O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-12, 09:12   #4231
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
to na następnej wizycie poproszę może o skierowanie?
Dziewczyny czy któaś z Was czuje się słabo? JA mam takie dni że ledwo chodzę, nogi z waty jakbym miała się przewrócić...
Na mnie tak działa zmiana ciśnienia atmosferycznego, boli głowa i mam zawroty głowy do tego dochodzą hormony w naszych organizmach, najlepiej sobie odpoczywać w takie dni
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:15   #4232
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
Zielona super że piszesz o tym dentyście bo ja mam zęby do leczenia i tak z nimi zwlekałam to teraz pójdę A jak jest ze znieczuleniem?? Jest jakieś specjalne dla ciężarnych i w ogóle bez?? Bo nie wiem czy przeżyję?
ja tego na nfz znieczulenia nie biore bo niewiem wogole czy cos daje. Jest takie lepsze za ok 20-30zl,w recepcji masz powiedziec ze jestes w ciazy i chcesz lepsze znieczulenie i oni Ci cos znajda. Ewentualnie mlotek w glowe

Ja zapomnialam kompletnie o szkole!!!
jestem przerazona. Zaraz bede pisac do Nue z tym tlumaczeniem. Maskara ta ciaza przeslania mi caly swiat
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:43   #4233
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
JA nie miałam nawet zaleconych badań na tarczycę
Ja też nie
Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość
Martarynka na początku podobno nie odczuwa się ruchów dziecka regularnie, nie martw się bo wszystko jest ok. a wstawisz nam zdjęcie Maluszka w 3 D?
Też juz troche poczytałam i nie bede sobie nic wmawiać, napewno mój Maluszek ma sie dobrze Już nie mogę doczekać się kiedy poznam płeć, bo chcialabym już zwracać się do mojego Dzidziusia osobowo. Pewnie, że pokazę Wam zdjecie Kochana
Cytat:
Napisane przez sensuall Pokaż wiadomość
to na następnej wizycie poproszę może o skierowanie?
Dziewczyny czy któaś z Was czuje się słabo? JA mam takie dni że ledwo chodzę, nogi z waty jakbym miała się przewrócić...
Ja już teraz nie, ale w pierwszym trymestrze tez tak miałam i bardzo czesto jak np. za szybko wstalam z lóżka to mi sie aż ciemno robiło przed oczami na chwilkę.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:11   #4234
beautystyleandme
Zadomowienie
 
Avatar beautystyleandme
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 108
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

cześć
udało mi się Was nadrobić ale jakoś weny do odpisywania nie mam...

odnośnie badania TSH to moim zdaniem powinno być obowiązkowe i nie rozumiem dlaczego lekarze tego nie zlecają w ciąży skoro ma tak duży wpływ... moja szwagierka jest teraz w ciąży 20 tydz. i nie miała tego badania :/
beautystyleandme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:12   #4235
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

dziewczyny a macie tak, że np. leci Wam krew z nosa? Czytałam o tym wcześniej, że to przez bardzo ukrwione śluzówki , mi sie od wczoraj pojawia jak dmucham w chusteczkę bo ciągle mam nos zatkany
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:16   #4236
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

ja gdy jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży miałam katar z krwią właśnie. Ale myślałam że to przez przeziębienie. Teraz też mam tak często że na chusteczce pojawia się krew Ale nie leje mi się z nosa. Tylko kropla
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:17   #4237
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość
dziewczyny a macie tak, że np. leci Wam krew z nosa? Czytałam o tym wcześniej, że to przez bardzo ukrwione śluzówki , mi sie od wczoraj pojawia jak dmucham w chusteczkę bo ciągle mam nos zatkany
Mi tak mocno nie leci, ale często jak dmucham w chusteczkę to pojawia się wlasnie krew, ale niewiele. Rano też mam zatkany nos. Za to krwawią mi dziasła przy myciu zębów.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 10:34   #4238
mlodaj
Rozeznanie
 
Avatar mlodaj
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ostr/ krk
Wiadomości: 613
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Mi tak mocno nie leci, ale często jak dmucham w chusteczkę to pojawia się wlasnie krew, ale niewiele. Rano też mam zatkany nos. Za to krwawią mi dziasła przy myciu zębów.
Mam to samo z dziąsłami, az mnie to drażni
__________________

mlodaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:40   #4239
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

No mnie też, masakra. A w ogóle jaka dziś tu cisza... W ogóle chciałby ktoś napisać za mnie pracę magisterską? Jeszcze mam dużo czasu, ale jak sobie o tym pomyslę to aż mnie brzuch boli, tragedia...
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:41   #4240
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Dziewczyny właśnie dzwoniłam do głównej siedzibu NFZ-u w sprawie tego leczenia kanalowego u kobiet w ciązy i okazalo sie, że mój lekarz ma rację. Leczenie kanalowe u kobiet w ciąży wykonywane jest za darmo pod warunkiem, że leczony ząb ma od 1-3 kanałów a jeżeli jest ich więcej to placi sie jak za prywatną wizytę malo tego plomby światłoutwardalne tez sa platne 100% NFZ pokrywa tylko te zwykłe.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:45   #4241
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Hejka


Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
No mnie też, masakra. A w ogóle jaka dziś tu cisza... W ogóle chciałby ktoś napisać za mnie pracę magisterską? Jeszcze mam dużo czasu, ale jak sobie o tym pomyslę to aż mnie brzuch boli, tragedia...
Ja nigdy wiecej juz nie chce pisac magistreki..wycisneła ze mnie wszystkie soki..dodatkowo w tym samym czasie załozyłam swoja firme i konczyłam inna szkołe....

Na szczescie to juz przeszłość
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 10:49   #4242
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Hejka




Ja nigdy wiecej juz nie chce pisac magistreki..wycisneła ze mnie wszystkie soki..dodatkowo w tym samym czasie załozyłam swoja firme i konczyłam inna szkołe....

Na szczescie to juz przeszłość
Też chce zeby dla mnie juz to była przeszlość. Mnie już samo myslenie o tym dobija
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:01   #4243
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Hej

Dziewczyny nie będę się mogła udzielac zbytnio póki co. Wniedzielę wieczorem mój synek trzasnął mnie niechcący w oko. W poniedziałek pojechałam na dyżur okulistyczny bo już nie szło wyrobić. No i niestety uszkodził mi oko. Na szczęście najprawdopodobniej samo się naprawi. Dostałam tylko delikatny antybiotyk i żel na odbudowę tkanki. Dwa dni przesiedziałam w ciemni, dziś już lepiej no ale nie mogę się przesilać. Bolało jak cholera bo podziękowałam za środki przeciwbólowe i tak ten antybiotyk mi nie po drodze. Także niestety unikam kompa, tv i ... światła
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:08   #4244
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny nie będę się mogła udzielac zbytnio póki co. Wniedzielę wieczorem mój synek trzasnął mnie niechcący w oko. W poniedziałek pojechałam na dyżur okulistyczny bo już nie szło wyrobić. No i niestety uszkodził mi oko. Na szczęście najprawdopodobniej samo się naprawi. Dostałam tylko delikatny antybiotyk i żel na odbudowę tkanki. Dwa dni przesiedziałam w ciemni, dziś już lepiej no ale nie mogę się przesilać. Bolało jak cholera bo podziękowałam za środki przeciwbólowe i tak ten antybiotyk mi nie po drodze. Także niestety unikam kompa, tv i ... światła
a to mały terrorysta! Trzymaj się i szybko do nas wracaj
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:11   #4245
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny nie będę się mogła udzielac zbytnio póki co. Wniedzielę wieczorem mój synek trzasnął mnie niechcący w oko. W poniedziałek pojechałam na dyżur okulistyczny bo już nie szło wyrobić. No i niestety uszkodził mi oko. Na szczęście najprawdopodobniej samo się naprawi. Dostałam tylko delikatny antybiotyk i żel na odbudowę tkanki. Dwa dni przesiedziałam w ciemni, dziś już lepiej no ale nie mogę się przesilać. Bolało jak cholera bo podziękowałam za środki przeciwbólowe i tak ten antybiotyk mi nie po drodze. Także niestety unikam kompa, tv i ... światła
Ojej, to wspołczuje. Trzymaj się dzielnie i wracaj szybciutko do zdrowia i nas.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:20   #4246
gosiaczek20004
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek20004
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 106
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny nie będę się mogła udzielac zbytnio póki co. Wniedzielę wieczorem mój synek trzasnął mnie niechcący w oko. W poniedziałek pojechałam na dyżur okulistyczny bo już nie szło wyrobić. No i niestety uszkodził mi oko. Na szczęście najprawdopodobniej samo się naprawi. Dostałam tylko delikatny antybiotyk i żel na odbudowę tkanki. Dwa dni przesiedziałam w ciemni, dziś już lepiej no ale nie mogę się przesilać. Bolało jak cholera bo podziękowałam za środki przeciwbólowe i tak ten antybiotyk mi nie po drodze. Także niestety unikam kompa, tv i ... światła
oj bidulko to mam nadzieje że szybko sie wyleczysz i bedziesz z nami częsciej
gosiaczek20004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:33   #4247
agrafka85
Rozeznanie
 
Avatar agrafka85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 527
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Hej dziewczynki

u mnie dziś pogoda piękna tylko chyba ciśnienie spada i na deszcz idzie bo jestem okropnie śpiąca

istraa super, że usłyszałaś serduszko to musi być fantastyczne uczucie, mam nadzieję, że we wtorek ja też usłyszę

ja też nie dostałam skierowania na badania tarczycy, chociaż moja mama od zawsze leczy się na tarczycę; ja u siebie nie zaobserwowałam żadnych objawów ale może powinnam poprosić o skierowanie na następnej wizycie, tak dla pewności

a na sobotę dostałam zaproszenie na wieczór panieński od koleżanki, która bierze ślub 28 kwietnia, z chęcią bym poszła ale chyba nie pójdę, bo to w jakimś klubie ma być, a wiadomo im więcej ludzi, tym większe ryzyko złapania jakiejś choroby. Jeśli mogę to wolę unikać takich zaludnionych miejsc. A Wy co myślicie?
__________________
Nasz ślub 1.08.2009
Nasz skarb 2.11.2012
agrafka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:35   #4248
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
No mnie też, masakra. A w ogóle jaka dziś tu cisza... W ogóle chciałby ktoś napisać za mnie pracę magisterską? Jeszcze mam dużo czasu, ale jak sobie o tym pomyslę to aż mnie brzuch boli, tragedia...
Mi tez może ktoś napisać, życzyłabym sobie po chorwacku

Cześć kobitki
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:39   #4249
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

dzien dobry

jejku jakie tutaj pustki....mam nadzieje,ze watek nie zaczyna nam umierac....

Istraa tak sie ciesze,ze widzialas serduszko ladnie bijace

Niech Twoje Malenstwo zdrowow rosnie!!!!


Edzia ojej.....Wracaj nam szybko do zdrowka!!!!
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 11:47   #4250
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez agrafka85 Pokaż wiadomość
a na sobotę dostałam zaproszenie na wieczór panieński od koleżanki, która bierze ślub 28 kwietnia, z chęcią bym poszła ale chyba nie pójdę, bo to w jakimś klubie ma być, a wiadomo im więcej ludzi, tym większe ryzyko złapania jakiejś choroby. Jeśli mogę to wolę unikać takich zaludnionych miejsc. A Wy co myślicie?
Jeśli dobrze się czujesz to ja bym poszła. Dobrze, że teraz w klubach, pizzeriach czy restauracjch już nie mozna palic, ale ja sie z tego cieszę. U nas w miescie nie ma zbyt wielu takich miejsc i jak ni było zakazu palenia to moznabyło sie udusić, teraz w ciazy nie mogłabym nigdzie wyść. Ja jestem zdania, że nie mozna dać się zwariować. Przecież gdyby tak podchodzić to nie mozna by wyjść nawet do sklepu, a co z mamami, ktorych dzieci chodza do przedszkoli i codziennie moga cos przynieść. Ale to jest Twoja decyzja, uważam, że każda mama sama wie najlepiej co jest dobre dla niej i jej Maleństwa.
Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Mi tez może ktoś napisać, życzyłabym sobie po chorwacku

Cześć kobitki
To ja już wole swoją...

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Hej Black, jak sie czujesz?
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:50   #4251
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość


Hej Black, jak sie czujesz?
Martarynko dziekuje,ze pytasz. Czuje sie caly czas tak samo,niestety doszly bole glowy od kilku dni....
I mialam znow akcje z mdlosciami....chyba niektore zapachy i smaki jednak jeszcze mocno mnie draznia.

A Ty jak sie czujesz kochana??

KIedy najlepiej robic USG 4D?? musze zaczac sie rozgladac gdzie robia u mnie i gdzie sie udam.
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 12:01   #4252
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Ja czuje się dobrze, mdłości i wymioty to dla mnie abstrakcja. Bóle glowy zdarzyly mi sie chyba dwa razy, ale takie do wytrzymania. Teraz coraz czesciej zdarzają mi się bole plecow i to takie niefajne, ze nie moge wytrzymać 2 minut w jednej pozycji, obawiam się, że bedzie coraz gorzej. A jeśli chodzi o to usg 3/4D to trudno powiedziec kiedy jest najlepszy termin. Czytalam na rożnych forach i dziewczyny bardzo równie pisza, jedne że 18-20 tc. inne że 20-22, niektore ze po 26 tc. Jak dzowniłam się zapytać tam gzdie robią do powidziano mi że do 30 tc. Ja jade jak bede w 21 tygodniu i 6 dni. Nie wiem czy to dobrze, mój lekarz prowadzący powiedział, że to idealny termin, bo dzidziuś jest na tyle duży, że wszystkie narzady ma już wyksztalcone i dobrze widoczne, a jednocześnie skóra jest na tyle cienka i przejrzysta ze mozna wszystko dokladnie obejrzeć. Podejrzewam jednak, że z tym terminem usg 3/4D jest tak, ze ile lekarzy tyle opini. Jak już bede po to zdam relację
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 12:29   #4253
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Super Martarynko,ze wszelkie objawy meczace Cie ominely

Ja jutro zaczynam 14 tc,a tak mysle,ze fajnie byloby zrobic sobie maly prezent na dzien matki i isc na 4d
Bede wtedy w 20 tc....juz nawet z Tz o tym gadalam,bo on taki nakrecony,ze juz najchetniej polecialby.... a z moim ginem jeszcze nie rozmawialam na ten temat. mysle,ze przy nastepnej wizycie,a mam 11 maja.
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 12:39   #4254
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Dzien matki faktycznie to juz nas bedzie dotyczyć. Ja mam najblizej do Torunia i tam jade, dwie kolezanki polecily mi gabinet, same byly i są zadowolone, a wizyta z usg 140 zl. wiec bardzo korzystnie. Ja mam nadzieje, że poznamy już płec, chcialabym zwracac sie do mojego Maleństwa już tak osobowo, a najlepiej po imieniu. Jednoczesnie jakoś juz sie boje tego usg, zeby wszystko było dobrze.
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 12:51   #4255
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Martarynka Pokaż wiadomość
Dzien matki faktycznie to juz nas bedzie dotyczyć. Ja mam najblizej do Torunia i tam jade, dwie kolezanki polecily mi gabinet, same byly i są zadowolone, a wizyta z usg 140 zl. wiec bardzo korzystnie. Ja mam nadzieje, że poznamy już płec, chcialabym zwracac sie do mojego Maleństwa już tak osobowo, a najlepiej po imieniu. Jednoczesnie jakoś juz sie boje tego usg, zeby wszystko było dobrze.
no tak,wiec nasi Tz powinni juz czuc sie zobowiazani i na dzien matki w imieniu swoich dzieci sie wykazac
a my w czerwcu na dzien ojca....choc to dla mnie trudna data,bo na 23 czerwca mialam termin porodu pierwszej ciazy.....mam nadzieje,ze teraz moj Aniolek czuwa nade mna i da mi duzo sil.....
Ja wlasnie nie wiem gdzie najlepiej sie udac w moim miescie. a czym sie rozni to 3d a 4d?? nowszy sprzet tylko?? kurcze bede musiala poszukac opini jak to w moim miescie wyglada,bo za bardzo nie mam kogo pytac.
Tez juz chcialabym znac plec,ale ja to poczekam jeszcze dluzej niz TY.....moj gin mowi,ze on przed 20 tc nie wypowiada sie na temat plci dziecka,no chyba,ze to jest chlopak i ewidentnie widac juz,powiedzial mi w pt ze nawet jakby teraz sie porzadnie przyjrzal dzidzi to pod warunkiem ,ze to chlopiec to moglby juz widziec,ale nie chce zbyt szybko mowic....ale mysle,ze to dobrze. lepiej dowiedziec sie jak juz wyraznie widac,niz nastawic sie,a nagle mialoby sie okazac,ze jest inaczej.
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 12:58   #4256
Martarynka
Rozeznanie
 
Avatar Martarynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 887
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

No mój lekarz też nie mówi zbyt szybko płci. to usg 3D poleciły mi dziewczyny, które spotkalam w poczelani do lekarza. W ogole ostatnio byla tez jedna kobitka, w 32 tc i nadal nie znala płci. No ja mam nadzieje, że moj maz wykaze sie inwencją i z synusiem lub corcią chociaż zrobią mi laurke O jaaaa, przypomnialo mi się jak robiłam laurki A nie wiem nawet za bardzo czym sie różni 3 od 4D, musze poczytać w necie.
Black Twoj Aniołek napewno czuwa nad Wami, jestem tego pewna, także możesz być spokojniejsza, macie swojego Aniolka, ktory się troszczy o Was i o swojego braciszka lub siostrzyczk
__________________
24.08.2012 Kubuś
http://www.suwaczek.pl/cache/214bc91a27.png

Edytowane przez Martarynka
Czas edycji: 2012-04-12 o 12:59
Martarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 13:15   #4257
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

A ja się dowiem o płci być może jak dzidzia pokaże 17 maja w dniu moich urodzin , taki prezent

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Black Aniołek czuwa nad Wami i ześle Wam z nieba super Maluszka

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

A ja w maju nie ogarnę się ze świętowania, bo 2 maja będzie rocznica ślubu, 11 maja mam imieniny, 17 maja mam urodziny a 26 maja dzień matki będzie

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Martarynka to my obie przechodzimy ciążę prawie bez dolegliwości typu mdłości, nudności, wymioty itp.
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 13:25   #4258
mlodaj
Rozeznanie
 
Avatar mlodaj
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ostr/ krk
Wiadomości: 613
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Dziewczynki pochwalę się moim wielkim brzucholem
(Przepraszam że tutaj wrzucam, chciałam w klubie co by nie drażnić starających się ale próbuje i nie mogę )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0531.jpg (38,4 KB, 30 załadowań)
__________________

mlodaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 13:25   #4259
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Promykas a ktory to bedzie wtedy u Ciebie tc??
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 13:32   #4260
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
Promykas a ktory to bedzie wtedy u Ciebie tc??
Na usg 17 maja to będzie 21tc .

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodaj Pokaż wiadomość
Dziewczynki pochwalę się moim wielkim brzucholem
(Przepraszam że tutaj wrzucam, chciałam w klubie co by nie drażnić starających się ale próbuje i nie mogę )
Piękny brzuchol ja ciągle oglądam swój z każdej strony i chyba zaczyna coś się pojawiać , ale mikroskopijnie
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.