kto zaczyna ze mna biegac? - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 05:51   #4171
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ale, o co Ci w ogole kaman dziewczyno ? Mowisz, ze po pol godziny od treningu sie czujesz "jak nowa", wiec jakbys nic nie cwiczyla. Wniosek jest oczywisty ---> Twoj trening jest za lekki.
Spacer to nie trening, wiec nie wiem co to za porownanie?
Jak Ci nie pasuje odpowiedz, to sie warto zastanowic, czy na pewno chcesz zadac pytanie...
O nim mi nie 'kaman' Zaczynam i nie mogę biegać bez przerw bo się męczę. W czasie tego 'biegania' jestem bardzo zmęczona,ale to szybko mija. Ale dziś jednak czuję tego skutki.o

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez meginnia Pokaż wiadomość
@Narc
nie wiesz co mowisz z tymi zwierzetami... To, co psuje mi cala radosc z biegania, to biegajace bez opieki psy. Jakos na poczatku mojej przygody z bieganiem napotkalam jakiegos bezpanskiego kundla, maly wprawdzie, ale kompletnie nie wiedzialam jak mam sie zachowac... na szcescie tylko drasnal mnie w lydke... No i moj staly problem - pewien pan, ktorzy rzadko raczy zamykac brame wjazdowa. Byloby to zupelnie ok, gdyby na podworku nie przebywal stale non stop rozszczekany pies, ktory to gdy tylko widzi jak biegne, z otwartym pyskiem rzuca sie w moja strone, co sila rzeczy wymusza przejscie do marszu, i to spokojnego marszu... ostatnio wlasciciel byl na podworku, zero reakcji na zachowanie psa, dopoki mu dobitnie nie przypomnialam ze nalezaloby cos z tym zrobic... Nie wiem skad sie tacy ludzie biora, naprawde, tak samo nigdy nie wiem czy mam sie zatrzymywac czy olac jak widze psa na spacerze bez smyczy - bo w koncu nie wiadomo czy trafie na wychowanego psa i kulturalnego wlasciciela, czy tez na zwyklego buraka z takim samym psem...
Rozumiem Po prostu nigdy nie spotkałam się z agresją żadnego psa Ale za to bałabym się przebiegać koło...krów
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 07:43   #4172
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Jak mowa o spotkaniach z psami - jakieś 2 tygodnie temu, zatrzymałam się na chwilę zawiązać sznurówki, wieczorem, pochylona, ze słuchawkami na uszach... i nagle buch - coś się na mnie rzuciło. Gdyby nie to, że szybko podniosłam głowę a pies zaczął mnie lizać po twarzy to bym tam zawał serca przeszła jak nic. A właściciele od razu się rzucili na niego i zaczęli przepraszać. Piesek fajny, bo chciał się zaprzyjaźnić tylko w końcu - ale co jakby to był jednak obcy, nie chcący się zaprzyjaźnić piesek? Wolę nie myśleć... a mały nie był...

A ja wolę biegać co drugi dzień jednak. Jak biegnę to jestem cała spocona i wszystko mnie boli, ale jak skończę to mija po pół godzinie, nie wspominając, że jestem tak głodna, że mogłabym zjeść "konia z kopytami"... Na drugi dzień raczej nic nie odczuwam, ale jakbym pobiegła to jednak bym odczuła... Więc wolę co drugi dzień.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 09:59   #4173
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

krowy mysle, ze spoko, bo raczej zajete sa trawa i maja wszystko gdzies ;> Swego czasu biegalam obok wybiegu dla koni i bardoz milo to wspominam - moze dlatego, ze jestem do nich przyzwyczajona i w ogole sie nie boje - zdarzalo sie nawet ze zrebaki chwile podklusowaly ze mna ;D Aczkolwiek dla kogos, kto rzadko mial kontakty z konmi tez moze to byc traumatyczne przezycie ; D Na starej trasie mijalam tez byka, ale uwiazanego i byl dosc daleko od drogi ; D
Z psami najgorsze jest to, ze wiekszasc jednak ma odruch pobiegniecia za kims, co sie porusza dosc szybko - i wiekszasc ma to po prostu wbudowane, dodac do tego wlasciciela - idiote i rozne rzeczy moga sie stac...
meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:19   #4174
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
O nim mi nie 'kaman' Zaczynam i nie mogę biegać bez przerw bo się męczę. W czasie tego 'biegania' jestem bardzo zmęczona,ale to szybko mija. Ale dziś jednak czuję tego skutki.o
To biegaj z przerwami, tylko wydluz czas biegania i skroc czas przerw

Cytat:
Napisane przez meginnia Pokaż wiadomość
krowy mysle, ze spoko, bo raczej zajete sa trawa i maja wszystko gdzies ;> Swego czasu biegalam obok wybiegu dla koni i bardoz milo to wspominam - moze dlatego, ze jestem do nich przyzwyczajona i w ogole sie nie boje - zdarzalo sie nawet ze zrebaki chwile podklusowaly ze mna ;D Aczkolwiek dla kogos, kto rzadko mial kontakty z konmi tez moze to byc traumatyczne przezycie ; D Na starej trasie mijalam tez byka, ale uwiazanego i byl dosc daleko od drogi ; D
Z psami najgorsze jest to, ze wiekszasc jednak ma odruch pobiegniecia za kims, co sie porusza dosc szybko - i wiekszasc ma to po prostu wbudowane, dodac do tego wlasciciela - idiote i rozne rzeczy moga sie stac...
Krowy - luz; za to koni bym sie bal Ale co taka mucka zrobi ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:46   #4175
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To biegaj z przerwami, tylko wydluz czas biegania i skroc czas przerw



Krowy - luz; za to koni bym sie bal Ale co taka mucka zrobi ?
uwierz mi że krowy bywają agresywne np jak stoją na takiej polnej drodze i ktoś tam biega to mogą się zdenerwować i cię gonić, już nie raz tak miałam Ale z krowami to jeszcze luz, do byków nawet się nie zbliżam, one zawsze są wkurzone za to właśnie koni boję się mniej. Ale teraz biegam w Warszawie więc nie mam takich dylematów ale w wakacje znów będą przygody
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:51   #4176
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ja to się boję koło krowy przejść, a co dopiero biec Choć może sam bieg jest już lepszy, bo szybciej się ją minie.

Leje od rana, a nie mam żadnej kurtki przeciwdeszczowej, więc jeśli dziś nie przestanie to nici z dzisiejszego biegania :/
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:00   #4177
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
uwierz mi że krowy bywają agresywne np jak stoją na takiej polnej drodze i ktoś tam biega to mogą się zdenerwować i cię gonić, już nie raz tak miałam Ale z krowami to jeszcze luz, do byków nawet się nie zbliżam, one zawsze są wkurzone za to właśnie koni boję się mniej. Ale teraz biegam w Warszawie więc nie mam takich dylematów ale w wakacje znów będą przygody
A gdzie dokładnie biegasz?


A ja nie wiem czy iść dzisiaj biegać czy nie :/ Rano miałam aerobik, ale jakoś nie czuję zmęczenia, pobiegałabym sobie nooo.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 16:04   #4178
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
A gdzie dokładnie biegasz?


A ja nie wiem czy iść dzisiaj biegać czy nie :/ Rano miałam aerobik, ale jakoś nie czuję zmęczenia, pobiegałabym sobie nooo.
Praga Południe Park Skaryszewski albo taki park niedaleko Wiatracznej;-)
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:20   #4179
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Praga Południe Park Skaryszewski albo taki park niedaleko Wiatracznej;-)
O, tam jest fajnie. W sam raz do biegania
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 17:06   #4180
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
uwierz mi że krowy bywają agresywne np jak stoją na takiej polnej drodze i ktoś tam biega to mogą się zdenerwować i cię gonić, już nie raz tak miałam Ale z krowami to jeszcze luz, do byków nawet się nie zbliżam, one zawsze są wkurzone za to właśnie koni boję się mniej. Ale teraz biegam w Warszawie więc nie mam takich dylematów ale w wakacje znów będą przygody
Dobre Jakos nigdy o tym nie myslalem, az bym chcial zobaczyc taka mucke szarzujaca za biegaczem/czka
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 17:22   #4181
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dobre Jakos nigdy o tym nie myslalem, az bym chcial zobaczyc taka mucke szarzujaca za biegaczem/czka
To byłby cudowny widok
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 19:54   #4182
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

W sumie to nigdy nie trafilam na krowe na polnej drodze podczas biegania Za to kiedys bedac w terenie konno, na klaczce, ktora nigdy nie widziala krowy mijalysmy kilka, dosc blisko drogi Kon myslalam ze zawalu dostanie, a przez nia i ja

Wyrak, kon ci nie zrobi totalnie nic Same z siebie nigdy nie 'atakuja', o ile kon w ogole sie toba zainteresuje, to albo ucieknie, albo w przypadku jakiegos mlodego, ciekawego swiata konika, podbiegnie kawalek obok. generalnie konie to niesamowicie pokojowe zwierzeta
meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 21:04   #4183
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
A gdzie dokładnie biegasz?


A ja nie wiem czy iść dzisiaj biegać czy nie :/ Rano miałam aerobik, ale jakoś nie czuję zmęczenia, pobiegałabym sobie nooo.
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dobre Jakos nigdy o tym nie myslalem, az bym chcial zobaczyc taka mucke szarzujaca za biegaczem/czka
spoko spoko nawet taki biegacz jak ja może spokojnie uciec przed krową Gorzej jakby pies zechciał mnie gonić
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 23:47   #4184
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez meginnia Pokaż wiadomość
W sumie to nigdy nie trafilam na krowe na polnej drodze podczas biegania Za to kiedys bedac w terenie konno, na klaczce, ktora nigdy nie widziala krowy mijalysmy kilka, dosc blisko drogi Kon myslalam ze zawalu dostanie, a przez nia i ja

Wyrak, kon ci nie zrobi totalnie nic Same z siebie nigdy nie 'atakuja', o ile kon w ogole sie toba zainteresuje, to albo ucieknie, albo w przypadku jakiegos mlodego, ciekawego swiata konika, podbiegnie kawalek obok. generalnie konie to niesamowicie pokojowe zwierzeta
Pokojowe,fajne i w ogóle,ale ja na przykład bym się ,,trochę" przestraszyła .Bo (bądź co bądź) to duże zwierzę.xD
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 20:53   #4185
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ja dziś 40 min Biegam już w sumie codziennie, oprócz weekendów kiedy mam szkołę

I nie biegam rano bo, normalnie no, nie chce mi się wstać i śpię jak najdłużej mogę A 3 h przed bieganiem zjadłam kaszę jaglaną z cyckiem kurzym Mlask
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 17:33   #4186
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Dołączam się do biegowego wątku Co prawda na razie trochę biegam, trochę maszeruję, raz wychodzi lepiej, a raz gorzej, ale i tak jestem z siebie dumna, że w ogóle się zdecydowałam na ten sport. Wf w szkole był dla każdorazowo strasznym przeżyciem, byłam najsłabsza, najwolniejsza, zawsze wybierana na końcu.. Postanowiłam się przełamać, poprawić kondycję i nabrać większej pewności siebie. Co prawda nadal dziwnie się czuję, gdy spotykam kogoś na trasie, jestem pewna, że mnie ocenia i się przygląda, chociaż wiem, że zapewne ma całkowicie gdzieś mnie i moje bieganie. Cóż, ciężko jest mi się pozbyć własnych urojeń. Zresztą nie do końca są to urojenia, ostatnio jakieś dresy rzuciły niezbyt miły komentarz dotyczący moich nóg, przejęłam się tym tak bardzo, że przez tydzień nie poszłam biegać. Dzisiaj jednak wracam w świat żywych Nikt nie będzie mnie ograniczał. Idę biegać
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 18:02   #4187
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez inmymind Pokaż wiadomość
Dołączam się do biegowego wątku Co prawda na razie trochę biegam, trochę maszeruję, raz wychodzi lepiej, a raz gorzej, ale i tak jestem z siebie dumna, że w ogóle się zdecydowałam na ten sport. Wf w szkole był dla każdorazowo strasznym przeżyciem, byłam najsłabsza, najwolniejsza, zawsze wybierana na końcu.. Postanowiłam się przełamać, poprawić kondycję i nabrać większej pewności siebie. Co prawda nadal dziwnie się czuję, gdy spotykam kogoś na trasie, jestem pewna, że mnie ocenia i się przygląda, chociaż wiem, że zapewne ma całkowicie gdzieś mnie i moje bieganie. Cóż, ciężko jest mi się pozbyć własnych urojeń. Zresztą nie do końca są to urojenia, ostatnio jakieś dresy rzuciły niezbyt miły komentarz dotyczący moich nóg, przejęłam się tym tak bardzo, że przez tydzień nie poszłam biegać. Dzisiaj jednak wracam w świat żywych Nikt nie będzie mnie ograniczał. Idę biegać
Ja już pisałam chyba kilkakrotnie o tym - rok temu jakieś lalusie rzucili hasło w moją stronę pt " jakbyś był gruby to też byś biegał" - strasznie się tym przejęłam i choć teraz szczupła jestem, nadal nie lubię biegać przy innych. Ale dzisiaj się przełamałam i biegałam o 9, co dziwnym dla mnie było Ale jakoś już mnie nie obchodzi co myślą inni
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 09:40   #4188
Anneaviel
Przyczajenie
 
Avatar Anneaviel
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Także przyłączam się do biegania. Chcę ogólnie poprawić kondycję i może troszkę schudnąć, ale tak z umiarem, bo wagę mam prawidłową, tylko jakiś tłuszczyk zbędny gdzieniegdzie . Pierwsza trasa za mną. Jestem strasznym śpiochem i czasem nawet mając zajęcia na 12 nie chce mi się wstać... Dzisiaj się jednak przełamałam i wstałam o 7 rano, żeby od 8 sobie potruchtać. Jeszcze przez domem wykonałam kilka przysiadów, rozciągnęłam się i poskakałam w miejscu, a potem pobiegłam do pobliskiego parku. Już w drodze spotkało mnie coś miłego. Otóż musiałam potruchtać w miejscu na światłach, żeby się dostać do parku i za mną szła taka sympatyczna starsza pani. Zatrzymała się koło mnie przed przejściem dla pieszych i tak radośnie powiedziała "Ale ty ślicznie wyglądasz jak tak robisz, jesteś taka zgrabna!". Zrobiło mi się tak miło, że z tego wszystkiego biegłam bez przerwy jakieś 15 minut i dopiero wtedy zrobiłam sobie chwilowy odpoczynek na rozciąganie i marsz . Ogólnie wyszło w sumie pół godziny całego treningu. Jak wróciłam, byłam cała zgrzana i niesamowicie głodna (przed wyjściem wypiłam tylko szklankę wody). Gdzieś przeczytałam, że po porannym joggingu trzeba odczekać pół godziny i dopiero potem zjeść śniadanie. Tak zrobiłam i czuję się bardzo dobrze. Tak lekko. Tylko trochę łydki mam napięte, chociać zaraz po powrocie do domu je rozmasowałam. Jutro raczej dam sobie spokój, żeby nie nabawiać się kontuzji. I tak jestem w siebie dumna, że pierwszego dnia zmęczył mnie dopiero piętnastominutowy bieg . Trzymam kciuki za wszystkich, którzy dopiero zaczynają. Mam nadzieję, że wystarczy nam wtrwałości, by w końcu cieszyć się efektami!
Anneaviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 09:46   #4189
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Anneaviel Pokaż wiadomość
Gdzieś przeczytałam, że po porannym joggingu trzeba odczekać pół godziny i dopiero potem zjeść śniadanie. Tak zrobiłam i czuję się bardzo dobrze.
jeżeli dasz radę, zjedz. Tylko gdy trening jest bardzo męczący jedzenie po prostu nie wchodzi (i dosłownie i w przenośni). Poza tym, te 30 min to upływa od końca treningu przez powrót do domu i prysznic do zrobienia owego śniadania. Więc nawet nie ma na co czekać - samo minie kilkadziesiąt minut.
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 10:57   #4190
gagatek06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 66
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Witam jestem tu nowa i przyłaczam sie do biedaniarobie to od 2 tygodni nie wiem czy duzo bo ok 3 kmpierwszy raz jak biegłam ugryzł mnie pies w nogę nie pytajcie jakie słowa wypowiadałam przy tym!nastepny dzien dolozyłam sobie steperek i na trzeci dzień znalazłam sie na pogotowiu chyba przesadzilam dostałam w tyłek ketonal dałam sobie tydz luzu i teraz 2 tyg biegam unormowałam sobie oddech i lepiej jest napewno robie jeden przystanek podczas tych 3 km zawsze wybiegam o 20.00prawda nie chce sie jesc jak sie juz przyleci do domu ale to dobrze
gagatek06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 10:21   #4191
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Witam dziewczyny chciałabym zacząć biegać tak dla kondycji dla odstresowania dla samej siebie ale boję się że schudne a tego nie chce mam więc pytanie czy wszystkie z was schudly?
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 10:33   #4192
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny chciałabym zacząć biegać tak dla kondycji dla odstresowania dla samej siebie ale boję się że schudne a tego nie chce mam więc pytanie czy wszystkie z was schudly?
jeśli nie jesteś na diecie redukcyjnej, nie schudniesz. Przecież poza dietą je się adekwatnie do potrzeb energetycznych, a przy zerowym bilansie nikt nie schudnie. Oznacza to, że będziesz musiała zjeść z dwie kanapki i jabłko więcej. Albo parę szklanej coli wypić - apetyt ci powie, co i jak. Ot i już.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2010-05-28 o 10:35
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 11:37   #4193
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

To dobrze to muszę się zebrać za bieganie pomału
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:46   #4194
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

szukam kogoś do biegania jestem z Poznania
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 22:14   #4195
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ja biegam z przerwami od ok roku.. Teraz od miesiąca systematycznie, niezależnie od pogody 3 razy w tygodniu..

Nie wiem jaki to dystans ale mój trening wygląda tak:

-15-20 min. rozgrzewki - szybki marsz nad Rusałkę (gdzie biegam) + krótkie rozciąganie

- bieg (wolne tempo- trucht) bez przystanku przez 50-55 min.

- rozgrzewka po taka sama jak przed

Średnie tętno ok 135.

Do tego w zależności od tygodnia i chęci różne ćwiczenia fitness: ABS, ABT, TBC, Thai Bo, Yoga, stretching etc.

Kondycja zdecydowanie mi się poprawiła, zauważyłam też wyraźny przyrost mięśni łydek i ud, tylko tłuszcz spadać nie chce

Fakt, że nie stosuję żadnej diety. Jem tak jak przed rozpoczęciem treningów, ale przy sporej ilości ruchu liczyłam na spadek tkanki tłuszczowej a tu lipa
Ktoś wie dlaczego tak opornie idzie mi chudnięcie (poza stosowaniem diety albo raczej jej brakiem)

Słyszałam, że u osób które wyczynowo uprawiają sport (przez 18 lat wyczynowo jeździłam konno - czasem i po 8 godzin dziennie) organizm zdecydowanie wolniej spala tłuszcz..
Nie wiem na ile to prawda ale nawet moja mama chudnie szybciej niż ja, mimo że je podobnie a rusza się znacznie mniej niż ja
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 13:32   #4196
BlekitMysli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 16
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cześć wszystkim Dopiero zaczynam biegać ale samej jest tak głupio.. Jestem z okolic Nowego Sącza i mam 17 lat. Jeśli ktoś jest chętny to pisać
BlekitMysli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 20:17   #4197
anetus77
Raczkowanie
 
Avatar anetus77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

hej szukam osoby która miała by ochote ze mna pobiegać jestem z Lublina najlepiej z okolic LSM
__________________

anetus77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.