Psychologia i psycholodzy - ZBIORCZY - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 14:26   #391
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Pomyślałam też że warto jednak zacisnąć nieco pasa i wyłożyć pewną sumę pieniędzy na konsultacje u doświadczonej pani psycholog, żebym nieco zwiększyła swoje kompetencje z zakresu zwalczania osobistych kryzysów dnia codziennego, bo mnie ten ostatni, nieduży przecież, przybił nieco bardziej, niż bym sobie tego życzyła.
Ciekawe jak się będzie rozmawiało z poziomu psycholog & psycholog
A mówią że człowiek po psychologii to już żadnych problemów nie ma i w ogóle orbita pozytywnego myślenia....Aha...To jeszcze nie widzieli bezrobotnego psychologa po ciągnącej się zimie

Znaczy się - owocny dzień jak do tej pory.
Gratuluje decyzji i życzę wytrwałości.

Ja jadę na wykład z osobowości, obijałam sie caly dzień. Ostatnio nie mogę się do niczego sensownego zmobilizować, siedzę i serial oglądam. Brakuje mi motywacji i lepszej pogody do działania...
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:56   #392
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Ilta, naprawdę podziwiam Cię za wytrwałość
Takich ludzi to ja lubię!

A ja dalej dochodzę do sił po nocnej zmianie.
Pacjentki z oddziału osobowości nie zawiodły po raz kolejny
Sprowokowane napady padaczki, która, z tego co zauważyłam, jest dość powszechna na naszym oddziale.
Zostałam przydzielona na obserwację jednej z pacjentek wysokiego ryzyka i sobie miło rozmawiałyśmy, gdy inna pacjentka upadła na podlogę kilka metrów od nas.
Pociągnęłam za alarm, bo nie mogłam spuścić przydzielonej mi pacjentki z oczu (jej wystarczą 3 sekundy, żeby przywiązała sobie np. skarpetę wokół szyi).
I co? I nic! Alarm nie zadziałał, więc musiałam wołać o pomoc.
Dobrze, że to był 'tylko' atak padaczki.

Poza tym zauważyłam też, że kilka naszych pacjentek w pewnym sensie prowokuje ataki epileptyczne poprzez wpatrywanie się w ostre światło.
No cóż, świateł nie wyłączymy, możemy tylko zwrócić uwagę, ale 15-minutowe ataki to nie jest miły widok.

Ech, ale i tak lubię tę pracę Polecam. Zmienia spojrzenie na świat.


A teraz czas na naukę, tak sobie myślę, ale ciężko mi się zmotywować.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2012-03-06 o 18:02
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:31   #393
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Hej!
Jestem studentką 1 roku (ale mam za sobą już studium psychologii i psychoterapii - i po nim zdecydowałam się na studia).

Przeczytałam cały wątek, na pewno będę do Was zaglądać.
Witaj
Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
czyli na jeden przedmiot 4 godziny, tak ? kurcze, to musi być fajne. u mnie te 13,5 godziny rozbija sie na statystyke ( cw i wyklad po 1,5), psych osobowosci (cw i wyklad po 1,5), 3 wstępy po 1,5 h i cwiczenia z angielskiego tez 1,5 h. [COLOR="Silver"]
W sumie 3 godziny na jeden przedmiot(przez przypadek doliczylam okienko)
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Widzę, że mowa o planie.
Ja w poprzednich latach miałam ok. 12 h tygodniowo, teraz to jakieś 8-10, ale do tego dochodzą indywidualne konsultacje z promotorem (moja promotorka mnie zniszczy w końcu wzrokiem, bo bez przerwy przychodzę do niej z coraz to nowszymi pytaniami ).
Mam teraz 4 przedmioty + praca oczywiście.
No i nie mam języka dodatkowego. W przyszłym roku zamierzam dodatkowo wybrać włoski
Ja musze tez brac jezyk-mysle nad hiszpanskim albo francuskim...
Cytat:
Napisane przez shimmmy Pokaż wiadomość
U mnie pojawiło się światełko w tunelu, ostatnia podyplomówka okazałą się dobrym wyborem. Jeszcze tylko dotacja z Urzędy Marszałkowskiego i lecę z tym koksem
Super-zycze powodzenia
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki . Mało czasu miałam ostatnio dla siebie, ale uporałam się już z większością zajęć. W szkole sporo się dzieje - nie zawsze dobrze... Jednak nad wszystkim panuje i to daje mi mnóstwo satysfakcji.

Ostatnio poznałam wielu inspirujących ludzi i żywo zainteresowałam się arteterapią i jogą terapeutyczną (mam możliwość uczestniczenia w takich zajęciach - takie trochę przyuczenie - i jestem pod wrażeniem efektów tych metod).

A teraz czas na małą kawkę i kilka stron lektury (aktualnie zaczytuję się w "Drogą mniej uczęszczaną" amerykańskiego psychiatry S. Pecka)




Mnie promotorka zaproponowała doktorat, ale nigdy nie zgłębiałam tego tematu. Nie wiedziałam nawet, że jakieś testy się przechodzi...
Hej-fajnie ze jakos leci-milego czytania
Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
A mówią że człowiek po psychologii to już żadnych problemów nie ma i w ogóle orbita pozytywnego myślenia....Aha...To jeszcze nie widzieli bezrobotnego psychologa po ciągnącej się zimie
Aha,to tak jakby mowic ze bogaci i slawni nie choruja na depresje,kazdy ma problemy,nie zalezy to od wyksztalcenia.
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość

A ja dalej dochodzę do sił po nocnej zmianie.
Pacjentki z oddziału osobowości nie zawiodły po raz kolejny
Sprowokowane napady padaczki, która, z tego co zauważyłam, jest dość powszechna na naszym oddziale.
Zostałam przydzielona na obserwację jednej z pacjentek wysokiego ryzyka i sobie miło rozmawiałyśmy, gdy inna pacjentka upadła na podlogę kilka metrów od nas.
Pociągnęłam za alarm, bo nie mogłam spuścić przydzielonej mi pacjentki z oczu (jej wystarczą 3 sekundy, żeby przywiązała sobie np. skarpetę wokół szyi).
I co? I nic! Alarm nie zadziałał, więc musiałam wołać o pomoc.
Dobrze, że to był 'tylko' atak padaczki.

Poza tym zauważyłam też, że kilka naszych pacjentek w pewnym sensie prowokuje ataki epileptyczne poprzez wpatrywanie się w ostre światło.
No cóż, świateł nie wyłączymy, możemy tylko zwrócić uwagę, ale 15-minutowe ataki to nie jest miły widok.

Ech, ale i tak lubię tę pracę Polecam. Zmienia spojrzenie na świat.


A teraz czas na naukę, tak sobie myślę, ale ciężko mi się zmotywować.
Wspolczuje ciezkiej nocki...
U nas zmarl pacjent..juz wyszedl od nas i mial isc na dlugotrwale leczenie do innego osrodka..ale popil sobie ,upadl ,uderzyl sie w glowe i wpadl do rzeki..
Milej nauki-ja mam tyle do zrobienia ze niewiem od czego zaczac.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:43   #394
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Witaj


Wspolczuje ciezkiej nocki...
U nas zmarl pacjent..juz wyszedl od nas i mial isc na dlugotrwale leczenie do innego osrodka..ale popil sobie ,upadl ,uderzyl sie w glowe i wpadl do rzeki..
Milej nauki-ja mam tyle do zrobienia ze niewiem od czego zaczac.
Nocka aż tak ciężka nie była, bo gorsze bywają, ale ten alarm mnie zirytował!
Czy nikt nie sprawdza od czasu do czasu, czy wszystkie alarmy są sprawne?

Kurcze, nieciekawa sprawa. Myślałam ostatnio nad tym, jak bym zareagowała, gdyby jednej pacjentek coś się stało.
Na pewno bym się przejęła.

Co do pacjentów, wygląda na to, że wraca do nas nasza 'stara' pacjentka. Przeniosła się na oddział rehabilitacyjny w innym mieście, ale sobie nie radzi. Szkoda, bo tak się starała, była naprawdę oddana leczeniu.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2012-03-06 o 18:44
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:37   #395
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Dzięki za miłe słowa.

Elfie - czy Ty zmieniałaś awatar ???

A pani psycholog normalna. Pogratulowała mi zorganizowania, tj. wparowałam z pełnymi materiałami jakie się przydadzą na tych kilka spotkań bo wiedziałam, jak będą przebiegać w danym nurcie, hahaha No to sobie pogadamy. Ciekawe czego nowego się nauczę
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 12:47   #396
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Dwie nowe oferty pracy z Poznania dla osób z ostatnich roków szkoły terapeutycznej lub po niej:

http://poznan.gumtree.pl/c-Praca-slu...AdIdZ360660603

http://poznan.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ360659948
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 16:15   #397
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Psychologia i psycholodzy

http://poznan.gumtree.pl/c-Praca-biu...AdIdZ360815675 i jeszcze jedna dla osób z okolicy Piły
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 18:02   #398
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
No nie poszłabym do przodu w kierunku w którym idę. Zamiast tego przycisnęłam sprawę o meldunek, wydrukowałam także ofertę psychoedukacyjnych warsztatów z psychologii, przeszłam się z nimi dzisiaj po przedszkolach i mam nadzieję, że coś z tego będzie. Dostałam także telefon w sprawie sprzątania w domu prawdopodobnie odległym ode mnie o 3 kamienice Tego samego dnia zadzwonił także pewien chłopak w sprawie dorabiania sobie na imprezach wspólnie z wykorzystaniem mojego hobby...
No w każdym razie zadzwoniłam, że dziękuję za propozycję ale rezygnuję i idę trudniejszą drogą własnej działalności i rozdrabniania się.

Pomyślałam też że warto jednak zacisnąć nieco pasa i wyłożyć pewną sumę pieniędzy na konsultacje u doświadczonej pani psycholog, żebym nieco zwiększyła swoje kompetencje z zakresu zwalczania osobistych kryzysów dnia codziennego, bo mnie ten ostatni, nieduży przecież, przybił nieco bardziej, niż bym sobie tego życzyła.
Ciekawe jak się będzie rozmawiało z poziomu psycholog & psycholog
A mówią że człowiek po psychologii to już żadnych problemów nie ma i w ogóle orbita pozytywnego myślenia....Aha...To jeszcze nie widzieli bezrobotnego psychologa po ciągnącej się zimie

Znaczy się - owocny dzień jak do tej pory.
Bardzo jestem ciekawa jak przedszkola zareagują na przeprowadzenie warsztatów. Ja swego czasu spotykałam się z odezwem pełnym podejrzeń, zwłaszcza ze strony rodziców

Co do drugiego pogrubionego - to tak jakby powiedzieć, że lekarze nie chorują i są okazami zdrowia...

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja musze tez brac jezyk-mysle nad hiszpanskim albo francuskim...
Hiszpański es facil

Ja w szkole miałam arabski... Porażka
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 19:01   #399
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Bardzo jestem ciekawa jak przedszkola zareagują na przeprowadzenie warsztatów. Ja swego czasu spotykałam się z odezwem pełnym podejrzeń, zwłaszcza ze strony rodziców

Co do drugiego pogrubionego - to tak jakby powiedzieć, że lekarze nie chorują i są okazami zdrowia...

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------



Hiszpański es facil




Ja w szkole miałam arabski... Porażka

z warsztatami trzeba się spieszyć, bo od września każde przedszkole będzie musiało mieć psychologa, więc nie będą potrzebować usług tego typu
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 19:05   #400
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez shimmmy Pokaż wiadomość
z warsztatami trzeba się spieszyć, bo od września każde przedszkole będzie musiało mieć psychologa, więc nie będą potrzebować usług tego typu
Uuu, rodzice pewnie obgryzają paznokcie...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 19:36   #401
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Taaaaa....już widziałam to w wydaniu : "Od września każda szkoła będzie musiała mieć psychologa". I mają. Dochodzącego na 3 godziny w tygodniu :P Dwie moje koleżanki tak krążą między szkołami. A dyrektorki przedszkoli mi powiedziały wprost: pieniędzy na to nie ma.
Póki co odzew pozytywny tylko w jednym przedszkolu mi dyrektorka powiedziała, żebym lepiej miała jak wystawiac rachunki, bo rodzice są podejrzliwi a wśród nich ma też takich ,co pracują w skarbówce i oni na pewno zaraz będą prosić o wystawianie rachunków
Udało mi się załatwić udział w stowarzyszeniu jednego z członków rodziny, które poszerzy działalność o porady psychologiczne i takie rachunki zainteresowanym wystawi
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 19:48   #402
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Taaaaa....już widziałam to w wydaniu : "Od września każda szkoła będzie musiała mieć psychologa". I mają. Dochodzącego na 3 godziny w tygodniu :P Dwie moje koleżanki tak krążą między szkołami. A dyrektorki przedszkoli mi powiedziały wprost: pieniędzy na to nie ma.
Póki co odzew pozytywny tylko w jednym przedszkolu mi dyrektorka powiedziała, żebym lepiej miała jak wystawiac rachunki, bo rodzice są podejrzliwi a wśród nich ma też takich ,co pracują w skarbówce i oni na pewno zaraz będą prosić o wystawianie rachunków
Udało mi się załatwić udział w stowarzyszeniu jednego z członków rodziny, które poszerzy działalność o porady psychologiczne i takie rachunki zainteresowanym wystawi
i dlatego mam nadzieję, że biegając tak między szkołami uda mi się uciułać cały etat najśmieszniejsze jest to, że po mojej przeprowadzce w lipcu mam już załatwianą pracę dodatkową z dzieciakami, ale nadal nie mam podstawowej
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:44   #403
muamua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Zadzwonili do mnie dzisiaj ze szkoły policealnej, do której ostatnio wysyłałam CV, że są zainteresowani zatrudnieniem mnie na stanowisku wykładowcy psychologii. Fajnie, ale jestem mega sceptycznie nastawiona, biorąc pod uwagę, że nie zaprosili mnie na rozmowę, ale po to bym wpadła ustalić szczegóły. Widzieli tylko moje CV, a to chyba za mało, by stwierdzić, czy ktoś się nadaje, nie uważacie?
muamua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:38   #404
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez muamua Pokaż wiadomość
Zadzwonili do mnie dzisiaj ze szkoły policealnej, do której ostatnio wysyłałam CV, że są zainteresowani zatrudnieniem mnie na stanowisku wykładowcy psychologii. Fajnie, ale jestem mega sceptycznie nastawiona, biorąc pod uwagę, że nie zaprosili mnie na rozmowę, ale po to bym wpadła ustalić szczegóły. Widzieli tylko moje CV, a to chyba za mało, by stwierdzić, czy ktoś się nadaje, nie
uważacie?
Podobnie było u mnie . Usilnie poszukują psychologa, idź - wszystkiego się dowiesz.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:58   #405
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez muamua Pokaż wiadomość
Zadzwonili do mnie dzisiaj ze szkoły policealnej, do której ostatnio wysyłałam CV, że są zainteresowani zatrudnieniem mnie na stanowisku wykładowcy psychologii. Fajnie, ale jestem mega sceptycznie nastawiona, biorąc pod uwagę, że nie zaprosili mnie na rozmowę, ale po to bym wpadła ustalić szczegóły. Widzieli tylko moje CV, a to chyba za mało, by stwierdzić, czy ktoś się nadaje, nie uważacie?
w szkołach policealnych bardzo często jest przedmiot psychologia, ale nie jest on jakoś ważny. Coś na zasadzie zapchaj dziury. Zaliczenia dostaje się albo za obecność albo za jakieś głupoty. Nie wymagają niestety niczego specjalnego od wykładowców, byle miał jakąś tam wiedzę i nie robił problemów. A potem się dziwią, że jakość kształcenia się obniża....
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:05   #406
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość

Kurcze, nieciekawa sprawa. Myślałam ostatnio nad tym, jak bym zareagowała, gdyby jednej pacjentek coś się stało.
Na pewno bym się przejęła.
kurcze, szkoda kazdego czlowieka.Tak sobie przypomnialam ze przeciez niedawno z nim gadalam i zartowalam...on przyszedl znowu pod wplywem do osrodka zauwazyl mnie i mowi:Hej dziewczyno z akcentem jestes b mila ,lubie Cie,a ja na to ja tez Cie lubie ale teraz musisz sie przebrac i isc na oddzial .....nie da sie niestety ocalic kazdego...kilka osob przeczuwalo ze cos sie mu stanie.
Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość

Elfie - czy Ty zmieniałaś awatar ???

A pani psycholog normalna. Pogratulowała mi zorganizowania, tj. wparowałam z pełnymi materiałami jakie się przydadzą na tych kilka spotkań bo wiedziałam, jak będą przebiegać w danym nurcie, hahaha No to sobie pogadamy. Ciekawe czego nowego się nauczę
No ,spodobal mi sie
Tez jestem ciekawa czy sie czegos nowego nauczysz
Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Dwie nowe oferty pracy z Poznania dla osób z ostatnich roków szkoły terapeutycznej lub po niej:

http://poznan.gumtree.pl/c-Praca-slu...AdIdZ360660603

http://poznan.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ360659948
Ciekawe ofertyTylko dziwi mnie ze w zadnej nie widze podanych zarobkow
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość

Ja w szkole miałam arabski... Porażka
Kurcze,wspolczucia.Ja najchetniej bym nie brala zadnego dodatkowego jezyka-boje sie ze mi sie z angielskim pomiesza....
Cytat:
Napisane przez muamua Pokaż wiadomość
Zadzwonili do mnie dzisiaj ze szkoły policealnej, do której ostatnio wysyłałam CV, że są zainteresowani zatrudnieniem mnie na stanowisku wykładowcy psychologii. Fajnie, ale jestem mega sceptycznie nastawiona, biorąc pod uwagę, że nie zaprosili mnie na rozmowę, ale po to bym wpadła ustalić szczegóły. Widzieli tylko moje CV, a to chyba za mało, by stwierdzić, czy ktoś się nadaje, nie uważacie?
Moze maja luzackie podejscie i to ustalenie szczegolow to wlasnie bedzie rozmowa?
Powodzenia

Ja dzisiaj caly dzien w ksiazkach-jutro kolejny test z psych a potem Spring Break(tydzien wolnego od szkoly).Mam nadzieje ze profesorka od anglika zwolni nas z pisania dziennika przez ten tydzienMam zamiar jechac odwiedzic rodzine i nie chce tachac ze soba laptopa.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2012-03-08 o 18:12
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 21:08   #407
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Wszystkim koleżankom psycholożkom - Freud na dzisiaj !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 422159_253972521357322_244709698950271_586223_706740042_n.jpg (31,4 KB, 28 załadowań)
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 21:15   #408
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Gdy słyszę nazwisko Freud, to od razu przychodzą mi na myśl jego wypociny na temat rozwoju homoseksualności :P

Przebadałam dzisiaj 27 studentów do pracy
Za tydzień będzie pewnie kolejne 27, gdyż moja kochana promotorka załatwiła mi pozwolenie na zbieranie danych na seminariach. Ok. 20 dodatkowych osób również nie powinno stanowić problemu
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2012-03-08 o 21:17
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 22:50   #409
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Elfiku, ja bardzo przywiązuję się do pacjentów w hospicjum. Tylu już z nich odeszło... Ale cieszę się, że było mi dane ich poznać, każda z tych osób bardzo ubogaciła moje wnętrze, choć nie zawsze miałam z każdym intensywny kontakt. Tak to już jest... Na pewne rzeczy nie mamy wpływu, niestety.

Z liceum pamiętam, że ludziom mylił się angielski z niemieckim. Nie wiem jakim cudem . Ja bardzo lubię uczyć się języków. Jednak nie do pokonania jest dla mnie francuski, ale być może dlatego, że uważam go za bardzo trudny

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Wszystkim koleżankom psycholożkom - Freud na dzisiaj !
O Mój Boże... Freud - fantasta

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Przebadałam dzisiaj 27 studentów do pracy
Za tydzień będzie pewnie kolejne 27, gdyż moja kochana promotorka załatwiła mi pozwolenie na zbieranie danych na seminariach. Ok. 20 dodatkowych osób również nie powinno stanowić problemu
Moja ulubiona część przeprowadzania badań . Zazdroszczę
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 09:32   #410
muamua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: Psychologia i psycholodzy

No nic, dowiem się wszystkiego w przyszłym tygodniu.

Powiedzcie (bo wiem, że niektóre z Was szukały pracy w szkołach) czy pisałyście do szkół LM czy tylko CV?
muamua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 10:34   #411
pixies20
Rozeznanie
 
Avatar pixies20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 949
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Ja wczoraj byłam na konferencji " Kobieta w kulturze", pokazali ciekawy film " MissRepresentation" polecam,jeżeli nie widziałyście. Świetnie pokazuje jak wielką rolę w ogóle w naszym życiu odgrywają media i jak kreują wizerunek kobiet. Jest to film amerykański i o Ameryce, aczkolwiek uważam, że to aż tak nie odbiega od tego, co widzimy w Polsce. Potem był panel dyskusyjny z m.in. profesorem Wojciszke i Iwoną Guzowską, ale tu sie troszkę zawiodłam... Zabrakło czasu i dyskusja poszła dziwnym torem.
__________________
So all that's left
Is the proof that love's not only blind but deaf.



Filmy:
2017 - 134
2016 - 205
2015 - 145
pixies20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 17:48   #412
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez muamua Pokaż wiadomość
No nic, dowiem się wszystkiego w przyszłym tygodniu.

Powiedzcie (bo wiem, że niektóre z Was szukały pracy w szkołach) czy pisałyście do szkół LM czy tylko CV?
Do szkoły napisałam LM, ale wyłącznie ze względu na to, że miałam czym się pochwalić. W innych przypadkach uważam go za zbędny (z tego co wiem i tak nikt nie czyta LM).

Cytat:
Napisane przez pixies20 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam na konferencji " Kobieta w kulturze", pokazali ciekawy film " MissRepresentation" polecam,jeżeli nie widziałyście. Świetnie pokazuje jak wielką rolę w ogóle w naszym życiu odgrywają media i jak kreują wizerunek kobiet. Jest to film amerykański i o Ameryce, aczkolwiek uważam, że to aż tak nie odbiega od tego, co widzimy w Polsce. Potem był panel dyskusyjny z m.in. profesorem Wojciszke i Iwoną Guzowską, ale tu sie troszkę zawiodłam... Zabrakło czasu i dyskusja poszła dziwnym torem.
Jeśli byłabyś zainteresowana również mężczyznami, to polecam książkę "Obraz mężczyzny w polskich mediach" Arcimowicza
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 19:03   #413
muamua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Do szkoły napisałam LM, ale wyłącznie ze względu na to, że miałam czym się pochwalić. W innych przypadkach uważam go za zbędny (z tego co wiem i tak nikt nie czyta LM).
Oj, zabrzmialo ciekawie Czym sie chwalilas? Poza doswiadczeniem, oczywiscie
muamua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 19:37   #414
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Specjalistą w pisaniu LM nie jestem . Opisałam wyłącznie swoje dotychczasowe doświadczenie, z jakimi problemami się spotykałam w swojej dotychczasowej pracy, jak je rozwiązałam, jak to wpłynęło na mój rozwój, co mogę wnieść do nowego miejsca. I tyle. W sumie nie wiem po co każą pisać LM, skoro wszystko jest wyszczególnione w CV, a jak będą mną zainteresowani, to i tak zaproszą na rozmowę, w trakcie której wiele rzeczy można wyjaśnić i dopowiedzieć.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 22:30   #415
muamua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Ja właśnie mam poczucie, że powinnam napisać, bo z mojego doświadczenia zawodowego nie wynika, że mam doświadczenie w pracy z dziećmi. Tym zajmowałam się raczej na praktykach, co niekoniecznie rzuca się od razu w oczy.
muamua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 22:43   #416
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez muamua Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam poczucie, że powinnam napisać, bo z mojego doświadczenia zawodowego nie wynika, że mam doświadczenie w pracy z dziećmi. Tym zajmowałam się raczej na praktykach, co niekoniecznie rzuca się od razu w oczy.

Moim zdaniem nie zaszkodzi napisać LM :0) Jeśli nie zostanie przeczytany-szkoda, a jeśli pracodawca znajdzie czas, by się z nim zapoznać, to tylko na tym zyskasz
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ

Edytowane przez wenedka
Czas edycji: 2012-03-09 o 23:34
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 23:32   #417
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Ja zawsze pisze LMI zawsze staram sie zeby byl w miare krotki.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:20   #418
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Psychologia i psycholodzy

No właśnie - powinien być krótki i zwięzły. Osobiście mam z tym problem, bo wychodzi mi elaborat... Bardzo nie lubię pisać LM (i wewnętrznie się temu buntuję)

A ja wczoraj zrobiłam coś bardzo głupiego . Poszłam do kasyna i udało mi się wygrać całkiem pokaźną sumkę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:40   #419
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
No właśnie - powinien być krótki i zwięzły. Osobiście mam z tym problem, bo wychodzi mi elaborat... Bardzo nie lubię pisać LM (i wewnętrznie się temu buntuję)

A ja wczoraj zrobiłam coś bardzo głupiego . Poszłam do kasyna i udało mi się wygrać całkiem pokaźną sumkę.
Super
Ja nigdy nie bylam w kasynie

Ale mam dobre przeczucia jezeli chodzi o gielde(gdyby Tz sluchal moich rad to by zarobil niezla kase,niestety byl zbyt ostrozny)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:43   #420
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Psychologia i psycholodzy

Jakie macie plany na weekend?
Ja zamierzam odpoczac,chociaz i tak musze wkrotce zaczac drukowac materialy do kolejnej pracy na angielski

Wklejam zdjecia swojej biblioteczki(mam nadzieje ze sie dolaczycie)

1.Fantastyka(rzadko po nia ostatnio siegam)
2.Glownie angielski,slowniki itp
3,4.Psychologia i ulubione ksiazki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ksiazki3.jpg (64,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ksiazki2.jpg (68,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ksiazki1.jpg (53,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zblizenie.jpg (60,2 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2012-03-10 o 20:18
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-01 15:10:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.