Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-30, 07:28   #391
sznurperel
Raczkowanie
 
Avatar sznurperel
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 191
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość

Ah i jakbym zapomniała - teraz na fb jak się kliknie w jakiś link i samemu dodaje nam wszędzie wygrałeś iPhone zamiast zdjęcia telefonu wyświetla się zdjęcie ITSJUL XD a podpis brzmi w stylu na dowód moja siostra z tym telefonem na zdjęciu Ładnie powariowali. Jak się Julia dowie to zrobi filmik w stylu grupona

L830 via tapatalk.
Może sama kliknie i zobaczy, że "wygrała", haha
sznurperel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 07:43   #392
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Hadilan (rany, przepraszam za wygrzebywanie posta sprzed dwóch dni, ale tak mnie wzięło na zmianę pielęgnacji, że przeglądam dyskusję od nowa ), ja też trafiłam na tę emulsję ale też TO mnie zaintrygowało i TO. Boję się, czy te emulsje nie będą zbyt tłuste, ale ludzie piszą, że szybko się wchłaniają. Jak za taką cenę, to przyznam, że składy są ekstra. Ja się chyba skuszę.

Jakby kogoś interesował ten temat, to trafiłam na TAKI żel do mycia twarzy. Wydaje mi się być całkiem niezły.

Dziękuję za typy, ja zatrzymałam się w kategorii "cera tłusta", ale widzę, że Martina ma fajne składy też w innych seriach Zazwyczaj produkty dedykowane cerom mieszanym, suchym i wrażliwym są już w ogóle napakowane... I mówię tutaj o naturalnych, niestety...


Z jednej strony, to unikanie gliceryny drastycznie zawęża pulę kosmetyków do wyboru, dla portfela to plus
Dobrze, że tonik można zrobić samemu lub użyć hydrolatu...
Peeling z e-naturalne jest podobno fajny, ja jeszcze nie próbowałam.
Do mycia twarzy może być niezły ten produkt, jest pierwszy w polecanych w swojej kategorii, skład bez gliceryny.


Do rosyjskich kosmetyków nie jestem przekonana, przeraża mnie ilość wyciągów z przedziwnych roślin, do tego wszystko jest rozwodnione, no jakoś tak... Nie wierzę rzeczom zza wschodniej granicy Zresztą, u mnie sprawdza się Aleppo.

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Milam pisac, ze bidny ten jej maz, ze ma taka tepa laske, bo on sie wydaje byc normalny.
Bidny ten Twój facet, że ma taką chamską laskę


Miło?

Naprawdę, Wasza dyskusja była tak żenująca, że byłam przekonana, że magicznym sposobem znalazłam się na Kafe. Zastanówcie się nad sobą, bo żal czytać Waszych pseudo ciętych wywodów.
Mentalność stereotypowych sąsiadek z osiedlowej ławki.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 07:54   #393
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

https://www.youtube.com/watch?v=8qymrVPRSaQ
Ciuszki u CMB, aż boję się odpalić

Edit: Tym razem jest spoko!!!!

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-05-30 o 08:01
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:04   #394
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII



mina CMB w miniaturce hue hue

__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:04   #395
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość

Do mycia twarzy może być niezły ten produkt, jest pierwszy w polecanych w swojej kategorii, skład bez gliceryny.
Ło, faktycznie fajny. Ale też zostanę przy Aleppo, bo i twarz i portfel lubi to rozwiązanie. Jak buszujesz po iherb, zerknij na Andalou Naaturals, TO serum jest fajne.

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Hadilan (rany, przepraszam za wygrzebywanie posta sprzed dwóch dni, ale tak mnie wzięło na zmianę pielęgnacji, że przeglądam dyskusję od nowa ), ja też trafiłam na tę emulsję ale też TO mnie zaintrygowało i TO. Boję się, czy te emulsje nie będą zbyt tłuste, ale ludzie piszą, że szybko się wchłaniają. Jak za taką cenę, to przyznam, że składy są ekstra.
Ta druga emulsja (w pierwszej jest za dużo orzechów, jak dla mojej skóry) wygląda bosko. Na początku olej oliwkowy i wyciąg z winogron = najlepsze dla mnie. Podkradnę chyba kiedyś

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2015-05-30 o 08:06
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:29   #396
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Ło, faktycznie fajny. Ale też zostanę przy Aleppo, bo i twarz i portfel lubi to rozwiązanie. Jak buszujesz po iherb, zerknij na Andalou Naaturals, TO serum jest fajne.
Kurczę, skłamałam trochę, ma glicerynę, ale na końcu, więc krzywdy nie powinna robić Cena promocyjna do jakości i pojemności jest kosmiczna, 5,40$ za niemal pół litra myjadła z takim przemiłym składem.
Andalou ogólnie jest fajne, muszę wypróbować ich odżywki do włosów
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:30   #397
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Bekę cisnę z miniaturek gdzie jutuberki trzymają rzeczy(serio można wymyśleć bardziej kreatywne, a na miniaturce i tak nie widać produktów ) ale dzisiaj nieesia pobiła wszystko- widzicie tę piramidkę po prawej? Zmieściła wszystko, skubana!
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 08:34   #398
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Bekę cisnę z miniaturek gdzie jutuberki trzymają rzeczy(serio można wymyśleć bardziej kreatywne, a na miniaturce i tak nie widać produktów ) ale dzisiaj nieesia pobiła wszystko- widzicie tę piramidkę po prawej? Zmieściła wszystko, skubana!
Dopiero teraz zauważyłam, ze ona to sprytnie trzyma. Myślałam, że jak normalny człowiek postawiła na szafce czy czymkolwiek. Pamiętam jeszcze miniaturke z 3 dłońmi. Wtedy wykorzystała mame żeby wszystko się zmieściło
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:37   #399
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Niee, Jula zrobiła to czego ja nienawidzę na włosach czyli wyciągnęła dwa pejsy przy twarzy które są za długie zdecydowanie. No i wyglądają nieswiezo https://youtu.be/80bqwB_kyPU

Edytowane przez Brunetka_5
Czas edycji: 2015-05-30 o 08:39
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:38   #400
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

jakoś ostatnio trafiłam na wpis KatOsu gdzie wychwalała Lindę Hallberg ze zdjęciami, na których miała te jej nowe rzęsy, klikam w odnośnik do Lindy, która na domiar tego żadnego oficjalnego konta na fejsie nie ma, tylko blog, YT i instagram, wchodzę, patrzę, a tu znowu odnośnik do KatOsu, polubienia jej profilu, Maxineczki również...ciekawe kto założył tę stronę i się tak wzajemnie promuje ale dziwnie mi to wszystko wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (56,7 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu2.jpg (43,1 KB, 168 załadowań)
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:44   #401
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
jakoś ostatnio trafiłam na wpis KatOsu gdzie wychwalała Lindę Hallberg ze zdjęciami, na których miała te jej nowe rzęsy, klikam w odnośnik do Lindy, która na domiar tego żadnego oficjalnego konta na fejsie nie ma, tylko blog, YT i instagram, wchodzę, patrzę, a tu znowu odnośnik do KatOsu, polubienia jej profilu, Maxineczki również...ciekawe kto założył tę stronę i się tak wzajemnie promuje ale dziwnie mi to wszystko wygląda
Znalazłam to o czym mówisz i mi normalnie wszystko działa i otwiera się ta Linda Hallberg
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 08:48   #402
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Źródło:
http://www.callmeblondieee.pl/moda/l...er-black-ootd/
Callmeblondiee:
Cytat:
Izabela Bodeschu A to jakaś nowość, że Tobie się nie podoba? Przecież każda Twoja wypowiedź sprowadza się do krytyki mojej figury, więc i tak niczego innego nikt się po Tobie nie spodziewa. I odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie zacznę zakrywać nóg, bo nie widzę ku temu powodów. Nie odpowiadają Ci moje stylizacje to po prostu tutaj nie zaglądaj, wtedy zacznie być dla mnie i dla reszty czytelników
Izabela:

Cytat:
Nie spodziewa sie nikt czy Ty? Dlaczego mam tu nie zagladac i odbierac sobie powodu do smiechu? Jesli nie widzisz powodu zeby zakrywac straszne nogi to widocznie jestes juz tak w sobie samej zakochana ze jedyne co pozostaje to usmiech
Tomasz:

Cytat:
Izabela Bodeschu oj widzę, że ktoś tu ma za przeproszeniem ból DUPY, że komuś potrafi coś wyjść i się tego nie wstydzi. A może pokaż te swoje cudne nogi, a większość osób tutaj obecnych je oceni? Kwestia gustu co kto lubi, a swoje prywatne uwagi zachowaj dla siebie zakompleksiona.. nie chcę już więcej pisać . Pozdrawiam i życzę miłego hejtingu!

PS. Ja tam wolę kobiece kształty, niż kościotrupy, których bałbym się dotknąć, żeby nie uszkodzić.
Izabela:

Cytat:
Tomasz Tomaszewski nie podniecaj sie i otrzyl lzy swojej..nie chce juz wiecej pisac Pozdrawiam i zycze milego hejtingu!

PS. Ja tam wole patrzec na kobiety szczuple, niz paczusie z ktorych pod wplywem ciepla lukier sie stapia)))
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:50   #403
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
Znalazłam to o czym mówisz i mi normalnie wszystko działa i otwiera się ta Linda Hallberg
mi też działa, ale ja kompletnie nie mówię o tym, że coś mi nie działa przeczytałaś dokładnie to, o czym wspominam?
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:51   #404
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
Niee, Jula zrobiła to czego ja nienawidzę na włosach czyli wyciągnęła dwa pejsy przy twarzy które są za długie zdecydowanie. No i wyglądają nieswiezo https://youtu.be/80bqwB_kyPU
Mówi w filmiku, że mają trzy-cztery dni, sporo kosmetyków do stylizacji i "nie wyglądają najgorzej" czy jakoś tak.

Nieesiowe trzy ręce też pamiętam W ogóle jeśli o Nieesię chodzi, to nie potrafię ubrać w słowa tego, co ostatnio o niej myślę, ale jest jakaś taka... jakby starała się za bardzo? Jakiś taki chłód od niej czuję, ksywka "księżna Nieesia" wymyślona przez którąś z Was ostatnio niesamowicie mi do niej pasuje. Słuchając jej mam wrażenie, że słucham królowej Elżbiety i jej bożonarodzeniowego orędzia, witam was cieplutko, pozdrawiam cieplutko, ale i tak jest ten dystans.
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:51   #405
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
Niee, Jula zrobiła to czego ja nienawidzę na włosach czyli wyciągnęła dwa pejsy przy twarzy które są za długie zdecydowanie. No i wyglądają nieswiezo https://youtu.be/80bqwB_kyPU
Wyglądają bardzo nieświezo, a ja pejsy swoje kkocham, z tym że moje siegają lekko za brodę Najlepsze spontaniczne ścięcie od kilku lat, wyszło mi na dobre
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:57   #406
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Mówi w filmiku, że mają trzy-cztery dni, sporo kosmetyków do stylizacji i "nie wyglądają najgorzej" czy jakoś tak.
Coooo? Jaki hiper czitos.. Przebiła wszystkich
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:08   #407
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Źródło:
http://www.callmeblondieee.pl/moda/l...er-black-ootd/
Callmeblondiee:


Izabela:



Tomasz:



Izabela:
mozesz dac linka do tego zdjecia z insta?

edit: teraz doczytalam ze to komenty z bloga, sorki
__________________

Edytowane przez N4TI
Czas edycji: 2015-05-30 o 09:11
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:21   #408
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Źródło:
http://www.callmeblondieee.pl/moda/l...er-black-ootd/
Callmeblondiee:


Izabela:



Tomasz:



Izabela:

No i maja racje, co ona ma zrobic z nogami skoro juz takie ma. Ja np mam piłkarskie łydy w porównaniu do reszty figury i nie bede sie ograniczać do końca zycia do spodni. CMB często nie trafia ze stylizacjami ale bez przesady z tym krytykowaniem jej figury, przecież widać ze robi co moze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Wyglądają bardzo nieświezo, a ja pejsy swoje kkocham, z tym że moje siegają lekko za brodę Najlepsze spontaniczne ścięcie od kilku lat, wyszło mi na dobre

Tez często mam pejsy, pozostałość z grzywki i mam wrażenie ze troche zmniejszają optycznie moje wielkie czoło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:23   #409
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość

Tez często mam pejsy, pozostałość z grzywki i mam wrażenie ze troche zmniejszają optycznie moje wielkie czoło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
TAK WŁASNIE!!! (ale się przyznam ze mi zarasta czoło, baby hair mi zaczynają wchodzić tam coraz dalej, może jeszcze się doczekam normalnego czoła :') )
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 09:35   #410
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
No i maja racje, co ona ma zrobic z nogami skoro juz takie ma. Ja np mam piłkarskie łydy w porównaniu do reszty figury i nie bede sie ograniczać do końca zycia do spodni. CMB często nie trafia ze stylizacjami ale bez przesady z tym krytykowaniem jej figury, przecież widać ze robi co moze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



Taka krytyka to już gruba przesada, co Basia ma te nogi obie odrąbać albo chodzić w płaszczu do ziemi?

Swoją drogą bardzo ładne rzeczy pokazała w najnowszym filmie
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:35   #411
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Bo może odmówić udziału w filmikach, a córka nie ma wyboru.
Zawsze jak młoda mówi hejka kochani to mam mocno mieszane uczucia. Przecież to dziecko nawet nie wie do kogo mówi.





Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Ja jestem włosowakrezji, ale szanuje suszarki, da się mądrze używać Ale ja mam ten problem, że mi włosy schną dlugo, z 8h conajmniej+musza ogarnąć puch i dojśc do siebie jakies dwie godziny. Jakakolwiek suszarka, nawet dmuchająca złotem i diamentami, robi z moich włosów porażkę w stylu stylizowania włosów na porażanie prądem.
Wyglądają automatycznie na suche, zniszczone, połamane i buk jeden wie co jeszcze :')
Może pomogła by Ci taka suszarko lokówka typu jak z babyliss, jestem na telefonie który zaraz padnie więc nie podlinkuje, ja mam z phillipsa i jestem bardzo zadowolona
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:39   #412
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
Może pomogła by Ci taka suszarko lokówka typu jak z babyliss, jestem na telefonie który zaraz padnie więc nie podlinkuje, ja mam z phillipsa i jestem bardzo zadowolona
Nie musisz, wiem o co ci chodzi Prędzej czy póxniej pewnie coś takiego kupię na wyjątkowe przypadki, zwłaszcza, że się przeprowadzam w dosyć wilgotne miejsce...Pewnie mnie włosy nieraz zaskoczą
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:47   #413
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Źródło:
http://www.callmeblondieee.pl/moda/l...er-black-ootd/
Callmeblondiee:


Izabela:



Tomasz:



Izabela:
Zwykłe buractwo i złośliwość, irracjonalne i nieuzasadnione wpędzanie w kompleksy innych kobiet.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."

Edytowane przez Vampi_z_piekla_rodem
Czas edycji: 2015-05-30 o 09:48
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:08   #414
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Nadrabiam stary wątek, Munkaa ja też uwielbiam Miodowe Lata, oglądam prawie codziennie Większość odcinków znam na pamięć, nigdy mi się nie znudzą A dlaczego miałybyśmy się wstydzić oglądania ML? ;>
Nie wiem, czy wstydzić, ale wiele osób zazwyczaj móiw, że Miodowe Lata są żenujące, kiedy opowiadam, że bardzo lubię ;(

Do 98 odcinka znam każdy na pamięć - oglądam kilka razy do roku od 2008 rzucasz tytułem - ja opowiadam cały uwielbiam Karola!


---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Nadrabiam wątek i tez kocham miodowe lata od wielu lat i tez czaje się na movenpick biala czekolada i pistacja <3<3<3

L830 via tapatalk.[COLOR="Silver"]

Jak już spróbujesz, daj znać, czy warto!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:09   #415
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy wstydzić, ale wiele osób zazwyczaj móiw, że Miodowe Lata są żenujące, kiedy opowiadam, że bardzo lubię ;(

Do 98 odcinka znam każdy na pamięć - oglądam kilka razy do roku od 2008 rzucasz tytułem - ja opowiadam cały uwielbiam Karola!
Munia. odcinek pt "Przepraszam Cie " streszczaj a dostaniesz roczny zapas suchego szamponu
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:17   #416
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Zwykłe buractwo i złośliwość, irracjonalne i nieuzasadnione wpędzanie w kompleksy innych kobiet.
Pewnie, że tak. Taki sam poziom, jak wczorajszej 'dyskusji' o tym, że inteligentni mężczyźni dobierają sobie ładne kobiety i dziwnym jest, kiedy przystojny mężczyzna trwa przy kobiecie przy kości. Aż włosy bolą.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Brunetka_5 Pokaż wiadomość
Munia. odcinek pt "Przepraszam Cie " streszczaj a dostaniesz roczny zapas suchego szamponu
Tadzik ogląda u Karola program Przepraszam Cię - o tym, jak mężowie przepraszają żony, szwagrowie, bracia i tak dalej - no rodziny się przepraszają za hajs. Karol i Tadeusz kłócą się z żonami. Wiem, że Karol też miał jakiś dług u Braciaka - 1000złotych za przegrany zakład - Tadek miał być stanowczy i poprosić Dankę o kasę dla Karola). Żony pożyczają pieniądze swoim matkom, a nie chcą dać mężom. Karol wpada na pomysł, żeby na wizji przeprosić Alę i Dankę i wygrać piniondz na oddanie długu.
W programie opowiadają niestworzone historie i... nie będę spojlerowała!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:20   #417
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak. Taki sam poziom, jak wczorajszej 'dyskusji' o tym, że inteligentni mężczyźni dobierają sobie ładne kobiety i dziwnym jest, kiedy przystojny mężczyzna trwa przy kobiecie przy kości. Aż włosy bolą.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------



Tadzik ogląda u Karola program Przepraszam Cię - o tym, jak mężowie przepraszają żony, szwagrowie, bracia i tak dalej - no rodziny się przepraszają za hajs. Karol i Tadeusz kłócą się z żonami. Wiem, że Karol też miał jakiś dług u Braciaka - 1000złotych za przegrany zakład - Tadek miał być stanowczy i poprosić Dankę o kasę dla Karola). Żony pożyczają pieniądze swoim matkom, a nie chcą dać mężom. Karol wpada na pomysł, żeby na wizji przeprosić Alę i Dankę i wygrać piniondz na oddanie długu.
W programie opowiadają niestworzone historie i... nie będę spojlerowała!
My tu o miodowych latach a tu nasza Bigosia wychodzi za mąż! To dziś! #slubroku. (tak mnie zaciekawiło ze sobie obejrzę, serio, kliknelam pierwszy lepszy na yt i poczekalam na tytuł)
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:20   #418
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy wstydzić, ale wiele osób zazwyczaj móiw, że Miodowe Lata są żenujące, kiedy opowiadam, że bardzo lubię ;(

Do 98 odcinka znam każdy na pamięć - oglądam kilka razy do roku od 2008 rzucasz tytułem - ja opowiadam cały uwielbiam Karola!


---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



Jak już spróbujesz, daj znać, czy warto!

My z siostrą (też uwielbia ML) mamy nawet swoje powiedzonka zaczerpnięte z Miodowych Lat, np. jeśli boli nas głowa to opisujemy to tak jak Norek w odcinku Telefon do dozorcy (motyle ) i dużo innych Także ten, ML przeniknęły do naszego codziennego życia
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:33   #419
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
My z siostrą (też uwielbia ML) mamy nawet swoje powiedzonka zaczerpnięte z Miodowych Lat, np. jeśli boli nas głowa to opisujemy to tak jak Norek w odcinku Telefon do dozorcy (motyle ) i dużo innych Także ten, ML przeniknęły do naszego codziennego życia
No ja aż tak to może nie, ale uwielbiam! Właśnie sobie puściłam do sprzątania 'Sprawa dla detektywa' - świetny odcinek <3
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:34   #420
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy wstydzić, ale wiele osób zazwyczaj móiw, że Miodowe Lata są żenujące, kiedy opowiadam, że bardzo lubię ;(

Do 98 odcinka znam każdy na pamięć - oglądam kilka razy do roku od 2008 rzucasz tytułem - ja opowiadam cały uwielbiam Karola!
Ja też bardzo lubię Miodowe Lata, nie jest to mój ulubiony serial, ale nigdy nie pogardzę żadnym odcinkiem.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 14:28:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.