Singielki.. :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 17:56   #391
jutynaaaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 61
Dot.: Singielki.. :)

Femme- dużo takich grup i wydarzeń jest na fb, ludzie naprawdę szukają towarzystwa do wspólnego biegania , grania w gry itp przynajmniej u mnie w mieście. Mimo, że nie poznałam nikogo z facetów to mi poprawiło nastrój dużo bardziej niż randka z netu

Niv-nie wiem na ile jest problem, ale warto pracować nad sobą, polubić siebie,
ja się też bałam/boję się odrzucenia, mi pomogło jednak najbardziej, że w tym roku to ja głównie czuję się osobą , która odrzuca facetów :/ Chyba taki typ ostatnio wybieram, że czuję że ja mam przewagę (oni chcą, ja średnio)- w dłuższej perspektywie to oczywiście nie ma sensu ale warto potrenować , spotykać się z facetami nie w Twoim typie koniecznie, to nie będziesz się przejmować się tak a później będzie coraz lepiej

Co do wymagań pewnie racja tylko ja sobie nieraz myślę o sobie, i nabieram kompleksów, chyba wszystko zależy jak się człowiek sam ze sobą czuję, znam kobiety które są bardzo zadowolne z siebie a nie mają właściwie jakiejś super urody, pracy, auta ale ich faceci skaczą koło nich itp.

Edytowane przez jutynaaaaa80
Czas edycji: 2014-05-11 o 18:03
jutynaaaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 20:08   #392
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Mam taki problem może coś doradzicie, że jestem dość wrogo nastawiona do mężczyzn, staram się z tym walczyć, ale chwila dekoncentracji i wracam do starych schematów. Jestem też dość niepewna siebie i wydaje mi się, że nie ma we mnie nic interesującego, rzadko ostatnio wychodzę, boję się odrzucenia.

Postanowiłam coś z tym zrobić, bo ogólnie utrudnia mi to życie.

Chętnie będę podczytywać wątek.
A jak relacje z ojcem - coś było nie tak? Rodzinę miałaś normalną? Ja bym od tego zaczęła, bo to najczęśćiej jest źródłem.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez jutynaaaaa80 Pokaż wiadomość
Femme- dużo takich grup i wydarzeń jest na fb, ludzie naprawdę szukają towarzystwa do wspólnego biegania , grania w gry itp przynajmniej u mnie w mieście. Mimo, że nie poznałam nikogo z facetów to mi poprawiło nastrój dużo bardziej niż randka z netu

Niv-nie wiem na ile jest problem, ale warto pracować nad sobą, polubić siebie,
ja się też bałam/boję się odrzucenia, mi pomogło jednak najbardziej, że w tym roku to ja głównie czuję się osobą , która odrzuca facetów :/ Chyba taki typ ostatnio wybieram, że czuję że ja mam przewagę (oni chcą, ja średnio)- w dłuższej perspektywie to oczywiście nie ma sensu ale warto potrenować , spotykać się z facetami nie w Twoim typie koniecznie, to nie będziesz się przejmować się tak a później będzie coraz lepiej

Co do wymagań pewnie racja tylko ja sobie nieraz myślę o sobie, i nabieram kompleksów, chyba wszystko zależy jak się człowiek sam ze sobą czuję, znam kobiety które są bardzo zadowolne z siebie a nie mają właściwie jakiejś super urody, pracy, auta ale ich faceci skaczą koło nich itp.
Jak tego szukać? Ja jestem raczej nie bieżąco w wydarzeniach w swoim mieście, ale może jeszcze jakoś inaczej powinnam szukać

Spotykać się z facetami, którzy nie spełniają Twoich oczekiwań? Dla mnie jednak byłoby to zbyt dużą stratą czasu, a tego nie lubię, bardzo.[COLOR="Silver"]
__________________
'"Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji''
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 20:23   #393
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Singielki.. :)

Eh...nie rodzinę miałam normalną.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 22:33   #394
jutynaaaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 61
Dot.: Singielki.. :)

No mi to jedynie pomogło, jak miałam parę adoratorów w tym roku, to swierdziłam, że chyba całkiem jestem okej a wcześniej czułam się odrzucana głównie
Do tego praca nad sobą, sport, ciuchy-wiadomo.
Femme- ja wpisuje w wyszukiwarce fb lub w google wszystko co się da z moimi zainteresowaniami zwiazane np "biegi grupy", "wyjazdy dla singli "itd itp, okropnie jest dużo tego wszystkiego, nawet nie wiem co wybrać ale tak jest nieraz, że np. widzę, że sami studenci w danej grupie są więc nie bardzo się tam pcham). No ale czuję że muszę wykonać jakiś ruch, na codzień nie mam szansy nikogo poznać na ulicy ani wśród swojego towarzystwa.
jutynaaaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 17:56   #395
ermety
Raczkowanie
 
Avatar ermety
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 51
Dot.: Singielki.. :)

Teraz jest coraz wiecej singli, nawet oferty turystyczne są pod nich.
Ostatnio mój znajomy powiedzial mi, że trudno jest być kobietą singielka
ermety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 18:52   #396
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez ermety Pokaż wiadomość
Teraz jest coraz wiecej singli, nawet oferty turystyczne są pod nich.
Ostatnio mój znajomy powiedzial mi, że trudno jest być kobietą singielka
co miał dokładnie na myśli? rozmawialiście, rozwijaliście temat? jestem ciekawa
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 21:04   #397
spokoziom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: Singielki.. :)

Szkoda ze wy nie macie do zaoferowanie tego co najcenniejsze dla mezczyzny jesli mysli o stalym zwiazku i malzenstwie z wartosciowa kobieta, matką dla jego dzieci czyli dziewictwa.

Spełniam te wasze bzdurne wymagania ale szukam dziewczyny ktora zachowala swoj skarb dla męża bo z taka można stworzyć prawdziwy dom. Takie jednorazowki jak wy są tylko na jedna noc.
spokoziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 21:43   #398
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez spokoziom Pokaż wiadomość
Szkoda ze wy nie macie do zaoferowanie tego co najcenniejsze dla mezczyzny jesli mysli o stalym zwiazku i malzenstwie z wartosciowa kobieta, matką dla jego dzieci czyli dziewictwa.

Spełniam te wasze bzdurne wymagania ale szukam dziewczyny ktora zachowala swoj skarb dla męża bo z taka można stworzyć prawdziwy dom. Takie jednorazowki jak wy są tylko na jedna noc.
Poziom braku kultury w tym poście jest zatrważający. Jak można o jakiejkolwie kobiecie pisać per "jednorazówka". I nie nie spełniasz wymagań, brak Ci kultury i szacunku.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 21:48   #399
spokoziom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Poziom braku kultury w tym poście jest zatrważający. Jak można o jakiejkolwie kobiecie pisać per "jednorazówka&quo t;. I nie nie spełniasz wymagań, brak Ci kultury i szacunku.
ale zabolało... ps nazywam rzeczy po imieniu szczerosc to nie wada.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Poziom braku kultury w tym poście jest zatrważający. Jak można o jakiejkolwie kobiecie pisać per "jednorazówka&quo t;. I nie nie spełniasz wymagań, brak Ci kultury i szacunku.
aha i najpierw sama musisz sie szanowac zeby wymagac szacunku innych
spokoziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 21:53   #400
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: Singielki.. :)

Zgłosilam do moderacji
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 05:26   #401
anna renata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 53
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez spokoziom Pokaż wiadomość
Szkoda ze wy nie macie do zaoferowanie tego co najcenniejsze dla mezczyzny jesli mysli o stalym zwiazku i malzenstwie z wartosciowa kobieta, matką dla jego dzieci czyli dziewictwa.

Spełniam te wasze bzdurne wymagania ale szukam dziewczyny ktora zachowala swoj skarb dla męża bo z taka można stworzyć prawdziwy dom. Takie jednorazowki jak wy są tylko na jedna noc.
szczerze???
Obserwuje ten watek od dawna i sie na razie nie wypowiadałam
To gdzie jesteś skoro taki mądry jesteś...
Ja jestem dziewicą i jakoś nikt mnie nigdy nie pokochał.....
a nawet oststnio zdalam sobie sprawę, że chyba w pracy zostałam określona na samym poczatku jak sie tam przyjelam jako ktoś na jednorazową przygodę...
Dlaczego??
Bo mam ku...rwa techniczny umysł i mój zawód wymaga pracy z mezczyznami.... bo w tej branzy kobiety dopiero zaczynaja prace...
bo się nie obrażam jak tros wali seksistowskimi żartami....bo ojciec mnie tego nauczył, że nie ma co strzelać focha....tylko puścić mimo uszu....
bo mam silny w miarę charakter...bo ubieram sie jak kobieta....bo jestem szczupła i jestem farbowaną blondynka....bo potrafię poustawiać w kącie męzczyzn w pracy....bo chodzę do pracy w sukienkach...dopasowanych spodniach....bo kurde chce wyglądac jak kobieta i czuć sie jak kobieta a ubiór dodaje pewnosci siebie jak sie w nim dobrze czujesz ....a ja lubie sukienki...nie świece biustem....lubie dekolty woda wiec czasami je do pracy zakładam a one troche podkreslają biust....ale co mam go ukryć pod grubą warstwa ciuchów bo pracuje miedzy bandą mezczyzn..nie noszę mini do pracy....oficjalnie jest wiadomo ze jestem singielką...
i co w piatek kolega z naprzeciwka skomentowal na glos mój dekolt a dokladnie to iż gdy sie nachylałam by zetrzec stół w kuchi to sobie z kolegami poogladali....wku...rwiła m sie ....a wczesniej tego samego dnia powiedziałam mu zeby szedł ze mna na produkcje bo mi na gg jeczał gdzie ide i dlaczego wychodzę , bo by chciał ze mna popisac jeszcze... to uslyszlam od innego, że on by chciał co innego "kundel bury penetruje wszystkie dziury" ....skojarzyło mi sie to jednoznacznie.... ze chciałby mnie przelecieć :/

Za co?? takie traktowanie?? a moze dlatego, że nie jestem katoliczka i mam swoje zasady??

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

I wiesz co ....nie mów mi o szanowaniu się....to WY nas nie szanujecie.....
nie wiem czego chcecie od kobiety??
gry??
spelniania zachcianek??
i tak i tak nie dobrze!!
anna renata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 09:33   #402
spokoziom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez anna renata Pokaż wiadomość
szczerze???
Obserwuje ten watek od dawna i sie na razie nie wypowiadałam
To gdzie jesteś skoro taki mądry jesteś...
Ja jestem dziewicą i jakoś nikt mnie nigdy nie pokochał.....
a nawet oststnio zdalam sobie sprawę, że chyba w pracy zostałam określona na samym poczatku jak sie tam przyjelam jako ktoś na jednorazową przygodę...
Dlaczego??
Bo mam ku...rwa techniczny umysł i mój zawód wymaga pracy z mezczyznami.... bo w tej branzy kobiety dopiero zaczynaja prace...
bo się nie obrażam jak tros wali seksistowskimi żartami....bo ojciec mnie tego nauczył, że nie ma co strzelać focha....tylko puścić mimo uszu....
bo mam silny w miarę charakter...bo ubieram sie jak kobieta....bo jestem szczupła i jestem farbowaną blondynka....bo potrafię poustawiać w kącie męzczyzn w pracy....bo chodzę do pracy w sukienkach...dopasowanych spodniach....bo kurde chce wyglądac jak kobieta i czuć sie jak kobieta a ubiór dodaje pewnosci siebie jak sie w nim dobrze czujesz ....a ja lubie sukienki...nie świece biustem....lubie dekolty woda wiec czasami je do pracy zakładam a one troche podkreslają biust....ale co mam go ukryć pod grubą warstwa ciuchów bo pracuje miedzy bandą mezczyzn..nie noszę mini do pracy....oficjalnie jest wiadomo ze jestem singielką...
i co w piatek kolega z naprzeciwka skomentowal na glos mój dekolt a dokladnie to iż gdy sie nachylałam by zetrzec stół w kuchi to sobie z kolegami poogladali....wku...rwiła m sie ....a wczesniej tego samego dnia powiedziałam mu zeby szedł ze mna na produkcje bo mi na gg jeczał gdzie ide i dlaczego wychodzę , bo by chciał ze mna popisac jeszcze... to uslyszlam od innego, że on by chciał co innego "kundel bury penetruje wszystkie dziury" ....skojarzyło mi sie to jednoznacznie.... ze chciałby mnie przelecieć :/

Za co?? takie traktowanie?? a moze dlatego, że nie jestem katoliczka i mam swoje zasady??

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

I wiesz co ....nie mów mi o szanowaniu się....to WY nas nie szanujecie.....
nie wiem czego chcecie od kobiety??
gry??
spelniania zachcianek??
i tak i tak nie dobrze!!
mozesz sie uspokoic? moj pierwszy post nie mowil o takich dziewczynach jak ty. osobna kwestia jest to ze pracujesz wsrod mezczyzn i musisz znosic takie zaczepki ale to temat na osobny watek dlaczego kobiety zostaly wrzucone na rynek pracy. m.in. po to zeby je molestowac
spokoziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 09:34   #403
samiecalfa ciacho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Singielki.. :)

Prawda jest taka że polki może do dwudziestki , no góra do dwudziestu paru są atrakcyjne, ale potem...to już nawet kilo tapety na facjacie nie pomaga.A nie daj boże po ślubie.Od razu przestajecie o siebie dbać.Żrecie i tyjecie.Zimą nie golicie nóg bo przecież "pod spodniami i tak nie widać". Nie wspomnę już o innych rzeczach typu niedogolone pachy,nieumyte zęby czy brudne włosy.Przy każdej z was przeciętny Polak po trzydziestce jest jeszcze całkiem atrakcyjny.Dam wam dobrą rade.Uczcie się klasy od Rosjanek, Ukrainek i Białorusinek.To są naprawdę piękne, naturalne kobiety którym nie trzeba solarium i tony makijażu aby wyglądać w miarę OK.I nie zgrywajcie księżniczek bo to żałosne .

samiecalfa ciacho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 10:11   #404
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Singielki.. :)

Myślicie, że zrobicie aferę takimi postami? Nudne są
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 10:14   #405
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez samiecalfa ciacho Pokaż wiadomość
Przy każdej z was przeciętny Polak po trzydziestce jest jeszcze całkiem atrakcyjny.
Mam dzis ubaw popachy dzieki za poprawe humoru
jezeli piwny brzuch, lysina, brak zebow, brak higieny jest dla ciebie atrakcyjny to a taki jest wlasnie przecietny!! polak po 30! nie mowie, ze niektore kobiety nie sa niezadbane ale jest ich zdecydowana mniejszosc od facetow!
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 10:16   #406
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Singielki.. :)

Przez przypadek tu zajrzalam i mialam sie nie.odzywac ale jesli ktos twierdzi ze polki powinny od rosjanek uczyc sie klasy to smiac mi sie chce ... kto jak kto ale rosjanki klasa pochwalic sie nie moga

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 13:32   #407
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Singielki.. :)

Zaglądających tutaj panów proszę o pohamowanie słownictwa
Swoje poglądy można wyrazić w kulturalniejszy sposób, bez obrażania kobiet, w tym Wizażanek.
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 11:58   #408
Sweet Charlie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa / Mokotown
Wiadomości: 22
GG do Sweet Charlie
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez spokoziom Pokaż wiadomość
Szkoda ze wy nie macie do zaoferowanie tego co najcenniejsze dla mezczyzny jesli mysli o stalym zwiazku i malzenstwie z wartosciowa kobieta, matką dla jego dzieci czyli dziewictwa.

Spełniam te wasze bzdurne wymagania ale szukam dziewczyny ktora zachowala swoj skarb dla męża bo z taka można stworzyć prawdziwy dom. Takie jednorazowki jak wy są tylko na jedna noc.
Koleś, a Ty czasami myślisz trochę ? na Forum, cytuję ścieżkę:
Forum Wizaz.pl > Kobieta > 30 z plusem > Singielki

szukasz singielek DZIEWIC ??? AHAHAHAHAHA, DOBRE

Wejdź może na Forum:
/ Dziewczynki/ under 15

i tam dziewic sobie na żonę szukaj...

Trochę ogarnięcie więcej polecam Ci chłopaku !

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Przez przypadek tu zajrzalam i mialam sie nie.odzywac ale jesli ktos twierdzi ze polki powinny od rosjanek uczyc sie klasy to smiac mi sie chce ... kto jak kto ale rosjanki klasa pochwalic sie nie moga
Nie, no generalizacja... Zarówno są piękne i naturalne Rosjanki, jak i zatapetowane i zbotoxowane. Podobnie Polki - jedne piękne i naturalne - inne nie. Natomiast ogólnie Słowianki jako typ urody to bardzo urodziwe kobietki

However, muszę przyznać, a tu uwaga i do kobiet i do mężczyzn, że w dobie kultury McDonalda, Internetu i wszechobecnego samochodu - ludzie przestają o siebie dbać. Czego najlepszym przykładem jest to, że znam tylko kilka osób w moim wieku (38) co są tak szczupli co ja. Reszta - oponki, oponki wszędzie !!!
Sweet Charlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 12:38   #409
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Singielki.. :)

Wydaje mi się, że średniowiecze już dawno mamy za sobą
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 22:48   #410
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Singielki.. :)

olac typa dziewczyny... mi nawet nie chciałoby się dyskutować, szkoda czasu... znalazł się jakiś niedowartościowany hejter tfffuuu....

co tam u Was?
__________________
'"Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji''
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 23:18   #411
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez FemmeFatale2 Pokaż wiadomość
olac typa dziewczyny... mi nawet nie chciałoby się dyskutować, szkoda czasu... znalazł się jakiś niedowartościowany hejter tfffuuu....

co tam u Was?
u mnie w sumie bez zmian. Ale na tapecie - muszę oczyścić organizm i nie wiem jak sie zabrac za to. Skłania mnie do tego problem z cerą, brak checi do życia, ociezalosc... Jakies pomysly?
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 00:05   #412
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
u mnie w sumie bez zmian. Ale na tapecie - muszę oczyścić organizm i nie wiem jak sie zabrac za to. Skłania mnie do tego problem z cerą, brak checi do życia, ociezalosc... Jakies pomysly?
Kasza jaglana na śniadanie na ciepło /mi najbardziej smakuje z olejem dyniowym, ale mozesz odnalexc własne polączenie smakowe i szklanka wody z miodem i plasterkiem cytryny. Nie ma nic skuteczniejszego
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 08:32   #413
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Kasza jaglana na śniadanie na ciepło /mi najbardziej smakuje z olejem dyniowym, ale mozesz odnalexc własne polączenie smakowe i szklanka wody z miodem i plasterkiem cytryny. Nie ma nic skuteczniejszego
wow, cos nowego, nie słyszałam o tej wersji.
Ja wyczytałam, że sok z aloesu na czczo.
Ale spróbuję po weekendzie, jak całkiem się zatruję kiełbasą z grilla i piwskiem.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 11:12   #414
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Kasza jaglana na śniadanie na ciepło /mi najbardziej smakuje z olejem dyniowym, ale mozesz odnalexc własne polączenie smakowe i szklanka wody z miodem i plasterkiem cytryny. Nie ma nic skuteczniejszego
a jakie są dokładnie efekty?
__________________
'"Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji''
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 12:56   #415
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez Sweet Charlie Pokaż wiadomość
Koleś, a Ty czasami myślisz trochę ? na Forum, cytuję ścieżkę:
Forum Wizaz.pl > Kobieta > 30 z plusem > Singielki

szukasz singielek DZIEWIC ??? AHAHAHAHAHA, DOBRE

Wejdź może na Forum:
/ Dziewczynki/ under 15

i tam dziewic sobie na żonę szukaj...

Trochę ogarnięcie więcej polecam Ci chłopaku !

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------



Nie, no generalizacja... Zarówno są piękne i naturalne Rosjanki, jak i zatapetowane i zbotoxowane. Podobnie Polki - jedne piękne i naturalne - inne nie. Natomiast ogólnie Słowianki jako typ urody to bardzo urodziwe kobietki

However, muszę przyznać, a tu uwaga i do kobiet i do mężczyzn, że w dobie kultury McDonalda, Internetu i wszechobecnego samochodu - ludzie przestają o siebie dbać. Czego najlepszym przykładem jest to, że znam tylko kilka osób w moim wieku (38) co są tak szczupli co ja. Reszta - oponki, oponki wszędzie !!!
Piszac klasa mialam na mysli zachowanie nie tylko wyglad ale to nie ten watek zeby sie w to zaglebiac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 16:42   #416
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
wow, cos nowego, nie słyszałam o tej wersji.
Ja wyczytałam, że sok z aloesu na czczo.
Ale spróbuję po weekendzie, jak całkiem się zatruję kiełbasą z grilla i piwskiem.
Kasza działa jak odkurzacz wyrzucając wszystkie zlogi z organizmu, polączenie z olejem to dostarczenie dobrych olejów. Woda z miodem i cytryną to buddyjski sposób i jakoś im wierzę Zresztą-miesiąc możesz sprobować sama zobaczysz i poczytaj w necie, jest dość dużo info o kaszach, olejach etc.
Aloes stosowalam, niedobry i żadnego efektu, choć jak zaczęlamm go używac na wlosy to było wow. Zresztą dalej stosuję na włosy i całe ciało, tylko wersję zmieniłam na tę w tubce ?nie do jedzenia /
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 09:09   #417
FemmeFatale2
Raczkowanie
 
Avatar FemmeFatale2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 422
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Kasza działa jak odkurzacz wyrzucając wszystkie zlogi z organizmu, polączenie z olejem to dostarczenie dobrych olejów. Woda z miodem i cytryną to buddyjski sposób i jakoś im wierzę Zresztą-miesiąc możesz sprobować sama zobaczysz i poczytaj w necie, jest dość dużo info o kaszach, olejach etc.
Aloes stosowalam, niedobry i żadnego efektu, choć jak zaczęlamm go używac na wlosy to było wow. Zresztą dalej stosuję na włosy i całe ciało, tylko wersję zmieniłam na tę w tubce ?nie do jedzenia /
ciekawe

Dziewczyny zmieniając temat - jakie macie plany na urlop?
__________________
'"Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego, ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji''

Edytowane przez FemmeFatale2
Czas edycji: 2014-06-21 o 11:49
FemmeFatale2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 20:03   #418
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez FemmeFatale2 Pokaż wiadomość
ciekawe

Dziewczyny zmieniając temat - jakie macie plany na urlop?
2 tygoniowy urlop? nie zakozacę bo w tym roku plany mi się posypały, ale mam cel na wakacje Tunezja wkrótce
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 22:43   #419
samiecalfa ciacho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
2 tygoniowy urlop? nie zakozacę bo w tym roku plany mi się posypały, ale mam cel na wakacje Tunezja wkrótce
No tak czemu mnie to nie dziwi Arabowie zawsze tacy chętni żeby przeczyścić komin do którego już dawno nikt nie zaglądał
samiecalfa ciacho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 23:06   #420
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Singielki.. :)

Cytat:
Napisane przez samiecalfa ciacho Pokaż wiadomość
No tak czemu mnie to nie dziwi Arabowie zawsze tacy chętni żeby przeczyścić komin do którego już dawno nikt nie zaglądał
chcesz sprawdzic czy aby na pewno?
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-16 11:44:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.