrywa
Dziękuję bardzo
Oblukałam brązer (myślę o Tawny) i na razie dumam
Amrezy jeszcze ze mną nie wygrał
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 18:50   #416
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Wstawiam porówanie bronzerów posiadanych w stosunku do Rosewood ABH.
Zdjęcie bez flasha, ale juz ciemno, wiec w sztucznym swietle - w 100% nie oddają realu kolory, ale powiedzmy, ze w 80%
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BRONZERY ONE FLASH.jpg (186,6 KB, 34 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 22:08   #417
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
Oblukałam brązer (myślę o Tawny) i na razie dumam
Amrezy jeszcze ze mną nie wygrał
Na cultbeauty jest teraz promo 15% (kod YOU15), wchodzi na wszystko (w tym nowe bronzery ABH) oprócz Amrezy plus teraz jest darmowa wysyłka z trackingiem wszystkiego z ABH (łacznie z Amrezy)

Kurczę ładny ten Rosewood... Corii Ty kusicielko
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 06:04   #418
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wstawiam porówanie bronzerów posiadanych w stosunku do Rosewood ABH.
Zdjęcie bez flasha, ale juz ciemno, wiec w sztucznym swietle - w 100% nie oddają realu kolory, ale powiedzmy, ze w 80%
Ładny ten Rosewood. Wydaje mi się jednak, że on zbyt chłodny nie jest. Na moje oko zdaje się być raczej neutralny, ale bardziej w stronę ciepłego

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Na cultbeauty jest teraz promo 15% (kod YOU15), wchodzi na wszystko (w tym nowe bronzery ABH) oprócz Amrezy plus teraz jest darmowa wysyłka z trackingiem wszystkiego z ABH (łacznie z Amrezy)

Kurczę ładny ten Rosewood... Corii Ty kusicielko
Z rabatem i darmową dostawą nowe ABH kuszą mnie bardziej
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 09:32   #419
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 535
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Na cultbeauty jest teraz promo 15% (kod YOU15), wchodzi na wszystko (w tym nowe bronzery ABH) oprócz Amrezy plus teraz jest darmowa wysyłka z trackingiem wszystkiego z ABH (łacznie z Amrezy)

Kurczę ładny ten Rosewood... Corii Ty kusicielko
Uściślając: to promo z tym kodem jest non stop na stronie problem w tym, ze kod w godzi tylko raz i zawsze jest cos wyłączone z promo, teraz Amrezy i Soft Glam niestety
A wysyłka tam często darmowa, jeszcze nigdy nie płaciłam tam za nią, bo zazawtczaj zamawiałam ponad 40 funtów, a od tej ceny jest zawsze darmowa
Ale jak ktoś chce jedna tańsza rzecz to teraz właśnie warto skorzystać z free shipping bez limitu

Ja nie kusze, tylko wstawiam porównania

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ładny ten Rosewood. Wydaje mi się jednak, że on zbyt chłodny nie jest. Na moje oko zdaje się być raczej neutralny, ale bardziej w stronę ciepłego


Z rabatem i darmową dostawą nowe ABH kuszą mnie bardziej
Rosewood nie jest chłodny wypada od neutralnie do ciepłego, w zależności od cery i podkładu
Patrząc na swatche w necie to chłodny i brązowy jest Saddle.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 10:50   #420
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Anastasia Beverly Hills - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Rosewood nie jest chłodny wypada od neutralnie do ciepłego, w zależności od cery i podkładu
Patrząc na swatche w necie to chłodny i brązowy jest Saddle.
No właśnie, czyli na pewno nie dla mnie.

Myślę o Tawny, choć na którymś filmiku była mowa, że to Rich Amber jest chłodny . A może jednak Saddle, tak jak Ty piszesz . Szkoda, że samemu nie ma jak sprawdzić
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-31 19:28:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.