Mamusie styczniowe 2019 cz.2 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-23, 14:22   #4231
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Oooo prosze to nie jestem sama, moj tz tez mi dzisiaj tak cisnienie dzwignal, ze najchetniej bym mu przywalila na szczescie juz sie zrehabilitowal i lepiej zeby mu juz fochy nie przychodzily do glowy, bo nie recze za siebie


Mnie przez cala ciaze, nikt nie przepuscil w kolejce A u nas jeszcze nie ma takiej nagonki na to ze kobiety ciezarne maja pierwszenstwo wiec ludzie olewaja Ale powiem wam ze faceci maja wiecej zrozumienia niz baby, ktore w wiekszosci wiedza jak to jest juz ciezko w ostatnich miesiacach

Ja mam znowu dosc produktywny dzien ale ze z pomoca meza to jest ok Zrobilam sledzie, upieklam pasztet a zaraz biore sie z dziewczynami za trot makowy
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 14:28   #4232
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
dzień dobry


ja od kilku dni nie mam siły, kiepsko sypiam, bolą mnie biodra, nie mogę się ułożyć, a jak chodzę to cały brzuch jakby ciągnął w dół a lewa ręka tak mi drętwieje i boli, że opuszka środkowego palca nie czuję już chyba z tydzień czasu...



aż wczoraj pierwszy raz postanowiłam wykorzystać sama pierwszeństwo w Rossmannie i jak zobaczyłam kolejkę na pół sklepu to podeszłam do kas i poprosiłam o skasowanie mnie w pierwszej kolejności, miny ludzi oczywiście bardzo nieprzychylne dziś podjechaliśmy z tż do cukierni po ciasto ale tu miłe kobitki w kolejce jak zobaczyły mój brzuch to same powiedziały ekspedientce i mnie obsłużyli bez kolejki, która też była ogromna




choinka ubrana w czwartek wieczorem prezenty już dawno popakowane (tżtowy wczoraj kończyłam, bo jeszcze byłam po jedną część ), wczoraj wieczorem upiekłam też szynkę i karkówkę do chleba i koniec jutro tylko rano zrobię paszteciki drożdżowe z kapustą i grzybami (farsz już mam) i tyle
Justysia też od kilkunastu dni mam takie bóle. Jak to mówi mój mąż "jesteś blisko wylotu "

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
Oooo prosze to nie jestem sama, moj tz tez mi dzisiaj tak cisnienie dzwignal, ze najchetniej bym mu przywalila na szczescie juz sie zrehabilitowal i lepiej zeby mu juz fochy nie przychodzily do glowy, bo nie recze za siebie





Mnie przez cala ciaze, nikt nie przepuscil w kolejce A u nas jeszcze nie ma takiej nagonki na to ze kobiety ciezarne maja pierwszenstwo wiec ludzie olewaja Ale powiem wam ze faceci maja wiecej zrozumienia niz baby, ktore w wiekszosci wiedza jak to jest juz ciezko w ostatnich miesiacach



Ja mam znowu dosc produktywny dzien ale ze z pomoca meza to jest ok Zrobilam sledzie, upieklam pasztet a zaraz biore sie z dziewczynami za trot makowy
Też zauważyłam że faceci mają więcej empatii. Kobiety udają że nie widzą. A ostatnio jak byłam w laboratorium starsza pani z córką była to już w ogóle nie było mowy. Ale tylko dwie osoby były więc już poczekalam ale śmiac mi się chciało bo ta pani aż bokiem usiadła chyba żebym nie biegła do tych drzwi pierwsza

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 17:51   #4233
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Eh Ci ludzie a najbardziej mnie śmieszy to, że przecież Święta są, czas pomagania, odpoczynku, miłych gestów itd. I to prawda, faceci cześciej są empatyczni i przepuszczą albo chociaż zaproponują. A dla kobiet empatia to taka zupa z Azji

Choinkę mamy, jupi! Co tam że pół miasta za nią zjeździliśmy. Ważne ze jest. Tylko mąż marudzi ze taka mała jakaś.

No i machnęłam jeszcze wczoraj ostatnie prezenty świąteczne dla moich chłopaków. Starszy już dwa razy w kinie był na Grinchu

Oto efekt:

IMG_1333.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 18:49   #4234
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 455
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
Eh Ci ludzie a najbardziej mnie śmieszy to, że przecież Święta są, czas pomagania, odpoczynku, miłych gestów itd. I to prawda, faceci cześciej są empatyczni i przepuszczą albo chociaż zaproponują. A dla kobiet empatia to taka zupa z Azji

Choinkę mamy, jupi! Co tam że pół miasta za nią zjeździliśmy. Ważne ze jest. Tylko mąż marudzi ze taka mała jakaś.

No i machnęłam jeszcze wczoraj ostatnie prezenty świąteczne dla moich chłopaków. Starszy już dwa razy w kinie był na Grinchu

Oto efekt:

Załącznik 7654448


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co do płci brzydkiej ostatnio stoję w kolejce w Ross, przede mną jedna kobieta, a za mną gość (na oko 25l) i on do mnie tekst czy go przepuszczę pierwszego bo on ma kilka produktów, a ja mam więcej i ... że jemu się tak bardzo spieszy
Mój wzrok zapytałam tylko czy serio uważa, że kobieta w ciąży powinna go przepuszczać i kto tutaj ma faktycznie pierwszeństwo. Dramat.

Dziewczyny, Wesołych Świąt

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2018-12-23 o 18:50
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 18:56   #4235
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość

[/COLOR]Też zauważyłam że faceci mają więcej empatii. Kobiety udają że nie widzą. A ostatnio jak byłam w laboratorium starsza pani z córką była to już w ogóle nie było mowy. Ale tylko dwie osoby były więc już poczekalam ale śmiac mi się chciało bo ta pani aż bokiem usiadła chyba żebym nie biegła do tych drzwi pierwsza
no dokladnie, udawaja ze nie widza Zalosne to jest
Ze strony facetow to mnie tylko pozytywy spotkaly...ostatnio kurier przyniosl paczke a poszedl jeszcze po druga do auta I jak tylko katem oka zauwazyl ze sie po nia schylam to mi krzyczy, ze mam zostawic bo on mi to zaraz wniesie Albo zaprowadzalam mala do przedszkola to gosc czekal 5 min az sie dokulalam i przytrzymal drzwi I mnostwo takich malych gestow ale jak swiadczacym o czlowieku

Blueberry super
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 19:22   #4236
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 455
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
no dokladnie, udawaja ze nie widza Zalosne to jest
Ze strony facetow to mnie tylko pozytywy spotkaly...ostatnio kurier przyniosl paczke a poszedl jeszcze po druga do auta I jak tylko katem oka zauwazyl ze sie po nia schylam to mi krzyczy, ze mam zostawic bo on mi to zaraz wniesie Albo zaprowadzalam mala do przedszkola to gosc czekal 5 min az sie dokulalam i przytrzymal drzwi I mnostwo takich malych gestow ale jak swiadczacym o czlowieku

Blueberry super
Co do kurierów to akurat u mnie pół na pół, babka kurier na lajcie wniosła mi części do komody (nie prosiłam), raz dwóch chłopaczków też bez problemu, a jak facet przywiózł fotelik i wózek to powiedział, że nikt jemu nie placi za wniesie (to tylko kilka schodków, mieszkam w domu) Nawet nie dyskutowałam, szkoda nerwów. Wiem, że nie mają obowiązku wnosić, ale jednak słabo jak mnie gość zostawił z tym wózkiem i fotelikiem
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 19:25   #4237
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Mnie też zazwyczaj jeśli przepuszczaja, to mężczyźni, kobiety to znieczulica totalna. Ostatnio w labie chciał mnie Pan przepuścić, ale czekał tylko on, potrm ja więc grzecznie podziękowałam. Może się spieszyl do pracy, a mnie jedna osoba nie zbawila
Dziewczyny Wesołych Świąt! Obyśmy dotrwaly do stycznia

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-23, 19:27   #4238
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Co do płci brzydkiej ostatnio stoję w kolejce w Ross, przede mną jedna kobieta, a za mną gość (na oko 25l) i on do mnie tekst czy go przepuszczę pierwszego bo on ma kilka produktów, a ja mam więcej i ... że jemu się tak bardzo spieszy
Mój wzrok zapytałam tylko czy serio uważa, że kobieta w ciąży powinna go przepuszczać i kto tutaj ma faktycznie pierwszeństwo. Dramat.

Dziewczyny, Wesołych Świąt
Mistrz

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 19:28   #4239
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja kiedya stalam w kolejce na pol sklepu w Rossie. Akurat dobrze sie czulam, ale ekspedientki patrzyly kontem oka byle nie zwalolac. Ale ostatnii ledwie weszlam do piekarni i od razu zostalam poproszona do nowej kasy



Mi TZ podniosl cisnienie w piatek. Oj, myslalam, ze rozszarpie... Ale wczoraj i dzis nie moge narzekac. Pomocny jest bardzo, nawet w kuchni a to mu zawsze odpuszczalam.



Wlasnie zabralm sie za makowce. Zjem zaraz chyba cala mase (musze co chwile smakowac ). Jeszcze prezenty do spakowania.

Jutro upieke szynke i chleb, zrobie gyrosa i mamy swieta
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 19:30   #4240
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Co do płci brzydkiej ostatnio stoję w kolejce w Ross, przede mną jedna kobieta, a za mną gość (na oko 25l) i on do mnie tekst czy go przepuszczę pierwszego bo on ma kilka produktów, a ja mam więcej i ... że jemu się tak bardzo spieszy
Mój wzrok zapytałam tylko czy serio uważa, że kobieta w ciąży powinna go przepuszczać i kto tutaj ma faktycznie pierwszeństwo. Dramat.

Dziewczyny, Wesołych Świąt


O matko co za buc!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
no dokladnie, udawaja ze nie widza Zalosne to jest

Ze strony facetow to mnie tylko pozytywy spotkaly...ostatnio kurier przyniosl paczke a poszedl jeszcze po druga do auta I jak tylko katem oka zauwazyl ze sie po nia schylam to mi krzyczy, ze mam zostawic bo on mi to zaraz wniesie Albo zaprowadzalam mala do przedszkola to gosc czekal 5 min az sie dokulalam i przytrzymal drzwi I mnostwo takich malych gestow ale jak swiadczacym o czlowieku



Blueberry super


O i to jest miłe zachowanie, czyli jednak się da


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 19:34   #4241
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja dziś zrobiłam migdały w karmelu, mniam! Czesc poszło na prezenty, resztę mąż pochłonął. Jutro robię barszcz i kompot z suszu i koniec.

IMG_1335.jpg

Moje migdały

Wesołych Świąt dla Was i Waszych rodzin Duzo spokoju i radości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-23, 20:43   #4242
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
Ja dziś zrobiłam migdały w karmelu, mniam! Czesc poszło na prezenty, resztę mąż pochłonął. Jutro robię barszcz i kompot z suszu i koniec.

Załącznik 7654463

Moje migdały

Wesołych Świąt dla Was i Waszych rodzin Duzo spokoju i radości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale smacznie wyglądają



Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 21:05   #4243
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Co do płci brzydkiej ostatnio stoję w kolejce w Ross, przede mną jedna kobieta, a za mną gość (na oko 25l) i on do mnie tekst czy go przepuszczę pierwszego bo on ma kilka produktów, a ja mam więcej i ... że jemu się tak bardzo spieszy
Mój wzrok zapytałam tylko czy serio uważa, że kobieta w ciąży powinna go przepuszczać i kto tutaj ma faktycznie pierwszeństwo. Dramat.

Dziewczyny, Wesołych Świąt

Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość

No i machnęłam jeszcze wczoraj ostatnie prezenty świąteczne dla moich chłopaków. Starszy już dwa razy w kinie był na Grinchu
Fajne

U nas pada deszcz. Mąż na szczęście nie nagrabił sobie niczym, a ja dziś wyprasowałam w końcu tą górę ubranek. Pod koniec nawet dokończył za mnie Zostało jeszcze jedna partia ubranek, a potem to już tylko pieluchy tetrowe czy flanelowe tyle

Również Wam życzę spokojnych świąt w dwupakach, a naszym mamom już szybkiego dojścia do siebie

Aż nie dowierzam, że to praktycznie już niemal ostatni tydzień grudnia przed nami, a potem styczeń
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 21:36   #4244
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Rubbim ja tez nie wiem kiedy to zlecialo... Ostatnio sobie uswiadomilam, ze świeta, Sylwester i styczen. Ten styczen



Makowce upieczone. Rano polukruje
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 22:06   #4245
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Nadrobiłam ufff
Nogi mi odpadaja bo dzis drugie tournee po galerii ale juz wszystko mamy
Mała cos spokojna dziwnie wiec jej podokuczalam i sie ruszyła.
Hmmm choc tak niepokojąco, ze brzuch miękki, nic za bardzo nie dokucza.
Ciagle mam za głowa, ze to cisza przed burza. Niech sie młoda wstrzyma do jutra chociaż

Dziewczyny wesołych świąt zdrowych i spokojnych

Oby za rok w takim samym gronie było wizazowanie na wątku

Pomyślcie, ze za rok dziecioki bedą nasze śmigać
__________________


Edytowane przez comablack89
Czas edycji: 2018-12-23 o 22:09
comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 22:35   #4246
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Co do płci brzydkiej ostatnio stoję w kolejce w Ross, przede mną jedna kobieta, a za mną gość (na oko 25l) i on do mnie tekst czy go przepuszczę pierwszego bo on ma kilka produktów, a ja mam więcej i ... że jemu się tak bardzo spieszy
Mój wzrok zapytałam tylko czy serio uważa, że kobieta w ciąży powinna go przepuszczać i kto tutaj ma faktycznie pierwszeństwo. Dramat.

Dziewczyny, Wesołych Świąt
O matko taki to ma tupet. Mam nadzieję, że go nie przepuściłaś?
Powiem wam, że u mnie nawet sporo było takich sytuacji, że mnie ktoś przepuścił- czy to mężczyźni czy kobiety, czy babeczki przy kasie. Bardzo to miłe i ja zawsze korzystałam, bo nie chce ludzi zniechęcać do proponowania
Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
Ja dziś zrobiłam migdały w karmelu, mniam! Czesc poszło na prezenty, resztę mąż pochłonął. Jutro robię barszcz i kompot z suszu i koniec.

Załącznik 7654463

Moje migdały

Wesołych Świąt dla Was i Waszych rodzin Duzo spokoju i radości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nigdy nie jadłam, a wyglądają super ciekawa jestem jak smakują
Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Rubbim ja tez nie wiem kiedy to zlecialo... Ostatnio sobie uswiadomilam, ze świeta, Sylwester i styczen. Ten styczen



Makowce upieczone. Rano polukruje
Oo tak, aż niewiarygodne że to już tak blisko! Ja psychicznie jestem nastawiona na poród w styczniu, więc póki grudzień to jestem mega wyluzowana, a ciekawa co to będzie w styczniu
Comablack, o kurcze jak sobie pomyślałam o tym co napisałaś to aż nie umiem uwierzyć! To ciągle dla mnie takie nierealne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 07:24   #4247
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dzień dobry
Przy okazji wesołych świąt dziewczyny i brzuszków w dwupaku do końca świat minimum

Wczoraj pierwszy raz skorzystałam z przywilejów brzuszka byłam wieczorem kupić grę dla brata w galerii i kolejka masakryczna w media markt i stwierdziłam ze nie wystoje w niej bo juz mi bylo gorąco i duszno więc podeszłam do kasy obok i Pani mnie skasowała mimo iż jej kasa nie działała ale wzrok ludzi z kolejki zabijał jak zbliżałam się do nich żebym tylko nie chciała się pchać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 07:29   #4248
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dziewczyny Wesołych Świąt radosnych i w spokoju i aby nic sie nie działo z dzieciaczkami oby do stycznia 🎄
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 08:09   #4249
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 455
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
O matko taki to ma tupet. Mam nadzieję, że go nie przepuściłaś?
Powiem wam, że u mnie nawet sporo było takich sytuacji, że mnie ktoś przepuścił- czy to mężczyźni czy kobiety, czy babeczki przy kasie. Bardzo to miłe i ja zawsze korzystałam, bo nie chce ludzi zniechęcać do proponowania Nigdy nie jadłam, a wyglądają super ciekawa jestem jak smakująOo tak, aż niewiarygodne że to już tak blisko! Ja psychicznie jestem nastawiona na poród w styczniu, więc póki grudzień to jestem mega wyluzowana, a ciekawa co to będzie w styczniu
Comablack, o kurcze jak sobie pomyślałam o tym co napisałaś to aż nie umiem uwierzyć! To ciągle dla mnie takie nierealne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, że nie
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-24, 08:29   #4250
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dziewczyny

Zdrowych, spokojnych i pelnych radosci Swat, spedzonych w cieplym rodzinnym gronie i oczywiscie dobrego rozwiazania dla kazdej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20181211_192053.jpg (181,8 KB, 59 załadowań)
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 08:55   #4251
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dziewczyny- Wszystkiego dobrego- tego o czym sama marzę- łatwego szczęśliwego porodu, zdrówka dla Waszych przyszłych i tych teraźniejszych dzieciaczków i rodzin. Dla Was pogody ducha, życzliwości i wytrwałości.
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 09:25   #4252
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam ufff
Nogi mi odpadaja bo dzis drugie tournee po galerii ale juz wszystko mamy
Mała cos spokojna dziwnie wiec jej podokuczalam i sie ruszyła.
Hmmm choc tak niepokojąco, ze brzuch miękki, nic za bardzo nie dokucza.
Ciagle mam za głowa, ze to cisza przed burza. Niech sie młoda wstrzyma do jutra chociaż

Dziewczyny wesołych świąt zdrowych i spokojnych

Oby za rok w takim samym gronie było wizazowanie na wątku

Pomyślcie, ze za rok dziecioki bedą nasze śmigać
Chyba Cię wyprzedze w nocy lekko różowy śluz teraz taki lekko brązowy. Nie chce z tym jechać do szpitala bo to raczej szyjka. Boli żadnych nie mam. Obserwuje małego. Rusza się ale bardzo powolnie. Więc to może ta cisza przed burzą. Ciekawe kiedy się zacznie





Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Dziewczyny też życzę Wam Wesołych Świąt, w rodzinnej atmosferze, radości z Bożego Narodzenia i oczywiście bezpiecznych porodów i zdrowych dzieciaków

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 09:27   #4253
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Chyba Cię wyprzedze w nocy lekko różowy śluz teraz taki lekko brązowy. Nie chce z tym jechać do szpitala bo to raczej szyjka. Boli żadnych nie mam. Obserwuje małego. Rusza się ale bardzo powolnie. Więc to może ta cisza przed burzą. Ciekawe kiedy się zacznie





Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Miałam wlasnie pisać jak tam u Ciebie sytuacja.
Ooo to widzę cos sie dzieje. Mnie za to biegunka obudziła i ból podbrzusza;/;/ ja chce dzisiaj wytrwać chociaż, a pozniej niech sie dzieje co chce.
Ty wybierasz sie gdzieś w trasę po domach? Hmmm jak cos to zdawaj relacje.
Myśle, ze to szyjka Ci sie skraca. No nic, obserwujemy nasze bobasy.

Aa i moja tez jakoś mniej aktywna - straszy mnie
__________________


Edytowane przez comablack89
Czas edycji: 2018-12-24 o 09:31
comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 09:28   #4254
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Wpadam życzyć wesołych świąt, szczęśliwych rozwiązań, bezproblemowych porodów, grzecznych dzieciaczków, miłości, radości i spełnienia marzeń

Ja czekam na ktg w kolejce

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 09:34   #4255
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Miałam wlasnie pisać jak tam u Ciebie sytuacja.
Ooo to widzę cos sie dzieje. Mnie za to biegunka obudziła i ból podbrzusza;/;/ ja chce dzisiaj wytrwać chociaż, a pozniej niech sie dzieje co chce.
Ty wybierasz sie gdzieś w trasę po domach? Hmmm jak cos to zdawaj relacje.
Myśle, ze to szyjka Ci sie skraca. No nic, obserwujemy nasze bobasy.
Nie chce panikowac i jechać na szpital bo też mi się wydaje że to szyjka a na tym etapie ciąży nie puszcza mnie do domu. Wigilia jest u nas jedynie potem 5km mamy do teściów jechać ale zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.
Mąż mnie uspokojaja ale rano dostałam niezłego stresa

I też już stwierdziłam że oby dziś tylko wytrwać a potem niech się dzieje oby tylko dobrze

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Wpadam życzyć wesołych świąt, szczęśliwych rozwiązań, bezproblemowych porodów, grzecznych dzieciaczków, miłości, radości i spełnienia marzeń

Ja czekam na ktg w kolejce

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Fajnie że jeszcze dziś Ci ktg robią. Będziesz miała spokój na święta

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17



Edytowane przez paulinunia
Czas edycji: 2018-12-24 o 09:34
paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 10:48   #4256
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dziewczyny ja też dołączam się do życzeń zdrowych, spokojnych Świąt, spędzonych z rodzinką
Nam wszystkim życzę łatwych porodów, grzecznych dzieciaczków i szybkiego dojścia do siebie
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 11:12   #4257
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja równiez życzę Wesołych Świąt, a przy okazji tego co dla nas najważniejsze- zdrowych dzieciaczków i łagodnych porodów żeby nam się wszystko pięknie ułożyło
Dziewczyny z dolegliwosciami- może dzisiaj to jeszcze takie straszaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 11:16   #4258
south_diamante
Raczkowanie
 
Avatar south_diamante
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja również życzę zdrowych i radosnych Świąt pełnych miłości oraz łatwych porodów dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
south_diamante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 11:34   #4259
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

ja również życzę zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, samych miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych, pyszności na świątecznym stole i mnóstwa prezentów pod choinką i oczywiście lekkich porodów dla każdej z nas
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 23:41   #4260
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Wesolych swiat kochane. Duuuzo zdrowka.



Moj TZ ma dzis urodziny. Caly dzien mu mowilam, ze moze zrobie mu prezent. W sumie on tez mial sie urodzic po 20 stycznia a zrobil wszystkim prezent w wigilie.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 22:50:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.