Kwietniówki 2019 - cz. 3 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-12, 15:03   #4231
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję wizyt. Pajka doczekasz się tego porodu, obiecuję

Ja jeszcze czkawki nie czułam, nie mam pojęcia jak to jest



Taaa, polskie prowadzenie ciąży luteiną i duphastonem stoi… Na początku miałam jednorazowe plamienie to od razu “zapiszę pani luteinę”… pytam czy to konieczne, bo wolałabym tylko obserwować i najwyżej wziąć jak się powtórzy, to babka była w szoku, mówiła że pacjentki zazwyczaj proszą o tę luteinę prawie że zaraz po “dzień dobry” :/

Ale się obijam dzisiaj Ale podwozie pobolewa więc trochę relaksu wskazane. Przyszły nam puzzle z Puciem to dziecko na popołudnie mam z głowy :P
Ja zgłosiłam się w pierwszej ciąży na IP, wszystko było ok, a z marszu zapisali mi luteinę. Jak zapytałam po co, to odpowiedziała, że wszystkim na wszelki wypadek zapisują
A teraz na początku też brałam, ze względu na wcześniejsze poronienie, ale lekarz też to argumentował bardziej moim spokojem, niż faktycznymi względami medycznymi

Macie te puzzle 3 obrazki? Dzisiaj ich szukałam w necie i moja też sobie zażyczyła będę musiała kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Dzieki!!!

Bede pic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na zdrowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 15:04   #4232
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
W "pitrynie" Boskie określenie.
Tyyy, a sexy? Ponoć to działa No ja czuję co chwilę w innej części brzucha, dlatego próbuję wyciągnąć z tego jakieś wnioski Super ☺ Pajka, jak będzie gotowa to wyjdzie. Musimy się uzbroić w cierpliwość ☺Ciągle słyszę/czytam o tej luteinie a właściwie nie wiem po co to? Mi się to z oczami kojarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sexy od przyszłego tygodnia, żeby był donoszony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 15:15   #4233
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Pajko co sie stalo?

czkawki u Malego tez nigdy nie czulam..

u mnie sexy od jakiegos czasu nie wchodza w gre..
jakos niewygodnie, nieprzyjemnie niestety, przyznam ze nie mam takze ochoty na nic z tych rzeczy. no coz. juz niedlugo :P

wrocilam ze spacerku z kolezanka z dzidzia z wozkiem ponad 4 km pyklo. piekne slonko
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 15:19   #4234
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Tak ja ide od razu na macierzyński 2 tyg przed wyznaczona data porodu czyli mój ostatni dzień w pracy to bedzie 5 kwiecień. Ja mam prace siedząca , biurowa . Wiadomo jak ktoś ciężej pracuje to inaczej. Koleżanka pracuje w Lidlu wiec na czas ciąży siedziała tylko za kasa nie robiła nic innego.
Wiem ze dla was to dziwne wszytsko ale tak jak mówisz dla tych co mieszkaja tu to standard i jest Ok. Ja nie narzekam

Z drugiej strony jak czytam ile w Polsce kobiety wydają kasy na prowadzenie ciąży, wszystkie płatne badania to tez łapie sie za glowe. Wiem ze można na NFZ ale dlaczego większość idzie prywatnie - co jest tego przyczyna ??
Osobiście nie ufam lekarzom na nfz - jeden mi wmawiał wodniaka? jajowodu jak jeszcze o byciu w ciąży nie myślałam, nie ufam też opiece medycznej z pracy - babeczka wmawiała mi dwurożną macicę, nie no serio nie wiem skąd oni to wzięli ten wodniak okazał się być tętnicą? (Na doplerze u prywatnego gina wyszlo) a macica dwurozna okazala się z nieprawidlowego przylozenia glowicy, serio? Gin nie umie zbadac pacjentki??

Do rzeczy...nie znalazlam ginekologa godnego zaufania na nfz, czesto ci lepsi przyjmuja tylko w swoich prywatnych gabinetach, maja lepszy sprzet, daja kobiecie poczucie bezpieczenstwa chocby przez badania usg na każdej wizycie czy przez wreczenie swojego nr telefonu ,,prosze dzwonić jakby coś bylo nie tak", często to lekarze przyjmujacy prywatnie pomagaja w przypadku dlugich starań i wg mnie lepiej się staraja bo zadowolona pacjentka to dla nich pieniadz.
Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
No w Polsce nie wyobrażam sobie na kasie w Lidlu żadnej ciężarnej.
A co jest przyczyną nie chodzenia na NFZ hmm chyba kolejki i właśnie to że chyba wtedy ona jest prowadzona bardziej pomacoszemu. Bo np moja gibka nigdzie nie przyjmuje na nfz.
A dlaczego nie przyjmują bo trochę ich do tego przyzwyczailiśmy że dentysta i ginekolog to tylko prywatnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie. Do dentysty juz na nfz nie pójde. Dawniej...ach co było 15 lat temu...jak na nfz zrobila mi kobitka zęba to się od tego czasu plomba trzyma a i jej nie widac!!! A teraz? Pożal się bosze i dentyści konowały jakieś na to nfz i materialy strasznie kiepskie szkoda zębów na poprawki
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Cocci wózek z gondola można przwozić samolotem. Widziałam że tak robią. Kwestia tego czy nie szkoda wam wózka bo różnie może być w transporcie. My mamy spacerowke wyjazdowa. Używana, przeżyła już dwie podróże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Dla mnie wizyty na NFZ są jak rzutem na taśmę... Wczoraj przykład. Gin przyjmuje tylko 1,5h. Na kij oni rejestrują tyle pacjentek. Kiedy ja tam siedziałam naliczyłam coś około 10 osób. A nie byłam na czas, przede mną już kilka pacjentek przyjął. Co prawda się trochę spóźnił ale w rejestracji też powinni brać takie scenariusze pod uwage, tak samo jak to ze zawsze pare osob wskoczy bez rejestarcji. Kiedyś chodziłam do innego giną na NFZ i było jeszcze gorzej. Miał więcej pacjentek. Tam się wchodziło sie na 5 minut maks 10. Zawsze szybko szybko, bez zadawania pytań. Nigdy nie chciał rozmawiac, zbywał mnie krótkimi odpowiedziami. Długo, długo chodziłam prywatnie potem bo tam dopiero czułam się otoczona opieka. W ciąży trafiłam na fajnego lekarza na kasę chorych. Ale niestety już nie przyjmuje u nas. Nie wiem może ja z małego miasta jestem, nie ma tutaj lekarzy wiec jest obłożenie. Stąd taka sytuacja. Ale widzę ze w dużych miastach też nie za ciekawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Przyszedł dzisiaj do mnie plecak z Ali na prawdę jest fajny. Córka zachwycona jak opowiadałam ze będą ją i dzidziusia pakowac na spacery. Pytała się co chwile kiedy pojdziemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj szkoda by mi było gondoli na wakacje zagraniczne. Jej stan po odbiorze z lotniska bylby pewnie tragiczny!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Ale postów! Nadrobiłam
Ostatnio tak myślałam o tej opiece w Polsce i biorąc pod uwagę te wszystkie usg, l4 itp to chyba nie mamy najgorzej. W sumie np.: co idę na wizytę to doktor pyta czy nie chcę zwolnienia z pracy, a podobno w innych krajach wcale o wolne w ciąży nie jest tak łatwo. Dodatkowo ilość badań itp, no nie jest źle chociaż z drugiej strony - historie z porodów itp... grr.
Co do wizyt, to mam dzisiaj, jestem ciekawa czy Malutka się w końcu obróciła. Jest końcówka 37 tygodnia, trzymajcie kciuki
W temacie wakacji, to chciałabym pojechać nad morze, ale nie wiem jak to wyjdzie.
Pestko - jeszcze tylko trochę i będzie lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy dawaj znać!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 15:22   #4235
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Po wizycie. Szyjka dluga... skierowana ku kości krzyżowej więc na pewno szybko nie urodze, tak powiedział gin. Młoda ma już 2650 po wizycie się popłakałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że wizyta udana Ale co to za płacze?

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Sexy od przyszłego tygodnia, żeby był donoszony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm a wcześniej nie można ? Bo u nas bym powiedziała, że w 3 trymestrze coś się zaczęło dziać bardziej pod tym względem. Nawet tż mnie pytał czy na pewno można skoro na SR mówili, że można sobie tym pomagać wywołać poród, ale powiedziałam że można skoro lekarz nie zabrania

Ja w sumie nigdy nie byłam u gina na NFZ, więc nie mam porównania. Jako młodsze dziewczę chodziłam prywatnie do słynnego tu na wątku wśród krakowskich dziewczyn doktora U., a dość szybko pracowałam w miejscach gdzie był luxmed/medicover, więc z tego korzystam
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 15:28   #4236
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Dobrze, że wizyta udana Ale co to za płacze?



Hmmm a wcześniej nie można ? Bo u nas bym powiedziała, że w 3 trymestrze coś się zaczęło dziać bardziej pod tym względem. Nawet tż mnie pytał czy na pewno można skoro na SR mówili, że można sobie tym pomagać wywołać poród, ale powiedziałam że można skoro lekarz nie zabrania

Ja w sumie nigdy nie byłam u gina na NFZ, więc nie mam porównania. Jako młodsze dziewczę chodziłam prywatnie do słynnego tu na wątku wśród krakowskich dziewczyn doktora U., a dość szybko pracowałam w miejscach gdzie był luxmed/medicover, więc z tego korzystam
Można można już ale mąż po tym zabiegu na kolano jest więc musimy pozycję przedyskutować hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 15:40   #4237
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja z poprzednią ciążą chodziłam na NFZ i byłam bardzo zadowolona, czułam się pod jego opieką bezpiecznie, później po porodzie też było spoko ale teraz poszłam do nurgo tylko raz, przed moją drugą wizytą zmarł. No to zaczęłam korzystać z luxMedu.

Chyba też zacznę za tydzień działać z tymi przyśpieszaczami. Muszę urodzić przed Wielkanocą tylko te sexy problematyczne
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-12, 15:59   #4238
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
No w Polsce nie wyobrażam sobie na kasie w Lidlu żadnej ciężarnej.
A co jest przyczyną nie chodzenia na NFZ hmm chyba kolejki i właśnie to że chyba wtedy ona jest prowadzona bardziej pomacoszemu. Bo np moja gibka nigdzie nie przyjmuje na nfz.
A dlaczego nie przyjmują bo trochę ich do tego przyzwyczailiśmy że dentysta i ginekolog to tylko prywatnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie chodzi mi o to ze to jest przykre - ze przyszła mama myśli sobie muszę iść prywatnie bo tak to sie mna nie zajmą , nie czuja sie bezpieczne a składki płaca. No ale każdy zna instytucje NFZ!! Ja nigdy takiej obawy nie miałam !
Broń Boże tu nie jest cudownie i służbie zdrowia dużo brakuje ale akurat z ciąża jest odwrotnie - tylko odsetek prowadzi ja prywatnie , a w Pl odsetek prowadzi ja na fundusz !

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Ja od jakiegoś czasu właśnie podziwiam tą opiekę nad ciężarną w Polsce bo tu naprawdę względem innych krajów jest bardzo dobra. Samo to, że mamy zapewnione 3 usg. Tylko tych porodów zazdroszczę, jak słucham relacji z Sal porodowych, z opieki... niebo a ziemia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe tak w obu ciążach byłam w Polsce w 7 miesiącu ciąży i w samolocie do Pl modliłam sie żebym tylko nie urodziła w Pl heheh

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
My dłuższego wyjazdu nie planujemy póki co - po zakupie i renowacji domu kasy nie mamy za wiele. Tylko Młodego wysyłamy na kolonie. Może na jakis weekend gdzieś nas wywieje nieoczekiwanie ale to zależy od wielu czynników.
Przyznam, że ja też nue wirm czemu u nas tak jest, że jak ciąża to najczęściej prywatnie, chyba kobieta czuje się wtedy bezpieczniejsza, lepiej traktowana a przecież na pewno są i lekarze którzy dbają o pacjentki wszystkie i te z NFZ. Gdyby nie pakiet z pracy to bym chyba poszła jednak państwowo, ale ja trochę sknerusowa jestem jeśli chodzi o siebie

No wlasnie .... mnie nikt nie traktuje gorzej tylko dlatego ze nie poszłam prywatnie ....okropne to jest !!!

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam wrażenie że u nas za dużo tych badań, po co np obciążająca krzywa cukrowa bez wskazań… no ale już chyba lepiej w tę stronę.

Na wyjazdy mamy spacerówkę Pepsa, kosztowała stówę z hakiem (nowa!) i waży jakieś 4kg. Kupiona z intencją że najwyżej wywalimy po pierwszym razie ale przeżyła i samolot i wakacyjne wertepy. No ale to spacerówka, dla malucha używaliśmy chusty.

No i to prawda że kp w podróży jest niezastąpione, zwłaszcza przy starcie i lądowaniu
Chyba ze tak jak moja córka przy starcie i ładowaniu śpi

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję wizyt. Pajka doczekasz się tego porodu, obiecuję

Ja jeszcze czkawki nie czułam, nie mam pojęcia jak to jest



Taaa, polskie prowadzenie ciąży luteiną i duphastonem stoi… Na początku miałam jednorazowe plamienie to od razu “zapiszę pani luteinę”… pytam czy to konieczne, bo wolałabym tylko obserwować i najwyżej wziąć jak się powtórzy, to babka była w szoku, mówiła że pacjentki zazwyczaj proszą o tę luteinę prawie że zaraz po “dzień dobry” :/

Ale się obijam dzisiaj Ale podwozie pobolewa więc trochę relaksu wskazane. Przyszły nam puzzle z Puciem to dziecko na popołudnie mam z głowy :P
W tej ciąży plamilam 4 tygodnie , przyjęli mnie w szpitalu na usg sprawdzili ze niby wszystko Ok i tyle nic nie dostałam. Na szczęście wszytsko Ok i jestem tu teraz z wami.
A można zażywać bóg wie co i nici z ciąży ! Ciężkie to wszytsko i nie wiadomo od czego zależne ... trZba sie cieszyć tym co sie ma


Mam dzis wolne ale jestem bardziej zmęczona niż jak siedzę w pracy !!! Bo załadować zmywarkę , bo pranie bo obiad bo do sklepu polazlam ... nogi mi wejdą zaraz w podwozie ...
JesCze głupia naleśniki smażyłam ...
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:05   #4239
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

U mnie wszystko dobrze na wizycie mała głową w dół 2180g więc całkiem spoko no i narazie wszystko pozamykane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:08   #4240
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko dobrze na wizycie mała głową w dół 2180g więc całkiem spoko no i narazie wszystko pozamykane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super.

Ja się cieszę, że mamy taki fajny wątek nie ma wcześniaków, trochę dziewczyn zaginęło w akcji ale poza tym idzie nam dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:17   #4241
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Tak kochane, z malutką ok, ale poczułam taką samotność, że wyszłam z tego gabinetu i nikt na mnie nie czekał, nie mogłam się wygadać, przytulić nie miałam się z kim cieszyć. Mąż i tak zadzwonił na "nielegalu " z pracy bo tam nie można gadać więc pół biedy, ale po prostu tak mnie złapało ta pustka. I zamiast się głupia cieszyć to ja ryczalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko dobrze na wizycie mała głową w dół 2180g więc całkiem spoko no i narazie wszystko pozamykane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-12, 17:20   #4242
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

A i już mi pobrała gbs ogólnie to myślałam że zrobi to dopiero na kolejnej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:21   #4243
Lovelly44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 211
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Pajka.... Uff...wiem że Ci ciężko, ale dobrze że to tylko takie smutki bo już się martwilam


Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Lovelly44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:23   #4244
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
A i już mi pobrała gbs ogólnie to myślałam że zrobi to dopiero na kolejnej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też dziś pobrał i musiałam zanieść do labu mało przyjemne te pobranie w ogóle mi się wydaje, że te 3 tygodnie to strasznie dużo jak na ten etap ciąży,wolałabym za 2 pójść no ale to nie ja jestem lekarzem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Pajka.... Uff...wiem że Ci ciężko, ale dobrze że to tylko takie smutki bo już się martwilam


Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Noo to prawda, dobrze, że nie mam większych zmartwień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:25   #4245
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ofelka dobrze, że na wizycie w porządku i mała ułożona głową do dołu

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No to super.

Ja się cieszę, że mamy taki fajny wątek nie ma wcześniaków, trochę dziewczyn zaginęło w akcji ale poza tym idzie nam dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak naprawdę nasz wątek jest udany pod tym względem, a do tego atmosfera fajna i zero spin Oby tak do końca !

Pajka spokojnie ja w sumie na wszystkie wizyty i tak śmigam sama, tż był na serduszkowej i na tych 3 usg trymestralnych. Już niedługo będziecie razem blisko, jeszcze tylko kilka dni!
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:31   #4246
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ofelka dobrze, że na wizycie w porządku i mała ułożona głową do dołu



O tak naprawdę nasz wątek jest udany pod tym względem, a do tego atmosfera fajna i zero spin Oby tak do końca !

Pajka spokojnie ja w sumie na wszystkie wizyty i tak śmigam sama, tż był na serduszkowej i na tych 3 usg trymestralnych. Już niedługo będziecie razem blisko, jeszcze tylko kilka dni!
Mój ostatni raz chyba w styczniu był ze mną, w grudniu nie bo miał wigilię w pracy ale chyba mi się uzbierało, ta miesięczna tęsknota i w ogóle.

No naprawdę nasz wątek jest super, żadnych spin, dogadujemy się. Tak w ogóle to kminilysmy czy w tej części któraś urodzi, i zapowiada się że.... Nie! Zaraz kończymy tę część i nadal wszystkie w 2paku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:33   #4247
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

W sumie to ja też sama chodzę na wizyty. Tylko na połówkowym byłam z mężem a i tak wyszedł wcześniej. Badanie się przeciągało a on musiał po syna jechać
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:39   #4248
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko dobrze na wizycie mała głową w dół 2180g więc całkiem spoko no i narazie wszystko pozamykane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super
Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Tak kochane, z malutką ok, ale poczułam taką samotność, że wyszłam z tego gabinetu i nikt na mnie nie czekał, nie mogłam się wygadać, przytulić nie miałam się z kim cieszyć. Mąż i tak zadzwonił na "nielegalu " z pracy bo tam nie można gadać więc pół biedy, ale po prostu tak mnie złapało ta pustka. I zamiast się głupia cieszyć to ja ryczalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Super!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ofelka dobrze, że na wizycie w porządku i mała ułożona głową do dołu



O tak naprawdę nasz wątek jest udany pod tym względem, a do tego atmosfera fajna i zero spin Oby tak do końca !

Pajka spokojnie ja w sumie na wszystkie wizyty i tak śmigam sama, tż był na serduszkowej i na tych 3 usg trymestralnych. Już niedługo będziecie razem blisko, jeszcze tylko kilka dni!
O właśnie! Jeszcze kilka dni Pajka i będziecie razem ☺
Ja mojego zabieram praktycznie za każdym razem, ale postanowiłam sobie po prostu, że muszę go angażować we wszystko od początku. To taki typ, że niby wie, niby słucha co mu mówię, ale jednak jak jest na tej wizycie to więcej do niego dociera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:46   #4249
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dziewczyny gratuluje wam wizyt!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-12, 17:49   #4250
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Po wizycie. Szyjka dluga... skierowana ku kości krzyżowej więc na pewno szybko nie urodze, tak powiedział gin. Młoda ma już 2650 po wizycie się popłakałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I super ☺ ale nie płacz zaraz mąż wróci ☺
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
W "pitrynie" Boskie określenie.
Tyyy, a sexy? Ponoć to działa No ja czuję co chwilę w innej części brzucha, dlatego próbuję wyciągnąć z tego jakieś wnioski Super ☺ Pajka, jak będzie gotowa to wyjdzie. Musimy się uzbroić w cierpliwość ☺Ciągle słyszę/czytam o tej luteinie a właściwie nie wiem po co to? Mi się to z oczami kojarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luteina to progesteron, ja nawet ją brałam przy staraniach w drugiej fazie cyklu i tak naprawde odstawilam ją niedawno...
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Dobrze, że wizyta udana Ale co to za płacze?



Hmmm a wcześniej nie można ? Bo u nas bym powiedziała, że w 3 trymestrze coś się zaczęło dziać bardziej pod tym względem. Nawet tż mnie pytał czy na pewno można skoro na SR mówili, że można sobie tym pomagać wywołać poród, ale powiedziałam że można skoro lekarz nie zabrania

Ja w sumie nigdy nie byłam u gina na NFZ, więc nie mam porównania. Jako młodsze dziewczę chodziłam prywatnie do słynnego tu na wątku wśród krakowskich dziewczyn doktora U., a dość szybko pracowałam w miejscach gdzie był luxmed/medicover, więc z tego korzystam
Eee jak maluch niegotowy na wyjście na świat to nawet sexy w 3 trymestrze go nie wypedza ;-)

Ach to Ty chodzilas do doktorka U
Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko dobrze na wizycie mała głową w dół 2180g więc całkiem spoko no i narazie wszystko pozamykane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super
Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Mi też dziś pobrał i musiałam zanieść do labu mało przyjemne te pobranie w ogóle mi się wydaje, że te 3 tygodnie to strasznie dużo jak na ten etap ciąży,wolałabym za 2 pójść no ale to nie ja jestem lekarzem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Noo to prawda, dobrze, że nie mam większych zmartwień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Troszke dziwne, że wizyty co 3 tyg, ja mam za tydzien, a później wskakuje na wizyty co 2 tyg
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
superO właśnie! Jeszcze kilka dni Pajka i będziecie razem ☺
Ja mojego zabieram praktycznie za każdym razem, ale postanowiłam sobie po prostu, że muszę go angażować we wszystko od początku. To taki typ, że niby wie, niby słucha co mu mówię, ale jednak jak jest na tej wizycie to więcej do niego dociera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i git
Mój akurat chce chodzic i żadnej wizyty nie przepuscil ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:53   #4251
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja też się cieszę że tak dobrze się trzymamy w tych 2 pakach i jakby nagle którykolwiek urodziła to było by bezpiecznie i że nie ma między nami zgrzytow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 17:54   #4252
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Widać mój gin nie chce zarobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 18:14   #4253
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Widać mój gin nie chce zarobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hah chyba tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 18:27   #4254
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Widać mój gin nie chce zarobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, a ja się boję, że mi będzie kazał przychodzić za chwilę co tydzień Bankrut normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 18:29   #4255
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Haha, a ja się boję, że mi będzie kazał przychodzić za chwilę co tydzień Bankrut normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie nie wiem po co bym miała chodzić co tydzień skoro nic takiego się nie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 18:37   #4256
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
W sumie nie wiem po co bym miała chodzić co tydzień skoro nic takiego się nie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie żeby zarobił Przecież ostatnia prosta to trzeba zedrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 19:26   #4257
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Justi, fajnie że wszystko ok. My mamy termin na ten sam dzień, ciekawe, która pierwsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No też jestem ciekawa, będę się śmiać jak dotrwam z tą szyjką do końca xd

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Po wizycie. Szyjka dluga... skierowana ku kości krzyżowej więc na pewno szybko nie urodze, tak powiedział gin. Młoda ma już 2650 po wizycie się popłakałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko dobrze na wizycie mała głową w dół 2180g więc całkiem spoko no i narazie wszystko pozamykane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
W sumie to ja też sama chodzę na wizyty. Tylko na połówkowym byłam z mężem a i tak wyszedł wcześniej. Badanie się przeciągało a on musiał po syna jechać
Mój też był tylko na połówkowch, jarał sie jak serduszko bije

Luteine brałam miesiąc przez tą krótszą szyjkę i bóle brzucha ale potem się okazało że to raczej więzadła i jak szyjka się nie skracała to odstawiłam, i kilka dni jak rzeczywiście zaczęła się skracać.

Seksy lekarz odradził żeby Leo jeszcze posiedział :P

Mamaszkrabka te Leosie to chyba lubią tak nisko siedzieć i obijać nam pityne :P

Boże byliśmy dziś w galerii w 3 sklepach może 40 minut nam to zajęło, a ja ledwo wytrzymałam, chyba juz nie dla mnie takie wycieczki :p
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 19:35   #4258
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Od 3,5 lat robie hybrydy ale teraz nie chciałam robić koloru w razie wu więc na baze i top pomalowałam zwykłym lakierem i umieram z zachwytu-nie mogę się nawąchać!!! pachnie obłędnie
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 20:11   #4259
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Od 3,5 lat robie hybrydy ale teraz nie chciałam robić koloru w razie wu więc na baze i top pomalowałam zwykłym lakierem i umieram z zachwytu-nie mogę się nawąchać!!! pachnie obłędnie
Ale że lakier Ci pachnie? Ja ostatnio mam fazę na zapach benzyny, ziemi, smarów i wogóle dziwnych rzeczy...Lubię wsiadać do samochodu, ładnie mi tam pachnie jakąś gumą czy czymś Mogłabym chyba siedzieć w warsztacie samochodowym non stop Chyba jestem nienormalna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 20:25   #4260
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja bym tynki w piwnicy zlizywała...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-21 07:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.