Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-21, 16:23   #4201
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ex chyba mamy pecha takie były w hurtowni, ale aktualnie niedostępne, bo wykupili będę jeszcze czekać na znak, może się trafi
Oooo nie, takiej wlasnie szukam Czekam z niecierpliwoscia na znak

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Kiteczko wspolczuje przezyc Ja przez takie skurcze (ktore sie nasilaly i czesciej wystepowaly) po czasie zaczelam krwawic i skonczylo sie lekami na podtrzymanie i nospa forte Najwazniejsze ze jestes pod ciagla opieka lekarska, wszystko bedzie dobrze
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 16:44   #4202
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Jezus, byłam na spacerze pełnym grozy wracalam do domu i jakieś skurcze zaczęłam mieć aż zaczęło promieniowac na kręgosłup tzn tak myślę że to były skurcze, bo się nasilały i były w dosc równych odstępach czasu. Szczęście w nieszczesciu przechodzilam kolo przychodni lekarskiej, więc weszlam chociaż odpocząć, zaraz mi pielegniarki wode przyniosły, posiedziałam i mi przeszło, ale tak się strachu najadlam, ze aż sama nie wiem czy popłakałam się z bólu czy ze strachu
Teraz leze, a jak coś sie bedzie dzialo to do szpitala od razu jadę

Shizaxa co racja to racja, brzydko mówiąc z gow... Bata nie ukręcisz wspomagam moje rzesy teraz rycyną

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Już doczytałam ze jest ok. Nie denerwuj się, takie rzeczy się zdarzają, slyszalam o tym na oddziale wiele razy. Jak lekarka uspokaja jest ok. A kiedy masz wizyte? Za wcześnie chyba na KTG. Jak się powtorzy to jedź na izbe porodowa do KTG podlacza i USG zrobia. A jak nie to spoko nie ma co się denerwować.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 16:48   #4203
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Ex kurcze ale mnie strachasz mam nadzieje, ze u mnie nic takiego sie nie bedzie dzialo

Czekam na wiesci o kurtce, widzialam dzisiaj takie u siebie w Eg na elzamie,, wiesz gdzie to? Tylko nie wiem jaka cena, mysle ze drozsza ale jakby co to moge sprawdzić.

Agatko nastepna wizyta dopiero kolo 10 wrzesnia, bo co miesiac chodze. Jesli nie daj Boze bedzie sie cos dzialo to jasne, od razu jade do szpitala, nie ma co czekac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 17:31   #4204
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ex kurcze ale mnie strachasz mam nadzieje, ze u mnie nic takiego sie nie bedzie dzialo


Agatko nastepna wizyta dopiero kolo 10 wrzesnia, bo co miesiac chodze. Jesli nie daj Boze bedzie sie cos dzialo to jasne, od razu jade do szpitala, nie ma co czekac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A który tydzień ciąży??
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 17:32   #4205
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Dziewczyny podczytuje Was już od dłuższego czasu i chciałam Wam napisać co mi się dziś przytrafiło w drogerii, nie wiedziałam tylko czy mam się śmiać czy płakać Szukałam Palette 219 bo zawsze farbuję tą farbką zmieszaną z A10, niestety nie było, Pani zaraz do mnie podleciała, pytała czego szukam, zaczęła doradzać... Wszystko było całkiem ok, poza tym, że stwierdziła, że skoro A10 ma utleniacz 12% to nie jest to farba ale rozjaśniacz To jeszcze przetrawiłam, dopóki nie spytała jak farbuję włosy, no to mówię, że farba na odrosty a potem tylko na chwilkę przeciągam na całość a ona zrobiła wielkie oczy i mówi do mnie "niee! Pani źle farbuje! to trzeba najpierw na końce nakładać a później na odrosty" myślałam, że padnę a ona jeszcze zapytała ile tą farbę trzymam na odrostach, mówię jej, że ok.50min bo mam dość ciemne włosy a ona na mnie krzyczy, że tak nie wolno, że czas działania farby to max 30 min i nie wolno dłużej!! Podsumowałam ją, że po 30min, miałabym dalej ciemne odrosty i stamtąd wyszłam Co za kobieta!!!!
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 17:46   #4206
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

najpierw szybkie ogłoszenia parafialne
W auchanie jest promocja na cała game Garnier fructis.
Kupujecie szampon lub odzywke i za 1gr dobieracie sobie albo szampon albo odzywke, mozna dowolnie komponowac
Ja np wziełam Goodbay Damage i gładkie i lsniace (odzywki) i za obie zapłaciłam 9,29 zł

A teraz ide odpisywac i nadrabiac...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 17:52   #4207
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Paulina 22 tydzień


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 17:52   #4208
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Bunny planuje w niedługim czasie położyc ponownie 8.32 ale nie wiem czy na wodzie 6% czy na 3%??

Marzy mi się taki odcień włosów - dokładnie taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m204_Czarny.jpg (8,0 KB, 49 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 18:09   #4209
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuje Was już od dłuższego czasu i chciałam Wam napisać co mi się dziś przytrafiło w drogerii, nie wiedziałam tylko czy mam się śmiać czy płakać Szukałam Palette 219 bo zawsze farbuję tą farbką zmieszaną z A10, niestety nie było, Pani zaraz do mnie podleciała, pytała czego szukam, zaczęła doradzać... Wszystko było całkiem ok, poza tym, że stwierdziła, że skoro A10 ma utleniacz 12% to nie jest to farba ale rozjaśniacz To jeszcze przetrawiłam, dopóki nie spytała jak farbuję włosy, no to mówię, że farba na odrosty a potem tylko na chwilkę przeciągam na całość a ona zrobiła wielkie oczy i mówi do mnie "niee! Pani źle farbuje! to trzeba najpierw na końce nakładać a później na odrosty" myślałam, że padnę a ona jeszcze zapytała ile tą farbę trzymam na odrostach, mówię jej, że ok.50min bo mam dość ciemne włosy a ona na mnie krzyczy, że tak nie wolno, że czas działania farby to max 30 min i nie wolno dłużej!! Podsumowałam ją, że po 30min, miałabym dalej ciemne odrosty i stamtąd wyszłam Co za kobieta!!!!
bylo jej polecic zeby w przerwie sniadaniowej przeczytala ulotke z farby

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Bunny planuje w niedługim czasie położyc ponownie 8.32 ale nie wiem czy na wodzie 6% czy na 3%??

Marzy mi się taki odcień włosów - dokładnie taki
na 3%. tylko na tym foto to jest miedziano-zlocisty takie 7.43.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 18:10   #4210
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale sie rozpisujecie

Mi sie ostatnio wlosy pusza strasznie Chyba zmienie Londe bo mam takie troche suche od połowy długosci

Wogóle troche sie u mnie dzieje ostatnio, smiesznie
zaraz i de zobaczyc co tam za cyrki u Ciebie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Eveline dziękuję, rośnie i ma się dobrze to juz duży Ludzik a nie fasol właśnie się kręci i mnie gilgocze płeć jeszcze nieznana
.
Wielki Kitkulek
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ciekawe jak się u Ciebie sprawdzi

Ja mam więcej Zużywam powoli głównie proteinowe, a ich niestety mam największy zapas

Dziękuję Bez fałszywej skromności mówię, że mają takie ładne dni i jestem z nich zadowolona. Niestety, nie wiem czy byś się ze mną zamieniła na stałe Takie włosy mają dwie zasadnicze wady:
-łatwo o przyklapa, lubią się przeciążyć
-najładniej wyglądają w dniu mycia, na drugi dzień często są trochę "zdechłe". Jak piszecie w wątku, że spokojnie myjecie co 3 dni i włosy nosicie rozpuszczone, to ja skręcam się z zazdrości U mnie wtedy jest drobniutki francuski albo holenderski na głowie. Chłop mi mówi, że wyglądam jak blond Lara Croft

Suszarka taka no name, czasem rzucają taką w B. za jakieś 50zł. Teraz zainwestowałabym w lepszą np. Remingtona Pearl, słyszałam że jest rewelacyjna

Tak sobie myślę, że lepiej by Ci pasowała szczotka jonizująca na baterie. Miałam taką z Ross za 30 zł, ale sprzedałam, bo nie chciało mi się używać. Działała trochę jak prostownica, ale się nie nagrzewała. Wygładzała bardziej niż moja suszarka, ale na moje włosy to wygładzenie było trochę za duże, bo włosy wyglądały na przeciążone. Braun też ma taką, ale droższą.

Miałam taką fazę z 2-3 miesiące temu. Proteiny szkodziły na potęgę. Pomogło olejowanie co jakiś czas. Nie lubię go, ale widziałam efekty. Olejuję (ale słowo) co jakiś czas, gdy widzę, że tracą elastyczność metodą na szczotkę, bo trwa krótko (rozczesuję włosy, wcieram byle jak porcję oleju głownie na końce a potem rozczesuję szczotką, bo mam drugą, w minutkę całe włosy są pokryte równomiernie bez ociekania tłuszczem). Fajnie działają rossmannoweskie olejki dla mam i ten dla dzieciaków, Alterra mi zupełnie nie pasowała. Czasem używam też lnianego, ale ciężko go domyć
Przy ns myciu na pewno ja wypróbuje i odrazu dam znac co i jak o niej mysle, chociaz po piwrwszym uzyciu to raczej ciezko stwierdzic, ale powiem to co mi sie nie pierwszy raz w niej podoba lub nie
U mnie z czestotliwoscia mycia jest jak u Bunny co 3-4 dni,a wyobraz sobie,że jak robiłam pasemka u fryz ( rozjasniacz + 12% okxy) to mogłam myc włosy raz na tydzien i nie powiedziałabys,że sa tłuste czy cos

Co do odzywek to ja sie przez dwa dni wzbogaciłam
o odzywke Mrs. Potters z aloesem i biała herbata i te dwie z Fructisa ( musze to gdzies pokitra, bo mnie maz z domu wyrzuci) i oczywiscie maske z Chantala

Widziałam kiedys taka szczotke z Brauna własnie,ale jej sie uzywa jak normalniej szczotki czy jak? Zeby znowu nie przedobrzyc w druga strone, nie mam pojecia zielonego o tych funkcjach jonizacji szczerze powiedziawszy

Próbowałam olejowania ale u mnie ani BD ani Alterra z brzoza i pomarancza sie nie sprawdziła miałam wrazenie jeszcze wiekszego suszu na koncach, a nie elastycznosci czy nie wiadomo jakich cudów.
Może to nie dla mnie te oleje, moze jakiegos innego powinnam spróbowac
Zaintrygowałaś mnie tym lnianym

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cześć gwiazdy
Rzadko wpadam, bo wróciłam na stare śmieci, do pracy nad morze na hennę. Chociaż grosz na papieroski wpadnie, bo konto wyczyściłam na maksa. :p
Jade do Ciebie po dziare

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Załącznik 5371315 a co do tuszy do rzes to ja Wam pokaze moje po tuszu lovely curly pump up, jest tani i jak dla mnie efekt super. .
Szczerze nie cierpie tej mascary

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja to nie wiem już od czego zależy czy tusz jest dobry: od naszej wprawy, od naszych rzęs? Od szczoteczki czy samego kosmetyku, w sensie tuszu?
Dla mnie jak dotąd najlepszy był Lovely spectacular me, robił wachlarz piękny, szczotke ma wąską, dobrze się maluje nawet krótkie rzęsy, no i gumową, ale za to sam tusz lekko dziadowski, bo się osypuje, szybko zasycha, właściwie po 3 tygodniach można wywalić i kupić nowy

Później złoty L'Oreal był bardzo dobry, na dlugo wystarczał, ale szczotka już trochę gruba i nie dało się tak precyzyjnie pomalować wszystkich rzęs...

Teraz mam YSL volume effect faux cils i nic specjalnego... Szczotka dość gruba i tutaj muszę pochwalić sam tusz, bo nawet przy zmywaniu najpierw wodą, nie robi się panda do okoła, tylko tusz schodzi w postaci takich nie wiem... Drobinek, tak jakby się wykruszał, pod tym względem to ideał, ale cała reszta średnio. Albo to moje rzęsy są do
u mnie najlepiej spisuja sie tusze Eveline i Wibo
mam po nich piekny wachlarz rzęs ale prawda tez jest,że mam swoje długie i podkrecone
teraz tez zaczełam uzywac olejku rycynowego, aczkolowiek cigle o nim zapominam i uzyłam moze ze 3-4 razy
Najgorszy jaki miałam to MF 2000kcal i Avon Super (Shit)Shock

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
O kurczę Wapno piłaś? Tak z 1000mg jednorazowo, z dwa razy dziennie. Do tego coś antyhistaminowego w tabletkach
Mi na takie akcje pomagał żel aloesowy, można też spróbować z pantenolem w piance, po prostu zrobić sobie taką maseczkę.

Współczuję strasznie, bo wiem jak to jest Mam nadzieję, że uda się opanować
Narazie jakby troszke sie uspokoiło
Nie wiem, pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzyło, ale oxy z Milli juz na pewno nie kupie, bo jakby to vyła wina 318 to i inne dziewczyny by sie mogły skarżyć, a nie tylko ja, gdzie ja na prawde do wrazliwców nie naleze
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 18:23   #4211
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
podejrzewam ze to milla
nie radze teraz myc odzywka- podrazniona skora bedzie jeszcze mocniej swedziec. mozesz sprobowac posmarowac glowe kremem nivea i ponosic z godzine, a potem umyj wlos jak zwykle- prosty szampon plus maska/odzywka od polowy dlugosci.
o masz ci lekarze


no i mam werdykt
wygladzenie ok, ale nei wieksze od maski, wlosy czesza sie w miare- gorzej niz po masce...
konce sa fruwajace zbyt lekkie i dolna warstwa wlosow to puch poskrecany do tego koncowki mam szorstkie
nie dla mnie odzywka oj nie...
tzn. jest dobra, taka na 5 na wiekszosc wlosow, ale nei dla moich- jest za slaba ;/


rano trzasnelam slubne szpony a teraz poprzesadzalam kwiatki, bo cos mnie je*nęlo 5 kwiatkow przesadzalam blisko 3 godziny miszcz jestem
nigdy wiecej Milli
co ja sie w pracy umęczyłam jabym wszy miała
od tego drapania mam pełno strupów na łbie

Czyli juz wiem,że nie kupie odzywki z Loreala, ja potrzebuje dociazenia na moje grubsony

Jak zyje kwiatków nie przesadzałam

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Jezus, byłam na spacerze pełnym grozy wracalam do domu i jakieś skurcze zaczęłam mieć aż zaczęło promieniowac na kręgosłup tzn tak myślę że to były skurcze, bo się nasilały i były w dosc równych odstępach czasu. Szczęście w nieszczesciu przechodzilam kolo przychodni lekarskiej, więc weszlam chociaż odpocząć, zaraz mi pielegniarki wode przyniosły, posiedziałam i mi przeszło, ale tak się strachu najadlam, ze aż sama nie wiem czy popłakałam się z bólu czy ze strachu
Teraz leze, a jak coś sie bedzie dzialo to do szpitala od razu jadę

Shizaxa co racja to racja, brzydko mówiąc z gow... Bata nie ukręcisz wspomagam moje rzesy teraz rycyną
.
az mnie gesia skóra przeszła
A co Ci lekarka prowadzaca powiedziała?
Moze lepiej zebys sie na wizyte wczesniej troszke umówiła


Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuje Was już od dłuższego czasu i chciałam Wam napisać co mi się dziś przytrafiło w drogerii, nie wiedziałam tylko czy mam się śmiać czy płakać Szukałam Palette 219 bo zawsze farbuję tą farbką zmieszaną z A10, niestety nie było, Pani zaraz do mnie podleciała, pytała czego szukam, zaczęła doradzać... Wszystko było całkiem ok, poza tym, że stwierdziła, że skoro A10 ma utleniacz 12% to nie jest to farba ale rozjaśniacz To jeszcze przetrawiłam, dopóki nie spytała jak farbuję włosy, no to mówię, że farba na odrosty a potem tylko na chwilkę przeciągam na całość a ona zrobiła wielkie oczy i mówi do mnie "niee! Pani źle farbuje! to trzeba najpierw na końce nakładać a później na odrosty" myślałam, że padnę a ona jeszcze zapytała ile tą farbę trzymam na odrostach, mówię jej, że ok.50min bo mam dość ciemne włosy a ona na mnie krzyczy, że tak nie wolno, że czas działania farby to max 30 min i nie wolno dłużej!! Podsumowałam ją, że po 30min, miałabym dalej ciemne odrosty i stamtąd wyszłam Co za kobieta!!!!
A co najgorsze to nie jest odosobniony przypadek

A teraz moja wizyta u ortopedy....
Weszłam, pomachano mi kolanem, wypisano recepte i wyszłam....
A to wszystko w ciagu 5 min od mojego wejscia
Lekarza nie interesowało jak długo mam te dolegliwosci, kiedy sie nasilaja,, jakie sa moje podejrzenia skad to moge miec, nic kompletnie tego chuja nie interesowało
Powiedział,że mam chora chrzastke i mam unikac pozycji, w ktorych mnie boli. Wiec ja sie pytam,że czyli co ,mam nie siadac ,nie wstawac, nie chodzic po schodach, nie stac?
jego odpowiedz:
-" niech sie pani podpiera"

Rozumiecie to?
Ja tylko wziełam recepte i trzasneła drzwiami, po 1,5 m-ca czekania "niech sie pani podpiera..."
brak mi słów...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 18:31   #4212
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------


Przykro mi z powodu choroby

Na wypadanie spróbuj wcierać świeży napar z kozieradki. W przeciwieństwie do tych wszystkich wcierek, kozieradka działa również na wypadanie hormonalne. Nie znam niczego lepszego. Kilka dni wcierania i problem znika, włosy przestają wypadać prawie wcale. Często do niej wracam. Trochę pachnie rosołem, ale jak zrobisz słaby napar i wetrzesz świeży, to nie będzie nic czuć.
Hej dziewczyny

Truskawkowawiosna a jak zrobić ten napar z kozieradki?Często trzeba go wcierać?I czy nie zmienia odcienia włosów przy skórze?:pro si:Kozieradkę dostanę w aptece?

Kiteczko spokojnie nie denerwuj się czasami bywają lekkie skurcze w czasie ciąży.Jesteś pod opieką lekarza więc nic złego się nie stanie

Bunny a jaki kolor bum uzyskała po alfie 11.21?na 9 oksyBo mnie kusi i może bym wypróbowała
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 18:46   #4213
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Bunny a jaki kolor bum uzyskała po alfie 11.21?na 9 oksyBo mnie kusi i może bym wypróbowała
ja we wrzesniu bede testowac 11,21 z 9, juz sie nie moge doczekac,ale poki co musze skalp zaleczyc
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 18:48   #4214
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
nigdy wiecej Milli
co ja sie w pracy umęczyłam jabym wszy miała
od tego drapania mam pełno strupów na łbie

Czyli juz wiem,że nie kupie odzywki z Loreala, ja potrzebuje dociazenia na moje grubsony

Jak zyje kwiatków nie przesadzałam


az mnie gesia skóra przeszła
A co Ci lekarka prowadzaca powiedziała?
Moze lepiej zebys sie na wizyte wczesniej troszke umówiła



A co najgorsze to nie jest odosobniony przypadek

A teraz moja wizyta u ortopedy....
Weszłam, pomachano mi kolanem, wypisano recepte i wyszłam....
A to wszystko w ciagu 5 min od mojego wejscia
Lekarza nie interesowało jak długo mam te dolegliwosci, kiedy sie nasilaja,, jakie sa moje podejrzenia skad to moge miec, nic kompletnie tego chuja nie interesowało
Powiedział,że mam chora chrzastke i mam unikac pozycji, w ktorych mnie boli. Wiec ja sie pytam,że czyli co ,mam nie siadac ,nie wstawac, nie chodzic po schodach, nie stac?
jego odpowiedz:
-" niech sie pani podpiera"

Rozumiecie to?
Ja tylko wziełam recepte i trzasneła drzwiami, po 1,5 m-ca czekania "niech sie pani podpiera..."
brak mi słów...
no to jak u ciebie kwiatki zyja? az przerosna korzeniami doniczke i zdychaja ja sie juz ulitowalam bo mialy korzenie w dziurkach odplywowych to najwyzszy czas byl...

ja tak mialam z tym swedzeniem jak zle zmylam kiedys farbe odzywka- zamiast szamponu, no taka swedziocha ze ns dnia rano juz popierniczylam myc wlosy normalnei od nowa a nie poszlas czasem spac po farbowaniu z wilgotnymi wlosami? bo to tez daje mega swedzenie...

ten ortopeda jakis z kosmosu moze jakbys mu zaplacila prywatnie to by mial inne podejscie


Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Truskawkowawiosna a jak zrobić ten napar z kozieradki?Często trzeba go wcierać?I czy nie zmienia odcienia włosów przy skórze?Kozieradkę dostanę w aptece?

Kiteczko spokojnie nie denerwuj się czasami bywają lekkie skurcze w czasie ciąży.Jesteś pod opieką lekarza więc nic złego się nie stanie

Bunny a jaki kolor bum uzyskała po alfie 11.21?na 9 oksyBo mnie kusi i może bym wypróbowała
mysle ze dobrze by ci wyszlo, tak jak dziewczynom na moim blogu.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja we wrzesniu bede testowac 11,21 z 9, juz sie nie moge doczekac,ale poki co musze skalp zaleczyc
jak mowie staraj sie uzywac szamponow prostych, dobrze je doplukiwac i nie nakladac odzywek/maseczek zbyt wysoko zeby tej skory nie draznic.
jesli masz szampon przeciwlupiezowy to tez mozesz uzyc, bo on zniweluje zle drozdzaki na skorze i moze byc ze objawy ustapia od reki.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 18:53   #4215
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

mój obecny numer jeden, jeśli chodzi o tusze, to Volume Clubbing Black Jack Bourjois
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 18:53   #4216
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to jak u ciebie kwiatki zyja? az przerosna korzeniami doniczke i zdychaja ja sie juz ulitowalam bo mialy korzenie w dziurkach odplywowych to najwyzszy czas byl...

ja tak mialam z tym swedzeniem jak zle zmylam kiedys farbe odzywka- zamiast szamponu, no taka swedziocha ze ns dnia rano juz popierniczylam myc wlosy normalnei od nowa a nie poszlas czasem spac po farbowaniu z wilgotnymi wlosami? bo to tez daje mega swedzenie...

ten ortopeda jakis z kosmosu moze jakbys mu zaplacila prywatnie to by mial inne podejscie



mysle ze dobrze by ci wyszlo, tak jak dziewczynom na moim blogu.
-


jak mowie staraj sie uzywac szamponow prostych, dobrze je doplukiwac i nie nakladac odzywek/maseczek zbyt wysoko zeby tej skory nie draznic.
jesli masz szampon przeciwlupiezowy to tez mozesz uzyc, bo on zniweluje zle drozdzaki na skorze i moze byc ze objawy ustapia od reki.
Własnie chodzi o to,że nie zyja
zdychaja jeden po drugim

wiesz co to moze byc faktycznie cos ze zmyciem ,bo w momencie kiedy mialam zmywac włosy zabrali ciepla wode i zmywałam zimna i moze przez to nie dokladnie,ale potem jeszcze umyłam normalnie szamponem (Dove) spłukałam,maska, splukalam wiec chyba nie powinno byc nie domytej skóry głowy
ma Clear Tż-ta i tak zastanawiam sie czy zaraz nie isc i nie umyc, mimo,że wczoraj myłam (Familijnym)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 18:56   #4217
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Własnie chodzi o to,że nie zyja
zdychaja jeden po drugim

wiesz co to moze byc faktycznie cos ze zmyciem ,bo w momencie kiedy mialam zmywac włosy zabrali ciepla wode i zmywałam zimna i moze przez to nie dokladnie,ale potem jeszcze umyłam normalnie szamponem (Dove) spłukałam,maska, splukalam wiec chyba nie powinno byc nie domytej skóry głowy
ma Clear Tż-ta i tak zastanawiam sie czy zaraz nie isc i nie umyc, mimo,że wczoraj myłam (Familijnym)
ja kiedys mylam tz clearem i spoko- wlosy dobrze sie czesza bo ma dimethicone i mnie na clearze przechodzilo w mycie, gora dwa...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 18:58   #4218
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Jezu Kylie, ten ortopeda to nie wiem skad sie wzial Kto takim wogóle daje prawo wykonywania zawodu

Kitka, na pewno bedzie wszystko dobrze, a wrazie co,od razu jechać, dla pewności małego Kitkulca
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 19:12   #4219
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja kiedys mylam tz clearem i spoko- wlosy dobrze sie czesza bo ma dimethicone i mnie na clearze przechodzilo w mycie, gora dwa...
to chyba jednak smigne umyc te kłaki mimo wczorajszego mycia, najwyzjes suszarka przed snem wysusze

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jezu Kylie, ten ortopeda to nie wiem skad sie wzial Kto takim wogóle daje prawo wykonywania zawodu

Kitka, na pewno bedzie wszystko dobrze, a wrazie co,od razu jechać, dla pewności małego Kitkulca
ehhh Czeko, mowie Ci mało sie nie popłakałam jak sie spotkałam z Tz i mu o tym powiedzialam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 19:18   #4220
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

[QUOTE=xXxKYLIExXx;4237582 6
u mnie najlepiej spisuja sie tusze Eveline i Wibo
mam po nich piekny wachlarz rzęs ale prawda tez jest,że mam swoje długie i podkrecone
teraz tez zaczełam uzywac olejku rycynowego, aczkolowiek cigle o nim zapominam i uzyłam moze ze 3-4 razy
Najgorszy jaki miałam to MF 2000kcal i Avon Super (Shit)Shock

[/QUOTE]
MF 2000 to też dla mnie shit, ale ten Avon mi kiedyś bardzo pasował
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
az mnie gesia skóra przeszła
A co Ci lekarka prowadzaca powiedziała?
Moze lepiej zebys sie na wizyte wczesniej troszke umówiła



A co najgorsze to nie jest odosobniony przypadek

A teraz moja wizyta u ortopedy....
Weszłam, pomachano mi kolanem, wypisano recepte i wyszłam....
A to wszystko w ciagu 5 min od mojego wejscia
Lekarza nie interesowało jak długo mam te dolegliwosci, kiedy sie nasilaja,, jakie sa moje podejrzenia skad to moge miec, nic kompletnie tego chuja nie interesowało
Powiedział,że mam chora chrzastke i mam unikac pozycji, w ktorych mnie boli. Wiec ja sie pytam,że czyli co ,mam nie siadac ,nie wstawac, nie chodzic po schodach, nie stac?
jego odpowiedz:
-" niech sie pani podpiera"

Rozumiecie to?
Ja tylko wziełam recepte i trzasneła drzwiami, po 1,5 m-ca czekania "niech sie pani podpiera..."
brak mi słów...
Powiedziała, że spokojnie, żebym się położyła, jeśli czuję że tak mnie jakby ciągnęło w dół to żebym wzięła nospę, a jeśli nie to magnez, i żebym nie masowała brzucha tam na dole, bo to też może wywoływać skurcze. Tak się niestety czasem zdarza, macica sobie ćwiczy. Jeśli coś mnie będzie dalej niepokoiło to oczywiście do lekarza.
To mogło być spowodowane zmianą pogody/ciśnienia, w nocy też kiepsko spałam, więc dzisiaj taki cały dzień zawiana chodziłam, duszno mi i w ogóle

Ja ☠☠☠☠☠☠☠e co za "lekarz" jednak chyba jak się nie pójdzie prywatnie to chuja zrobią przykro mi
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kitka, na pewno bedzie wszystko dobrze, a wrazie co,od razu jechać, dla pewności małego Kitkulca
jasne, że tak póki co mały Kitkulec znowu się uaktywnił, on/ona w moim brzuchu to niezłą zabawę czasem musi mieć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 19:26   #4221
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
MF 2000 to też dla mnie shit, ale ten Avon mi kiedyś bardzo pasował

Powiedziała, że spokojnie, żebym się położyła, jeśli czuję że tak mnie jakby ciągnęło w dół to żebym wzięła nospę, a jeśli nie to magnez, i żebym nie masowała brzucha tam na dole, bo to też może wywoływać skurcze. Tak się niestety czasem zdarza, macica sobie ćwiczy. Jeśli coś mnie będzie dalej niepokoiło to oczywiście do lekarza.
To mogło być spowodowane zmianą pogody/ciśnienia, w nocy też kiepsko spałam, więc dzisiaj taki cały dzień zawiana chodziłam, duszno mi i w ogóle

Ja ☠☠☠☠☠☠☠e co za "lekarz" jednak chyba jak się nie pójdzie prywatnie to chuja zrobią przykro mi

jasne, że tak póki co mały Kitkulec znowu się uaktywnił, on/ona w moim brzuchu to niezłą zabawę czasem musi mieć
Kolega tż-ta, fizjoterapeuta z wieloletnim stazem powiedział,że mnia zbada i porobi jakies tam testy na kolana
Cały ten NFZ to bym w kosmos wystrzeliła

Skoro masz zaufanie do tej lekarki,to mysle,że po jej slowach powinnas byc spokojniejsza
Ja sie kompletnie nie znam na "mechanizmie" ciazy, wiec nawet nie wiem czy takie rzeczy to norma

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

K*rwa!!!!!!!!
Znowu nie mam ciepłej wody!!!!!
Juz dzwonilam do Administratora
Co chwila z ta pompą w pierwszej klatce cos sie dzieje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 19:59   #4222
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

[QUOTE=blond bunny;42370270]to jest perlowo zlocisty 8.32 badz 9.32- zaleznei jak ci sie wlosy rozjasniaja ale raczej 9.32.

Bunny wiem, pewnie nie masz czasu odpowiadać na wszystkie pytania kierowane do Ciebie, ale miałabym pytanie. Kolor, o którym mówisz, ze to 9.32 dla mnie jest przesliczny. Sukcesywnie przyciemniam włosy z białych. Fryzjerka co 2 miesiące nakłada mi tylko 9.3 z wodą 3% jednak niestety kolor się wypłukuje. Czy mogłabym na swoje włosy nałożyć 9.32 z wodą 3% - nie wyjdzie mi "glon"?
Z góry dzięki za pomoc
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 20:30   #4223
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
A teraz moja wizyta u ortopedy....
Weszłam, pomachano mi kolanem, wypisano recepte i wyszłam....
A to wszystko w ciagu 5 min od mojego wejscia
Lekarza nie interesowało jak długo mam te dolegliwosci, kiedy sie nasilaja,, jakie sa moje podejrzenia skad to moge miec, nic kompletnie tego chuja nie interesowało
Powiedział,że mam chora chrzastke i mam unikac pozycji, w ktorych mnie boli. Wiec ja sie pytam,że czyli co ,mam nie siadac ,nie wstawac, nie chodzic po schodach, nie stac?
jego odpowiedz:
-" niech sie pani podpiera"

Rozumiecie to?
Ja tylko wziełam recepte i trzasneła drzwiami, po 1,5 m-ca czekania "niech sie pani podpiera..."
brak mi słów...
Ja pierdzielę.............
Zdziwiona jakoś specjalnie nie jestem, jak miałam naderwane więzadła krzyżowe i piszczelowe, to nawet mi nie pomachał tym kolanem, tylko powiedział, że mnie boli od uderzenia i za kilka dni przejdzie......... jak poszłam prywatnie do innego, dobrego i mu to opowiedziałam to omal z fotela nie spadł.
Kylie, masz jakiegoś dobrego prywatnego w swoim mieście?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 20:38   #4224
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kylie co za dupek a nie lekarz!! dlatego ja ze swoim kolanem nigdzie nie idę
Daj znać jak Ci odżywka damage podpasowała bo dla mnie jakaś taka za lekka
Kitko dobrze, że już wszystko w normie, nie stresuj się, możliwe, że to przez tę beznadziejną pogodę dziś...
Bunny ja między innymi dlatego (oprócz nie podlewania) nie mam kwiatków, tzn 2 draceny mam z czego jedna jakaś inna odmiana i cały czas schną jej liście a wypuszcza nowe a teraz dostałam od tż storczyka i muszę nauczyć się pielęgnacji...
anioleczek22 ja nie Bunny ale na 9.3 spokojnie 9.32 możesz położyć
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 20:52   #4225
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze pojasni i kolor bedzie ladniejszy



rano trzasnelam slubne szpony a teraz poprzesadzalam kwiatki, bo cos mnie je*nęlo 5 kwiatkow przesadzalam blisko 3 godziny miszcz jestem
kurcze jednak mnie ten obecny kolor drażni łeb mi się świeci jak pomarańczowe światło na drodze
mam tylko ten piaskowy narazie , był jeden więc wzięłam i tak myślę czy lekko jeszcze pojaśnić kąpielą i walnąć tym piaskowym czy spróbować na pasemku od razu jak wyjdzie
pokaż pazurki
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Jezus, byłam na spacerze pełnym grozy wracalam do domu i jakieś skurcze zaczęłam mieć aż zaczęło promieniowac na kręgosłup tzn tak myślę że to były skurcze, bo się nasilały i były w dosc równych odstępach czasu. Szczęście w nieszczesciu przechodzilam kolo przychodni lekarskiej, więc weszlam chociaż odpocząć, zaraz mi pielegniarki wode przyniosły, posiedziałam i mi przeszło, ale tak się strachu najadlam, ze aż sama nie wiem czy popłakałam się z bólu czy ze strachu
Teraz leze, a jak coś sie bedzie dzialo to do szpitala od razu jadę

Shizaxa co racja to racja, brzydko mówiąc z gow... Bata nie ukręcisz wspomagam moje rzesy teraz rycyną

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o rajciu nie dziwie Ci się miałam podobnie w pierwszej ciąży w 24 tygodniu ale bóle podbrzusza tak okropne że nie mogłam chodzić i siedzieć leżałam wtedy w szpitalu jakiś tydzień na obserwacji i nie wolno mi było wstawać wogóle do tego jakieś leki brałam po których non stop spałam ale przeszło wszystko i potem juz było ok
być może macica się powiększa i uciska na jakieś nerwy przez co odczuwasz taki dyskomfort niemartw się na zapas, ale najlepiej poleż przez kilka dni i nie nadwyrężaj się niepotrzebnie
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość



no i już jest o wiele ładniej a co dopiero jak nałożysz docelowy kolorek !!![COLOR="Silver"]
już sama nie mogę się doczekać
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Bunny planuje w niedługim czasie położyc ponownie 8.32 ale nie wiem czy na wodzie 6% czy na 3%??

Marzy mi się taki odcień włosów - dokładnie taki
prawie jak mój obecny
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 21:34   #4226
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ex kurcze ale mnie strachasz mam nadzieje, ze u mnie nic takiego sie nie bedzie dzialo

Czekam na wiesci o kurtce, widzialam dzisiaj takie u siebie w Eg na elzamie,, wiesz gdzie to? Tylko nie wiem jaka cena, mysle ze drozsza ale jakby co to moge sprawdzić.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kochana ja mialam po prostu pecha, nospa mi nie pomagala, do tego mialam mnooostwo stresow i w koncu nie dalam rady, u Ciebie mysle ze jak bedziesz na siebie uwazac, i brac nospe w kryzysowych sytuacjach to bedzie ok Nie mozesz sie denerwowac Poza tym ja mimo brania lekow na podtrzymanie urodzilam zdrowego dzidziusia wiec spokojnie A z tym glaskaniem brzucha to mi tez nie wolno bylo Ale wydaje mi sie ze z przytulanek w tym momencie tez lepiej zrezygnowac bo to przeciez tez wytwarza w organizmie oksycotyne czy jak to sie tam zwie Ale nie wiem czy lekarka Ci cos wspominala?

Elzam to ta hala z czerwonej cegly blisko mc? Jesli tak to kojarze Prosze Cie kochana, sprawdz mi ta cene, bede wdzieczna No i czekam na wiesci odnosnie tej kurtki z hurtowni jakby co
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 21:56   #4227
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A gdzie Ty to robisz, te henne? Może i mi zrobisz? albo warkoczyki?
U mnie w miejscowości dużo tych pań od tego i dzieciaki chętnie sobie robia, sama bym sobie walnela[COLOR="Silver"]
Mielno, zapraszam

Lavia
Oj, to jest już mój 4 sezon w tatuażach. A znalazłam w gazecie chyba i tak do nich zawsze wracam, bo super jest. Mogę zrobić, zapraszam również.

Kylie
1.O ja! Pędzę do Kauschwitz!
2.Wbijaj na dziarkę
3.Co za konował kolejny! Pewnie jakbyś mu zapłaciła, to od razu inna śpiewka by była:/

Kitka
Kituś nie denerwuj się tylko, bo jedynie to pogorszyć może. Aż się mamy spytałam, jak to ona miała, jak mnie w brzuchu magazynowała i powiedziałam, że kilka razy też jej takie numery robiłam, ale to nic groźnego i tak bywa po prostu. Na pewno z dzidziulką wszystko dobrze!
Swoją drogą mam koleżankę w prawie 6. miesiącu i dziś poznała płeć i się śmieje, że ma 2 piczki. ale laska też pogrzana, bo ogólnie fajek nie jarała, a w ciąży zaczęła i aż głupio mi jej dawać, jak nie ma.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 22:58   #4228
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Pomoże mi któraś szybko? Jutro maluję włosy rano Palette C10 i nie do końca wiem, ile powinnam trzymać na długości przy takim kolorze włosów: http://s1.pokazywarka.pl/i/2237740/124396/1.jpg Rozumiem, że farba farby nie rozjaśni, ale w rzeczywistości kolor jest jaśniejszy. Trzymać przepisowo z instrukcją długość i odrost? Czy długość nieco krócej? Blond bunny, pomożesz?
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 08:57   #4229
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Kitka tak jeszcze odnosnie tej kurtki- jesli ta w elzamie jest taka sama jak wysylalas zdjecie tej bezowej to raczej sie na nia skusze, zaczelam rozwazac zakup waterfall'a z new looka online, z tym ze czarnej bo nie ma bezu, bylabym Ci wdzieczna gdybys mogla zrobic fotke tej kurtalki jakbys byla w elzamie na dniach i jakbys zobaczyla cene

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

A tak w ogole to dzien dobry wszystkim ale tu dzis cicho..
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 09:17   #4230
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej Laski

KYLIE
przeczytałam co napisalas i niestety musze Ci powiedzieć, że lekarze traktują całkiem inaczej na NFZ a prywatnie. Co widzę i zauważam. Niestety jest to dość przerazajace. Potraktował Cie strasznie, bo ja nie wyobrażam sobie praktyki lekarskiej bez wywiadu. Akurat w przypadku kolana wnosi dużo bo wiadomo czy to jakies zapalenie, czy coś z rzepka (ja mam lateralizację rzepki-czasem tak mnie boli kolano ze nie mogę schodzić ze schodów, nic dosłownie). Poszłabym chyba na Twoim miejscu do prywatnego lekarza, jak chcesz wiedzieć co Ci jest

KITKA
powiem Ci tak Kochana, zyj normalnie i się nie martw. Zawsze możesz jechać na IP porodową. Mi się wydaje to normalne. Dzwon jakby co do lekarza.

NOVE
ja znam osobiście osobe która palila fajki w ciąży-efekt dziecko z hipotrofią wewnątrzmaciczna (za małe), podduszone, urodzone podduszone, lekko nieteges. Także nie dawaj jej fajek. Ja bym nie dawała. jej wybór-ok. Ale tu odpowiadamy także za kogos innego. Za to dziecko. Nie ma fajek-niech sobie kupi. Ale ja bym nie częstowała.

A do Mielna chyba trochę mam stad. Zapytam K. ile to km i napisze

Powiem Wam cos, ostatnio jak miałam staż na ginekologii była kobieta, przyjechała ponoc w 7 mcu ciąży bo odeszły jej wody. Wiadomo stres wody w 7 mcu, za wcześnie. To szybko USG żeby jakby co dawac sterydy żeby się płuca rozwninely i mogla rodzic. My tu na USG a dziecko wykazuje normalnie ruchy oddechowe jak już dojrzałe do porodu. Nota bene-okazało się ze o 2 mce pomyliła date porodu I urodziła, wprawdzie cesarka ale zdrowe dziecko.

Albo kobitka która z ostatniej misiaczki miała date na 1 lipca a z USG na 1 sierpnia, nie wiem skąd taka rozbieżność.

A jeszcze miałam pod opieka dziewczyne z in vitro. Kiedys miała już in vitro, wlozyli jej 3 jajeczka i 2 obumarły więc urodziła 1 corke. Teraz znowu in vitro i 3 jaja-i wszystkie 3 się przyjęły! urodziła trojaczki. Byłam na tej cesarce, pierwszy chłopiec, potem 2 dziewczynki wyjęte z brzucha. Ale brzuch miała calkiem maly jak na trojaczki. A dzieci nie takie małe! Także smieszna sprawa. No może smieszna, bo miejcie trojaczki!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.